Blogas

   Atsikratykite celiulito ir nepageidaujamų riebalų! Apie tai plačiau su žinomomis Lietuvos moterimis.

   Atsikratykite CELIULITO ir nepageidaujamų riebalų! Apie tai plačiau su žinomomis Lietuvos moterimis, tokiomis, kaip Vaida Klizaitė – Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė.


   plauku salinimas vasku

   Nuo plaukų slinkimo – Dr. Cyj procedūra! Apie tai su I. Jankauskaite, K. Meschino, V. Jukonyte

   Vešlūs, sveiki, NEslenkantys ir NElūžinėjantys plaukai – kiekvieno iš mūsų tikslas, kai kalba eina apie mūsų „kasas“. Tačiau ką daryti, kai situacija pasisuka visai netikėta linkme ir ima nebedžiuginti?


   Dažnai užduodami klausimai apie plaukų šalinimą vašku

   Depiliacija vašku – išgirdus šią frazę kai kuriuos tiesiog nukrečia šiurpas. Ar tikrai plaukų šalinimas vašku toks skausmingas, ir kada jo privengti?


   Bikini depiliacija lazeriu

   Plaukelių šalinimas galingiausiais pasaulyje Aleksandrito, naujos kartos PRO lazeriais – bikinio srityje plaukeliai pasišalina net iki 95 proc., praėjus reikiamą procedūrų kursą, įprastai būna 6 – 8 procedūros.


   Suraskite organizmo pusiausvyrą – nauja „Era Esthetic Avenue“ sveikos gyvensenos paslauga 

   Sveikame kūne – sveika siela – taip mąstė dar romėnai. Mums, gyvenantiems XXI amžiuje, atrodo, pagaliau norisi grįžti prie seniai iškeltų gyvenimo būdo idėjų.


   Ilgalaikis plaukelių pašalinimas – šią lazerinę procedūrą renkasi vis daugiau žinomų žmonių

   Plaukų šalinimas galingiausiais „GentleLase“ Pro ir „GentleMax Pro“ Aleksandrito lazeriais – vienareikšmiškai vertinga investicija į Jūsų grožį.


   1 2 3
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku