Blogas

   Atsikratykite CELIULITO ir nepageidaujamų riebalų! Apie tai plačiau su žinomomis Lietuvos moterimis.

   Atsikratykite CELIULITO ir nepageidaujamų riebalų! Apie tai plačiau su žinomomis Lietuvos moterimis, tokiomis, kaip Vaida Klizaitė – Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė.


   Dažnai užduodami klausimai apie plaukų šalinimą vašku

   Depiliacija vašku – išgirdus šią frazę kai kuriuos tiesiog nukrečia šiurpas. Ar tikrai plaukų šalinimas vašku toks skausmingas, ir kada jo privengti?


   Suraskite organizmo pusiausvyrą – nauja „Era Esthetic Avenue“ sveikos gyvensenos paslauga 

   Sveikame kūne – sveika siela – taip mąstė dar romėnai. Mums, gyvenantiems XXI amžiuje, atrodo, pagaliau norisi grįžti prie seniai iškeltų gyvenimo būdo idėjų.


   Bikini depiliacija lazeriu

   Plaukelių šalinimas galingiausiais pasaulyje Aleksandrito, naujos kartos PRO lazeriais – bikinio srityje plaukeliai pasišalina net iki 95 proc., praėjus reikiamą procedūrų kursą, įprastai būna 6 – 8 procedūros.


   PLAUKELIŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIAIS – PROCEDŪRĄ RENKASI VIS DAUGIAU ŽINOMŲ ŽMONIŲ

   Plaukų šalinimas galingiausiais „GentleLase“ Pro ir „GentleMax Pro“ Aleksandrito lazeriais – vienareikšmiškai vertinga investicija į Jūsų grožį.


   Mados tendencija – natūralus grožis!

   Graikų filosofas Platonas yra pasakęs: „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų.“ Žmogaus išorė su vidumi yra tampriai susijusi, todėl rūpinimasis savimi, savo išvaizda yra svarbu kiekvienam iš mūsų.


   HAIRMAX ir Dr.Cyj plaukų slinkimo gydymas inovatyviais sprendimais!

   Kaip atskirti ar plaukų problema yra rimta ar dar neverta susirūpinti ja? Kiekvienas atvejis yra individualus, tačiau, jei ilgesnį laiką susiduriame su plaukų slinkimo problema, galvos odos problemos kartojasi nuolatos, tuomet jau reikia sunerimti ir kreiptis į specialistus arba ieškoti efektyvių gydymų, kuriuos galėtumėte atlikti namų sąlygomis.


   Auksinis odos priežiūros standartas su profesionalia kosmetika – grožio ritualams namuose!

   Šiuo metu didžiąją laiko dalį leidžiame namuose, laikydamiesi saviizoliacijos režimo. Moterys, pripratusios prie grožio ritualų, dabar atideda juos antram planui – juk namie jų niekas nematys.


   Biomimetinių peptidų poveikis odos struktūrai ir senėjimo požymių pristabdymui!

   Norime pasidžiaugti paskelbtu klinikiniu tyrimu ” – “Odos biostimuliacija biomimetiniais peptidais” ir jo rezultatais, kurį atliko pasauliniai plastikos chirurgai su Caregen kompanijos įkūrėju ir mokslų vadovu Young Ji Chung.


   Apie mus moteris – paslaptingas, žavingas, skleidžiančias grožį ir dovanojančias šypsenas vyrams!

   Garsusis austrų psichiatras Sigmund Freud ištaręs frazę: „Aš dar nesugebėjau atsakyti tik į vieną klausimą, kuris dar niekada ir nebuvo atsakytas: ko nori moteris?“, moteris pavertė itin paslaptingomis, nenuspėjamomis ir žavingomis būtybėmis, kurios, kaip ir gyvenimas, nuolat keičiasi.


   Plaukelių šalinimas galingiausiais Aleksandrito lazeriais – jau po pirmos procedūros iškrito iki 80% plaukelių!

   Plaukelių šalinimas galingiausiais Aleksandrito GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriais – pamirškite apie ataugančius plaukelius ilgam!


   Gražios odos paslaptis, tai odos deguonies terapija – Intraceuticals!

   Modelis ir stilistė Asta Valentaitė kokybiškai rūpinasi savo grožiu ir viena iš veido priežiūros mėgstamų procedūrų yra odos deguonies terapija ir drėkinimas “Intraceuticals”, tai viena populiariausių procedūrų visame pasaulyje!


   “Įdėjusi pastangų bet kokio amžiaus moteris atrodys puikiai” – Tatjana Lavrinovič

   „Dabar jaučiu didesnę atsakomybę, nes kaip į laimėtoją į mane žiūri 80 moterų iš viso pasaulio. Turiu būti pasiruošusi nuo ryto iki vakaro“, – apie  Kinijoje vykųsį konkursą „Misis Pasaulis 2018” Tatjana Lavrinovič.


   Diego Dalla Palma “Youth Venom” veido linijos produktai: revoliucinis proveržis – “Botox Like” efektas, rekomenduoju – Asta Valentaitė!

   Moters amžius – svarbi kiekvienos mūsų identiteto dalis. Maža to, tai nuolat kintanti ir nuo mūsų nepriklausanti būsena: čia dvidešimt vieneri, o tik spėjai mirktelėt – jau ir trisdešimt.


   Ypatingai efektyvi procedūra, ieškančioms priemonės nuo plaukų slinkimo! Išbandė Karolina Meschino

   Kas galėtų padėti nuo plaukų slinkimo, sustiprintų plaukus ir paspartintų jų augimą?


   Veido serumai – ABC antioksidacinė programa su grožio vitaminais!

   A B C – antioksidacinė programa su grožio vitaminais! Siūlau naujieną šiuolaikinei, skubančiai moteriai, trokštančiai pasiekti pačių geriausių rezultatų per kuo trumpesnį laiką ir neišeinant iš namų!


   Waaah žiauriai esu laiminga, kad atradau šią vietą!

   Kiekvieną kartą be galo laukiu vizitų, procedūrų rezultatai nerealūs (išbandžiau plaukų mezoterapiją ir Velashape III, dabar atlieku NAUJIENĄ Lietuvoje – procedūrą/mikroinjekcijas plaukams).


   Veido atjauninimas lazeriu – GentleMax Pro: tobulas būdas sustabdyti laiką!

   Man 39 metai , todėl visuomet ieškau tobuliausių būdų sustabdyti laiką! Visada konsultuojuosi su “Era Esthetic” klinikos gydytojais.


   Profesionalumas, atidumas, nuoširdumas – taip norėčiau apibūdinti Era Esthetic kliniką!

   Su moderniausia įranga man buvo atliktas geriausias ir pasaulyje populiariausias kompleksinis anticeliulitinis masažas – VelaShape III.


   Diego Dalla Palma – laiko patikrinta kokybė!

   Diego Dalla Palma, tai „Premium“ klasės Italijos kosmetikos prekių grupė, apjungianti reikliausio kliento odos poreikius ir naujausias – inovatyvias technologijas, naudojamas kosmetikos prekių gamyboje.


   Hydrafacial – veido procedūra su TOWER, naujos galimybės!

   Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai.


   Aquashine ir plaukelių šalinimas lazeriu – gera atsiduoti geriausiems!

   Esu iš tų merginų, kurios savo odą, kūno priežiūrą gali patikėti ne bet kam.


   Puiki veido procedūra – kompleksinis veido ir kūno odos atjauninimas ETWO lazeriu!

   Ilgą laiką, ypač paauglystės metais kentėjau nuo aknės ir bėrimų. Ir nors šiuo metu mano odos būklė yra žymiai geresnė, vis dar turiu tam tikrų “padarinių” likusių nuo paaugslytėje padarytų klaidų.


   Peiliukams ir vaškui stop! Geriausia depiliacija!

   Pasakyti “Viso gero!” plaukeliams, kurie nuolat įauga ir dirgina odą buvo mano svajonė, kuri po truputį pildosi.


   Kaip naujai gimusi – Intraceuticals deguonies terapija!

   Smalsu sužinoti, kodėl kaip naujai gimusi ar labiau akį patraukė įmantrus žodis “Intraceuticals”? Bet kokiu atveju, džiaugiuosi, kad susidomėjai ir nori išgirsti apie naują…


   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku