Blogas

PLAUKELIŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIAIS – PROCEDŪRĄ RENKASI VIS DAUGIAU ŽINOMŲ ŽMONIŲ

Plaukų šalinimas galingiausiais „GentleLase“ Pro ir „GentleMax Pro“ Aleksandrito lazeriais – vienareikšmiškai vertinga investicija į Jūsų grožį. Jokio vargo planuojant depiliacijos laiką, jokių bėrimų, jokių įpjovimų, o ką jau kalbėti apie nuolatinį plaukelių įauginėjimą ir ataugusių plaukų keliamą diskomfortą. Nuo šiol tai galite pamiršti – švelni it aksomas oda, švaros pojūtis ir jokių plaukelių ištisus metus!

Kaip tai veikia? Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas, kurio metu didelės galios ir tam tikro bangos ilgio šviesa sunaikina plauką ilgam laikui. Kaip ir automobiliai, lazeriai skirtingi ir specializuoti – skiriasi lazerių paskirtis, bangos ilgis, galia, parametrai, o tuo pačiu ir efektyvumas. Plaukų naikinimas lazeriu, o būtent galingiausiu Aleksandrito lazeriu, užtikrina puikų, iškart pastebimą rezultatą. Šis aukso standarto lazeris ir galingas specialus jo antgalis leidžia procedūrą atlikti visais metų laikais, net vasarą. Todėl kviečiame išbandyti – jų galingumą ir teikiamą naudą jau įvertino ir nemažai žinomų Lietuvos pramogų, grožio ir verslo atstovų. Tarp jų – verslininkė Daina Bosas, vizažistės Deimantė Kazėnaitė ir Dovilė Tiriūtė, dainininkė Patricija Mic ir blogerė Simona Burbaitė.

Kaip savo patirtimi dalinosi Daina Bosas: „Šiems pokyčiams ir plaukų šalinimui Aleksandrito lazeriu reikėjo prisiruošti kur kas anksčiau. Tai ne tik saugi, paprasta bei efektyvi procedūra, bet ir labai veiksminga priemonė džiuginanti iškart po vizito“.

 

„Vakar pirmą sykį išmėginau plaukelių šalinimą lazeriu. Žinau, kad nieko nenustebinsiu, nes tai viena populiariausių procedūrų, o aš turbūt priešpaskutinis „dinozauras”, kuris iki šiol naudojo epiliatorių. Galima, žinoma, naudoti ir tai, bet viena problemėlė = plaukeliai dažnai įauga į poodį. Tad pokyčiams ryžausi ir aš. Istorija – paprasta, visos draugės pašalinę plaukelius lazeriu, visos džiaugiasi švelnia ir gražia oda, ilgalaikiu rezultatu ir, kad nereikia planuotis depiliacijų laikų kitais būdais. Na, tai liko tik vienas klausimas: kodėl aš iki šiol tai neišbandžiau? Visų pirma, reikėjo pasirinkti tinkamą kliniką, tinkamą gydytoją. Kodėl „Era Esthetic“?

Geriausia reklama iš lūpų į lūpas. Gerų atsiliepimų apie „Era Estethic“ girdėjau daug, be to, jie turi didžiausią patirtį Lietuvoje šalinant plaukelius Aleksandrito lazeriais. O tai reiškia patikimumą. Ramu, kai žinai, jog procedūras atliks efektyviai ir saugiai. Ir jie KLAIPĖDOJE, ne tik Vilniuje ir Kaune, kaip įprasta. Beje, artėjant šiltąjam sezonui, nemažai manančių, kad negalima atlikti šios procedūros. Tačiau man buvo paaiškinta, jog su Aleksandritas „GentleLase Pro“ ir „GentleMax Pro“ galima. Technologiškai jie leidžia atlikti procedūras vasaros laike ir ant įdegusios odos. Tiesiog rezultatas geresnis nesideginant. Dabar nekantriai lauksiu savo sekančios procedūros“, – Daina Bosas.

Jai antrino ir Patricija Mic, kurios teigimu plaukelių šalinimas „Era Esthetic“ klinikoje yra jos TOP procedūra, kurią rekomenduotų išbandyti kiekvienam.

„Erasthetic“ – vieta, į kurią grįžti norisi VI- SA-DA🥰 Aš jau įpusėjau savo plaukelių šalinimo lazeriu procedūras ir rezultatu džiaugiuosi NEREALIAI! Ne kartą esu minėjusi, jog tai TOP 1 procedūra, kurią kada esu dariusi. Pamirškime plaukelius, bėrimus bei sudirgusią odą! Šaltasis sezonas kuo puikiausiai tinka atlikti plaukelių šalinimą naujais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais. Beje, „Era Esthetic“ klinikose plaukelių šalinimą saugiai galite atlikti ir vasaros metu, nes jie vieninteliai Lietuvoje turi specialų Aleksandrito antgalį su kuriuo atliekamos greičiausios plaukelių šalinimo procedūros ir procedūros ant įdegusios odos. Po 3 procedūrų pasišalina jau iki 80 proc. plaukelių, po kurso iki 95 proc. plaukelių ir kas labai gerai, kad rezultatas ilgalaikis. Po procedūrų oda būna švelni, glotni, nes šios procedūros metu yra suskatinamas veikti kolagenas, tai ne tik plaukeliai neatauga, bet ir oda būna švelni!😍“, – pasakojo Patricija Mic.

Pasak Simonos Burbaitės – plaukelių pašalinimas Aleksandrito lazeriu, tikras svajonės išsipildymas, apie kurį blogerė tik pagalvodavo. O atliktos bikini ir pažastų plaukelių šalinimo procedūros yra geriausias priimtas sprendimas.

 

„Vis pasvajodavau: kaip norėčiau NEBEGALVOTI APIE NEPAGEIDAUJAMUS PLAUKELIUS, nebeplanuoti kada depiliuoti/nedepiliuoti. Svajonės pildosi! Džiaugiuosi, kad kažkada pažastų ir bikini srityse nusprendžiau plaukelius šalinti lazeriu (šiuo metu atlieku tik palaikomąsias procedūras)! Tokia depiliacija buvo vienas geriausių mano sprendimų, todėl pradėjau ir kojų plaukelių šalinimą lazeriu „Era Esthetic“ klinikoje – jų klientė esu jau daug metų ir labai pasitikiu čia dirbančiais gydytojais ir specialistais. Be to, „Era Esthetic“ klinikos pirmosios Lietuvoje pradėjo plaukelių šalinimą Aleksandrito lazeriu ir turi daugiau nei 12 metų patirties. Čia yra naudojami pasaulyje galingiausi Aleksandrito lazeriai. Dėl ko tai svarbu? Dėl ilgalaikio rezultato. Toks galingas lazeris pasiekia ne tik paviršutinius, bet ir gilius plauko folikulus ir juos sudegina. Lazeriuose yra integruota aušinimo sistema (milisekundėmis prieš, per ir po impulso paduodamas šaldymas), todėl dėl skausmo nereikėtų jaudintis – tai saugu (odai) ir komfortiška“, – privalumus vardino Simona Burbaitė.

Aleksandrito lazerio procedūra pasinaudojo ir įvertino vizažistė, blogerė Dovilė Tiriūtė. Kaip sakė ji pati, procedūros laukė ne vienerius metus, o pats procesas buvo neskausmingas ir malonus.

 

„Šiandien esu SUPER excited, nes pradėjau plaukelių šalinimo lazeriu kursą „Era Esthetic“ . Apie tai mąsčiau ir svajojau tikrai neperdedu – kelis metus. Dabar, kai Balio įdegis jau apsiplovė ir greitu metu degintis nenusimato, pagalvojau pats geriausias metas pradėti. Šią procedūrą „Era Esthetic“ darėsi mano draugės, pažįstamos ir klientės ☺️ tai kažkaip nedvejodama ir aš čia atėjau. Jie turi patį galingiausią Aleksandrito lazerį Lietuvoje, kuris negailestingai naikina plaukelius ir rezultatai yra ilgalaikiai! Man labai patiko, kad pats lazeris turi ir šaldymo sistemą – lazeris jaučiasi karštas, bet tuo pat metu oda vėsinama, tas vėsinimas nukreipia dėmesį nuo skausmo ir gal 5 kartus šiandien pakartojau, kad ta šaldanti dulksna yra geriausias išradimas ever! Labai įdomu kaip čia viskas bus ir labai laukiu rezultatų! Dabar gyventi be pastovių „skutaliojimų“ atrodo tikrai kaip svajonė“, – džiaugėsi Dovilė Tiriūtė.

Deimantė Kazėnaitė savo įspūdžius įvertino taip pat labai teigiamai. Moters įsitikinimu, atrasti plaukelių šalinimą norėjo kur kas anksčiau. O „Era Esthetic“ klinikoje išgautas rezultatas maloniai nustebino ir pakeitė nuomonę.

 

„Anksčiau plaukelius šalindavau įprastais metodais – skutimosi peiliukais ir atlikdavau depiliaciją vašku. Tačiau bėgant laikui nusibodo šių procedūrų šalutiniai poveikiai, kaip įauginėjantys plaukeliai, sudirginta oda ir pan. O depiliacijai vašku reikėdavo planuoti plaukelių atauginimą, todėl nusprendžiau ieškoti alternatyvų ir pagaliau išbandyti tą stebuklingą plaukelių šalinimą lazeriu. Nors iki kol atėjau į „Era Esthetic” kliniką turėjau blogos patirties, šioje klinikoje viskas apsivertė aukštyn kojom.

Mane sužavėjo profesionalumas ir aukščiausias paslaugų lygis. Negalėjau patikėti efektyvumu, kai po pirmos procedūros iškrito apie 70-80 proc. plaukelių. Tuomet mąsčiau kaip gaila, kad to nepadariau anksčiau, nes tai yra geriausias išradimas šiuolaikinėms moterims. Praėjo jau keleri metai, šiuo metu esu visiškai pašalinusi plaukelius bikini ir pažastų srityje ir šiais metais šią procedūrą atliksiu kojų srityje, o tada rezultatais galėsiu džiaugtis labai ilgai. Mano oda yra labiau įdegusio tipo, todėl labai vertinu tai, jog klinikoje man gali atlikti šią procedūrą ir netgi tada, kai įdegis dar šiek tiek intensyvesnis. Nors be abejo geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai oda yra šviesiausia, bet gera žinoti, kad reikalui esant galiu atlikti procedūrą ir šiek tiek įdegusi“, – teigė Deimantė Kazėnaitė.

Klinikose „Era Esthetic“ naudojami galingiausi ir naujausios kartos Aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro ir GentleMax Pro“, vieninteliai tokie Lietuvoje, 6–11 kartų stipresni už daugelį kitų skausmo nesukeliančių lazerių. Įprastų lazerių galingumas yra 1,6–2,9 kW, o „GentleLase Pro ir GentleMax Pro” serijos Aleksandrito lazerių galingumas siekia net 17,6 kW, todėl sunaikinami ir paviršiniai, ir giliausiai esantys plaukų folikulai, pasiekiami ilgalaikiai rezultatai ir plaukeliai neatauga daugybę metų. Užtenka vieną ar kelis kartus per metus atlikti palaikomąsias procedūras, kad būtų sunaikinti miegantys folikulai ir galėtumėte toliau džiaugtis gražia bei glotnia oda.
Mūsų klinikos turi didžiausią patirtį Lietuvoje šalinant plaukelius Aleksandrito lazeriais. Procedūras atliekame jau 12-lika metų, todėl esame tikri, jog kiekvienas Klientas bus patenkintas, maloniai nustebintas ir sugrįš vėl. Kviečiame ir Jus išbandyti bei įvertinti patiems.

Daugiau informacijos: https://lazerineklinika.lt/plauku-salinimas-lazeriu/
Registruotis kviečiame: https://lazerineklinika.lt/registracija/


Mados tendencija – natūralus grožis!

Kelias į laimę – žmogaus vidinio ir išorinio pasaulio harmonija

Graikų filosofas Platonas yra pasakęs: „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų.“ Žmogaus išorė su vidumi yra tampriai susijusi, todėl rūpinimasis savimi, savo išvaizda yra svarbu kiekvienam iš mūsų.

Spaudos konferencijoje “Mados tendencija – natūralus grožis”, kurioje dalyvavo lazerinės ir estetinės medicinos bei plastikos chirurgijos gydytojai ekspertai, buvo paliesta ne viena su grožiu susijusi tema, žmonės nori atrodyti natūraliai, tik 10 metų jauniau – NATŪRALAUS grožio tendencija yra šių dienų aktualija! Inovatyvi estetinė medicina mums gali pasiūlyti vis daugiau galimybių sustabdyti išorinį senėjimą! Spaudos konferencijoje dalyvavo ir savo profesine patirtimi dalinosi viena iš ERA ESTHETIC klinikų įkūrėjų, gydytoja dermatovenerologė – trichologė Jurgita Stoškienė: “Botulino injekcijos šiais laikais yra labai pasikeitusios – tiek jų dozės, tiek naudojimo technikos, tiek absoliučiai visa filosofija. Dabar yra labai madingas veido harmonizavimas, kai veidas atrodo natūraliai, nepakeista jo išraiška, tiesiog paryškinti tam tikri bruožai ir stabdomas senėjimas. Taip ne tik nesusidaro klostės, bet ilgainiui netgi slopinama kaukolės rezorbcija. Čia yra labai įdomus mechanizmas, kadangi raumeniui ilgą laiką spaudžiant tam tikrą vietą, įvyksta kaukolės rezorbcija toje vietoje pasidaro tarsi duobė. Tada žmogus sako: „Kodėl pas mane šitoje vietoje duobė?. Veido harmonizavimas, išlaikant natūralią išvaizdą, tik suteikiant jai ANTI-AGE efektą – yra vienas pagrindinių norų, kreipiantis į estetikos specialistus. “Era Esthetic” klinikos estetinėje ir lazerinėje medicinoje specializuojasi jau daugelį metų (patirtis), nuolatinis dalyvavimas tarptautiniuose kongresuose, aktyvus domėjimasis inovacijomis, lyderiaujančiomis pasaulyje technologijomis, leidžia klientams pasiūlyti tai, kas geriausia ir efektyviausia. Estetinėjė medicinoje pirmieji Lietuvoje pasiūlėme procedūras su BIOMIMETINIŲ PEPTIDŲ injekcijomis. Preparatai pasižymi platesniu aktyviųjų medžiagų kompleksu. Esame vieninteliai ir ekskliuzyviniai CAREGEN kompanijos distributoriai ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltyje. Biomimetiniai peptidai – išmanieji peptidai prisitvirtina prie ląstelės receptoriaus ir tarsi pasuka jauninimo mechanizmą. ‼️‼️ “Caregen” kompanijos įkūrėjas ir mokslų vadovas Young Ji Chung, kartu su pasauliniais plastikos chirurgais atliko medicininį tyrimą: ”Odos biostimuliacija biomimetiniais peptidais”. Tyrimas parodė, kad injekuojami biomimetiniai peptidai teigiamai veikia ir sąveikauja su tarpląsteline ir imunologine matricomis, skatina aktyvesnę fibroląstų gamybą, padidina kolageno ir elastino sintezę, o preparatuose papildomai esanti didesnės koncentracijos hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą, ko pasekoje sumažėja raukšlės, oda tampa stangresnė, padidėja jos elastingumas. Išrasti ir mokslo patvirtinti klinikiniais tyrimais – biomimetiniai peptidai, šiai dienai yra vieni pagrindinių ingredientų odos senėjimo prevencijoje ir akivaizdžiai pagerinantys odos išvaizdą!

Nuotraukos “Delfi” fotografo Jodvydo Elinsko.

ERA ESTHETIC AVENUE klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje procedūros su naujos kartos injekcijomis – NAUJIENA: STYLER 600 (didesnės koncentracijos hialurono rūgštis ir PTX biomimetinis peptidas, kuris imituoja botulino poveikį TIK natūraliu pagrindu), AQUASHINE Classic, Bright, Btx, PROSTROLANE Natural B, Blanc B, Inner B, Inner B Se, REVOFIL FINE.

 


HAIRMAX ir Dr.Cyj plaukų slinkimo gydymas inovatyviais sprendimais!

Kaip atskirti ar plaukų problema yra rimta ar dar neverta susirūpinti ja? Kiekvienas atvejis yra individualus, tačiau, jei ilgesnį laiką susiduriame su plaukų slinkimo problema, galvos odos problemos kartojasi nuolatos, tuomet jau reikia sunerimti ir kreiptis į specialistus arba ieškoti efektyvių gydymų, kuriuos galėtumėte atlikti namų sąlygomis. Pasiūla plati, tačiau kaip tinkamai išsirinkti priemones? Ploni, pažeisti, gyvybingumą praradę, išretėję plaukai signalizuoja, kad jų priežiūrą reikėtų keisti iš esmės ir pradėti gydymus. 

Asmeninės patirtys ir asmeniniai atsiliepimai Jums suteikia platesnės informacijos apie paslaugas, priemones. Nuomonės formuotojui, Nagliui Bierancui, mūsų klinikos nuo plaukų slinkimo pasiūlė efektyvų kompleksinį gydymą – “Dr.Cyj”  pirmąjį pasaulyje plaukų užpildą su biomimetiniais peptidais ir HAIRMAX lazerinę terapiją nuo plaukų slinkimo, kai gydymas yra atliekamas namų sąlygomis. Kalbinamės Naglį plačiau, kodėl pasirinko ERA ESTHETIC kliniką ir profesionaliai pradėjo spręsti plaukų slinkimo ir plikimo problemą. 

Kodėl nusprendei kreiptis į gydytojus, profesionalus? 

Turiu smilkinių plikimą, dėl ko mano kakta automatiškai ilgėja, todėl pradėjau skusti plaukus. Po visokių svarstymų dėl plaukų auginimo, galiausiai pradėjau domėtis galimybėmis, kur galėčiau sulaukti profesionalios konsultacijos šiuo klausimu, kas galėtų atlikti man pritaikytas procedūras ir gydymą. Vis tik gydytojai žino geriausiai, kokie gydymo variantai yra efektyviausi kiekvienu atveju, kokias priemones reikia taikyti.

Kodėl “Era Esthetic” klinika?

Kai kilo poreikis ieškoti ir domėtis procedūrų galimybėmis Lietuvoje, tas domėjimasis mane atvedė į “Era Esthetic”. Apie šią kliniką buvau girdėjęs daug gerų atsiliepimų, taip pat, atliekamų procedūrų spektras bei gydytojų patirtis irgi buvo labai svarbus aspektas, dėl ko pasirinkau savo procedūras atlikti čia.

Kokie gydymai Tau buvo parinkti? Ar jau pastebi poveikį?

Po konsultacijos su gydytoja Jurgita Stoškiene, man buvo pasiūlyta atlikti kompleksinį plaukų gydymą, kurį sudaro “Dr. Cyj” plaukų užpildo injekcijos ir žemo dažnio lazerio terapija su “HairMax” lankeliu plaukų augimui skatinti. Jau įpusėjau gydymą, ir kartu su gydytoja vertinant gydymo pradžioje padarytas nuotraukas, galima pastebėti, kad mano plaukų linija jau yra nusileidusi apie 1 cm. žemyn.

Tavo rekomendacija, t.y. ar rekomenduotum šias procedūras ir kodėl?

Visuomet rekomenduoju, jeigu tik yra galimybė – konsultuokitės su savo srities profesionalais. Jie geriausiai galės pasakyti, kas jums tinka, ką jums galima skirti, o ko ne. Iš man atliekamų procedūrų man labiausiai patinka “HairMax” lankelis, kurį savarankiškai galiu naudoti savo namuose, man nebūtina keliauti į kliniką. Tai puiki alternatyva nuolat skubantiems ir sunkiai laiko randatiems žmonėms, nes pilną procedūrą su lankeliu galiu atlikti tiesiog valydamasis dantis.

Plačiau video apie –  “Dr.Cyj” procedūrą ir “HairMax” lazerinį gydymą (LLLT low level laser therapy), šie lazerio prietaisai fotobiostimuliacijos būdu tiesiogiai veikia plauko folikulą – skatina mikrocirkuliaciją, gydo uždegiminius procesus, skatina naujų plaukų augimą, gerina bendrą plaukų būklę bei stabdo jų slinkimą.

Poveikiai:

  • padidėja plaukų tankumas;
  • plaukai auga greičiau;
  • plaukai patamsėja iki natūralios spalvos (mažiau žyla);
  • padidėja tempimo, stiprumo riba (mažiau lūžinėja);
  • jie tampa paklusnesni ir blizgesni;
  • mažiau pleiskanų, suerzinimo ir galvos odos niežėjimo;
  • atkuriamas natūralus plaukų augimo ciklas.

REZULTATAI po gydymo kurso:

Šokėjas, fotografas, televizijos projektų dalyvis, socialinių tinklų nuomonės formuotojas Naglis Bierancas.

 


Auksinis odos priežiūros standartas su profesionalia kosmetika – grožio ritualams namuose!

Šiuo metu didžiąją laiko dalį leidžiame namuose, laikydamiesi saviizoliacijos režimo. Moterys, pripratusios prie grožio ritualų, dabar atideda juos antram planui – juk namie jų niekas nematys.

ERA ESTHETIC klinikos specialistė Ingrida Lipskienė pateikia Jums savo rekomendacijas ir paaiškina, kodėl odos priežiūra yra svarbi net ir tada, kai esame vieni namie ir niekas mūsų nemato.

Siūlomus profesionalios kosmetikos produktus kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

„Apleisti savęs negalima jokiais būdais, nes savidisciplinos praradimas – pirmas žingsnis į aplaidumą, o vien tai, kad jūsų niekas nemato namuose, dar nereiškia, kad jums nereikia rūpintis savimi. Tokie veiksniai, kaip padidėjęs oro sausumas, vėdinimo, deguonies trūkumas gali labai neigiamai paveikti odos būklę, todėl svarbu skirti dėmesį jūsų veido odai.“ – aiškina estetikos profesionalė.

Taigi, kas įeina į auksinį odos priežiūros standartą?

Privalomu ryto bei vakaro žingsniu turėtų būti odos valymas. Dažniausia namų priežiūros klaida yra ta, kad pradedama nepaisyti odos valymo. Atrodytų – namuose esame be makiažo ir oda nuolat išlieka švari. Bet ne! Pirma, riebalinių liaukų veikla ir medžiagų apykaitos procesai odoje vyksta visą parą. Antra, aplinkos tarša – tai nematomos dulkės, degimo produktai, buitinių chemikalų išgaravimai ir kt. Todėl – būtinai gerai vėdinti namus ir valyti odą.

Tinkamai pasirinkite priemones odos valymui. Gelis arba valomosios putos tinka, jei turite riebų, kombinuotą ar normalų odos tipą. Žymus INRACEUTICALS REJUVENATE prausiklis, tinkantis visų tipų odai, idealiai sugeba pašalinti nešvarumus ir tuo pačiu metu užtikrina odos pH pusiausvyrą, be to apsaugo nuo uždarų komedonų susidarymo. O PIM PAM PAUL inovatyvus gelinis prausiklis Clean Advanced taps tikru išsigelbėjimu tiems, kas turi nemalonias odos problemas: bėrimus, hiperpigmentaciją, užsikimšusias poras ar sudirgusią odą.

Pasirinkite pienelį, jeigu jūsų oda sausa ar jautri. Išbandykite DIEGO DALLA PALMA pienelį, kuris puikiai atlieka savo valančias funkcijas ir pripildo odą unikaliu daugialypio poveikio kompleksu 51+3 Hyalu Complex, praturtintu trimolekuline hialurono rūgštimi, aminorūgštimis, vitaminais, mineralais, mikroelementais bei keramidais. Atminkite, kad kasdienė valymo procedūra yra multiefektyvi: reguliuojamas sebumo išsiskyrimas, peptidai veikia antimikrobiškai bei priešuždegimiškai, nuramina odą, pastebimai pagerina odos būklę.

Papildoma odos priežiūra irgi yra svarbi, ji sprendžia papildomas užduotis, tokių priemonių nereikia naudoti kiekvieną dieną, pakanka 1-2 kartus per savaitę. Kalbu apie šveitiklius. Jie šalina negyvas epidermio ląstelių, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, stangrina, sumažina poras, oda nebeatrodo tokia pilkšva ar praradusi spalvą. Išbandykite želė konsistencijos šveitiklį DIEGO DALLA PALMA, sudėtyje esantys cukraus kristalai švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, o malonus apelsinų gėlių ekstrakto aromatas paverčia šį odos priežiūros ritualą tikra SPA pocedūra. Oda atrodo glotnesnė ir labiau švytinti. Negaliu nepaminėti išskirtinės priemonės – tai jogurtinės konsistencijos DIEGO DALLA PALMA kaukė ir šveitiklis viename produkte! Pirmame etape šveitiklis švelniai pašalina negyvąsias ląsteles, skatina odos regeneraciją, o tada kaukė atlieka deguonies terapijos efektą, prisotindama ląsteles deguonimi. Oda vėl spinduliuoja šviežumu, sveikata, įgyja vienodą tekstūrą.

Ar reikalingas tonikas?

Po valymo oda, nepriklausomai nuo jos tipo, staiga praranda drėgmę. Norint normalizuoti vandens balansą ir atkurti turgorą, būtina dermą prisotinti toniku. Puikiai užsirekomendavęs DIEGO DALLA PALMA tonikas tinka visų tipų odai. Jis praturtintas hialurono rūgštimi bei aminorūgštimis, atlieka stiprų revitalizuojantį poveikį. Komponentas tregalozė stabdo ląstelės membranų suardymą, apsaugo nuo negatyvių aplinkos faktorių (karščio, šalčio, toksinų). Mano požiūriu, kaip kasdienio odos priežiūros ritualo dalis, ši priemonė yra tobulas tonizuojantis produktas, kuris paruošia odą tolesniam grožio ritualui.

Serumo svarba

Daugelis mano, kad serumai turėtų būti naudojami tik ypatingomis progomis. Tiesą sakant, juos reikia naudoti kiekvieną dieną. Serumo sudėtyje biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija yra gerokai didesnė nei kremo, tad serumas yra daug skvarbesnis produktas ir sugeba spręsti daugybę estetinių problemų. Didžiausia serumu galia slypi aktyviuose ingredientuose, tokiuose kaip hialurono rūgštis, antioksidantai, peptidai, retinolis, ir pan., kuriais yra papildyti serumai.

Pati serumą traktuoju kaip ypatingą odos „matinimą“ (arba pripildymą „grožiu“), todėl kasdien juo lepinu odą. Brandžiai odai rekomenduoju išbandyti eksliuzyvinį, intensyvaus poveikio koncentruotą serumą iš DIEGO DALLA PALMA „Youth Venom”. Jis praturtintas jūrinės sraigės gaminamu galingiausiu nuodu pasaulyje – „μ-CONOTOXIN III“. Dėka 3D atpalaiduojančio efekto, šie nuodai sugeba sumažinti net giliausias raukšles.

Vargstančioms nuo pigmentinių dėmių siūlau DERMAHEAL serumą „Skin Delight“, kurio sudėtyje esantys peptidai bei arbutinas padeda balinti odą ir naikinti pigmentaciją, slopina melanino gamybą.

Vitamino C serumas iš DERMAGENETIC galėtų tapti kiekvienos odos numylėtiniu. Šis naujos technologijos vitaminas C serumas yra tikras odos skydas nuo laisvųjų radikalų, alergijų ir paraudimų. Be to, jis yra išskirtinis kolageno ir fibroblastų stimuliatorius. Užtepus – oda tampa skaistesnė, šviesesnė, tolygesnė ir stangresnė.

Privalomas odos priežiūros etapas – masažas. Šiuo metu jis yra ir populiarus, ir naudingas

Masažas padeda odoje suaktyvinti kraujotaką, pagerina mikrocirkuliaciją, šalina patinimus, išlygina raukšles, išryškina veido kontūrus, pagerina visų aktyvių komponentų įsiskverbimą. Visame pasaulyje populiarėja įvairių „beauty“ prietaisų naudojimas namų sąlygomis veido masažui atlikti. Prietaisas nereikalauja jokių specialiųjų įgūdžių, masažas atliekamas per trumpą laiką ir duoda stulbinančius, akivaizdžius rezultatus iš karto po panaudojimo.

Pati mėgstu veido masažą atlikti elektrostimuliaciniu VROLL prietaisu. Skleidžiama žemo dažnio elekros srovė kartu su judančiais roleriais užtikrina gilesnį serumo įvedimą, oda pasitempia ir tarsi „numeta svorio“ dėka limfos drenažo, išryškėja skruostikauliai, veido kontūras tampa aiškesnis, akys – atviresnės, o oda – stangresnė ir elastingesnė.

Nepamirškime specialiųjų priemonių, skirtų odai aplink akis

Akys – tai mūsų sielos veidrodis. Tepkite akių kremą ryte ir vakare. Jaunai akių odai labiau tinka gelinės konsistencijos drėkikliai. DIEGO DALLA PALMA švelnios gelinės konsistencijos „Soothing“ priemonę puikiai toleruoja ypatingai jautri paakių oda.

O intensyviam anti-age poveikiui, kai pasireiškia edemos, tamsūs ratilai, idealiai tiks kreminės konsistencijos primonės. Nuostabus DERMAHEAL paakių kremas „Cosmeceutical“ yra mano mylimų klienčių favoritas. Tikiu, kad ir Jūs, išbandę jį pirmą kartą, pirksite jį ir vėl. Turtinga kremo sudėtis veiksmingai stangrina ir lygina paakių odą, suteikia neįtikėtiną komfortą.

Kaip ir kokiomis priemonės reiktų drėkinti odą?

Naudokite drėkinančius kremus, losjonus, fluidus arba gelius. Mes taip pat juos pasirenkame, atsižvelgiant į mūsų odos tipą, jos poreikius ir problemas. Jei oda – sausa ar normali, pirmenybė teikiame drėkinančiam kremui. Jei oda riebi ar kombinuota, tuomet renkamės švelnesnės tekstūros priemonę: fluidą, losjoną ar gelį. Veido oda yra labai švelni, todėl visi judesiai turėtų vykti pagal masažo linijas, neįštempiant odos.

Apsauga nuo saulės

Jei išeinate į lauką – atminkite, kad jau prasidėjo aktyvi saulė. Būtinai naudokite apsauginius kremus nuo saulės. Jeigu nešiojate apsauginę veido kaukę, žinokite, kad sritis aplink akis bei kakta lieka neapsaugotos, o būtent šiose srityse mėgsta atsirasti saulės pigmentacija. Populiari priemonė DERMAHEAL „Sun Screen SPF 50+“ išsiskiria tuo, kad yra praturtinta biomimetiniais peptidais, todėl turi papildomų savybių: slopina melanino gamybą, skaistina, neleidžia atsirasti hiperpigmentacijai bei raukšlelėms. Labai patogu naudoti multifunkcinį CC kremą iš DERMAHEAL, jis užtikrina intensyvią odos fotoapsaugą bei pasižymi tonuojančiu efektu, išlygina odos spalvą.

Veido kaukės turėtų būti naudojamos tik konkrečiam tikslui

Kiekviena kaukė turi savo tikslą – drėkinti, nuraminti ar gaivinti veido odą. DR.ALTHEA, SHE’S LAB, DR. JART+ pristato platų pasirinkimą mano mėgstamų lakštinių kaukių. Patariu jas naudoti 2-3 kartus per savaitę. Viena iš mėgstamiausių mano priemonių – nenuplaunama naktinė kaukė LANEIGE. Akimirksniu šalina odos šerpetojimą, minkština ir maitina odą. Jūsų poilsio metu padeda atgauti trūkstamą drėgmės kiekį ląstelėse. Kruopščiai parinkta kaukės sudėtis suteikia visapusišką epidermio priežiūrą.

Ir nepamirškite, kad bioceliuliozinės kaukės yra papildomos odos priežiūros elementas, todėl nepamirškite drėkinančių priemonių, serumų, šveitiklių.

Rankų odos priežiūra

Šiuo metu rankos dėl nuolatinio plovimo, dezinfekcinių priemonių bei apsauginių pirštinių naudojimo – yra pažeidžiamiausia mūsų kūno dalis. Todėl stenkitės kuo dažniau tepti rankų kremą. Puikiai tinka rankų kremas iš VOLCANO SPA, vulkaninis vanduo, ekologiškas alyvuogių aliejus bei alavijų sultys akimirksniu atstato hidrolipidinį odos sluoksnį.

Vandens svarba

Nepamirškite, kad būnant namuose per dieną reikia išgerti 1,5-2 litrus vandens. Vanduo užtikrina odos drėkinimą iš vidaus, o nuolat būnant kambaryje su sausu oru, tai yra ypač svarbu.

„Linkiu rūpintis savimi bei artimaisiais. Būkite gražūs ir sveiki!” – ERA ESTHETIC specialistė Ingrida Lipskienė.


Biomimetinių peptidų poveikis odos struktūrai ir senėjimo požymių pristabdymui!

Norime pasidžiaugti paskelbtu klinikiniu tyrimu ” – “Odos biostimuliacija biomimetiniais peptidais” ir jo rezultatais, kurį atliko pasauliniai plastikos chirurgai su Caregen kompanijos įkūrėju ir mokslų vadovu Young Ji Chung.

Odos regeneracija ir atkūrimas, kaip šiuos procesus suįtakoja mokslo išrasti inovatyvūs ingredientai – biomimetiniai peptidai?

Peptidai yra jungiamojo audinio ir mūsų odos sudedamoji dalis.

Šis tyrimas pateikė pagrindimą – šiuolaikines estetinės medicinos galimybes, pasiekiant akivaizdžius odos pokyčius be invazinių procedūrų!

Plastikos chirurgų praktikoje pasitaiko dažni atvejai, kai klientai pageidauja greito, rezultatyvaus ir saugaus gydymo, be arba su trumpu poprocedūriniu laikotarpiu, siekiant kuo ilgiau išlaikyti odą jauną ir atitolinti senėjimo požymius. Šiuolaikinė visuomenė gyvena aktyvesniu ritmu ir dažnai turi per mažai laiko sudėtingesnėms procedūroms, negali sau leisti po procedūrų ilgesnį laiką būti namuose, todėl senėjimo procesų pristabdymui į grožio industriją, sparčiai žengia naujos, inovatyvios alternatyvos su pažangiomis technologijomis, kurios teigiamai veikia odos senėjimo procesus, visa tai jau pasiekiama su estetine medicina!

Pasaulinis mokslas, įvedęs į estetinės medicinos preparatų sudėtį biomimetinius peptidus, pamatė, kad būtent šie ingredientai aktyviai stimuliuoja kolageną, elastiną, tarplastelinę matricą. Pasauliniai grožio specialistai įvardija PEPTIDUS, kaip vienus svarbiausių “Anti-age” veiksmingume, tai smulkūs baltymai, kurie susisiekia su odos ląstelėmis ir joms praneša, kada reikia išskirti kolageną. Biomimetiniai peptidai – tai naujasis mokslo pasiekimas, kai peptidas susijungia su odos receptoriai ir atitinka tarsi “raktas-spyną”, todėl labai taikliai paleidžia atjauninimo kaskadą. Kolageno aktyvesnis veikimas įtakoja mūsų odos išvaizdą, jis kaip “statybinė medžiaga” atkuria ir palaiko odos stangrumą. Kadangi peptidai dalyvauja visuose gyvybiniuose organizmo procesuose, jie itin svarbūs ir odos kokybei bei visose joje vykstančiose atsinaujinimo funkcijose.

Atliktas tyrimas parodė, kad injekuojami biomimetiniai peptidai teigiamai veikia ir sąveikauja su tarpląsteline ir imunologine matricomis, skatina aktyvesnę fibroląstų gamybą, padidina kolageno ir elastino sintezę, o preparatuose papildomai esanti didesnės koncentracijos hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą, ko pasekoje sumažėja raukšlės, oda tampa stangresnė, padidėja jos elastingumas. Šie ingredientai, kaip vieni pagrindinių odos senėjimo prevencijoje ir akivaizdžiai pagerinantys odos išvaizdą. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad preparatuose prailgintos technologijos dėka išsiskiriantys biomimetiniai peptidai ir nekonjuguota hialurono rūgštis užtikrina adekvatų odos skaidulų sutankėjimą, atstato kolageno ir elastino skaidulas tarplastelinėje jungiamojo audinio matricoje, suteikiantys akivaizdų odos atjaunėjimo efektą.

Profesoriaus Young Ji Chung ir kitų tyrime dalyvavusių gydytojų tikslas – “Gydymo ir gyvenimo kokybės gerinimas, apjungiant genominės medicinos vystymą”.

Būtent biomimetiniai peptidai eksperimentiškai sukuria tiesioginį stimuliavimą fibroblastui suskatindami aktyvesnę kolageno ir elastino skaidulų gamybą – kokybiškos ir sveikos, jauatviškesnės odos link!

Plačiau apie tyrimą, kviečiame susipažinti čia:


Apie mus moteris – paslaptingas, žavingas, skleidžiančias grožį ir dovanojančias šypsenas vyrams!

Apie mus – moteris, grožį, meilę ir džiugesį gyvenimu!

Garsusis austrų psichiatras Sigmund Freud ištaręs frazę: „Aš dar nesugebėjau atsakyti tik į vieną klausimą, kuris dar niekada ir nebuvo atsakytas: ko nori moteris?“, moteris pavertė itin paslaptingomis, nenuspėjamomis ir žavingomis būtybėmis, kurios, kaip ir gyvenimas, nuolat keičiasi.

Kalbinama televizijos laidų vedėja, ERA ESTHETIC grožio namų klientė Gintarė Gurevičiūtė atskleidžia asmeninės laimės komponentus:

„Kadangi kiekvienas esame labai individualus, nuoširdžiai nemanau, kad galima vienareikšmiškai nurodyti laimės receptą. Vieniems svarbu sėkmė versle, kitiems – šeimoje, o man asmeniškai imponuoja meilė ir įkvėpimas.
Kalbant apie meilę – visos mes norime mylėti ir būti mylimos. Tai tarsi pagrindinis emocinis žmogaus poreikis. Tačiau viskas prasideda nuo meilės SAU, niekada nepamirškime to!
Na, o įkvėpimas gyvenimui suteikia spalvų. Be jo atrodo, kad viskas aplinkui griūna, mažiau myliu ir esu pakanti sau, nesiseka versle, pašlyja santykiai. Įkvėpimo ieškau keliaudama, domėdamasi menu, pažindindamasi su naujais žmonėmis.

Būtent šių gyvenimo prieskonių ir linkiu visoms MOTERIMS!”.

Lygiai prieš 20 metų Holivude pasirodęs filmas „What Women Want“ su Mel Gibson viešumon iškėlė iki šiol aktualų klausimą – ko iš tiesų trokšta moterys?

Kalbiname knygų autorę, tinklaraštininkę ir modelį, Era Esthetic grožio namų klientę Simoną Burbaitę:

„Už visas moteris atsakyti būtų sudėtinga, mes visos esame autentiškos ir skirtingos, todėl kalbėsiu tik už save. Šiame savo gyvenimo etape, kai tempas, kurį diktuoja pasaulis, yra beprotiškas, didžiausias siekimas ir troškimas – sugebėti susikurti momentus TIK SAU. Ar tai būtų rytinis kavos puodelis (kol visi dar miega), pasimatymas su savimi, solo kelionė ar maloni grožio procedūra. Ir nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai smulkmenos – bet iš jų susideda gyvenimas. Linkiu to kiekvienai moteriai!”

Mielos moterys, mylėkime save, palepinkime save, o grožio procedūros juk kiekvienai iš mūsų yra svarbios, todėl kviečiame ir Jus savo grožį patikėti ERA ESTHETIC specialistams.


Plaukelių šalinimas galingiausiais Aleksandrito lazeriais – jau po pirmos procedūros iškrito iki 80% plaukelių!

Plaukelių šalinimas galingiausiais Aleksandrito GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriais – pamirškite apie ataugančius plaukelius ilgam!

Anksčiau plaukelius šalindavau įprastais metodais – skutimosi peiliukais ir atlikdavau depiliaciją vašku. Tačiau bėgant laikui nusibodo šių procedūrų šalutiniai poveikiai, kaip įauginėjantys plaukeliai, sudirginta oda ir pan. O depiliacijai vašku reikėdavo planuoti plaukelių atauginimą, todėl nusprendžiau ieškoti alternatyvų ir pagaliau išbandyti tą stebuklingą plaukelių šalinimą lazeriu. Nors iki kol atėjau į “Era Esthetic” kliniką turėjau blogos patirties, šioje klinikoje viskas apsivertė aukštyn kojom.

 

Mane sužavėjo profesionalumas ir aukščiausias paslaugų lygis. Negalėjau patikėti efektyvumu, kai po pirmos procedūros iškrito apie 70-80% plaukelių. Tuomet mąsčiau kaip gaila, kad to nepadariau anksčiau, nes tai yra geriausias išradimas šiuolaikinėms moterims 🙂 Praėjo jau keleri metai, šiuo metu esu visiškai pašalinusi plaukelius bikini ir pažastų srityje ir šiais metais šią procedūrą atliksiu kojų srityje, o tada rezultatais galėsiu džiaugtis laaaaabai ilgai. Mano oda tamsesnio gymio, todėl labai vertinu tai, kad šioje klinikoje man gali atlikti procedūrą ne tik efektyviai, bet ir saugiai, be to, net ir tada, kai dar būna intensyvus įdegis. Nors beabėjo geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai oda yra šviesiausia, bet gera žinoti, kad reikalui esant galiu atlikti procedūrą ir šiek tiek įdegusi.

Atsimenat, kiek kartų manęs klausėt ir kiek nuoširdžiai dalinausi ERA ESTHETIC lazerio efektyvumu.. ? 🙂 visas procedūras lig šiol dariausi pati ir labai džiaugiuosi rezultatais. Rekomenduoju! 

Visažistė, modelis Deimantė Kazėnaitė


Gražios odos paslaptis, tai odos deguonies terapija – Intraceuticals!

Modelis ir stilistė Asta Valentaitė kokybiškai rūpinasi savo grožiu ir viena iš veido priežiūros mėgstamų procedūrų yra odos deguonies terapija ir drėkinimas “Intraceuticals”, tai viena populiariausių procedūrų visame pasaulyje!

Astos atsiliepimas: “Visada mielai dalinuosi grožio priemonių ir procedūrų patirtimis, kurios man pačiai patinka ir tai, ką naudoju nuolatos pati. Australų “Intraceuticals” produktai ir procedūros yra tai, ką rekomenduoju visoms, savo grožį puoselėjančioms moterims. Ypatingo dėmesio taip pat verta Era Esthetic Avenue klinikose atliekama “Intraceuticals” veido procedūra, kuomet oda yra prisotinama hialurono rūgštimi ir serumais. Esu viena pirmųjų Lietuvoje išbandžiusių šią procedūrą ir mielai darausi ją kiekvieną kartą apsilankiusi Vilniuje, beje šios procedūros yra atliekamos ir Kauno bei Klaipėdos klinikose. Pajutusi, kad veido oda nebe tokia elastinga, tarytum pavargusi arba besiruošdama fotosesijoms – visada paskiriu laiko šiai terapijai. Procedūros trukmė ne ilga, o rezultatas matomas iš karto: oda tarsi “šviežia”, spindinti – tiesiog verta podiumo! 

Tačiau šio gamintojo produktai ne mažiau veiksmingi ir naudojant juos namuose. Esu išbandžiusi ne vieną jų ir drąsiai rekomenduoju visoms, norinčioms sveikesnės ir gražesnės veido odos. Šios deguonies prisotintos priemonės puikiai drėkina odą, o naudojant jas reguliariai – mažina smulkias mimikos raukšleles. “Intraceuticals” paakių ir lūpų srities kaukės gelbėja, kai reikia greitai pasiruošti šventei, ar atsigauti po ilgos kelionės. Tad rekomenduoju WOW efektams tiek procedūrą, tiek produktus” – sako Asta Valentaitė. 

“Švytinti ir sveikai spindinti oda, aktuali kiekvienai iš mūsų, ypatingai keičiantis metų laikams, ši procedūra tikras išsigelbėjimas, tiek po šiltojo sezono, tiek po rudens ir žiemos, oda būna pasausėjusi, jai trūksta drėgmės, su Intraceuticals procedūra ir jos etapais, kaip deguonis, aktyvieji serumai ir trijų sluoksnių hialurono rūgšties prisotinimu yra atkuriama, atgaivinama oda, ir kas nuostabu, kad, tai matosi iš karto po procedūros, tai taip pat puiki prevencija prieš senėjimą” – pamini Asta Valentaitė.

Procedūros metu, hiperbarinės oksigenacinės sistemos pagalba ir aukšto slėgio deguonies srove, oda prisotinama hialurono rūgštimi bei serumais. Procedūros metu į odą patekęs deguonis suaktyvina ląstelių regeneraciją ir oda tampa stangresnė, elastingesnė, švytinti, jaunatviška. Tai puiki terapija atgaivinanti išsausėjusią, pavargusią ir nualintą odą.

Intraceuticals terapijos metu deguonis įpurškiamas tiesiogiai į ląsteles, o odos atjauninimą ši procedūra veikia giliai ją drėkinant, suteikiamas švytėjimo, skaistumo, elastingumo efektai, sukuriamos odos apsauginės funkcijos, didinamas jos atsparumas. Intraceuticals deguonies procedūra drėkina odą ir suteikią jai visą reikiamą priežiūrą.

Ypatingai Asta rūpinasi oda prieš išskirtinius renginius, vienas jų Juozo Statkevičiaus šou: “Mano veido oda įprastai rūpinasi Era Esthetic klinika ir šį kartą tai Intraceuticals procedūra. Trijų žingsnių programa veido odą padrėkina, pamaitina, o be parabenų pagamintos lūpų ir paakių kaukės kuria stebuklus neišeinant iš namų. Išbandyta, todėl tikrai rekomenduoju ir kitiems!”

Intraceuticals produktus greitai ir patogiai galite įsigyti Era Esthetic el.parduotuvėje, čia: www.eraesthetic.shop

 


1 2 3
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku