Blogas

Dažnai užduodami klausimai apie plaukų šalinimą vašku

Depiliacija vašku – išgirdus šią frazę kai kuriuos tiesiog nukrečia šiurpas. Ar tikrai plaukų šalinimas vašku toks skausmingas, ir kada jo privengti?


Suraskite organizmo pusiausvyrą – nauja „Era Esthetic Avenue“ sveikos gyvensenos paslauga 

Sveikame kūne – sveika siela – taip mąstė dar romėnai. Mums, gyvenantiems XXI amžiuje, atrodo, pagaliau norisi grįžti prie seniai iškeltų gyvenimo būdo idėjų.


Bikini depiliacija lazeriu

Plaukelių šalinimas galingiausiais pasaulyje Aleksandrito, naujos kartos PRO lazeriais – bikinio srityje plaukeliai pasišalina net iki 95 proc., praėjus reikiamą procedūrų kursą, įprastai būna 6 – 8 procedūros.


PLAUKELIŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIAIS – PROCEDŪRĄ RENKASI VIS DAUGIAU ŽINOMŲ ŽMONIŲ

Plaukų šalinimas galingiausiais „GentleLase“ Pro ir „GentleMax Pro“ Aleksandrito lazeriais – vienareikšmiškai vertinga investicija į Jūsų grožį.


Mados tendencija – natūralus grožis!

Graikų filosofas Platonas yra pasakęs: „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų.“ Žmogaus išorė su vidumi yra tampriai susijusi, todėl rūpinimasis savimi, savo išvaizda yra svarbu kiekvienam iš mūsų.


HAIRMAX ir Dr.Cyj plaukų slinkimo gydymas inovatyviais sprendimais!

Kaip atskirti ar plaukų problema yra rimta ar dar neverta susirūpinti ja? Kiekvienas atvejis yra individualus, tačiau, jei ilgesnį laiką susiduriame su plaukų slinkimo problema, galvos odos problemos kartojasi nuolatos, tuomet jau reikia sunerimti ir kreiptis į specialistus arba ieškoti efektyvių gydymų, kuriuos galėtumėte atlikti namų sąlygomis.


Auksinis odos priežiūros standartas su profesionalia kosmetika – grožio ritualams namuose!

Šiuo metu didžiąją laiko dalį leidžiame namuose, laikydamiesi saviizoliacijos režimo. Moterys, pripratusios prie grožio ritualų, dabar atideda juos antram planui – juk namie jų niekas nematys.


Biomimetinių peptidų poveikis odos struktūrai ir senėjimo požymių pristabdymui!

Norime pasidžiaugti paskelbtu klinikiniu tyrimu ” – “Odos biostimuliacija biomimetiniais peptidais” ir jo rezultatais, kurį atliko pasauliniai plastikos chirurgai su Caregen kompanijos įkūrėju ir mokslų vadovu Young Ji Chung.


Apie mus moteris – paslaptingas, žavingas, skleidžiančias grožį ir dovanojančias šypsenas vyrams!

Garsusis austrų psichiatras Sigmund Freud ištaręs frazę: „Aš dar nesugebėjau atsakyti tik į vieną klausimą, kuris dar niekada ir nebuvo atsakytas: ko nori moteris?“, moteris pavertė itin paslaptingomis, nenuspėjamomis ir žavingomis būtybėmis, kurios, kaip ir gyvenimas, nuolat keičiasi.


1 2 3
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku