Blogas

Atsikratykite CELIULITO ir nepageidaujamų riebalų! Apie tai plačiau su žinomomis Lietuvos moterimis.

Atsikratykite CELIULITO ir nepageidaujamų riebalų! Apie tai plačiau su žinomomis Lietuvos moterimis, tokiomis, kaip Vaida Klizaitė – Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė.


Dažnai užduodami klausimai apie plaukų šalinimą vašku

Depiliacija vašku – išgirdus šią frazę kai kuriuos tiesiog nukrečia šiurpas. Ar tikrai plaukų šalinimas vašku toks skausmingas, ir kada jo privengti?


Suraskite organizmo pusiausvyrą – nauja „Era Esthetic Avenue“ sveikos gyvensenos paslauga 

Sveikame kūne – sveika siela – taip mąstė dar romėnai. Mums, gyvenantiems XXI amžiuje, atrodo, pagaliau norisi grįžti prie seniai iškeltų gyvenimo būdo idėjų.


Bikini depiliacija lazeriu

Plaukelių šalinimas galingiausiais pasaulyje Aleksandrito, naujos kartos PRO lazeriais – bikinio srityje plaukeliai pasišalina net iki 95 proc., praėjus reikiamą procedūrų kursą, įprastai būna 6 – 8 procedūros.


PLAUKELIŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIAIS – PROCEDŪRĄ RENKASI VIS DAUGIAU ŽINOMŲ ŽMONIŲ

Plaukų šalinimas galingiausiais „GentleLase“ Pro ir „GentleMax Pro“ Aleksandrito lazeriais – vienareikšmiškai vertinga investicija į Jūsų grožį.


Mados tendencija – natūralus grožis!

Graikų filosofas Platonas yra pasakęs: „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų.“ Žmogaus išorė su vidumi yra tampriai susijusi, todėl rūpinimasis savimi, savo išvaizda yra svarbu kiekvienam iš mūsų.


1 2 3 4
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku