Auksiniai standartai

Kiekvienas Era Esthetic klinikose naudojamas medicinos įrenginys yra prilyginamas aukso standartui. Aukso standartas – visuotinai pripažinta efektyviausia arba lyderiaujanti technologijoje savo kategorijoje. Mes nuolat sekame gamintojų naujienas, atnaujiname turimą įrangą ir žinias, todėl procedūrų kokybė ir rezultatai pranoksta ne tik mūsų pacientų, bet ir gydytojų pretenzingiausius reikalavimus bei lūkesčius.

GentleLase PRO | GentleMax PRO | GentleYag PRO lazeriai

GentleLase Pro aleksandrito lazeris yra galingiausias (iki 150 J/cm2) vertinant šiuo metu medicinoje naudojamus plaukų šalinimo lazerius.

VBeam Perfecta lazeris

Vbeam Perfecta pulsinis dažų lazeris – AUKSINIS standartas kraujagyslinių darinių gydyme ir vienas iš labiausiai vertinamų visame pasaulyje.

Fraxel DUAL lazeris

Dvigubo veikimo frakcinis lazeris Fraxel DUAL – AUKSINIS standartas veido ir kūno odos atjauninime.

Thermage CPT sistema

Thermage CPT – termoliftingas, pirmasis neinvazyvus gydymas, sukurtas veido ir kūno odos stangrinimui ir kontūravimui, patempimui, taip pat Thermažo CPT sistema pritaikyta ir celiulito gydymui.

VelaShape III

VelaShape III yra puikus, ne chirurginis atsakas probleminėms sritims, pažeistoms celiulito. Unikalus, paprastas naudoti, patogus ir komfortabilus pacientui, giluminis terapinis gydymas.

Omnilux šviesos terapija

Omnilux medical – tai šviesą išskiriantys diodai ir platus lazerių spektras. Omnilux naudojama tiek lengvų, tiek sunkių - cistinių formų, efektyviam spuogų gydymui.

Hydrafacial

Hydrafacial MD™ – tai patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija, šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje vadinama „all-inclusive“.

CO2RE frakcinis lazeris

Tai vienintelis iš CO2 lazerių, turintis net 7 gydymo variantus, iš kurių net 5 skirti frakcinio odos atnaujinimo variacijoms, todėl išsprendžiamos pačios sudėtingiausios odos problemos.

Intraceuticals

INTRACEUTICALS – tai unikali veido priežiūros koncepcija deguonimi, padariusi perversmą pasaulinėje grožio industrijoje. Tai viena labiausiai mėgstamų veido terapijų visame pasaulyje.

Soprano ICE lazeris

Soprano ICE lazeris pelnė AUKSINĘ vietą geriausiam kūno gydymui Estetiniuose Apdovanojimuose, kaip vienintelis iš tikrųjų neskausmingas diodinis lazeris, šalinantis šviesius plaukelius.

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku