Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Riebalų šalinimas šalčiu, kriolipolizė Cristal PRO

   Riebalų šalinimas šalčiu, kriolipolizė „Cristal Pro“, tai naujos kartos sistema!

   Galinga šaldymo sistema, net iki – 12 laipsnių bei vienos procedūros metu galimybė naudoti net 4 antgalius, leidžia sutaupyti net 70% laiko. Tai ne tik, kad efektyvi šalčio terapija apimčių mažinimui, bet ir taupanti Jūsų laiką. Tai inovacija kriolipolizės srityje. Cristal PRO taip pat turi integruotą ultragarsą, kuris labai tiksliai išmatuoja poodinį riebalinį audinį prieš procedūrą ir po procedūros.

   Ir sportuoji, ir teisingai maitiniesi, bet atsikišęs pilvukas, „meilės rankenos“ ar „liemenėlės“ raukšlės nugaroje niekur nedingsta? Tiek nedaug iki džiuginančio kūno, bet jokie pratimai nepadeda sumažinti iškilimų? Pažįstama? Tuomet ši šalčio terapija kaip tik Tau!

   Kur nebepadeda sportas, padės CRISTAL PRO – be pjūvio, be poprocedūrinio laikotarpio, be randų – sunaikinami nereikalingi riebalai.

   Riebalų naikinimas šalčiu “Cristal Pro”, tai itin veiksminga, saugi ir mediciniškai patvirtinta prancūziška technologija natūraliai atrodančiam lokalizuotų riebalų sankaupų ir apimčių mažinimui. KRISTALINĖ kriolipolizė atitinka tiek CE0120, tiek Europos medicinos produktų standartus.

   Veiksminga procedūra lokalizuotoms riebalų sankaupoms šalinti!

   Kriolipolizė, krioterapija, riebalų naikinimas šalčiu – „CRISTAL PRO“, kodėl verta rinktis šią procedūrą?

   • Ilgalaikis rezultatas – pašalinsite riebalų sankaupas.
   • Neinvazinė procedūra, be chirurginio pjūvio, be riebalų siurbimo, be poprocedūrinio laikotarpio.
   • Lokaliai sunaikinamos riebalinės ląstelės ten, kur nepadeda sportas ir mityba.
   • Stangresnė oda, mažesnės apimtys.
   • Nėra randų.
   • Saugi procedūra.

   Atliekant „Cristal Pro“ procedūrą, galima efektingai dailinti, koreguoti figūrą, atsikratyti riebalų sankaupų neskausmingai, be operacijų.

   Kaip veikia riebalų naikinimas šalčiu?

   “Cristal Pro” kriolipolizės metu riebalinės ląstelės kristalizuojasi ir, veikiamos iki -12 laipsnių  šalčio, yra sunaikinamos.

   Susikristalizavę riebalai per kelias savaites natūraliai pasišalina iš organizmo, o Jūs džiaugiatės suformuotomis harmoningomis kūno linijomis.

   Šis natūralus mechanizmas tęsiasi vidutiniškai 3-4 mėnesius, o rezultatas ilgalaikis – pašalinsite riebalų sankaupas iš savo kūno!

   Kriolipolizės veikimo principas:

   Intensyvaus ir ilgalaikio šalčio veikiama poodinių riebalų ląstelė arba adipocitas išskiria fermentą, kuris lemia riebalinės ląstelės žūtį.  Makrofagai ją suvirškina, o likučiai pasišalina per limfinę sistemą. Tačiau aplinkiniai audiniai išlieka nepažeisti.  Odos, raumenų ląstelės yra ne tokios jautrios šalčiui, todėl procedūros metu nepažeidžiamos – procedūra yra saugi!

   Kam tinka „Cristal Pro“ krioterapija, riebalų naikinimas šalčiu?

   Poveikis šalčiu labai tinka tiems, kurie nori atsikratyti nei dieta, nei mankšta neįveikiamų riebalų sankaupų tam tikrose kūno vietose.

   Kokias kūno vietas galima paveikti kriolipolize “Cristal Pro”?

   Šalčio terapija „Cristal Pro“ – tai estetinės medicinos procedūra, padedanti atsikratyti lokalių iškilimų, kurie nepaklūsta griežčiausioms dietoms ir reguliariam sportui. Šis lieknėjimo šalčiu metodas pašalina riebalų sankaupas įvairiose kūno vietose kaip:

   • pilvo sritis
   • po bamba esanti pilvo dalis
   • „Meilės rankenos“
   • „Liemenėlės“ raukšlės (nugaros viduryje susikaupę riebalai)
   • vidinių šlaunų ir rankų pusių riebalai
   • šlaunys
   • keliai
   • sėdmenų „kauburėliai (angl. saddlebags)

   Kriolipolizė arba kitaip – riebalų naikinimas šalčiu – veikia lokaliai, pašalinami tik tie riebaliniai audiniai, kurie sąveikauja su šalčiu, taip sunaikinamos nepageidaujamos riebalų sankaupos, būtent tose vietose, kur norisi, tačiau nepažeidžiant odos ir raumeninės masės.

   Riebalų naikinimas šalčiu – Cristal PRO galinga kriolipolizės technologija!

   360 laipsnių  kūno formavimas

   „Cristal Pro“ inovacijos dėka vienos procedūros metu galite formuoti kelias skirtingas sritis:

   • plokščią pilvą: vienu metu atliekama meilės „rankenų“ ar viršutinės bei apatinės pilvo dalies procedūra;
   • lieknesnės šlaunys: vidinių ir išorinių šlaunų šalčio terapija vieno seanso metu;
   • Veido kontūro paryškinimas: dvigubo smakro ir žandikaulio linijos formavimas.

   Net iki 4 aplikatorių, vienos procedūros metu!

   Kristalinės kriolipolizės “Cristal Pro” procedūros eiga:

   individualiai Jums sudarome riebalų naikinimo šalčiu terapijos planą, kurio metu nustatomas planuojamų procedūrų skaičius, patikrinama, ar nėra kontraindikacijų procedūrai (nuo Raynaud ligos, širdies stimuliatoriaus, krešėjimo sutrikimų iki išvaržos, odos būklės, neseniai atliktos operacijos ir kt.), išmatuojama apdorojamos srities apimtis, svoris.

   Technologijoje yra integruota ultragarso sistema, kurios dėka galima preciziškai išmatuoti riebalinį audinį, raumens dydį prieš ir po procedūros, todėl lieknėjimo rezultatus matysite ne tik vizualiai, bet ir galėsime aiškiai pamatuoti.

   Kaip vyksta kriolipolizės, liekniejimo šalčiu procedūra?

    “Cristal Pro” kriolipolizės seansas vyksta 3 etapais:

   • patogiai įsitaisote, specialistas ant kūno srities užtepa geliu suvilgytą servetėlę;
   • tuomet uždedamas rankinis antgalis, riebalinis išsipūtimas įsiurbiamas ir stipriai atvėsinamas maždaug 15-25 cm ilgio ir 8 cm pločio plote. Pajusite lengvą įtampą, tada sritis bus nuskausminta šalčiu. Procedūra neskausminga viso šaldymo etape, kuris, priklausomai nuo srities, truks nuo 60 iki 90 minučių;
   • pasibaigus seansui ir nuėmus antgalius, specialistas apie dešimt minučių masažuos procedūros  sritį.

   Kiek laiko trunka riebalų naikinimo šalčiu procedūra?

   Priklausomai nuo srities, kriolipolizės procedūra gali trukti nuo 60 iki 90 minučių.

   Ar yra poprocedūrinis kristalinės kriolipolizės laikotarpis, ką daryti po procedūros?

   Iš karto po procedūros sritis kelias dienas gali išlikti jautri. Per kitas kelias dienas svarbu procedūros vietą gerai drėkinti, laikytis sveikos gyvensenos, subalansuotos mitybos, kasdien mankštintis (ne mažiau kaip 30 min. pasivaikščiojimo per dieną).

   Kada pasimato rezultatas?

   Po 4 savaičių pastebėsite pirmuosius procedūros rezultatus – mažėjančias riebalų sankaupas – kas tęsis dar 3-4 mėnesius. Rezultatai matomi ne iš karto, nes riebalinės ląstelės pasišalina palaipsniui.

   Rezultatas ilgalaikis – pašalinsite riebalus iš savo kūno.

   Rezultatai skiriasi priklausomai nuo amžiaus, pradinės riebalinės masės, nuo to, kiek ši riebalinė masė sensta, nuo hormoninio fono (menopauzės, hormoninių sutrikimų ir kt.).

   Kokių rezultatų galiu tikėtis po procedūros?

   Paprastai per vieną seansą prarandama nuo 30 iki 40 % riebalinės masės veikiamoje srityje.

   Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad netenkama nuo 1,5 cm iki 5,5 cm apimties.

   Jums beliks toliau rūpintis savo nauja figūra, laikantis subalansuotos mitybos ir reguliaraus fizinio aktyvumo.

   PAPILDOMA VERTĖ JUMS – sudarinėjame mitybos planus, pagal problematikas ir aktualijas, kad rezultatas būtų intensyvesnis ir tęstinis:

   • Individualus mitybos planas pagal biocheminius tyrimus.
   • Individualus mitybos planas svorio kontrolei.
   • Individualus mitybos planas raumenų masės auginimui.
   • Individualus mitybos planas lėtinių ligų kontrolei.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI

   “Freeze and Body lift” : 2X Cristal Pro + 4x Venus Legacy + 4x Cristal Fit = 929 EUR (vietoje 1570 EUR). 

   Pasiūlymas galioja registruojantis iki 2024.06.31, kodu KŪNAS.

   BLITZ pasiūlymai čia: https://lazerineklinika.lt/dailus-kunas   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku