Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas VelaShape III

Sritys, kuriose atliekama VelaShape III procedūra:
Moterims: pagurklis, pilvas, sėdmenys, vidinė šlaunų sritis, išorinė šlaunų sritis, sėdmenys, žąstai, liemenėlės linija, kelių sritis.
Vyrams: sprandas, rankos, nugaros viršutinė/apatinė dalis, pilvas, klubai, šlaunų vidinė/išorinė sritis, sėdmenys.

Inovatyvi ELLOS technologija leidžia vienos procedūros metu taikyti net 4 gydymus! Efektyvesnis rezultatas ir laiko taupymas.

Mažesnės kainos.

Naujos kartos LIPOLITIKAS PROSTROLANE INNER B, intensyvesniems apimčių sumažėjumo rezultatams pasiekti, rekomenduojame kombinuoti gydymus su šiuo preparatu.

“Prostrolane Inner B” KAINOS:

jei vienos procedūros metu sunaudojamas 1 švirkštas, kaina 250 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai, vieno švirkšto kaina 200 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 3 švirkštai, vieno švirkšto kaina 150 eur.

Procedūros gali būti atliekamos ne vieno vizito metu.

Atsižvelgiant į problemos sunkumą, rekomenduojama atlikti 3 – 6 procedūrų kursą, procedūras atliekant 1 kartą per savaitę. Perkant procedūrų paketus SUTAUPOTE.

*Gamintojas rekomenduoja vidutiniškai 30 minučių trukmės procedūrą vienai kūno sričiai, todėl norint pasiekti efektyviausių rezultatų, VelaShape III procedūra kojoms skirstoma į vidines ir  išorines šlaunų sritis, kurioms skiriama po 30, viso 60 minučių. Priešingu atveju, efektui išgauti reikėtų didesnio procedūrų kiekio.

  • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Anticeliulitinis masažas – VelaShape III, populiariausias pasaulyje!

anticeliulitinis masazas

Kiekviena moteris, liesdama savo odą, nori justi jos švelnumą ir stangrumą, o ne celiulitą. Mes dažnai girdime klausimą, ar be to, kas jau išbandyta – sporto, dietos ir kosmetikos priemonių – yra dar koks nors veiksmingas būdas celiulitui šalinti ir apimtims mažinti?

Sekdama naujausius mokslo pasiekimus, Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinika kūno kontūravimui, apimčių mažinimui ir celiulito gydymui siūlo pačios naujausios kartos VELASHAPE III iš Syneron Candela (JAV – Izraelis) – populiariausią anticeliulitinį masažą pasaulyje.

Mums svarbiausia – kokybė ir rezultatas, todėl pasirinkome VelaShape III (angl. SHAPE – forma, kontūravimas). Tai pirmasis kompleksinis neinvazinis medicinos įrenginys, patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos) apimčių mažinimui ir vienintelis apjungiantis net 4 technologijas kontūravimui ir celiulito šalinimui vienos procedūros metu.

Efektyvus anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas vienu ypu – jau realybė. Atvykite į Era Esthetic lazerinės dermatologijos kliniką ir įsitikinkite rezultatais pačios!

Celiulito gydymas su VelaShape III: veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais

Celiulitas – tai odos būklė, kai sutrikus mikrocirkuliacijai ir limfos tekėjimui atsiranda struktūriniai pasikeitimai jungiamajame riebaliniame audinyje. Riebalinės ląstelės suformuoja nelygius, kauburėlio išvaizdos pakitimus, primenančius „apelsino žievelę“ – celiulitą.

VELASHAPE veiksmingumas įrodytas klinikinėmis studijomis ir yra atlikta virš 4,5 mln. procedūrų celiulitui ir apimčių mažinimui visame pasaulyje, 10.000 procedūrų kas dieną, kas įrodo šios technologijos populiarumą ir efektyvumą!

Procedūrų metu:

 • Palaipsniui lygėja odos paviršius su pastebimai mažėjančiu celiulitu;
 • Pastebimas apimčių sumažėjimas, kontūrų išryškėjimas.

Su VELASHAPE III atliekamos neinvazyvios ir komfortabilios anticeliulitinio masažo procedūros, kurių metu atliekamas gilus celiulito gydymas ir apimčių mažinimas be poprocedūrinio laikotarpio. Jau po pirmos procedūros pacientai pastebi paviršiaus palygėjimą, o laipsniškas apimčių ir celiulito sumažėjimas išryškėja 6-8 savaitę po paskutinės procedūros.

anticeliulitinės procedūros

Apsilankykite VelaShape nuotraukų galerijoje>>

Pirmasis kompleksinis anticeliulitinis masažas

VELASHAPE III šalina celiulitą, lygina odą ir mažina apimtis vienos procedūros metu. Ši technologija yra laimėjusi geriausio kūno gydymo apdovanojimą.

VELASHAPE III vieninteliame iš anticeliulitinių masažų taikoma kombinuota Elos technologija celiulito gydymui ir apimčių mažinimui, apjungianti 4 procedūras vienos procedūros metu ir užtikrinanti pakankamą šilumos energijos patekimą riebaliniam audiniui procedūrų srityse, atliekant veiksmingą spartų giliųjų audinių, primenantį karštų akmenų masažą:

 • Infraraudonieji spinduliai (IR), kurie šildo audinius iki 3 mm;
 • Bipoliarinis radio dažnis (RF), kuris kaitina riebalinius audinius 15 mm;
 • Pulsinis vakuumas (+/-) specialus mechaninis masažas išlygina odą ir užtikrina pakankamą šilumos energijos kiekio patekimą į konkrečius riebalinius audinius.

Tokiu būdu VELASHAPE vienos procedūros metu veikia tiek į giliuosius riebalinius audinius, palaipsniui mažindama celiulitą ir apimtis, tiek lygina odos paviršių radiodažnio energijos pagalba, todėl oda po procedūrų atrodo lygesnė! VelaShape veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais vos po 3 procedūrų.

Kaip VELASHAPE III padeda atsikratyti celiulito ir sumažinti apimtis?

Su amžiumi celiulitas ir jį supantys audiniai virsta keliais sluoksniais išsidėsčiusiomis problemomis. Tad VelaShape sukurtas taip, kad kombinuota infraraudonųjų spindulių ir radiodažnio energija veikia tiek paviršinę odą, tiek sukelia gilųjį odos ir paodžio audinių riebalinių ląstelių, fibrozinių pertvarų kaitinimą.

Riebalinį audinį veikiant infraraudoniesiems spinduliams (IR) ir radio dažnio bangoms (RF) riebalinės ląstelės kaista, skaidantis riebalams sumažėja jų dydis, o suirusios keliauja į limfinius mazgus ir pašalinamos natūraliu metabolizmo būdu. Tuo pačiu metu veikia ir pulsinis vakuuminis masažas, specialiai suprojektuoti mechaninio masažo voleliai staigiai pagerina mikrocirkuliaciją, padidina limfodrenažą ir padeda pašalinti medžiagų apykaitos produktus. Radio bangų ir infraraudonųjų spindulių pagalba tvirtėja kolageno skaidulos, skatinama naujo kolageno skaidulų sintezė, mažėja riebalų ląstelės, traukiasi riebalinių ląstelių pertvaros, ko pasekoje patempiama ir sustangrėja suglebusi ir laisva oda.

Pokyčiai atsiranda po procedūros ir ryškėja toliau dėl sukauptos šilumos energijos sumažėjus riebaliniam audiniui, pagreitėjus medžiagų apykaitai, padidėjus limfodrenažui ir sumažėjus riebalinio audinio apimtims. Tiek pagerėjusi mikrocirkuliacija, tiek limfodrenažas yra svabūs sveikos odos komponentai.

Reikalingam terapiniam efektui pasiekti, labai svarbu, kad procedūra truktų pakankamai laiko. Jei infraraudonųjų spindulių ir radio bangų veikimas bus per trumpas, riebalinis audinys įkais nepakankamai ir procedūros terapinis efektas nebus toks, kokio tikėtasi. Priklausomai nuo celiulito stadijos, apimčių bei problemos išreikštumo, šlaunų sričiai reikalinga apie 60 min., sėdmenų sričiai apie 20-30 min., pilvo sričiai apie 20-30 min. procedūros trukmė.

Anticeliulitinis VELASHAPE III masažas atliekamas:

 • Apimčių mažinimui;
 • Celiulito gydymui, kūno stangrinimui ir kontūravimui;
 • Prieš ir po lipolizės (riebalų nusiurbimo) odos stangrinimui, celiulito šalinimui;
 • Po gimdymo odos stangrinimui ir apimčių mažinimui;
 • 20-60 metų amžiaus visiems, norintiems sumažinti apimtis ir celiulitą, pagerinti odos struktūrinę išvaizdą.

VelaShape ir įprastų anticeliulitinių aparatų palyginimas:

VelaShape aparatas celiulito ir apimčių mažinimui Įprasti anticeliulitiniai aparatai
Medicininiai aparatai. Procedūros atliekamos medicinos klinikose. Kosmetologiniai aparatai. Procedūros atliekamos kosmetologijos salonuose.
VelaShape yra pirmasis neinvazinis medicinos aparatas, patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos) apimčių sumažinimui.

Visi pacientai atliktose studijose pastebėjo odos išvaizdos, celiulito pagerėjimą, vidutiniškai 1.27 cm – 7.62 cm apimčių sumažėjimą šlaunų srityse. Pacientai džiaugiasi mažesniais drabužių dydžiais!

Kiti anticeliulitiniai aparatai nėra patvirtinti apimčių sumažėjimui.
Vienos procedūros metu apjungiamos keturios procedūros: bipoliarinės radiobangos (RF), infraraudonieji spinduliai (IR), pulsinis vakuumas ir mechaninis masažas. Tik vakuuminis ar mechaninis masažas.
Iš viso atliekamos 3-6 procedūros. 10-14-20 procedūrų kursas, 1-2 kartus per metus
Procedūros atliekamos 1 kartą per savaitę. Procedūros atliekamos 2-3 kartus per savaitę.
Bipoliarinės radio dažnio bangos kaitina audinius 2-20 mm, infraraudonieji spinduliai patenka iki 5 mm, kaitina riebalų ląsteles, greitina jų apykaitą, mažina riebalų ląstelių kamerų dydį, patempia odą, gerina odos išorinę išvaizdą, vakuumas ir mechaninis masažas atlieka įprastinių anticeliulitinių masažų darbą.

Išvada: Veikia paviršinius ir giliuosius audinius.

Masažas veikia tik paviršinius riebalinius audinius, nėra radio dažnio bangų, nėra infraraudonųjų spindulių, negerinama odos išvaizda.
Rezultatai patvirtinti klinikiniais tyrimais jau po 4 procedūrų, pasaulyje atlikta virš 4,5 mln VelaShape procedūrų. Rezultatai dažniausiai neparemti klinikiniais tyrimais.

Pastaba: studijos atliktos sunkiausiai apimčių mažėjimui pasiduodančiose šlaunų srityse. Klinikinėmis studijomis patvirtinta, kad visi pacientai pastebėjo odos išvaizdos pagerėjimą, celiulito sumažėjimą, taip pat vidutiniškai šlaunų srityse nuo 1,27 cm iki 7,62 cm. (0,5-3 inch, angl. colis), apimčių sumažėjimą o tai yra 1 drabužių dydžio pokyčius!

Kuriose srityse atliekama VelaShape III procedūra?

Specialiai sukurti dviejų dydžių aplikatoriai (VSmooth ir VContour) leidžia atlikti procedūras tiek mažose, tiek didelėse kūno srityse:

 • Pilvas, sėdmenys, pagurklis;
 • Vidinė/išorinė šlaunų sritis;
 • Sėdmenys;
 • Esant suglebusiai, laisvai odai žąstų srityse;
 • Riebalų pertekliui liemenėlės linijoje;
 • Esant sukritusiai odai ar sumažėjus stangrumui kelių srityse;
 • Pagurklis;
 • Vyrams sprando, rankų, nugaros, pilvo, klubų, kojų srityse.

Mūsų klinikos klientės ypač džiaugiasi atradę VelaShape III procedūras pagurkliui ir nugarai liemenėlės linijoje, leidusias pamiršti kompleksus dėl dvigubo pagurklio ir riebalų pertekliaus.

anticeliulitinis masazas velashape

velashape III

Kiek anticeliulitinio masažo VelaShape III procedūrų reikės?

VelaShape III efektyvumas patvirtintas jau po 3 procedūrų, tačiau priklausomai nuo problemos sunkumo, rekomenduojama atlikti 3-6 procedūrų kursą, procedūras atliekant 1 kartą kas savaitę.

Kaip oda atrodys po VelaShape III procedūros?

VelaShape III anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas tinka visiems odos tipams. Po procedūros šilumos jausmas atliktoje srityje yra normali organizmo reakcija ir gali laikytis iki 72 valandų po procedūros, kartais gali atsirasti mėlynės arba nedidelis odos paraudimas.

Ar celiulito ir apimčių mažinimo procedūros VelaShape III skausmingos?

Dauguma pacientų procedūras apibūdina kaip komfortabilų, šilumos ar karštų akmenų masažą.

Kaip pasiruošti VelaShape procedūrai?

 • Netepkite jokiais kremais, losjonais, aliejais ar savaiminio įdegio preparatais odos sričių, kuriose norėsite atlikti procedūrą;
 • 2-3 dienas prieš procedūrą venkite kraują skystinančių preparatų, tokių kaip aspirinas;
 • Jei procedūros srityje yra plaukelių, rekomenduojama prieš procedūrą juos pašalinti;
 • Procedūras atliekamu laikotarpiu rekomenduojama gerti daugiau vandens, kad padėti organizmui pašalinti riebalų ląstelių metabolizmo produktus;
 • Jei atlikta kita lazerių procedūra norimose procedūrą atlikti srityse, reikėtų palaukti 1 savaitę;
 • Nėščioms moterims procedūra neatliekama.

Pasitelkę aukščiausius įvertinimus ir patirtį, Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje darbui naudojame tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių bei medicininių aparatų technologijas ir kompanijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia.

Naujovė! Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje ir Kaune apimčių mažinimui bei veido elastingumo gerinimui taikomi inovatyvūs injekciniai lipolitiniai preparatai Prostrolane Inner B.

Peptidai ir hialuronas – unikali sudėtis skatina natūralų riebalinių ląstelių sumažėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo, tuo pačiu stimuliuojama kolageno gamyba, atkuriama sveika odos išvaizda ir vyksta patempimo, „liftingo“ efektas.

 • Naujos kartos peptidai slopina lipogenezę ir skatina lipolizę;
 • Preparatas nesunaikina riebalų ląstelių kaip kiti lipolitikai, o rezultatyviai sumažina riebalų ląstelių dydį;
 • Kitaip “riebalų nusiurbimas”, be jokių šalutinių poveikių organizmui;
 • Po procedūros peptidai dar 2 savaites aktyviai veikia riebalinias ląsteles – prailginto poveikio technologija.

Plačiau apie tai skaitykite čia – apimčių mažinimas inovatyviais peptidų ir hialurono rūgšties lipolitikais – Prostrolane Inner B.

Taip pat celiulito gydymui ir veido bei kūno odos patempimui taikoma ir Thermage CPT sistema. Plačiau apie tai skaitykite čia – nechirurginis odos patempimas Thermage CPT.

Pastaba: VelaShape III yra medicinos įrenginys, kuriuo gali dirbti tik sertifikuotas VelaShape III metodikai medicinos personalas ir tik medicinos klinikoje. Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamas VelaShape III yra patikrintas ir aprobuotas įrenginys gamintojo oficialių atstovų, atliekant anticeliulitinio masažo procedūras laikomasi visų nustatytų reikalavimų, turimi visi leidimai ir sertifikatai dirbti su VelaShape metodika.

Diego Dalla Palma profesionali kūno priežiūros kosmetika. Efektyvūs produktai rezultato pratęsimui – anticeliulitinė kūno programa, skysčius šalinantis kūno kremas, krūtinės stangrinimo ir pakėlimo programa, 30 dienų kūno linijų formavimo programa 90/60/90.

celiulito naikinimas

Profesionalią DIEGO DALLA PALMA kosmetiką kviečiame įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:

Sritys, kuriose atliekama VelaShape III procedūra:
Moterims: pagurklis, pilvas, sėdmenys, vidinė šlaunų sritis, išorinė šlaunų sritis, sėdmenys, žąstai, liemenėlės linija, kelių sritis.
Vyrams: sprandas, rankos, nugaros viršutinė/apatinė dalis, pilvas, klubai, šlaunų vidinė/išorinė sritis, sėdmenys.

Inovatyvi ELLOS technologija leidžia vienos procedūros metu taikyti net 4 gydymus! Efektyvesnis rezultatas ir laiko taupymas.

Mažesnės kainos.

Naujos kartos LIPOLITIKAS PROSTROLANE INNER B, intensyvesniems apimčių sumažėjumo rezultatams pasiekti, rekomenduojame kombinuoti gydymus su šiuo preparatu.

“Prostrolane Inner B” KAINOS:

jei vienos procedūros metu sunaudojamas 1 švirkštas, kaina 250 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai, vieno švirkšto kaina 200 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 3 švirkštai, vieno švirkšto kaina 150 eur.

Procedūros gali būti atliekamos ne vieno vizito metu.

Atsižvelgiant į problemos sunkumą, rekomenduojama atlikti 3 – 6 procedūrų kursą, procedūras atliekant 1 kartą per savaitę. Perkant procedūrų paketus SUTAUPOTE.

*Gamintojas rekomenduoja vidutiniškai 30 minučių trukmės procedūrą vienai kūno sričiai, todėl norint pasiekti efektyviausių rezultatų, VelaShape III procedūra kojoms skirstoma į vidines ir  išorines šlaunų sritis, kurioms skiriama po 30, viso 60 minučių. Priešingu atveju, efektui išgauti reikėtų didesnio procedūrų kiekio.

 Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku