Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas VelaShape III

   Naujos kartos LIPOLITIKAS PROSTROLANE INNER B, intensyvesniems apimčių sumažėjumo rezultatams pasiekti, rekomenduojame kombinuoti gydymus su šiuo preparatu.

   “Prostrolane Inner B” KAINOS:

   jei vienos procedūros metu sunaudojamas 1 švirkštas, kaina 250 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai, vieno švirkšto kaina 200 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 3 švirkštai, vieno švirkšto kaina 150 eur.

   Atsižvelgiant į problemos sunkumą, rekomenduojama atlikti 3 – 6 procedūrų kursą, procedūras atliekant 1 kartą per savaitę. Perkant procedūrų paketus SUTAUPOTE.

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Anticeliulitinis masažas – VelaShape III, populiariausias pasaulyje!

   anticeliulitinis masazas

   Kiekviena moteris, liesdama savo odą, nori justi jos švelnumą ir stangrumą, o ne celiulitą. Mes dažnai girdime klausimą, ar be to, kas jau išbandyta – sporto, dietos ir kosmetikos priemonių – yra dar koks nors veiksmingas būdas celiulitui šalinti ir apimtims mažinti?

   Sekdama naujausius mokslo pasiekimus, Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinika kūno kontūravimui, apimčių mažinimui ir celiulito gydymui siūlo pačios naujausios kartos VELASHAPE III iš Syneron Candela (JAV – Izraelis) – populiariausią anticeliulitinį masažą pasaulyje.

   Mums svarbiausia – kokybė ir rezultatas, todėl pasirinkome VelaShape III (angl. SHAPE – forma, kontūravimas). Tai pirmasis kompleksinis neinvazinis medicinos įrenginys, patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos) apimčių mažinimui ir vienintelis apjungiantis net 4 technologijas kontūravimui ir celiulito šalinimui vienos procedūros metu.

   Efektyvus anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas vienu ypu – jau realybė. Atvykite į Era Esthetic lazerinės dermatologijos kliniką ir įsitikinkite rezultatais pačios!

   Celiulito gydymas su VelaShape III: veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais

   Celiulitas – tai odos būklė, kai sutrikus mikrocirkuliacijai ir limfos tekėjimui atsiranda struktūriniai pasikeitimai jungiamajame riebaliniame audinyje. Riebalinės ląstelės suformuoja nelygius, kauburėlio išvaizdos pakitimus, primenančius „apelsino žievelę“ – celiulitą.

   VELASHAPE veiksmingumas įrodytas klinikinėmis studijomis ir yra atlikta virš 4,5 mln. procedūrų celiulitui ir apimčių mažinimui visame pasaulyje, 10.000 procedūrų kas dieną, kas įrodo šios technologijos populiarumą ir efektyvumą!

   Procedūrų metu:

   • Palaipsniui lygėja odos paviršius su pastebimai mažėjančiu celiulitu;
   • Pastebimas apimčių sumažėjimas, kontūrų išryškėjimas.

   Su VELASHAPE III atliekamos neinvazyvios ir komfortabilios anticeliulitinio masažo procedūros, kurių metu atliekamas gilus celiulito gydymas ir apimčių mažinimas be poprocedūrinio laikotarpio. Jau po pirmos procedūros pacientai pastebi paviršiaus palygėjimą, o laipsniškas apimčių ir celiulito sumažėjimas išryškėja 6-8 savaitę po paskutinės procedūros.

   anticeliulitinės procedūros

   Apsilankykite VelaShape nuotraukų galerijoje>>

   Pirmasis kompleksinis anticeliulitinis masažas

   VELASHAPE III šalina celiulitą, lygina odą ir mažina apimtis vienos procedūros metu. Ši technologija yra laimėjusi geriausio kūno gydymo apdovanojimą.

   VELASHAPE III vieninteliame iš anticeliulitinių masažų taikoma kombinuota Elos technologija celiulito gydymui ir apimčių mažinimui, apjungianti 4 procedūras vienos procedūros metu ir užtikrinanti pakankamą šilumos energijos patekimą riebaliniam audiniui procedūrų srityse, atliekant veiksmingą spartų giliųjų audinių, primenantį karštų akmenų masažą:

   • Infraraudonieji spinduliai (IR), kurie šildo audinius iki 3 mm;
   • Bipoliarinis radio dažnis (RF), kuris kaitina riebalinius audinius 15 mm;
   • Pulsinis vakuumas (+/-) specialus mechaninis masažas išlygina odą ir užtikrina pakankamą šilumos energijos kiekio patekimą į konkrečius riebalinius audinius.

   Tokiu būdu VELASHAPE vienos procedūros metu veikia tiek į giliuosius riebalinius audinius, palaipsniui mažindama celiulitą ir apimtis, tiek lygina odos paviršių radiodažnio energijos pagalba, todėl oda po procedūrų atrodo lygesnė! VelaShape veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais vos po 3 procedūrų.

   Kaip VELASHAPE III padeda atsikratyti celiulito ir sumažinti apimtis?

   Su amžiumi celiulitas ir jį supantys audiniai virsta keliais sluoksniais išsidėsčiusiomis problemomis. Tad VelaShape sukurtas taip, kad kombinuota infraraudonųjų spindulių ir radiodažnio energija veikia tiek paviršinę odą, tiek sukelia gilųjį odos ir paodžio audinių riebalinių ląstelių, fibrozinių pertvarų kaitinimą.

   Riebalinį audinį veikiant infraraudoniesiems spinduliams (IR) ir radio dažnio bangoms (RF) riebalinės ląstelės kaista, skaidantis riebalams sumažėja jų dydis, o suirusios keliauja į limfinius mazgus ir pašalinamos natūraliu metabolizmo būdu. Tuo pačiu metu veikia ir pulsinis vakuuminis masažas, specialiai suprojektuoti mechaninio masažo voleliai staigiai pagerina mikrocirkuliaciją, padidina limfodrenažą ir padeda pašalinti medžiagų apykaitos produktus. Radio bangų ir infraraudonųjų spindulių pagalba tvirtėja kolageno skaidulos, skatinama naujo kolageno skaidulų sintezė, mažėja riebalų ląstelės, traukiasi riebalinių ląstelių pertvaros, ko pasekoje patempiama ir sustangrėja suglebusi ir laisva oda.

   Pokyčiai atsiranda po procedūros ir ryškėja toliau dėl sukauptos šilumos energijos sumažėjus riebaliniam audiniui, pagreitėjus medžiagų apykaitai, padidėjus limfodrenažui ir sumažėjus riebalinio audinio apimtims. Tiek pagerėjusi mikrocirkuliacija, tiek limfodrenažas yra svabūs sveikos odos komponentai.

   Reikalingam terapiniam efektui pasiekti, labai svarbu, kad procedūra truktų pakankamai laiko. Jei infraraudonųjų spindulių ir radio bangų veikimas bus per trumpas, riebalinis audinys įkais nepakankamai ir procedūros terapinis efektas nebus toks, kokio tikėtasi. Priklausomai nuo celiulito stadijos, apimčių bei problemos išreikštumo, šlaunų sričiai reikalinga apie 60 min., sėdmenų sričiai apie 20-30 min., pilvo sričiai apie 20-30 min. procedūros trukmė.

   Anticeliulitinis VELASHAPE III masažas atliekamas:

   • Apimčių mažinimui;
   • Celiulito gydymui, kūno stangrinimui ir kontūravimui;
   • Prieš ir po lipolizės (riebalų nusiurbimo) odos stangrinimui, celiulito šalinimui;
   • Po gimdymo odos stangrinimui ir apimčių mažinimui;
   • 20-60 metų amžiaus visiems, norintiems sumažinti apimtis ir celiulitą, pagerinti odos struktūrinę išvaizdą.

   VelaShape ir įprastų anticeliulitinių aparatų palyginimas:

   VelaShape aparatas celiulito ir apimčių mažinimui Įprasti anticeliulitiniai aparatai
   Medicininiai aparatai. Procedūros atliekamos medicinos klinikose. Kosmetologiniai aparatai. Procedūros atliekamos kosmetologijos salonuose.
   VelaShape yra pirmasis neinvazinis medicinos aparatas, patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos) apimčių sumažinimui.

   Visi pacientai atliktose studijose pastebėjo odos išvaizdos, celiulito pagerėjimą, vidutiniškai 1.27 cm – 7.62 cm apimčių sumažėjimą šlaunų srityse. Pacientai džiaugiasi mažesniais drabužių dydžiais!

   Kiti anticeliulitiniai aparatai nėra patvirtinti apimčių sumažėjimui.
   Vienos procedūros metu apjungiamos keturios procedūros: bipoliarinės radiobangos (RF), infraraudonieji spinduliai (IR), pulsinis vakuumas ir mechaninis masažas. Tik vakuuminis ar mechaninis masažas.
   Iš viso atliekamos 3-6 procedūros. 10-14-20 procedūrų kursas, 1-2 kartus per metus
   Procedūros atliekamos 1 kartą per savaitę. Procedūros atliekamos 2-3 kartus per savaitę.
   Bipoliarinės radio dažnio bangos kaitina audinius 2-20 mm, infraraudonieji spinduliai patenka iki 5 mm, kaitina riebalų ląsteles, greitina jų apykaitą, mažina riebalų ląstelių kamerų dydį, patempia odą, gerina odos išorinę išvaizdą, vakuumas ir mechaninis masažas atlieka įprastinių anticeliulitinių masažų darbą.

   Išvada: Veikia paviršinius ir giliuosius audinius.

   Masažas veikia tik paviršinius riebalinius audinius, nėra radio dažnio bangų, nėra infraraudonųjų spindulių, negerinama odos išvaizda.
   Rezultatai patvirtinti klinikiniais tyrimais jau po 4 procedūrų, pasaulyje atlikta virš 4,5 mln VelaShape procedūrų. Rezultatai dažniausiai neparemti klinikiniais tyrimais.

   Pastaba: studijos atliktos sunkiausiai apimčių mažėjimui pasiduodančiose šlaunų srityse. Klinikinėmis studijomis patvirtinta, kad visi pacientai pastebėjo odos išvaizdos pagerėjimą, celiulito sumažėjimą, taip pat vidutiniškai šlaunų srityse nuo 1,27 cm iki 7,62 cm. (0,5-3 inch, angl. colis), apimčių sumažėjimą o tai yra 1 drabužių dydžio pokyčius!

   Kuriose srityse atliekama VelaShape III procedūra?

   Specialiai sukurti dviejų dydžių aplikatoriai (VSmooth ir VContour) leidžia atlikti procedūras tiek mažose, tiek didelėse kūno srityse:

   • Pilvas, sėdmenys, pagurklis;
   • Vidinė/išorinė šlaunų sritis;
   • Sėdmenys;
   • Esant suglebusiai, laisvai odai žąstų srityse;
   • Riebalų pertekliui liemenėlės linijoje;
   • Esant sukritusiai odai ar sumažėjus stangrumui kelių srityse;
   • Pagurklis;
   • Vyrams sprando, rankų, nugaros, pilvo, klubų, kojų srityse.

   Mūsų klinikos klientės ypač džiaugiasi atradę VelaShape III procedūras pagurkliui ir nugarai liemenėlės linijoje, leidusias pamiršti kompleksus dėl dvigubo pagurklio ir riebalų pertekliaus.

   anticeliulitinis masazas velashape

   velashape III

   Kiek anticeliulitinio masažo VelaShape III procedūrų reikės?

   VelaShape III efektyvumas patvirtintas jau po 3 procedūrų, tačiau priklausomai nuo problemos sunkumo, rekomenduojama atlikti 3-6 procedūrų kursą, procedūras atliekant 1 kartą kas savaitę.

   Kaip oda atrodys po VelaShape III procedūros?

   VelaShape III anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas tinka visiems odos tipams. Po procedūros šilumos jausmas atliktoje srityje yra normali organizmo reakcija ir gali laikytis iki 72 valandų po procedūros, kartais gali atsirasti mėlynės arba nedidelis odos paraudimas.

   Ar celiulito ir apimčių mažinimo procedūros VelaShape III skausmingos?

   Dauguma pacientų procedūras apibūdina kaip komfortabilų, šilumos ar karštų akmenų masažą.

   Kaip pasiruošti VelaShape procedūrai?

   • Netepkite jokiais kremais, losjonais, aliejais ar savaiminio įdegio preparatais odos sričių, kuriose norėsite atlikti procedūrą;
   • 2-3 dienas prieš procedūrą venkite kraują skystinančių preparatų, tokių kaip aspirinas;
   • Jei procedūros srityje yra plaukelių, rekomenduojama prieš procedūrą juos pašalinti;
   • Procedūras atliekamu laikotarpiu rekomenduojama gerti daugiau vandens, kad padėti organizmui pašalinti riebalų ląstelių metabolizmo produktus;
   • Jei atlikta kita lazerių procedūra norimose procedūrą atlikti srityse, reikėtų palaukti 1 savaitę;
   • Nėščioms moterims procedūra neatliekama.

   Pasitelkę aukščiausius įvertinimus ir patirtį, Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje darbui naudojame tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių bei medicininių aparatų technologijas ir kompanijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia.

   Naujovė! Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje ir Kaune apimčių mažinimui bei veido elastingumo gerinimui taikomi inovatyvūs injekciniai lipolitiniai preparatai Prostrolane Inner B.

   Peptidai ir hialuronas – unikali sudėtis skatina natūralų riebalinių ląstelių sumažėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo, tuo pačiu stimuliuojama kolageno gamyba, atkuriama sveika odos išvaizda ir vyksta patempimo, „liftingo“ efektas.

   • Naujos kartos peptidai slopina lipogenezę ir skatina lipolizę;
   • Preparatas nesunaikina riebalų ląstelių kaip kiti lipolitikai, o rezultatyviai sumažina riebalų ląstelių dydį;
   • Kitaip “riebalų nusiurbimas”, be jokių šalutinių poveikių organizmui;
   • Po procedūros peptidai dar 2 savaites aktyviai veikia riebalinias ląsteles – prailginto poveikio technologija.

   Plačiau apie tai skaitykite čia – apimčių mažinimas inovatyviais peptidų ir hialurono rūgšties lipolitikais – Prostrolane Inner B.

   Taip pat celiulito gydymui ir veido bei kūno odos patempimui taikoma ir Thermage CPT sistema. Plačiau apie tai skaitykite čia – nechirurginis odos patempimas Thermage CPT.

   Pastaba: VelaShape III yra medicinos įrenginys, kuriuo gali dirbti tik sertifikuotas VelaShape III metodikai medicinos personalas ir tik medicinos klinikoje. Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamas VelaShape III yra patikrintas ir aprobuotas įrenginys gamintojo oficialių atstovų, atliekant anticeliulitinio masažo procedūras laikomasi visų nustatytų reikalavimų, turimi visi leidimai ir sertifikatai dirbti su VelaShape metodika.

   PAPILDOMA VERTĖ JUMS – sudarynėjame mitybos planus, pagal problematikas ir aktualijas, kad rezultatas būtų intensyvesnis ir tęstinis:

   • Individualus mitybos planas pagal biocheminius tyrimus.
   • Individualus mitybos planas svorio kontrolei.
   • Individualus mitybos planas raumenų masės auginimui.
   • Individualus mitybos planas lėtinių ligų kontrolei.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Arba skambinkite telefonu:

   Naujos kartos LIPOLITIKAS PROSTROLANE INNER B, intensyvesniems apimčių sumažėjumo rezultatams pasiekti, rekomenduojame kombinuoti gydymus su šiuo preparatu.

   “Prostrolane Inner B” KAINOS:

   jei vienos procedūros metu sunaudojamas 1 švirkštas, kaina 250 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai, vieno švirkšto kaina 200 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 3 švirkštai, vieno švirkšto kaina 150 eur.

   Atsižvelgiant į problemos sunkumą, rekomenduojama atlikti 3 – 6 procedūrų kursą, procedūras atliekant 1 kartą per savaitę. Perkant procedūrų paketus SUTAUPOTE.

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku