Akcijos

Kviečiame apsilankyti ERA ESTHETIC klinikoje ir pasinaudoti šio mėnesio akcijomis! Išsirinkite Jums patinkantį pasiūlymą:

iki50

Vienos DIDŽIAUSIŲ nuolaidų profesionaliai kosmetikai ir VROLL aparatui!

Mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop žemesnės kainos, apsipirksite neišėję iš namų!  

Vyriausybės nutarimu dėl “Covid-19”, karantino laikotarpyje, “Era Esthetic” klinikos neteiks paslaugų, tačiau kviečiame Jus, šiuo laikotarpiu, labai geromis kainomis įsigyti profesionalią kosmetiką mūsų el. parduotuvėje www.eraesthetic.shop 

Vienos DIDŽIAUSIŲ nuolaidų Jūsų pamėgtiems produktams, vienoje platformoje, visi mūsų atstovaujami prekiniai ženklai, su išskirtinai šiam laikotarpiui siūlomomis akcijomis. Neišėję iš namų, galite pasirūpinti savo grožiu – saugiai!

 

 

Išskirtinis pasiūlymas šiam laikotarpiui ir puiki DOVANA artėjančių Šv.Velykų progai!

 

VROLL žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas 169 eur (vietoje 199 eur)

RINKINYS: VROLL žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas + DERMAHEAL ULTIMATUM PTX rinkinys (serumas, kremas) TIK 199 eur

 

Akcijos:

 • -30% nuolaida visai DERMAHEAL ULTIMATUM PTX linijai;
 • -30% INTRACEUTICALS – žvaigždžių pamėgtai kosmetikai;
 • -30% VOLCANO SPA kosmetikai, skirtai jautriai, sausai odai;
 • -25% visai DIEGO DALLA PALMA kosmetikai;
 • -20% ESTHECHOC antioksidantų kupinam šokoladui, praturtintam kolagenu, kurio niekada nebus per daug;
 • -50% MATRIX plaukų priežiūros priemonėms.

VISAS akcijas matysite mūsų el. parduotuvėje.

Pirkite patogiai, greitai ir saugiai!

Pasibaigus karantinui lauksime Jūsų ERA ESTHETIC klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Ačiū, kad esate ir būkite sveiki!

Uždaryti
iki25%

Hydrafacial ir Intraceuticals procedūros - WOW efektui!

Svarstote, kurią procedūrą atlikti? Mūsų klinikose atliekamos abi iš karto!

Hydrafacial profesionalus veido valymas su naujos kartos TOWER sistema, tai daugiafunkcinis poveikis odai – gilaus valymo, eksfoliacijos ir odos drėkinimo procedūra, antioksidantinė ir “anti-age” terapija, SPA procedūra Jums! Pamirškite apie tuos laikus, kai veido valymas būdavo skausmingas ir sukeldavo odos paraudimą. Hydrafacial  veido valymo procedūrų metu lydi malonūs pojūčiai, o poveikis matomas iš karto! Po procedūros oda tampa švari ir sudrėkinta, skaistesnė, išpuoselėta – pokyčiai akivaizdūs ir stiprėja po kiekvienos procedūros. Hydrafacial SPA veido valymo procedūra.

Intraceuticals – odos deguonies terapija, veido priežiūros koncepcija su deguonimi. Procedūros metu, hiperbarinės oksigenacinės sistemos  pagalba ir aukšto slėgio deguonies srove, oda prisotinama hialurono rūgštimi bei serumais. Procedūros metu į odą patekęs deguonis suaktyvina ląstelių regeneraciją ir oda tampa stangresnė, elastingesnė, švytinti, jaunatviška. Tai puiki terapija atgaivinanti išsausėjusią, pavargusią ir nualintą odą. Intraceuticals, viena populiariausių veido terapijų pasaulyje.

Atliekant šias procedūras kartu išgaunamas WOW efektas! Daugumos mūsų pacientų atsiliepimas po procedūrų: “Oda švyti, pasidaro lygi, ir tai matoma iš karto”.

Specialus pasiūlymas – atliekant Hydrafacial ir Intraceuticals procedūras vieno vizito metu, taikoma 25% nuolaida.

VIENOS procedūros metu – gilus odos valymas, drėkinimas ir prisotinimas deguonimi bei aktyviais serumais.

Uždaryti
iki100%

PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIU - NUOLAIDOS IKI 100% (nemokamos procedūros)

Didžiausia patirtis, mažesnės kainos, dovanos. Pamirškite apie ataugančius plaukelius su galingiausiais Aleksandrito lazeriais!

Plaukelių šalinimo paketai už dar MAŽESNĘ kainą, NEMOKAMOS procedūros!

1) Atlikite plaukų šalinimą lazeriu BIKINI srityje (80 € klasikinis/100 € braziliškas) ir PAŽASTŲ srityje plaukus šalinkite NEMOKAMAI pirmos procedūros metu, o sekančioms plaukų šalinimo procedūroms pažastų srityje suteiksime 50% nuolaidą.

2) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €) plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai BIKINIO klasikinio/braziliško (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) zonos plaukelius šalinkite NEMOKAMAI. DOVANA – viršutinės lūpos (35 €) arba smakro (49 €) srities lazerinė depiliacija.

3) Atlikite BLAUZDŲ (100 €) ir klasikinį/brazilišką BIKINI (80-100 €) srities depiliaciją, o PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą gaukite NEMOKAMAI.

4) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €), BIKINI klasikinį/brazilišką (80-100 €)  ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą už specialią kainą – TIK 299 €, vietoje 379-399 €. DOVANOS: viršutinės lūpos (35 €) arba smakro (49 €) srities lazerinė depiliacija ir platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida sekančioms, papildomoms sritims. Nuolaida taip pat galioja VISOMS klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms.

5) Atlikite klasikinį/brazilišką BIKINI (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai gaukite bet kurią plaukelių šalinimo procedūrą iki 49 € NEMOKAMAI.

6 ) Šalinkite plaukus lazeriu veido srityje ir mes Jums dovanosime auksinę kortelę, su kuria plaukų šalinimo procedūroms bei kitoms klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bus suteikta 20 proc. nuolaida.

Geros kainos pasiūlymai VYRAMS:

Atlikite NUGAROS (145 €) ir PEČIŲ (74 €) zonos plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ zonos (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Atlikite KRŪTINĖS (84 €) ir PILVO (80 €) zonos plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ zonos (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Kiti specialūs kainos pasiūlymai ir DOVANOS (neįsigyjant plaukelių šalinimo paketų)

Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida (plaukelių šalinimo paketams nuolaida negalioja).

 • Atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui;
 • Atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui.

LOJALUMO kortelių 15, 20, 25 % nuolaidos galios ir VISOMS kitoms lazerių procedūroms.

Akcijinių paketų sąlygos galioja visam 4 – 6 procedūrų kursui. Nurodytos kainos yra už vieną procedūrą.

Pastaba: skirtingų akcijų ir lojalumo kortelių nuolaidos nesumuojamos.

ERA ESTHETIC gydytojai dermatologai ir grožio terapijos specialistai pirmieji Lietuvoje pradėjo šalinti plaukelius su Aleksandrito lazeriu, didžiausia patirtis – 10 metų, patikimumas ir efektyvumas!

DAUGIAU APIE PROCEDŪRĄ 

Arba skambinkite telefonu:
Uždaryti
iki63%

DEGANTYS PASIŪLYMAI!

MAŽESNĖS kainos Thermage CPT, pigmentacijos ir kapiliarų šalinimui lazeriu!
 • Thermage CPT nechirurginis odos patempimas – ERA ESTHETIC AVENUE klinikose Vilniuje ir Kaune! Termoliftingo procedūra – tai alternatyva plastinei chirurgijai, o veido patempimo efektas gali tęstis iki 3 – 5 metų, priklausomai nuo organizmo fiziologinių savybių. Svajojate atrodyti jauniau, tačiau nesiryžtate chirurginei operacijai? Išeitis jau yra – Thermage CPT! SPECIALI KAINA – veidas + pagurklis – 1969 € , vietoje 3100 € (sutaupote 1131 €) , veidas, akių sritis, kaklas ir dekolte 2799 €, vietoje 4229 € (sutaupote 1430 €), viršutiniai ir apatiniai akių vokai, sritis aplink akis, raukšlių apie akis korekcija 700 € vietoje 869 € (sutaupote 169 €), lūpos ir sritis aplink lūpas 650 €, vietoje 869 € (sutaupote 219 €).
 • O galbūt Jus kamuoja pigmentinės dėmės? Tai – taip pat ne bėda, mes ir čia Jums pagelbėsime – mūsų klinikoje pigmentacija šalinama pačiu stipriausiu Aleksandrito lazeriu – juo efektyviai šalinami visi odos pigmentiniai pokyčiai: melazma arba chloazma – taip vadinamos “nėštumo dėmės”, rudos, saulės/amžinės dėmės, strazdanos, seborėjinės keratozės, café – au lait – balintos kavos ir kitos pigmentinės dėmės. SPECIALI KAINA viso veido srityje – 199 eurų (vietoje 534 eurų).
 • Šiuo metų laiku pats metas šalinti Jus varginantį raudonį ir kapiliarus – ir čia mes galime Jus nudžiuginti! Kapiliarai, raudonis ir apskritai – visa, kas raudona – pas mus šalinama Auksinio standarto VBeam Perfecta lazeriu, kuris taip pat stimuliuoja naujo kolageno ir elastinių struktūrų gamybą, todėl sustiprėja silpnas raudonuojančios odos jungiamasis audinys, sumažėja aplinkinių kapiliarų matomumas. SPECIALI KAINA viso veido srityje – 199 eurai (vietoje 599 eurų).

 

Uždaryti
- 20 %

Nuolaidos pirmai HIALURONO arba BOTULINO injekcijai!

Taisyklingos veido formos ir išraiškingos lūpos yra grožio simbolis. Būkite kerinčios ir spindėkite grožiu!  

Pirmai hialurono užpildo/filerio procedūrai arba botulino toksino injekcijai taikoma 20% nuolaida!

Simetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu. Lūpų injekcijos yra efektyvus sprendimas norint padidinti jų apimtį, koreguoti jų formą ar sustabdyti senėjimą.

Suformuokite skruostus ir suteikite apimties su hialurono rūgšties injekcijomis – išskirtinė, taisyklinga forma Jums!

Botulino toksinas A išgrynintas iš bakterijų Clostridium botullinum. Era Esthetic klinikose naudojami pasaulyje populiariausi preparatai veido mimikos raukšlių mažinimui su natūraliai atrodančiu efektu –  Vistabelis, Allergan Pharmaceuticals (Irvine, Kalifornija, JAV). Tai botulino toksinas A, esantis komplekse, kurio molekulinė masė apsprendžia mažesnę preparato difuziją. O tai reiškia tikslų, prognozuojamą rezultatą, ilgesnį poveikį, natūralesnę, nesukaustytą veido išraišką.

*Akcijos negalioja Aquashine, Prostrolane procedūroms.

 

Uždaryti

LŪPŲ PUTLINIMAS TIK NUO 179 eur!

Natūraliai atrodančios ir putlesnės lūpos, subtiliai su unikaliu Caregen Revofil Fine!

Jau seniai svajojate apie putlesnes, labiau sudrėkintas lūpas? Juk simetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu.

Naujos kartos biomimetinių peptidų ir didesnės koncentracijos hialurono rūgšties užpildu Revofil Fine suformuosime labiausiai Jūsų veidui tinkančią lūpų formą!

 

Uždaryti

Dr. Cyj pirmasis plaukų užpildas NUO PLAUKŲ SLINKIMO nuo 150 eur

Naujos kartos mikroinjekcijos su biomimetiniais PEPTIDAIS ir HIALURONO rūgštimi - nuo plaukų slinkimo!

Efektyvu – šios inovatyvios mikroinjekcijos lyginant su kitomis kosmetologinėmis priemonėmis galvos skalpą veikia tiesiogiai (suleidžiama) ir dėl to rezultatas tampa akivaizdus – ataugę, sustiprėję plaukai, sumažėjęs plaukų slinkimas.  

Vienos procedūros metu paskirstomas visas preparato kiekis – 1 ml! Mikroinjekcijų kiekis itin svarbus rezultato efektyvumui.

Viena procedūra – 179 eur, vietoje 210 eur.

Įsigyjant 4 procedūrų paketą, vienos procedūros kaina 150 eur.

Po procedūrų kurso, palaikomųjų procedūrų kaina po 150 eur. 

Bendra plaukų būklė gerėja – sustabdoma ląstelių žūtis, stimuliuojama mikrocirkuliacija, sukuriama sveikos galvos odos terpė, stabdomas plaukų slinkimas ir gerėja bendra plaukų būklė. Plaukai tampa pastebimai storesni ir sustiprėję.

Dr. Cyj plaukų užpildas su prailginto poveikio technologija.

Plaukų užpildas, kuris pasižymi aukšta hialurono rūgšties koncentracija ir peptidais.

Augimo faktoriai skatina plaukų folikulų augimą. “Hair filler” kompleksas atgaivina plauko folikulą, įtakoja folikulo didėjimą ir stabdo plaukų slinkimą.

Plačiau apie procedūrą skaitykite skiltyje: plaukų slinkimas – Dr. Cyj hair filler: pirmasis pasaulyje plaukų užpildas

 

Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku