Akcijos

Kviečiame apsilankyti ERA ESTHETIC klinikoje ir pasinaudoti šio mėnesio akcijomis! Išsirinkite Jums patinkantį pasiūlymą:

MAŽESNĖS kainos TOP procedūrų, vadiname tai ACT NOW/VEIK DABAR akcijomis! Registruokitės iki š.m. vasario 28 d. ir sutaupykite. Kviečiame kuo daugiau žmonių išbandyti šias procedūras ir PAJUSTI SKIRTUMĄ. Registracija kodu ACT NOW.
DR.CYJ plaukų užpildui, nuo plaukų slinkimo su ORIGINALIU preparatu, p.s. esame vienintelis oficialus distributorius Lietuvoje, todėl galime užtikrinti, kad TIKRAS Dr.Cyj produktas bus injekuojamas Jums procedūros metu. Deja, bet Lietuvoje jau yra plagiatų.
 • Dr.Cyj procedūrų kursas 499 eur (vietoje 600 eur).
ANTI-AGE procedūroms:
 • Odos atjauninimas, veido odos patempimas, odos stangrinimas, raukšlių mažinimas su naujos kartos skystais implantiniais siūlais GOURI – 350 eur (vietoje 470 eur).
 • SECRET RF mikroadatinis frakcinis veido atjauninimas veidas 199 eur (vietoje 290 eur).
 • SECRET RF mikroadatinis frakcinis veido atjauninimas veidas, kaklas 299 eur (vietoje 530 eur).
 • THERMAGE CPT – veidas, viršutiniai ir apatiniai akių vokai, akių vokų pakėlimas, sritis apie akis ir pagurklis – 1799 eur (vietoje 3100 eur).
 • THERMAGE CPT – lūpos ir sritis aplink lūpas 679 eur (vietoje 869 eur).
 • ULTHERA, veidas, periorbitalinės srities atjauninimas, įskaitant maliarinius maišelius ir smilkinių sritis, antakių pakėlimas, įtraukiant ir žandikaulio liniją bei pagurklį 1089-1869 eur (vietoje 1512-2400 eur).
 • BABY Fraxel 249 eur (vietoje 539 eur) “Fresh” efektas iš karto po procedūros. Vilniuje.
VITAMINŲ LAŠELINĖMS:
 • Odos sudrėkinimui – 79 € (vietoje 139 €).
 • Energetinis kokteilis – 79 € (vietoje 139 €).
 • Anti-Age kokteilis – 79 € (vietoje 159 €).
 • Plaukus atgaivinantis kokteilis – 89 € (vietoje 169 €).
 • Organizmo atstatymo kokteilis – 109 € (vietoje 199 €).
 • Organizmą detoksikuojantis kokteilis – 99 € (vietoje 129 €).
 • Nervų sistemos veiklai gerinti kokteilis – 99 € (vietoje 129 €).
 • Aktyvios geležies kokteilis – 89 € (vietoje 119 €).
PLAUKELIŲ ŠALINIMAS JAV “Candela Medical” Aleksandritų PR lazeriais, galingiausi lazeriai SUDEGINA plauko folikulą:
 • NEĮTIKĖTINAS pasiūlymas PAŽASTIMS – pirma procedūra 39,50 eur (vietoje 79 eur), likusios reikiamo kurso procedūros po 47 eur (vietoje 79 eur).
 • BIKINI + PAŽASTYS 99 eur (vietoje 159 eur), DOVANA – pasirinktinai plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba pilvo juostelės srityje.
 • VISOS KOJOS + klasikinis/ braziliškas BIKINI + PAŽASTYS 259 eur (vietoje 379/399 eur), DOVANA – pasirinktinai plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba sėdmenų srityje + platininė lojalumo kortelė su 25% nuolaida kitų sričių plaukelių šalinimo procedūroms bei kitoms klinikos lazerinėms procedūroms.
 • VISOS KOJOS+klasikinis/braziliškas BIKINI arba PAŽASTYS 199 eur (vietoje 369 eur), DOVANA – pasirinktinai plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba pilvo juostelės srityje.
Šios kainos GALIOJA VISO KURSO METU!
KŪNO formų dailinimo procedūroms:
 • CRISTAL FIT (raumenų ryškinimas aukšto intensyvumo elektromagnetine stimuliacija) 1 procedūra 89 eur (vietoje 189 eur), prie 4 procedūrų paketo, vienos procedūros kaina 79 eur (vietoje 189 eur), prie 6 procedūrų paketo, vienos procedūros kaina 69 eur.
 • Venus Legacy (apimčių mažinimas ir celiulito gydymas), 1 procedūros kaina 77 eur (vietoje 99 eur). Įsigyjant 6 procedūrų paketą, vienos procedūros kaina 67 eur (vietoje 99 eur).
 • Užšaldomos riebalinės ląstelės “Cocoon CoolTech” – pilvo, juosmens, liemenėlės, šlaunų, klubų, nugaros srityse, procedūra 199 eur (vietoje 279 eur).
 • Užšaldomos riebalinės ląstelės “Cocoon CoolTech” – pilvo, juosmens, liemenėlės, šlaunų, klubų, nugaros srityse, perkant 3 procedūrų paketą, 1 procedūra 169 eur (vietoje 279 eur).
HYDRAFACIAL – net 7 poveikiai odai VIENOS procedūros metu:
Hydrafacial SPA – 59 € (vietoj 79 €) + DOVANA Hydrafacial lūpoms.
Hydrafacial Holivudo žvaigždžių procedūra Red Carpet – 79 € (vietoje 109 €) + DOVANA Hydrafacial lūpoms.
Hydrafacial spuoguotai ir riebiai veido odai – 69 € (vietoje 89 € ) + DOVANA Hydrafacial lūpoms.
Kobido masažas ir Intraceuticals:
 • KITOKS Kobido masažas+Intraceuticals odos deguonies terapija 139 eur (vietoje 205 eur). Vilniuje.
Uždaryti

ILGALAIKIS rezultatas plaukelių pašalinime ir GREIČIAUSIOS procedūros su NAUJAUSIAIS Aleksandrito lazeriais!

GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

KAINOS: https://lazerineklinika.lt/plauku-salinimas-lazeriu/#pricing-procedure

Jeigu Jums pasiūlys žemesnes kainas plaukelių šalinimui su ALEKSANDRITO “GentleMax Pro Plius, GentleLase Pro ar GentleMax Pro” lazeriais, mes pritaikysime Jums pasiūlytą pigesnę kainą ir 12% nuolaidą.

SVARBU, kad procedūros būtų atliekamos su ta pačia technologija/lazerio versija, kaip ir mūsų klinikose.

JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai „GentleLase Pro ir GentleMax Pro“, vieninteliai tokie Lietuvoje, 11-23 kW galingesni už daugelį kitų skausmo nesukeliančių lazerių. Įprastų rinkoje naudojamų lazerių galingumas yra 1,2,6 kW, o NAUJAUSIŲ “GentleLase Max Pro Plus” bei “GentlaeLase Pro ir GentleMax Pro” serijos Aleksandrito lazerių galingumas siekia net 17,6-23,6 kW, todėl naikinami ir paviršiniai, ir giliausiai esantys plaukų svogūnėliai, pasiekiamas ilgalaikis rezultatas.

Uždaryti

THERMAGE CPT – 1. Veidas, akių sritis ir pagurklis 1969 € vietoje 3100 € (sutaupote 1131 €), 2. Veidas, sritis apie akis (viršutiniai ir apatiniai vokai), kaklas – 2300 € , vietoje 3290 €  (sutaupote 990 €)  3. Veidas, akių sritis, kaklas ir dekolte 2799 €, vietoje 4229 € (sutaupote 1430 €), 4.Viršutiniai ir apatiniai akių vokai, sritis aplink akis, raukšlių apie akis korekcija 739 € vietoje 869 € (sutaupote 130 €), 5. Lūpos ir sritis aplink lūpas 739 €, vietoje 869 € (sutaupote 130 €) .

Galbūt Jus kamuoja pigmentinės dėmės? Tai – taip pat ne bėda, mes ir čia Jums pagelbėsime – mūsų klinikoje pigmentacija šalinama pačiu stipriausiu Aleksandrito lazeriu – juo efektyviai šalinami visi odos pigmentiniai pokyčiai: melazma arba chloazma – taip vadinamos “nėštumo dėmės”, rudos, saulės/amžinės dėmės, strazdanos, seborėjinės keratozės, café – au lait – balintos kavos ir kitos pigmentinės dėmės. SPECIALI KAINA viso veido srityje – 199 eurų (vietoje 399 eurų).

Vargina odos raudonis, išsiplėtę kapiliarai, nedelskite ir kreipkitės gydymui. Kapiliarai, raudonis ir apskritai – visa, kas raudona – pas mus šalinama Auksinio standarto VBeam Perfecta lazeriu, kuris taip pat stimuliuoja naujo kolageno ir elastinių struktūrų gamybą, todėl sustiprėja silpnas raudonuojančios odos jungiamasis audinys, sumažėja aplinkinių kapiliarų matomumas. SPECIALI KAINA viso veido srityje – 199 eurai (vietoje 399 eurų).

Akcijos nesisumuoja.

Specialūs pasiūlymai galioja iki 2023.03.31

 

Uždaryti

Gausesnis prakaitavimas sukelia didelius nepatogumus. Kaip sumažinti prakaitavimą ne tik karštomis vasaros dienomis, bet ir stresinėse situacijose? Vienas efektyviausių gydymų yra botulino toksino injekcijomis.

Botulino toksinas blokuoja nervinio impulso perdavimą prakaito liaukoms ir prakaitas nustoja išsiskirti. Tai saugi procedūra, nes botulino toksinas yra bakterijų Clostridium botulinum išskiriamas baltymas. Saugu ir su ilgalaikiais rezultatais.

Akcija  – padidėjusio prakaitavimo gydymas pažastų srityje 261 eur (vietoje 289-377 eur).

Procedūros trukmė 15-20 minučių. Efektas atsiranda 1 – 3 dieną, pasiekia piką praėjus 1-2 savaitėms po injekcijų ir trunka nuo 6 iki 12 mėnesių.

Akcija galioja iki 2023.03.31

Uždaryti

Šis plaukų užpildas lyginant su kitomis kosmetologinėmis priemonėmis galvos skalpą veikia tiesiogiai (suleidžiama) į plaukų folikulus ir dėl to rezultatas tampa akivaizdus – ataugę, sustiprėję plaukai, sumažėjęs plaukų slinkimas.  

Bendra plaukų būklė gerėja – sustabdoma ląstelių žūtis, stimuliuojama mikrocirkuliacija, sukuriama sveikos galvos odos terpė, stabdomas plaukų slinkimas ir gerėja bendra plaukų būklė. Plaukai tampa pastebimai storesni ir sustiprėję.

Dr. Cyj plaukų užpildas su prailginto poveikio technologija.

Plaukų užpildas, kuris pasižymi aukšta hialurono rūgšties koncentracija ir peptidais.

SVARBU – Lietuvoje yra pasirodę Dr.Cyj preparato plagiatai, būkite atsargūs, rinkdamiesi kliniką, kurioje atliksite šią procedūrą. “Era Esthetic” vieninteliai oficialūs “Caregen” kompanijos ir Dr.Cyj plaukų užpildo distributoriai Lietuvoje. Klinikos, kurios siūlo ženkliau mažesnes šios procedūros kainas – Dr.Cyj preparatus įsigyja ne per mūsų klinikas.

Plačiau apie procedūrą skaitykite skiltyje: plaukų slinkimas – Dr. Cyj hair filler: pirmasis pasaulyje plaukų užpildas

ACT NOW akcija, registruojantis iki š.m. vasario 28 d., kodu “Act now”.

 

Uždaryti

Hydrafacial profesionalus veido valymas su naujos kartos TOWER sistema, tai daugiafunkcinis poveikis odai – gilaus valymo, eksfoliacijos ir odos drėkinimo procedūra, antioksidantinė ir “anti-age” terapija, SPA procedūra Jums! Pamirškite apie tuos laikus, kai veido valymas būdavo skausmingas ir sukeldavo odos paraudimą. Hydrafacial  veido valymo procedūrų metu lydi malonūs pojūčiai, o poveikis matomas iš karto! Po procedūros oda tampa švari ir sudrėkinta, skaistesnė, išpuoselėta – pokyčiai akivaizdūs ir stiprėja po kiekvienos procedūros. Hydrafacial SPA veido valymo procedūra.

Intraceuticals – odos deguonies terapija, veido priežiūros koncepcija su deguonimi. Procedūros metu, hiperbarinės oksigenacinės sistemos  pagalba ir aukšto slėgio deguonies srove, oda prisotinama hialurono rūgštimi bei serumais. Procedūros metu į odą patekęs deguonis suaktyvina ląstelių regeneraciją ir oda tampa stangresnė, elastingesnė, švytinti, jaunatviška. Tai puiki terapija atgaivinanti išsausėjusią, pavargusią ir nualintą odą. Intraceuticals, viena populiariausių veido terapijų pasaulyje.

Atliekant šias procedūras kartu išgaunamas WOW efektas! Daugumos mūsų pacientų atsiliepimas po procedūrų: “Oda švyti, pasidaro lygi, ir tai matoma iš karto”.

Specialus pasiūlymas – atliekant Hydrafacial ir Intraceuticals procedūras vieno vizito metu, taikoma 25% nuolaida.

VIENOS procedūros metu – gilus odos valymas, drėkinimas ir prisotinimas deguonimi bei aktyviais serumais.

Nuolaidos nesisumuoja.

Specialus pasiūlymas galioja iki 2023.03.31

Uždaryti

Pirmai hialurono užpildo/filerio procedūrai arba botulino toksino injekcijai taikoma 20% nuolaida!

Simetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu. Lūpų injekcijos yra efektyvus sprendimas norint padidinti jų apimtį, koreguoti jų formą ar sustabdyti senėjimą.

Suformuokite skruostus ir suteikite apimties su hialurono rūgšties injekcijomis – išskirtinė, taisyklinga forma Jums!

Botulino toksinas A išgrynintas iš bakterijų Clostridium botullinum. Era Esthetic klinikose naudojami pasaulyje populiariausi preparatai veido mimikos raukšlių mažinimui su natūraliai atrodančiu efektu –  Vistabelis, Allergan Pharmaceuticals (Irvine, Kalifornija, JAV). Tai botulino toksinas A, esantis komplekse, kurio molekulinė masė apsprendžia mažesnę preparato difuziją. O tai reiškia tikslų, prognozuojamą rezultatą, ilgesnį poveikį, natūralesnę, nesukaustytą veido išraišką.

*Akcijos negalioja Aquashine, Prostrolane procedūroms.

Pasiūlymas galioja iki 2023.03.31

 

Uždaryti

Jau seniai svajojate apie putlesnes, labiau sudrėkintas lūpas? Juk simetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu.

Naujos kartos biomimetinių peptidų ir didesnės koncentracijos hialurono rūgšties užpildu Revofil Fine suformuosime labiausiai Jūsų veidui tinkančią lūpų formą!

Speciali kaina galioja iki 2023.03.31

Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku