Akcijos

Kviečiame apsilankyti ERA ESTHETIC klinikoje ir pasinaudoti šio mėnesio akcijomis! Išsirinkite Jums patinkantį pasiūlymą:

iki100%

PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIU - NUOLAIDOS IKI 100% (nemokamos procedūros)

Didžiausia patirtis, mažesnės kainos, dovanos. Pamirškite apie ataugančius plaukelius su galingiausiais Aleksandrito lazeriais!

Plaukelių šalinimo paketai už dar MAŽESNĘ kainą, NEMOKAMOS procedūros!

1) Atlikite plaukų šalinimą lazeriu BIKINI srityje (80 € klasikinis/100 € braziliškas) ir PAŽASTŲ srityje plaukus šalinkite NEMOKAMAI pirmos procedūros metu, o sekančioms plaukų šalinimo procedūroms pažastų srityje suteiksime 50% nuolaidą.

2) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €) plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai BIKINIO klasikinio/braziliško (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) zonos plaukelius šalinkite NEMOKAMAI. DOVANA – viršutinės lūpos (35 €) arba smakro (49 €) srities lazerinė depiliacija.

3) Atlikite BLAUZDŲ (100 €) ir klasikinį/brazilišką BIKINI (80-100 €) srities depiliaciją, o PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą gaukite NEMOKAMAI.

4) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €), BIKINI klasikinį/brazilišką (80-100 €)  ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą už specialią kainą – TIK 299 €, vietoje 379-399 €. DOVANOS: viršutinės lūpos (35 €) arba smakro (49 €) srities lazerinė depiliacija ir platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida sekančioms, papildomoms sritims. Nuolaida taip pat galioja VISOMS klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms.

5) Atlikite klasikinį/brazilišką BIKINI (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai gaukite bet kurią plaukelių šalinimo procedūrą iki 49 € NEMOKAMAI.

6 ) Šalinkite plaukus lazeriu veido srityje ir mes Jums dovanosime auksinę kortelę, su kuria plaukų šalinimo procedūroms bei kitoms klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bus suteikta 20 proc. nuolaida.

Geros kainos pasiūlymai VYRAMS:

Atlikite NUGAROS (145 €) ir PEČIŲ (74 €) zonos plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ zonos (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Atlikite KRŪTINĖS (84 €) ir PILVO (80 €) zonos plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ zonos (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Kiti specialūs kainos pasiūlymai ir DOVANOS (neįsigyjant plaukelių šalinimo paketų)

Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida (plaukelių šalinimo paketams nuolaida negalioja).

  • Atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui;
  • Atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui.

LOJALUMO kortelių 15, 20, 25 % nuolaidos galios ir VISOMS kitoms lazerių procedūroms.

Akcijinių paketų sąlygos galioja visam 4 – 6 procedūrų kursui. Nurodytos kainos yra už vieną procedūrą.

Pastaba: skirtingų akcijų ir lojalumo kortelių nuolaidos nesumuojamos.

ERA ESTHETIC gydytojai dermatologai ir grožio terapijos specialistai pirmieji Lietuvoje pradėjo šalinti plaukelius su Aleksandrito lazeriu, didžiausia patirtis – 10 metų, patikimumas ir efektyvumas!

DAUGIAU APIE PROCEDŪRĄ 

Arba skambinkite telefonu:
Uždaryti
iki63%

DEGANTYS PASIŪLYMAI!

MAŽESNĖS kainos Thermage CPT, pigmentacijos ir kapiliarų šalinimui lazeriu!
  • Thermage CPT nechirurginis odos patempimas – ERA ESTHETIC AVENUE klinikose Vilniuje ir Kaune! Termoliftingo procedūra – tai alternatyva plastinei chirurgijai, o veido patempimo efektas gali tęstis iki 3 – 5 metų, priklausomai nuo organizmo fiziologinių savybių. Svajojate atrodyti jauniau, tačiau nesiryžtate chirurginei operacijai? Išeitis jau yra – Thermage CPT! SPECIALI KAINA – veidas + pagurklis – 1969 € , vietoje 3100 € (sutaupote 1131 €) , veidas, akių sritis, kaklas ir dekolte 2799 €, vietoje 4229 € (sutaupote 1430 €), viršutiniai ir apatiniai akių vokai, sritis aplink akis, raukšlių apie akis korekcija 700 € vietoje 869 € (sutaupote 169 €), lūpos ir sritis aplink lūpas 650 €, vietoje 869 € (sutaupote 219 €).
  • O galbūt Jus kamuoja pigmentinės dėmės? Tai – taip pat ne bėda, mes ir čia Jums pagelbėsime – mūsų klinikoje pigmentacija šalinama pačiu stipriausiu Aleksandrito lazeriu – juo efektyviai šalinami visi odos pigmentiniai pokyčiai: melazma arba chloazma – taip vadinamos “nėštumo dėmės”, rudos, saulės/amžinės dėmės, strazdanos, seborėjinės keratozės, café – au lait – balintos kavos ir kitos pigmentinės dėmės. SPECIALI KAINA viso veido srityje – 199 eurų (vietoje 534 eurų).
  • Šiuo metų laiku pats metas šalinti Jus varginantį raudonį ir kapiliarus – ir čia mes galime Jus nudžiuginti! Kapiliarai, raudonis ir apskritai – visa, kas raudona – pas mus šalinama Auksinio standarto VBeam Perfecta lazeriu, kuris taip pat stimuliuoja naujo kolageno ir elastinių struktūrų gamybą, todėl sustiprėja silpnas raudonuojančios odos jungiamasis audinys, sumažėja aplinkinių kapiliarų matomumas. SPECIALI KAINA viso veido srityje – 199 eurai (vietoje 599 eurų).

 

Uždaryti
- 20 %

Nuolaidos pirmai HIALURONO arba BOTULINO injekcijai!

Taisyklingos veido formos ir išraiškingos lūpos yra grožio simbolis. Būkite kerinčios ir spindėkite grožiu!  

Pirmai hialurono užpildo/filerio procedūrai arba botulino toksino injekcijai taikoma 20% nuolaida!

Simetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu. Lūpų injekcijos yra efektyvus sprendimas norint padidinti jų apimtį, koreguoti jų formą ar sustabdyti senėjimą.

Suformuokite skruostus ir suteikite apimties su hialurono rūgšties injekcijomis – išskirtinė, taisyklinga forma Jums!

Botulino toksinas A išgrynintas iš bakterijų Clostridium botullinum. Era Esthetic klinikose naudojami pasaulyje populiariausi preparatai veido mimikos raukšlių mažinimui su natūraliai atrodančiu efektu –  Vistabelis, Allergan Pharmaceuticals (Irvine, Kalifornija, JAV). Tai botulino toksinas A, esantis komplekse, kurio molekulinė masė apsprendžia mažesnę preparato difuziją. O tai reiškia tikslų, prognozuojamą rezultatą, ilgesnį poveikį, natūralesnę, nesukaustytą veido išraišką.

*Akcijos negalioja Aquashine, Prostrolane procedūroms.

 

Uždaryti

LŪPŲ PUTLINIMAS TIK NUO 179 eur!

Natūraliai atrodančios ir putlesnės lūpos, subtiliai su unikaliu Caregen Revofil Fine!

Jau seniai svajojate apie putlesnes, labiau sudrėkintas lūpas? Juk simetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu.

Naujos kartos biomimetinių peptidų ir didesnės koncentracijos hialurono rūgšties užpildu Revofil Fine suformuosime labiausiai Jūsų veidui tinkančią lūpų formą!

 

Uždaryti

Dr. Cyj pirmasis pasaulyje plaukų užpildas NUO PLAUKŲ SLINKIMO, 179 eur

Naujos kartos mikroinjekcijos su biomimetiniais PEPTIDAIS ir HIALURONO rūgštimi - nuo plaukų slinkimo!

Efektyvu – šios inovatyvios mikroinjekcijos lyginant su kitomis kosmetologinėmis priemonėmis galvos skalpą veikia tiesiogiai (suleidžiama) ir dėl to rezultatas tampa akivaizdus – ataugę, sustiprėję plaukai, sumažėjęs plaukų slinkimas.  

Vienos procedūros metu paskirstomas visas preparato kiekis – 1 ml! Mikroinjekcijų kiekis itin svarbus rezultato efektyvumui.

Speciali kaina – akcija, viena procedūra – 179 eur, vietoje 210 eur.

Bendra plaukų būklė gerėja – sustabdoma ląstelių žūtis, stimuliuojama mikrocirkuliacija, sukuriama sveikos galvos odos terpė, stabdomas plaukų slinkimas ir gerėja bendra plaukų būklė. Plaukai tampa pastebimai storesni ir sustiprėję.

Dr. Cyj plaukų užpildas su prailginto poveikio technologija.

Plaukų užpildas, kuris pasižymi aukšta hialurono rūgšties koncentracija ir peptidais.

Augimo faktoriai skatina plaukų folikulų augimą. “Hair filler” kompleksas atgaivina plauko folikulą, įtakoja folikulo didėjimą ir stabdo plaukų slinkimą.

Plačiau apie procedūrą skaitykite skiltyje: plaukų slinkimas – Dr. Cyj hair filler: pirmasis pasaulyje plaukų užpildas

 

Uždaryti
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku