Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Lūpų putlinimas

Lūpų korekcija

Lūpų injekcijosSimetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu. Su amžiumi lūpos praranda savo putlumą, atsiranda smulkių raukšlelių virš lūpų ir aplink jas. Injekcijos yra efektyvus būdas lūpų apimties padidinimui, jų formos koregvaimui.

Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis

Dažnais atvejais, kuomet kosmetologinės priemonės nebesuteikia norimo efekto, o natūralus lūpų dydis ar jų forma netenkina, pasitelkiamos injekcijos. Lūpų didinimas atliekamas hialurono rūgšties injekcijomis. Hialurono rūgštis yra gryna, visiškai besirezorbuojanti ir natūraliai randama mūsų organizme. Suleista hialurono rūgštis (rūgštis susijungia) su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja ir drėkina lūpas. Su amžiumi hialurono rūgšties ir kolageno kiekis mažėja, tad norint atstatyti prarastą lūpų apimtį, atliekamos hialurono rūgšties injekcijos. Naudojant hialurono rūgšties užpildų injekcijas galima pasiekti puikius rezultatus, sugrąžinti lūpoms jaunatvišką išvaizdą, suformuoti lūpų kontūrą, norimą lūpų apimtį ir formą, užpildyti smulkias raukšleles aplink lūpas, koreguoti asimetriją. Suleidus hialurono rūgšties užpildą, efektas matomas iš karto, todėl procedūra labai mėgstama pacientų.

Kada atliekamas lūpų didinimas hialurono rūgšties injekcijoms?

 • Kai lūpos yra siauros ir šypsantis praktiškai nesimato;
 • Su amžiumi lūpos tampa plonesnės ir sumažėja jų apimtis;
 • Norint padidinti jų apimtį estetiniais sumetimais;
 • Siekiant koreguoti formą, asimetriją ar užpildyti smulkias raukšleles aplink lūpas;
 • Atsižvelgiant į veido formą, pilnesnės lūpos dažnai suteikia veidui harmoningą išvaizdą.

Hialurono rūgšties injekcijomis galima koreguoti:

 • Paputlinti lūpas, suteikiant joms daugiau apimties;
 • Pagerinti formą ir pataisyti asimetriją;
 • Sukurti kontūrą;
 • Paryškinti kupidono lanką;
 • Užpildyti smulkias raukšleles aplink lūpas ir atsiradusias nuo lūpų kampučių iki smakro;
 • Pakelti lūpų kampučius.

lupu putlinimasKiek laiko trunka efektas?

Efektas tęsiasi individualiai, priklausomai nuo organizmo savybių, lūpose apytikriai iki 1 metų. Hialurono rūgšties injekcijos, suleistos į odą aplink lūpas, išlieka apie 12-24 mėnesius. Vėliau procedūrą galima kartoti. Po procedūros rekomenduojama 1 savaitę vengti aktyvių saulės spindulių, saunos, intensyvaus sporto.

Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje lūpų korekcijos atliekamos Juvederm Ultra Smile, Juvederm Ultra 3, Juvederm Vycross Volbella ir kt. hialurono rūgšties preparatais.

Ar lūpų didinimas hialurono injekcijomis skausmingas?

Mūsų klinikos gydytojos prieš procedūrą apžiūrės ir įvertins lūpų anatomiją, kartu aptarsite efektyviausią sprendimą Jūsų atveju. Prieš injekciją lūpos nuskausminamos specialiu anestetiniu kremu arba nuskausminančiomis injekcijomis, todėl visai neskausmingos. Preparatas plona adata suleidžiamas į lūpas, o rezultatas matomas iš karto. Atlikus procedūrą lūpos atrodys natūraliai – tam įtakos turi gydytojos patirtis ir meistriškumas.

Lūpų putlinimo procedūra yra saugi, tačiau reikalaujanti anatominių žinių ir gali būti atliekama tik sertifikuoto estetinės medicinos gydytojo, dermatologo.

Lūpų putlinimas Vilniuje ir Kaune.

Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje lūpų korekciją hialurono rūgšties injekcijomis atlieka estetinės medicinos gydytojos, dermatologės
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku