Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Giluminis odos valymas, drėkinimas, prisotinimas – Préime DermaFacial

   Veido odos gilus valymas, drėkinimas, prisotinimas, atjauninimas – tai pažangi, naujos kartos “Préime DermaFacial” sistema!

   “Préime DermaFacial” procedūra – daugiafunkcinis poveikis veido odai, todėl šią odos priežiūros programą galime vadinti tiesiog “Super Star”! Momentinis poveikis, kai iš karto po procedūros oda įgauna švytėjimo, gaivumo ir skaistumo, taip pat yra liftinguojama.

   Ši technologija siūlo net penkias kombinuotas veido priežiūros terapijas, kurias galima pritaikyti vienos procedūros metu. Veido valymas, drėkinimas, ypatingas odos skaistinimas, liftingo efektas ir atjauninimas – vienos procedūros metu. Jei Jūsų laukia ypatinga šventė, renginys ar tiesiog norite save matyti švytinčia ir sveika veido oda, tuomet ši kombinuota veido priežiūros procedūra skirta būtent Jums.

   Kuriant „Préime DermaFacial“ buvo siekiama sukurti veiksmingą, universalią, lengvai naudojamą sistemą, kuria naudodamasis specialistas galėtų atlikti neribotą skaičių procedūrų derinių, tinkančių kliento veido odos problemai spręsti. Tikslas buvo pasiektas – oda be raudonio, aknės, sveika ir švytinti!

   Veido valymas, odos prisotinimas serumais, odos drėkinimas, maitinimas, aknės gydymas/prevencija, detoksikavimas – tai “Préime DermaFacial”!

   „Préime DermaFacial“ – tai viena pažangiausių veido odos priežiūros procedūrų, tinkanti daugumai odos tipų, o ypatingai jautrios  odos savininkėms. Tai kombinuota odos terapija, kada vienos procedūros metu gali būti derinamos net penkios skirtingos technologijos, taip užtikrinant aukščiausio lygio individualią Tavo odos priežiūrą, atsižvelgiant į tipą, problematiką, siekiamus tikslus.

   Préime DermaFacial”  kombinuotos odos procedūros metu taikomos ir individualiai tarpusavyje derinamos šios technologijos:

   1. Gilus odos valymas.

   Oda nuvaloma, lengvo vakumo pagalba išvalomos užsikimšusios poros, nešvarumų ekstrakcija . Šis žingsnis paruošia odą ir aprūpina ją maitinamomis veikliosiomis medžiagomis bei drėgme.

   2. Odos šveitimas ir atgaivinimas.

   Oda išvaloma ir nušveičiama naudojant pažangią mikrodermabrazijos technologiją, todėl oda atsigauna, tampa gyvybingesnė, pašalinimas raginis sluoksnis, eksfoliacija.

   3. Odos stangrinimas.

   Mažyčių elektrinių stimuliatorių pagalba treniruojami veido raumenys, stangrinama oda. Tai padeda sušvelninti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.

   4. Odos elastingumo sustiprinimas.

   Radijo dažniu apdorojamas gilesnis odos sluoksnis. Tai skatina kolageno gamybą, todėl oda tampa stangresnė ir lygesnė.

   5. Odos pamaitinimas, prisotinimas aktyviais serumais.  

   Oda drėkinama ultragarso bangomis įvedant veikliąsias medžiagas – taip jos geriau įsisavinamos ir išlieka odoje ilgiau.

   Po veido odos valymo, drėkinimo, gydymo aknės, odos atjauninimo – „Préime DermaFacial“ procedūros džiaugsitės:

   • išvalytomis veido odos poromis;
   • jaunatviškai ir gaiviai atrodančia oda;
   • stangresne ir lygesne odos tekstūra;
   • atgautu odos švytėjimu;
   • atkurtu odos drėgmės balansu.

   Veido valymas, odos drėkinimas, odos liftingas, aknės spuogų mažinimas – “Preime DermaFacial” procedūra kuo ji unikali?

   Préime DermaFacial  kombinuotos procedūros metu naudojamas platus “Préime DermaCeuticals” kokteilių asortimentas. Tai sprendimai odos atjauninimui, pigmentacijos ir odos nelygumų šalinimui, odos šviesinimui, raudonio gydymui, odos patempimui, natūralaus grožio stiprinimui. Kiekvienas produktas yra sukurtas su unikaliu veikliųjų medžiagų mišiniu, kurio sudedamosios dalys skirtos konkrečioms odos problemoms spręsti, pagerinant odos tonusą. Rezultatai stulbinantys, nes “Préime DermaCeuticals” veido odos serumai buvo sukurti pasitelkus daugiau nei 17 metų profesionalių odos priežiūros specialistų patirtį.

    Veido odos valymas, odos drėkinimas, stangrinimas, patempimas, po aknės randelių mažnimas, spuogų šalinimas – “Préime DermaCeuticals” kokteiliai:

   • SKIN LIFT – Multipeptidų liftingo kokteilis. Akivaizdžiai sustangrina ir tonizuoja odą, kas padeda sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.
   • SKIN RENEW – odos atkūrimo kokteilis, sukurtas pamaitinti dehidratuotą ir aplinkos, streso pažeistą odą, suteikti spindėjimo.
   • TXA BRIGHT – odą šviesinantis “Melablock” kokteilis. Išlyginami odos tono, atspalvio nelygumai, atstatomas spindesys ir drėgmė.
   • ASCORBIC ACID + NT – Antioksidacinis spindesys, t.y ir apsauga odai, ir švytėjimo efekto suteikimas. Gydoma pažeista (aknė, spuogai) ir papilkėjusi oda, ji apsaugoma nuo laisvųjų radikalų bei įgauna švytėjimo efektą.
   • GLUTATHIONE +B3 – odą šviesinantis kokteilis. Sukurta siekiant pagerinti matomus senėjimo požymius, pašviesinti odos spalvą (prieš pigmentaciją, jos paūmėjimą), veikia prevenciškai tamsių dėmių neatsiradimui.
   • RETINOL + TC Retexture Finish Solution kokteilis. Odos ląstelių apykaitos palaikymas, matomų senėjimo požymių sumažinimas. Padeda išlyginti, sustangrinti ir atjauninti odą.
   • PPC + Deox Contouring Solution kokteilis. Sukurtas sumažinti celiulito požymius, suteikia odai lygesnę ir stangresnę išvaizdą.

   Viedo odos valymas, gilus odos drėkinimas, odos atjauninimas, kiek “Préime DermaFacial” technologijų  galima taikyti vienos procedūros metu?

   Préime DermaFacial kombinuotos procedūros metu oda giliai valoma ir šveičiama naudojant mikrodermabrazijos technologiją. Odai stangrinti, sustiprinti ar maitinti naudojama viena ar kelios technologijos atsižvelgiant į odos poreikius. Tikslų technologijų skaičių pasiūlo gydytojas specialistas, atsižvelgiant į keliamus tikslus ir odos poreikius.

   Kaip dažnai gali būti atliekama odos valymo, drėkinimo, maitinimo, odos atjauninimo “Préime DermaFacial” kombinuota procedūra?

   Préime DermaFacial procedūra gali būti atliekama kas 4 – 6 savaites, procedūrų kiekis priklauso nuo odos būklės ir Kliento lūkesčių.

   Kokia odos valymo, drėkinimo, odos atjauninimo, paprastųjų spuogų, aknės spuogų mažinimo “Préime DermaFacial”  procedūros trukmė?

   Préime DermaFacial kombinuota procedūra trunka nuo 45 iki 90 minučių, priklausomai nuo odos poreikių ir naudojamų technologijų skaičiaus.

   Kada nerekomenduojama atlikti veido odos valymo, drėkinimo, odos maitinimo –  “Préime DermaFacial”  procedūros?

   • esant sunkioms odos infekcijoms (pvz. šviežiai herpeso infekcijai) gydomoje vietoje;
   • esant didesnėms žaizdoms ir/arba stipriam odos sudirgimui  (pvz., nudegus saulėje, po gydymo lazeriu);
   • po estetinės operacijos ar kitų chirurginių procedūrų gydomoje zonoje.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku