Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Gydytojas dermatologas – profesionalumas ir dėmesys Tau

   Gydytojo dermatologo konsultacija – aiškūs ir skaidrūs gydymo planai, individualus dėmesys kiekvienam Klientui!

   “Era Esthetic” lazerinės dermatologijos klinikoje odos ligų diagnostiką ir gydymą atlieka sertifikuoti gydytojai dermatologai, pasitelkę auksiniais standartais apdovanotas pažangias lazerines technologijas.

   Gydytojo dermatologo konsultacija rekomenduojama, kai, pastebi odos, plaukų ar nagų pokyčius, tokius kaip:

   • aknė,
   • rožinė,
   • psoriazė,
   • atopinis, seborėjinis ar kontaktinis dermatitas,
   • grybelinės infekcijos,
   • bakterinės ar virusinės odos infekcijos,
   • pakitusi odos pigmentacija,
   • veido raudonis, išsiplėtę kapiliarai,
   • varginančios karpos ir kiti odos dariniai,
   • pakitę apgamai,
   • slenkantys plaukai,
   • kiti odos pokyčiai ar odos ligos.

   Nežinai, kokias grožio, odos atjauninimo procedūras atlikti geriausia, kas efektyviausiai tiktų būtent Tau, taip pat, kai norisi sumažinti raukšlelių matomumą, sustangrinti odą, pagerinti odos tonusą, atjauninti veido odą, sustabdyti plaukų slinkimą, pašalinti randus.

   Pradeda dominti šiuolaikinės estetinės ir lazerinės dermatologijos medicinos galimybės, pvz.:

   • Nechirurginės veido odos atjauninimo, patempimo procedūros;
   • Veido odos indikacijų, kaip padidėjusi pigmentacija, išsiplėtę kapiliarai gydymai;
   • Slenkančių plaukų gydymai;
   • Odos ligų prevencija;
   • Grožio injekcijos (botulino, hialurono, gintaro rūgšties ir kitos natūralaus efekto injekcijos);

   Kreipkis gydytojo dermatologo konsultacijai visais odos ligų ar grožio procedūrų klausimais – skirsi tik 30-60 minučių savo laiko, o gausi ne tik profesionalią konsultaciją apie galimybes, bet ir asmeninį gydymo planą pagal individualią Tavo odos problematiką (-as) bus parinkti tinkamiausi gydymo planai, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

   “Era Esthetic” vienija daugiausia profesionalių gydytojų dermatologų ir modernių lazerinių technologijų vienoje vietoje, tai užtikrina saugų, profesionalų ir aukščiausio lygio gydytojo dermatologo taikomą gydymą:

   • Net virš 20 aukštos kvalifikacijos gydytojų dermatologų vienoje klinikoje.
   • Nuolatiniai mokymai ir dalijimasis patirtimi, dalyvavymas prestižiniuose pasauliniuose kongresuose, kaip Paryžiuje IMCAS (International Master Course on Aging Science), Monake AMWC (Aesthetic and Anti-Aging Medicine World Congress) ir kt..
   • Daugiau nei 100 lazerinių sistemų, 200 injekcinių procedūrų – visa tai mūsų gydytojai dermatologai išmano ir profesionaliai naudoja tiek odos ligų gydyme, tiek estetinėje medicinoje.
   • ilgametė – daugiau nei 15 metų – patirtis sprendžiant odos ligas, atliekant grožio procedūras ir sprendžiant sudėtingesnius odos, kūno bei plaukų klinikinius atvejus.

   Individualus gydymo planas ir asmeninis dėmesys – mes dirbame tam, kad iš šimtų procedūrų parinktume tinkamiausią gydymą Tau.

    “Era Esthetic” gydytojai dermatologai konsultacijos metu sudaro asmeninį gydymo planą atsižvelgiant į Kliento poreikius, odos problemas ir tikslus. Platus technologijų asortimentas ir ilgametė dermatologų patirtis užtikrina geriausios gydymo ir/ar grožio procedūrų kombinacijos pagal individualų poreikį parinkimą.

   Profesionalios gydytojo dermatologo konsultacijos metu:

   • aptarsime odos ar plaukų problemas bei Jūsų lūkesčius;
   • pristatysime galimybes, kokį odos problemų gydymą galima taikyti, kokios moderniausios grožio procedūrų galimybes;
   • iš šimtų procedūrų gausos parinksime asmeniškai Jums tinkamiausią gydymą ir/ar grožio procedūrų sprendimą, kuris, atsižvelgiant į individualias organizmo savybes, odos problematiką ir tikslus, būtų pats optimaliausias ir labiausiai tiktų būtent Jums.

   Pasirūpinkite savimi, skirkite laiko profesionaliai gydytojo dermatologo konsultacijai ir gaukite geriausią sprendimą savo odai, plaukams ir kūnui.

   Gydytojų dermatologų, dermatovenerologų kelias į šią medicinos sritį yra ilgas ir reikalaujantis daug pastangų.

   Štai kaip daug laiko ir pastangų reikia tam tikroms stadijoms:

   1. Bakalauro laipsnis: Pirma, būtina įgyti bakalauro laipsnį iš biologijos, chemijos, ar medicinos sričių. Tai užtrunka apie 3-4 metus.

   2. Medicinos mokykla: Po bakalauro studijų, norint tapti gydytoju, reikia įstoti į medicinos mokyklą. Medicinos mokykla trunka įprastai 4 metus, kurie yra skirti įgyti medicinos daktaro laipsnį (MD arba DO).

   3. Praktika ir Rezidentūra: Baigę medicinos mokyklą, būtina dalyvauti gydytojo praktikoje ir rezidentūroje, kad įgytumėte patirties ir specializaciją. Dermatologijos rezidentūra trunka daugiausiai 3 metus.

   4. Specializacija: Kai baigiama rezidentūra, galite tapti licencijuotu dermatologu, tačiau daugelis nori gilintis į tam tikras sritis, pvz., estetinė dermatologiją. Tai gali trukti papildomus 1-2 metus. Viso kelio ilgis priklauso nuo to, kiek metų praleisite kiekvienoje stadijoje, tačiau vidutiniškai gali užtrukti apie 12 metų nuo bakalauro laipsnio iki tapimo pilnateisiu gydytoju dermatologu. Tai reikalauja nuolatinio mokymosi, praktikos ir aukšto profesionalumo siekimo! Studijos 6 metai ir 5 metai rezidentūros.

   Būkite sveiki per grožį ir gražūs per sveikatą!

   Specialūs pasiūlymai Jums: https://lazerineklinika.lt/akcijos/

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės konsultacijai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė