Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Šlapimo nelaikymo gydymas, dubens raumenų stiprinimas su Cristal Revive kėde

   Šlapimo nelaikymo gydymas, unikalia prancūzų technologija – KĖDĖ “Cristal Revive”

   Iki 20.000 kėgelio pratimų VIENOS procedūros metu

   Technologijos PRIVALUMAS – 5 Teslų stiprumo elektromagnetinė banga, net kelis kartus stipresnė, nuo tradicinių tokio pobūdžio kėdžių rinkoje. Veikimo galia tiesiogiai įtakoja rezultatą.

   Patogiai sėdint ant kėdės, atsikratoma šlapimo nelaikymo problemos, vyrams sustiprinima potencija, moterims mezopauzės laikotarpyje gerinamas raumenų tonusas.

   Šlapimo nelaikymo gydymas, kada atliekama ši “Cristal Revive” terapija?

   • procedūra rekomenduojama moterims po gimdymo;
   • menopauzės metu ar norint pagerinti tarpvietės raumenų tonusą bei išspręsti intymios sveikatos problemas.;
   • procedūra tinka ir vyrams gydant šlapimo nelaikymą ir potencijos sutrikimus. Procedūra taip pat padeda gerinti ir intymaus gyvenimo kokybę.

   Dubens dugno raumenų stiprinimo terapiją su aukšto intensyvumo elektromagnetine raumenų stimuliacija. Tai pripažinimą pelniusio Prancūzijos gamintojo sukurta unikali terapija moters intymios sveikatos puoselėjimui – itin efektyvi procedūra, padedanti palaikyti gerą dubens raumenų funkciją. Ši kompanija yra viena Europos estetinės medicinos lyderių, daugiau nei 12 metų siūlanti prancūzišką kokybę – inovacijas ir aukščiausius standartus atitinkančius sprendimus

   Dubens dugno raumenų stiprinimo terapija yra išskirtinė tuo, kad leidžia išspręsti itin nemalonias, tylias moters ir vyro sveikatos problemas – šlapimo nelaikymą ir dubens raumenų silpnumą. Nors apie šias problemas kalbama nedaug, daugiau nei 30% moterų per savo gyvenimą susiduria su šlapimo nelaikymu. Su šia inovatyvia terapija susigrąžinkite gerą sveikatą, kasdienį komfortą ir pasitikėjimą savimi – džiaukitės ir vėl galėdamos jaustis savimi!

   Šlapimo nelaikymo gydymo terapija, kokias problemas ji padeda išspręsti?

   Dubens raumenų stiprinimo dėl šlapimo nelaikymo terapija  –  tai inovatyvus sprendimas moterims, norinčioms pagerinti tarpvietės raumenų tonusą ir išspręsti su tuo susijusias intymios sveikatos problemas. Dubens raumenų stiprinimas dažniausiai rekomenduojamas pagimdžiusioms moterims bei menopauzės laikotarpiu. Beje, ši terapija kuo puikiausiai tinka ir vyrams, kurie skundžiasi šlapimo nelaikymu, potencijos sutrikimais!

   Vyrams erekcijos sutrikimams šalinti – efektyvi “Cristal Revive” terapija. Šios problemos vyrus dažniausiai kamuoti pradeda sulaukus 40 metų ir daugiau. Su amžiumi atsiranda daugiau sveikatos problemų, ko pasekoje silpnėja seksualinis potraukis, ir šiuo laikotarpiu potencijos gerinimas ypatingai būna svarbus. “Cristal Revive” terapija intensyviai stiprina dubens raumenis ir sprendžia potencijos sutrikimus.

   Kūdikio išnešiojimas ir gimdymas – tai itin reikšminga, gyvybę dovanojanti moters gyvenimo patirtis, tačiau šį laikotarpį lydį ir ženklūs fiziologiniai organizmo pokyčiai, o dažna moteris susiduria su iki tol nepažintomis problemomis: šlapimo nelaikymu ir sumažėjusiu lytiniu potraukiu. Šios problemos atsiranda dėl anatominių pasikeitimų, o jų sprendimas – dubens raumenų stiprinimas.

   Su intymios sveikatos problemomis susiduriama ir menopauzės laikotarpiu. Su dubens raumenų silpnumu bei šlapimo nelaikymu susijęs sumažėjęs moteriškojo hormono estrogeno kiekis. Todėl dauguma moterų kenčia krūvio ar skubos šlapimo nelaikymą – problemas, kurias dabar galima išspręsti taikant dubens raumenų tonusą gerinančią terapiją.

   Raumenų stiprinimo dėl šlapimo nelaikymo, lytinio gyvenimo kokybės gerinimo terapija – tai sprendimas iš esmės pakeičiantis gyvenimą. Pagerinus tarpvietės raumenų tonusą, veiksmingai gydomas šlapimo nelaikymas. Tačiau tai ne vienintelis poveikis – atlikus terapijos kursą pagerėja ir intymus gyvenimas.

    

   1 pav. 5 T (teslų) stiprumo elektromagnetinė kėdė dubens dugno raumenų stiprinimui. Efektyvi gydomoji terapija tiek vyrams, tiek moterims dėl šlapimo nelaikymo, susilpnėjusių dubens raumenų, potencijos sutrikimų, suprastėjusių lytinių santykių kokybės.

   Šlapimo nelaikymas ir kaip veikia dubens dugno raumenų stiprinimo “Cristal Revive” terapija?

   Šlapimo nelaikymo terapija – tai unikali terapinė kėdė su inovatyvia prancūziška technologija, kurios veikimo paslaptis yra elektromagnetiniai impulsai. Generuojami itin trumpi, (400µs) trukmės, išmanieji impulsai, kurie paveikia dubens dugno raumenyse esančius motorinius neuronus, o šie paskatina raumenis susitraukti. Kiekvieno susitraukimo metu sukuriami itin maži įtrūkimai raumenyse (taip pat, kaip sportuojant sporto klube). Ši technologija taip pat ypatinga tuo, kad neleidžia raumenims pilnai atsipalaiduoti tarp impulsų, todėl vienos sesijos metu visai be pastangų atliekama tūkstančiai raumenų susitraukimų. Po terapijos, kaip ir po sporto, organizmas atstato raumenis, daugėja miofibrilių, iš kurių formuojasi raumens skaidulos. Todėl dubens raumenys stiprėja, gerėja jų ištvermė bei tonusas – moteris gali valingai sulaikyti šlapimą bei jausti geresnį pasitenkinimą intymiu gyvenimu.

   Šlapimo nelaikymo gydymas, kokie yra dubens dugno raumenų stiprinimo terapijos privalumai?

   ERA ESTHETIC siūloma terapija yra unikali – reguliarių seansų metu ji atstato dubens raumenų tonusą ir taip padeda išspręsti šlapimo nelaikymo ir intymios sveikatos problemas. Be to, procedūra yra komfortabili ir nereikalauja Jūsų pastangų – tiesiog atsipalaiduojate, o elektromagnetine stimuliacija paremta sistema stimuliuoja raumenis, kurie ritmingai susitraukinėja ir stiprėja.

   Šlapimo nelaikymo gydymas, kodėl verta rinktis “Cristal Revive” terapiją?

   • Patogumas – visos procedūros metu sėdima patogioje padėtyje, o dubens raumenų stimuliaciją atlieka specialios gydomosios kėdės sukuriami elektromagnetiniai stimulai. Be to, galite jaustis komfortiškai, nes visos procedūros metu galite būti patogiai apsirengusi.
   • Higieniškumas – šiai terapijai naudojama itin kokybiška sistema. Speciali kėdė padengta antibakteriniu, antigrybeliniu pamušalu. Rūpinamės savo klienčių sveikata ir patogumu, todėl sistema yra kruopščiai paruošiama kiekvienam seansui.
   • Preciziškumas – terapijos metu veikiami tik dubens dugno raumenys, nepaveikiant kitų aplinkinių audinių. Taip procedūra atliekama itin tiksliai, suteikiant maksimalų komfortą – viskas tam, kad ir vėl jaustumėte kontrolę ir galėtumėte jaustis savimi!
   • Individualumas – kiekviena moteris yra itin individuali, todėl ir intymios sveikatos problemos sprendžiamos tik specialiai įvertinus kiekvienos pacientės poreikius. Procedūros metu parenkami individualiai tinkantys procedūros parametrai, todėl pasiekiami puikūs rezultatai, o terapija atliekama saugiai.
   • Neskausminga – dubens dugno raumenų stiprinimo terapijos metu naudojami elektromagnetiniai impulsai yra neskausmingi, todėl galėsite atsipalaiduoti ir jaustis patogiai visos procedūros metu.
   • Patikima – terapijai skirti įrenginiai gaminami Prancūzijoje – tai išskirtinės kokybės produktas, pagamintas pasaulyje pripažinimą pelniusios kompanijos. Šis įrenginys yra patikrintas – pasaulyje naudojama jau keletą metų, daugybei moterų padėjęs išspręsti su šlapimo nelaikymu susijusius simptomus.
   • Tinka skubančioms – sesijai nereikia ruoštis, procedūra atliekama 30 min., o taip pat – nėra jokio po procedūrinio laikotarpio. Tad laiko savo sveikatai rasti dabar daug lengviau!

   KLINIŠKAI ĮRODYTAS ŠLAPIMO NELAIKYMO GYDYMO METODAS DUBENS DUGNO RAUMENŲ STIPRINIMUI!

   (Standartinis seansų režimas yra 6 arba 8, seansai atliekami kas 2-3 dienas).

   Šlapimo nelaikymo gydymas, kiek procedūrų reikia atlikti??

   Kiekvienos moters sveikata yra unikali, todėl kiekvienai pacientei sudaromas individualus gydymo planas, leidžiantis pasiekti norimus rezultatus ir ilgam užmiršti intymios sveikatos problemas. Dažniausiai rekomenduojama procedūras atlikti kelis kartus per savaitę –  reikalingi 6-8 seansai. Procedūros trukmė 30 min., todėl procedūrai neužtruksite ilgai – dėmesį sau ir savo sveikatai patogu skirti ir neturint daug laiko, pavyzdžiui, pietų pertraukos metu.

   Ar šlapimo nelaikymo procedūra yra skausminga?

   Procedūra nėra skausminga, priešingai – ji itin komfortabili ir nereikalaujanti moters pastangų. Palyginus su elektros srovės stimuliacija, elektromagnetiniai impulsai neaktyvuoja skausmo receptorių. Todėl gydymas yra patogus, be skausmo, įtampos ir raumenų nuovargio. Labai svarbu, kad ši technologija itin individualizuotas gydymo būdas – kiekvienai moteriai parenkamas būtent jai tinkamas stimuliavimo režimas, leidžiantis pasiekti geriausių rezultatų.

   Šlapimo nelaikymo gydymo procedūra yra veiksmingesnė už paprastą raumenų stiprinimo mankštą – kėgelio pratimus?

   Prancūzijos gamintojo erapijos kėdė sukuria itin trumpus, 400µs trukmės elektromagnetinius impulsus, kurie pasiekia dubens raumenyse esančius motorinius neuronus ir leidžia raumenims susitraukti. Šios terapijos privalumas – komfortas ir užtikrinti rezultatai. Palyginus, atliekant dubens raumenų mankštinimui skirtus pratimus, raumenis sutraukinėti reikia valingai, o ypač po gimdymo, to gali nepavykti atlikti efektyviai. Šiai terapijai nereikalingos pastangos, nes leidžiate elektromagnetinėms bangoms darbą atlikti už Jus.

   Šlapimo nelaikymo gydymas ir kaip pasiruošti dubens raumenų stiprinimo procedūrai?

   Vienas didžiausių mūsų terapijos privalumų yra tai, kad ši procedūra nereikalauja jokio pasiruošimo. Procedūros metu galėsite būti apsirengusi ir patogiai sėdėti ant terapinės kėdės. Apie po procedūrinį laikotarpį galvoti taip pat nereikia, nes po terapijos galėsite tiesiog tęsti kasdienį gyvenimą, grįžti į darbą ar sportuoti.

   Šlapimo nelaikymas ir kada galima tikėtis pastebimų rezultatų?

   Elektromagnetinė terapija dubens raumenims stiprinti veikia labai panašiai kaip ir stiprinant kitus kūno raumenis sporto klube. Pirmuosius pokyčius pajusite jau po pirmojo seanso, bet norint ilgam laikui sustiprinti raumenis ir atsisveikinti su intymios sveikatos problemomis reikia atlikti visą seansų kursą, kurio trukmė gali būti skirtinga ir priklauso nuo kiekvienos klientės sveikatos ir organizmo savybių. Standartinis seansų režimas yra 6 arba 8, seansai atliekami kelis kartus per savaitę. Dabar dar lengviau pasirūpinti savimi!

   Šis straipsnis bei jame naudojami elementai yra ERA ESTHETIC nuosavybė. Naudoti turinį, jį kopijuoti ir kitaip viešai platinti be mūsų sutikimo griežtai draudžiama.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė