Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Hyaltox – hialurono, botulino ir biomimetinių peptidų injekcijos vienos procedūros metu

  • Apie procedūrą
  • Kainoraštis
  • Registruotis

HYALTOX – hialurono, botulino injekcijos ir odos prisotinimas biomimetiniais peptidais VIENOS procedūros metu, intensyvus ANTI- AGE poveikis odai!

Pristatome Jums naujieną karališkąjį “Hyaltox” ERA ESTHETIC klinikose – hialurono, botulino, biomimetinių peptidų injekcijos (“Prostrolane Natural B” arba “Aquashine”) vienos procedūros metu – intensyvus odos atjauninimas, ANTI-AGE terapija, “photoshop” efektas, odos kokybės pagerinimas ir reikia tik vienos procedūros!

Dviejų technikų „Full face“ kombinavimas – mezobotulino ir hialurono rūgšties, tai karališkasis veido odos liftingas HYALTOX.

Mezobotulinas, tai procedūra su botulino injekcijomis, kai naudojamos nedidelės kiekis botulino toksino, kartu su mezoterapiniu tirpalu bei hialurono rūgštimi, praturtintas aktyviomis naudingomis medžiagomis – vitaminais, amino rūgštimis, peptidais. “Hyaltox” metodika, kai botulino injekcijos apjungiamos kartu su mezoterapija ir  biorevitalizacija – išgryninta, aukštos koncentracijos hialurono rūgštimi. Šios procedūros efektas ryškus – vienu metu yra stipriai drėkinama oda, audiniams suteikiamas tūris, mažinamos raukšlės, sutraukiamos poros, vyksta odos patempimas, atkuriama vientisa odos spalva, suteikiamas švytėjimo efektas. Rezultatas matomas iš karto po procedūros ir ryškėja palaipsniui natūraliu būdu, oda su laiku tik gražės! Šios procedūros rezultatai atrodo natūraliai, nepakeičia veido išraiškos, nepaisant akivaizdžių teigiamų pokyčių, niekas net neįtars apie procedūrą.

“Natūralumo link” su šiuolaikinėmis estetinės medicinos metodikomis, Jūs galite išgauti intensyvius ANTI-AGE efektus ir pagerinti pačią odos kokybę!

Plačiau apie kiekvieną iš metodikų, kai abu preparatai suleidžiami į odą mikroinjekcijų pagalba vienos procedūros metu.

Biomimetinių peptidų inovatyvios injekcijos:

  • “Prostrolane Natural B”, su jomis vyksta senėjimo procesų pristabdymas: unikali preparato sudėtis suteikia natūraliai atjaunėjusios odos efektą, intensyviai drėkina odą, suteikia liftingo efektą, vyksta periorbitalinės zonos “anti-age” terapija, sumažėja raukšlelės;
  • “Aquashine” – bioreparacija, bioliftingas, šio preparato aktyviosios medžiagos akivaizdžiai pagerina odos būklę, skatina vidaus procesų aktyvinimą ir dermos ląstelių atsinaujinimą.

Hialurono rūgšties nauda

Procedūros metu į odą yra injekuojama hialurono rūgštis. Jos koncentracija yra labai didelė, todėl hialuronas gali tolygiai pasiskirstyti po odą ir užpildyti šios medžiagos trūkumą. Šios injekcijos užpildo susidariusius tarpus tarp kolageno skaidulų, taip užpildydamos raukšleles iš vidaus, oda intensyviau pridrėkinama, skatinama aktyvesnė kolageno sintezė – kolagenas yra atsakingas už odos regeneracijos procesus, stabdomas odos senėjimas. Mažėjant drėgmės kiekiui ir elastingumui, odos audiniai palaipsniui suglemba ir veido linijos tampa labiau įdubusios. Šios injekcijos sprendžia odos senėjimo problemas natūraliu būdu. Daugelis pacientų, išbandę hialurono rūgšties injekcijas, džiaugiasi atradę šią procedūrą, kuri tinkamose rankose sukuria stebuklus. Teigiamas pokytis pamatomas iš karto po procedūros.

Botulino toksino injekcijos

Be hialurono rūgšties injekcijų dažnai yra naudojamos botulino toksino injekcijos. Tiems, kas siekia greitesnio rezultato raukšlių mažinimui, botulino injekcijos – vienas tinkamiausių pasirinkimų. Pats botulinas yra “Clostridium botulinum” bakterijų pagaminta medžiaga, kuri yra visiškai natūrali. Pagrindinė jo savybė yra atpalaiduoti raumenis, kurie susitraukdami sudaro odos raukšles bei klostes. Šios injekcijos yra leidžiamos nedidelėmis dozėmis, tiksliai į tas vietas, kuriose siekiama išlyginti raukšles. Leistinose vietose raumenys susitraukinėja ne taip aktyviai ir atsipalaiduoja, o raukšlės tose vietose išsilygina. Mezobotulino injekcijos puikiai mažina smulkias raukšles bei gražina odos paviršių – oda atrodo tarsi būtų padirbėta su “photoshop” programa.

Kartu apjungiant šias tris metodikas (hialurono rūgštį, botuliną ir biomimetinius peptidus) HYALTOX procedūros metu yra išgaunami puikūs estetiniai rezultatai – botulinas atpalaiduoja dermalinius miofibroblastus,  ko pasekoje ženkliai palygėja odos paviršius, biomimetiniai peptidai – sutraukia poras, sustangrina odą, išlygėja raukšlės, pagerėja odos kokybė, o hialuronas intensyviai sudrėkina odą, atkuria jos elastingumą, priduoda audiniams tūrio ir švytėjimo. Šios dvi metodikas atlieka kompleksinį, intensyvesnį ANTI-AGE terapijos poveikį, suteikiams spindesio arba “highlighter” efektas. Oda atrodo pastebimai atjaunėjusi.

Kiek trunka procedūros HYALTOX rezultatas?

Procedūros efektai gali tęstis iki vienerių metų, priklausomai nuo individualių organizmo savybių. Atlikus “Hyaltox” procedūrą, stimuliuojama kolageno sintezė, profilaktiškai veikiama prieš odos senėjimą, tai yra ilgalaikis odos liftingas su jos švytėjimu.

HYALTOX – kiek mezobotulino ir hialurono rūgšties procedūrų reikia?

Įprastai užtenka vienos procedūros.

Ar šios injekcijos yra saugios, kokios rekomendacijos po procedūros?

Kaip ir bet koks kitas preparatas gali sukelti alergines reakcijas, bet tai labai reti atvejai. Pačios injekcijos yra natūralaus pagrindo, todėl yra saugios. Po šios procedūros rekomenduojama pirmas

paras sunkiai nedirbti, nesportuoti, nesilankyti pirtyse, nevartoti alkoholio, vėliau galite grįžti prie savo įprastinės veiklos.

Intensyvesnis liftingas+susitraukusios poros+vientisenė odos spalva+mimikos raukšlių sumažėjimas+odos švytėjimas ir spindėjimas, visa tai su HYALTOX – WOW efektas tik su viena procedūra!

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR


Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku