Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Hyaltox – hialurono, botulino ir biomimetinių peptidų injekcijos vienos procedūros metu

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   HYALTOX – hialurono, botulino injekcijos ir odos prisotinimas biomimetiniais peptidais VIENOS procedūros metu, intensyvus ANTI- AGE poveikis odai!

   Pristatome Jums naujieną ERA ESTHETIC klinikose – karališkąjį “Hyaltox”  – hialurono, botulino, biomimetinių peptidų injekcijos (“Prostrolane Natural B” arba “Aquashine”). Vienos procedūros metu – intensyvus odos atjauninimas, ANTI-AGE terapija, “photoshop” efektas, odos kokybės pagerinimas ir reikia tik vienos procedūros!

   Dviejų technikų „Full face“ kombinavimas – mezobotulino ir hialurono rūgšties, tai karališkasis veido odos liftingas HYALTOX.

   Mezobotulinas, tai procedūra su botulino injekcijomis, kai naudojamos nedidelės kiekis botulino toksino, kartu su mezoterapiniu tirpalu bei hialurono rūgštimi, praturtintas aktyviomis naudingomis medžiagomis – vitaminais, amino rūgštimis, peptidais. “Hyaltox” metodika, kai botulino injekcijos apjungiamos kartu su mezoterapija ir  biorevitalizacija – išgryninta, aukštos koncentracijos hialurono rūgštimi. Šios procedūros efektas ryškus – vienu metu yra stipriai drėkinama oda, audiniams suteikiamas tūris, mažinamos raukšlės, sutraukiamos poros, vyksta odos patempimas, atkuriama vientisa odos spalva, suteikiamas švytėjimo efektas. Rezultatas matomas iš karto po procedūros ir ryškėja palaipsniui natūraliu būdu, oda su laiku tik gražės! Šios procedūros rezultatai atrodo natūraliai, nepakeičia veido išraiškos, nepaisant akivaizdžių teigiamų pokyčių, niekas net neįtars apie procedūrą.

   “Natūralumo link” su šiuolaikinėmis estetinės medicinos metodikomis, Jūs galite išgauti intensyvius ANTI-AGE efektus ir pagerinti pačią odos kokybę!

   Plačiau apie kiekvieną iš metodikų, kai abu preparatai suleidžiami į odą mikroinjekcijų pagalba vienos procedūros metu.

   Biomimetinių peptidų inovatyvios injekcijos:

   • “Prostrolane Natural B”, su jomis vyksta senėjimo procesų pristabdymas: unikali preparato sudėtis suteikia natūraliai atjaunėjusios odos efektą, intensyviai drėkina odą, suteikia liftingo efektą, vyksta periorbitalinės zonos “anti-age” terapija, sumažėja raukšlelės;
   • “Aquashine” – bioreparacija, bioliftingas, šio preparato aktyviosios medžiagos akivaizdžiai pagerina odos būklę, skatina vidaus procesų aktyvinimą ir dermos ląstelių atsinaujinimą.

   Hialurono rūgšties nauda

   Procedūros metu į odą yra injekuojama hialurono rūgštis. Jos koncentracija yra labai didelė, todėl hialuronas gali tolygiai pasiskirstyti po odą ir užpildyti šios medžiagos trūkumą. Šios injekcijos užpildo susidariusius tarpus tarp kolageno skaidulų, taip užpildydamos raukšleles iš vidaus, oda intensyviau pridrėkinama, skatinama aktyvesnė kolageno sintezė – kolagenas yra atsakingas už odos regeneracijos procesus, stabdomas odos senėjimas. Mažėjant drėgmės kiekiui ir elastingumui, odos audiniai palaipsniui suglemba ir veido linijos tampa labiau įdubusios. Šios injekcijos sprendžia odos senėjimo problemas natūraliu būdu. Daugelis pacientų, išbandę hialurono rūgšties injekcijas, džiaugiasi atradę šią procedūrą, kuri tinkamose rankose sukuria stebuklus. Teigiamas pokytis pamatomas iš karto po procedūros.

   Botulino toksino injekcijos

   Be hialurono rūgšties injekcijų dažnai yra naudojamos botulino toksino injekcijos. Tiems, kas siekia greitesnio rezultato raukšlių mažinimui, botulino injekcijos – vienas tinkamiausių pasirinkimų. Pats botulinas yra “Clostridium botulinum” bakterijų pagaminta medžiaga, kuri yra visiškai natūrali. Pagrindinė jo savybė yra atpalaiduoti raumenis, kurie susitraukdami sudaro odos raukšles bei klostes. Šios injekcijos yra leidžiamos nedidelėmis dozėmis, tiksliai į tas vietas, kuriose siekiama išlyginti raukšles. Leistinose vietose raumenys susitraukinėja ne taip aktyviai ir atsipalaiduoja, o raukšlės tose vietose išsilygina. Mezobotulino injekcijos puikiai mažina smulkias raukšles bei gražina odos paviršių – oda atrodo tarsi būtų padirbėta su “photoshop” programa.

   Kartu apjungiant šias tris metodikas (hialurono rūgštį, botuliną ir biomimetinius peptidus) HYALTOX procedūros metu yra išgaunami puikūs estetiniai rezultatai – botulinas atpalaiduoja dermalinius miofibroblastus,  ko pasekoje ženkliai palygėja odos paviršius, biomimetiniai peptidai – sutraukia poras, sustangrina odą, išlygėja raukšlės, pagerėja odos kokybė, o hialuronas intensyviai sudrėkina odą, atkuria jos elastingumą, priduoda audiniams tūrio ir švytėjimo. Šios dvi metodikas atlieka kompleksinį, intensyvesnį ANTI-AGE terapijos poveikį, suteikiamas spindesio arba “highlighter” efektas. Oda atrodo pastebimai atjaunėjusi.

   Kiek trunka procedūros HYALTOX rezultatas?

   Procedūros efektai gali tęstis iki vienerių metų, priklausomai nuo individualių organizmo savybių. Atlikus “Hyaltox” procedūrą, stimuliuojama kolageno sintezė, profilaktiškai veikiama prieš odos senėjimą, tai yra ilgalaikis odos liftingas su jos švytėjimu.

   HYALTOX – kiek mezobotulino ir hialurono rūgšties procedūrų reikia?

   Įprastai užtenka vienos procedūros.

   Ar šios injekcijos yra saugios, kokios rekomendacijos po procedūros?

   Kaip ir bet koks kitas preparatas gali sukelti alergines reakcijas, bet tai labai reti atvejai. Pačios injekcijos yra natūralaus pagrindo, todėl yra saugios. Po šios procedūros rekomenduojama pirmas paras sunkiai nedirbti, nesportuoti, nesilankyti pirtyse, nevartoti alkoholio, vėliau galite grįžti prie savo įprastinės veiklos.

   Intensyvesnis liftingas+susitraukusios poros+vientisenė odos spalva+mimikos raukšlių sumažėjimas+odos švytėjimas ir spindėjimas, visa tai su HYALTOX – WOW efektas tik su viena procedūra!

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku