GentleLase PRO | GentleMax PRO | GentleYag PRO lazeriai

   GentleLase PRO | GentleMax PRO | GentleYag PRO lazeriai, gam. Syneron Candela (JAV–Izraelis)

   GentleLASE PRO Aleksandrito lazeris

   GentleLase Pro Aleksandrito lazeris – tai AUKSINIS standartas nepageidaujamų plaukelių šalinime ir naujausias iš Syneron Candela (JAV–Izraelis) GentleLase aleksandrito lazerių versijų, atstovaujančių pirmuosius efektyvius estetinės medicinos lazerius, sukurtus ilgalaikiam nepageidaujamų plaukelių šalinimui, pigmentinių dėmių gydymui bei odos atjauninimui. Visi Syneron  Candela lazeriai yra patvirtinti FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos).

   GentleLase aleksandrito lazeris yra galingiausias (iki 150 J/cm2) vertinant šiuo metu medicinoje naudojamus plaukų šalinimo lazerius.  Aleksandrito lazerio įšskiriamą 755 nm bangą geriausiai sugeria plaukuose, odoje, bei pigmentinėse dėmėse esantis pigmentas melaninas, tokiu būdu,  reikalingos galios ir lazerio bangos ilgio kombinacija, geba pasiekti ir sunaikinti plauko folikulą, todėl plaukai nebeatauga, pasiekiamas ilgalaikis nepageidaujamų plaukų pašalinimas, koreguojami pigmentiniai epidermio pakitimai, atjauninama veido ir kūno oda.

   Patobulintu, naujausiu GentleLase Pro lazeriu procedūros atliekamos greitai, o komfortą pacientui garantuoja lazeryje integruota DCD odos vėsinimo sistema. Lietuvoje mes pirmieji įsigijome GentleLase Pro aleksandrito lazerius, apmokėme gydytojus tarptautinėje aukštųjų standartų mokykloje ir turime didžiausią patirtį individualiai parenkant kiekvienos procedūros parametrus. Tai,  žinoma, užtikrina ir atliekamų procedūrų efektyvumą. Mes nuolat sekame Syneron Candela naujienas atnaujiname turimą įrangą ir žinias, todėl procedūrų kokybė ir rezultatai pranoksta ne tik mūsų pacientų, bet ir šiuo lazeriu dirbančių Era Esthetic klinikos gydytojų pretenzingiausius reikalavimus bei lūkesčius.

   GentleMax PRO lazeris

   Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamas naujausios kartos Syneron Candela GentleMax Pro lazeris. GentleMax Pro – tai naujausia dviejų lazerių platforma, kurios gydymo galimybių įvairovė apima nepageidaujamų plaukų šalinimą visiems odos tipams, įskaitant ir įdegusią odą, bei pigmentinių ir kraujagyslinių darinių gydymą. GentleMax PRO lazeris apjungia greičiausią ir galingiausią GentleLase Pro aleksandrito lazerį (bangos ilgis 755 nm) ir GentleYAG Pro lazerį (bangos ilgis 1064 nm). Išmanusis GentleMax Pro turi inovatyvų touch ekraną, kuriame optimalūs gydymo parametrai parenkami atsižvelgiant į skirtingus pacientų bei indikacijų kriterijus. Procedūrų komforto užtikrinimui pasitelkiama lazeryje integruota DCD odos vėsinimo sistema.

   GentleYAG Pro lazeris

   GentleYAG Pro lazeris – tai didelės galios lazeris, išskiriantis vieno bangos ilgio šviesą (1064 nm) ir yra naudojamas plaukų šalinimui (tinka visiems odos tipams). GentleYAG lazeris taip pat naudojamas odos atjauninimui bei kraujagyslinių pažeidimų korekcijai.

   GentleYAG Pro – aukščiausios klasės lazerinė technologija, kuri puikiai patenkina sudėtingiausius gydymo poreikius, atitinka saugumo reikalavimus bei padeda pasiekti efektyvių rezultatų. Prieš atliekant procedūras, modernioje lazerio sistemoje nustatomi galingumo ir veikimo parametrai, šalinantys vieną ar kitą veido ir kūno odos trūkumą.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku