Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Frakcinis odos atjauninimas JAV diodiniu lazeriu

   Frakcinis odos atjauninimas su inovatyviu JAV naujausiu IPL (diodiniu) lazeriu!

   Odos atjauninimas – dėl išskirtinės lazerinių sistemų integracijos, su JAV diodiniu lazeriu galima gydyti plataus spektro odos problemas ir atlikti:

   • frakcinį odos atjauninimą;
   • pigmentinių dėmių šalinimą;
   • randų šalinimą.

   Odos atjauninimas ir NET 4 lazerių unikalios savybės, vienoje sistemoje – PATOGUMAS ir Jums, vienos procedūros metu galime koreguoti daugiau odos probleminių indikacijų – išsiplėtusios poros, odos pigmentacija, randai. 

   Frakcinis atjauninimas iki šiol universaliausia lazerinė sistema, kuri sujungia net 4 gydymo galimybes, kurioms kitu atveju reikėtų 4 skirtingų lazerių: SWT IPL, Frax 1550, Frax 1940, Nd: YAG 1064. Viena iš pagrindinių šio kombinuoto lazerio išskirtinių savybių – tai trumpesni už milisekundę impulsai, todėl užtikrinamas itin tikslus gydymas ir puikūs estetiniai rezultatai.

   Preciziškas tikslumas  – šis naujausias JAV diodinis lazeris pasižymi didesniu veiksmingumu kartu atliekant ir kitas procedūras, pavyzdžiui, po veido odos patempimo siūlais atliekant šį naujos kartos diodiniu lazeriu –  odos atjauninimą ar po Obagi veido šveitimo procedūros sumažinant uždegimą ir jautrumą.

   Odos atjauninimas ir šis daugiafunkcinis lazeris yra skirtas tiek veido odos atjauninimui taikant frakcinio lazerio režimą, tiek dermatologinėms procedūroms, pavyzdžiui, saulės pažeistos odos skaistinimui,  pigmentinių dėmių šalinimui, aknės bėrimų bei randų gydymui. Beje, tai dar ne viskas – naujoji technologija taikoma ir šviesos terapijai bei natūralaus kolageno gamybos skatinimui. Dėl šių savybių tai unikaliausia priemonė įvairioms odos problemoms spręsti ir visa tai galima atlikti vieno lazerio – JAV diodinio pagalba!

   Frakcinis odos atjauninimas – JAV diodiniu lazeriu, šios sistemos privalumai:

   • komfortabilumas – lazeryje yra integruota SoftCool vėsinimo sistema;
   • universalumas -– net 20 gydymo pritaikymo indikacijų;
   • efektyvumas – galima per trumpesnį laiką paveikti didelį odos plotą vienu lazerio impulsu (pvz., visą nugarą galima išgydyti trumpiau nei per 10 minučių);
   • suderinamumas su kitomis procedūromis – galima gydyti kelias odos ligas ar estetines problemas vieno vizito metu;
   • patikimumas – gydymas šiuo lazeriu yra preciziškai tikslus dėl specialios selektyvaus bangų diapazono technologijos (angl. Selective Waveband Technology SWT®)
   • lengvai suplanuojami vizitai – procedūras galima atlikti visais metų laikais, nėra apribojimų dėl klimato sąlygų.

    D.U.K.

   1. Kiek laiko trunka odos atjauninimo procedūra su JAV diodiniu lazeriu?

   Dauguma procedūrų užtrunka mažiau nei 30 min., kai kurioms procedūroms atlikti yra taikomas vietinis nuskausminimas, todėl įskaičiuojant nuskausminimo laiką gydymas užtrunka kiek ilgiau.

   1. Frakcinis odos atjauninimas, kaip veikia JAV diodinis lazeris?

   Kiekvienas integruotas lazeris turi savo veikimo režimą. Atsižvelgiant į problemos sprendimą, pritaikomas atitinkamas aplikatorius, kuris užtikriną efektyvų odos ligų gydymo rezultatą.

   1. Kokių rezultatų galima tikėtis ir kiek odos atjauninimo procedūrų reikėtų?

   Gydymo trukmė ir procedūrų kiekis priklauso nuo Jūsų specifinės odos problemos ir jos sunkumo.

   1. Kuo skiriasi šiuo diodiniu lazeriu atliekamos procedūros nuo kitų įprastų lazerių?

   Pagrindinis skirtumas tarp šio ir kitų standartinių lazerių sistemų – tai galimybė naudoti kelias programas. Ši funkcija yra visiškai unikali būtent šiam diodiniui lazeriui. Šio aparato gebėjimas pakeisti pritaikymo sritį sprendžiant skirtingas paciento odos problemas, padeda sutaupyti laiką ir finansinius resursus. Pacientams nereikės lankytis keliose vietose pas skirtingus specialistus ar derinti sudėtingo gydymo plano.

   1. Kokie pagrindiniai JAV diodinio lazerio privalumai?

   Šiuo lazeriu suteikiamas gydymas yra labai tikslus lyginant su kitais prietaisais. Taip yra dėl aparato naudojamos selektyvaus bangų diapazono technologijos (angl. Selective Waveband Technology SWT®), kuri leidžia tiksliai nustatyti gydymo sritį. Ši technologija skiriasi išskirtiniu gebėjimu identifikuoti tikslines odos audinio sritis ir veikti itin specifiškai.

   1. Kaip dažnai reikia kartoti frakcinio odos atjauninimo procedūras ir kiek laiko trunka poveikis?

   Procedūrų skaičius yra labai individualus kiekvienam klientui. Jis priklauso nuo odos problemos ir jos sunkumo, taip pat nuo asmeninių organizmo savybių bei bendros sveikatos būklės, plauko ir odos pigmentų ypatumų ir kitų faktorių. Pvz.:

   Frakcinis odos atjauninimas

   Norint pasiekti optimaliausią rezultatą, gali prireikti iki 3-5 procedūrų kas mėnesį. Tačiau svarbu pažymėti, kad pabaigus gydymo kursą gali reikėti palaikomosios procedūros po 6 mėnesių. Gydymo sėkmei įtaką gali daryti keli papildomi faktoriai, tokie kaip asmeninės organizmo savybės, sveika, subalansuota mityba, gyvenimo būdas ir tinkama rutininė odos priežiūra.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku