Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Veido odos patempimas Ulthera – nechirurginis pilnas veido kontūravimas ultragarsu

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   Veido odos patempimas, SMAS liftingas ULTHERA aukšto intensyvumo fokusuoto ultragarso technologija, skirta giliųjų audinių patempimui.

   ULTHERA – tai revoliucinis proveržis estetinėje medicinoje! Auksiniu standartu įvertinta ultragarso technologija MERZ AESTHETICS leidžia nechirurginiu būdu atlikti efektyvų odos, poodinio riebalinio audinio bei odos paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos (SMAS) patempimą.

   ULTHERA yra pagrįsta auksinio standarto technologija  odos patempimu intensyviu ultragarsu  HIFU (angl. High Intensity Focused Ultrasound). Ši sistema pasiekia visus viršutinius odos sluoksnius, poodinį riebalinį audinį ir net giliausiai esantį SMAS viršutinį raumenų aponeurotinį sluoksnį, kurį anksčiau pasiekti galėjo tik plastikos chirurgai. Taigi, ULTHERA procedūra nechirurginiu būdu suteikia itin intensyvų veido audinių stangrinimą bei pakėlimą. Taip pat, ši procedūra itin tinka norint sumažinti paakių (maliarinius) maišelius!

   ULTHERA ultragarso technologija, dar vadinama ULTHERAPY, išsiskiria unikaliu technologiniu pranašumu –  DeepSEE vizualizacijos režimu. Visos procedūros metu echoskopu stebimas matomas struktūrinis vaizdas – SMAS aponeurozės struktūros, kraujagyslės, nervai, poodinis ir riebalinis audiniai. Tai leidžia pritaikyti individualius parametrus bei suteikti geriausią estetinį rezultatą! Dėl procedūros kompleksiškumo ją atlikti gali tik kvalifikuotas gydytojas, išmanantis topografinę anatomiją tam, kad efektas būtų tikslus ir nesukeltų pašalinių reiškinių. ULTHERA yra JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtinta ultragarso technologija, tai įrodo, kad ši estetinė procedūra yra saugi ir efektyvi.

   Apie ULTHERA procedūros privalumus pasakoja ilgametę patirtį turinti gydytoja dermatologė Jurgita Stoškienė, viena iš ERA ESTHETIC klinikų tinklo įkūrėjų.

   Kas yra SMAS?

   SMAS yra viršutinė raumenų aponeurotinė sistema (angl. Superficial musculoaponeurotic system). Ji atlieka veido kontūrą formuojančią funkciją – suteikia veidui „karkasą“. Bėgant metams, odos regeneracija lėtėja – ji taip greitai neatsinaujina, gamina vis mažiau kolageno ir elastino, todėl ji praranda stangrumą ir elastingumą. Apie prabėgusį laiką signalizuoja atsirandančios raukšlės, pakitęs veido ovalas, besiformuojantys maliariniai maišeliai po akimis bei ypač apatiniame veido trečdalyje suglebusi oda.

   Veido atjauninimo operacijų metu, chirurgai atlieka manipuliacijas būtent pačiame giliausiame, karkasą formuojančiame, SMAS sluoksnyje – taip veidui gražina jaunatvišką ovalą. Tačiau kiekviena chirurginė operacija yra ir didelė rizika bei ilgas pooperacinis laikotarpis. To išvengti padės moderniausios estetinės medicinos technologijos – ULTHERA ultragarsu atliekamas veido „liftingas“. Nechirurginis veido karkaso patempimas, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie dar nepasirengę chirurginiam veido atjauninimui arba norėtų pavėlinti šią operaciją.

   Kas yra ULTHERA ir kaip veikia ši technologija?

   Su amžiumi susiję pokyčiai veikia ne tik dermą, bet ir raumeninį audinį. Kolageno skaidulos, veikiamos saulės šviesos ir aplinkos faktorių sutrūkinėja ir nebeatsinaujina, taip pat, silpsta ir  SMAS struktūra, todėl keičiasi veido kontūrai, nusileidžia antakiai, suglemba žandikaulio linija, o audiniai praranda buvusį elastingumą.

   ULTHERA technologija veikia fokusuoto ultragarso principu – aktyviosios bangos prasiskverbia į odos sluoksnius bei raumenų aponeurotinį sluoksnį, kuris yra sudarytas iš kolageno fibrilių. Skaidulas paveikus ultragarsu šios susitraukia – tuomet laikas tarsi sukasi atgal ir formuojamas jaunatviškas veido ovalas. Taip pat, veikiami ir viršutiniai odos sluoksniai – pasirinktu intensyvumu audiniams paskirstoma reikiama šiluminė energija ir taip sužadinama odos regeneracija bei atsinaujinimo procesai.

   ULTHERAPY technologija 2022m. IMCAS (angl. International Master Course on Aging Science) Aesthetic Medicine Awards išrinkta geriausia ir efektyviausia odos stangrinimo procedūra SMAS liftingui: BEST SKIN TIGHTENING DEVICE“.

   ULTHERA sistemos procedūros apdovanojimai:

    

   ULTHERA per daugelį metų yra pelniusi daugelį prestižinių ir vardinių tarptautinių apdovanojimų:

   • 2022 m. AMWC (The Aesthetic and Anti-aging Medicine World Congress) estetinės medicinos apdovanojimas – geriausias ir efektyviausias odos stangrinimo prietaisas;
   • 2020 m. „New Beauty“ geriausias ir efektyviausias nechirurginis odos stangrinimo įrenginys;
   • 2020 m. „My Face, My Body” apdovanojimas, geriausia sistema odos stangrinimui;
   • 2019 m. „New Beauty“ apdovanojimas, geriausias ir efektyviausias odos stangrinimo įrenginys;
   • 2019 m. „Anti – Aging & Beauty Trophy” apdovanojimas – efektyvi senėjimo prevencija be chirurginės intervencijos, geriausias energijos pritaikymu paremtas įrenginys (angl. Energy Based Device);
   • 2018 m. „New Beauty“ apdovanojimas, geriausias kūno odos stangrinimo įrenginys;
   • 2017 m. „Aesthetic Everything“ apdovanojimas, viena brangiausių pasaulyje sistemų intensyviam odos stangrinimui ir SMAS liftingui, DEIMANTINIO kristalo įvertinimas;
   • 2016 m. „New Beauty“ apdovanojimas, geriausias ir efektyviausias odos stangrinimo įrenginys BE intervencijos;
   • 2015 ir 2014 m. „New Beauty“ apdovanojimas, geriausia odos stangrinimo procedūra.

   ULTHERA sistema odos patempimo SMAS lygmenyje – auksinis standartas.  ULTHERA taip pat priklauso FDA sertifikatas – tokį įvertinimą turi tik aukščiausius standartus atitinkanti medicinos įranga.

   ULTHERA – HIFU auksinis standartas ir SMAS liftingas

   ULTHERA technologija yra unikalus ultragarso vaizdų (iki 8 mm gylio) ir aukšto intensyvumo fokusuotų ultragarso funkcijų derinys ir visa tai viename įrenginyje! Tai suteikia dar daugiau preciziškumo – gydytojas naudoja patentuotą atvaizdavimo technologiją DeepSEE. Matomas itin tikslus vaizdas (veido kraujagyslės, nervai bei veido raumenys). Specialistas gali parinkti tikslius parametrus ir atlikti individualią veido kontūro korekciją, užtikrinti tikslumą ir saugumą – tai estetinės medicinos pasididžiavimas.

   Atsargiai – ULTHERA klastotės!

   Remiantis ULTHERA modeliu, įvairiose pasaulio šalyse buvo sukurtos HIFU sistemos, panašios į originalų ULTHERĄ įrenginį, tačiau dauguma jų neturi vizualizacijos režimo funkcijos arba turi daug mažesnes vizualizacijos galimybes, todėl ultragarso poveikis veido odos patempimui yra gerokai mažiau veiksmingas bei ne toks intensyvus. Naudojant tokias sistemas procedūrų efektyvumas ir saugumas sumažėja ir dažnai menkina pasitikėjimą pačia HIFU technologija.

   Kaip atskirti ar tai ne ULTHERA klastotės?

   • ant įrenginio turi būti užrašas ULTHERA;
   • tik ULTHERA originalas yra su vizualizacijos režimu, šis režimas užtikrina, kad gydytojas visos procedūros metu galėtų tiksliai kontroliuoti gylį, matyti visas struktūras ir paveikti tik tuos audinius, kurie buvo suplanuoti. Procedūra užtikrina ne tik efektyvų, intensyvesnio liftingo rezultatą, bet ir SAUGUMĄ – išvengiama itin skausmingų nervų bei kraujagyslių pažeidimų.

   Taip atrodo ULTHERA originalas:

   Visi kiti HIFU aparatai (ne ULTHERA), neturi vizualizacijos režimo, todėl negali užtikrinti nei vieno iš šių punktų.

   ULTHERA yra galingiausias aukšto intensyvumo fokusuotas ultragarsas, todėl odos ir SMAS patempimui užtenka TIK vienos procedūros!

   Saugokite savo sveikatą ir rinkitės procedūras tik originaliu ULTHERA įrenginiu!

   10 priežasčių, kodėl verta rinktis ULTHERA odos atjauninimą, patempimą ir SMAS liftingą:

   1. Stimuliuojami gilūs odos struktūriniai sluoksniai, vyksta natūralus odos atsinaujinimo procesas, todėl oda „pasitempia“ ir sustangrėja;
   2. multifunkcinis odos pakėlimas keliuose lygiuose: giliajame dermos sluoksnyje, riebaliniame audinyje ir SMAS sluoksnyje;
   3. individualaus gydymo plano parinkimas naudojant specialią technologiją DeepSEE;
   4. tiksliai fokusuojami ultragarso spinduliai ir vizuali ultragarso poveikio srities kontrolė;
   5. integruota unikali sistema apsaugo aplinkinius audinius nuo pažeidimų;
   6. ULTHERA sistema įvertinta auksiniu standartu ir tai yra pirmoji ultragarso sistema, kuri FDA įregistruota kaip stipriausia procedūra odos audiniams patempti ir stangrinti;
   7. procedūra yra komfortiška;
   8. nėra poprocedūrinio laikotarpio;
   9. procedūra atliekama vieną kartą;
   10. natūraliai atrodantis rezultatas.

   Kaip atliekama ULTHERA procedūra?

   Terapija atliekama terapinėmis linijomis, kurias sudaro termokoaguliacijos taškai.

   Prieš procedūrą atliekamas ultragarsinis tyrimas, kurio metu gydytojas įvertina esamą odos būklę probleminėse srityse (veidas, kaklas, dekoltė, plaštakos, pilvas).

   Procedūra atliekama terapinėmis linijomis, kurias prieš procedūrą gydytojas sužymi ant veido, kaklo, dekoltė, plaštakų, pilvo odos plotuose. Kiekvienos linijos metu tiksliai nustatomas gylis, kuriame vyks energijos iškrova (kitaip – termokoaguliacijos taškai). Būtent tose vietose įvyks senų ląstelių koaguliacija, intensyvi audinių regeneracija bei naujo kolageno sintezė. Svarbu, kad tiksli ultragarso iškrova leidžia nepažeisti aplinkinių audinių.

   Senų ląstelių vietose iškart prasideda naujo kolageno gamyba, jaučiamas odos sustangrėjimo efektas. Per kelias valandas po procedūros, prasideda audinių regeneracija: organizmas mobilizuoja kolageną gaminančias ląsteles – fibroblastus, jie itin intensyviai gamina kolageną ir struktūrinius baltymus – taip atstatomas odos karkasas.

   ULTHERA ultragarso technologija turi specialią DeepSEE vizualizacijos režimo sistemą – kodėl tai svarbu Pacientui?

   Prieš procedūrą kiekvienam Pacientui atliekama echoskopija, kurios metu parenkama individuali programa. Gydytojas atsižvelgia į Paciento amžių, lytį, problemines sritis, prieš tai atliktas procedūras, ir nustato linijų skaičių, kuris yra reikalingas norint pasiekti pageidaujamą efektą. ULTHERA procedūros metu naudojami skirtingi antgaliai. Jie yra skirti pakelti ir sustangrinti veido ovalą, pagurklį, pakoreguoti skruostų liniją, sumažinti „maliarinius“ maišelius, pakelti antakių liniją, pasiekti veido „liftingo“ efektą, pagerinti odos tekstūrą, sumažinti išsiplėtusias poras, stangrinti kaklą, dekoltė, plaštakų ir pilvo sritis.

   Kokie ULTHERA procedūros rezultatai?

   1. Stangresnė ir pastebimai atjaunėjusi oda veido, kaklo, dekoltė, pilvo ir plaštakų srityse;
   2. atkurta veido ovalo forma;
   3. intensyvesnis odos patempimo efektas skruostų, kaklo, pagurklio srityse;
   4. gilesnių raukšlių sumažinimas;
   5. viršutinių ir apatinių vokų pakėlimas;
   6. paakių maišelių sumažinimas (maliariniai maišeliai);
   7. veido odos būklės pagerėjimas, tonusas, spalva;
   8. žandikaulio linijos išryškinimas.

   Veido odos patempimas su naujos kartos technologija! Po procedūros 3-9 mėnesius aktyviai skatinama naujo kolageno gamyba. Viršutiniame, viduriniame ir apatiniame veido trečdaliuose esantys minkštieji audiniai stipriai patempiami. Apatinio žandikaulio, kaklo srityje išryškėja kontūrai, padidėja skruostų, smakro srities odos elastingumas, sumažėja raukšlės, išlyginama suglebusi viršutinių ir apatinių vokų oda.

   Ką reikia žinoti prieš atliekant ULTHERA procedūrą?

   1. 14 dienų prieš ULTHERA procedūrą negalima naudoti rūgščių ir retinolio.
   2. Intensyvesnis patempimo efektas gali tęstis iki 2-4 metų, tai priklauso nuo organizmo fiziologinių savybių.
   3. Nėra po procedūrinio laikotarpio, todėl procedūrą galima atlikti visais metų laikais.

   MAŽESNĖS KAINOS nechirurginio odos patempimo alternatyva, užtenka 1 procedūros, jei norėsis intensyvesnio poveikio, procedūrą galima kartoti po 6-12 mėnesių. ULTRAFORMERIII – pilnai kontūruoja veidą. Plačiau:https://lazerineklinika.lt/proceduros/odos-patempimas-ultragarsu-hifu-ultraformer-iii/

    

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė