Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

ULTHERA – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

ULTHERA – aukštai fokusuoto ultragarso technologija, gilių audinių patempimui, SMAS liftingas

Aukso standartas SMAS liftingui

ULTHERA – revoliucinis proveržis estetinėje medicinoje! Auksiniu standartu įvertinta ultragarso technologija MERZ AESTHETICS suteikia galimybę nechirurginiu būdu atlikti efektyvų odos, poodinio riebalinio audinio ir viršutinio raumens, aponeurotinio sluoksnio patempimą.

Tai odos, gilesnio audinio, viršutinio raumens patempimo ultragarsu technologija, sertifikuota FDA (angl. Food and Drug Administration).  „Ulthera“, arba „Ultherapy“, išsiskiria unikaliais technologiniais pranašumais –  “DeepSEE” vizualizacijos režimu. Visos procedūros metu echoskopu stebimos kraujagyslės, poodinis ir riebalinis audiniai, matomas struktūrinis vaizdas. Tai leidžia efektyviai taikyti reikiamus parametrus ir išgauti puikų estetinį efektą!

ULTHERA, tai HIFU auksinis standartas, užtikrinantis efektyvų liftingą intensyviu ultragarsu (angl. HIFU – High Intensity Focused Ultrasound). Ši sistema leidžia pasiekti odos, poodinį riebalinį audinį, SMAS, viršutinį raumens, aponeurotinį sluoksnį, kurį anksčiau pasiekti galėjo tik plastikos chirurgas.  Labai puikus rezultatas mažinant paakių – maliarinius maišelius!

Akivaizdus veido, kaklo, dekoltė, plaštakų, pilvo odos patempimas.

Kas yra SMAS?

Angliškas terminas SMAS reiškia „viršutinį raumenų sluoksnį“, kuris atlieka veido „karkaso“ funkciją. Bėgant metams, odos regeneracija lėtėja – oda lėčiau atsinaujina, gaminama vis mažiau kolageno ir elastino, todėl oda praranda stangrumą ir elastingumą. Raumenų sluoksniui išsitempus ir susilpnėjus palaikomosioms savybėms, pakrenta audiniai, atsiranda raukšlių, veido ir kūno formos deformuojasi.

Plastikos chirurgai, atlikdami atjauninimo operacijas, dirba su paciento veido karkasu SMAS lygmenyje. Šiandienos estetinės medicinos technologijos leidžia pasiekti SMAS sluoksnį be chirurginės intervencijos – pasitelkiant ultragarsą.

Nechirurginis veido „karkaso“ patempimas, tai alternatyva žmonėms, kurie dar nepasirengę chirurginei intervencijai, arba nori pavėlinti šias operacijas.

Kas yra ULTHERA ir kaip veikia ši technologija?

Su amžiumi susiję pokyčiai veikia ne tik dermą, bet ir raumeninį audinį. Kolageno skaidulos deformuojasi gilesniuose sluoksniuose – silpsta raumenų struktūra, kitaip vadinama SMAS, todėl keičiasi veido kontūrai, antakiai pakrinta, audiniai praranda buvusį elastingumą.
Prieš 10 metų sukurta revoliucinė technologija „Ulthera“ veikia fokusuoto ultragarso principu. Ultragarso bangos prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir pasiekia raumenis. Pasirinktu intensyvumu audiniams paskirsto reikiamą šiluminę energiją, taip sužadindama odos regeneraciją – atsinaujinimo procesus.

Veido odos patempimui yra skirtas „Ulthera Hifu“ – aukštai fokusuotas ultragarso įrenginys, galingas medicinos prietaisas su vizualizacijos režimu, kuriame tiksliai matomos visos odos, poodinio riebalinio audinio ir SMAS paviršinės raumenų aponeurozės sistemos struktūros, nervai ir kraujagyslės. Dėl procedūros kompleksiškumo ją atlikti gali tik kvalifikuotas gydytojas, giliai žinantis ir išmanantis topografinę anatomiją tam, kad efektas būtų tikslus ir nesukeltų pašalinių reiškinių.

IMCAS Aesthetic Awards 2022 m., nominuota kaip GERIAUSIA ir EFEKTYVIAUSIA procedūra – odos stangrinimui ir SMAS liftingui:Best Skin Tightening Device”.

ULTHERA sistemos, procedūros apdovanojimai:

 

ULTHERA per daugelį metų yra pelniusi daugelį prestižinių ir vardinių tarptautinių apdovanojimų:

 • 2022 m. AMWC estetinės medicinos apdovanojimas – geriausias ir efektyviausias odos stangrinimo prietaisas;
 • 2020 m. ” New Beauty ” geriausias ir efektyviausias nechirurginis odos stangrinimo įrenginys;
 • 2020 m. ” My Face, My Body ” apdovanojimas, kaip geriausios sistemos odos stangrinimui;
 • 2019 m. ” New Beauty ” apdovanojimas, kaip geriausio ir efektyviausio odos stangrinimo įrenginio;
 • 2019 m. ” Anti – Aging & Beauty Trophy  ” apdovanojimas – efektyvi senėjimo prevencija be chirurginės intervencijos, geriausias energijos apgrindu pagamintas įrenginys.
 • 2018 m. ” New Beauty ” apdovanojimas, kaip geriausio kūno odos stangrinimo įrenginio;
 • 2017 m. ” Aesthetic Everything  ” apdovanojimas, kaip vienos brangiausių pasaulyje sistemų – intensyviam odos stangrinimui ir SMAS liftingui, DEIMANTINIS kristalas.
 • 2016 m. ” New Beauty ” apdovanojimas, kaip geriausio ir efektyviausio odos stangrinimo įrenginio, BE intervencijos;
 • 2015 ir 2014 m. ” New Beauty ” apdovanojimas už geriausią odos stangrinimo procedūrą.

„Ulthera“ sistema įvertinta, kaip odos SMAS lygmeniu patempimo auksinis standartasULTHERA patvirtinta FDA, labiausiai vertinamos ir gerbiamos pasaulinės institucijos, kontroliuojančios medicinos įrangą.

ULTHERA – HIFU auksinis standartas ir SMAS liftingas

„Ulthera“ technologija yra unikalus vaizdų (iki 8 mm gylio) ir aukštai fokusuotų ultragarso funkcijų derinys –  viename įrenginyje! Naudodamas patentuotą atvaizdavimo technologiją „DeepSEE“, gydytojas atlikdamas procedūrą, gauna tikslų vaizdą iš minkštųjų audinių sluoksnio, kuriame atliekama korekcija. Tai naujos galimybės estetinėje medicinoje, užtikrinančios didelį procedūrų tikslumą ir saugumą.

Atsargiai – ULTHERA klastotės!!

Remiantis „Ulthera“ modeliu, įvairiose pasaulio šalyse buvo sukurtos HIFU sistemos, panašios į „Ulthera“, tačiau dauguma jų neturi vizualizacijos režimo funkcijos arba turi daug mažesnes vizualizacijos galimybes ir ultragarso poveikis veido odos patempimui yra gerokai mažiau veiksmingas bei ne toks intensyvus. Naudojant tokias sistemas, procedūrų efektyvumas ir saugumas sumažėja ir dažnai diskredituoja pačią HIFU technologiją.

Kaip atskirti ar tai ne ULTHERA klastotės?

 • ant sistemos, aparato turi būti užrašas “Ulthera”;
 • tik “Ulthera” originalas yra su vizualizacijos režimu, šis režimas užtikrina, kad gydytojas visos procedūros metu tiksliai kontroliuoja gylį, mato visus audinius ir struktūras, veikia tik tuos audinius, kuriuos buvo numatęs. Procedūra užtikrina ne tik efektyvų, intensyvesnio liftingo rezultatą, bet ir SAUGUMĄ – nėra pažeidžiami nervai, kraujagyslės.

ULTHERA originalas:

Visi kiti “Hifu” aparatai (ne “Ulthera”), neturi vizualizacijos režimo, todėl negali užtikrinti nei vieno iš šių punktų.

ULTHERA yra didžiausios galios aukštai fokusuotas ultragarsas, todėl odos ir SMAS (virš raumens esančių audinių) patempimui užtenka TIK vienos procedūros!

Neapsirikite su klastotėmis!

Odos patempimas, SMAS liftingas ir atjauninimas su ULTHERA ultragarsu:

 • stimuliuojami gilūs odos struktūriniai sluoksniai, vyksta natūralus odos atsinaujinimo procesas, todėl oda „pasitempia“ ir sustangrėja;
 • multifunkcinis odos pakėlimas keliais lygiais: gilusis dermos sluoksnis, SMAS, riebalinis audinys (poveikį atlieka įvairių tipų ultragarsiniai jutikliai);
 • individualaus gydymo plano parinkimas, naudojant specialią technologiją „DeepSEE“;
 • tiksliai fokusuotas ultragarsas ir vizuali ultragarso poveikio srities kontrolė;
 • integruota unikali sistema, aplinkiniams audiniams apsaugoti nuo pažeidimų;
 • procedūros saugumas ir efektyvumas patvirtintas FDA klinikiniais tyrimais;
 • procedūra yra komfortiška;
 • nėra poprocedūrinio laikotarpio;
 • procedūra atliekama vieną kartą;
 • natūraliai atrodantis rezultatas;
 • „Ulthera“ sistema įvertinta auksiniu standartu ir, tai yra pirmoji ultragarso sistema, kuri FDA įregistruota kaip stipriausia procedūra odos audiniams patempti ir stangrinti.

Kaip atliekama ULTHERA procedūra?

Terapija atliekama linijomis, kurias sudaro termokoaguliacijos taškai.

Prieš procedūrą atliekamas ultragarsinis tyrimas, kurio metu gydytojas įvertina esamą odos būklę probleminėse srityse (veidas, kaklas, dekoltė, plaštakos, pilvas).

Procedūra atliekama terapinėmis linijomis, prieš tai sužymėjus veido, kaklo, dekoltė, plaštakų, pilvo odos plotą. Kiekvienos linijos metu tiksliai nustatomas gylis, kuriame vyks energijos iškrova, arba termokoaguliacijos taškai, kurių vietose įvyks senų ląstelių koaguliacija. Tuo tarpu aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, ir tai užtikrina aukštą ląstelių regeneraciją bei sintezę naujo kolageno.

Senų ląstelių vietose iškart prasideda naujo kolageno gamyba, jaučiamas odos sustangrėjimo efektas. Iškart po procedūros, per kelias valandas, prasideda naujo kolageno sintezė, kuri pereina kelias fazes, o jų metu fibroblastai sintezuoja naują kolageną ir baltymus, būtinus kolageno karkaso atsistatymui.

ULTHERA ultragarso technologija turi specialią „DeepSee“ vizualizacijos režimo sistemą. Ar tai reiškia, kad kiekvienam pacientui galima labai tiksliai parinkti tinkamiausią gydymo programą, duosiančią geriausią rezultatą?

Prieš procedūrą kiekvienam pacientui atliekama echoskopija ir individualiai parenkama programa, atsižvelgiant į jo amžių, lytį, problemines sritis, prieš tai atliktas procedūras, nustatomas linijų skaičius pageidaujamam efektui pasiekti. „Ulthera“ procedūros metu naudojami skirtingi antgaliai įvairiems efektams sukelti: pakeliamas ir stangrinamas veido ovalas, pagurklis, pakeliami skruostai, mažinami „maliariniai“ skruostų maišeliai, pakeliama antakių linija, sukeliamas veido liftingas, gerinama odos tekstūra, išsiplėtusių porų būklė, stangrinamas kaklas, dekoltė, plaštakų, pilvo sritis.

Kokie ULTHERA procedūros rezultatai?

 • Stangresnė ir pastebimai atjaunėjusi oda veido, kaklo, dekoltė, pilvo ir plaštakų srityse.
 • Atkurta veido ovalo forma.
 • Intensyvesnis odos patempimo efektas skruostų, kaklo, pagurklio srityse.
 • Gilesnių raukšlių sumažinimas.
 • Viršutinių ir apatinių vokų pakėlimas.
 • Paakių maišelių sumažinimas (maliariniai maišeliai).
 • Veido odos būklės pagerėjimas, tonusas, spalva.
 • Žandikaulio linijos išryškinimas.

Veido odos patempimas su naujos kartos technologija! Po procedūros 3-9 mėnesius aktyviai skatinama naujo kolageno gamyba. Viršutiniame, viduriniame ir apatiniame veido trečdaliuose esantys minkštieji audiniai stipriai įtempiami. Apatinio žandikaulio, kaklo srityje išryškėja kontūrai, padidėja skruostų, smakro srities odos elastingumas, sumažėja raukšlės, išlyginama suglebusi viršutinių ir apatinių vokų oda.

Ką reikia žinoti prieš atliekant ULTHERA procedūrą?

14 dienų prieš ULTHERA procedūrą negalima naudoti rūgščių ir retinolio.

Intensyvesnis patempimo efektas gali tęstis iki 2-4 metų, tai priklauso nuo organizmo fiziologinių savybių.

Nėra poprocedūrinio laikotarpio, todėl procedūrą galima atlikti visais metų laikais. 

 

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku