Pasirinkti paslaugą
Suskleisti sąrašą

Ulthera – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

„Ulthera“ – revoliucinis proveržis estetinėje medicinoje! Auksiniu standartu įvertinta ultragarso technologija MERZ AESTHETICS suteikia galimybę nechirurginiu būdu atlikti efektyvų odos patempimą SMAS raumenų lygmenyje.

“Ulthera” – aukso standartas ir FDA patvirtintas aukštai fokusuotas ultragarsas veido liftingui!

Tai vienintelė odos patempimo ultragarsu technologija, sertifikuota FDA (angl. Food and Drug Administration).  „Ulthera“, arba „Ultherapy“, išsiskiria unikaliais technologiniais pranašumais, užtikrinančiais odos atjauninimą gilesniuose sluoksniuose, kurių negalėjo išgauti joks kitas HIFU estetinės medicinos įrangos kūrėjas.

NAUJIENA – visame pasaulyje populiari, inovatyvi odos patempimo ultragarsu technologija „Ulthera“ jau ERA ESTHETIC klinikose!

ULTHERA – tai HIFU auksinis standartas, užtikrinantis efektyvų odos patempimą intensyviu ultragarsu (angl. HIFU – High Intensity Focused Ultrasound). Ši sistema leidžia pasiekti gilesnius odos sluoksnius, kuriuos anksčiau galėjo pasiekti tik plastikos chirurgas. Dabar specialistas ultragarsu pasiekia SMAS lygmenį, todėl sutvirtinama odos struktūra ir išgaunamas pastebimai atjaunėjusios odos efektas.

Kas yra SMAS?

Angliškas terminas SMAS reiškia „apatinį raumenų sluoksnį“, kuris atlieka veido „karkaso“ funkciją. Bėgant metams, odos regeneracija lėtėja – oda lėčiau atsinaujina, gaminama vis mažiau kolageno ir elastino, todėl oda praranda stangrumą ir elastingumą. Raumenų sluoksniui išsitempus ir susilpnėjus palaikomosioms savybėms, pakrenta audiniai, atsiranda raukšlių, veido ir kūno formos deformuojasi.
Plastikos chirurgai, atlikdami atjauninimo operacijas, dirba su paciento veido karkasu SMAS lygmenyje. Šiandienos estetinės medicinos technologijos leidžia pasiekti SMAS sluoksnį be chirurginės intervencijos – pasitelkiant ultragarsą. Nechirurginis veido „karkaso“ patempimas – tai alternatyva žmonėms, kurie dar nepasirengę chirurginei intervencijai.

Kas yra „Ulthera“ ir kaip veikia ši technologija?

Su amžiumi susiję pokyčiai veikia ne tik dermą, bet ir raumeninį audinį. Kolageno skaidulos deformuojasi gilesniuose sluoksniuose – išsitempia, susilpnėja limfinė sistema, raumenų struktūra, kitaip vadinama SMAS, todėl veidas keičia kontūrus, antakiai pakrinta, audiniai praranda buvusį elastingumą.
Prieš 10 metų sukurta revoliucinė technologija „Ulthera“ veikia fokusuoto ultragarso principu. Ultragarso bangos prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir pasiekia raumenis. Pasirinktu intensyvumu audiniams paskirsto reikiamą šiluminę energiją, taip sužadindama odos regeneraciją – atsinaujinimo procesus.
„Ulthera“ yra neinvazinė multifunkcinė procedūra, kuri selektyviai paskirsto šilumos energiją į skirtingus odos sluoksnius įskaitant ir SMAS, stimuliuoja elastino sintezę ir naujo kolageno gamybą.
Tikslų gylį, į kurį bus nukreiptas ultragarsas, gydytojas dermatologas nustato naudodamasis patentuota technologija „DeepSEE“. Ši technologija leidžia visos procedūros metu nuolatos stebėti probleminių sričių plotą ir ultragarso intensyvumą reguliuoti kiekviename etape. Visas šildymo procesas odos audiniuose ir visuose lygmenyse rodomas įrenginio ekrane – tai ypač svarbu siekiant garantuoti puikų rezultatą.

 

 

„Ulthera“ sistema įvertinta, kaip odos SMAS lygmeniu patempimo auksinis standartas. Tai patvirtina pažyma, kurią įrenginio gamintojai gavo iš FDA, labiausiai vertinamos ir gerbiamos pasaulinės institucijos, kontroliuojančios medicinos įrangą. Jokia kita HIFU procedūra neturi FDA sertifikato!

„Ulthera“ – HIFU auksinis standartas

„Ulthera“ technologija yra unikalus vaizdų (iki 8 mm gylio) ir terapinių, aukštai fokusuotų ultragarso funkcijų derinys –  viename įrenginyje! Naudodamas patentuotą atvaizdavimo technologiją „DeepSEE“, gydytojas dermatologas, atlikdamas procedūrą, gauna tikslų vaizdą iš minkštųjų audinių sluoksnių, kuriuose atliekama korekcija. Tai naujos galimybės estetinėje medicinoje, užtikrinančios didelį procedūrų tikslumą ir saugumą.

Atsargiai – „Ulthera“ klastotės!!

Remiantis „Ulthera“ modeliu, įvairiose pasaulio šalyse buvo sukurtos HIFU sistemos, panašios į „Ulthera“, tačiau dauguma jų neturi vizualizacijos funkcijos arba turi daug mažesnes vizualizacijos galimybes ir ultragarso poveikis odai yra gerokai mažiau veiksmingas bei ne toks intensyvus. Naudojant tokias sistemas, procedūrų efektyvumas ir saugumas sumažėja ir dažnai diskredituoja pačią HIFU technologiją.

Kaip atskirti ar tai ne “Ulthera” klastotės?

 • ant sistemos, aparato turi būti užrašas “Ulthera”;
 • tik “Ulthera” originalas yra su vizualizacijos režimu, šis režimas užtikrina, kad gydytojas dermatologas visos procedūros metu tiksliai kontroliuoja gylį, mato visus audinius ir struktūras, veikia tik tuos audinius, kuriuos buvo numatęs. Procedūra užtikrina ne tik efektyvų, intensyvesnio liftingo rezultatą, bet ir SAUGUMĄ – nėra pažeidžiami nervai, kraujagyslės.

Visi kiti “Hifu” aparatai (ne “Ulthera”), neturi vizualizacijos režimo, todėl negali užtikrinti nei vieno iš šių punktų.

ULTHERA yra didžiausios galios aukštai fokusuotas ultragarsas, todėl odos ir SMAS (virš raumens esančių audinių) patempimui užtenka TIK vienos procedūros!

Neapsirikite su klastotėmis!

 

Odos patempimas ir atjauninimas su „Ulthera“ ultragarsu:

 • stimuliuojami gilūs odos struktūriniai sluoksniai, vyksta natūralus odos atsinaujinimo procesas, todėl oda „pasitempia“ ir sustangrėja;
 • multifunkcinis odos pakėlimas keliais lygiais: gilieji dermos sluoksniai, SMAS, riebaliniai audiniai (poveikius atlieka įvairių tipų ultragarsiniai jutikliai);
 • individualaus gydymo plano parinkimas, naudojant specialią technologiją „DeepSEE“;
 • tiksliai fokusuotas ultragarsas ir vizuali ultragarso poveikio srities kontrolė;
 • integruota unikali sistema, aplinkiniams audiniams apsaugoti nuo pažeidimų;
 • procedūros saugumas ir efektyvumas patvirtintas FDA klinikiniais tyrimais;
 • procedūra yra komfortiška;
 • nėra poprocedūrinio laikotarpio;
 • procedūra atliekama vieną kartą;
 • natūraliai atrodantys rezultatai;
 • „Ulthera“ sistema įvertinta auksiniu standartu ir tai yra pirmoji ultragarso sistema, kuri FDA įregistruota kaip stipriausia procedūra odos audiniams patempti ir stangrinti.

 

Kaip atliekama „Ulthera“ procedūra?

Prieš procedūrą atliekamas ultragarsinis tyrimas, kurio metu gydytojas dermatologas įvertina esamą odos būklę probleminėse srityse (veidas, kaklas, dekoltė).

Odos patempimo su „Ulthera“ ultragarsu procedūros eiga:

 • oda paruošiama procedūrai, paskirstomas specialus gelis, palengvinantis jutiklių sklidimą;
 • „Ulthera“ terapija atliekama sistemos pažymėtomis linijomis, kurias sudaro termokoaguliacijos taškai;
 • fokusuotas ultragarsas prasiskverbia į skirtingus odos sluoksnius (nuo paviršinio iki SMAS) iki 4,5 mm gylio;
 • „Ulthera“ sistema apima dviejų ar visų trijų minkštųjų giliųjų audinių veikimą;
 • specialistas procedūros metu su „Ulthera“ sistema linijų būdu, šildydamas audinius stimuliuoja naujo kolageno ir elastino sintezę, leidžiančią įtempti veido, kaklo, dekoltė odą, taip pat koreguoti raukšles.

Kokie „Ulthera“ procedūros rezultatai?

 • Stangresnė ir pastebimai atjaunėjusi oda veido, kaklo, pilvo ir dekoltė srityse.
 • Atkurta veido ovalo forma.
 • Intensyvesnis odos patempimo efektas skruostų, kaklo, pagurklio srityse.
 • Gilesnių raukšlių sumažinimas.
 • Viršutinių ir apatinių vokų pakėlimas.
 • Paakių maišelių sumažinimas (maliariniai maišeliai)
 • Veido odos būklės pagerėjimas, tonusas, spalva.

Po procedūros 3-4 mėnesius aktyviai skatinama naujo kolageno gamyba. Viršutiniame, viduriniame ir apatiniame veido trečdaliuose esantys minkštieji audiniai stipriai įtempiami. Apatinio žandikaulio, kaklo srityje išryškėja kontūrai, padidėja skruostų, smakro srities odos elastingumas, sumažėja raukšlės, išlyginama suglebusi viršutinių ir apatinių vokų oda.

 

Intensyvesnis patempimo efektas gali tęstis iki 2 metų, tai priklauso nuo organizmo fiziologinių savybių.

Privalumas – „Ulthera“ procedūra atliekama vieną kartą ir užtikrina stipriausią odos patempimą bet kuriame amžiuje!

Nėra poprocedūrinio laikotarpio.

 

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku