Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Hialurono rūgšties injekcijos

    

    

   Paslauga
   Kaina,
   EUR

   *Jei vienos procedūros metu smakro, žandikaulio linijos sukūrimui naudojami 2 švirkštai, antram švirkštui bus pritaikyta 100 eur nuolaida.  Jums individualiai tinkamiausią užpildą – geriausiam rezultatui pasiekti, parinks gydytoja dermatologė procedūros (vizito) metu, atsižvelgiant į Jūsų estetinius lūkesčius.

   **7,8,9 liftingo taškai, injekuojant preparatą specialia leidimo technika. Tiksli kaina įvertinama konsultacijos metu arba prieš procedūrą, priklausomai nuo sričių skaičiaus.

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Veido raukšlių ir kontūrų korekcija hialurono rūgšties užpildais

   Pastebėjote raukšles, kurių anksčiau nebuvo? Atrodote pavargę, nors gerai pailsėjote? Aplinkiniai pastebi, kad esate susiraukę ir nepatenkinti, nors taip nėra…

   Matomi senėjimo požymiai atsiranda su amžiumi, dėl saulės poveikio, žalingų įpročių ir gyvenimo būdo. Anksčiausiai atsirandantys senėjimo požymiai yra odos plonėjimas, veido kontūrų pilnumo praradimas ir raukšlių atsiradimas. Šių veido raukšlių sumažinimas ar visiškas panaikinimas bei veido kontūrų apimties, pilnumo atkūrimas yra atliekamas injekciniais hialurono rūgšties užpildais arba kitaip vadinamomis grožio injekcijomis. Lašelis hialurono rūgšties įleidžiamas į trūkstamą vietą, todėl iš karto užpildo raukšlę.

   Hialurono rūgšties injekcijos atliekamos norint:

   • Sumažinti ar visiškai panaikinti tiek prasidedančias, tiek įsisenėjusias, gilias raukšles kaktos, paakių, tarpuakio srityse, „žąsies kojeles”- išsidėsčiusias apie akis, nosies – lūpų klostes, taip pat susidariusias apie burną ar smakro srityse;
   • Koreguoti ir užpildyti raukšles kaklo, dekoltė ir rankų srityse;
   • Padidinti lūpų, skruostų, smakro, seklių kontūrų apimtį, atlikti lūpų kontūro, veido ovalo korekciją, lateralinės antakių dalies liftingą;
   • Atlikti veido odos, kaklo ir dekoltė odos intensyvų atjauninimą;
   • Suteikti odai maksimalų drėkinimą, putlumą, pagerinti odos elastingumą, atkurti sveikos, pailsėjusios, gaivios odos išvaizdą;
   • Koreguoti po aknės ar traumos susidariusius atrofinius randus.

   DOMINO EFEKTO INJEKCIJOS SU ART FILLER® VOLUM

   PAŽANGI TECHNIKA |DOMINO EFEKTAS

   Veido geometrija, struktūra ir bendra harmonija keičiasi laikui bėgant: veikiamas gravitacijos ima retėti kaulinis audinys, oda suglemba ir prarandą tonusą – stangrumą, nyksta riebalinis audinys, lėtėja natūralūs odos atsinaujinimo procesai, kinta raumenys ir raiščių mobilumas.

   Svarbu akcentuoti, kad:

   • veido senėjimas yra daugiafunkcinis procesas;
   • kiekvienos zonos anatomijos ir to, kaip veide viskas susiję, išmanymas yra fundamentaliai svarbus atliekant korekcines veido procedūras;
   • vienos zonos korekcijos gali turėti teigiamą poveikį šalia esančioms sritims;
   • DOMINO technika pasižymi teigiamu šalutiniu poveikiu šalia esančioms sritims.

   Ką daryti, kad oda ir vėl atrodytų stangri, jauna bei elastinga?

   Nechirurginė veido odos pakėlimo („liftingo“) ir veido ovalo atkūrimo technika, paremta veido biomechanika – DOMINO. Ji veikia principu, kad tikslingai injekuojant į vieną veido sritį, lygiagrečiai paveikiama ir kita veido sritis. Esminis DOMINO veido odos pakėlimo ir veido ovalo atkūrimo technikos akcentas – injekuoti į mažiau mimikuojančias šonines veido dalis (o ne į centrinę dalį). Tokiu būdu išgaunamas natūraliai atrodantis rezultatas. Revoliucinė veido odos pakėlimo metodika leidžia optimizuoti:

   • injekuojamo hialurono užpildo kiekį;
   • procedūros saugumą;
   • natūraliai atrodantį rezultatą.

   DOMINO veido odos pakėlimo ir veido ovalo atkūrimo technikos privalumai:

   • papildomas poveikis: vienos srities korekcija teigiamai veikia šalia esančias sritis;
   • minimaliai invazinė veido odos pakėlimo technika, naudojant Art Filler® Volume hialurono užpildą;
   • V formos atstatymas ir veido geometrijos balanso atkūrimas.

   MONAKO IR KANŲ Beauty kokteiliai – žavesys, elegancija ir prabanga Jūsų odai!

   Kokia sudėtis?
   Tai unikali jungtis:
   • Hialurono rūgštis
   • PRP
   • Gintaro rūgštis
   • Botulino injekcijos
   • Prancūziškas švytėjimo kokteilis.
   Hialurono rūgštis – sumažinamos raukšlės, atkuriamas apimties tūris ir odos elastingumas, intensyviau pridrėkinama oda.
   Gintaro rūgštis – veikia ir kaip antioksidantas, labai geras rezultatas šalinant pigmentinius odos pakitimus, mažina odos uždegimą – raudonį.
   PRP – skatina aktyviau gamintis kolageną, oda atsinaujina, susitraukia išsiplėtusios poros, pagerėja odos tonusas.
   Prancūziškas švytėjimo kokteilis – suteikia odai skaistumo, švytėjimo.
   Botulino injekcijos – atpalaiduoja raumenis, lygina raukšles, kaktos, apie akis, nosies, lūpų ir kt.
   Odos stangrumas, švytėjimas, tai “La France” tendencija.
   Visos naudingos šios “Anti-Age” medžiagos paskirstomos vienos procedūros metu!

   Hialurono rūgšties užpildai

   hialurono uzpildaiHialurono rūgštis – natūraliai randama žmogaus organizme, kurios dėka drėgmė išlaikoma ląstelėse. Viena hialurono rūgšties molekulė sulaiko apie 1000 molekulių vandens. Taip palaikomas odos elastingumas ir oda atrodo jauna. Su amžiumi hialurono rūgšties kiekis mažėja, todėl oda išsausėja, atsiranda smulkiosios raukšlelės, kurios gilėja ir tampa akivaizdžiai matomomis. Mažėjant drėgmės kiekiui ir elastingumui, odos audiniai palaipsniui suglemba ir veido linijos tampa įdubusiomis.

   Hialurono rūgšties užpildai sudaryti iš kristalo išvaizdos hialurono rūgšties. Suleista į odą, dėl aukštos koncentracijos ji labai tolygiai pasiskirsto ir sėkmingai užpildo hialurono rūgšties trūkumą. Injekuota hialurono rūgštis stipriai drėkina odą, užpildo raukšles, suteikia audiniams tūrį, modeliuoja veido kontūrus ir pagerina odos atspalvį. Itin mėgstamas pacientų privalumas – per keletą akimirkų atlikus injekcijas efektas pasireiškia iš karto, atrodo itin natūraliai ir nepakeičia veido išraiškos, tad nepaisant akivaizdžių teigiamų pokyčių net neįmanoma įtarti apie procedūrą.

   Ar hialurono rūgšties suleidimo procedūros skausmingos?

   Prieš procedūras oda padengiama lokaliu nuskausminančiu kremu. Injekcijos atliekamos suleidžiant hialurono rūgšties preparato labai mažais kiekiais plonyte adata, tad skausmingumas apibūdinamas kaip labai mažas arba nejuntamas.

   Kiek laiko trunka efektas?

   Era Esthetic Lazerinės dermatologijos klinikoje hialurono rūgšties injekcijos atliekamos plačiausiai pasaulyje pripažintais Juvederm Ultra, Juvederm Hydrate, Surgiderm ir kt. preparatais. Dėl specialiai sukurtos formulės šie užpildai yra patvarūs ir lėtai absorbuojami. Šių savybių dėka efektas po suleidimo tęsiasi labai ilgai – nuo 1 iki 2 metų. Suleista hialurono rūgštis skatina kolageno sintezę, epidermio ir dermos regeneracines savybes, o užpildams natūraliai išsisklaidžius, raukšlės nėra tokios pat gilios. Tad atėjus laikui sekančiai procedūrai hialurono rūgšties preparato reikia leisti mažiau.

   Ar galima leisti hialurono rūgšties injekcijas, jei anksčiau buvo atliktos lazerių procedūros?

   Jei Jums buvo atliktos lazerių, pilingų ar kitos estetinės procedūros, reikia palaukti, kol oda visiškai atsistatys. Tai užtruks apie 2-3 savaites. Visos estetinės procedūros yra derinamos su hialurono rūgšties injekcijomis.

   Pristatome Jums NAUJIENĄ – visame pasaulyje populiarią, inovatyvią, aukštai fokusuoto ultragarso technologiją ULTHERA!  ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

   Odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos SMAS patempimas ultragarsu!

   Procedūra atliekama terapinėmis linijomis, prieš tai sužymėjus veido, kaklo odos plotą. Kiekvienos linijos metu tiksliai nustatomas gylis, kuriame vyks energijos iškrova, arba termokoaguliacijos taškai, kurių vietose įvyks senų ląstelių koaguliacija. Tuo tarpu aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, ir tai užtikrina aukštą ląstelių regeneraciją ir sintezę naujo kolageno.

   HIFU auksinis standartas, tai ULTHERA – sutvirtinma, sustangrinama oda, išgaunamas pastebimai atjaunėjusios odos efektas.

   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos iš Era Esthetic klinikos ir oficialaus Juvederm tinklalapio, video iš oficialaus Juvederm tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Arba skambinkite telefonu:
   Procedūras atlieka profesionalios, nuolat besitobulinančios Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos estetinės medicinos gydytojos dermatologės.

    

    

   Paslauga
   Kaina, EUR

   *Jei vienos procedūros metu smakro, žandikaulio linijos sukūrimui naudojami 2 švirkštai, antram švirkštui bus pritaikyta 100 eur nuolaida.  Jums individualiai tinkamiausią užpildą – geriausiam rezultatui pasiekti, parinks gydytoja dermatologė procedūros (vizito) metu, atsižvelgiant į Jūsų estetinius lūkesčius.

   **7,8,9 liftingo taškai, injekuojant preparatą specialia leidimo technika. Tiksli kaina įvertinama konsultacijos metu arba prieš procedūrą, priklausomai nuo sričių skaičiaus.

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku