Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Hialurono rūgšties injekcijos

Pirmai hialurono rūgšties injekcijai taikoma 20% nuolaida. Pasiūlymas galioja iki 2022.06.31

*Jei vienos procedūros metu smakro, žandikaulio linijos sukūrimui naudojami 2 švirkštai, antram švirkštui bus pritaikyta 100 eur nuolaida.  Jums individualiai tinkamiausią užpildą – geriausiam rezultatui pasiekti, parinks gydytoja dermatologė procedūros (vizito) metu, atsižvelgiant į Jūsų estetinius lūkesčius.

**7,8,9 liftingo taškai, injekuojant preparatą specialia leidimo technika. Tiksli kaina įvertinama konsultacijos metu arba prieš procedūrą, priklausomai nuo sričių skaičiaus.

 Veido raukšlių ir kontūrų korekcija hialurono rūgšties užpildais

hialurono injekcijosPastebėjote raukšles, kurių anksčiau nebuvo? Atrodote pavargę, nors gerai pailsėjote? Aplinkiniai pastebi, kad esate susiraukę ir nepatenkinti, nors taip nėra…

Matomi senėjimo požymiai atsiranda su amžiumi, dėl saulės poveikio, žalingų įpročių ir gyvenimo būdo. Anksčiausiai atsirandantys senėjimo požymiai yra odos plonėjimas, veido kontūrų pilnumo praradimas ir raukšlių atsiradimas. Šių veido raukšlių sumažinimas ar visiškas panaikinimas bei veido kontūrų apimties, pilnumo atkūrimas yra atliekamas injekciniais hialurono rūgšties užpildais arba kitaip vadinamomis grožio injekcijomis. Lašelis hialurono rūgšties įleidžiamas į trūkstamą vietą, todėl iš karto užpildo raukšlę.

Hialurono rūgšties injekcijos atliekamos norint:

  • Sumažinti ar visiškai panaikinti tiek prasidedančias, tiek įsisenėjusias, gilias raukšles kaktos, paakių, tarpuakio srityse, „žąsies kojeles”- išsidėsčiusias apie akis, nosies – lūpų klostes, taip pat susidariusias apie burną ar smakro srityse;
  • Koreguoti ir užpildyti raukšles kaklo, dekolte ir rankų srityse;
  • Padidinti lūpų, skruostų, smakro, seklių kontūrų apimtį, atlikti lūpų kontūro, veido ovalo korekciją, lateralinės antakių dalies liftingą;
  • Atlikti veido odos, kaklo ir dekoltė odos intensyvų atjauninimą;
  • Suteikti odai maksimalų drėkinimą, putlumą, pagerinti odos elastingumą, atkurti sveikos, pailsėjusios, gaivios odos išvaizdą;
  • Koreguoti po aknės ar traumos susidariusius atrofinius randus.

Hialurono rūgšties užpildai

hialurono uzpildaiHialurono rūgštis – natūraliai randama žmogaus organizme, kurios dėka drėgmė išlaikoma ląstelėse. Viena hialurono rūgšties molekulė sulaiko apie 1000 molekulių vandens. Taip palaikomas odos elastingumas ir oda atrodo jauna. Su amžiumi hialurono rūgšties kiekis mažėja, todėl oda išsausėja, atsiranda smulkiosios raukšlelės, kurios gilėja ir tampa akivaizdžiai matomomis. Mažėjant drėgmės kiekiui ir elastingumui, odos audiniai palaipsniui suglemba ir veido linijos tampa įdubusiomis.

Hialurono rūgšties užpildai sudaryti iš kristalo išvaizdos hialurono rūgšties. Suleista į odą, dėl aukštos koncentracijos ji labai tolygiai pasiskirsto ir sėkmingai užpildo hialurono rūgšties trūkumą. Injekuota hialurono rūgštis stipriai drėkina odą, užpildo raukšles, suteikia audiniams tūrį, modeliuoja veido kontūrus ir pagerina odos atspalvį. Itin mėgstamas pacientų privalumas – per keletą akimirkų atlikus injekcijas efektas pasireiškia iš karto, atrodo itin natūraliai ir nepakeičia veido išraiškos, tad nepaisant akivaizdžių teigiamų pokyčių net neįmanoma įtarti apie procedūrą.

Ar hialurono rūgšties suleidimo procedūros skausmingos?

Prieš procedūras oda padengiama lokaliu nuskausminančiu kremu. Injekcijos atliekamos suleidžiant hialurono rūgšties preparato labai mažais kiekiais plonyte adata, tad skausmingumas apibūdinamas kaip labai mažas arba nejuntamas.

Kiek laiko trunka efektas?

Era Esthetic Lazerinės dermatologijos klinikoje hialurono rūgšties injekcijos atliekamos plačiausiai pasaulyje pripažintais Juvederm Ultra, Juvederm Hydrate, Surgiderm ir kt. preparatais. Dėl specialiai sukurtos formulės šie užpildai yra patvarūs ir lėtai absorbuojami. Šių savybių dėka efektas po suleidimo tęsiasi labai ilgai – nuo 1 iki 2 metų. Suleista hialurono rūgštis skatina kolageno sintezę, epidermio ir dermos regeneracines savybes, o užpildams natūraliai išsisklaidžius, raukšlės nėra tokios pat gilios. Tad atėjus laikui sekančiai procedūrai hialurono rūgšties preparato reikia leisti mažiau.

Ar galima leisti hialurono rūgšties injekcijas, jei anksčiau buvo atliktos lazerių procedūros?

Jei Jums buvo atliktos lazerių, pilingų ar kitos estetinės procedūros, reikia palaukti, kol oda visiškai atsistatys. Tai užtruks apie 2-3 savaites. Visos estetinės procedūros yra derinamos su hialurono rūgšties injekcijomis.

Pristatome Jums NAUJIENĄ – visame pasaulyje populiarą, inovatyvą, aukštai fokusuoto ultragarso technologiją ULTHERA!  ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos SMAS patempimas ultragarsu!

Procedūra atliekama terapinėmis linijomis, prieš tai sužymėjus veido, kaklo odos plotą. Kiekvienos linijos metu tiksliai nustatomas gylis, kuriame vyks energijos iškrova, arba termokoaguliacijos taškai, kurių vietose įvyks senų ląstelių koaguliacija. Tuo tarpu aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, ir tai užtikrina aukštą ląstelių regeneraciją ir sintezę naujo kolageno.

HIFU auksinis standartas, tai ULTHERA – sutvirtinma, sustangrinama oda, išgaunamas pastebimai atjaunėjusios odos efektas.

 

Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos iš Era Esthetic klinikos ir oficialaus Juvederm tinklalapio, video iš oficialaus Juvederm tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
Procedūras atlieka profesionalios, nuolat besitobulinančios Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos estetinės medicinos gydytojos dermatologės.

Pirmai hialurono rūgšties injekcijai taikoma 20% nuolaida. Pasiūlymas galioja iki 2022.06.31

*Jei vienos procedūros metu smakro, žandikaulio linijos sukūrimui naudojami 2 švirkštai, antram švirkštui bus pritaikyta 100 eur nuolaida.  Jums individualiai tinkamiausią užpildą – geriausiam rezultatui pasiekti, parinks gydytoja dermatologė procedūros (vizito) metu, atsižvelgiant į Jūsų estetinius lūkesčius.

**7,8,9 liftingo taškai, injekuojant preparatą specialia leidimo technika. Tiksli kaina įvertinama konsultacijos metu arba prieš procedūrą, priklausomai nuo sričių skaičiaus.

 Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku