Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Spuogų, randų po operacijų, po aknės randų šalinimo programos

   randai nuo spuoguSpuogų gydymas, aknės gydymas lazeriu, randų šalinimas

   „Randai puošia” – estetinei ir lazerinei dermatologijai sparčiai pažengus į priekį, šis posakis šiandien netinka nei moterims, nei vyrams. Po makiažo kauke slepiami randeliai ne išeitis, ypač kai taip norisi natūralumo, kuris visada madingas.

   Mūsų klinikoje sudaroma pilna aknės ir randų po spuogų gydymo programa. Kvalifikuoti, nuolat besitobulinantys ir besispecializuojantys lazerinėse technologijose gydytojai dermatologai parinks patikimą naujausios kartos lazerių ir kitų efektyvių estetinės dermatologijos procedūrų derinį, suteiksiantį galimybę išgydyti aknės bėrimus ir sumažinti ar visai išnaikinti randelius, atsiradusius po spuogų, ar kitus įvairiausius chirurginius, nudegiminius randus ar strijas.

   Esant aktyviems aknės bėrimams, gydymo kursas užtrunka 1 mėnesį, atsiradus dėmelėms, randams ir kt. odos reljefo nelygumams, sudaroma 6-7 mėn. odos priežiūros programa, skirta išlyginti dėmeles, randus, atsiradusius po spuogų ir siekiant išvengti naujų susidarymo.

   Kiekvienu individualiu atveju aptariamos ir kitos, tinkamos konkrečiam odos tipui, gydymo priemonės ar metodikos.

   Aknės gydymas lazeriu

   Aknės randų klasifikacija:

   „Ledo kirtiklis” (angl. ice pick), atrofinis randas1

   Dažniausiai pasitaikantys siauri, smailūs, apie 2 mm skersmens, gilūs randeliai, siekiantys giliąją dermą. Randelis platesnis paviršiuje ir siaurėja sudarydamas V formą ties pagrindu. Dažniausiai išsidėsto skruostų srityje, grupelėmis, sudarydami smulkias, punktuotas skylutes. Atrodo, kaip skylutės lede, todėl ir įgavo šį pavadinimą. Kadangi šio tipo aknės randai yra gilūs, naudojant įprastas paviršines procedūras, juos išlyginti sudėtinga. Naudojamos giliuosius odos sluoksnius veikiančios lazerių procedūros.

   „Duobutės” tipo (angl. boxcar), atrofinis randas1

   Taip pat dažni po spuogų liekantys randai, ypač skruostų ir smilkinių srityse. Kampuoti, stačiais kraštais, plačios „U” formos, neretai apvalūs. Vadinami sekliais, kai siekia 0.1-0.5 mm gylio ir sėkmingai gydomi įprastomis paviršinėmis lazerio atnaujinimo procedūromis, taip pat šio tipo randai gali siekti vidutinius odos sluoksnius, ar susiformuoti gilūs iki pat tinklinio odos sluoksnio. Šiais abiem atvejais reikalinga paviršinių, giliųjų ar visų odos sluoksnių lazerių ir odos atnaujinimo procedūrų metodikų kombinacija.

   „Bangos” (angl. rolling), atrofiniai randai1:

   Esant pažeistiems gilesniems odos sluoksniams, formuojasi bangų formos aknės randai – platūs, 4-5 mm skersmens ir seklūs. Po jais lokalizuojasi fibrozinio audinio skaidulos, kurios su laiku „patempia” žemyn paviršinius sluoksnius, suformuodamos odos paviršiaus bangas. Norint juos koreguoti, neretai taikoma separacija gydymo metu.

   Hipertrofiniai – iškilūs randai:

   Gumbuoti, gruoblėti, iškilūs randai, dažnai vadinami keloidiniais randais. Dažniausiai linkę susiformuoti krūtinės, nugaros, kaklo, skruostų, apatinio žandikaulio srityse. Susidaro po cistinių ar mazginių spuogų, esant kolageno padidėjusiais produkcijai, kada randas yra pakilęs virš odos paviršiaus, ilgainiui linkę sumažėti. Kartais naudojamos medikamentų injekcijos, pasiekiami stulbinantys rezultatai naudojant kombinuotas lazerių gydymo metodikas.

   Použdegiminė pigmentacija, raudonieji arba ankstyvieji aknės randai:

   Juos sunku nuslėpti, o raudonis tiek aknę, tiek po jos likusius randus daro dar akivaizdžiau matomą, net sugijus bėrimams. Tai nėra tikrieji randai, o po uždegimo atsiradusi hiperpigmentacija – rausvos dėmelės, linkusios formuotis po gilesnio odos pažeidimo, dažniausiai esant mazginei – cistinei aknei. Použdegiminė padidėjusi pigmentacija atsiranda gyjant aknės bėrimams 6-12 mėnesių laikotarpyje ir yra uždegiminio proceso dalis. Išlieka ilgesnį laiką, negydant ilgainiui pablykšta ir virsta randais.

   1 Atrofiniai randai – susidaro po uždegimo atsiradus audinio defektui.

   Aknės randų klasifikacija apsprendžia efektyviausią kiekvienai po spuogų atsiradusiai randų formai naudojamą skirtingą lazerių procedūrų ar estetinės dermatologijos gydymo metodiką ar ju kombinacijas tam, kad pasiekti geriausius rezultatus. Kiekviena iš jų parenkama individualiai, priklausomai nuo pažeidimų sunkumo laipsnio: pradedant paviršinio – vidurinio odos sluoksnio eksfoliavimu, spalvos korekcijos lazeriais, giliųjų odos sluoksnių remodeliavimą skatinančiomis priemonėmis, frakcinio lazerio Fraxel Dual ar CO2RE visų odos sluoksnių atnaujinimu, momentiniu stabilizuotų preparatų užpildymu, baigiant odos šlifavimu ar chirurginėmis intervencijomis.

   Kaip formuojasi randai po spuogų?

   Po spuogų liekantys randai susidaro dėl uždegimo metu vykstančio pažeidimo. Plauko riebaliniame maišelyje dėl propionebacterium acnes kolonizacijos vyksta uždegimas. Organizmas reaguoja baltųjų kraujo kūnelių ir uždegimo molekulių spartesne gamyba. Kartais, sugijus bėrimams, pažeisti audiniai nesugrįžta į pradinę padėtį. Priklausomai nuo aknės bėrimų pobūdžio, lokalizacijos ir pažeisto ploto formuojasi použdegiminė pigmentacija, įvairių formų randai. Sunkesnių formų atvejais, esant didesniam uždegimo plotui, kai infekcija apima ir gilesnius odos sluoksnius, ar esant individualiam polinkiui, atsiranda audinio trūkumas, susiformuoja įdubę randai arba dėl sutrikusio organizmo atsako iškilę, hipertrofiniai randai.

   Po aknės atsirandančių randų profilaktika

   Paprastieji spuogai arba aknė yra lėtinė uždegiminė odos liga, kuria vienokia ar kitokia forma serga apie 85% jaunų žmonių populiacijos, iki 5% suaugusiųjų. Jos ilga trukmė išvargina ir lydi pačią gražiausią gyvenimo atkarpą, ne mažiau sunku susitaikyti ir su ligai pasibaigus liekančiais randeliais, kurie atrodo, kad niekada neišnyks. Tačiau dabar, gydomajai, estetinei ir lazerinei dermatologijai smarkiai pažengus, taikant šiuolaikines gydomąsias priemones, įmanoma atsisveikinti su spuogais be pėdsakų. Svarbiausia yra diagnozuoti ir gydyti aknę, suprasti jos atsiradimą, eigą lydinčius faktorius ir pradėti tinkamą aknės gydymą, atsižvelgiant į įvairias jos formas. Būtina atkreipti dėmesį ir į odos priežiūrą, imtis ankstyvųjų naujų randų atsiradimo profilaktikos priemonių. Reiktų atminti, kad randų prevencijai svarbu vengti spuogų spaudymo ar traumos. Nuolat traumuojant odą, prailgėja bėrimų gijimo laikas, formuojasi gilesni odos pažeidimai, būna labiau išreikšta použdegiminė pigmentacija, padidėja randų tikimybė, neretai gali prisidėti antrinė infekcija, kuri tik dar labiau pablogina odos būklę.

   Kiek trunka randų po spuogų gydymas?

   Nuo keleto mėnesių iki metų – tai labai susiję su randų forma, jų išreikštume ir egzistavimo trukme.

   Ar po spuogų ir randų gydymo lazeriu reikalinga speciali odos priežiūra?

   Rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių ne mažiau kaip 3 savaites prieš ir po gydymo lazeriu, laikytis gydytojo nurodymų poprocedūrinei odos priežiūrai. Išlyginus po spuogų esančius randelius, oda atsistato visam laikui. Toliau lieka puoselėti odą ir džiaugtis pasiektais rezultatais, naudoti kasdienes ar gydytojo paskirtas odos priežiūros priemones.

   Kada geriausia pradėti gydyti randelius?

   Atvykite į Era Esthetic kliniką – mes Jums sudarysime veiksmingą spuogų ir randų po spuogų gydymo programą tiek neseniai atsiradusiems, tiek ir senokai susiformavusiems randeliams. Kuo anksčiau imsimės po spuogų liekančių randelių prevencijos priemonių, tuo geresni bus rezultatai.

   Iki 6 mėn. laikotarpis

   Iki 6 mėn. atsiradę randai laikomi neseniai susiformavusiais. Tuo laikotarpiu tinkamiausios pačios švelniausios, natūralios priemonės, biologiškai aktyvių medžiagų, hialurono ir augalinių ekstraktų įvedimas į odą ir poodį, mezoterapija, biorevitalizacija, kombinacija alfa ir beta hidroksi, TCA ir kitų organinių rūgščių pilingų, kolageno sintezę skatinančios procedūros, Omnilux revive 633 nm – raudonosios LED arba kitaip kolageno šviesos procedūros, greitinančios uždegiminių spuogų elementų gijimą, skatinančios naujo kolageno gamybą, lazerių procedūros. Derinant lazerių, vaisių, hialurono rūgščių ir aktyvių medžiagų poveikį odai, atkuriamas pažeistas kolagenas randų srityse. Papildomai oda maitinama biologiškai aktyvių medžiagų ir vitaminų kokteiliais. Individualiai sudaroma spuoguotos odos kasdienė priežiūros schema, parenkamos aktyvios, stipresnio poveikio ir profilaktinės priemonės, neleidžiančios atsirasti naujiems bėrimams.

   >6 mėn. laikotarpis

   Priklausomai nuo randelių formos yra taikomas gydymas:

   • Stipriais eksfoliantais (atsluoksnintojais) – rūgštimis
   • Lokaliomis mikrochirurginėmis intervencijomis
   • Stabilizuotų užpildų injekcijomis
   • Lazerio terapija. Tai viena pažangiausių ir efektyviausius rezultatus duodančių randelių po spuogų gydymo priemonių. Lazerio poveikyje stimuliuojama naujo kolageno sintezė odoje, todėl lygėja rando paviršius.

   Tam tikslui naudojami abliaciniai (šalinantys paviršinius odos sluoksnius) ir neabliaciniai lazeriai (kai odos paviršius išlieka, o lazeriu veikiami tik gilieji odos sluoksniai). Neabliacinių lazerių privalumas – gijimas be šašų.

   Dar viena lazerių kategorija – frakciniai lazeriai, jų veikimo metu spindulys veikia ne visą odos paviršių, o tik mikrofrakcijas – statmenai sufokusuoti mikroskopiniai lazerio šviesos stulpeliai įsiskverbia į odą, pašalindami senas ląsteles, aplink palikdami sveikus odos plotus. Taip pasiekiami labai efektyvūs rezultatai su neabliaciniams lazeriams būdingu saugumu.

   Spuogų, randų po aknės, kitų randų gydymas ir šalinimas, taikant NET 6 specializuotas programas!

   JAV “Candela Medical” išmanus diodinis lazeris

   Pažangus ir daugiafunkcinis JAV diodinis lazeris.

   Viena iš pagrindinių šio kombinuoto lazerio išskirtinių savybių – tai trumpesni už milisekundę impulsai, todėl užtikrinamas itin tikslus gydymas ir puikūs estetiniai rezultatai.

   Spuogų gydymas ir randų šalinimas – ši inovatyvi JAV lazerinė technologija turi integruotą infraraudoną spindulį, kuris mažina spuogų uždegiminius procesus. Taip pat šis lazeris skirtas įvairių kraujagyslių gydymui – šalina kapiliarus, gydo odos raudonį. Beje, tai dar ne viskas – naujoji technologija taikoma ir šviesos terapijai bei natūralaus kolageno gamybos skatinimui. Dėl šių savybių tai unikali priemonė įvairioms odos problemoms spręsti ir visa tai galima atlikti vieno lazerio pagalba.

   VBeam Prima arba VBeam Perfecta pulsinis dažų lazeris – prieš aknę ir raudonį, mažinamas uždegimas, šalinami spuogai ir randeliai po aknės

   Syneron Candela pulsinis dažų kraujagyslinis lazeris VBeam Perfecta yra pripažįstamas auksiniu standartu šalinant odos raudonį ir įvairiausius raudonos spalvos odos trūkumus. VBeam Perfecta lazeris išskiria specifinius geltonos spalvos spindulius ir naikina aknės bakterijas propionebacterium acnes, sumažina bakterijų sukeltą uždegimą ir aknės bėrimus. Lazeris efektyviai pašalina raudonį, susidariusį aknės bėrimų uždegimo vietoje, skatina naujo kolageno sintezę, lygindamas po spuogų susidariusius randelius ir šiurkštų odos reljefą. Rezultate laipsniškai pašalinamos po aknės liekančios raudonos dėmelės, odos raudonis, nyksta aknės bėrimai, koreguojami po spuogų atsiradę randai. Pokyčiai matomi jau po pirmos procedūros, kadangi sumažėja bėrimų ir randelių raudonis.

   Koks poveikis? 

   • Mažinamas uždegimas, šalinami spuogai.
   • Šalinami “švieži” randeliai po aknės.
   • Išvalomos užsikimšusios poros, kad mažiau formuotųsi nauji spuogai.
   • VBeam Prima ir VBeam Perfecta lazeriai vieninteliai suskatina aktyviau gamintis kolageną, tai reiškia – oda ATSINAUJINA.

   Randų šalinimas botulino injekcijomis

   Randai po traumų, sužeidimų, ar nudeginimų? Chirugija ir po operacijų likę randai? tai tikrai nėra bėda, ir stresuoti, kad jų matomumas liks visam gyvenimui – nereikia. Mūsų klinika tam ir yra, kad šį diskomfortą Jums pašalintume, o siūlome TIK tai, kas efektyvu – šiuo atveju botulino injekcijos. Puikiai šalina ir hipertrofinius ar keloidinius randus.

   • Minkština iš šviesina randą.
   • Itin saugi, gerai toleruojama procedūra.
   • Nėra reikalingas joks išankstinis pasiruošimas, taip pat, kaip ir nereikia jokios poprocedūrinės priežiūros.

   Omnilux medical blue and revive – aktyviems spuogams

   aknes gydymasOmnilux specifinės blue – mėlynos 415nm ir red – raudonos 633nm bangų spinduliai sukelia ilgalaikę aktyvių spuogų bėrimų remisiją. Omnilux blue sunaikina pačias bakterijas P. acnes, dalyvaujančias spuogų susidaryme. Nelieka bakterijų, išnyksta ir uždegiminis procesas.

   Sunaikinus bakterijas, gydymui naudojama raudona Omnilux revive šviesa veikia priešuždegimiškai ir skatina odos gijimą. Tokiu būdu aknės bėrimai sugyja, nebesiformuoja nauji spuogai, išnyksta uždegimas. Omnilux medical šviesos diodų skleidžiama šviesa sumažina ir odos riebalų sekreciją iki normalaus lygio. Be to, stimuliuojami fibroblastai – ląstelės, atsakingos už kolageno gamybą, todėl po procedūrų pagerėja odos spalva ir tonusas.

   Omnilux medical kombinuota blue and red yra vienintelė sistema, moksliniais tyrimais įrodyta, sukelianti ilgalaikę aknės bėrimų remisiją.

   Plačiau apie Omnilux medical ir aknės gydymą skaitykite čia – spuogų gydymas šviesa

   PicoWay: naujausias, greičiausias ir galingiausias lazeris – frakcinis odos atnaujinimas visų tipų randams

   Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atnaujinimui, aknės randų šalinimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus!

   PICOWAY greičiausio ir galingiausio lazerio spindulys tiesiogiai veikia odoje esantį kolageną, stimuliuoja jį ir skatina aktyvesnę jo gamybą, kad susiformavę randai būtų užpildyti nauju kolagenu ir padidėtų odos elastingumas pažeistoje vietoje, taip yra mažinamas aknės randas ir koreguojama jo spalva.

   Kadangi lazeriai veikia odos pigmentą melaniną ir smulkiose kraujagyslėse esantį hemoglobiną, juos naudojant aknės randų gydymui – randai lyginami ir blanksta jų spalva, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra raudoni, ar rusvi.

   Kaip veikiami aknės randai su frakciniu PICOWAY lazeriu?

   “Picoway” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. “Picoway” inovatyvi sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, kad odai suteiktų ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir ji atsinaujina.
   Dėl trumpiausių ir greičiausių pikosekundinių impulsų procedūros su „PicoWay“ lazeriu tinka visiems randų tipams ir atspalviams.
   Sistemos „PicoWay“ bangos ilgiai: 1 064 nm, 785 nm, 730 nm, 532 nm.

   Plačiau apie aknės, randų, strijų gydymą skaitykite čia – gydymas Picoway pikosekundiniu lazeriu

   CO2RE frakcinis odos atnaujinimas multifunkcionalus, prisitaiko ir sprendžia pačias įvairiausias odos problemas nuo paviršinių iki pačių rimčiausių

   Su CO2Re frakciniu lazeriu galite išlyginti veido, kaklo, krūtinės ar kt. sričių odą, randelius, įvairiausių tipų randelius, likusius po spuogų, chirirginius, nudegiminius, atrofinius, hypertrofinius, strijas, raukšles, įvairius paviršiaus nelygumus, sugrąžinti tolygią skaisčią spalvą, padidinti išplonėjusios odos stangrumą ir koreguoti visus odos trūkumus. Naujuoju CO2RE lazeriu akivaizdūs rezultatai pasiekiami ir džiugina jau po pirmos procedūros!

   CO2RE lazerio išskirtinumas – tai pirmasis CO2 lazeris, išskirdamas dvigubo lazerio bangas, gali tiksliai atnaujinti tiek paviršinius, tiek giliuosius odos sluoksnius: paviršinį, vidurinį ir gilųjį ar vienmomentiškai atlikti visų odos sluoksnių atnaujinimą. Nei vienas CO2 lazeris neturi tiek galimybių – tai naujos kartos CO2RE lazeris, turintis intuityvų „touch“ ekraną, rodantį gydymo geometriją ir suteikiantis visai naujas galimybes odos atjauninimui. Lyginant su kitais frakciniais lazeriais, užtenka vieno CO2RE praėjimo – skatinamas itin spartus gijimas ir sutrumpėja poprocedūrinis laikotarpis.

   Plačiau apie randų, strijų gydymą skaitykite čia – gydymas su CO2Re lazeriu

   Kaip pasirinkti, kokį lazerį taikyti randų šalinimui?

   Kokias gydymo metodikas pasirinkti ir kaip jas derinti – Jums patars gydytojas dermatologas, atsižvelgdamas į esamą odos būklę ir sudarydamas visą spuogų ir randų po spuogų gydymo programą. Kartu džiaugiamės, kad gydymo metu aplanko pakilios emocijos, juk pagaliau nyksta bėrimai ir lygėja veido oda – sugrįžta tai, kas džiugina ir visuomet priklausė…

   Lazerių kombinacija spuogų ir randų po spuogų korekcijai

   Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje aknės ir randelių po spuogų šalinimui taikomas platus lazerių spektras, skirtas visų tipų aknės ir po jos liekančių randų gydymui: lazerių ir šviesos technologijų apdovanota geriausia aknės gydymo sistema Omnilux medical blue and revive,  taip pat pačios auksiniais standartais laikomi frakciniai Fraxel Dual 1550nm/1927nm ir CO2RE,VBeam Perfecta pulsinis dažų lazeriai užtikrina pačius geriausius rezultatus spuogų ir pospuoginių dėmelių bei randelių gydymui.

   Pasitelkę aukščiausius įvertinimus ir patirtį, Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje darbui naudojame tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių technologijas bei kompanijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia.


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   +370 611 77 111 Vilnius
   Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku