Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Spuogų ir randų po spuogų gydymo programa

randai nuo spuogu„Randai puošia” – estetinei ir lazerinei dermatologijai sparčiai pažengus į priekį, šis posakis šiandien netinka nei moterims, nei vyrams. Po makiažo kauke slepiami randeliai ne išeitis, ypač kai taip norisi natūralumo, kuris visada madingas.

Mūsų klinikoje sudaroma pilna aknės ir randų po spuogų gydymo programa. Kvalifikuoti, nuolat besitobulinantys ir besispecializuojantys lazerinėse technologijose gydytojai dermatologai parinks patikimą naujausios kartos lazerių ir kitų efektyvių estetinės dermatologijos procedūrų derinį, suteiksiantį galimybę išgydyti aknės bėrimus ir sumažinti ar visai išnaikinti randelius, atsiradusius po spuogų, ar kitus įvairiausius chirurginius, nudegiminius randus ar strijas.

Esant aktyviems aknės bėrimams, gydymo kursas užtrunka 1 mėnesį, atsiradus dėmelėms, randams ir kt. odos reljefo nelygumams, sudaroma 6-7 mėn. odos priežiūros programa, skirta išlyginti dėmeles, randus, atsiradusius po spuogų ir siekiant išvengti naujų susidarymo.

Kiekvienu individualiu atveju aptariamos ir kitos, tinkamos konkrečiam odos tipui, gydymo priemonės ar metodikos.

Aknės randų klasifikacija:

„Ledo kirtiklis” (angl. ice pick), atrofinis randas1

Dažniausiai pasitaikantys siauri, smailūs, apie 2 mm skersmens, gilūs randeliai, siekiantys giliąją dermą. Randelis platesnis paviršiuje ir siaurėja sudarydamas V formą ties pagrindu. Dažniausiai išsidėsto skruostų srityje, grupelėmis, sudarydami smulkias, punktuotas skylutes. Atrodo, kaip skylutės lede, todėl ir įgavo šį pavadinimą. Kadangi šio tipo aknės randai yra gilūs, naudojant įprastas paviršines procedūras, juos išlyginti sudėtinga. Naudojamos giliuosius odos sluoksnius veikiančios lazerių procedūros.

„Duobutės” tipo (angl. boxcar), atrofinis randas1

Taip pat dažni po spuogų liekantys randai, ypač skruostų ir smilkinių srityse. Kampuoti, stačiais kraštais, plačios „U” formos, neretai apvalūs. Vadinami sekliais, kai siekia 0.1-0.5 mm gylio ir sėkmingai gydomi įprastomis paviršinėmis lazerio atnaujinimo procedūromis, taip pat šio tipo randai gali siekti vidutinius odos sluoksnius, ar susiformuoti gilūs iki pat tinklinio odos sluoksnio. Šiais abiem atvejais reikalinga paviršinių, giliųjų ar visų odos sluoksnių lazerių ir odos atnaujinimo procedūrų metodikų kombinacija.

„Bangos” (angl. rolling), atrofiniai randai1:

Esant pažeistiems gilesniems odos sluoksniams, formuojasi bangų formos aknės randai – platūs, 4-5 mm skersmens ir seklūs. Po jais lokalizuojasi fibrozinio audinio skaidulos, kurios su laiku „patempia” žemyn paviršinius sluoksnius, suformuodamos odos paviršiaus bangas. Norint juos koreguoti, neretai taikoma separacija gydymo metu.

Hipertrofiniai – iškilūs randai:
Gumbuoti, gruoblėti, iškilūs randai, dažnai vadinami keloidiniais randais. Dažniausiai linkę susiformuoti krūtinės, nugaros, kaklo, skruostų, apatinio žandikaulio srityse. Susidaro po cistinių ar mazginių spuogų, esant kolageno padidėjusiais produkcijai, kada randas yra pakilęs virš odos paviršiaus, ilgainiui linkę sumažėti. Kartais naudojamos medikamentų injekcijos, pasiekiami stulbinantys rezultatai naudojant kombinuotas lazerių gydymo metodikas.

Použdegiminė pigmentacija, raudonieji arba ankstyvieji aknės randai:

Juos sunku nuslėpti, o raudonis tiek aknę, tiek po jos likusius randus daro dar akivaizdžiau matomą, net sugijus bėrimams. Tai nėra tikrieji randai, o po uždegimo atsiradusi hiperpigmentacija – rausvos dėmelės, linkusios formuotis po gilesnio odos pažeidimo, dažniausiai esant mazginei – cistinei aknei. Použdegiminė padidėjusi pigmentacija atsiranda gyjant aknės bėrimams 6-12 mėnesių laikotarpyje ir yra uždegiminio proceso dalis. Išlieka ilgesnį laiką, negydant ilgainiui pablykšta ir virsta randais.

1 Atrofiniai randai – susidaro po uždegimo atsiradus audinio defektui.

Aknės randų klasifikacija apsprendžia efektyviausią kiekvienai po spuogų atsiradusiai randų formai naudojamą skirtingą lazerių procedūrų ar estetinės dermatologijos gydymo metodiką ar ju kombinacijas tam, kad pasiekti geriausius rezultatus. Kiekviena iš jų parenkama individualiai, priklausomai nuo pažeidimų sunkumo laipsnio: pradedant paviršinio – vidurinio odos sluoksnio eksfoliavimu, spalvos korekcijos lazeriais, giliųjų odos sluoksnių remodeliavimą skatinančiomis priemonėmis, frakcinio lazerio Fraxel Dual ar CO2RE visų odos sluoksnių atnaujinimu, momentiniu stabilizuotų preparatų užpildymu, baigiant odos šlifavimu ar chirurginėmis intervencijomis.

Kaip formuojasi randai po spuogų?

Po spuogų liekantys randai susidaro dėl uždegimo metu vykstančio pažeidimo. Plauko riebaliniame maišelyje dėl propionebacterium acnes kolonizacijos vyksta uždegimas. Organizmas reaguoja baltųjų kraujo kūnelių ir uždegimo molekulių spartesne gamyba. Kartais, sugijus bėrimams, pažeisti audiniai nesugrįžta į pradinę padėtį. Priklausomai nuo aknės bėrimų pobūdžio, lokalizacijos ir pažeisto ploto formuojasi použdegiminė pigmentacija, įvairių formų randai. Sunkesnių formų atvejais, esant didesniam uždegimo plotui, kai infekcija apima ir gilesnius odos sluoksnius, ar esant individualiam polinkiui, atsiranda audinio trūkumas, susiformuoja įdubę randai arba dėl sutrikusio organizmo atsako iškilę, hipertrofiniai randai.

Po aknės atsirandančių randų profilaktika

Paprastieji spuogai arba aknė yra lėtinė uždegiminė odos liga, kuria vienokia ar kitokia forma serga apie 85% jaunų žmonių populiacijos, iki 5% suaugusiųjų. Jos ilga trukmė išvargina ir lydi pačią gražiausią gyvenimo atkarpą, ne mažiau sunku susitaikyti ir su ligai pasibaigus liekančiais randeliais, kurie atrodo, kad niekada neišnyks. Tačiau dabar, gydomajai, estetinei ir lazerinei dermatologijai smarkiai pažengus, taikant šiuolaikines gydomąsias priemones, įmanoma atsisveikinti su spuogais be pėdsakų. Svarbiausia yra diagnozuoti ir gydyti aknę, suprasti jos atsiradimą, eigą lydinčius faktorius ir pradėti tinkamą aknės gydymą, atsižvelgiant į įvairias jos formas. Būtina atkreipti dėmesį ir į odos priežiūrą, imtis ankstyvųjų naujų randų atsiradimo profilaktikos priemonių. Reiktų atminti, kad randų prevencijai svarbu vengti spuogų spaudymo ar traumos. Nuolat traumuojant odą, prailgėja bėrimų gijimo laikas, formuojasi gilesni odos pažeidimai, būna labiau išreikšta použdegiminė pigmentacija, padidėja randų tikimybė, neretai gali prisidėti antrinė infekcija, kuri tik dar labiau pablogina odos būklę.

Kiek trunka randų po spuogų gydymas?

Nuo keleto mėnesių iki metų – tai labai susiję su randų forma, jų išreikštumu ir egzistavimo trukme.

Ar po spuogų ir randų gydymo lazeriu reikalinga speciali odos priežiūra?

Rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių ne mažiau kaip 3 savaites prieš ir po gydymo lazeriu, laikytis gydytojo nurodymų poprocedūrinei odos priežiūrai. Išlyginus po spuogų esančius randelius, oda atsistato visam laikui. Toliau lieka puoselėti odą ir džiaugtis pasiektais rezultatais, naudoti kasdienes ar gydytojo paskirtas odos priežiūros priemones.

Kada geriausia pradėti gydyti randelius?

Atvykite į Era Esthetic kliniką – mes Jums sudarysime veiksmingą spuogų ir randų po spuogų gydymo programą tiek neseniai atsiradusiems, tiek ir senokai susiformavusiems randeliams. Kuo anksčiau imsimės po spuogų liekančių randelių prevencijos priemonių, tuo geresni bus rezultatai.

Iki 6 mėn. laikotarpis

Iki 6 mėn. atsiradę randai laikomi neseniai susiformavusiais. Tuo laikotarpiu tinkamiausios pačios švelniausios, natūralios priemonės, biologiškai aktyvių medžiagų, hialurono ir augalinių ekstraktų įvedimas į odą ir poodį, mezoterapija, biorevitalizacija, kombinacija alfa ir beta hidroksi, TCA ir kitų organinių rūgščių pilingų, kolageno sintezę skatinančios procedūros, Omnilux revive 633 nm – raudonosios LED arba kitaip kolageno šviesos procedūros, greitinančios uždegiminių spuogų elementų gijimą, skatinančios naujo kolageno gamybą, lazerių procedūros. Derinant lazerių, vaisių, hialurono rūgščių ir aktyvių medžiagų poveikį odai, atkuriamas pažeistas kolagenas randų srityse. Papildomai oda maitinama biologiškai aktyvių medžiagų ir vitaminų kokteiliais. Individualiai sudaroma spuoguotos odos kasdienė priežiūros schema, parenkamos aktyvios, stipresnio poveikio ir profilaktinės priemonės, neleidžiančios atsirasti naujiems bėrimams.

>6 mėn. laikotarpis

Priklausomai nuo randelių formos yra taikomas gydymas:

  • Stipriais eksfoliantais (atsluoksnintojais) – rūgštimis
  • Lokaliomis mikrochirurginėmis intervencijomis
  • Stabilizuotų užpildų injekcijomis
  • Lazerio terapija. Tai viena pažangiausių ir efektyviausius rezultatus duodančių randelių po spuogų gydymo priemonių. Lazerio poveikyje stimuliuojama naujo kolageno sintezė odoje, todėl lygėja rando paviršius.

Tam tikslui naudojami abliaciniai (šalinantys paviršinius odos sluoksnius) ir neabliaciniai lazeriai (kai odos paviršius išlieka, o lazeriu veikiami tik gilieji odos sluoksniai). Neabliacinių lazerių privalumas – gijimas be šašų.

Dar viena lazerių kategorija – frakciniai lazeriai, jų veikimo metu spindulys veikia ne visą odos paviršių, o tik mikrofrakcijas – statmenai sufokusuoti mikroskopiniai lazerio šviesos stulpeliai įsiskverbia į odą, pašalindami senas ląsteles, aplink palikdami sveikus odos plotus. Taip pasiekiami labai efektyvūs rezultatai su neabliaciniams lazeriams būdingu saugumu.

Omnilux medical blue and revive – aktyviems spuogams

aknes gydymasOmnilux specifinės blue – mėlynos 415nm ir red – raudonos 633nm bangų spinduliai sukelia ilgalaikę aktyvių spuogų bėrimų remisiją. Omnilux blue sunaikina pačias bakterijas P. acnes, dalyvaujančias spuogų susidaryme. Nelieka bakterijų, išnyksta ir uždegiminis procesas.

Sunaikinus bakterijas, gydymui naudojama raudona Omnilux revive šviesa veikia priešuždegimiškai ir skatina odos gijimą. Tokiu būdu aknės bėrimai sugyja, nebesiformuoja nauji spuogai, išnyksta uždegimas. Omnilux medical šviesos diodų skleidžiama šviesa sumažina ir odos riebalų sekreciją iki normalaus lygio. Be to, stimuliuojami fibroblastai – ląstelės, atsakingos už kolageno gamybą, todėl po procedūrų pagerėja odos spalva ir tonusas.

Omnilux medical kombinuota blue and red yra vienintelė sistema, moksliniais tyrimais įrodyta, sukelianti ilgalaikę aknės bėrimų remisiją.

Plačiau apie Omnilux medical ir aknės gydymą skaitykite čia – spuogų gydymas šviesa

PicoWay: naujausias, greičiausias ir galingiausias lazeris – frakcinis odos atnaujinimas visų tipų randams

Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atnaujinimui, aknės randų šalinimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus!

PICOWAY greičiausio ir galingiausio lazerio spindulys tiesiogiai veikia odoje esantį kolageną, stimuliuoja jį ir skatina aktyvesnę jo gamybą, kad susiformavę randai būtų užpildyti nauju kolagenu ir padidėtų odos elastingumas pažeistoje vietoje, taip yra mažinamas aknės randas ir koreguojama jo spalva.

Kadangi lazeriai veikia odos pigmentą melaniną ir smulkiose kraujagyslėse esantį hemoglobiną, juos naudojant aknės randų gydymui – randai lyginami ir blanksta jų spalva, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra raudoni, ar rusvi.

Kaip veikiami aknės randai su frakciniu PICOWAY lazeriu?

“Picoway” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. “Picoway” inovatyvi sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, kad odai suteiktų ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir ji atsinaujina.
Dėl trumpiausių ir greičiausių pikosekundinių impulsų procedūros su „PicoWay“ lazeriu tinka visiems randų tipams ir atspalviams.
Sistemos „PicoWay“ bangos ilgiai: 1 064 nm, 785 nm, 730 nm, 532 nm.

Plačiau apie aknės, randų, strijų gydymą skaitykite čia – gydymas Picoway pikosekundiniu lazeriu

VBeam Perfecta pulsinis dažų lazeris – prieš aknę ir raudonį

Syneron Candela pulsinis dažų kraujagyslinis lazeris VBeam Perfecta yra pripažįstamas auksiniu standartu šalinant odos raudonį ir įvairiausius raudonos spalvos odos trūkumus. VBeam Perfecta lazeris išskiria specifinius geltonos spalvos spindulius ir naikina aknės bakterijas propionebacterium acnes, sumažina bakterijų sukeltą uždegimą ir aknės bėrimus. Lazeris efektyviai pašalina raudonį, susidariusį aknės bėrimų uždegimo vietoje, skatina naujo kolageno sintezę, lygindamas po spuogų susidariusius randelius ir šiurkštų odos reljefą. Rezultate laipsniškai pašalinamos po aknės liekančios raudonos dėmelės, odos raudonis, nyksta aknės bėrimai, koreguojami po spuogų atsiradę randai. Pokyčiai matomi jau po pirmos procedūros, kadangi sumažėja bėrimų ir randelių raudonis.

CO2RE frakcinis odos atnaujinimas multifunkcionalus, prisitaiko ir sprendžia pačias įvairiausias odos problemas nuo paviršinių iki pačių rimčiausių

Su CO2Re frakciniu lazeriu galite išlyginti veido, kaklo ar krūtinės ar kt. sričių odą, randelius, įvairiausių tipų randelius, likusius po spuogų, chirirginius, nudegiminius, atrofinius, hypertrofinius, strijas, raukšles, įvairius paviršiaus nelygumus, sugrąžinti tolygią skaisčią spalvą, padidinti išplonėjusios odos stangrumą ir koreguoti visus odos trūkumus. Naujuoju CO2RE lazeriu akivaizdūs rezultatai pasiekiami ir džiugina jau po pirmos procedūros!

CO2RE lazerio išskirtinumas – tai pirmasis CO2 lazeris, išskirdamas dvigubo lazerio bangas, gali tiksliai atnaujinti tiek paviršinius, tiek giliuosius odos sluoksnius: paviršinį, vidurinį ir gilųjį ar vienmomentiškai atlikti visų odos sluoksnių atnaujinimą. Nei vienas CO2 lazeris neturi tiek galimybių – tai naujos kartos CO2RE lazeris, turintis intuityvų „touch“ ekraną, rodantį gydymo geometriją ir suteikiantis visai naujas galimybes odos atjauninimui. Lyginant su kitais frakciniais lazeriais, užtenka vieno CO2RE praėjimo – skatinamas itin spartus gijimas ir sutrumpėja poprocedūrinis laikotarpis.

Plačiau apie randų, strijų gydymą skaitykite čia – gydymas su CO2Re lazeriu

Kaip pasirinkti, kokį lazerį taikyti randų šalinimui?

Kokias gydymo metodikas pasirinkti ir kaip jas derinti – Jums patars gydytojas dermatologas, atsižvelgdamas į esamą odos būklę ir sudarydamas visą spuogų ir randų po spuogų gydymo programą. Kartu džiaugiamės, kad gydymo metu aplanko pakilios emocijos, juk pagaliau nyksta bėrimai ir lygėja veido oda – sugrįžta tai, kas džiugina ir visuomet priklausė…

Lazerių kombinacija spuogų ir randų po spuogų korekcijai

Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje aknės ir randelių po spuogų šalinimui taikomas platus lazerių spektras, skirtas visų tipų aknės ir po jos liekančių randų gydymui: lazerių ir šviesos technologijų apdovanota geriausia aknės gydymo sistema Omnilux medical blue and revive,  taip pat pačios auksiniais standartais laikomi frakciniai Fraxel Dual 1550nm/1927nm ir CO2RE,VBeam Perfecta pulsinis dažų lazeriai užtikrina pačius geriausius rezultatus spuogų ir pospuoginių dėmelių bei randelių gydymui.

Pasitelkę aukščiausius įvertinimus ir patirtį, Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje darbui naudojame tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių technologijas bei kompanijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia.


Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
+370 611 77 111 Vilnius
Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku