Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Gintaro ir hialurono rūgšties injekcijos – redermalizacija

Įsigyjant 3 procedūrų paketą, taikoma 10% nuolaida, įsigyjant 5 procedūrų paketą – 15% nuolaida.

Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR


 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Gintaro rūgštis ir hialurono rūgštis: stipresnis ANTI-AGE rezultatas!

Redermalizacijos procedūros metu naudojant specialią – papulių techniką, į odą yra injekuojamas gintaro rūgšties bei hialurono rūgšties derinys

Žodis „gintaras“ reiškia „saugantis nuo ligų“. Šis unikalus, iš daugiau kaip 40 cheminių junginių ir rūgščių sudarytas mineralas jau nuo senų laikų yra naudojamas medicinoje, o jo rūgštis pasižymi odą atjauninančiu efektu.

Gintaro rūgštis išgaunama perdirbant natūralų gintarą, išlaikant jo naudingąsias chemines / fizikines savybes. Tai balti, kristalinio pobūdžio milteliai, natūralus gyvųjų organizmo medžiagų produktas. Gintaro rūgštis, kurioje yra gintaro veiklioji medžiaga, žmogaus organizmui yra gyvybiškai svarbi. Ji dalyvauja ląstelių energinės apytakos procesuose. Tai mūsų pačių organizme sintetinamas, iš keturių atomų sudarytas ingredientas.

Gintaro rūgštis yra visiškai nekenksminga medžiaga žmogaus organizmui, odai, nesukelia alergijų. Tinka visiems odos tipams: sausai, mišriai ar į aknę linkusiai odai.

Gintaro ir hialurono rūgšties injekcijos, kuo jos unikalios?

Injekuojamas preparatas su gintaro rūgštimi pasižymi paviršiaus absorbcijos savybėmis, antimikrobiniu poveikiu, nekemša porų, greitina odos atsinaujinimo procesus. Atgaivina ir atjaunina odą, skaistina ir atšviežina jos spalvą, tonizuoja, stiprina kapiliarines sieneles. Gintaro rūgštis tinka tiek brandžiai, tiek dar tik su pirmaisiais senėjimo požymiais susiduriančiai odai, nes veikia ne tik raukšles – turi ir kitų savybių, reikalingų odos kokybei gerinti ir išlaikyti. Taigi tai – jauninantis, greitas, ilgalaikis rezultatas pavargusiai, elastingumą praradusiai odai arba prevencinė priemonė, siekiant palaikyti jauną, skaisčią ir sveiką odą.

Gintaro rūgštis sureguliuoja biocheminius ir fiziologinius procesus ląstelėse – atstato natūralų, sveikoms ląstelėms būdingą metabolizmą, aktyvuoja normalią fibroblastų veiklą, stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę. Papildoma nauda – veikia kaip stiprus antioksidantas, slopina uždegiminius procesus.

Kuo išskirtinis “Inbiotec Amber” formulės derinys?

Gintaro ir hialurono rūgštis injekuojamos kartu, veikia dvigubos sinergijos technologijos principu: ANTI-AGE efektyvumas būna 3 kartus didesnis, nei procedūrose taikant vien hialurono rūgštį.

Gintaro ir hialurono rūgšties injekcijų rezultatas?

 • Atjauninama oda.
 • Pagerėja pati odos tekstūra, tonusas, išvaizda.
 • Aktyviau gaminasi kolagenas, stiprėja elastino sintezė, todėl lygėja raukšlės, oda sustangrėja, pasitempia.
 • Sumažėja odos pigmentacija.
 • Oda intensyviau sudrėkinama.

Kiek gintaro ir hialurono rūgšties procedūrų reikia atlikti?

Tikslų procedūrų skaičių pasakys specialistas vizito metu, įvertinęs odos būklę. Įprastai reikalingos 3 – 5 procedūros, jas atliekant kas 15-20 dienų.

„Imbiotec Amber“  tinkamas preparatas Jums,  jei:

 • Jums daugiau nei 25 metai.
 • Jūs norite panaikinti „pavargusio veido“ bruožus – papilkėjusią odą, pirmąsias raukšles apie akis, nebe tokį ryškų veido kontūrą.
 • Jūs norite atkurti riebios odos būklę, kas yra ypač sudėtinga vyresniame amžiuje.
 • Jūs norite sumažinti aknės sukeltus randus ar pigmentines dėmes.
 • Jūs norite pagerinti odos būklę prieš ir po plastinės operacijos.
 • Jūs norite atkurti rankų bei kaklo odos būklę.
 • Jūs atlikote cheminį odos šveitimą.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

Įsigyjant 3 procedūrų paketą, taikoma 10% nuolaida, įsigyjant 5 procedūrų paketą – 15% nuolaida.

Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR


Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku