Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Veido odos patempimas su “Aptos”siūlais

Veido odos patempimas, kontūrų korekcija APTOS siūlais

“Aptos”, tai patentuoti, puikios kokybės specializuoti chirurginiai siūlai veido odos patempimui bei kontūrų korekcijai. Ši procedūra, tai alternatyva plastinei chirurgijai – minimali invazija, rezultatai atrodo natūraliai, šie specialūs medicininiai “Aptos” siūlai patempia veido odą, pakelia pasmukusius veido audinius. Aptos „Facelift“ procedūra Jūsų odai sugrąžina stangrumą, patempimo efektą, bei jaunatviškesnę išvaizdą!

Kas yra “Aptos” chirurginiai siūlai ir kodėl rinktis būtent juos?

Veido patempimas ir kontūro korekcija Aptos siūlais turi ne vieną privalumą:

  • saugi ir netraumuojanti procedūra;
  • greiti pirmieji rezultatai, aukštas efektingumas;
  • nesudėtinga procedūra ir maža invazija;
  • nuspėjami rezultatai, siūlų įvedimas atliekamas į tikslingas problemines vietas;

Kokios sritys koreguojamos naudojant “Aptos” siūlus?

  • antakių – pakelia asimetriškus antakius;
  • koreguojasi skruostų sritis – atkuriami ir pakeliami suglebę skruostai;
  • patempiami minkštieji audiniai vidurinėje ir apatinėje veido srityje;
  • „marionečių linijos“ korekcija – sumažina raukšles, grąžina odai elastingumo.

Kaip veikia “Aptos” siūlai?

Probleminių sričių plote gydytojas pažymi siūlų įvedimo vietas specialiu ženklinimu. Siūlai įvedami su specialia kaniule ir „prisitvirtina“ prie po oda esančių audinių, nesukeldami jokios papildomos traumos. Būtent kabliukai tiksliai padeda išlaikyti siūlą iš anksto numatytoje vietoje. Polilaktinė rūgštis, tirpstant siūlams aktyviai stimuliuoja naujo kolageno gamybą ir aplink kiekvieną siūlą pradeda formuotis nauji kolageno pluoštai. Procese intensyviai gaminasi naujas kolagenas ir būtent šis veiksnys pagrindinai koreguoja veido kontūrus.

Nuo kokio amžiaus gali būti atliekamos “Aptos Facelift” procedūros?

Rekomenduojame nuo 35 iki 60 metų, kuo anksčiau atliksite tuo efektingumas bus didesnis. Ši procedūra taipogi veikia kaip profilaktika, leidžianti didesnes chirurgines intervencijas nukelti vėlesniam laikui arba jų visiškai nedaryti. Jei iki šių siūlų išradimo veido pakėlimo operacijos buvo atliekamos nuo 40 metų, tai dabar šį amžių galime nukelti net iki 50-60 metų.

Kada galima grįžti į darbą ar imtis kitos įprastinės veiklos?

Į darbą grįžti galėsite praėjus 2-3 dienoms po procedūros.

Efektai po “Aptos” veido liftingo procedūros?

Pirmieji rezultatai jau pastebimi pirmą dieną po siūlų įvedimo. Probleminių sričių oda taps elastingesnė ir labiau patempta. Galutiniai rezultatai išryškėja po procedūros praėjus 2-3 savaitėms. Raukšlės yra visiškai išlyginamos, nuleidžiami lūpų ir akių kampučiai, padidėja odos tonusas ir elastingumas. Veidas atrodo pastebimai jaunatviškiau!

Veido odos patempimo efektas gali išsilaikyti nuo 2 iki 5 metų.

Kiek atliekama procedūrų?

Dažniausiai veido kontūravimui ir rezultato pasiekimui užtenka vienos procedūros.

Kaip ilgai trunka procedūra “Aptos Facelift”?

Dažniausiai ši procedūra atliekama naudojant vietinį nuskausminimą ir pilnai su pasiruošimu trunka apie 90 min.

Kokia priežiūra yra reikalinga po procedūros?

Po procedūros rekomenduojame laikytis tam tikrų instrukcijų ir priežiūros, kuri padėtų išlaikyti siūlus vietoje, kad jie nepajudėtų. Svarbu apriboti veido judesius. Kadangi kabliukai turi laikyti pakeltus audinius, reikėtų vengti stiprių mimikos judesių – kramtymo, juokimosi. Stengtis nemiegoti ant šono nemiegoti, kad veidas nesiliestų prie pagalvės, vengti stipraus prasižiojimo ir kai kurio sporto. Gydytojas po procedūros pateiks Jums visas rekomendacijas apie priežiūrą.

Ar “Aptos” siūlai gali būti derinami su kitomis estetinėmis procedūromis?

“Aptos Facelift“ procedūrą galima derinti su hialurono injekcijomis, botulino toksino procedūra, veido odos užpildais, frakciniu odos atnaujinimu Fraxel Dual lazeriu bei kitomis inovatyviomis estetinėmis procedūromis.

Pristatome Jums NAUJIENĄ – visame pasaulyje populiarą, inovatyvią, aukštai fokusuoto ultragarso technologiją ULTHERA!  ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos SMAS patempimas ultragarsu!

Procedūra atliekama terapinėmis linijomis, prieš tai sužymėjus veido, kaklo odos plotą. Kiekvienos linijos metu tiksliai nustatomas gylis, kuriame vyks energijos iškrova, arba termokoaguliacijos taškai, kurių vietose įvyks senų ląstelių koaguliacija. Tuo tarpu aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, ir tai užtikrina aukštą ląstelių regeneraciją ir sintezę naujo kolageno.

HIFU auksinis standartas, tai ULTHERA – sutvirtinma, sustangrinama oda, išgaunamas pastebimai atjaunėjusios odos efektas.

 

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku