Apie Era Esthetic kliniką

Sveiki atvykę į ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikų grupę

“Era Esthetic” tarptautinių klinikų – Lietuva, Latvija, Vokietija įkūrėjai Jurgita ir Vaidas Stoškai: ” Estetinės ir lazerinės medicinos klinika “Era Esthetic” šiandien yra tokia, kurią Jūs renkatės ir kuria pasitikite – AČIŪ Jums už tai! To pasiekėme turėdami stiprias vertybes ir be išlygų jų laikydamiesi. Profesionalumas, pažangiausios technologijos, pasaulyje vertinamos auksiniu standartu, t.y. efektyviausia technologija savo kategorijoje, inovacijos ir maksimalus dėmesys Klientui, lydi kiekvieną mūsų sprendimą. Jums siūlome procedūras, kurios klinikiniais tyrimais yra patvirtintos kaip efektyvios ir saugios.
Buvome, esame ir būsime INOVATYVŪS. Pirmieji Lietuvoje įvedėme šias aukso standarto technologijas – Ulthera, PicoWay, Aleksandrito lazeriai, VBeam Prima ir VBeam Perfecta, Thermage CPT, Velashape III. Pirmosios klinikos Lietuvoje šiose procedūrose: Fraxel Dual frakcinis odos atjauninimas, randų gydymas, CO2Re frakcinis odos atjauninimas, randų gydymas, strijų šalinimas, Omnilux raudonosios šviesos terapija – aknės gydymas, Intraceuticals odos deguonies terapija, Hydrafacial su TOWER sistema – profesionalus veido valymas.

Kiekvieną dieną tariame ačiū Jums, mūsų Klientams, kad renkatės mus ir esate kartu.

Jūsų odos sveikata ir kokybe pasirūpinsime profesionaliai, būkite sveiki per grožį ir gražūs per sveikatą.

Jūsų ERA ESTHETIC www.lazerineklinika.lt

Gražios išvaizdos ryšys su sveikata ir jaunyste – laimingo gyvenimo pagrindas, kuris visais laikais skatino žmones ieškoti priemonių grožiui atsiskleisti, tad jau nuo Antikos laikų grožio simboliu yra tapusi antikinė moteris. Mūsų siekis išsaugoti tai, kas brangiausia – sveikatą ir puoselėti sveiką grožį.

ERA ESTHETIC ženklas apjungia profesionalių procedūrų teikimą bei profesionalios kosmetikos, pasižyminčios savo natūralia, aktyvių medžiagų sudėtimi, pardavimus.

ERA ESTHETIC ženklo simboliu yra antikinio grožio moteris, apgaubta klinikos vizijai ir misijai išreikštais prasmingais elementais logotipe.

 • Spindinčioje saulėje besisupanti unikalaus laikotarpio moteris, šviesos spinduliai – simbolizuoja lazerio spindulius bei perteikia estetikos raidą nuo antikos grožio ritualų iki pažangiausios lazerinės medicinos.
 • Melsvai žalia, sidabrinė, aukso spalvos – tai lazerio spindulių įvairovės ir funkcionalumo gama, kuri apima medicinos praktikos profesinę atsakomybę bei išskirtinumo, profesionalumo ir tobulumo įsipareigojimą.
 • Ąžuolo ir lauro medžių šakelės – tai stiprybės ir šlovės simboliai, kurių paskatinti siekiame išsaugoti tai, kas brangiausia – sveikatą ir puoselėti sveiką grožį.

ERA ESTHETIC AVENUE klinikos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – lazerinė dermatologija aukso standarto* technologijomis (visuotinai pripažinta efektyviausia arba lyderiaujanti technologija gydant odos problemas, atliekant procedūras). Estetinėje medicinoje – grožio injekcijos, nuo klasikos, kaip botulino ir hialurono preparatai iki inovacinių sprendimų “Natūralumo link”,  su naujos kartos injekcijomis praturtintomis biomimetiniais peptidais – kitaip vadinamais išmaniaisiais peptidais, kurie labai tiksliai prisitvirtina prie ląstelės receptoriaus ir tarsi pasuka jauninimo mechanizmą.

ERA ESTHETIC AVENUE – estetinės ir lazerinės medicinos klinika ir toliau reprezentuoja mūsų klinikos vertybes bei nuolat tobulėjančias inovatyvias technologijas, kurias taikant išsprendžiama daugybė odos problemų, pasiekiami greiti ir efektyvūs rezultatai aplenkiant chirurginę intervenciją, išvengiant siūlių ir ilgesnio poprocedūrinio laikotarpio.
ERA ESTHETIC AVENUE plėtojamos paslaugos –  estetinė ir lazerinė medicina, kosmetologija, estetinė chirurgija, teikiamas platus estetikos paslaugų spektras.
ERA ESTHETIC AVENUE – dar daugiau profesionalaus dėmesio ir aukščiausios kokybės Jūsų sveikatai ir grožiui!

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinika Vilniuje – siekdami kuo ilgiau išlikti sveiki ir jauni, pasitelkę pačius naujausius mokslo laimėjimus, tobulėjant estetinėms ir lazerinėms technologijoms, palengva įžengėme į Estetikos Erą… Šiuolaikiniai tarpusavio bendravimo, kokybės poreikio ir estetikos standartai puikiai atspindi ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos aplinką ir atliekamas lazerinės dermatologijos paslaugas, gydymus, kuriuose naudojamos aukso standartu įvertintos technologijos.

Daugiau nei dvyliką metų veiklos estetinėje medicinoje ir lazerinėje dermatologijoje, 70 kvalifikuotų gydytojų ir 9 filialai – tai ERA ESTHETIC klinikų sėkmingos veiklos ir tarptautinių standartų atspindys.

ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikose Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, Auksiniais standartais nominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Klinikos partneriai yra lyderiaujančios pasaulyje kompanijos, turinčios aukščiausiais įvertinimais apdovanotus prekių ženklus.


apie-face

Parce valetudini

Saugok sveikatą!

Ciceronas

ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės dermatologijos medicinos klinikose plėtojamos veiklos sritys:

Lazerinė dermatologijaEstetinė dermatologija

Kosmetologija Estetinė chirurgija

ESTETINĖ GINEKOLOGIJA

Pasitelkus aukščiausius pasaulinius įvertinimus pelniusias lazerines technologijas bei patirtį, ERA ESTHETIC klinikos gydymuose ir grožio puoselėjime siūlo tik tai, kas patikrinta laiko, patikrinta klinikinių tyrimų, tai kas inovatyvu ir geriausia. PIRMIEJI Lietuvoje lazerinėje dermatologijoje įvedėme šias aukso standarto technologijas: ULTHERA – nechirurginį odos patempimą aukštai fokusuotu ultragarsu su DEEP SEE vizualizacijos režimu, ALEKSANDRITO lazerius –  plaukelių šalinimui, pigmentacijos gydymui ir atjauninimui, VBEAM PERFECTA ir PRIMA lazerius kraujagyslinių darinių šalinimui, raudonio mažinimui, THERMAGE su trečios kartos CPT sistema – termoloftingą, VELASHAPE III – anticeliulitinį ir apimčių mažinimo masažą su kombinuota ELLOS technologija – 4 gydymai vienos procedūros metu ir kitos procedūros.

ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikose dirba įvairių medicinos sričių gydytojai, estetinės medicinos specialistai, pasižymintys itin aukšta kvalifikacija ir didele patirtimi. Mūsų gydytojai nuolat kelia kvalifikaciją dalyvaudami įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, JAV ir kitose šalyse. Klinikos gydytojai atsižvelgdami į klinikinę paciento situaciją, parinks tinkamiausią individualų gydymą.

Mūsų tikslas – profesionaliai ir rezultatyviai teikti estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugas, atsižvelgiant į pačius naujausius mokslo standartus, įsidiegiant, atnaujintas inovatyvias technologijas, kurių pagalba galėtume išspręsti daugybę odos problemų bei pasiekti puikius estetinius rezultatus!

Eraesthetic.shop – profesionalios kosmetikos elektroninė parduotuvė, atstovaujanti pasaulyje lyderiaujančius prekinius ženklus, esame ekskliuzyviniai distributoriai Pabaltyje –  “Caregen”, “RVB SkinLab”, “Diego Dalla Palma”, “Intraceuticals”, “Hair Max”, “Institute BCN”, “Volcano SPA” ir kt. Saugios, natūralesnės sudėties, intensyvesnio poveikio priemonės, praturtintos biomimetiniais peptidais, didesnės koncentracijos hialurono rūgštimi, vitaminais, sidabro, aukso, platinos dalelėmis.

“Era Esthetic” atsakingai renkasi kosmetiką – dermakosmetiką, kurią atstovauja. “Era Esthetic” klinikos estetinėje ir lazerinėje medicinoje praktikuojasi jau daugiau nei 13 metų, gydytojai nuolatos dalyvauja tarptautiniuose kongresuose, kuriuose patys pirmieji susipažįsta su pasaulinėmis naujovėmis ir aktualijomis profesionalios kosmetikos srityje, todėl atsižvelgdami į inovacijas, bei gerai išmanydami kokybiškos odos priežiūros svarbą, žinantys odos problemas ir joms spręsti tinkamiausias aktyviąsias medžiagas, kurios teigiamai veikia odos kokybę, atsirenka tikslinę profesionalią kosmetiką, kurią atstovaus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Pasiūlyti, tai, kas geriausia Jūsų odai – yra kasdienis “Era Esthetic” PRO iššūkis!

PAUSAULINĖS INOVACIJOS – LYDERIAUJANTYS PREKINIAI ŽENKLAI!

Vienoje platformoje galite patogiai ir greitai įsigyti Jūs dominančią profesionalią kosmetiką! Specialūs pasiūlymai, platus produktų asortimentas laukia Jūsų.

Apsipirkti galite 24/7.

Mūsų partneriai

Mes dirbame su lyderiaujančiomis pasaulyje kompanijomis ir aukščiausiais įvertinimais apdovanotais prekių ženklais:

Savo praktikoje naudojame tik griežtai ES aprobuotus produktus, turinčius aukščiausius kokybės ir saugumo standartus

Mūsų partneriai Lietuvoje:
photo

Turime Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos išduotą asmens sveikatos priežiūros licenciją antrinės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos dermatovenerologijos, chirurgijos, akušerijos ir ginekologijos, slaugos – bendrosios praktikos slaugos paslaugoms teikti.

Auksiniai standartai šiai dienai išsiplėtė į dvyliką lyderiaujančių technologijų!

 • Aleksandrito lazerio naujausia versija “GentleLase PRO” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – aukso standartas ilgalaikiam nepageidaujamų plaukelių šalinimui, pigmentacijos gydymui ir odos atjauninimui;
 • “Ulthera” – aukso standarto HIFU sistema, nechirurginiam liftingui aukštai fokusuotu ultragarsu – odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos (SMAS) patempimas;
 • “GentleYAG Pro” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – lyderis kraujagyslinių darinių, plaukų šalinimui, nagų grybelio gydymo lazeris.
 • “GentleMAX Pro” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – lazerių  “GentleLase Pro” ir “GentleYAG” Pro platforma, apjungianti dvi naujausias lazerių versijas;
 • “Thermage CPT” sistema (Solta Medical, JAV) – aukso standartas veido ir kūno odos nechirurginiam patempimui, kūno ir veido kontūravimui bei atjauninimui;
 • “VelaShape III” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – pirmasis FDA patvirtintas apimčių mažinimui ir vienintelis, apjungiantis net keturias technologijas anticeliulitiniam masažui ir kūno kontūravimui;
 • “VBeam Perfecta” ir “VBeam Prima” pulsinis dažų lazeris (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – aukso standartas kraujagyslinių darinių gydymui;
 • “Fraxel DUAL” lazerio naujausia versija (Solta Madical, JAV) – aukso standartas frakciniam odos atnaujinimui, pigmentacijos, randų, strijų ir kitų odos trūkumų gydymui ir korekcijai;
 • “CO2RE” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) aukso standartas CO2 frakciniam odos atnaujinimui;
 • “Omnilux” (Photo Therapeutics Ltd, UK) – lyderis šviesos terapijoje aknės gydymui ir odos atjaunimui;
 • “Hydrafacial MD” (Edge systems LLC, JAV) – naujausia patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija;
 • “Intraceuticals” (Intraceuticals Pty Ltd, Australia) hiperbarinės oksigenacinė sistema – deguonies procedūrų lyderis odos drėkinimui, pigmentacijos, aknės gydymui, odos raukšlių korekcijai.
Skaityti plačiau Suskleisti

AUKSINIAI GROŽIO STANDARTAI PASIEKIAMI ERA ESTHETIC KLINIKOSE!

Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku