Apie Era Esthetic kliniką

   Sveiki atvykę į ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikų grupę

   “Era Esthetic” tarptautinių klinikų – Lietuva, Latvija, Vokietija įkūrėjai Jurgita ir Vaidas Stoškai: ” Estetinės ir lazerinės medicinos klinika “Era Esthetic” šiandien yra tokia, kurią Jūs renkatės ir kuria pasitikite – AČIŪ Jums už tai! To pasiekėme turėdami stiprias vertybes ir be išlygų jų laikydamiesi. Profesionalumas, pažangiausios technologijos, pasaulyje vertinamos auksiniu standartu, t.y. efektyviausia technologija savo kategorijoje, inovacijos ir maksimalus dėmesys Klientui, lydi kiekvieną mūsų sprendimą. Jums siūlome procedūras, kurios klinikiniais tyrimais yra patvirtintos kaip efektyvios ir saugios.

   Buvome, esame ir būsime INOVATYVŪS.

   ĮVERTINIMAS –  dėka mūsų vertybių ir požiūrio į verslą, Komandos ir Jūsų, Klientai, AČIŪ .

   “Era Esthetic“ – „Financial Times“ sparčiausiai augančių Europos įmonių topuose, tai prestižinis apdovanojimas!

   Britų leidinio „Financial Times“ 2022 m., sudarytame reitinge mūsų klinika yra VIENINTELĖ iš dvylikos į sąrašą patekusių Lietuvos įmonių, kuri teikia estetinės medicinos paslaugas. Taip pat – viena iš vos dvidešimties „Sveikatos priežiūros ir gyvosios gamtos mokslų“ (ang. „Healthcare & Life Sciences“) kategorijos nominantų visoje Europoje.

   Viena iš tarptautinių klinikų grupės „Era Esthetic“  įkūrėjų, gydytoja dermatologė – trichologė Jurgita Stoškienė: “Džiaugiamės, kad mūsų stiprios vertybės bei kryptingas darbas atsispindi ne tik Klientų savijautoje, bet ir tarptautiniu mastu. Klinika nuolat investuoja į technologijas ir kvalifikuotus, medicininį išsilavinimą turinčius specialistus, taip pat turi vienus brangiausių estetinės ir lazerinės medicinos lazerių pasaulyje ir yra vienintelė sertifikuota galingiausių JAV „Candela Medical“ aleksandrito bei kitų lazerių atstovė Baltijos šalyse“, koncerno “Caregen”, gaminančio biomimetiniua peptidus ilgametė partnerė bei daugelio kitų inovacijų pradininkė estetinės medicinos srityje Lietuvoje.

   Pirmieji Lietuvoje įvedėme šias aukso standarto technologijas:

   • Ulthera – tai revoliucinis proveržis estetinėje medicinoje! Auksiniu standartu įvertinta ultragarso technologija MERZ AESTHETICS leidžia nechirurginiu būdu atlikti efektyvų odos, poodinio riebalinio audinio bei odos paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos (SMAS) patempimą. Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/ulthera-nechirurginis-odos-patempimas-ultragarsu/
   • PicoWay – naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atjauninimui, pigmentacijos mažinimui, tatuiruočių ir ilgalaikio makiažo šalinimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus. Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/frakcinis-odos-atjauninimas-picoway-lazeriu/
   • Aleksandrito lazeriai – plaukelių šalinimui ir pigmentacijos mažinimui. JAV “Candela Medical” lazeriai, tai aukso standartas, kurio efektyvumas pasaulyje vertinamas jau daugiau nei 30 metų. Šio įrenginio paslaptis užkoduota ir jo pavadinime – tai Aleksandrito kristalas. Būtent jis sukuria itin tikslų lazerio spindulį, kuris veikia tik plauko folikule esantį melaniną, todėl plauko svogūnėlis nebeatauga. Pigmentacijos šalinime – išskiriamą 755 nm ilgio bangos spindulį geriausiai sugeria pigmentinėse dėmėse esantis pigmentas melaninas. Plaukelių šalinimas lazeriu: https://lazerineklinika.lt/proceduros/plauku-salinimas-lazeriu/
   • VBeam Prima ir VBeam Perfecta – kapiliarų šalinimui ir raudonio gydymui, JAV “Candela Medical” aukso standarto (kaip viena iš geriausių technologijų savo kategorijoje), šiuose lazeriuose yra įvairių diametrų aplikatoriai, reguliuojamas impulsų plotis ir trukmė, integruota DCD atšaldanti sistema, įvairovė gydymo indikacijų, tai leidžia gydymą taikyti itin individualiai, saugiai ir komfortabiliai, parinkti tinkamiausius gydymo lazeriu parametrus, efektyviai pašalinti išsiplėtusius kapiliarus, veido odos raudonį, hemangiomas ir kitus pačius įvairiausius kraujagyslinius darinius. Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/kapiliaru-salinimas-lazeriu/
   • Thermage CPT – naujos kartos termoliftingas su trečios kartos CPT sistema – nekaitina odos! “Thermage” CPT procedūros metu odą veikiant aukšto dažnio radio energijai, dermos sluoksnyje pakyla temperatūra. Paveiktos aukšto dažnio radio bangų kolageno skaidulos atsinaujina, stimuliuojama naujų skaidulų sintezė. Pokyčiai pastebimi iš karto ir stiprėja, ryškėja kelerius metus po procedūros. Poprocedūriniu laikotarpiu vyksta ne tik odos atjauninimas, bet ir profilaktika, senėjimo požymių pristabdymas. Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/nechirurginis-odos-patempimas-termoliftingas-thermage-cpt/
   • Velashape III – atliekamos neinvazyvios ir komfortabilios anticeliulitinio masažo procedūros, kurių metu atliekamas gilus celiulito gydymas ir apimčių mažinimas be poprocedūrinio laikotarpio. Jau po pirmos procedūros pacientai pastebi paviršiaus palygėjimą, o laipsniškas apimčių ir celiulito sumažėjimas išryškėja 6-8 savaitę po paskutinės procedūros. Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/anticeliulitinis-masazas-velashape-iii/

   Pirmosios klinikos Lietuvoje šiose procedūrose: Fraxel Dual frakcinis odos atjauninimas, randų gydymas, CO2Re frakcinis odos atjauninimas, randų gydymas, strijų šalinimas, Omnilux raudonosios šviesos terapija – aknės gydymas, Intraceuticals odos deguonies terapija, Hydrafacial su TOWER sistema – profesionalus veido valymas.

   Kiekvieną dieną tariame ačiū Jums, mūsų Klientams, kad renkatės mus ir esate kartu!

   Jūsų odos sveikata ir kokybe pasirūpinsime profesionaliai, būkite sveiki per grožį ir gražūs per sveikatą.

   Jūsų ERA ESTHETIC.

   “Era Esthetic” – tai moderni tarptautinių klinikų grupė (Lietuva, Latvija, Vokietija), ne tik teikianti aukščiausios kokybės paslaugas bet ir diktuojanti „madas“ estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugų rinkoje. “Era Esthetic” – atskaitos taškas, vertinant analogiškų paslaugų kokybę, inovatyvumą, efektyvumą. Todėl visuose įmonės veiklos procesuose siekiame to paties rezultato – būti lyderiai! Paradoksalu, bet esame pavyzdys ir įkvėpimo šaltinis net ir kitoms klinikoms.

   Mūsų pasekėjai klinikas puošia ir gražina pasirinkdami labai panašų dizainą, medžiagiškumą, stengiasi įdiegti analogiškas paslaugas ar procedūras. 

   STOP kopijavimui! Jau daugiau nei14 metų turime aiškią kryptį – teikti aukščiausios kokybės profesionalią paslaugą estetinėje ir lazerinėje medicinoje. Šią kryptimi ėjome, einame ir eisime!

   Naujausios ir pasaulyje laikomos kaip “The Best” lazerinės technologijos, kurių turime NET virš 40 vnt – aukso standarto ir pasaulyje vedančiųjų klinikų įvertintos.

   • Nuolatiniai mokymai ne tik Lietuvoje, bet ir prestižiniuose pasauliniuose kongresuose, kaip IMCAS, AMWC ir daugelis kitų. Klinikos gydytojus ir medicinos personalą apmoko tarptautiniai, didžiulę patirtį sukaupę lektoriai.
   • Turime daugiausiai gydytojų dermatologų – net 20 Lietuvoje, o viso (Lietuva, Latvija, Vokietija) jau virš 200 sertifikuotų, aukštos kvalifikacijos medicinos specialistų.
   • Mūsų klinikos gydytojų tarpe yra ne vienas lektorius-gydytojas, apmokantys kitus gydytojus Lietuvoje. Nuolatiniai Era seminarai, dalinantis žiniomis, yra kasdienio mūsų darbo dalis!

   Mes suprantame, kad KOPIJUOTI yra lengviausia:

   • Nuo pat klinikos įkūrimo pradžios, vedami pašaukimo, įvežėme nemažai produktų, procedūrų, aparatų ir pirmieji pradėjome teikti šias paslaugas Lietuvoje, kurios tik pasirodžiusios mūsų klinikoje, neužilgo paplisdavo ir visoje Lietuvoje. Deja, dažnai ir neretai naudojant neoriginalias medžiagas ir produktus procedūroms atlikti.
   • Nuo pat pirmų dienų nesuskaičiuojamą kartų skaičių kopijuoti klinikos rašyti straipsniai, procedūrų aprašai, kainoraščiai, reklamos, tiek facebook, tiek instagram paskyrų.
   • Kopijuojama mūsų klinikų interjeras, tik taip pat, dažnai pigiomis jo atitikmenimis… nuo registratūrose šviečiančių “Onyx” akmenų, įvairiausių interjero sprendimų, plytelių, šviestuvų, baldų, dizainerių perviliojimų, baigiant įvairiais klinikoje naudojamais aksesuarais ir tokios klinikos, atkakliai pasidarbavę, norėdami kažkaip supanašėti sau suprantamu būdu, save vadina “gražiausiomis klinikomis Lietuvoje”.
   • Kopijuoti dalį prekinio ženklo pavadinimo, spalvose, išdėstyme, tekste naudoti mūsų PŽ atitikmenį.
   • Pirkti mūsų prekinio ženklo raktažodžius, kaip populiariausius ir ieškomiausius Lietuvoje, savo kategorijoje.
   • Teikti neteisingą ir klaidinančią informaciją apie mūsų prekės ženklą viešai ir pasamdytais žmonėmis įv. forumuose.

   Ir suprantame, kad vejasi ir kopijuoja TIK lyderius! Mes nepalaikome tokio judėjimo KOPIJA.

   Pagrindinis mūsų skirtumas – požiūris į savo Klientą. Kasdieninėje praktikoje procedūras atliekame TIK originaliomis ir mokslų grįstomis technologijomis.

   Gražios išvaizdos ryšys su sveikata ir jaunyste – laimingo gyvenimo pagrindas, kuris visais laikais skatino žmones ieškoti priemonių grožiui atsiskleisti, tad jau nuo Antikos laikų grožio simboliu yra tapusi antikinė moteris. Mūsų siekis išsaugoti tai, kas brangiausia – sveikatą ir puoselėti sveiką grožį.

   ERA ESTHETIC ženklas apjungia profesionalių procedūrų teikimą bei profesionalios kosmetikos, pasižyminčios savo natūralia, aktyvių medžiagų sudėtimi, pardavimus.

   ERA ESTHETIC ženklo simboliu yra antikinio grožio moteris, apgaubta klinikos vizijai ir misijai išreikštais prasmingais elementais logotipe.

   • Spindinčioje saulėje besisupanti unikalaus laikotarpio moteris, šviesos spinduliai – simbolizuoja lazerio spindulius bei perteikia estetikos raidą nuo antikos grožio ritualų iki pažangiausios lazerinės medicinos.
   • Melsvai žalia, sidabrinė, aukso spalvos – tai lazerio spindulių įvairovės ir funkcionalumo gama, kuri apima medicinos praktikos profesinę atsakomybę bei išskirtinumo, profesionalumo ir tobulumo įsipareigojimą.
   • Ąžuolo ir lauro medžių šakelės – tai stiprybės ir šlovės simboliai, kurių paskatinti siekiame išsaugoti tai, kas brangiausia – sveikatą ir puoselėti sveiką grožį.

   ERA ESTHETIC AVENUE klinikos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – lazerinė dermatologija aukso standarto* technologijomis (visuotinai pripažinta efektyviausia arba lyderiaujanti technologija gydant odos problemas, atliekant procedūras). Estetinėje medicinoje – grožio injekcijos, nuo klasikos, kaip botulino ir hialurono preparatai iki inovacinių sprendimų “Natūralumo link”,  su naujos kartos injekcijomis praturtintomis biomimetiniais peptidais – kitaip vadinamais išmaniaisiais peptidais, kurie labai tiksliai prisitvirtina prie ląstelės receptoriaus ir tarsi pasuka jauninimo mechanizmą.

   ERA ESTHETIC AVENUE – estetinės ir lazerinės medicinos klinika ir toliau reprezentuoja mūsų klinikos vertybes bei nuolat tobulėjančias inovatyvias technologijas, kurias taikant išsprendžiama daugybė odos problemų, pasiekiami greiti ir efektyvūs rezultatai aplenkiant chirurginę intervenciją, išvengiant siūlių ir ilgesnio poprocedūrinio laikotarpio.
   ERA ESTHETIC AVENUE plėtojamos paslaugos –  estetinė ir lazerinė medicina, kosmetologija, estetinė chirurgija, teikiamas platus estetikos paslaugų spektras.
   ERA ESTHETIC AVENUE – dar daugiau profesionalaus dėmesio ir aukščiausios kokybės Jūsų sveikatai ir grožiui!

   ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinika Vilniuje – siekdami kuo ilgiau išlikti sveiki ir jauni, pasitelkę pačius naujausius mokslo laimėjimus, tobulėjant estetinėms ir lazerinėms technologijoms, palengva įžengėme į Estetikos Erą… Šiuolaikiniai tarpusavio bendravimo, kokybės poreikio ir estetikos standartai puikiai atspindi ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos aplinką ir atliekamas lazerinės dermatologijos paslaugas, gydymus, kuriuose naudojamos aukso standartu įvertintos technologijos.

   Daugiau nei dvyliką metų veiklos estetinėje medicinoje ir lazerinėje dermatologijoje, 70 kvalifikuotų gydytojų ir 9 filialai – tai ERA ESTHETIC klinikų sėkmingos veiklos ir tarptautinių standartų atspindys.

   ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikose Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, Auksiniais standartais nominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Klinikos partneriai yra lyderiaujančios pasaulyje kompanijos, turinčios aukščiausiais įvertinimais apdovanotus prekių ženklus.


   apie-face

   Parce valetudini

   Saugok sveikatą!

   Ciceronas

   ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės dermatologijos medicinos klinikose plėtojamos veiklos sritys:

   Lazerinė dermatologija

   Estetinė dermatologija

   Kosmetologija

   Estetinė chirurgija

   Estetinė ginekologija

   Pasitelkus aukščiausius pasaulinius įvertinimus pelniusias lazerines technologijas bei patirtį, ERA ESTHETIC klinikose gydymui ir grožiui puoselėti siūlome tik tai, kas patikrinta laiko bei įrodyta klinikiniais tyrimais. Pirmieji Lietuvoje lazerinėje dermatologijoje įvedėme šias aukso standarto technologijas: ULTHERA – nechirurginį odos patempimą aukštai fokusuotu ultragarsu (HIFU) su DEEP SEE vizualizacijos režimu, ALEKSANDRITO lazerius plaukelių šalinimui, pigmentacijos gydymui ir atjauninimui, VBEAM PERFECTA ir PRIMA lazerius kraujagyslinių darinių šalinimui ir raudonio mažinimui,  THERMAGE termoliftingą su trečios kartos CPT sistema, VELASHAPE III anticeliulitinį ir apimčių mažinimo masažą su kombinuota ELLOS technologija ir kitas Klientų pamėgtas procedūras.

   ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikose dirba įvairių medicinos sričių gydytojai, estetinės medicinos specialistai, turintys itin aukštą kvalifikaciją ir ilgametę patirtį. Mūsų gydytojai nuolat kelia kvalifikaciją, dalyvauja įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, JAV ir kitose šalyse. Aukšta kvalifikacija ir naujausios žinios leidžia išsamiai įvertinti individualią klinikinę paciento situaciją ir parinkti tinkamiausią gydymą.

   MŪSŲ TIKSLAS – TEIKTI PROFESIONALIAS ESTETINĖS IR LAZERINĖS DERMATOLOGIJOS PASLAUGAS, ATSIŽVELGIANT Į PAČIUS NAUJAUSIUS MOKSLO STANDARTUS. BŪTI ŽINGSNIU PRIEKYJE IR KLIENTAMS PASIŪLYTI TIK PAČIAS INOVATYVIAUSIAS TECHNOLOGIJAS, KURIOS PADĖTŲ IŠSPRĘSTI DAUGYBĘ ODOS PROBLEMŲ BEI PASIEKTI PUIKIUS ESTETINIUS REZULTATUS!

   Eraesthetic.shop – profesionalios kosmetikos elektroninė parduotuvė, kurioje rasite pasaulyje lyderiaujančius prekinius ženklus –  „Caregen”, „RVB SkinLab”, „Diego Dalla Palma”, „Intraceuticals”, „Hair Max”, „Institute BCN”, „Volcano SPA” ir kt. Esame vieninteliai Baltijos šalyse, prekiaujantys profesionaliomis, saugios ir natūralios sudėties, intensyvaus poveikio priemonėmis – tai kosmetika su biomimetiniais peptidais, didesnės koncentracijos hialurono rūgštimi, vitaminais bei sidabro, aukso ar platinos dalelėmis.

   ERA ESTHETIC atsakingai renkasi dermatologinę kosmetiką (dermatokosmetiką), kurią atstovauja. Klinikos gydytojai jau daugiau nei 15 metų dalyvauja svarbiausiuose tarptautiniuose kongresuose, kuriuose patys pirmieji susipažįsta su pasaulinėmis naujovėmis ir aktualijomis profesionalios kosmetikos ir estetinės medicinos srityje. Gerai išmanydami kokybiškos odos priežiūros svarbą ir odos problemas, tarptautiniuose kongresuose mūsų specialistai tikslingai atsirenka profesionalią kosmetiką, kurią vėliau ERA ESTHETIC atstovauja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Pasiūlyti tai, kas geriausia Jūsų odai – yra kasdienis ERA ESTHETIC iššūkis!

   PASAULINĖS INOVACIJOS – LYDERIAUJANTYS PREKINIAI ŽENKLAI!

   Vienoje platformoje galite patogiai ir greitai įsigyti Jus dominančią profesionalią kosmetiką! Specialūs pasiūlymai, platus produktų asortimentas laukia Jūsų.

   Apsipirkti galite 24/7.

   Mūsų partneriai

   Mes dirbame su lyderiaujančiomis pasaulyje kompanijomis ir aukščiausiais įvertinimais apdovanotais prekių ženklais:

   Savo praktikoje naudojame tik griežtai ES aprobuotus produktus, turinčius aukščiausius kokybės ir saugumo standartus

   Mūsų partneriai Lietuvoje:
   photo

   Turime valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie sveikatos apsaugos ministerijos išduotą asmens sveikatos priežiūros licenciją antrinės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos dermatovenerologijos, chirurgijos, akušerijos ir ginekologijos, slaugos-bendrosios praktikos slaugos paslaugoms teikti.

   Auksiniai standartai šiandien išsiplėtė į 12 lyderiaujančių technologijų!

    

    1. Aleksandrito lazerio naujausia versija GentleLase Pro („Syneron Candela“, JAV-Izraelis) – aukso standartas ilgalaikiam nepageidaujamų plaukelių šalinimui, pigmentacijos gydymui ir odos atjauninimui;
    2. ULTHERA – aukso standarto HIFU sistema, nechirurginiam liftingui aukštai fokusuotu ultragarsu – tai odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos (SMAS) patempimas;
    3. GentleYAG Pro („Syneron Candela“, JAV-Izraelis) – lyderis kraujagyslinių darinių, plaukų šalinimui, nagų grybelio gydymui lazeriu;
    4. GentleMAX Pro („Syneron Candela“, JAV-Izraelis) – lazerių  GentleLase Pro ir GentleYAG Pro platforma, apjungianti dvi naujausias lazerių versijas;
    5. Thermage CPT sistema („Solta Medical“, JAV) – aukso standartas veido ir kūno odos nechirurginiam patempimui, kūno ir veido kontūravimui bei atjauninimui;
    6. VelaShape III („Syneron Candela“, JAV-Izraelis) – pirmasis FDA patvirtintas įrenginys apimčių mažinimui ir vienintelis, apjungiantis net 4 technologijas anticeliulitiniam masažui ir kūno kontūravimui;
    7. VBeam Perfecta ir VBeam Prima pulsinis dažų lazeris („Syneron Candela“, JAV-Izraelis) – aukso standartas kraujagyslinių darinių gydymui;
    8. Fraxel DUAL lazerio naujausia versija („Solta Madical“, JAV) – aukso standartas frakciniam odos atnaujinimui, pigmentacijos, randų, strijų ir kitų odos trūkumų gydymui ir korekcijai;
    9. CO2RE („Syneron Candela“, JAV-Izraelis) aukso standartas CO2 frakciniam odos atnaujinimui;
    10. Omnilux(„Photo Therapeutics Ltd“, UK) – lyderis šviesos terapijoje aknės gydymui ir odos atjauninimui;
    11. Hydrafacial MD („Edge systems LLC“, JAV) – naujausia, patentuota, neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija;
    12. Intraceuticals („Intraceuticals Pty Ltd“, Australia) hiperbarinės oksigenacijos sistema – deguonies procedūrų lyderis odos drėkinimui, pigmentacijos, aknės gydymui, odos raukšlių korekcijai.
   Skaityti plačiau Suskleisti

   AUKSINIAI GROŽIO STANDARTAI PASIEKIAMI ERA ESTHETIC KLINIKOSE!

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra vieninteliai eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku