Apie Era Esthetic kliniką

Sveiki atvykę į ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikų grupę

“Era Esthetic” tarptautinių klinikų – Lietuva, Latvija, Vokietija įkūrėjai Jurgita ir Vaidas Stoškai: ” Estetinės ir lazerinės medicinos klinika “Era Esthetic” šiandien yra tokia, kurią Jūs renkatės ir kuria pasitikite – AČIŪ Jums už tai! To pasiekėme turėdami stiprias vertybes ir be išlygų jų laikydamiesi. Profesionalumas, pažangiausios technologijos, pasaulyje vertinamos auksiniu standartu, t.y. efektyviausia technologija savo kategorijoje, inovacijos ir maksimalus dėmesys Klientui, lydi kiekvieną mūsų sprendimą. Jums siūlome procedūras, kurios klinikiniais tyrimais yra patvirtintos kaip efektyvios ir saugios.
Buvome, esame ir būsime INOVATYVŪS. Pirmieji Lietuvoje įvedėme šias aukso standarto technologijas – Ulthera, PicoWay, Aleksandrito lazeriai, VBeam Prima ir VBeam Perfecta, Thermage CPT, Velashape III. Pirmosios klinikos Lietuvoje šiose procedūrose: Fraxel Dual frakcinis odos atjauninimas, randų gydymas, CO2Re frakcinis odos atjauninimas, randų gydymas, strijų šalinimas, Omnilux raudonosios šviesos terapija – aknės gydymas, Intraceuticals odos deguonies terapija, Hydrafacial su TOWER sistema – profesionalus veido valymas.

Kiekvieną dieną tariame ačiū Jums, mūsų Klientams, kad renkatės mus ir esate kartu.

Jūsų odos sveikata ir kokybe pasirūpinsime profesionaliai, būkite sveiki per grožį ir gražūs per sveikatą.

Jūsų ERA ESTHETIC www.lazerineklinika.lt

Gražios išvaizdos ryšys su sveikata ir jaunyste – laimingo gyvenimo pagrindas, kuris visais laikais skatino žmones ieškoti priemonių grožiui atsiskleisti, tad jau nuo Antikos laikų grožio simboliu yra tapusi antikinė moteris. Mūsų siekis išsaugoti tai, kas brangiausia – sveikatą ir puoselėti sveiką grožį.

ERA ESTHETIC ženklas apjungia profesionalių procedūrų teikimą bei profesionalios kosmetikos, pasižyminčios savo natūralia, aktyvių medžiagų sudėtimi, pardavimus.

ERA ESTHETIC ženklo simboliu yra antikinio grožio moteris, apgaubta klinikos vizijai ir misijai išreikštais prasmingais elementais logotipe.

 • Spindinčioje saulėje besisupanti unikalaus laikotarpio moteris, šviesos spinduliai – simbolizuoja lazerio spindulius bei perteikia estetikos raidą nuo antikos grožio ritualų iki pažangiausios lazerinės medicinos.
 • Melsvai žalia, sidabrinė, aukso spalvos – tai lazerio spindulių įvairovės ir funkcionalumo gama, kuri apima medicinos praktikos profesinę atsakomybę bei išskirtinumo, profesionalumo ir tobulumo įsipareigojimą.
 • Ąžuolo ir lauro medžių šakelės – tai stiprybės ir šlovės simboliai, kurių paskatinti siekiame išsaugoti tai, kas brangiausia – sveikatą ir puoselėti sveiką grožį.

ERA ESTHETIC AVENUE klinikos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – lazerinė dermatologija aukso standarto* technologijomis (visuotinai pripažinta efektyviausia arba lyderiaujanti technologija gydant odos problemas, atliekant procedūras). Estetinėje medicinoje – grožio injekcijos, nuo klasikos, kaip botulino ir hialurono preparatai iki inovacinių sprendimų “Natūralumo link”,  su naujos kartos injekcijomis praturtintomis biomimetiniais peptidais – kitaip vadinamais išmaniaisiais peptidais, kurie labai tiksliai prisitvirtina prie ląstelės receptoriaus ir tarsi pasuka jauninimo mechanizmą.

ERA ESTHETIC AVENUE – estetinės ir lazerinės medicinos klinika ir toliau reprezentuoja mūsų klinikos vertybes bei nuolat tobulėjančias inovatyvias technologijas, kurias taikant išsprendžiama daugybė odos problemų, pasiekiami greiti ir efektyvūs rezultatai aplenkiant chirurginę intervenciją, išvengiant siūlių ir ilgesnio poprocedūrinio laikotarpio.
ERA ESTHETIC AVENUE plėtojamos paslaugos –  estetinė ir lazerinė medicina, kosmetologija, estetinė chirurgija, teikiamas platus estetikos paslaugų spektras.
ERA ESTHETIC AVENUE – dar daugiau profesionalaus dėmesio ir aukščiausios kokybės Jūsų sveikatai ir grožiui!

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinika Vilniuje – siekdami kuo ilgiau išlikti sveiki ir jauni, pasitelkę pačius naujausius mokslo laimėjimus, tobulėjant estetinėms ir lazerinėms technologijoms, palengva įžengėme į Estetikos Erą… Šiuolaikiniai tarpusavio bendravimo, kokybės poreikio ir estetikos standartai puikiai atspindi ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos aplinką ir atliekamas lazerinės dermatologijos paslaugas, gydymus, kuriuose naudojamos aukso standartu įvertintos technologijos.

Daugiau nei dvyliką metų veiklos estetinėje medicinoje ir lazerinėje dermatologijoje, 70 kvalifikuotų gydytojų ir 9 filialai – tai ERA ESTHETIC klinikų sėkmingos veiklos ir tarptautinių standartų atspindys.

ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikose Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, Auksiniais standartais nominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Klinikos partneriai yra lyderiaujančios pasaulyje kompanijos, turinčios aukščiausiais įvertinimais apdovanotus prekių ženklus.


apie-face

Parce valetudini

Saugok sveikatą!

Ciceronas

ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės dermatologijos medicinos klinikose plėtojamos veiklos sritys:

Lazerinė dermatologijaEstetinė dermatologija

Kosmetologija Estetinė chirurgija

ESTETINĖ GINEKOLOGIJA

Pasitelkus aukščiausius pasaulinius įvertinimus pelniusias lazerines technologijas bei patirtį, ERA ESTHETIC klinikos gydymuose ir grožio puoselėjime siūlo tik tai, kas patikrinta laiko, patikrinta klinikinių tyrimų, tai kas inovatyvu ir geriausia. PIRMIEJI Lietuvoje lazerinėje dermatologijoje įvedėme šias aukso standarto technologijas: ULTHERA – nechirurginį odos patempimą aukštai fokusuotu ultragarsu su DEEP SEE vizualizacijos režimu, ALEKSANDRITO lazerius –  plaukelių šalinimui, pigmentacijos gydymui ir atjauninimui, VBEAM PERFECTA ir PRIMA lazerius kraujagyslinių darinių šalinimui, raudonio mažinimui, THERMAGE su trečios kartos CPT sistema – termoloftingą, VELASHAPE III – anticeliulitinį ir apimčių mažinimo masažą su kombinuota ELLOS technologija – 4 gydymai vienos procedūros metu ir kitos procedūros.

ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikose dirba įvairių medicinos sričių gydytojai, estetinės medicinos specialistai, pasižymintys itin aukšta kvalifikacija ir didele patirtimi. Mūsų gydytojai nuolat kelia kvalifikaciją dalyvaudami įvairiuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, JAV ir kitose šalyse. Klinikos gydytojai atsižvelgdami į klinikinę paciento situaciją, parinks tinkamiausią individualų gydymą.

Mūsų tikslas – profesionaliai ir rezultatyviai teikti estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugas, atsižvelgiant į pačius naujausius mokslo standartus, įsidiegiant, atnaujintas inovatyvias technologijas, kurių pagalba galėtume išspręsti daugybę odos problemų bei pasiekti puikius estetinius rezultatus!

Eraesthetic.shop – profesionalios kosmetikos elektroninė parduotuvė, atstovaujanti pasaulyje lyderiaujančius prekinius ženklus, esame ekskliuzyviniai distributoriai Pabaltyje –  “Caregen”, “RVB SkinLab”, “Diego Dalla Palma”, “Intraceuticals”, “Hair Max”, “Institute BCN”, “Volcano SPA” ir kt. Saugios, natūralesnės sudėties, intensyvesnio poveikio priemonės, praturtintos biomimetiniais peptidais, didesnės koncentracijos hialurono rūgštimi, vitaminais, sidabro, aukso, platinos dalelėmis.

“Era Esthetic” atsakingai renkasi kosmetiką – dermakosmetiką, kurią atstovauja. “Era Esthetic” klinikos estetinėje ir lazerinėje medicinoje praktikuojasi jau daugiau nei 13 metų, gydytojai nuolatos dalyvauja tarptautiniuose kongresuose, kuriuose patys pirmieji susipažįsta su pasaulinėmis naujovėmis ir aktualijomis profesionalios kosmetikos srityje, todėl atsižvelgdami į inovacijas, bei gerai išmanydami kokybiškos odos priežiūros svarbą, žinantys odos problemas ir joms spręsti tinkamiausias aktyviąsias medžiagas, kurios teigiamai veikia odos kokybę, atsirenka tikslinę profesionalią kosmetiką, kurią atstovaus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Pasiūlyti, tai, kas geriausia Jūsų odai – yra kasdienis “Era Esthetic” PRO iššūkis!

PAUSAULINĖS INOVACIJOS – LYDERIAUJANTYS PREKINIAI ŽENKLAI!

Vienoje platformoje galite patogiai ir greitai įsigyti Jūs dominančią profesionalią kosmetiką! Specialūs pasiūlymai, platus produktų asortimentas laukia Jūsų.

Apsipirkti galite 24/7.

Mūsų partneriai

Mes dirbame su lyderiaujančiomis pasaulyje kompanijomis ir aukščiausiais įvertinimais apdovanotais prekių ženklais:

Savo praktikoje naudojame tik griežtai ES aprobuotus produktus, turinčius aukščiausius kokybės ir saugumo standartus

Mūsų partneriai Lietuvoje:
photo

Turime Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos išduotą asmens sveikatos priežiūros licenciją antrinės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos dermatovenerologijos, chirurgijos, akušerijos ir ginekologijos, slaugos – bendrosios praktikos slaugos paslaugoms teikti.

Auksiniai standartai šiai dienai išsiplėtė į dvyliką lyderiaujančių technologijų!

 • Aleksandrito lazerio naujausia versija “GentleLase PRO” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – aukso standartas ilgalaikiam nepageidaujamų plaukelių šalinimui, pigmentacijos gydymui ir odos atjauninimui;
 • “Ulthera” – aukso standarto HIFU sistema, nechirurginiam liftingui aukštai fokusuotu ultragarsu – odos, poodinio riebalinio audinio ir paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos (SMAS) patempimas;
 • “GentleYAG Pro” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – lyderis kraujagyslinių darinių, plaukų šalinimui, nagų grybelio gydymo lazeris.
 • “GentleMAX Pro” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – lazerių  “GentleLase Pro” ir “GentleYAG” Pro platforma, apjungianti dvi naujausias lazerių versijas;
 • “Thermage CPT” sistema (Solta Medical, JAV) – aukso standartas veido ir kūno odos nechirurginiam patempimui, kūno ir veido kontūravimui bei atjauninimui;
 • “VelaShape III” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – pirmasis FDA patvirtintas apimčių mažinimui ir vienintelis, apjungiantis net keturias technologijas anticeliulitiniam masažui ir kūno kontūravimui;
 • “VBeam Perfecta” ir “VBeam Prima” pulsinis dažų lazeris (Syneron Candela, JAV-Izraelis) – aukso standartas kraujagyslinių darinių gydymui;
 • “Fraxel DUAL” lazerio naujausia versija (Solta Madical, JAV) – aukso standartas frakciniam odos atnaujinimui, pigmentacijos, randų, strijų ir kitų odos trūkumų gydymui ir korekcijai;
 • “CO2RE” (Syneron Candela, JAV-Izraelis) aukso standartas CO2 frakciniam odos atnaujinimui;
 • “Omnilux” (Photo Therapeutics Ltd, UK) – lyderis šviesos terapijoje aknės gydymui ir odos atjaunimui;
 • “Hydrafacial MD” (Edge systems LLC, JAV) – naujausia patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija;
 • “Intraceuticals” (Intraceuticals Pty Ltd, Australia) hiperbarinės oksigenacinė sistema – deguonies procedūrų lyderis odos drėkinimui, pigmentacijos, aknės gydymui, odos raukšlių korekcijai.
Skaityti plačiau Suskleisti

AUKSINIAI GROŽIO STANDARTAI PASIEKIAMI ERA ESTHETIC KLINIKOSE!

Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
Vilnius

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Skaityti plačiau Suskleisti
Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
Vilnius

Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
Kaunas

Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra vieninteliai eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
Kaunas

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

Skaityti plačiau Suskleisti
Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
Vilnius

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Skaityti plačiau Suskleisti
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku