Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Hydroliftingas, ilgesnis liftingo efektas

HYDROLIFTINGAS 4 D –  drėkina, maitina, liftinguoja odą!

veido liftingas

Hydroliftingas yra odos atjauninimo, švytėjimo atkūrimo ir drėkinimo procedūra. Ši magiška, „Wow“  efekto procedūra be jokio pašalinio poveikio leis akimirksniu pamiršti papilkėjusios ir suglebusios odos bėdas. Švelniai pasiekti rezultatai atrodys visiškai natūraliai, todėl po procedūros galėsite iš karto atrodyti jaunesnė, švytinti ir gaivi!

Kas yra „Hydroliftingas“?

Visi yra girdėję apie užpildus („filerius“). Paprastai užpildai yra substancijos, naudojamos raukšlėms ir smulkioms raukšlelėms užpildyti. Pastaraisiais metais atsirado inovatyvių būdų, kaip paryškinti grožį naudojant užpildus. Ne tik garsenybės, bet ir šiuolaikinės, skubančios moterys, nori kiek stangresnio veido kontūro, jaunatviško veido, nenaudojant skalpelio, pamaitintos, švytinčios ir sudrėkintos odos. Būtent ši, pasaulyje jau išpopuliarinta procedūra „Hydrolifting“ yra specialiai skirta šiems odos pokyčiams pasiekti, naudojant natūralią hialurono rūgštį, kitaip dar vadinamą „Jaunystės eliksyru“.

hydroliftingas

Hydroliftingo procedūra, kaip tai veikia?

Hydroliftingo procedūros metu taikant naujovišką metodą, mikroinjekcijomis į odą įterpiami odai identiški hialurono rūgšties mikroskopiniai lašeliai. Tokiu būdu, atjauninančiu preparatu, atnaujinami gilieji odos sluoksniai, pagerėja odos vidinis drėgmės balansas, ląstelių funkcijos ir gebėjimas gaminti kolageną. Ši procedūra tinka suglebusiai odai stangrinti, raukšlių sumažinimui, pajuodusių paakių korekcijai, papilkėjusios odos atgaivinimui. Rezultate atkuriamas odos elastingumas, “sveikos” odos išvaizda. Tokių puikių rezultatų pasiekiama dėl to, kad odoje atkuriami hialurono rūgšties rezervai, taigi odos drėgmės lygis pasiekia jaunystėje buvusį drėgmės lygį odoje. Tyrimai parodė, kad ši procedūra taip pat stimuliuoja kolageno gamybos procesus organizme, todėl dar 2–3 savaites po procedūros stebėsite kaip toliau gražėja Jūsų veido bruožai, o oda tampa vis labiau švytinti ir spindinti.

Kam ši procedūra tinka?

Procedūra „Hydroliftingas“ naudingiausia tiems, kuriuos neramina vidutiniškai suglebusi oda, veido raukšlės, pajuodę paakiai ir papilkėjusi veido spalva. Didelis šios procedūros privalumas – be natūralaus veido odos stangrinimo, taip pat giliai sudrėkinamas odos paviršius ir suteikiamas švytinčios ir pamaitintos odos efektas. Trumpalaikis poprocedūrinis laikotarpis – dėl atliktų mikroskopinių injekcijų keletą dienų odoje gali likti matomi maži adatos dūrių pėdsakai. Svarbiausia, kad pagaliau Jūsų oda atgaus jaunatvišką švytėjimą, kuriuo džiaugdavotės seniau ir nebereikės rūpintis dėl jokių pašalinių poveikių.

Skubantiems, taupantiems savo laiką ir finansus ši procedūra tikras atradimas, tai raudonojo kilimo verta veido procedūra!

Kiek procedūrų rekomenduojama atlikti?

Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojame atlikti 3 procedūrų kursą vieną kartą per mėnesį. Tai leidžia optimizuoti kolageno gamybą, kartu pratęsiant ir švytėjimo efektą odoje. Rezultatai bus matomi apie vienerius metus.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC  intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku