Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Paprastųjų spuogų (aknės) gydymas lazeriu

   Spuogų gydymas, aknės randelių gydymas lazeriu

   Pažangios lazerių technologijos spuogų gydymui

   spuogu gydymas lazeriuTurite spuogų ir ieškote būdų, kaip juos panaikinti? Pavargote nuo nesibaigiančių aknės bėrimų ar skausmingų ir pūlingų, giluminių spuogų ant veido, krūtinės ar nugaros?

   Neretai pavargstama ieškant būdų, kaip atsikratyti spuogų. Gydymas antibiotikais, hormonais ar sintetiniais retinoidais ilgai trunka ir tik laikinai pagerina odos būklę: gydymą nutraukus, aknė dažniausiai atsinaujina per trumpą laiką. Taip pat spuogų gydymą vaistais lydi padidėjęs bakterijų atsparumas įvairiems antibiotikams ir nereti vaistų nepageidaujami reiškiniai.

   Pažengus lazerių ir medicininėms technologijoms, jau yra labai veiksmingos technologijos, išgydančios paprastuosius spuogus. ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje taikomi net 5 patys naujausi medicinos įrenginiai ir lazeriai įvairiausių formų spuogų gydymui ir rausvų, rudų dėmelių, randų ar duobučių ir kitų nelygumų, liekančių po spuogų, šalinimui.

   Koks medicinos įrenginys ar lazeris konkrečiai aknės formai išgydyti tinka, patars gydytojas dermatologas, įvertinęs Jūsų odos būklę, esančius spuogelius ir jų formą, taip pat parinks tinkamą gydymo lazeriu būdą, kaip efektyviausiai panaikinti po aknės liekančias odos dėmeles ar randelius ir sugrąžinti sveiką odos išvaizdą.

   SPUOGŲ PO AKNĖS GYDYMAS  su JAV “Candela Medical” VBeam Prima ir VBeam Perfecta lazeriais – efektyvus rezultatas, nes mažinamas ir uždegimas, ir suskatinamas aktyviau gamintis kolagenas – atsinaujina oda!

   VBeam Prima arba VBeam Perfecta pulsinis dažų lazeris – prieš aknę ir raudonį, mažinamas uždegimas, šalinami spuogai ir randeliai po aknės

   “Syneron Candela” pulsinis dažų kraujagyslinis lazeris VBeam Perfecta yra pripažįstamas auksiniu standartu šalinant odos raudonį ir įvairiausius raudonos spalvos odos trūkumus. VBeam Perfecta lazeris išskiria specifinius geltonos spalvos spindulius ir naikina aknės bakterijas propionebacterium acnes, sumažina bakterijų sukeltą uždegimą ir aknės bėrimus. Lazeris efektyviai pašalina raudonį, susidariusį aknės bėrimų uždegimo vietoje, skatina naujo kolageno sintezę, lygindamas po spuogų susidariusius randelius ir šiurkštų odos reljefą. Rezultate laipsniškai pašalinamos po aknės liekančios raudonos dėmelės, odos raudonis, nyksta aknės bėrimai, koreguojami po spuogų atsiradę randai. Pokyčiai matomi jau po pirmos procedūros, kadangi sumažėja bėrimų ir randelių raudonis.

   Koks poveikis? 

   • Mažinamas uždegimas, šalinami spuogai.
   • Šalinami “švieži” randeliai po aknės.
   • Išvalomos užsikimšusios poros, kad mažiau formuotųsi nauji spuogai.
   • VBeam Prima ir VBeam Perfecta lazeriai vieninteliai suskatina aktyviau gamintis kolageną, tai reiškia – oda ATSINAUJINA.

   Rezultatas kalba pats už save, nuotraukos PRIEŠ ir PO, po gydymo su JAV naujausiu “VBeam Prima” lazeriu

   Kas yra Omnilux LED fototerapija ir kaip ji išgydo spuogus?

   Esant aktyviems paprastiesiems spuogams, ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje taikomas šiuolaikinis gydymas šviesą išskiriančiais diodais Omnilux medical (angl. LED – light emitting diods) bei plačiu lazerių spektru. Omnilux šviesą išskiriančių diodų sistemos gydymo efektyvumas yra patvirtintas klinikinėmis studijomis bei JAV Maisto ir vaistų administracijos (angl. FDA), o Laser and Light Technology Awards apdovanojimuose savo kategorijoje įvertinta kaip geriausia aknės gydymo sistema, todėl ją apžvelgsime plačiausiai. Išsamiau apie kitus lazerius, taikomus spuogų ir dėmelių, randų ar kitų odos nelygumų korekcijai, skaitykite – spuogų ir randų po spuogų gydymo programa.

   Omnilux terapija siaurabangė, tam tikro bangos ilgio šviesa yra didelis perversmas paprastųjų spuogų gydyme. Tai neinvazyvus ir efektyvus spuogų gydymas, kai veikiant išvien su organizmo gynyba, sunaikinama aknė. Omnilux sėkmingai naudojama tiek lengvų, tiek sunkių, netgi cistinių formų efektyviam spuogų gydymui.

   Omnilux medical mėlynos (angl. blue) ir raudonos (angl. revive) šviesos diodų technologija taikoma gydant aknę ir yra vienintelė sistema, duodanti ilgalaikį aknės bėrimų išnykimą. Ši gydymo sistema rekomenduojama esant aktyviai aknės formai – spuogeliams ant veido, krūtinės ar nugaros. Su Omnilux medical išimtinai gali dirbti tik gydytojai.

   Omnilux sistema susideda iš mėlynos ir raudonos šviesos diodų bei skleidžia tam tikro bangos ilgio šviesą. Ši šviesa atrasta po ilgų mokslinių tyrinėjimų – ji sunaikina Propionibacterium acnes bakterijas, kurios sukelia paprastuosius spuogus.

   Aknei gydyti naudojama mėlynos 415nm (Omnilux blue) ir raudonos (Omnilux red) 633nm šviesa, kurią sugeria bakterijų P.acnes išskiriami šviesai jautrūs porfirinai. Omnilux išskiriama mėlyna šviesa sutampa su porfirinų jautrumu šviesai – 415nm. Porfirinai ją sugeria ir išskiria intraląstelinį deguonį, kuris sunaikina pačias bakterijas P. acnes,dalyvaujančias spuogų susidaryme. Nelieka bakterijų, išnyksta ir aknės bėrimai.

   Sunaikinus bakterijas, gydymui naudojama Omnilux raudona 633 nm šviesa, kuri veikia priešuždegimiškai ir skatina odos bėrimų gijimą. Tokiu būdu aknės bėrimai sugyja, nebesiformuoja nauji spuogai ir išnyksta uždegimas.

   Omnilux medical skleidžiama šviesa sumažina ir odos riebalų sekreciją iki normalaus lygio. Be to, stimuliuoja fibroblastus – ląsteles, atsakingas už kolageno gamybą, todėl po procedūrų pagerėja odos spalva ir tonusas.

   Pastaba: paprastos mėlynos ir raudonos spalvos lemputės ar diodai neatlieka Omnilux veikimo. Tik Omnilux medical yra patvirtinta FDA ir išskiria klinikinėmis studijomis patvirtintą spektrą, kuris reikalingas aknės bakterijoms sunaikinti. Omnilux procedūros atliekamos tik medicinos klinikose.

   JAV naujos kartos SWT IPL “Nordlys” lazeris 

   Spuogų, aknės randų gydymas unikaliu daugiafunkciniu lazeriu

   Klientams pristatome visiškai naują Lietuvoje, pažangų ir daugiafunkcinį JAV diodinį lazerį. Viena pagrindinių ERA ESTHETIC vertybių – inovatoriškumas, todėl siekiame būti pirmieji ir pasiūlyti naujausias paslaugas pagal estetinės ir lazerinės dermatologijos pasaulio tendencijas. Šis lazeris apima net 4 skirtingas technologijas!

   Iki šiol universaliausia lazerinė sistema sujungia net 4 gydymo galimybes, kurioms kitu atveju reikėtų 4 skirtingų lazerių: SWT IPL, Frax 1550, Frax 1940, Nd: YAG 1064. Viena iš pagrindinių šio kombinuoto lazerio išskirtinių savybių – tai trumpesni už milisekundę impulsai, todėl užtikrinamas itin tikslus gydymas ir puikūs estetiniai rezultatai.

   Šis daugiafunkcinis lazeris yra skirtas tiek veido odos atjauninimui taikant frakcinio lazerio režimą, tiek dermatologinėms procedūroms, pavyzdžiui, saulės pažeistos odos skaistinimui,  pigmentinių dėmių šalinimui, spuogų, aknės bėrimų bei randų gydymui. Gydymo technologija turi integruotą infraraudonųjų spindulių lazerį, kuris mažina spuogų uždegiminius procesus. Taip pat šis lazeris skirtas įvairių kraujagyslių gydymui – šalina kapiliarus, gydo odos raudonį. Beje, tai dar ne viskas – naujoji technologija taikoma ir šviesos terapijai bei natūralaus kolageno gamybos skatinimui. Dėl šių savybių tai unikaliausia priemonė įvairioms odos problemoms spręsti ir visa tai galima atlikti vieno lazerio pagalba!

   Nuo spuogų likusių randų, aknės, smulkių ir gilesnių raukšlių gydymas, kolageno sintezės skatinimas

   Procedūrų skaičius yra nusprendžiamas individualiai, įvertinus paciento odos būklę, problemos dydį bei kitus įtakos faktorius. Dažniausiai rekomenduojamas 3 procedūrų kursas.

   Kaip dažnai reikia kartoti gydymą ir kiek laiko trunka poveikis?

   Procedūrų skaičius yra labai individualus kiekvienam klientui. Jis priklauso nuo odos problemos ir jos sunkumo, taip pat nuo asmeninių organizmo savybių bei bendros sveikatos būklės, plauko ir odos pigmentų ypatumų ir kitų faktorių.

   Fotodinaminis gydymas lokaliais medikamentais ALA

   Sunkių aknės formų atvejais 2-3 val. prieš raudonos šviesos procedūrą oda padengiama lokaliais medikamentais (ALA), didinančiais odos jautrumą šviesos diodų išskiriamai šviesai. Toks spuogų gydymas vadinamas fotodinamine terapija. Fotodinaminis gydymas padeda greičiau pasiekti ligos remisiją netgi esant sunkioms, cistinėms paprastųjų spuogų formoms.

   Kaip atliekamos spuogų gydymo procedūros?

   Gydytojas dermatologas, įvertinęs aknės (lot. acne) bėrimus, sudarys individulią schemą, pagal kurią kas 3-4 dienas Jums bus gydytojo atliekamos Omnilux mėlynos ir/ar raudonos šviesos procedūros. Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad ilgalaikei paprastųjų spuogų remisijai sukelti reikia 8 Omnilux šviesos procedūrų. Vienos procedūros trukmė 20-30 minučių. Pilnas aknės šviesos gydymo kursas užtrunka 4 savaites. Po procedūros iš karto galima grįžti prie įprastos veiklos, kadangi jokių matomų odos pakitimų, išskyrus per kelias valandas praeinantį lengvą odos paraudimą neišryškėja.

   Koks spuogų gydymo šviesą išskiriančiais diodais Omnilux efektyvumas?

   Remiantis klinikinių tyrimų rezultatais, pabaigus 8 procedūrų Omnilux kursą per 3 mėnesius laiko uždegiminių aknės bėrimų sumažėja iki 89 procentų. Jau po pirmos procedūros pastebima, kaip spuogai mažėja ir nyksta. Šviesos diodų Omnilux išskiriama mėlyna ir raudona šviesa stimuliuoja imunologinę odos funkciją, todėl gydymo poveikis išlieka ilgai. Norint išlyginti po spuogų liekančias dėmeles ir randelius, kad oda taptų ir vėl lygi, gydytojas dermatologas paskirs individualią Jūsų odai priežiūros programą. Plačiau apie tai skaitykite – spuogų ir randų po spuogų gydymo programa. 

   Plačiau apie paprastuosius spuogus skaitykite skiltyje – spuogai.

   Kokie yra spuogų gydymo lazeriu atsiliepimai?

   Spuogų gydymas Omnilux LED lazeriu yra natūralus būdas, užkertantis kelią spuogų (aknės) atsiradimui. Gydymas yra greitas, neskausmingas, saugus ir gali išgydyti spuogus visose srityse, įskaitant veido, kaklo, krūtinės ir nugaros sritis. Mūsų klinikos specialistai labai rekomenduoja šį spuogų gydymą lazeriu, turintį tik geriausius atsiliepimus pacientų tarpe.


   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos ir video iš ERA ESTHETIC klinikos ir imagebylaser.com.au tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Arba skambinkite telefonu:
   Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė