Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Paprastųjų spuogų (aknės) gydymas lazeriu

Pažangios lazerių technologijos spuogų gydymui

spuogu gydymas lazeriuTurite spuogų ir ieškote būdų, kaip juos panaikinti? Pavargote nuo nesibaigiančių aknės bėrimų ar skausmingų ir pūlingų, giluminių spuogų ant veido, krūtinės ar nugaros?

Neretai pavargstama ieškant būdų, kaip atsikratyti spuogų. Gydymas antibiotikais, hormonais ar sintetiniais retinoidais ilgai trunka ir tik laikinai pagerina odos būklę: gydymą nutraukus, aknė dažniausiai atsinaujina per trumpą laiką. Taip pat spuogų gydymą vaistais lydi padidėjęs bakterijų atsparumas įvairiems antibiotikams ir nereti vaistų nepageidaujami reiškiniai.

Pažengus lazerių ir medicininėms technologijoms, jau yra labai veiksmingos technologijos, išgydančios paprastuosius spuogus. ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje taikomi net 5 patys naujausi medicinos įrenginiai ir lazeriai įvairiausių formų spuogų gydymui ir rausvų, rudų dėmelių, randų ar duobučių ir kitų nelygumų, liekančių po spuogų, šalinimui.

Koks medicinos įrenginys ar lazeris konkrečiai aknės formai išgydyti tinka, patars gydytojas dermatologas, įvertinęs Jūsų odos būklę, esančius spuogelius ir jų formą, taip pat parinks tinkamą gydymo lazeriu būdą, kaip efektyviausiai panaikinti po aknės liekančias odos dėmeles ar randelius ir sugrąžinti sveiką odos išvaizdą.

Kas yra Omnilux LED fototerapija ir kaip ji išgydo spuogus?

Esant aktyviems paprastiesiems spuogams, ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje taikomas šiuolaikinis gydymas šviesą išskiriančiais diodais Omnilux medical (angl. LED – light emitting diods) bei plačiu lazerių spektru. Omnilux šviesą išskiriančių diodų sistemos gydymo efektyvumas yra patvirtintas klinikinėmis studijomis bei JAV Maisto ir vaistų administracijos (angl. FDA), o Laser and Light Technology Awards apdovanojimuose savo kategorijoje įvertinta kaip geriausia aknės gydymo sistema, todėl ją apžvelgsime plačiausiai. Išsamiau apie kitus lazerius, taikomus spuogų ir dėmelių, randų ar kitų odos nelygumų korekcijai, skaitykite – spuogų ir randų po spuogų gydymo programa.

 

spuogu gydymas omnilux

Omnilux terapija siaurabangė, tam tikro bangos ilgio šviesa yra didelis perversmas paprastųjų spuogų gydyme. Tai neinvazyvus ir efektyvus spuogų gydymas, kai veikiant išvien su organizmo gynyba, sunaikinama aknė. Omnilux sėkmingai naudojama tiek lengvų, tiek sunkių, netgi cistinių formų efektyviam spuogų gydymui.

Omnilux medical mėlynos (angl. blue) ir raudonos (angl. revive) šviesos diodų technologija taikoma gydant aknę ir yra vienintelė sistema, duodanti ilgalaikį aknės bėrimų išnykimą. Ši gydymo sistema rekomenduojama esant aktyviai aknės formai – spuogeliams ant veido, krūtinės ar nugaros. Su Omnilux medical išimtinai gali dirbti tik gydytojai.

Omnilux sistema susideda iš mėlynos ir raudonos šviesos diodų bei skleidžia tam tikro bangos ilgio šviesą. Ši šviesa atrasta po ilgų mokslinių tyrinėjimų – ji sunaikina Propionibacterium acnes bakterijas, kurios sukelia paprastuosius spuogus.

Aknei gydyti naudojama mėlynos 415nm (Omnilux blue) ir raudonos (Omnilux red) 633nm šviesa, kurią sugeria bakterijų P.acnes išskiriami šviesai jautrūs porfirinai. Omnilux išskiriama mėlyna šviesa sutampa su porfirinų jautrumu šviesai – 415nm. Porfirinai ją sugeria ir išskiria intraląstelinį deguonį, kuris sunaikina pačias bakterijas P. acnes,dalyvaujančias spuogų susidaryme. Nelieka bakterijų, išnyksta ir aknės bėrimai.

Sunaikinus bakterijas, gydymui naudojama Omnilux raudona 633 nm šviesa, kuri veikia priešuždegimiškai ir skatina odos bėrimų gijimą. Tokiu būdu aknės bėrimai sugyja, nebesiformuoja nauji spuogai ir išnyksta uždegimas.

Omnilux medical skleidžiama šviesa sumažina ir odos riebalų sekreciją iki normalaus lygio. Be to, stimuliuoja fibroblastus – ląsteles, atsakingas už kolageno gamybą, todėl po procedūrų pagerėja odos spalva ir tonusas.

Pastaba: paprastos mėlynos ir raudonos spalvos lemputės ar diodai neatlieka Omnilux veikimo. Tik Omnilux medical yra patvirtinta FDA ir išskiria klinikinėmis studijomis patvirtintą spektrą, kuris reikalingas aknės bakterijoms sunaikinti. Omnilux procedūros atliekamos tik medicinos klinikose.

Fotodinaminis gydymas lokaliais medikamentais ALA

Sunkių aknės formų atvejais 2-3 val. prieš raudonos šviesos procedūrą oda padengiama lokaliais medikamentais (ALA), didinančiais odos jautrumą šviesos diodų išskiriamai šviesai. Toks spuogų gydymas vadinamas fotodinamine terapija. Fotodinaminis gydymas padeda greičiau pasiekti ligos remisiją netgi esant sunkioms, cistinėms paprastųjų spuogų formoms.

Kaip atliekamos spuogų gydymo procedūros?

aknes gydymas lazeriuGydytojas dermatologas, įvertinęs aknės (lot. acne) bėrimus, sudarys individulią schemą, pagal kurią kas 3-4 dienas Jums bus gydytojo atliekamos Omnilux mėlynos ir/ar raudonos šviesos procedūros. Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad ilgalaikei paprastųjų spuogų remisijai sukelti reikia 8 Omnilux šviesos procedūrų. Vienos procedūros trukmė 20-30 minučių. Pilnas aknės šviesos gydymo kursas užtrunka 4 savaites. Po procedūros iš karto galima grįžti prie įprastos veiklos, kadangi jokių matomų odos pakitimų, išskyrus per kelias valandas praeinantį lengvą odos paraudimą neišryškėja.

Koks spuogų gydymo šviesą išskiriančiais diodais Omnilux efektyvumas?

Remiantis klinikinių tyrimų rezultatais, pabaigus 8 procedūrų Omnilux kursą per 3 mėnesius laiko uždegiminių aknės bėrimų sumažėja iki 89 procentų. Jau po pirmos procedūros pastebima, kaip spuogai mažėja ir nyksta. Šviesos diodų Omnilux išskiriama mėlyna ir raudona šviesa stimuliuoja imunologinę odos funkciją, todėl gydymo poveikis išlieka ilgai. Norint išlyginti po spuogų liekančias dėmeles ir randelius, kad oda taptų ir vėl lygi, gydytojas dermatologas paskirs individualią Jūsų odai priežiūros programą. Plačiau apie tai skaitykite – spuogų ir randų po spuogų gydymo programa. 

Plačiau apie paprastuosius spuogus skaitykite skiltyje – spuogai.

Kokie yra spuogų gydymo lazeriu atsiliepimai?

Spuogų gydymas Omnilux LED lazeriu yra natūralus būdas, užkertantis kelią spuogų (aknės) atsiradimui. Gydymas yra greitas, neskausmingas, saugus ir gali išgydyti spuogus visose srityse, įskaitant veido, kaklo, krūtinės ir nugaros sritis. Mūsų klinikos specialistai labai rekomenduoja šį spuogų gydymą lazeriu, turintį tik geriausius atsiliepimus pacientų tarpe.


Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos ir video iš ERA ESTHETIC klinikos ir imagebylaser.com.au tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku