Hydrafacial

   HYDRAFACIAL – 3D SKIN TREATMENT

   Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinika pristato Hydrafacial MD™ – tai patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija, šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje vadinama „all-inclusive“. Šiandien Hydrafacial įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje.

   Progresyvi Hydrafacial procedūra yra trigubo veikimo, oda vienos procedūros metu efektyviai valoma, veikiama vakuumo ir aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais, to pasekoje atnaujinama, giliai išvaloma, intensyviai drėkinama, sprendžiamos įvairios odos problemos ir atliekama anti-aging priežiūra.

   Era Esthetic klinikoje Hydrafacial procedūra atliekama naujausiu 2015 m. Hydrafacial Tower aparatu.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku