Sveika ir švytinti oda - tai neatsiejama sveikos gyvensenos dalis, kuri reikalauja ypatingo dėmesio. Mano, kaip specialistės tikslas - pasitelkus turimas žinias, naujausias lazerinės ir estetinės medicinos technologijas puoselėti odos grožį bei sveikatą ir taip pasiekti pačius geriausius rezultatus, kurie džiugintų kiekvieną Pacientą.

   Pasirinkti specialistą

   Monika Mikelkevičienė

   Bendrosios medicinos praktikos slaugytoja

   Lazerinės ir estetinės medicinos specialistė

   Visuomenės sveikatos specialistė

   Bendrosios medicinos praktikos slaugytoja

   Mokslinė publikacija:

   Mokslinė konferencija:

   • 2017 m. – I vietos laimėtoja SMD mokslinėje konferencijoje už pranešimą̨ „Moterų žinios ir nuomonė apie kineziterapiją ir jos taikymo galimybes nėštumo metu”.

   Nuolatos kelia savo kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – teoriniuose ir praktiniuose mokymuose.

   Specializacija

   Estetinė ir lazerinė medicina, odos kokybės gerinimo procedūros.


   Nuo 2017 m.

   Estetinės ir lazerinės medicinos specialistė (bendrosios praktikos slaugytoja) ERA ESTHETIC estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje.

   2018-2022 m.

   Vilniaus kolegija, Sveikatos priežiūros fakultetas, Biomedicinos kryptis, Bendrosios medicinos praktikos slaugos studijų programa.

   2017-2019 m.

   Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, Biomedicinos kryptis, Visuomenės sveikatos studijų programa, Įgytas sveikatos mokslų magistro laipsnis.

   2013-2017 m.

   Lietuvos sporto universitetas, Biomedicinos kryptis, Kineziterapijos studijų programa. Įgyta kineziterapeuto profesinė kvalifikacija.


   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku