Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Riebalų naikinimas šalčiu – Cocoon CoolTech

Krioterapija, riebalų naikinimas šalčiu – “Cocoon CoolTech”, analogų Lietuvoje neturinti Ispaniška technologija!

VEIKSMINGA PROCEDŪRA LOKALIZUOTOMS RIEBALŲ SANKAUPOMS MAŽINTI!

KRIOLIPOLIZĖS METU – VEIKIAMOS VISOS KŪNO LINIJOS!

DU, VIENU METU NAUDOJAMI APLIKATORIAI!

Krioterapiją galima prilyginti liposakcijai (riebalų nusiurbimui), tačiau ji atliekama nepažeidžiant odos, nenaudojant anestezijos ir nėra jokio poprocedūrinio laikotarpio!

Krioterapija, riebalų naikinimas šalčiu – COOLTECH, kodėl verta rinktis šią procedūrą?

  • Be chirurginės intervencijos;
  • Sunaikinamos riebalinės ląstelės;
  • Nėra randų;
  • Nėra poprocedūrinio laikotarpio.

Riebalų nusiurbimas, daugelis taip įvardija COOLTECH technologiją!

Krioterapija „Cooltech“ – tai nechirurginė riebalų mažinimo procedūra, kurios metu naudojant kontroliuojamą šaldymą naikinamos riebalinės ląstelės nepageidaujamose srityse. Užšaldžius riebalines ląsteles, jos suskaidomos ir palaipsniui mėnesio eigoje pašalinamos iš organizmo. Rezultatai įrodyti, pastebimi ir ilgai išliekantys. Šios procedūros tikslas – atkurti dailias kūno formas, sugrąžinti kūno jaunatviškesnės odos išvaizdą bei Jums padidinti pasitikėjimą savimi! „Cooltech“ yra veiksmingas būdas kontroliuoti ir/ar pašalinti kūno riebalų perteklių.

Kriolipolizės “Cocoon Cooltech” metodas reikalauja ir mažiau investicijų. Poveikis šalčiu labai tinka tiems, kurie yra neblogos formos, tačiau nori atsikratyti nei dieta, nei mankšta neįveikiamų riebalų sankaupų. Klinikiniai tyrimai įrodė, kad minusinės temperatūros veikiamos poodinių riebalų ląstelės, arba adipocitai, praranda gyvybiniams procesams reikalingą šilumą ir žūva. Tačiau aplinkinių audinių – odos, raumenų ląstelės yra ne tokios jautrios šalčiui, todėl aplinkiniai audiniai yra nepažeidžiami – procedūra yra saugi!

Atliekant „Cooltech“ procedūrą, galima ne tik atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, tačiau ir efektingai dailinti, koreguoti figūrą!

 

Krioterapija, riebalų naikinimas šalčiu, kriolipolizė, “Cocoon CoolTech” – ar šis gydymo būdas tinka Jums?

Idealus kandidatas procedūrai – žmogus, neturintis didelio viršsvorio, o tiesiog norintis sumažinti riebalų kiekį atskirose kūno srityse (pilvo, juosmens, nugaros, kojų ar sėdmenų srityse). Taip pat šią procedūrą galima atlikti ir žmonėms, kurie turi viršsvorį.

Krioterapija – COCOON CoolTech, kaip vyksta apimčių mažinimo, riebalų naikinimo šalčiu procedūra?

Krioterapijos trukmė –  įprastai trunka šiek tiek ilgiau nei valandą (70 min.), bet tuo pačiu metu galima veikti ir 2 kūno sritis. Didesniems plotams daugiau laiko skirti irgi nereikia. Parinkti specialūs antgaliai uždedami taip, kad būtų nukreipti į tikslines sritis. Ląsteles pakankamai užšaldžius, procedūra baigiama, o Jūs galite grįžti į įprastas kasdienes veiklas be jokio reabilitacinio laikotarpio.

Kiek krioterapijos, riebalų naikinimo šalčiu “Cocoon CoolTech” procedūrų reikia?

Įprastai reikalingos 3-4 procedūros, tikslų procedūrų skaičių įvardins specialistas Jūsų vizito metu, įsivertinęs Jūsų lūkesčius, parinks tinkamiausią gydymo planą.

Ar krioterapija „Cooltech“, riebalų naikinimas šalčiu –  skausminga procedūra?

„Cooltech“ procedūra yra komfortiška – dauguma pacientų procedūros metu bendrauja, naršo telefone, skaito knygą ar netgi nusnūsta. Po „Cooltech“ procedūros pacientai iš karto grįžta į darbą ar į kitą įprastinę veiklą.

Šalčio terapija ir riebalų mažinimas šalčiu – “Cooltech” procedūros metu, kas atsitinka su riebalais? 

Kai paveiktos riebalų ląstelės kristalizuojasi (sušąla), organizmas ima absorbuoti riebalus ir tas negyvas ląsteles pašalina.

Ar kriolipolizė, riebalų naikinimas šalčiu –  „Cooltech“ procedūra saugi?

Riebalų naikinimas šalčiu – kriolipolizė yra brandi, moderni technologija. Visame pasaulyje atliekama daugybė procedūrų – įrodyta, kad tai saugi ir veiksminga procedūra riebalams šalinti nechirurginiu būdu. Kitaip nei kiti invaziniai metodai, šiai procedūrai nereikalinga anestezija ar laikas atsigauti po procedūros, nes šalinimas šiuo procesu yra natūralus ir fiziologinis.

Kada pamatysite krioterapijos “Cooltech” rezultatą?

Procedūros rezultatas pasirodys palaipsniui, Jūsų organizmui veikiant paveiktas riebalų ląsteles. Rezultatas įprastai pradeda ryškėti po 8 savaičių.

Riebalų naikinimas šalčiu, kurioms kūno sritims galima atlikti ” Cocoon CoolTech” procedūrą?

Krioterapija ir riebalų naikinimas šalčiu su išskirtine „Cooltech“ technologija pasižymi tuo, kad ją galima pritaikyti bet kuriai probleminei sričiai. „Cooltech“ veikia ir naikina riebalus tose srityse, kurios yra atspariausios pokyčiams, tai – pilvas, juosmens sritis, nugaros juosta po liemenėle, šlaunys. Ką galima suspausti, galima ir užšaldyti.

Kiek laiko trunka “Cocoon Cooltech” procedūra?

Krioterapijos procedūra trunka 70 minučių, nes tiek laiko veiksmingai naikinami riebalai. Galite ją atlikti vienai ar 2 sritims vieno vizito metu, tai priklauso nuo Jūsų lūkesčių, tikslų ir užimtumo.

Kas kiek laiko atliekamos riebalų naikinimo šalčiu procedūros?

Krioterapijos procedūros atliekamos kas 4-6 savaites, kai veikiama ta pati sritis. Procedūros metu rekomenduojama veikti ne daugiau kaip 2 sritis.

LEISKITE ŠALČIUI PAKEISTI JŪSŲ GYVENIMĄ!

NAUJA KRIOTERAPIJOS PROCEDŪRŲ KONCEPCIJA!

RIEBALŲ NAIKINIMAS ŠALČIU – INOVATORIŠKA TECHNOLOGIJA!

„Cooltech“ yra naujas ir vienas saugiausių bei efektyviausių įrenginių kriolipolizės procedūroms atlikti. Jo inovatyvi sistema leidžia tuo pačiu metu naudoti ir du papildomus rankinius atngtalius, kurie primena intensyvų masažą, tai apjungus yra išgaunamas gilesnis rezultatas.

Tai neinvazinė procedūra, po kurios nereikia poprocedūrinio laikotarpio. Pacientas gali grįžti į savo įprastą kasdienį gyvenimą tą pačią procedūros dieną.

Išskirtinė „Cooltech“ technologija leidžia vienos procedūros metu dirbti su dviem aplikatoriais, taip sutrumpinama procedūros trukmė ir suteikiama daugiau patogumo pačiam pacientui, nes vos vieno vizito metu iš karto bus galima sumažinti dvi sritis ir užtikrinti pastebimai lygesnės odos efektą.

PRIVALUMAS: Skirtingos kūno sritys, kurias galima veikti technologija „Cooltech“, specialūs aplikatoriai –  yra vienas pagrindinių šios technologijos laimėjimų,  nes visas kūno linijas galima padailinti per 3-4 procedūras.

Šaldomojo gelio pagalvėlė su PATENTUOTA MEMBRANA

„Cocoon Medical“ užpatentavo sutvirtintą šaldomojo gelio pagalvėlės membraną, kuri užtikrina maksimalų saugumą pacientams.

Užtikrinami geriausi rezultatai ir maksimali odos apsauga.

Saugumas +  rezultatas.

RIEBALŲ NAIKINIMAS ŠALČIU – COCCON SISTEMOS APLIKATORIAI IR ANTGALIAI

Procedūros su tiesiais antgaliais

Šis antgalis apima didžiausią sritį. Skirta veikti didelėms sritims ant lygių paviršių. (Riebalinėms klostėms, kurių ilgis iki 14 cm.)

Tiesiojo įtaiso antgalis specialiai sukurtas geresnei prieigai prie kietų arba labai nedidelių riebalų klosčių.

Procedūros su lenktais antgaliais

Specialiai sukurta dirbti su išlinkusiomis sritimis, nenukenčiant įsiurbimo stiprumui. (Riebalinėms klostėms, kurių ilgis iki 15,5 cm.)

Procedūros su dvigubais antgaliais

Sukurta, kad būtų galima vienodai veikti visą pilvo srities ilgį vieno seanso metu. (Riebalinėms klostėms, kurių ilgis iki 19,8 cm.)

Rekomendacija po procedūros:

Vengti:

  • intensyvaus karščio šaltinių 7 dienas po procedūros;
  • fizinio aktyvumo, kuris galėtų sukelti traumą ar paveikti procedūros metu veiktas sritis;
  • tolimų kelionių (pirmas 72 valandas), nes tai gali sukelti skysčių kaupimąsi ir edemą.

Tęstiniam, intensyvesniam rezultatui pasiekti rekomenduojama laikytis hipokalorinės dietos, kurios metu suvartojama mažai sočiųjų riebalų, taip pat treniruotis fiziškai mažiausiai 3 mėnesius po procedūros.

Krioterapijos “Cooltech” procedūros kontraindikacijos

Ši procedūra neatliekama žmonėms, alergiškiems šalčiui, sergantiems ūmiomis uždegiminėmis odos ligomis, krioglobulinemija, turintiems inkstų ir kepenų nepakankamumą, taip pat nėščioms ar maitinančioms moterims.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku