Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Riebalų naikinimas šalčiu – Cocoon CoolTech

   TOBULŲ kūno linkių FABRIKAS: 2X Cocoon CoolTech + 4x Venus Legacy + 4x Cristal Fit = 989 EUR (vietoje 1550 EUR).

   Pasiūlymas galioja registruojantis iki š.m. birželio 15 d., kodu KŪNAS.

   Procedūros, kurių reikia Tavo kūnui? VISI pasiūlymai čia: https://lazerineklinika.lt/sok-i-vasara

    

    

       Krioterapija, riebalų naikinimas šalčiu – “Cocoon CoolTech”, analogų Lietuvoje neturinti Ispaniška technologija!

   VEIKSMINGA PROCEDŪRA LOKALIZUOTOMS RIEBALŲ SANKAUPOMS MAŽINTI!

   KRIOLIPOLIZĖS METU – VEIKIAMOS VISOS KŪNO LINIJOS!

   DU, VIENU METU NAUDOJAMI APLIKATORIAI!

   Krioterapiją galima prilyginti liposakcijai (riebalų nusiurbimui), tačiau ji atliekama nepažeidžiant odos, nenaudojant anestezijos ir nėra jokio poprocedūrinio laikotarpio!

   Krioterapija, riebalų naikinimas šalčiu – COOLTECH, kodėl verta rinktis šią procedūrą?

   • Be chirurginės intervencijos;
   • Sunaikinamos riebalinės ląstelės;
   • Nėra randų;
   • Nėra poprocedūrinio laikotarpio.

   Riebalų nusiurbimas, daugelis taip įvardija COOLTECH technologiją!

   Krioterapija „Cooltech“ – tai nechirurginė riebalų mažinimo procedūra, kurios metu naudojant kontroliuojamą šaldymą naikinamos riebalinės ląstelės nepageidaujamose srityse. Užšaldžius riebalines ląsteles, jos suskaidomos ir palaipsniui mėnesio eigoje pašalinamos iš organizmo. Rezultatai įrodyti, pastebimi ir ilgai išliekantys. Šios procedūros tikslas – atkurti dailias kūno formas, sugrąžinti kūno jaunatviškesnės odos išvaizdą bei Jums padidinti pasitikėjimą savimi! „Cooltech“ yra veiksmingas būdas kontroliuoti ir/ar pašalinti kūno riebalų perteklių.

   Kriolipolizės “Cocoon Cooltech” metodas reikalauja ir mažiau investicijų. Poveikis šalčiu labai tinka tiems, kurie yra neblogos formos, tačiau nori atsikratyti nei dieta, nei mankšta neįveikiamų riebalų sankaupų. Klinikiniai tyrimai įrodė, kad minusinės temperatūros veikiamos poodinių riebalų ląstelės, arba adipocitai, praranda gyvybiniams procesams reikalingą šilumą ir žūva. Tačiau aplinkinių audinių – odos, raumenų ląstelės yra ne tokios jautrios šalčiui, todėl aplinkiniai audiniai yra nepažeidžiami – procedūra yra saugi!

   Atliekant „Cooltech“ procedūrą, galima ne tik atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, tačiau ir efektingai dailinti, koreguoti figūrą!

    

   Krioterapija, riebalų naikinimas šalčiu, kriolipolizė, “Cocoon CoolTech” – ar šis gydymo būdas tinka Jums?

   Idealus kandidatas procedūrai – žmogus, neturintis didelio viršsvorio, o tiesiog norintis sumažinti riebalų kiekį atskirose kūno srityse (pilvo, juosmens, nugaros, kojų ar sėdmenų srityse). Taip pat šią procedūrą galima atlikti ir žmonėms, kurie turi viršsvorį.

   Krioterapija – COCOON CoolTech, kaip vyksta apimčių mažinimo, riebalų naikinimo šalčiu procedūra?

   Krioterapijos trukmė –  įprastai trunka šiek tiek ilgiau nei valandą (70 min.), bet tuo pačiu metu galima veikti ir 2 kūno sritis. Didesniems plotams daugiau laiko skirti irgi nereikia. Parinkti specialūs antgaliai uždedami taip, kad būtų nukreipti į tikslines sritis. Ląsteles pakankamai užšaldžius, procedūra baigiama, o Jūs galite grįžti į įprastas kasdienes veiklas be jokio reabilitacinio laikotarpio.

   Kiek krioterapijos, riebalų naikinimo šalčiu “Cocoon CoolTech” procedūrų reikia?

   Įprastai reikalingos 3-4 procedūros, tikslų procedūrų skaičių įvardins specialistas Jūsų vizito metu, įsivertinęs Jūsų lūkesčius, parinks tinkamiausią gydymo planą.

   Ar krioterapija „Cooltech“, riebalų naikinimas šalčiu –  skausminga procedūra?

   „Cooltech“ procedūra yra komfortiška – dauguma pacientų procedūros metu bendrauja, naršo telefone, skaito knygą ar netgi nusnūsta. Po „Cooltech“ procedūros pacientai iš karto grįžta į darbą ar į kitą įprastinę veiklą.

   Šalčio terapija ir riebalų mažinimas šalčiu – “Cooltech” procedūros metu, kas atsitinka su riebalais? 

   Kai paveiktos riebalų ląstelės kristalizuojasi (sušąla), organizmas ima absorbuoti riebalus ir tas negyvas ląsteles pašalina.

   Ar kriolipolizė, riebalų naikinimas šalčiu –  „Cooltech“ procedūra saugi?

   Riebalų naikinimas šalčiu – kriolipolizė yra brandi, moderni technologija. Visame pasaulyje atliekama daugybė procedūrų – įrodyta, kad tai saugi ir veiksminga procedūra riebalams šalinti nechirurginiu būdu. Kitaip nei kiti invaziniai metodai, šiai procedūrai nereikalinga anestezija ar laikas atsigauti po procedūros, nes šalinimas šiuo procesu yra natūralus ir fiziologinis.

   Kada pamatysite krioterapijos “Cooltech” rezultatą?

   Procedūros rezultatas pasirodys palaipsniui, Jūsų organizmui veikiant paveiktas riebalų ląsteles. Rezultatas įprastai pradeda ryškėti po 8 savaičių.

   Riebalų naikinimas šalčiu, kurioms kūno sritims galima atlikti ” Cocoon CoolTech” procedūrą?

   Krioterapija ir riebalų naikinimas šalčiu su išskirtine „Cooltech“ technologija pasižymi tuo, kad ją galima pritaikyti bet kuriai probleminei sričiai. „Cooltech“ veikia ir naikina riebalus tose srityse, kurios yra atspariausios pokyčiams, tai – pilvas, juosmens sritis, nugaros juosta po liemenėle, šlaunys. Ką galima suspausti, galima ir užšaldyti.

   Kiek laiko trunka “Cocoon Cooltech” procedūra?

   Krioterapijos procedūra trunka 70 minučių, nes tiek laiko veiksmingai naikinami riebalai. Galite ją atlikti vienai ar 2 sritims vieno vizito metu, tai priklauso nuo Jūsų lūkesčių, tikslų ir užimtumo.

   Kas kiek laiko atliekamos riebalų naikinimo šalčiu procedūros?

   Krioterapijos procedūros atliekamos kas 4-6 savaites, kai veikiama ta pati sritis. Procedūros metu rekomenduojama veikti ne daugiau kaip 2 sritis.

   LEISKITE ŠALČIUI PAKEISTI JŪSŲ GYVENIMĄ!

   NAUJA KRIOTERAPIJOS PROCEDŪRŲ KONCEPCIJA!

   RIEBALŲ NAIKINIMAS ŠALČIU – INOVATORIŠKA TECHNOLOGIJA!

   „Cooltech“ yra naujas ir vienas saugiausių bei efektyviausių įrenginių kriolipolizės procedūroms atlikti. Jo inovatyvi sistema leidžia tuo pačiu metu naudoti ir du papildomus rankinius atngtalius, kurie primena intensyvų masažą, tai apjungus yra išgaunamas gilesnis rezultatas.

   Tai neinvazinė procedūra, po kurios nereikia poprocedūrinio laikotarpio. Pacientas gali grįžti į savo įprastą kasdienį gyvenimą tą pačią procedūros dieną.

   Išskirtinė „Cooltech“ technologija leidžia vienos procedūros metu dirbti su dviem aplikatoriais, taip sutrumpinama procedūros trukmė ir suteikiama daugiau patogumo pačiam pacientui, nes vos vieno vizito metu iš karto bus galima sumažinti dvi sritis ir užtikrinti pastebimai lygesnės odos efektą.

   PRIVALUMAS: Skirtingos kūno sritys, kurias galima veikti technologija „Cooltech“, specialūs aplikatoriai –  yra vienas pagrindinių šios technologijos laimėjimų,  nes visas kūno linijas galima padailinti per 3-4 procedūras.

   Šaldomojo gelio pagalvėlė su PATENTUOTA MEMBRANA

   „Cocoon Medical“ užpatentavo sutvirtintą šaldomojo gelio pagalvėlės membraną, kuri užtikrina maksimalų saugumą pacientams.

   Užtikrinami geriausi rezultatai ir maksimali odos apsauga.

   Saugumas +  rezultatas.

   RIEBALŲ NAIKINIMAS ŠALČIU – COCCON SISTEMOS APLIKATORIAI IR ANTGALIAI

   Procedūros su tiesiais antgaliais

   Šis antgalis apima didžiausią sritį. Skirta veikti didelėms sritims ant lygių paviršių. (Riebalinėms klostėms, kurių ilgis iki 14 cm.)

   Tiesiojo įtaiso antgalis specialiai sukurtas geresnei prieigai prie kietų arba labai nedidelių riebalų klosčių.

   Procedūros su lenktais antgaliais

   Specialiai sukurta dirbti su išlinkusiomis sritimis, nenukenčiant įsiurbimo stiprumui. (Riebalinėms klostėms, kurių ilgis iki 15,5 cm.)

   Procedūros su dvigubais antgaliais

   Sukurta, kad būtų galima vienodai veikti visą pilvo srities ilgį vieno seanso metu. (Riebalinėms klostėms, kurių ilgis iki 19,8 cm.)

   Rekomendacija po procedūros:

   Vengti:

   • intensyvaus karščio šaltinių 7 dienas po procedūros;
   • fizinio aktyvumo, kuris galėtų sukelti traumą ar paveikti procedūros metu veiktas sritis;
   • tolimų kelionių (pirmas 72 valandas), nes tai gali sukelti skysčių kaupimąsi ir edemą.

   Tęstiniam, intensyvesniam rezultatui pasiekti rekomenduojama laikytis hipokalorinės dietos, kurios metu suvartojama mažai sočiųjų riebalų, taip pat treniruotis fiziškai mažiausiai 3 mėnesius po procedūros.

   Krioterapijos “Cooltech” procedūros kontraindikacijos

   Ši procedūra neatliekama žmonėms, alergiškiems šalčiui, sergantiems ūmiomis uždegiminėmis odos ligomis, krioglobulinemija, turintiems inkstų ir kepenų nepakankamumą, taip pat nėščioms ar maitinančioms moterims.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

   TOBULŲ kūno linkių FABRIKAS: 2X Cocoon CoolTech + 4x Venus Legacy + 4x Cristal Fit = 989 EUR (vietoje 1550 EUR).

   Pasiūlymas galioja registruojantis iki š.m. birželio 15 d., kodu KŪNAS.

   Procedūros, kurių reikia Tavo kūnui? VISI pasiūlymai čia: https://lazerineklinika.lt/sok-i-vasara

    

    

       Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra vieninteliai eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku