Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Veido odos atjauninimas inovatyviomis peptidų ir hialurono rūgšties injekcijomis – Prostrolane Natural B

   Žydėk visą vasarą – BEST DEALS, – 20% nuolaida, kai vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai. Nuolaida galioja registruojantis 2024.06.01-2024.08.31būtinai registruojantis įvardinkite kodą VASARA, kad nuolaida būtų pritaikyta.

    

   *1 procedūra kas 2 savaites. Iš viso 2 procedūrų kursas.

   Didesnis kiekis – 2 ml.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   Hialurono injekcijos ir naujos kartos peptidai, tai “Prostrolane Natural B” – naujos galimybės Jūsų odos išvaizdai!

   Odos atjauninimas su naujos kartos biomimetiniais peptidais ir hialurono rūgštimi.

   Natūralus grožis su “Prostrolane Natural B”!

   veido atjauninimas

   Odos atjauninimas

   Naujos kartos peptidai ir išgryninta hialurono rūgštis su prailginto poveikio technologija!

   Preparato inovatoriškos savybės ir išskirtinė gamybos technologija užtikrina efektyvų rezultatą:

   • senėjimo procesų pristabdymas: unikali preparato sudėtis suteikia natūraliai atjaunėjusios odos efektą, intensyviai drėkina odą, suteikia liftingo efektą, vyksta periorbitalinės zonos “anti-age” terapija, sumažėja raukšlelės;
   • koreguojasi odos elastingumas, skatinasi odos ląstelių atsinaujinimas, stimuliuojama nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezė;
   • kryžminės jungtys sustiprina atjauninimo rezultatą ir užtikrina ilgesnį išsilaikymo laikotarpį.

   Biomimetinių peptidų poveikis

   “Oligopeptide – 24”: stimuliuoja ląstelių proliferaciją, metabolizmo aktyvumą, stiprina odos elastingumą; “Oligopeptide – 92”: slopina endogeninę hialuronidazę, sumažina smulkias ir vidutines raukšles; “Octapeptide – 11”: aktyvuoja ląstelių regeneraciją, pagerina odos išvaizdą ir tonusą; “Oligopeptide – 34”: ženkliai padidina kolageno ir elastino lygį.

   Rekomenduojamas procedūrų skaičius:

   1 procedūra kas 2 savaites. Iš viso – 2 procedūrų kursas.

   Pirmieji rezultatai matomi jau po pirmos procedūros: pagerėja odos tonusas, atspalvis tampa tolygesnis ir vis labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja, sumažėja raukšlelių, įgaunamas odos „patempimo“ efektas. Tai savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymas, atjauninimas.

   Biomimetinių peptidų poveikis odos struktūrai ir senėjimo požymių pristabdymui!

   Odos regeneracija ir atkūrimas, kaip šiuos procesus suįtakoja mokslo išrasti inovatyvūs ingredientai – biomimetiniai peptidai?

   Peptidai yra jungiamojo audinio ir mūsų odos sudedamoji dalis.

   Caregen kompanijos įkūrėjas ir mokslų vadovas Young Ji Chung, kartu su pasauliniais plastikos chirurgais atliko medicininį tyrimą:”Odos biostimuliacija biomimetiniais peptidais”

   Šis tyrimas pateikė pagrindimą – šiuolaikines estetinės medicinos galimybes, pasiekiant akivaizdžius odos pokyčius be invazinių procedūrų!

   Plastikos chirurgų praktikoje pasitaiko dažni atvejai, kai klientai pageidauja greito, rezultatyvaus ir saugaus gydymo, be arba su trumpu poprocedūriniu laikotarpiu, siekiant kuo ilgiau išlaikyti odą jauną ir atitolinti senėjimo požymius. Šiuolaikinė visuomenė gyvena aktyvesniu ritmu ir dažnai turi per mažai laiko sudėtingesnėms procedūroms, negali sau leisti po procedūrų ilgesnį laiką būti namuose, todėl senėjimo procesų pristabdymui į grožio industriją, sparčiai žengia naujos, inovatyvios alternatyvos su pažangiomis technologijomis, kurios teigiamai veikia odos senėjimo procesus, visa tai jau pasiekiama su estetine medicina!

   Pasaulinis mokslas, įvedęs į estetinės medicinos preparatų sudėtį biomimetinius peptidus, pamatė, kad būtent šie ingredientai aktyviai stimuliuoja kolageną, elastiną, tarplastelinę matricą. Pasauliniai grožio specialistai įvardija PEPTIDUS, kaip vienus svarbiausių “Anti-age” veiksmingume, tai smulkūs baltymai, kurie susisiekia su odos ląstelėmis ir joms praneša, kada reikia išskirti kolageną. Biomimetiniai peptidai – tai naujasis mokslo pasiekimas, kai peptidas susijungia su odos receptoriai ir atitinka tarsi “raktas-spyną”, todėl labai taikliai paleidžia atjauninimo kaskadą. Kolageno aktyvesnis veikimas įtakoja mūsų odos išvaizdą, jis kaip “statybinė medžiaga” atkuria ir palaiko odos stangrumą. Kadangi peptidai dalyvauja visuose gyvybiniuose organizmo procesuose, jie itin svarbūs ir odos kokybei bei visose joje vykstančiose atsinaujinimo funkcijose.

   Atliktas tyrimas parodė, kad injekuojami biomimetiniai peptidai teigiamai veikia ir sąveikauja su tarpląsteline ir imunologine matricomis, skatina aktyvesnę fibroląstų gamybą, padidina kolageno ir elastino sintezę, o preparatuose papildomai esanti didesnės koncentracijos hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą, ko pasekoje sumažėja raukšlės, oda tampa stangresnė, padidėja jos elastingumas. Šie ingredientai, kaip vieni pagrindinių odos senėjimo prevencijoje ir akivaizdžiai pagerinantys odos išvaizdą. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad preparatuose prailgintos technologijos dėka išsiskiriantys biomimetiniai peptidai ir nekonjuguota hialurono rūgštis užtikrina adekvatų odos skaidulų sutankėjimą, atstato kolageno ir elastino skaidulas tarplastelinėje jungiamojo audinio matricoje, suteikiantys akivaizdų odos atjaunėjimo efektą.

   Profesoriaus Young Ji Chung ir kitų tyrime dalyvavusių gydytojų tikslas – “Gydymo ir gyvenimo kokybės gerinimas, apjungiant genominės medicinos vystymą”.

   Būtent biomimetiniai peptidai eksperimentiškai sukuria tiesioginį stimuliavimą fibroblastui suskatindami aktyvesnę kolageno ir elastino skaidulų gamybą – kokybiškos ir sveikos, jaunatviškesnės odos link!

   Plačiau apie tyrimą, kviečiame susipažinti čia:

   Serumai efekto pratęsimui, priežiūrai namuose

   naturalus veido atnaujinimas

   Intensyvus, tonizuojantis veido ir kaklo serumas, su naujos kartos peptidais:

   • skatina odos atgaivinimą;
   • tonizuoja ir atkuria odos spalvą;
   • intensyviai drėkina odą.

   Naudojant šį serumą po “Prostrolane Natural B” procedūrų, prailginamas procedūrų veikimas. Natūralus odos grožis išliks ilgesnį laiką!

   veido odos atnaujinimas

   Naujos kartos “Caregen” kompanijos produktai su augimo faktoriais ir biomimetiniais peptidais, išsiskiria unikalumu gamybos procese. Tai laiko patikrinta kokybė:

   • dvigubo inkapsuliavimo sistema – visos priemonės yra paskirstytos į mažytes nanokapsules, todėl prasiskverbia iki dermos lygio ir aktyviai veikia fibroblastų lygyje, užtikrina jų augimą, atsinaujinimą ir regeneraciją;
   • produktų mikroišvalymas – preparatų sudėtyje nėra kenksmingų priemaišų, elementų, kurie pavojingai veiktų odos sveikatą. Natūralus procesas, kuris vyksta veikiant peptidams, yra visiškai saugus. Nėra jokio šalutinio poveikio;
   • rezultato išsaugojimas – dėl dvisluoksnės nanoinkapsuliavimo metodikos, preparatai ne tik užtikrina efektyvų rezultatą, bet taip pat veikia su prailginto poveikio technologija – ilgesnis efektas;
   • enhanserių nebuvimas – preparatų sudėtyje nėra stipriklių, kurie gali keisti DNR struktūrą. Naujos kartos peptidai įsiskverbia į odą jos nepažeisdami ir nekeisdami pradinės struktūros.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. ERA ESTHETIC Aesthetic and Medical Company yra išskirtiniai Caregen kompanijos produktų distributoriai Lietuvoje. 

   Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:

   Žydėk visą vasarą – BEST DEALS, – 20% nuolaida, kai vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai. Nuolaida galioja registruojantis 2024.06.01-2024.08.31būtinai registruojantis įvardinkite kodą VASARA, kad nuolaida būtų pritaikyta.

    

   *1 procedūra kas 2 savaites. Iš viso 2 procedūrų kursas.

   Didesnis kiekis – 2 ml.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku