Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Veido odos atjauninimas inovatyviomis peptidų ir hialurono rūgšties injekcijomis – Prostrolane Natural B

 

 

Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR

Jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 injekcijų švirkštai, vieno švirkšto kaina 200 eur.

*1 procedūra kas 2 savaites. Iš viso 2 procedūrų kursas.

Injekciniai preparatai su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi.

Didesnis kiekis – 2 ml. • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Hialurono injekcijos ir naujos kartos peptidai, tai “Prostrolane Natural B” – naujos galimybės Jūsų odos išvaizdai!

Odos atjauninimas su naujos kartos biomimetiniais peptidais ir hialurono rūgštimi.

Natūralus grožis su “Prostrolane Natural B”!

veido atjauninimas

Odos atjauninimas

Naujos kartos peptidai ir išgryninta hialurono rūgštis su prailginto poveikio technologija!

Preparato inovatoriškos savybės ir išskirtinė gamybos technologija užtikrina efektyvų rezultatą:

 • senėjimo procesų pristabdymas: unikali preparato sudėtis suteikia natūraliai atjaunėjusios odos efektą, intensyviai drėkina odą, suteikia liftingo efektą, vyksta periorbitalinės zonos “anti-age” terapija, sumažėja raukšlelės;
 • koreguojasi odos elastingumas, skatinasi odos ląstelių atsinaujinimas, stimuliuojama nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezė;
 • kryžminės jungtys sustiprina atjauninimo rezultatą ir užtikrina ilgesnį išsilaikymo laikotarpį.

Biomimetinių peptidų poveikis

“Oligopeptide – 24”: stimuliuoja ląstelių proliferaciją, metabolizmo aktyvumą, stiprina odos elastingumą; “Oligopeptide – 92”: slopina endogeninę hialuronidazę, sumažina smulkias ir vidutines raukšles; “Octapeptide – 11”: aktyvuoja ląstelių regeneraciją, pagerina odos išvaizdą ir tonusą; “Oligopeptide – 34”: ženkliai padidina kolageno ir elastino lygį.

Rekomenduojamas procedūrų skaičius:

1 procedūra kas 2 savaites. Iš viso – 2 procedūrų kursas.

Pirmieji rezultatai matomi jau po pirmos procedūros: pagerėja odos tonusas, atspalvis tampa tolygesnis ir vis labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja, sumažėja raukšlelių, įgaunamas odos „patempimo“ efektas. Tai savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymas, atjauninimas.

Biomimetinių peptidų poveikis odos struktūrai ir senėjimo požymių pristabdymui!

Odos regeneracija ir atkūrimas, kaip šiuos procesus suįtakoja mokslo išrasti inovatyvūs ingredientai – biomimetiniai peptidai?

Peptidai yra jungiamojo audinio ir mūsų odos sudedamoji dalis.

Caregen kompanijos įkūrėjas ir mokslų vadovas Young Ji Chung, kartu su pasauliniais plastikos chirurgais atliko medicininį tyrimą:”Odos biostimuliacija biomimetiniais peptidais”

Šis tyrimas pateikė pagrindimą – šiuolaikines estetinės medicinos galimybes, pasiekiant akivaizdžius odos pokyčius be invazinių procedūrų!

Plastikos chirurgų praktikoje pasitaiko dažni atvejai, kai klientai pageidauja greito, rezultatyvaus ir saugaus gydymo, be arba su trumpu poprocedūriniu laikotarpiu, siekiant kuo ilgiau išlaikyti odą jauną ir atitolinti senėjimo požymius. Šiuolaikinė visuomenė gyvena aktyvesniu ritmu ir dažnai turi per mažai laiko sudėtingesnėms procedūroms, negali sau leisti po procedūrų ilgesnį laiką būti namuose, todėl senėjimo procesų pristabdymui į grožio industriją, sparčiai žengia naujos, inovatyvios alternatyvos su pažangiomis technologijomis, kurios teigiamai veikia odos senėjimo procesus, visa tai jau pasiekiama su estetine medicina!

Pasaulinis mokslas, įvedęs į estetinės medicinos preparatų sudėtį biomimetinius peptidus, pamatė, kad būtent šie ingredientai aktyviai stimuliuoja kolageną, elastiną, tarplastelinę matricą. Pasauliniai grožio specialistai įvardija PEPTIDUS, kaip vienus svarbiausių “Anti-age” veiksmingume, tai smulkūs baltymai, kurie susisiekia su odos ląstelėmis ir joms praneša, kada reikia išskirti kolageną. Biomimetiniai peptidai – tai naujasis mokslo pasiekimas, kai peptidas susijungia su odos receptoriai ir atitinka tarsi “raktas-spyną”, todėl labai taikliai paleidžia atjauninimo kaskadą. Kolageno aktyvesnis veikimas įtakoja mūsų odos išvaizdą, jis kaip “statybinė medžiaga” atkuria ir palaiko odos stangrumą. Kadangi peptidai dalyvauja visuose gyvybiniuose organizmo procesuose, jie itin svarbūs ir odos kokybei bei visose joje vykstančiose atsinaujinimo funkcijose.

Atliktas tyrimas parodė, kad injekuojami biomimetiniai peptidai teigiamai veikia ir sąveikauja su tarpląsteline ir imunologine matricomis, skatina aktyvesnę fibroląstų gamybą, padidina kolageno ir elastino sintezę, o preparatuose papildomai esanti didesnės koncentracijos hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą, ko pasekoje sumažėja raukšlės, oda tampa stangresnė, padidėja jos elastingumas. Šie ingredientai, kaip vieni pagrindinių odos senėjimo prevencijoje ir akivaizdžiai pagerinantys odos išvaizdą. Tyrimo rezultatai atskleidė, kad preparatuose prailgintos technologijos dėka išsiskiriantys biomimetiniai peptidai ir nekonjuguota hialurono rūgštis užtikrina adekvatų odos skaidulų sutankėjimą, atstato kolageno ir elastino skaidulas tarplastelinėje jungiamojo audinio matricoje, suteikiantys akivaizdų odos atjaunėjimo efektą.

Profesoriaus Young Ji Chung ir kitų tyrime dalyvavusių gydytojų tikslas – “Gydymo ir gyvenimo kokybės gerinimas, apjungiant genominės medicinos vystymą”.

Būtent biomimetiniai peptidai eksperimentiškai sukuria tiesioginį stimuliavimą fibroblastui suskatindami aktyvesnę kolageno ir elastino skaidulų gamybą – kokybiškos ir sveikos, jaunatviškesnės odos link!

Plačiau apie tyrimą, kviečiame susipažinti čia:

Serumai efekto pratęsimui, priežiūrai namuose

naturalus veido atnaujinimas

Intensyvus, tonizuojantis veido ir kaklo serumas, su naujos kartos peptidais:

 • skatina odos atgaivinimą;
 • tonizuoja ir atkuria odos spalvą;
 • intensyviai drėkina odą.

Naudojant šį serumą po “Prostrolane Natural B” procedūrų, prailginamas procedūrų veikimas. Natūralus odos grožis išliks ilgesnį laiką!

veido odos atnaujinimas

Naujos kartos “Caregen” kompanijos produktai su augimo faktoriais ir biomimetiniais peptidais, išsiskiria unikalumu gamybos procese. Tai laiko patikrinta kokybė:

 • dvigubo inkapsuliavimo sistema – visos priemonės yra paskirstytos į mažytes nanokapsules, todėl prasiskverbia iki dermos lygio ir aktyviai veikia fibroblastų lygyje, užtikrina jų augimą, atsinaujinimą ir regeneraciją;
 • produktų mikroišvalymas – preparatų sudėtyje nėra kenksmingų priemaišų, elementų, kurie pavojingai veiktų odos sveikatą. Natūralus procesas, kuris vyksta veikiant peptidams, yra visiškai saugus. Nėra jokio šalutinio poveikio;
 • rezultato išsaugojimas – dėl dvisluoksnės nanoinkapsuliavimo metodikos, preparatai ne tik užtikrina efektyvų rezultatą, bet taip pat veikia su prailginto poveikio technologija – ilgesnis efektas;
 • enhanserių nebuvimas – preparatų sudėtyje nėra stipriklių, kurie gali keisti DNR struktūrą. Naujos kartos peptidai įsiskverbia į odą jos nepažeisdami ir nekeisdami pradinės struktūros.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. ERA ESTHETIC Aesthetic and Medical Company yra išskirtiniai Caregen kompanijos produktų distributoriai Lietuvoje. 

Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:

 

 

Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR

Jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 injekcijų švirkštai, vieno švirkšto kaina 200 eur.

*1 procedūra kas 2 savaites. Iš viso 2 procedūrų kursas.

Injekciniai preparatai su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi.

Didesnis kiekis – 2 ml.Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku