Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Kompleksinis odos atjauninimas Etwo technologija

Kas yra kompleksinis odos atjauninimas Etwo technologija?

etwo Kompleksinis odos atjauninimas Etwo technologija – tai nauja technologija, kuomet yra kombinuojami du aplikatoriai: “Sublime”, kuris infraraudonųjų spindulių dėka veikia giliuosius dermos sluoksnius ir yra skirtas odos patempimui, bei “Sublative” aplikatorius, skirtas frakciniam odos atnaujinimui.

“Sublime” – tai veido ir kūno odos liftingo procedūra

“Sublime” technologija sujungia bipoliarinę radijo dažnių energiją ir infraraudonuosius spindulius, kurie veikia giliuosius dermos sluoksnius juos šildydami. Infraraudonaisiais spinduliais odoje efektyviai stimuliuojama naujo kolageno ir elastino gamyba, išlyginamos raukšlelės aplink akis ir lūpas, vyksta antakių, akių vokų, skruostų, smakro, apatinio žandikaulio, kaklo sričių patempimas, išryškėja veido kontūrai.

Kokioms problemoms spręsti skirta “Sublime” liftingo procedūra?

“Sublime” aplikatorius naudojamas:

 • suglebusiai odai, antakių, akių vokų, smakro, apatinio žandikaulio, kaklo sričių patempimui;
 • paakių patinimo mažinimui;
 • antakių linijai pakelti;
 • raukšlėms aplink nosį ir lūpas šalinti.

“Sublative” – tai frakcinis odos atnaujinimas, smulkių raukšlių, porų, randelių po spuogų korekcija

“Sublative” aplikatorius – tai frakcinė bipoliarinio radijo dažnių (RF) energijos technologija, kuri veikia viršutinę dermos dalį ir atnaujina odą. Frakcinio atnaujinimo metu radijo dažnių energija įsiskverbia į odą, tuomet odos sluoksnyje formuojasi naujos ląstelės, kuriose stimuliuojama kolageno ir elastino ląstelių gamyba.

Kokioms problemoms spręsti skirta “Sublative” frakcinio atnaujinimo procedūra?

“Sublative” aplikatorius naudojamas:

 • veido odos tonui ir spalvai atnaujinti;
 • išsiplėtusioms poroms mažinti;
 • pigmentinėms dėmėms naikinti;
 • odai atjauninti;
 • raukšlėms veido, kaklo, krūtinės srityse mažinti;
 • randams, likusiems po spuogelių mažinti;
 • strijoms, randams šalinti.

Šis plonas aplikatorius pasiekia jautriausias vietos apie akis. Procedūros metu pakeliami akių vokai, mažinami patinę paakiai. Ir visa tai yra atliekama be chirurginių intervencijų.

 Kokias odos problemas sprendžia nauja “Etwo” technologija?

 • aknės požymių mažinimą;
 • strijų ir randų šalinimą;
 • raukšlių ir pigmentinių dėmių naikinimą;
 • odos senėjimo požymių naikinimą.

Koks yra šių procedūrų rezultatas?

Jau po vienos kompleksinio veido ar kūno atjauninimo procedūros pasiekiami akivaizdūs rezultatai: formuojasi naujos kolageno ląstelės, oda atjaunėja, tampa vienu tonu šviesesnė ir lygesnė, pagerėja jos struktūra, mažėja gilių raukšlių, oda yra patempiama ir sustangrėja.

Kiek procedūrų reikės atlikti?

“Sublime” odos patempimo ir “Sublative’ frakcinio odos atnaujinimo procedūras galima atlikti tą pačią dieną. Taip pat atliekame kiekvieną procedūrą atskirai. Mūsų klinikų specialistės prieš procedūrą apžiūrės ir įvertins Jūsų veido ar kūno odos būklę, priklausomai nuo individualių poreikių, patars ir parinks efektyviausią sprendimą Jūsų atveju. Rekomenduojama atlikti 3-5 “Sublime” liftingo procedūrų kursą, atliekant procedūras kas 4 savaites, o efektyvūs rezultatai matomi po 3-6 mėnesių. “Sublative” frakciniui odos atnaujinimui rekomenduojama atlikti 3-5 procedūrų kursą, atliekant procedūras kas 4-6 savaites, o rezultatai tampa matomi po 2-4 mėnesių.


Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojami video iš oficialaus “Syneron Candela” tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
+370 611 77 111 Vilnius
Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai, licencijuoti medicinos specialistai!
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku