Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Veido odos patempimas naujausiais HIFU – Ultraformer III ir Ultraformer MPT

   Žydėk visą vasarą – BEST DEALS akcijos galioja registruojantis 2024.06.01-2024.08.31, būtinai registruojantis įvardinkite kodą VASARA, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 

   Kūno formų kontūravimas, skaičiuojamas delno dydžio apimtimi. 1 delno dydžio kaina 259 EUR.

   Su Ultraformer III/MPT procedūra – PILNAS veido/kūno kontūravimas.

   PAPILDOMAI – odos tekstūros gerinimui, išskirtinai su unikaliu aplikatoriumi – matomas GLOW efektas (oda švytės!), specialių aktyvių serumų įvedimas, kaina nuo 159 EUR.

   Paslauga
   Kaina,
   EUR
   Įsigyjant 2 procedūrų paketą, 1 procedūros kaina


   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   Veido odos patempimas LUXURY HIFU ultragarsu su naujausiais Ultraformer III ir Ultraformer MPT!

   VIENINTELIAI Lietuvoje turime ULTRAFORMER III ir ULTRAFORMER MPT (abi sistemas), parinksime individualiai tinkamiausią sistemą būtent Jums!

   Šie HIFU tiesiog nustebins Jus! Tai ne tik numeris 1, tai REVOLIUCIJA Jūsų gyvenime. Išbandykite jau dabar ir pakeiskite savo gyvenimą į gerąją pusę!

   SMAS liftingas, 2024 m. Monako “IMCAS World Congress” ir “AMWC Congress” KARŠTA naujiena – ULTRAFORMER MPT, jau ERA ESTHETIC klinikose!

   Tai revoliucinis estetinės medicinos sprendimas – odos intensyvus patempimas atliekamas BE chirurgijos, o aukštai fokusuotu ultragarsu (High-Intensity Focused Ultrasound HIFU + Dual Focused Ultrasonic Technology (MMFU) + Micro-Pulsed Technology (MPT)) stangrina ir MATOMAI liftinguoja – veidą, kaklą, dekolte, plaštakas, žąstus, pilvą, sėdmenis ir šlaunis. PUIKUS rezultatas dvigubo pagurklio šalinime – daugelio turima problema, išsprendžama su šiais naujausiais HIFU.

   UNIKALUMAS Ultraformer MPT technologijos! Specialus antgalis (booster), kurio pagalba yra paskirstomos aktyvios medžiagos odos drėkinimui, šviesinimui ir t.t., specialistas, įsivertinęs odos būklę parinks tinkamiausią esenciją. 

   LUXURY klasės HIFU – MATOMAS anti-age rezultatas, GREITESNĖ – neinvazinė procedūra, atliekama profesionalios medicininį išsilavinimą turinčios Komandos.

   Rinkoje yra daug aparatų, kurie skiriasi savo savybėmis ir technologijomis. Vieno universalaus nėra. Dėl to ir turime abu: ULTRAFORMER III ir ULTRAFORMER MPT. Patyręs medicininį išsilavinimą turintis specialistas pagal individualias žmogaus savybes parenka, kuris konkrečiai aparatas yra jam tinkamiausias. “Era Esthetic” klinika daugelį metų atlieka HIFU, patirtis svarbu, nes puikiai atpažįstame įvairius skirtingus klinikinius atvejus, labai gerai žinome tinkamų parametrų taikymą, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

   HIFU procedūros kaina nesvarbi, paneigiame šį mitą, ji svarbi!
   Nors mažesnė procedūros kaina visada vilioja, labai svarbu žinoti, kad pigūs aparatų modeliai gali būti nekokybiški, nesaugūs, turėti mažiau technologinių pranašumų. Procedūros, atliktos tokiu aparatu, gali būti ne tik neveiksmingos, bet net ir žalingos, todėl rekomenduojame HIFU rinktis ne pagal kainą, o klinikos ir specialisto patirtį.
   NAUJAUSI Ultraformer III ir Ultraformer MPT turi daugiau nei 10 skirtingų antgalių ir 20 HIFU procedūros protokolų, todėl kiekvienam Klientui bus pritaikytas tinkamiausias procedūros atlikimas – saugu+efektyvu!

   Šį BE chirurgijos odos atjauninimą ir SMAS liftingą galima taikyti individualiai  – prieinama net ir prie mažesnių kūno sričių! Veikimas labai tikslus, į iš anksto nustatytą gylį, taip pasiekiamas PILNAS kontūravimo efektas, norimoje kūno srityje. Ir tai dar ne viskas! Taškininis ir linijinis metodas, kartu juos kombinuojant suteikiamas WOW liftingo efektas, kuris keičia gyvenimą!

   Premium Ultraformer III ir Ultraformer MPT – odos patempimas – veido, kaklo, dekolte, žastų, plaštakų pilvo, kelių srityse, SMAS liftingas

   Tai inovatyvus estetinės medicinos sprendimas, kai veido, kaklo, dekolte ar plaštakų odos patempimas atliekamas ne chirurginiu būdu, o aukštai fokusuotu ultragarsu, kada be pjūvio pilnai kontūruojamas veidas, išryškinamos žandikaulio ir skruostų linijos, patempiama ir sustangrinama veido, kaklo, dekoltė sritys. Su Ultraformer MPT ir Ultraformer III galima sustangrinti bet kurias kūno sritis, tokias kaip plaštakas, žąstus, pilvą, sėdmenų bei šlaunų odą. Rezultatai matomi jau po vienos procedūros, nes pagerinamas odos tonusas ir suaktyvinama kolageno gamyba, odos atjauninimas vyksta giliųjų audinių sluoksniuose (kitaip ši HIFU vadinama ir SMAS liftingu). Beje, tai viena mėgstamiausių nechirurginių procedūrų tarp Holivudo žvaigždžių dėl natūraliai atrodančio atjaunėjimo!

   Kodėl rinktis būtent šiuos naujausios kartos HIFU – Ultraformer III ir Ultraformer MPT?

   • Natūraliai atrodantis atjaunėjimas iki 10 metų;
   • Be pjūvio, nėra po procedūrinio laikotarpio, procedūra komfortiška;
   • SMAS liftingas – veikiami gilieji dermos sluoksniai, todėl odos patempimas ir veido kontūravimas yra matomas ir tuo pačiu atrodo natūraliai;
   • Ypač veiksminga procedūra pagurklio mažinimui;
   • Sumažinami maišeliai ir raukšlės po akimis;
   • Ženkliai stangresnė veido oda;
   • Ryškesnė skruostų linija, žandikaulio kontūras;
   • Lengvai pakeliami antakiai, užkritę akių vokai ir labiau atveriamos akys;
   • Patobulinama ir smarkiai sustangrinama kūno oda.
   • Intensyvesnis odos patempimas ne tik veido, bet ir kaklo, dekolte, žastų, plaštakų, pilvo, kelių srityse.

   Kaip veikia veido odos patempimas ultragarsu, kitaip “Ultraformer III” arba “Ultraformer MPT” ?

   Naujos kartos HIFU veido odos patempimas vyksta aukštai fokusuotos ultragarso energijos pagalba, kuri užveda atjauninimo mechanizmą ir giliame dermos sluoksnyje (angl. SMAS – superficial musculoaponeurotic system).

   “Ultraformer III” arba “Ultraformer MPT” technologija skleidžia labai tikslius ir saugius impulsus, kurie prasiskverbia net per 3 odos sluoksnius ir juos kontūruoja. Suaktyvinama kolageno gamyba, intensyviau stangrinama ir patempiama oda, vyksta senų skaidulų regeneracija – atsinaujinimas.

   Nuotr.: dvigubo paurklio patempimas
   Nuotrauka: atlikta procedūra vidurinio ir apatinio veido trečdalyje bei pagurklio srityje (rezultatas dar ryškės 3-9 mėn., laikotarpyje).

   Nechirurginis veido odos patempimas Ultraformer III arba Ultraformer MPT – kuriuo metų laiku geriausiai atlikti šią procedūrą?

   HIFU „Ultraformer III” ir “Ultraformer MPT” odos patempimo ir veido kontūravimo procedūra atliekama visus metus, nėra sezoniškumo ir tinka bet kuriam odos tipui.

   Kiek reikia atlikti Ultraformer III arba Ultraformer MPT procedūrų?

   Įprastai atliekama viena procedūra ir rezultatas matomas iš karto po procedūros bei stiprėja 3-9 mėnesių laikotarpyje. Norint dar stipresnio veido odos liftingo efekto, procedūrą galima kartoti po 6-12 mėnesių.

   Kaip elgtis po ULTRAFORMER III arba MPT veido odos patempimo (liftingo) procedūros?

   Po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi, bet įprastai paraudimas praeina tos pačios dienos bėgyje. Galite iš karto sugrįžti prie įprastinės savo veiklos – nėra pjūvių, randų ir pan.

   SVARBU: HIFU, SAUGUMAS+EFEKTYVUMAS, “Era Esthetic” jau daugelį metų atlieka HIFU procedūras –  puikus parametrų išmanymas, procedūros atlikimo TIKSLUS pritaikymas prie skirtingo žmogaus amžiaus, odos tipo, audinių.

   D.U.K

   Kaip ilgai matomas veido odos patempimo “Ultraformer III/Ultraformer MPT” rezultatas?

   Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros ir ryškėja 3-9 mėnesių laikotarpyje.

   Ar veido odos patempimas, SMAS liftingas su “Ultraformer III/Ultraformer MPT” yra skausminga procedūra?

   Su šiuo naujos kartos HIFU procedūra yra komfortiška.

   Ar šis naujos kartos HIFU Ultraformer III ir Ultraformer MPT patempia odą matomai?

   Rezultatas priklauso nuo asmeninių organizmo savybių, šis HIFU tempia ir giliuosius audinius, todėl veidas yra pilnai kontūruojamas, matomas akivaizdesnis odos patempimas, skruostų išryškinimas, akių vokų patempimas, žandikaulio linijos paryškinimas ir dvigubo pagurklio sumažėjimas.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

   Žydėk visą vasarą – BEST DEALS akcijos galioja registruojantis 2024.06.01-2024.08.31, būtinai registruojantis įvardinkite kodą VASARA, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 

   Kūno formų kontūravimas, skaičiuojamas delno dydžio apimtimi. 1 delno dydžio kaina 259 EUR.

   Su Ultraformer III/MPT procedūra – PILNAS veido/kūno kontūravimas.

   PAPILDOMAI – odos tekstūros gerinimui, išskirtinai su unikaliu aplikatoriumi – matomas GLOW efektas (oda švytės!), specialių aktyvių serumų įvedimas, kaina nuo 159 EUR.

   Paslauga
   Kaina, EUR
   Įsigyjant 2 procedūrų paketą, 1 procedūros kaina


   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku