Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Intensyvus odos atjauninimas ir bioliftingas – egzosomomis

   Intensyvus odos atjauninimas ir bioliftingas – EGZOSOMOMIS!

   Egzosomos – tai mokslininkų sukurta laiką stabdanti REVOLIUCIJA ANTI-AGE medicinoje! Efektyvus bioliftingas su polinukleotidais ir biomimetiniais peptidais svajojantiems apie lygią, švytinčią ir matomai stangrią odą, TAI JAU REALYBĖ! Unikalūs Itališki produktai, vienos lyderiaujančių kompanijų pasaulyje – estetinėje medicinoje.

   Veido odos atjauninimas – ULTRA intensyvaus poveikio!

   Tai absoliuti inovacija odos atjauninimui ir raukšlelių lyginimui grožio ir estetikos pasaulyje, itin vertinama estetinės medicinos specialistų. Sukurta sintetiniu pagrindu, todėl užtikrinamas efektyvus ir maksimalus ANTI-AGE poveikis. Produkto sudėtyje yra kokteilis veikliųjų medžiagų, todėl odos atsinaujinimas skatinamas nuo pat pirmos procedūros!

   Procedūra tinkamiausia tiems, kurių oda pavargusi, suglebusi, jautri, išryškėjusios raukšlelės. Pirmoji pažangi kosmeceutinė sistema su polideoksiribonukleotidais (PDRN). Ši sistema yra ypatinga, nes jos sudėtyje taip pat yra ir augimo faktoriai, augalinės kamieninės ląstelės, sintetinės egzosomos – tai dar efektyvesnis poveikis ir sprendimas trokštantiems pagaliau džiaugtis sveikai atrodančia, skaisčia veido oda!

   Itin veiksmingas poveikis ne tik odos atjauninimui bet ir aknės spuogų ir randelių nuvargintai odai. Jau po pirmos procedūros po spuogų gydymo likę randai pradeda nykti, o odos reljefas tampa pastebimai lygesnis! Juk gražiausias papuošalas – tai oda, kurią malonu matyti ir liesti.

   Paprastai šnekant, tai dalelės, kurios Jūsų odos kokybę, pakels į kitą – aukštesnį lygį, nes aktyviosios medžiagos prasiskverbs žymiai giliau į audinius ir juos REGENERUOS/atkurs, tai stipraus odos senėjimo stabdymo mechanizmas, veikiantis naturaliu pagrindu.

   Veido odos atjauninimas, raukšlių mažinimas, randų šalinimas – egzosomomis, privalumai:

   • Puiki bioaktyvių medžiagų sistema, skatinanti odos atjauninimą nuo pat pirmos procedūros!
   • BIOLIFTINGAS – intensyvus odos patempimas
   • Odos struktūros atkūrimas ir drėkinimas
   • Audinių regeneracija
   • Veiksmingas aknės randų gydymas
   • Aktyvus uždegimą mažinantis poveikis

   Kodėl odos atjauninimo procedūroms su egzosomomis rinktis būtent ERA ESTHETIC?

   Mes, ERA ESTHETIC klinika, siekiame būti absoliučiais lyderiais ir inovatoriais estetinės medicinos srityje ir pirmieji savo Klientams pasiūlyti tarptautines naujienas! Bendraudami su estetinės medicinos kompanijomis ir estetikos treneriais didžiausiuose pasaulio kongresuose, kruopščiai atrinkome unikalius egzosomų preparatus. Būtent todėl tik mūsų klinikoje yra taikomi itin vertingos, išgrynintos unikalios sudėties egzosomų preparatai! Džiaugiamės galėdami pakviesti savo Klientus patirti kokybę, užsitarnavusią tarptautinį pripažinimą.

   Kas yra veido odos atjauninimas su egzosomomis?

   Egzosomas gamina kamieninės ląstelės – tai ypatingos struktūros, žmogaus organizme turinčios praktiškai neribotą potencialą. Kamieninės ląstelės pačios savaime atsinaujina ir tampa bet kokiomis reikalingomis ląstelėmis, o svarbiausia – gali pakeisti jau pasenusius audinius! Šios unikalios ląstelės regeneraciją skatina gamindamos egzosomas, biologines pūsleles, į kurias supakuoja ypatingas audinių atsinaujinimui reikalingas medžiagas ir aktyviąsias molekules.

   Estetinėje medicinoje naudojamos sintetinės ir augalinės kilmės egzosomos. Jos yra išgaunamos iš augalų ir specialiai paruošiamos laboratorijose. Tokia technologija yra daug pranašesnė už iš žmogaus audinių  išgautas egzosomas, nes yra išvengiama didelės rizikos sveikatai – galimos alerginės reakcijos į antigenus. Taigi, pagrindiniai sintetinių egzosomų privalumai yra jų saugumas ir efektyvumas.

   Sintetinės egzosomos su biomimetiniais peptidais, polinukleotidais ir augalinėmis kamieninėmis ląstelėmis – tai revoliucija estetinės medicinos pasaulyje ir naujasis Jūsų jaunystės eliksyras!

   Egzosomos – unikali sudėtis odos atjauninimui ir bioliftingui!

   Egzosomų kompleksas susideda iš lipidų, baltymų ir nukleino rūgščių. Tyrimai patvirtino, kad šios medžiagos, esančios egzosomų pūslelėse, turi itin stiprų priešuždegiminį poveikį ir efektyviai skatina ląstelių regeneraciją. Egzosomose taip pat yra daugiau nei 300 augimo faktorių, atsakingų už žaizdų gijimą ir audinių regeneraciją! Šios bioaktyvios medžiagos turi antioksidacinių savybių bei skatina DNR ir kolageno sintezę – taip stabdomas senėjimo požymių atsiradimas ir sukuriamas natūralus bioliftingas.

   Unikali egzosomų komplekso sudėtis – odos atjauninimui, drėkinimui, stangrinimui, raukšlių mažinimui, randų, randų po aknės šalinimui:

   • Didelės molekulinės masės polinukleotidai 2 % (20 mg/ml)
   • Sintetinės egzosomos
   • Oligopeptidas 20
   • Acetildekapeptidas 3
   • Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis

   KLINIKINIAIS TYRIMAIS ĮRODYTAS VEIKSMINGUMAS:

    Egzosomose esantys bioaktyvūs junginiai aktyvuoja odos atsinaujinimo mechanizmus, todėl:

   • didėja baltymų kiekis tarpląstelinėje matricoje!
   • Greitėja kolageno sintezė
   • Spartėja ląstelių atsinaujinimas
   • Slopsta uždegiminiai procesai
   • Inaktyvuojamas laisvųjų radikalų poveikis odos ląstelėms

    Taigi, po procedūros pastebėsite:

   • akivaizdžiai mažiau raukšlių!
   • Stangresnę ir elastingesnę veido odą
   • Mažiau odos „tempimo“ jausmo, nemalonaus šerpetojimo
   • Grįžusį odos tūriškumą, drėgmę ir tonusą

   Kodėl sintetinėje egzosomoje naudojamas PDRN ?

   PDRN (polideoksiribonukleotidai) – tai itin maži DNR fragmentai, galintys stimuliuoti odoje kolageną gaminančius fibroblastus ir taip didinti stangrumą bei gyvybingumą odai suteikiančių molekulių kiekį. Naujausi tyrimai įrodo, kad PDNR pasižymi odos būklę sparčiai gerinančiomis savybėmis: slopina uždegimą, ląstelių žūtį, pigmento melanino formavimąsi ir aktyvina audinių atsinaujinimą ir gijimą!

   Pagrindinė su polinukleotidų tirpalais susijusi problema yra ta, kad dalis molekulių suyra prieš aktyvuodamos ląstelių receptorius. Šios aktyvios polinės dalelės yra linkusios stipriai jungtis tiek su odos skaidulų struktūromis, tiek su dermoje esančiomis, vandenį sujungiančiomis molekulėmis.

   Būtent dėl šios priežasties, nuspręsta polinukleotidus apsaugoti – patalpinti į sintetinių egzosomų struktūras. Šios tarsi apvalkalas gaubia aktyvius PDNR junginius iki tol, kol jie saugiai pasiekia savo veikimo vietą odos ląstelėse – taip užtikrinamas didesnis biologinis poveikis tarp polinukleotidų ir receptorių bei išvengiama audinių dispersijos.

   The Complete Guide To Peptides: Which Is The Best One For You? | Babyface

   Kaip egzosomos patenka į odą?

   Egzosomų preparatai – tai ne tik efektyvus odos būklės gerinimas, bet ir malonus pasilepinimas po mikroadatinės terapijos RF Microneedling Secret RF arba po gydymo seanso lazeriu. Po šių procedūrų odos paviršiuje susidarius mikrodūriams, egzosomų preparatai yra tolygiai užliejami ir paskirstomi ant odos. Tai puikus būdas egzosomoms patekti į gilius odos sluoksnius ir – tarsi tiesiai į taikinį pataikiusi strėlė – sukoncentruoti savo veikimą už odos atsinaujinimą atsakinguose receptoriuose.

   Tačiau tai dar ne pabaiga! Po procedūros su egzosomomis laukia dar vienas malonumas – tai aktyvių medžiagų prisotinta veido kaukė. Jos sudėtyje – iš sraigių gleivių išgryninti polisacharidai, mažos molekulinės masės linijinė hialurono rūgštis bei alavijo ekstraktas. Raminančios ir odą apsaugančios medžiagos suteikia maksimalų komfortą procedūros pabaigoje!

   Kuo odos atjauninimas su egzosomomis skiriasi nuo procedūrų su hialurono injekcijomis?

   ERA ESTHETIC klinikoje siūlomi egzosomų kompleksai stimuliuoja savus organizmo resursus regeneruoti odą ir taip ją atjauninti iš vidaus. Oda skaistėja, tampa stangresnė, atsistato jos tūriškumas. Panašių rezultatų galima pasiekti ir kitomis procedūromis, pavyzdžiui, atliekant hialurono rūgšties injekcijas. Hialurono rūgštis taip pat atstato odos drėgmę bei lygina raukšleles, tačiau jau kitu principu – tūriškai užpildydama audinius. Hialurono rūgštis, kitaip nei egzosomos, šiuo atveju neturi galimybės skatinti aktyvių regeneracinių bioprocesų audiniuose.

   Kurios lazerinės procedūros geriausiai veikia su egzosomomis?

   Įvairios technikos atliekamos odos atjauninimo procedūroms su egzosomomis, kaip pavyzdys –  RF Microneedling, šios procedūros technologija leidžia reguliuoti mikroadatų gylį  – taip užtikrinamas individualus gydymas kiekvienam klientui ir pasiekiami geriausi rezultatai.

   Kaip dažnai galiu atlikti odos atjauninimo procedūras su egzosomomis?

   Rekomenduojamas toks procedūrų kursas: viena sesija kas 14 – 30 dienų, iš viso 4 sesijos iš eilės. Optimaliems rezultatams rekomenduojama atlikti pakartotines palaikomąsias procedūras, pagal indvidualų poreikį.

   Kaip greitai galima atlikti užpildų injekcijas raukšlelių lyginimui po egzosomų gydymo?

   Prieš atliekant odos užpildų procedūras, pavyzdžiui, hialurono injekcijas, Era Esthetic Avenue specialistai rekomenduoja savo pacientams palaukti bent 1 mėnesį.

   Kiek laiko išlieka rezultatai po odos atjauninimo procedūrų su egzosomomis?

   Odos atjaunėjimo, sustangrėjimo, tūrio atsistatymo bei regeneracijos rezultatai išlieka iki 1-erių metų. Rezultatai didele dalimi priklauso ir nuo to, kaip gerai oda apsaugoma nuo pašalinių aplinkos poveikių, pavyzdžiui, saulės poveikio, ir kaip oda yra prižiūrima namuose. Norint išlaikyti optimalius rezultatus, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą kas 2 mėnesius.

   Kaip greitai galite pamatyti teigiamus odos pokyčius po egzosomų procedūros?

   Jau pirmosiomis dienomis po procedūros galėsite džiaugtis švytinčia oda, mažesniais randeliais, lygesniu odos reljefu, mažiau pastebimomis raukšlelėmis. Oda atrodys skaistesnė ir tolygesnio atspalvio. O geriausia tai, kad bėgant laikui rezultatai tik ryškės. Taip yra todėl, kad bioaktyvioms molekulėms suaktyvinus savus organizmo atsinaujinimo procesus odoje, rezultatai pasiekia piką per tam tikrą laiką, dažniausiai prireikia nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

   Kaip žinoti ar procedūra su egzosomomis man yra tinkama?

   Ar ši procedūra tiks būtent Jums atsakys daugiametę patirtį turintys klinikos specialistai. Labai rekomenduojame asmeninę konsultaciją su klinikos specialistais, kurie išsamiai ir tinkamai įvertins Jūsų odos kokybę ir parinks geriausias įmanomas procedūras, padėsiančias būtent Jums! Era Esthetic Avenue klinikos specialistai yra savo srities profesionalai, kuriantys individualiai pritaikytus gydymo planus, padedančius pasiekti geriausių ir tik natūralių rezultatų.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku