Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Strijų šalinimas (naikinimas) lazeriu

*Mažesnės kainos įsigyjant procedūrų kursą + naujausia FRAXEL DUAL 1550/1927 versija – dviejų lazerių poveikis vienos procedūros metu. Su 1550 padidėja odos stangrumas, elastingumas, susitraukia odos poros, koreguojami randai, išsilygina odos paviršius, linijos, raukšlės. 1927 gerina išorinę odos išvaizdą: skatina paviršinio sluoksnio struktūrinį atsinaujinimą, lygina odos spalvą, šalina pigmentaciją.

Strijas šalinant FRAXEL DUAL lazeriu įsigyjant 3 procedūrų paketą vienos procedūros kaina delno dydžio plote 130 cm2 199 eur.

Strijas šalinant FRAXEL DUAL lazeriu įsigyjant 3 procedūrų paketą vienos procedūros kaina dviejų delnų dydžio plote 260 cm2 319 eur.

 

 

 

 Strijų šalinimas naujausios kartos lazeriais

striju salinimasERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje strijų ir randų šalinimas atliekamas pačios naujausios kartos lazeriais: frakciniu Fraxel Dual 1550/1927nm, pulsiniu dažų VBeam Perfecta ir frakciniu CO2RE lazeriais. Plačiau apie randų šalinimą – randų šalinimas lazeriu.

Estetinėje dermatologijoje frakcinis odos atnaujinimas suteikia naujų galimybių odos defektų šalinime. Visai neseniai laiko pėdsakai veide, operaciniai randai ir strijos, atsiradusios po gimdymo ar kintant svoriui atrodė neišsprendžiama problema. Šiandien, naujų technologijų dėka, gydytojai lazerių pagalba gali jas veiksmingai išspręsti.

Strijos

Strijos – tai siauri, ploni odos ruoželiai arba linijos, dažniausiai išsidėstę paraleliai šalia vienas kito, susiformavę dėl tikrosios odos skaidulų įtrūkimo. Tais atvejais, kai strijos atsiranda nėštumo metu, vadinamos “striae gravidarum”, taip pat atrofinėmis, baltosiomis linijomis ar tiesiog strijomis.

Strijos dažniausiai atsiranda sparčiai tempiantis odai augimo, nėštumo metu ar esant staigiems svorio pasikeitimams. Strijos taip pat gali atsirasti esant hormonų pokyčiams paauglystėje, nėštumo metu, esant pakaitinei hormonų terapijai ir dėl kt. priežasčių.

Kaip strijos atsiranda?

Mechaninio tempimo metu staigiai besiplečiančiose srityse, tokiose kaip pilvas, krūtinė ir šlaunys, įtrūksta dermos skaidulos. Pradžioje jos atrodo kaip rausvos, melsvos ar purpurinės linijos. Strijos atsiranda odos sluoksnyje, kuris padeda odai išlaikyti savo formą, todėl, įtrūkus skaiduloms ir susiformavus strijoms, jas palietus jaučiama įdubusi, suminkštėjusi oda.

Strijos gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausiai atsiranda įvairiose lokalizuoto riebalinio audinio vietose: pilvo srityje, ypač aplink bambą, krūtų, žąstų, pažastų, nugaros, šlaunų, klubų, sėdmenų srityse.

Faktoriai, turintys įtakos strijų atsiradimui

Strijų atsiradimas, o, svarbiausia, jų išreikštumo laipsnis yra susijęs su jaunu mamos amžiumi, aukštu mamos kūno masės indeksu, dideliu vaisiaus svoriu. Paaugliai taip pat turi nemažą riziką strijoms atsirasti.

Daugeliu atveju strijų atsiradimui įtakos turi hormonai, kurie slopina fibroblastų – ląstelių, atsakingų už kolageno ir elastino gamybą, sintezę, reikalingą palaikyti sparčiai augančios odos elastingumui. Sumažėjus kolageno ir elastino sintezei, atsiranda atraminių medžiagų trūkumas, sumažėja odos atsparumas ir, tempiant odą, sutrūkinėja jos skaidulos.

Profilaktika

Nuo 75 iki 90 proc. moterų nėštumo metu atsiranda įvairaus laipsnio strijos. Dažniausiai jos atsiranda 6 – 7 mėnesį, trečiojo trimestro metu, kai odą veikia didžiausios tempimo jėgos. Strijų atsiradimo profilaktikai siūlomi įvairūs aliejai, kremai, losjonai, tačiau strijų atsiradimą, jų išreikštumą lemia ir genetinės, hormonų, riebalinio audinio ir dermos skaidulų išsidėstymo savybės.

Strijų šalinimas

Strijos nesukelia jokių nemalonių pojūčių, tačiau tiems, kas jas turi, estetiškai yra nepatrauklios.

  • Retinoidai, AHA rūgščių procedūros – vietinio poveikio preparatai. Tiek kosmetinės priemonės, tiek profesionalios priemonės, veikdamos vietiškai, negali sumažinti jau susidariusių akivaizdžių strijų.
  • Mezoterapija, kolageno injekcijos – reikalauja daug procedūrų, pasiekiami pokyčiai, tačiau minimalūs.
  • Chirurginis šalinimas – operacijos metu pašalinamas odos perteklius kartu su strijų paveikta oda.
  • Strijų šalinimas lazeriu – efektyviausias neinvazinis strijų šalinimo būdas.

Nenorintiems chirurginių intervencijų ir siekiantiems lygios odos, pats efektyviausias strijų šalinimas yra lazeriu. ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje strijų šalinimui siūlome pačius naujausius lazerius visų tipų ir įvairiausios išvaizdos strijoms.

Platus lazerių spektras ir jų kombinacija užtikrina efektyvų strijų šalinimą

Strijų šalinimas naujausiu, greičiausiu ir galingiausiu – pikosekundiniu PicoWay lazeriu:

Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atnaujinimui, aknės randų šalinimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus!

“Picoway” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. “Picoway” inovatyvi sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, kad odai suteiktų ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir ji atsinaujina.

Dėl trumpiausių ir greičiausių pikosekundinių impulsų procedūros su „PicoWay“ lazeriu tinka visiems randų tipams ir atspalviams.

Sistemos „PicoWay“ bangos ilgiai: 1 064 nm, 785 nm, 730 nm, 532 nm. Plačiau apie PicoWay frakcinį odos atnaujinimą. 

VBeam Perfecta – pulsinis dažų lazeris raudonoms strijoms

Pulsinis dažų lazeris laikomas unikaliu tuo, kad puikiausiai susidoroja su viskuo, kas RAUDONA, efektyviai panaikindamas raudoną ir kitas rausvas spalvas bei jų atspalvius, tuo pačiu skatindamas kolageno sintezę. Jis efektyviausiai šalina šviežias, rausvas strijas. Plačiau apie VBeam Perfecta lazeriu atliekamas procedūras.

Frakcinis CO2RE lazeris

Frakcinis CO2RE lazeris odą atnaujina frakcijomis, kai tūkstančiai mikroskopinių lazerio stulpelių pašalina seną audinį, palikdami aplink sveikas ląsteles. Taip vyksta greitas gijimas ir susiformuoja naujos sveikos odos ląstelės, formuodamos lygią, sveiką odą. Šio lazerio privalumas – šalinamos visų tipų, net senos, baltos strijos. Šiuo lazeriu ypatingai gerai koreguojami visi odos trūkumai – strijos, randai, raukšlės. Plačiau apie frakciniu CO2RE lazeriu atliekamas procedūras.


striju naikinimas kaip panaikinti strijas striju salinimas1
striju naikinimas lazeriu striju naikinimas lazeriu thumb.small.3c3866b7e7cdd60a5b7567b88fae45ba

Kaip vyks strijų šalinimo procedūra?

Prieš procedūrą gydytojas nemokamos konsultacijos metu įvertins strijas, jų išreikštumo laipsnį ir parinks lazerį efektyviausiems rezultatams pasiekti. Priklausomai nuo lazerio, prieš procedūrą ant gydomos srities bus užteptas nuskausminantis kremas. Procedūros metu Jums bus uždėti nuo lazerio šviesos apsaugantys akinukai. Po to bus parenkami gydymo lazeriu parametrai ir ant gydomos srities uždėtas aplikatorius. ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje visuose lazeriuose, naudojamuose strijoms šalinti, integruotos atšaldančios sistemos, todėl procedūros metu diskomfortas yra sumažinamas iki minimalaus – jausite lengvą dilgčiojimą ar šilumos pojūtį. Dėka naujų lazerinių technologijų, poprocedūrinis atsistatymo laikotarpis minimalus: prie įprastos veiklos galima sugrįžti po 3-4 dienų procedūras atliekant veide, šalinant strijas ar randus kūne – sekančią dieną.

Visos strijos – skirtingos, skiriasi jų spalva, plotis, išreikštumo laipsnis, tad mūsų klinikoje esančių lazerių, naudojamų strijų pašalinimui platus spektras leidžia kiekvienam atvejui parinkti individualų gydymą ir ryškiai sumažinti ar visai panaikinti strijas. Lazerių procedūros labai tinka ir esant sumažėjusiam elastingumui, odos “sukritimui”. Šiais lazeriais didžiule energija stimuliuojant kolageną, sustangrėja oda, gaunamas liftingo efektas. Procedūras galima atlikti visame kūne, taip pat – net jautriausiose vietose, tokiose kaip krūtys.

Kokį lazerį, jų kombinaciją ir procedūrų derinį pasirinkti, kad pasiekti efektyviausius rezultatus, Jums pasiūlys ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje procedūras aliekantys profesionalūs gydytojai dermatologai nemokamos konsultacijos metu.


Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos iš oficialaus Fraxel tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai

*Mažesnės kainos įsigyjant procedūrų kursą + naujausia FRAXEL DUAL 1550/1927 versija – dviejų lazerių poveikis vienos procedūros metu. Su 1550 padidėja odos stangrumas, elastingumas, susitraukia odos poros, koreguojami randai, išsilygina odos paviršius, linijos, raukšlės. 1927 gerina išorinę odos išvaizdą: skatina paviršinio sluoksnio struktūrinį atsinaujinimą, lygina odos spalvą, šalina pigmentaciją.

Strijas šalinant FRAXEL DUAL lazeriu įsigyjant 3 procedūrų paketą vienos procedūros kaina delno dydžio plote 130 cm2 199 eur.

Strijas šalinant FRAXEL DUAL lazeriu įsigyjant 3 procedūrų paketą vienos procedūros kaina dviejų delnų dydžio plote 260 cm2 319 eur.

 

 

 

 Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku