Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Strijų šalinimas (naikinimas) lazeriu

   *Mažesnės kainos įsigyjant procedūrų kursą + naujausia FRAXEL DUAL 1550/1927 versija – dviejų lazerių poveikis vienos procedūros metu. Su 1550 padidėja odos stangrumas, elastingumas, susitraukia odos poros, koreguojami randai, išsilygina odos paviršius, linijos, raukšlės. 1927 gerina išorinę odos išvaizdą: skatina paviršinio sluoksnio struktūrinį atsinaujinimą, lygina odos spalvą, šalina pigmentaciją.

   Strijas šalinant FRAXEL DUAL lazeriu įsigyjant 3 procedūrų paketą vienos procedūros kaina delno dydžio plote 130 cm2 199 eur.

   Strijas šalinant FRAXEL DUAL lazeriu įsigyjant 3 procedūrų paketą vienos procedūros kaina dviejų delnų dydžio plote 260 cm2 319 eur.

    

    

    

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Strijų šalinimas naujausios kartos lazeriais

   striju salinimasERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje strijų ir randų šalinimas atliekamas pačios naujausios kartos lazeriais: frakciniu Fraxel Dual 1550/1927nm, pulsiniu dažų VBeam Perfecta ir frakciniu CO2RE lazeriais. Plačiau apie randų šalinimą – randų šalinimas lazeriu.

   Estetinėje dermatologijoje frakcinis odos atnaujinimas suteikia naujų galimybių odos defektų šalinime. Visai neseniai laiko pėdsakai veide, operaciniai randai ir strijos, atsiradusios po gimdymo ar kintant svoriui atrodė neišsprendžiama problema. Šiandien, naujų technologijų dėka, gydytojai lazerių pagalba gali jas veiksmingai išspręsti.

   Strijos

   Strijos – tai siauri, ploni odos ruoželiai arba linijos, dažniausiai išsidėstę paraleliai šalia vienas kito, susiformavę dėl tikrosios odos skaidulų įtrūkimo. Tais atvejais, kai strijos atsiranda nėštumo metu, vadinamos “striae gravidarum”, taip pat atrofinėmis, baltosiomis linijomis ar tiesiog strijomis.

   Strijos dažniausiai atsiranda sparčiai tempiantis odai augimo, nėštumo metu ar esant staigiems svorio pasikeitimams. Strijos taip pat gali atsirasti esant hormonų pokyčiams paauglystėje, nėštumo metu, esant pakaitinei hormonų terapijai ir dėl kt. priežasčių.

   Kaip strijos atsiranda?

   Mechaninio tempimo metu staigiai besiplečiančiose srityse, tokiose kaip pilvas, krūtinė ir šlaunys, įtrūksta dermos skaidulos. Pradžioje jos atrodo kaip rausvos, melsvos ar purpurinės linijos. Strijos atsiranda odos sluoksnyje, kuris padeda odai išlaikyti savo formą, todėl, įtrūkus skaiduloms ir susiformavus strijoms, jas palietus jaučiama įdubusi, suminkštėjusi oda.

   Strijos gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausiai atsiranda įvairiose lokalizuoto riebalinio audinio vietose: pilvo srityje, ypač aplink bambą, krūtų, žąstų, pažastų, nugaros, šlaunų, klubų, sėdmenų srityse.

   Faktoriai, turintys įtakos strijų atsiradimui

   Strijų atsiradimas, o, svarbiausia, jų išreikštumo laipsnis yra susijęs su jaunu mamos amžiumi, aukštu mamos kūno masės indeksu, dideliu vaisiaus svoriu. Paaugliai taip pat turi nemažą riziką strijoms atsirasti.

   Daugeliu atveju strijų atsiradimui įtakos turi hormonai, kurie slopina fibroblastų – ląstelių, atsakingų už kolageno ir elastino gamybą, sintezę, reikalingą palaikyti sparčiai augančios odos elastingumui. Sumažėjus kolageno ir elastino sintezei, atsiranda atraminių medžiagų trūkumas, sumažėja odos atsparumas ir, tempiant odą, sutrūkinėja jos skaidulos.

   Profilaktika

   Nuo 75 iki 90 proc. moterų nėštumo metu atsiranda įvairaus laipsnio strijos. Dažniausiai jos atsiranda 6 – 7 mėnesį, trečiojo trimestro metu, kai odą veikia didžiausios tempimo jėgos. Strijų atsiradimo profilaktikai siūlomi įvairūs aliejai, kremai, losjonai, tačiau strijų atsiradimą, jų išreikštumą lemia ir genetinės, hormonų, riebalinio audinio ir dermos skaidulų išsidėstymo savybės.

   Strijų šalinimas

   Strijos nesukelia jokių nemalonių pojūčių, tačiau tiems, kas jas turi, estetiškai yra nepatrauklios.

   • Retinoidai, AHA rūgščių procedūros – vietinio poveikio preparatai. Tiek kosmetinės priemonės, tiek profesionalios priemonės, veikdamos vietiškai, negali sumažinti jau susidariusių akivaizdžių strijų.
   • Mezoterapija, kolageno injekcijos – reikalauja daug procedūrų, pasiekiami pokyčiai, tačiau minimalūs.
   • Chirurginis šalinimas – operacijos metu pašalinamas odos perteklius kartu su strijų paveikta oda.
   • Strijų šalinimas lazeriu – efektyviausias neinvazinis strijų šalinimo būdas.

   Nenorintiems chirurginių intervencijų ir siekiantiems lygios odos, pats efektyviausias strijų šalinimas yra lazeriu. ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje strijų šalinimui siūlome pačius naujausius lazerius visų tipų ir įvairiausios išvaizdos strijoms.

   Platus lazerių spektras ir jų kombinacija užtikrina efektyvų strijų šalinimą

   Strijų šalinimas naujausiu, greičiausiu ir galingiausiu – pikosekundiniu PicoWay lazeriu:

   Naujausias, amerikiečių lyderiaujančios kompanijos “Candela Medical” PICOWAY pikosekundinis (ypatingai trumpo impulso) lazeris, tai inovatyvi technologija frakciniam odos atnaujinimui, aknės randų šalinimui, kai ypač trumpas ir greitas impulsas selektyviai pasiunčiamas į odos ląsteles ir neagresyviu būdu odoje užveda atsinaujinimo procesus!

   “Picoway” yra naujausias amerikiečių kompanijos “Candela Medical” galingiausias ir greičiausias frakcinis lazeris, savo efektyvumu, greičiu ir saugumu lyderiaujantis pasauliniu mastu. “Picoway” inovatyvi sistema skleidžia didžiausios galios ir trumpiausios trukmės impulsus, kad odai suteiktų ne terminį, o fotoakustinį efektą, kuris regeneruoja odą iš vidaus ir ji atsinaujina.

   Dėl trumpiausių ir greičiausių pikosekundinių impulsų procedūros su „PicoWay“ lazeriu tinka visiems randų tipams ir atspalviams.

   Sistemos „PicoWay“ bangos ilgiai: 1 064 nm, 785 nm, 730 nm, 532 nm. Plačiau apie PicoWay frakcinį odos atnaujinimą. 

   VBeam Perfecta – pulsinis dažų lazeris raudonoms strijoms

   Pulsinis dažų lazeris laikomas unikaliu tuo, kad puikiausiai susidoroja su viskuo, kas RAUDONA, efektyviai panaikindamas raudoną ir kitas rausvas spalvas bei jų atspalvius, tuo pačiu skatindamas kolageno sintezę. Jis efektyviausiai šalina šviežias, rausvas strijas. Plačiau apie VBeam Perfecta lazeriu atliekamas procedūras.

   Frakcinis CO2RE lazeris

   Frakcinis CO2RE lazeris odą atnaujina frakcijomis, kai tūkstančiai mikroskopinių lazerio stulpelių pašalina seną audinį, palikdami aplink sveikas ląsteles. Taip vyksta greitas gijimas ir susiformuoja naujos sveikos odos ląstelės, formuodamos lygią, sveiką odą. Šio lazerio privalumas – šalinamos visų tipų, net senos, baltos strijos. Šiuo lazeriu ypatingai gerai koreguojami visi odos trūkumai – strijos, randai, raukšlės. Plačiau apie frakciniu CO2RE lazeriu atliekamas procedūras.

   „Candela Medical“ Vascular IPL strijų gydymas unikaliu daugiafunkciniu lazeriu

   Klientams pristatome visiškai naują Lietuvoje, pažangų ir daugiafunkcinį JAV gamintojo „Candela Medical“ Vascular IPL lazerį. Viena pagrindinių ERA ESTHETIC vertybių – inovatoriškumas, todėl siekiame būti pirmieji ir pasiūlyti naujausias paslaugas pagal estetinės ir lazerinės dermatologijos pasaulio tendencijas. Naujausias, itin universalus įrenginys – jame įrengta lazerių sistema, apimanti net 4 skirtingas technologijas!

   Procedūrų skaičius yra labai individualus kiekvienam klientui. Jis priklauso nuo odos problemos ir jos sunkumo, taip pat nuo asmeninių organizmo savybių bei bendros sveikatos būklės, plauko ir odos pigmentų ypatumų ir kitų faktorių. Galima saugiai ir efektyviai pašalinti veido odos raukšles, išryškėjusias veido mimikos linijas, strijas ar įvairius randus. Neretai pakanka 1 procedūros, bet tikslus jų kiekis priklauso nuo odos būklės, raukšlių gylio, randų dydžio.


   striju naikinimas kaip panaikinti strijas striju salinimas1
   striju naikinimas lazeriu striju naikinimas lazeriu thumb.small.3c3866b7e7cdd60a5b7567b88fae45ba

   Kaip vyks strijų šalinimo procedūra?

   Prieš procedūrą gydytojas nemokamos konsultacijos metu įvertins strijas, jų išreikštumo laipsnį ir parinks lazerį efektyviausiems rezultatams pasiekti. Priklausomai nuo lazerio, prieš procedūrą ant gydomos srities bus užteptas nuskausminantis kremas. Procedūros metu Jums bus uždėti nuo lazerio šviesos apsaugantys akinukai. Po to bus parenkami gydymo lazeriu parametrai ir ant gydomos srities uždėtas aplikatorius. ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje visuose lazeriuose, naudojamuose strijoms šalinti, integruotos atšaldančios sistemos, todėl procedūros metu diskomfortas yra sumažinamas iki minimalaus – jausite lengvą dilgčiojimą ar šilumos pojūtį. Dėka naujų lazerinių technologijų, poprocedūrinis atsistatymo laikotarpis minimalus: prie įprastos veiklos galima sugrįžti po 3-4 dienų procedūras atliekant veide, šalinant strijas ar randus kūne – sekančią dieną.

   Visos strijos – skirtingos, skiriasi jų spalva, plotis, išreikštumo laipsnis, tad mūsų klinikoje esančių lazerių, naudojamų strijų pašalinimui platus spektras leidžia kiekvienam atvejui parinkti individualų gydymą ir ryškiai sumažinti ar visai panaikinti strijas. Lazerių procedūros labai tinka ir esant sumažėjusiam elastingumui, odos “sukritimui”. Šiais lazeriais didžiule energija stimuliuojant kolageną, sustangrėja oda, gaunamas liftingo efektas. Procedūras galima atlikti visame kūne, taip pat – net jautriausiose vietose, tokiose kaip krūtys.

   Kokį lazerį, jų kombinaciją ir procedūrų derinį pasirinkti, kad pasiekti efektyviausius rezultatus, Jums pasiūlys ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje procedūras aliekantys profesionalūs gydytojai dermatologai nemokamos konsultacijos metu.


   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos iš oficialaus Fraxel tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai

   *Mažesnės kainos įsigyjant procedūrų kursą + naujausia FRAXEL DUAL 1550/1927 versija – dviejų lazerių poveikis vienos procedūros metu. Su 1550 padidėja odos stangrumas, elastingumas, susitraukia odos poros, koreguojami randai, išsilygina odos paviršius, linijos, raukšlės. 1927 gerina išorinę odos išvaizdą: skatina paviršinio sluoksnio struktūrinį atsinaujinimą, lygina odos spalvą, šalina pigmentaciją.

   Strijas šalinant FRAXEL DUAL lazeriu įsigyjant 3 procedūrų paketą vienos procedūros kaina delno dydžio plote 130 cm2 199 eur.

   Strijas šalinant FRAXEL DUAL lazeriu įsigyjant 3 procedūrų paketą vienos procedūros kaina dviejų delnų dydžio plote 260 cm2 319 eur.

    

    

    

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku