Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Veido odos atjauninimas, patempimas skystais siūlais Gouri

   Odos atjauninimas, veido odos patempimas, odos stangrinimas, raukšlių mažinimas su naujos kartos skystais siūlais GOURI!

   GOURI polikaprolaktono injekcinis odos atjauninimo ir veido patempimo implantas.

   2022 m., GOURI –  “AMWC” The Aesthetic and Anti-Aging Medicine World Congress, gydytojų dermatologų ir plastikos chirurgų buvo nominuotas kaip geriausias kolageno biostimuliatorius, saugu, efektyvu ir matomas rezultatas!

   Odos atjauninimui ir patempimui – NATŪRALUS ir modernus sprendimas

   Implantiniai siūlai – nauja ir perspektyvi odos atjauninimo ir veido patempimo technologija GOURI “Era Esthetic” klinikose.

   Veido odos atjauninimo procedūra, kodėl verta rinktis GOURI skystus siūlus?

   Tai unikali biologiškai skaidaus veikliojo polimero, skatinančio natūralaus kolageno susidarymą odoje, technologija, kuri sudaro sąlygas natūraliam odos kolagenui atsinaujinti, pagreitinti jo gamybą. Dar kitaip ji vadinama skystais implantiniais siūlais. GOURI misija – odos atjauninimas ir veido patempimas („liftingas“).

   GOURI Polikaprolaktono injekcinis implantas, tai naujo tipo injekuojamas implantas veido patempimui ir odos stangrinimui.

   2022 metais AMWC (Aesthetic and Anti-aging Medicine World Congress) buvo pripažintas kaip geriausias 2022 metų leidžiamas injekcinis produktas skatinantis kolageno sintezę.

   Odos atjauninimo ir veido patempimo GOURI privalumai:

   • savaime pasiskirsto po visą veido odą;
   • ženkliai mažesnis injekcijos taškų skaičius;
   • nereikia papildomų formavimo veiksmų;
   • po injekcijos užtenka švelnaus masažo;
   • lyginant su hialurono injekcijomis, šios procedūros estetinis efektas ilgesnis.

   Ši procedūra skirta veido audiniams ir jų apimčiai atkurti vidutiniškai arba giliai injekuojant į odą GOURI preparatą, siekiant koreguoti gilias veido raukšles ir klostes.

   Veido odos atjauninimo ir odos patempimo GOURI pagrindinės gerosios savybės:

   • aukščiausios kokybės kolageno stimuliatorius;
   • visiškai ištirpintas polikaprolaktonas;
   • natūraliai pasiskirstęs po visą veidą GOURI generuoja kolageno gamybą, kuri sumažėja dėl odos senėjimo procesų.

   Kaip atliekama ši veido atjauninimo ir odos patempimo procedūra?

   Preparatas GOURI injekuojamas į veido odą – iš viso 10 injekcinių taškų – ir švelniai masažuojamas. Efektas pasiekiamas visoje veido srityje. Ši unikali technologija stimuliuoja fibroblastus (jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias kolageną), kurie padeda generuoti kolageno gamybą natūraliu būdu. Tai esminė sąlyga, gerinanti odos kokybę ir struktūrą.

   Didžiulis GOURI veido atjauninimo ir odos patempimo procedūros privalumas – efektas matosi jau po pirmos procedūros! Rekomenduojamas procedūrų kursas – 3 procedūras kas 4 savaites – tokiu būdu pasieksite maksimalų rezultatą. Jeigu paciento oda itin problematiška, t. y. išvagota giliomis raukšlėmis, praradusi elastingumą, tuomet šį GOURI veido atjauninimo ir odos patempimo procedūrą rekomenduojama pakartoti, po 1-2 procedūras 3-6 mėnesių intervalu. Inovatyvus odos priežiūros planas individualiai aptariamas su gydytoju ar specialistu prieš procedūrą.

   Rezultatas, kuris džiugina!

   GOURI odos atjauninimo ir veido patempimo procedūra atkuria natūralų odos elastingumą, išryškina veido kontūrą, t.y. suteikia jai naują šansą vėl švytėti! Dėl šios technologijos inovatyvumo odos senėjimo procesas gali būti pristabdomas. Svarbu paminėti, kad tai natūralus ir tvarus odos priežiūros sprendimas.

   Kuo skiriasi GOURI odos atjauninimo ir veido patempimo technologija nuo kitų panašios paskirties produktų?

   Šiai dienai esami produktai rinkoje nėra visiškai skysti, t.y. jie sudaromi sumaišius daug polimerų turinčią medžiagą su fiziologiniu tirpalu arba specialiu akių drėkinimui skirtu geliu. Dėl to jie negali pasiskirstyti tolygiai po visą veidą ir turi tam tikrą komplikacijų riziką. Priešingai nei GOURI, kiti produktai veikia tik lokalizuotą injekcijos vietą, o suleidus per daug medžiagos kyla hiperkorekcijos – nenatūraliai atrodančio vaizdo – rizika.

   GOURI yra visiškai skystas tirpalas be jokių mikrodalelių, todėl pasklinda po visą veidą tolygiai, maksimaliai sumažinamos rizikos. 

   Ar galima GOURI odos atjauninimo ir veido patempimo procedūrą derinti su kitomis, t.y. botulino ar hialurono injekcijomis ir pan.?

   Rekomenduojama daryti 1 mėnesio pertrauką prieš ir po GOURI odos atjauninimo ir veido patempimo procedūros. Tiesa, viena iš stipriųjų GOURI odos atjauninimo technologijos pusių yra šio preparato suderinamumas su kitais produktais. Tačiau kai kalbama apie hialurono rūgšties pagrindo injekcijas ir pan. susijusias medžiagas, griežtai rekomenduojama daryti 1 mėnesio pertrauką.

   GOURI turi CE ženklinimo sertifikatą, o visi gamybos įrenginiai gavo ISO 13485 sertifikatą.

   Kas yra CESABP technologija?

   Visiškai skysta (be mikrodalelių) aktyvių ir biologiškai skaidžių polimerų technologija. Tai patentuota DEXLEVO technologija, leidžianti atkurti natūralų kolageno gamybos procesą ir atnaujinti odą.

   Papildoma informacija apie technologiją

   Gamintojas: Dexlevo INC. (P. Korėja)

   Saugumo garantija: patvirtinta Amerikos maisto ir vaistų administracijos (FDA)

   GOURI patentuota technologija CESABP (Collagenesis-Enabled Solubilised Active and Biodegradable Polymer Technology)

    

   D.U.K.

    Kada pasimato pirmieji rezultatai?

   Tai priklauso nuo paciento odos būklės. Po injekcijos reikia šiek tiek laiko, kad vėl būtų sustimuliuotas kolageno gamybos procesas. Paprastai, pirmuosius akivaizdžius rezultatus galima pamatyti 1-2 savaičių laikotarpyje.

   Kiek laiko išlieka GOURI odos atjauninimo ir veido patempimo efektas?

   GOURI odos atjauninimo ir odos patempimo efektas matosi nuo 6 iki 12 mėnesių (paprastai per tiek laiko suyra medžiagoje esantis polikaprolaktonas). Šis terminas kiekvienam pacientui yra individualus.

   Ar  odos atjauninimo ir veido patempimo technologija GOURI naudojama tik veidui ar gali būti injekuojama ir į kitas sritis?

   GOURI odos atjauninimo ir veido patempimo procedūrą rekomenduojama atlikti veido sričiai.

   Kiek odos atjauninimo, veido odos patempimo, raukšlių mažinimo GOURI procedūrų rekomenduojama atlikti?

   Rekomenduojame atlikti 3 procedūras kas 4 savaites. Siekiant ryškesnio efekto ar esant ryškiems odos senėjimo požymiams, galima atlikti papildomas 1-2 procedūras 3-6 mėnesių intervalu.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė