Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

NUCLEOFILL biostimuliojantys geliai veidui, paakiams ir kaklui

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Veido odos patempimas, paakių maišelių mažinimas, raukšlių lyginimas su NUCLEOFILL, naujos kartos – NATŪRALIU, biogeliniu preparatu!

Kompanijos „Promoitalia Medical Aesthetics“ naujos kartos „Nucleofill“ biostimuliuojantys, didelio klampumo, polinukleotidų pagrindu –  natūralūs geliai,  skirti odos apsaugai, atjauninimui, efektyvi priemonė ANTI-AGE terapijai.

Biorestruktūrinio gelio „Nucleofill TM“ sudėtis pagrįsta mažos molekulinės masės, išgrynintais, natūralios kilmės polinukleotidais, kurie tikslingai sukurti pagerinti periokulinės (akys) srities trofizmą, patempti ir sustangrinti odą.

Akių kontūras yra subtili veido odos sritis, kuri nuolatos yra veikiama išorinės aplinkos, natūralių veido mimikos judesių, būtent akių kontūras yra ta sritis, kurioje labiau pasireiškia ir išryškėja senėjimo požymiai. Būtent su „Nucleofill TM“ preparatu atliekama specifinė, su unikalia metodika akių kontūro atjauninimo procedūra, kuri mažina akių kontūro hiperpigmentaciją, patamsėjimą. Šios procedūros pagalba yra natūraliai atkuriama paviršinių ir gilesnių audinių struktūra, išgaunamas ANTI-AGE efektas, suteikiamas gaivios ir labiau spindinčios odos efektas paakių srityje, mažinami paakių maišeliai.

Paakių maišeliai, patamsėję paakiai,  kokios priežastys dažniausiai sukelia odos suglebimą?

Dažniausiai paakių odos suglebimą sukelia kūno riebalinės dalies audinių persiskirstymas šioje srityje, to pasekoje susiformuoja maišeliai po akimis, kurių nesumažinsi, nepanaikinsi įprastomis, kasdieninėmis odos priežiūros priemonėmis.

Bėgant metams, su amžiumi periokulinėje srityje audiniai plonėja, vyksta jų mažėjimas. Pirmosios raukšlės, kurios įprastai pasirodo yra –  akių šonose, vadinamos „žąsų kojelėmis“ bei raukšlės apatinėje voko srityje. Oda praranda elastingumą, stangrumą, sumažėja epidermio storis.

Akių kontūras ir jo korekcija bei periokulinės srities hiperpigmentacija, kas tai?

Tamsūs ratilai ar maišeliai po akimis, tai periobitinė hiperpigmentacija

Oda aplink akis yra kur kas plonesnė nei kitose vietose, tad šioje veido srityje esančios kraujagyslės yra daug geriau matomos.
Gydytojai dermatologai sritį tarp nosies, skruostų ir akių vadina ašarų loviu. Tai tarsi ašarų nutekėjimo zona. Jei paakiai yra melsvo, rausvo ar violetinio atspalvio, tai lemia kraujagyslės. Jei paakių oda yra rusvesnė, tai rodo, jog joje yra daugiau melanino. Vis tik kaip pagrindinė paburkusių ir patamsėjusių paakių priežastis yra poodinių riebalų praradimas senstant.

Kokie veiksniai labiau skatina paaių maišelių atsiradimą?

 • nesveikas gyvenimo būdas;
 • nepakankamas poilsis ar miegas;
 • neteisinga mityba, dėl kurios atsiranda vitaminų ir mineralų trūkumas;
 • stresas ir (arba) itin intensyvus gyvenimo ritmas;
 • rūkymas;
 • labai plona apatinio voko oda;
 • paveldimumas;
 • mažakraujystė;
 • alergijos, įskaitant sezoninę pavasario alergiją;
 • pakartotiniai periokulinės srities uždegimai arba priverstiniai akių vokų trynimai;
 • akių lašų vartojimas ypač tų, kurių pagrindas yra bimatoprostas, kuris taip pat naudojamas.blakstienų prailginimui ir patamsinimui, glaukomos gydymui.

Kuo išskirtinis yra „Nucleofill TM“ preparatas?

Šis specifinis gelis yra natūralios sudėties, su išgryninta polinukleotidine matrica. Preparatas intensyviau suaktyvina odos bioregeneracijos procesus tiek giliuose sluoksniuose (riebalinis ir kaulinis audiniai), tiek dermos lygyje (fibroblasto stimuliacija).

Nucleofill TM“ procedūra veikia net 3 odos, audinių sluoksnius:

 • Epidermio sluoksnį;
 • Kraujagysles;
 • Giliuosius audinius.

Kokie poveikiai odai suteikiami?

 • Intensyvesnis drėkinimas;
 • Antioksidacinis poveikis;
 • Skatinama aktyvesnė kolageno gamyba;
 • Polinukleotidai prisideda prie kelių pagrindinių autologinių komponentų (baltymų, glikoproteinų, fibrilės ir kt) funkcionavimo, jie padeda ilgiau išlaikyti sveikesnės ir jaunesnės odos išvaizdą.

Kokiais atvejais atliekama “Nucleofill TM” procedūra?

 • Akių maišelių mažinimui;
 • Periokulinių raukšlių mažinimui;
 • Epidermio audinio tankinimui;
 • Giliųjų audinių atkūrimui;
 • Paviršinių raukšlių mažinimui be užpildų naudojimo;
 • Prieš ir po chirurginio gydymo.

Kiek “Nucleofill TM” procedūrų reikia atlikti?

Įprastai reikalingas 4 procedūrų kursas, atliekant procedūras kas dvi savaites. Tikslų procedūrų skaičių pasakys specialistas, įsivertinęs situaciją.

“Nucleofill TM” produktai turi stiprų specifinį stangrinamąjį bei gaivinamąjį efektą tinkamą visų tipų odai.

“Nucleofill TM Medium” rekomenduojama paskirstyti kaklo srityje, o “Nucleofill TM Strong” veidui.

„Nucleofill TM“ procedūros rezultatas?

 • Akių maišelių sumažinimas;
 • Odos sustangrinimas paakių srityje;
 • Paakių srityje odos tonuso atkūrimas;
 • Hiperpigmentacijos pašalinimas;
 • Raukšlių sumažinimas;
 • Veidos ir kaklo odos patempimas.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku