Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Nucleofill biostimuliuojantys geliai veidui, paakiams ir kaklui

   Veido odos patempimas, paakių maišelių mažinimas, raukšlių lyginimas su NUCLEOFILL, naujos kartos – NATŪRALIU, biogeliniu preparatu!

   Kompanijos „Promoitalia Medical Aesthetics“ naujos kartos „Nucleofill“ biostimuliuojantys, didelio klampumo, polinukleotidų pagrindu –  natūralūs geliai,  skirti odos apsaugai, atjauninimui, efektyvi priemonė ANTI-AGE terapijai.

   Biorestruktūrinio gelio „Nucleofill TM“ sudėtis pagrįsta mažos molekulinės masės, išgrynintais, natūralios kilmės polinukleotidais, kurie tikslingai sukurti pagerinti periorbitalinės (akys) srities trofizmą, patempti ir sustangrinti odą.

   Akių kontūras yra subtili veido odos sritis, kuri nuolatos yra veikiama išorinės aplinkos, natūralių veido mimikos judesių, būtent akių kontūras yra ta sritis, kurioje labiau pasireiškia ir išryškėja senėjimo požymiai. Būtent su „Nucleofill TM“ preparatu atliekama specifinė, su unikalia metodika akių kontūro atjauninimo procedūra, kuri mažina akių kontūro hiperpigmentaciją, patamsėjimą. Šios procedūros pagalba yra natūraliai atkuriama paviršinių ir gilesnių audinių struktūra, išgaunamas ANTI-AGE efektas, suteikiamas gaivios ir labiau spindinčios odos efektas paakių srityje, mažinami paakių maišeliai.

   Paakių maišeliai, patamsėję paakiai,  kokios priežastys dažniausiai sukelia odos suglebimą?

   Dažniausiai paakių odos suglebimą sukelia kūno riebalinės dalies audinių persiskirstymas šioje srityje, to pasekoje susiformuoja maišeliai po akimis, kurių nesumažinsi, nepanaikinsi įprastomis, kasdieninėmis odos priežiūros priemonėmis.

   Bėgant metams, su amžiumi periokulinėje srityje audiniai plonėja, vyksta jų mažėjimas. Pirmosios raukšlės, kurios įprastai pasirodo yra –  akių šonose, vadinamos „žąsų kojelėmis“ bei raukšlės apatinėje voko srityje. Oda praranda elastingumą, stangrumą, sumažėja epidermio storis.

   Akių kontūras ir jo korekcija bei periokulinės srities hiperpigmentacija, kas tai?

   Tamsūs ratilai ar maišeliai po akimis, tai periobitinė hiperpigmentacija

   Oda aplink akis yra kur kas plonesnė nei kitose vietose, tad šioje veido srityje esančios kraujagyslės yra daug geriau matomos.
   Gydytojai dermatologai sritį tarp nosies, skruostų ir akių vadina ašarų loviu. Tai tarsi ašarų nutekėjimo zona. Jei paakiai yra melsvo, rausvo ar violetinio atspalvio, tai lemia kraujagyslės. Jei paakių oda yra rusvesnė, tai rodo, jog joje yra daugiau melanino. Vis tik kaip pagrindinė paburkusių ir patamsėjusių paakių priežastis yra poodinių riebalų praradimas senstant.

   Kokie veiksniai labiau skatina paakių maišelių atsiradimą?

   • nesveikas gyvenimo būdas;
   • nepakankamas poilsis ar miegas;
   • neteisinga mityba, dėl kurios atsiranda vitaminų ir mineralų trūkumas;
   • stresas ir (arba) itin intensyvus gyvenimo ritmas;
   • rūkymas;
   • labai plona apatinio voko oda;
   • paveldimumas;
   • mažakraujystė;
   • alergijos, įskaitant sezoninę pavasario alergiją;
   • pakartotiniai periokulinės srities uždegimai arba priverstiniai akių vokų trynimai;
   • akių lašų vartojimas, ypač tų, kurių pagrindas yra bimatoprostas, kuris taip pat naudojamas blakstienų prailginimui ir patamsinimui, glaukomos gydymui.

   Kuo išskirtinis yra „Nucleofill TM“ preparatas?

   Šis specifinis gelis yra natūralios sudėties, su išgryninta polinukleotidine matrica. Preparatas intensyviau suaktyvina odos bioregeneracijos procesus tiek giliuose sluoksniuose (riebalinis ir kaulinis audiniai), tiek dermos lygyje (fibroblasto stimuliacija).

   Nucleofill TM“ procedūra veikia net 3 odos, audinių sluoksnius:

   • Epidermio sluoksnį;
   • Kraujagysles;
   • Giliuosius audinius.

   Kokie poveikiai odai suteikiami?

   • Intensyvesnis drėkinimas;
   • Antioksidacinis poveikis;
   • Skatinama aktyvesnė kolageno gamyba;
   • Polinukleotidai prisideda prie kelių pagrindinių autologinių komponentų (baltymų, glikoproteinų, fibrilės ir kt) funkcionavimo, jie padeda ilgiau išlaikyti sveikesnės ir jaunesnės odos išvaizdą.

   Kokiais atvejais atliekama “Nucleofill TM” procedūra?

   • Akių maišelių mažinimui;
   • Periokulinių raukšlių mažinimui;
   • Epidermio audinio tankinimui;
   • Giliųjų audinių atkūrimui;
   • Paviršinių raukšlių mažinimui be užpildų naudojimo;
   • Prieš ir po chirurginio gydymo.

   Kiek “Nucleofill TM” procedūrų reikia atlikti?

   Įprastai reikalingas 4 procedūrų kursas, atliekant procedūras kas dvi savaites. Tikslų procedūrų skaičių pasakys specialistas, įsivertinęs situaciją.

   “Nucleofill TM” produktai turi stiprų specifinį stangrinamąjį bei gaivinamąjį efektą tinkamą visų tipų odai.

   “Nucleofill TM Medium” rekomenduojama paskirstyti kaklo srityje, o “Nucleofill TM Strong” veidui.

   „Nucleofill TM“ procedūros rezultatas?

   • Akių maišelių sumažinimas;
   • Odos sustangrinimas paakių srityje;
   • Paakių srityje odos tonuso atkūrimas;
   • Hiperpigmentacijos pašalinimas;
   • Raukšlių sumažinimas;
   • Veidos ir kaklo odos patempimas.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė