Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Biorevitalizacija

   BiorevitalizacijaBiorevitalizacija – t.y. odos atgaivinimas biologiniu būdu, gyvybės odai grąžinimas (vital – angl. gyvybingumas). Tai nechirurginis, labai plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis.

   Šią metodiką atrado italų mokslininkai. Procedūros metu į odą suleidžiamos nedidelės dozės grynos negyvulinės kilmės hialurono rūgšties.

   Hialurono rūgštis – pagrindinis jungiamojo audinio struktūrinis elementas. Jos dėka žmogaus organizme vyksta daugybė svarbių procesų. Hialurono rūgštis odoje išlaiko drėgmę. Viena molekulė sujungia 200-500 molekulių vandens, palaikydama audiniuose drėgmės balansą. Toks akivaizdus hialurono rūgšties vaidmuo odos drėkinime užtikrina odos jaunystę.

   Jaunų žmonių hialurono rūgšties kiekis dermoje pakankamai aukštas, kad oda atrodytų skaisti ir jauna. Tačiau ilgainiui „jaunystės eliksyro“ kiekis pradeda nesustabdomai mažėti, tokiu būdu sumažėja ir odos tonusas, standumas, elastingumas, oda nebeatrodo gyvybinga, dehidratuota, atsiranda raukšlės. Be natūralaus biologinio senėjimo, odą veikia ir fotosenėjimas, t.y. odos suvytimą, senėjimą papildomai paskatina ir UV spinduliai.

   Kas vyksta biorevitalizacijos hialurono rūgštimi metu?

   2007 metais amerikiečių mokslininkų įrodyta, kad suleidus hialurono rūgštį, tuo pačiu metu kartu su odos drėkinimu prasideda kolageno sintezės stimuliacija ir sumažėja jo suirimo greitis. Be to, stimuliuojama nuosavos hialurono rūgšties gamyba. Taip oda ne tik drėkinama, atstatomos jos savybės, taip pat gauname stiprų liftingą dėl naujai susiformavusių dermos skaidulų. Todėl atliekant biorevitalizaciją su hialurono rūgšties preparatais, po minimalaus procedūrų skaičiaus (3 procedūros su 3-4 savaičių pertrauka) galima gauti ilgalaikę, su laiku vis gerėjančią (indukuotos kolageno sintezės dėka) odos išvaizdą. Biorevitalizacijos procedūra turi tik geriausius atsiliepimus pacientų tarpe.

   biorevitalizacija prieš ir po

   Kodėl biorevitalizacija efektinga?

   Pirma, ką pamato pacientas – raukšlelių išsilyginimas. Šis efektas iš pradžių atsiranda dėl suleistos hialurono rūgšties, o vėliau dėl pačiame organizme padidėjusios nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezės.

   Kas vyksta? Patekusi į odą, hialurono rūgštis aprūpina odą vandeniu, įsijungia į apykaitos procesus. Pagerėja mikrocirkuliacija, odos ląstelių maitinimas ir oksidacijos procesai, prasideda nuosavos organizmo hialurono rūgšties sintezė – būtent šis momentas akivaizdžiai atsispindi odos išvaizdoje. Audiniams prisisotinus hialurono rūgšties, skatinama kolageno ir elastino sintezė.

   Atliekant biorevitalizaciją, galima palaipsniui odą papildyti vis didesniu kiekiu hialurono rūgšties. Ilgalaikis rezultatas matomas po 3-4 procedūrų – pacientas mato, kaip palaipsniui gerėja odos išvaizda: padidėja odos tonusas, elastingumas, pagerėja spalva, atsiranda „švytinčios odos“ išvaizda, drėgnos odos efektas, išsilygina smulkios raukšlės, atsistato odos struktūra. Tokiu būdu, biorevitalizacija yra stimuliuojančioji terapija – oda hialurono rūgšties preparatų dėka pati save atjaunina.

   Skirtumai su mezoterapija

   Abi šios metodikos turi savo svarbią nišą estetinėje dermatologijoje įvairių odos problemų sprendimui. Revitalizacijos požiūriu pagrindiniai metodikų skirtumai:

   • Procedūrų kiekiu – biorevitalizacijos atliekamos 3, mezoterapijos 5-10 procedūrų.
   • Procedūros efektu. Atlikus biorevitalizacijos procedūrą, efektas matomas iš karto. Po mezoterapijos procedūrų efektas matomas ne iš karto, reikia atlikti keletą procedūrų.
   • Preparatų sudėtimi. Mezoterapijai, priklausomai nuo odos problemos, naudojami įvairių medžiagų kokteiliai, biorevitalizacijos metu suleidžiama gryna hialurono rūgštis.

   Biorevitalizacija atliekama esant:

   • Senėjimo profilaktikai;
   • Odos elastingumo ir stangrumo sumažėjimui;
   • Sausai, dehidratuotai odai;
   • „Stresinei odai”, laisvųjų radikalų poveikiui;
   • Esant nepilnavertei mitybai;
   • Smulkioms raukšlėms naikinti;
   • Esant paryškėjusioms gravitacinėms ir mimikos raukšlėms;
   • Veido ovalo gravitaciniams pokyčiams;
   • Papilkėjusiai, „pavargusiai”‚ rūkančių odai;
   • Prieš ar deriniuose su kitomis estetinėmis procedūromis, siekiant pagerinti rezultatus, prieš plastines operacijas;
   • Po agresyvių odos procedūrų;
   • Odos reljefo vientisumo pakenkimui (postakne, strijos, randai) ar jų profilaktikai;
   • Prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės, pvz., po atostogų;
   • Po įvairių stresų;
   • Moterims po gimdymo.

   Kokiose srityse atliekama biorevitalizacija?

   Dažniausiai atliekamos procedūros veido, kaklo, dekolte ir plaštakų srityse. Tai labiausiai priežiūros reikalaujančios atviros kūno vietos, kadangi šios sritys labiausiai pažeidžiamos UV saulės spindulių ir veikiamos fotosenėjimo. Tačiau aplamai biorevitalizaciją galima atlikti bet kuriame kūno plote.

   Kiek procedūrų reikės atlikti?

   Yra labai platus spektras skirtingų pakopų preparatų, skirtų biorevitalizacijai. Preparatą ir procedūrų kursą priklausomai nuo amžiaus, esamos odos būklės parenka estetinės medicinos gydytojas. Individuali procedūrų schema bus parinkta išanalizavus Jūsų odą ir problemas pirminės nemokamos konsultacijos metu.

   Atliekant biorevitalizaciją, momentinis efektas matomas iš karto po pirmos procedūros, tačiau rekomenduojama atlikti procedūrų kursą. Naujos kartos biorevitalizacijai skirtų preparatų procedūrų reikia atlikti mažiau nei pirmos kartos – standartiškai iš viso atliekamos 3 procedūros 1 kartą per mėnesį. Atlikus procedūrų kursą, pagal poreikį rekomenduojama atlikti palaikomąsias procedūras.

   Kiek laiko trunka procedūra?

   Procedūra trunka 30-60 minučių, priklausomai nuo srities, kurioje atliekama procedūra. Skausmingų pojūčių paprastai nėra, esant ypatingam jautrumui, odos sritis nuskausminama vietiniu anestetiko tepalu. Po procedūros galimas nedidelis patinimas, paraudimas yra normalios odos reakcijos, kurios greitai praeina.

   Rekomendacijos prieš ir po procedūros:

   Specifinių apribojimų, prieš atliekant biorevitalizaciją nėra, tačiau savaitę prieš procedūrą patartina nevartoti aspirino ir kitų nesteroidinių priešuždegiminių medikamentų, vartojamų nuo skausmo, temperatūrai ar uždegimui mažinti. Po procedūros reikėtų 3-7 dienas vengti saunos, pirties, baseino, UV spindulių. Atlikus biorevitalizaciją, Jums bus paaiškinta, kaip prižiūrėti odą namuose.

   Kontraindikacijos:

   • Lėtinių ligų paūmėjimai;
   • Pakilusi kūno temperatūra;
   • Anafilaksinis šokas anamnezėje;
   • Polinkis į keloidinius randus;
   • Nekontroliuojama epilepsija;
   • Porfirija.

   Profhilo injekcijos – hialurono rūgšties 5 jaunystės taškų užpildas

   Profhilo injekcijos, tai inovatyvus – „Natūralumo“ link odos atjauninimo sprendimas, kai vienos procedūros metu užtenka tik 5 injekcijų, į individualiai iš anksto numatytus taškus, veido srityje ir gilesniame dermos sluoksnyje, pradeda vykti regeneraciniai procesai – atsinaujinimas, atstatomas odos elastingumas, stangrumas, tonusas bei drėgmė.

   Hialurono rūgšties užpildas – Jūsų jaunatviškesnei odos išvaizdai. Švytėkite ir būkite verta „Raudono kilimo“, WOW PROFHILO preparato efektas.

   Profhilo injekcijos yra unikalus ir patentuotas užpildas, pasižymintis savo sudėtimi, turintis itin aukštą išgrynintos hialurono rūgšties koncentraciją (64 mg/2ml) be cheminių medžiagų – natūralaus pagrindo, Anti-age terapijai ir profilaktikai. Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/profhilo-injekcijos-hialurono-rugsties-5-jaunystes-tasku-uzpildas/

   Redermalizacija – gintaro ir hialurono rūgšties derinys, viename preparate 

   Redermalizacija – tai estetinės medicinos procedūra, kurios metu naudojant specialią leidimo –  papulių techniką į odą yra injekuojamas gintaro rūgšties bei hialurono rūgšties derinys, vienos procedūros metu. Xela Rederm preparatas – didina odos elastingumą, drėkina odą iš vidaus, tolygina odos atspalvį, mažina raukšles ir amžiaus žymes. Redermalizacijos procedūrai atiteko Geriausios odos kokybės gerinimo procedūros apdovanojimas AMEC Live and Visage kongrese 2017-aisiais metais.

   Ši procedūra nesukelia jokių komplikacijų, kadangi tiek gintaro rūgštis, tiek hialurono rūgštis natūraliai gaminasi ir pačiame žmogaus organizme. Su metais prarandame dalį šių medžiagų, jų sintezė sulėtėja, todėl papildžius odą injekcijomis, gaunami puikūs rezultatai. Redermalizacija rekomenduojama visoms amžiaus grupėms – puikiai tinka tiek kaip prevencinė priemonė, tiek kaip odos atjauninimo procedūra brandesnei odai. Procedūros dėka oda ne tik juntamai patempiama ir atjauninama, taip pat atgauna sveiką išvaizdą po tokių būklių kaip aknė bei rozacėja.

   Bioreparacija

   Bioreparacija – biorevitalizacijos – procedūros, taip sparčiai išpopuliarėjusios Lietuvoje, evoliucijos rezultatas. Procedūros metu į odą, norint sustabdyti odos senėjimą ir atgaivinti odą, smulkiais lašeliais suleidžiama hialurono rūgštis, atsakinga už drėgmę ir stangrumą, biomimetiniai peptidai, aminorūgštys, multivitaminai, mineralai ir koenzimai. Tai nauja odos atgaivinimo priemonė su hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo kompleksu, kuris giliai drėkina odą, sumažina raukšles, koreguoja odos elastingumą, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno gamybą bei kovoja su padidėjusia odos pigmentacija. Tai savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymas, odos atjauninimas. Toks akivaizdus hialurono rūgšties bei atjauninančio komplekso vaidmuo užtikrina sveiką odos išvaizdą ir švytėjimą.

   Išbandykite naujos kartos bioreparaciją su naujos kartos, pasaulyje pripažintais Revofil Aquashine, Aquashine Bright preparatais Era Esthetic Avenue Estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje! Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/naujiena-aquashine-express-atjauninanti-biopeparacijos-procedura/

    

    


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Arba skambinkite telefonu:
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė