Sertifikatai

   Mūsų klinikoje naudojama įranga atitinka aukščiausio lygio pasaulinius kriterijus – kiekvienas įrenginys yra aukso standartas tam tikrai odos problemai spręsti arba lyderiaujanti technologija savo kategorijoje. Įranga yra įsigyta iš labiausiai pripažintų kompanijų pasaulyje, patvirtinta FDA ir turinti CE direktyvų reikalavimus. Visi lazeriai yra nuolat atnaujinami, naudojamos pačios naujausios kartos jų versijos užtikrinant aukščiausią procedūrų kokybę ir saugumą.

    

   Didžiuojamės, kad visas diagnostines, gydomąsias ir lazerių procedūras klinikoje atlieka išskirtinai tik aukštos kvalifikacijos gydytojai! Tai didelę patirtį estetinėje ir lazerinėje dermatologijoje bei chirurgijoje turintys specialistai – gydytojai dermatovenerologai, onkologai, chirurgai – dirbantys ir Vilniaus universiteto Onkologijos institute bei didžiausiose Lietuvos klinikose ir ligoninėse. Mūsų gydytojai savo kvalifikaciją nuolat kelia pasauliniuose medicinos kongresuose, seminaruose ir stažuotėse.

   Taikomas medikamentinis, chirurginis, lazerinis ir fotodinaminis odos ligų gydymas. Klinikos gydytojai, sukaupę visą patirtį ir žinias, padės išsaugoti sveiką Jūsų kūno grožį, kad oda puoštų ir bylotų apie sveikatą.

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku