"Ex parvis saepe magnarum rerum momenta pendent"

      Didžių dalykų sėkmė dažnai priklauso nuo smulkmenų

      Livius

      Procedūros

      Lazerinė Dermatologija

      Plaukų šalinimas galingiausiais GentleLase Pro ir GentleMax Pro Aleksandrito lazeriais

      Radai pigiau? Skambink, rašyk – mes Tau  pritaikysime INDIVIDUALIĄ kainą.

      Radai pigesnį pasiūlymą su JAV “Candela Medical” Aleksandrito “GentleMax Pro Plus”, “GentleMax Pro” ir “GentleLase Pro” lazeriais? Skambink mums ir mes Tau pritaikysime individualią – geresnę kainą, plaukelių šalinimui su šiais lazeriais.

      SPRING SALE – akcijos galioja registruojantis 2024.04.01-2024.05.31, būtinai registruojantis įvardinkite kodą PAVASARIS, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 

      BE PABRANGIMO! VISO kurso metu, turėsite akcijines kainas. 

      NEMOKAMA pirminė konsultacija + NEMOKAMA TEST procedūra!

      ĮSIGYJANT paketus – (iki 100% nuolaida), nemokamai šalinsite plaukelius nuo mažesnių kūno sričių + DOVANOS (lojalumo kortelės, su kuriomis bus nuolaidos ir kitoms klinikos procedūroms).

      *Auksinė lojalumo kortelė – 20 % nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse/ir kitoms lazerinėms procedūroms. -10% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.
      **Platininė lojalumo kortelė – 25% nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse / ir kitoms lazerinėms procedūroms. -15% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.

      PASIŪLYMAI VYRAMS

      Kainoraštis

      *Auksinė lojalumo kortelė – 20 % nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse/ir kitoms lazerinėms procedūroms. -10% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.

      **Platininė lojalumo kortelė – 25% nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse / ir kitoms lazerinėms procedūroms. -15% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.



      Plaukelių šalinimas galingiausiu Lietuvoje diodiniu lazeriu

      ĮSIGYKITE KURSO PAKETUS PIGIAU! Mažiausia kaina Lietuvoje, šalinant galingiausiu diodiniu lazeriu, LABAI gerai žinome, kokie technologiniai pranašumai yra svarbūs, kad plaukeliai pasišalintų. Mes negailime lazerio impulsų, šiose procedūrose turime didesnę nei 15 metų patirtį!

      Procedūrų paketasVienos procedūros kaina, eurVienos procedūros kaina, įsigyjant 4 procedūrų paketąVienos procedūros kaina, įsigyjant 6 procedūrų paketąVienos procedūros kaina, įsigyjant 8 procedūrų paketą
      Bikini + pažastys746654

      45

      Blauzdos + bikini + pažastys104948464
      Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini + pažastys1141049474
      Kojos (blauzdos + šlaunys)88786858
      Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini106967567
      Blauzdos + bikini arba pažastys88786858
      Rankos + bikini arba pažastys66625652
      Visas kūnas (kojos, bikini, pilvo sritis, rankos, pažastys) + veidas12411410599
      Vyrams: pažastys + pečiai + nugara99897969
      Vyrams: pažastys + krūtinė + pilvas119998979
      Vyrams: nugara + krūtinė + pilvas12911910999
      Vyrams: pečiai + nugara + krūtinė + pilvas + pažastys139129119109
      Vyrams: visas kūnas (be bikini)169159149139

       

      PAVIENIŲ SRIČIŲ PLAUKELIŲ ŠALINIMO DIODINIU LAZERIU KAINOS



      Pigmentinių dėmių šalinimas Aleksandrito lazeriu

      MEILĖ SAU – akcijos galioja registruojantis 2024.02.01 – 2024.03.31, su kodu MEILĖ.

      REKOMENDUOJAME! Sustiprinti rezultatui ir pridrėkinti odą po lazerinės procedūros siūlome iškart atlikti AQUASHINE Bright procedūrą! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).



      Fotoatjauninimas


      Spuogų gydymas lazeriu


      Frakcinis odos atnaujinimas Fraxel Dual lazeriu

      Light Baby Fraxel – greitas Fresh&Glow efektas! 

      * Mažesnės kainos įsigyjant procedūrų kursą + naujausia FRAXEL DUAL 1550/1927 versija  – dviejų lazerių poveikis vienos procedūros metu. Su 1550  padidėja odos stangrumas, elastingumas, susitraukia odos poros, koreguojami randai, išsilygina odos paviršius, linijos, raukšlės. 1927 gerina išorinę odos išvaizdą: skatina paviršinio sluoksnio struktūrinį atsinaujinimą, lygina odos spalvą, šalina pigmentaciją.

      * Nurodytos vienos procedūros kainos įsigyjant 3 procedūrų paketą.

      Frakcinio atjauninimo rezultato sustiprinimui būtinai rekomenduojame atlikti injekcijas su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi! Oda bus intensyviai sudrėkinta ir regeneruosis (atsinaujins) iš vidaus –  AQUASHINE procedūra, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).

      Arba:

      *PRP PLAZMOLIFTINGAS (naudojama paciento kraujo plazma) sustiprina Fraxel Dual procedūrų poveikį. Atliekant Fraxel Dual procedūrą – PRP terapija vienoje pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekolte, plaštakos TIK 169 eur. Sutaupykite!

       



      Kapiliarų šalinimas pulsiniais dažų lazeriais VBeam Prima Ir VBeam Perfecta

      REKOMENDUOJAME! Sustiprinti rezultatui, pašviesinti ir pridrėkinti odą po lazerinės procedūros siūlome iškart atlikti AQUASHINE Bright procedūrą, ji taip pat veiks kaip profilaktika uždegiminiams procesams mažinti! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).



      Strijų šalinimas lazeriu


      Randų šalinimas lazeriu

      Pasiūlymas – 5 cm ir didesniems randams taikoma 15% nuolaida.



      Frakcinis odos atnaujinimas Co2Re lazeriu

      REKOMENDUOJAME! Frakcinio atjauninimo rezultatui sustiprinti, vienos procedūros metu iš karto atlikti:

      • PRP terapiją (naudojama paciento kraujo plazma) pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekoltė, rankos. Mažesnė procedūros kaina 179 eur. (vietoje  235 eur.). PRP procedūra atliekama išskirtinai su Šveicarijos kompanijos kokybiška ir efektyvia REGENLAB REGEN ACR atjauninimo programa odos ląstelių bio-stimuliacijai.
      • Arba injekcijas su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi! Oda bus intensyviai sudrėkinta ir regeneruosis (atsinaujins) iš vidaus –  AQUASHINE procedūra, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).


      Nagų grybelio gydymas lazeriu


      Kojų kraujagyslinių darinių, išsiplėtusių kapiliarų šalinimas GentleMax Pro lazeriu


      Greitasis odos atjauninimas lazeriu GentleMax Pro

      REKOMENDUOJAME! Odos atjauninimo rezultatui sustiprinti, vienos procedūros metu iš karto atlikti:

      • PRP terapiją (naudojama paciento kraujo plazma) pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekoltė, rankos. Mažesnė procedūros kaina 179 eur. (vietoje  235 eur.). PRP procedūra atliekama išskirtinai su Šveicarijos kompanijos kokybiška ir efektyvia REGENLAB REGEN ACR atjauninimo programa odos ląstelių bio-stimuliacijai.
      • Arba injekcijas su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi! Oda bus intensyviai sudrėkinta ir regeneruosis (atsinaujins) iš vidaus –  AQUASHINE procedūra, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).


      Frakcinis odos atjauninimas PicoWay lazeriu

      REKOMENDUOJAME! Frakcinio atjauninimo rezultatui sustiprinti, vienos procedūros metu iš karto atlikti:

      • PRP terapiją (naudojama paciento kraujo plazma) pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekoltė, rankos. Mažesnė procedūros kaina 179 eur. (vietoje  235 eur.). PRP procedūra atliekama išskirtinai su Šveicarijos kompanijos kokybiška ir efektyvia REGENLAB REGEN ACR atjauninimo programa odos ląstelių bio-stimuliacijai.
      • Arba injekcijas su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi! Oda bus intensyviai sudrėkinta ir regeneruosis (atsinaujins) iš vidaus –  AQUASHINE procedūra, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).


      Aknės randų, randų ir strijų gydymas frakciniu PicoWay lazeriu


      Pigmentinių dėmių šalinimas PicoWay lazeriu

      Rezultato sustiprinimui būtinai rekomenduojame atlikti injekcijas su biomimetiniais peptidais! Pašviesinsite odą ir intensyviau ją sudrėkinsite. Po lazerinės procedūros iš karto atlikite AQUASHINE Bright procedūrą, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).



      Tatuiruočių, permanentinio makiažo šalinimas su PicoWay lazeriu


      Frakcinis odos atjauninimas JAV Nordlys diodiniu lazeriu

      SPRING SALE – akcijos galioja registruojantis 2024.04.01-2024.05.31būtinai registruojantis įvardinkite kodą PAVASARIS, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 

      REKOMENDUOJAME! Frakcinio atjauninimo rezultatui sustiprinti, vienos procedūros metu iš karto atlikti:

      • PRP terapiją (naudojama paciento kraujo plazma) pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekoltė, rankos. Mažesnė procedūros kaina 179 eur. (vietoje  235 eur.). PRP procedūra atliekama išskirtinai su Šveicarijos kompanijos kokybiška ir efektyvia REGENLAB REGEN ACR atjauninimo programa odos ląstelių bio-stimuliacijai.
      • Arba injekcijas su biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi! Oda bus intensyviai sudrėkinta ir regeneruosis (atsinaujins) iš vidaus –  AQUASHINE procedūra, tai 8 taškų speciali leidimo technika! Mažesnė procedūros kaina 179 eur (vietoje 209 eur).




      Odos darinių šalinimas

      Apgamų šalinimas aukso standarto lazeriu

      Šalinant 4 vnt. ir daugiau, taikoma 30% nuolaida!



      Karpų šalinimas aukso standarto lazeriu

      Atliekant karpų šalinimo procedūrą iškart – konsultacijos mokestis netaikomas.



      Papilomų, keratomų ir kitų darinių šalinimas aukso standarto lazeriu


      Apgamų, odos darinių chirurginis gydymas




      Estetinė dermatologija

      Veido odos patempimas Ulthera - nechirurginis pilnas veido kontūravimas ultragarsu

      SPRING SALE akcijos galioja registruojantis 2024.04.01-2024.05.31, būtinai registruojantis įvardinkite kodą PAVASARIS, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 

       



      Veido odos patempimas HIFU - Ultraformer III

      SPRING SALE – akcijos galioja registruojantis 2024.04.01-2024.05.31būtinai registruojantis įvardinkite kodą PAVASARIS, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 

      Paslauga
      Kaina, EUR
      Įsigyjant 2 procedūrų paketą, 1 procedūros kaina


      Sąnarių skausmo mažinimas peptidų injekcijomis

      PROSTROLANE itraarticular filler (intrasąnarinio užpildo) procedūros atliekamos Medicinos Diagnostikos ir Gydymo centre, adresu V.Grybo g.32 A, Vilniuje. Susisiekite tiesiogiai dėl registracijos. Tel.: +370 698 00 000.



      Raudonos šviesos terapija, visam kūnui, masažinėje vandens lovoje


      Nechirurginis odos patempimas Thermage CPT


      Gydytojo dermatologo – trichologo konsultacija

      MEILĖ SAU – akcijos galioja registruojantis 2024.02.01-2024.03.31, su kodu MEILĖ.

      Įsigyjant Dr. Cyj 4 procedūrų paketą, vienos procedūros kaina 99 EUR (vietoje 210 EUR).



      Odos atjauninimas plazmoliftingu (PRP)


      Spuogų, randų po operacijų, po aknės randų šalinimo programos

      BEAUTY IS COMING akcija galioja registruojantis 2023.12.04-2024.01.31, kodu ŽIEMA.



      Padidėjusio prakaitavimo gydymas injekcijomis


      Plaukų slinkimas - Dr. Cyj hair filler: pirmasis pasaulyje plaukų užpildas

      SPRING SALEakcijos galioja registruojantis 2024.04.01-2024.05.31, būtinai registruojantis įvardinkite kodą PAVASARIS, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 



      Kompleksinis odos atjauninimas Etwo technologija

      PRP PLAZMOLIFTINGAS (naudojama paciento kraujo plazma) – sustiprina Sublative (frakcinis odos atjauninimas) procedūrų poveikį. Atliekant Etwo Sublative procedūrą – PRP terapija vienoje pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekolte TIK 170 eur, vietoje įprastinės 235 eur kainos. SUTAUPYKITE!



      Odos patempimas su "Jett Plasma Lift Medical"


      Secret RF mikroadatinis frakcinis odos atjauninimas

      SPRING SALE – akcijos galioja registruojantis 2024.04.01-2024.05.31būtinai registruojantis įvardinkite kodą PAVASARIS, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 

      REKOMENDUOJAME! Sustiprinti rezultatui atliekant Secret RF procedūrą  iškart siūlome PRP terapiją (naudojama paciento kraujo plazma) pasirinktoje kūno srityje: veidas, kaklas, dekoltė, rankos. Mažesnė procedūros kaina 179 eur. (vietoje  235 eur.). PRP procedūra atliekama išskirtinai su Šveicarijos kompanijos kokybiška ir efektyvia REGENLAB REGEN ACR atjauninimo programa odos ląstelių bio-stimuliacijai.

       

       



      Padidėjusio prakaitavimo gydymas su Secret RF frakcine technologija


      Veido odos atjauninimas, patempimas skystais siūlais Gouri


      Gydytojas dermatologas - profesionalumas ir dėmesys Tau




      Grožio injekcijos

      Ellansé - natūralus veido odos atjauninimas


      Lūpų putlinimas


      Mezoterapija

      Mezoterapija su inovatyviais biomimetiniais peptidais ir išgryninta hialurono rūgštimi!

      Didesnis kiekis (5 ml) už geriausią kainą.



      Veido raukšlių ir kontūrų korekcija Radiesse injekcijomis


      Botulino injekcijos
      •  20% nuolaida pirmai procedūrai.
      •  15% nuolaida,  atliekant 3 ir daugiau sričių.
      • Nuolaidos nesumuojamos.
      • Procedūros kaina vyrams priklauso nuo suleidžiamo botulino kiekio, atsižvelgiant į didesnį raumenų aktyvumą. 


      Biorevitalizacija

      Specialus pasiūlymas visoms biorevitalizacijos procedūroms – vienos procedūros metu, suleidžiant 2 produkto švirkštus, taikoma 20% nuolaida.



      Hialurono rūgšties injekcijos

      MEILĖ SAU – akcijos galioja registruojantis 2024.02.01 – 2024.03.31, su kodu MEILĖ.

      Lūpų putlinimas su Juvederm Ultra Smile tik 199 eur.

       

      Paslauga
      Kaina, EUR


      Kolageno injekcijos - 3D veido atjauninimui

      Vienos procedūros metu preparatas suleidžiamas NET į tris sritis: veidas, kaklas, dekoltė! 

       



      Paakių maišelių mažinimas peptidų ir hialurono rūgšties injekcijomis - Prostrolane Inner B Se


      Veido odos atjauninimas inovatyviomis peptidų ir hialurono rūgšties injekcijomis - Prostrolane Natural B

       

       



      Pigmentacijos mažinimas inovatyviomis peptidų ir hialurono rūgšties injekcijomis - Prostrolane Blanc B


      Smakro formavimas ir žandikaulio linijos sukūrimas hialurono injekcijomis


      Hialurono rūgšties sankaupų naikinimas injekcijomis


      Hyaltox - hialurono, botulino ir biomimetinių peptidų injekcijos vienos procedūros metu


      Styler 600 - imituojamas botulino poveikis su Heksapeptidu 46


      Nucleofill biostimuliuojantys geliai veidui, paakiams ir kaklui


      Profhilo hialurono injekcijos


      Aquagold Fine Touch injekcijos


      Gintaro ir hialurono rūgšties injekcijos – redermalizacija


      Odos atjauninimas japoniškomis amino ir hialurono rūgščių injekcijomis Sunekos




      Kūno formavimo procedūros

      Riebalų šalinimas šalčiu, kriolipolizė Cristal PRO

      “Freeze and Body lift” : 2X Cristal Pro + 4x Venus Legacy + 4x Cristal Fit = 929 EUR (vietoje 1570 EUR). 

      Pasiūlymas galioja registruojantis iki 2024.04.30, kodu KŪNAS.

      BLITZ pasiūlymai čia: https://lazerineklinika.lt/dailus-kunas



      4D apimčių mažinimas ir celiulito gydymas - Venus Legacy™

      LAST DATE su celiulitu + ryškus PRESAS: 6x Venus Legacy +4x Cristal Fit = 589 EUR (vietoje 1350 EUR).

      Pasiūlymas galioja registruojantis iki 2024.04.30, kodu KŪNAS.

      Visi BLITZ pasiūlymai čia:https://lazerineklinika.lt/dailus-kunas

      Papildomas pasiūlymas tik Venus Legacy procedūrai – įsigyjant 6 procedūrų paketą, vienos procedūros kaina 69 eur (vietoje 99 eur).
      *Akcijos nesisumuoja.

       



      Limfodrenažinis masažas. Lympha Press Optimal 1201

      Pasiūlymai KŪNO formavimui, registruojantis 2024.04.30 d. kodu KŪNAS.

      Visi BLITZ pasiūlymai čia: https://lazerineklinika.lt/dailus-kunas

       



      Raumenų ryškinimas, pilvo presas, apimčių mažinimas - Cristal Fit

      LAST DATE su celiulitu + ryškus PRESAS: 6x Venus Legacy +4x Cristal Fit = 589 EUR (vietoje 1350 EUR).

      Pasiūlymas galioja registruojantis iki 2024.04.30, kodu KŪNAS.

      Visi BLITZ pasiūlymai čia: https://lazerineklinika.lt/dailus-kunas

       

       

       



      Šlapimo nelaikymo gydymas, dubens raumenų stiprinimas su Cristal Revive kėde


      Riebalų naikinimas šalčiu - Cocoon CoolTech

      TOBULŲ kūno linkių FABRIKAS: 2X Cocoon CoolTech + 4x Venus Legacy + 4x Cristal Fit = 898 EUR (vietoje 1550 EUR). 

      Pasiūlymas galioja registruojantis iki 2024.04.30, kodu KŪNAS.

      BLITZ pasiūlymai čia: https://lazerineklinika.lt/dailus-kunas



      Riebalų šalinimas aukštai fokusuotu ultragarsu - UltraShape

      Ultrashape Power procedūros kaina priklauso nuo sunaudojamų sistemos veikimo vienetų ir nuo kūno srities, nuo kurios šalinami riebalai –  dydžio. Tikslią kainą Jums pasakys specialistas, Jūsų vizito metu, gyvai įsivertinęs situaciją.



      Anticeliulitinis masažas ir apimčių mažinimas VelaShape III

      Naujos kartos LIPOLITIKAS PROSTROLANE INNER B, intensyvesniems apimčių sumažėjumo rezultatams pasiekti, rekomenduojame kombinuoti gydymus su šiuo preparatu.

      “Prostrolane Inner B” KAINOS:

      jei vienos procedūros metu sunaudojamas 1 švirkštas, kaina 250 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai, vieno švirkšto kaina 200 eur, jei vienos procedūros metu sunaudojami 3 švirkštai, vieno švirkšto kaina 150 eur.



      Apimčių mažinimas inovatyviais peptidų ir hialurono rūgšties lipolitikais - Prostrolane Inner B

      Jei probleminėse srityse (“dvigubas pagurklis”, pilvas, liemenėlės linija, žąstai, sėdmenys, šlaunys) lokalinių riebalinių sankaupų apimtis didelė, vienos procedūros metu gali būti sunaudojami daugiau nei 2 švirkštai, efektyviausiam rezultatui pasiekti. AKCIJOS!





      Sveika gyvensena

      Sveika gyvensena, tyrimai


      Lašelinės

      Iki 100% pasisavinimas aktyvių medžiagų iš karto!

      SVARBU ar šią intraveninę terapiją saugu atlikti? Tikrai taip,  intraveninę terapiją atlieka kvalifikuotas medicinos personalas, kuris stebi pacientą visos procedūros metu. Intraveninė terapija yra medicininė procedūra, todėl konsultacijos metu pacientui gydytojas parenka tinkamiausią būtent jam intraveninį kokteilį. Era Esthetic lazerinė klinika yra akredituota sveikatos priežiūros įstaiga, todėl atliekant šią procedūrą jūs galite jaustis saugūs.

       





      Kosmetologija

      Intraoralinis veido masažas


      Veido odos valymo, atgaivinimo 3D procedūra JetPeel


      Permanentinis makiažas - mikropigmentacija


      Hydrafacial

      MEILĖ SAU pasiūlymai, galioja registruojantis 2024.02.01 -2024.03.31, kodu MEILĖ.

      • Hydrafacial + ODOS ATJAUNINIMAS su specialiu įrenginiu Tripollar (radio dažnio technologija): veidas + akys 99 EUR (vietoje 159 EUR).

      Hydrafacial Lift & Shine

      Oda lyg Deivės –  tik nedidelis Hydrafacial procedūros papildymas, o efektas – dieviškas!

      REKOMENDUOJAME: Vienos procedūros metu, atliekant bet kurią Hydrafacial programą, tik už papildomą 30 Eur sumą kviečiame išbandyti Lift&Shine efektą, su inovatyviais “Anti-Age” įrenginiais – elektrostimuliaciniu “Beauty Heart” bei radio dažnio “Tripollar” aparatais.

      Poveikis –  stangresnė oda, matomas liftingo efektas, džiaugsitės patempta paakių sritimi bei paakiuose sumažėjusiomis raukšlelėmis. Praturtinkite ir atjauninkite savo odą tos pačios procedūros metu ir mėgaukitės dar geresniu rezultatu!