Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Apimčių mažinimas inovatyviais peptidų ir hialurono rūgšties lipolitikais – Prostrolane Inner B

Jei probleminėse srityse (“dvigubas pagurklis”, pilvas, liemenėlės linija, žąstai, sėdmenys, šlaunys) lokalinių riebalinių sankaupų apimtis didelė, vienos procedūros metu gali būti sunaudojami daugiau nei 2 švirkštai, efektyviausiam rezultatui pasiekti. AKCIJOS!

Tikslų biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties preparato kiekį, vienos procedūros metu, įvardins specialistas.

  • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Apimčių mažinimas ir veido odos elastingumo gerinimas, “anti – aging” poveikis su “Prostrolane Inner B”!

Kūno formų koregavimas lengviausiu ir paprasčiausiu būdu!

Tai naujos kartos, inovatyvūs injekciniai lipolitiniai preparatai, su unikalia sudėtimi – peptidais ir hialurono rūgštimi!

Apimčių mažinimas

Peptidai ir hialuronas – unikali sudėtis skatina natūralų riebalinių ląstelių sumažėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo, tuo pačiu stimuliuojama kolageno gamyba, atkuriama sveika odos išvaizda ir vyksta patempimo, „liftingo“ efektas.

 • Naujos kartos peptidai slopina lipogenezę ir skatina lipolizę;
 • Preparatas nesunaikina riebalų ląstelių kaip kiti lipolitikai, o rezultatyviai sumažina riebalų ląstelių dydį;
 • Kitaip – “riebalų nusiurbimas”, be jokių šalutinių poveikių organizmui;
 • Po procedūros peptidai dar 2 savaites aktyviai veikia riebalinias ląsteles – prailginto poveikio technologija.

PROSTROLANE INNER B lipolitikas, naujos kartos 4 biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties preparatas su prailginto poveikio technologija:

 • aktyvūs ingredientai aktyvina metabolizmą, t.y. mažina lokalių riebalų sankaupas ir tuo pačiu metu gražina odą, preparatas stimuliuoja fibroblastus, vyksta naujo kolageno gamyba;
 • gerina veido odos elastingumą, išryškina veido kontūrus, kurie senėjimo procesų pasekoje suglebo, prarado elastingumą ir išvaizdą. Mažina vidutines ir gilias raukšles, kitaip vadinamas „juoko raukšlėmis”.
 • riebalų skaidymas – sumažina nazalabialinių riebalų sankaupas, kontūruoja žandikaulio liniją, sumažina “dvigubą” pagurklį ir smakro riebalus. Tai – veiksminga priemonė lokalių riebalų sankaupų mažinimui žąstų, pilvo, klubų, šlaunų, kelių ir sėdmenų srityse. Kitaip tariant, tai – riebalų nusiurbimas, be chirurginės intervencijos.
 • lipolitikai su peptidais ir hialurono rūgštimi skaido riebalus, skatina kolageno sintezę, gydo celiulitą.

Kokiose probleminėse srityse yra atliekamos procedūros, mažinančios riebalines sankaupas?

Riebalų nusiurbimas

Rezultatai:

apimčių mažinimas su hialuronu

Celiulito gydymas

pilvo mažinimaspilvo apimtys

Koks 4 biomimetinių peptidų komplekso poveikis?

“Nonapeptidas – 32”: skatina gliukolizės ir gliukoneogenezės metabolinius procesus. Suminkština odos paviršiaus nelygumus, paveiktus celiulito;

“Pentapeptidas – 43”: sumažina lipogenezę ir skatina lipolizę. Mažina riebalinių sankaupų kaupimąsi;

“Tripeptidas – 41”: stimuliuoja lipolizę ir skatina regeneraciją audiniuose. Stangrina odą;

“Octapeptide – 11”: aktyvuoja ląstelių regeneraciją. Pagerina odos išvaizdą ir tonusą.

Tai naujos kartos lipolitikai, mažinantys apimtis probleminėse srityse ir skatinantys kolageno sintezę, atkuriantys sveiką odos išvaizdą, stangrumą. Senosios kartos lipolitikai neturėjo savybių sustangrinti odą,  į jų sudėtį įeidavo fosfatidilcholinas, kuris galėdavo sukelti įvairias komplikacijas, tokias kaip fibrozė, netgi audinių nekrozė. Šiuolaikiniai naujos kartos lipolitikai “Prostrolane” savo sudėtyje neturi fosfatidilcholino, jų sudėtyje yra tik aktyvūs natūralūs ingredientai – peptidai ir hialurono rūgštis, kurie ne tik sprendžia riebalinių sankaupų problemą, bet ir kartu atjaunina, stangrina odą ir neturi pašalinių reakcijų.

Kaip veikia “Prostrolane Inner B”?

“Prostrolane Inner B” preparato sudėtyje esančių peptidų susijungimas su adipocitų ląstelių receptoriais, stimuliuoja kaskadą, aktyvinant fermentines kinazes (AMPK, PKA, ERK). Po aktyvacijos šie fermentai pradeda veikti substratus, skatina trigliceridų rezervų lipolizę, saugiai sumažina adipocitų dydį, taip sumažindamos lokalių riebalų sankaupas probleminėse vietose.

Ar šios peptidų ir hialurono rūgšties injekcijos saugios?

Preparato sudėtyje esantys peptidai ir hialurono rūgštis skatina lipolizę, stimuliuoja natūralią kolageno sintezę, tiesiogiai nepaveikia ląstelių apoptozės, nepaliečiant ir nepakenkiant aplinkinėms ląstelėms. Natūraliai stimuliuoja metabolizmą probleminėse vietose, didina gliukozės oksidaciją, skatina riebalų judėjimą, paverčiant juos į energiją. Injekcinis preparatas skatina odos ląstelių regeneraciją, pagerina odos tonusą ir išvaizdą, stangrina ir patempia odą.

Kaip atliekama procedūra, ar ji nėra skausminga?

Injekcija atliekama kaip mezoterapija. Atlikus procedūrų kursą, akivaizdžiai sumažės riebalų sankaupos ir oda taps stangresnė. Jau po pirmos procedūros matomi efektyvūs rezultatai.
Procedūra nėra skausminga, prieš jos atlikimą oda yra padengiama anestetiniu kremu. Procedūros metu naudojamos specialios mažos ir plonos adatos, preparatas suleidžiamas mažais kiekiais į pageidaujamą problematinį riebalinį audinį, kurį norima sumažinti.

Ar yra poprocedūrinis laikotarpis?

Biomimetinių peptidų injekcijos nesukelia uždegimo, alergijos ar skausmo, nėra poprocedūrinio laikotarpio – iš karto galima tęsti kasdienius darbus, vykti į susitikimus ar į ilgai planuotas atostogas.

PROSTROLANE INNER B Se injekcijos mažina paakių maišelius;

Pasižymi lipolitinėmis ir liftinguojančiomis savybėmis;

Rezultatas:

paakių maišelių mažinimasratilai po akimis

Procedūrų kainos ir injekcijų kiekis priklauso nuo probleminės zonos (riebalinių sankaupų) apimties.

“Prostrolane Inner B” injekcijos veikia natūralų lipolizės procesą paciento kūno riebaliniame audinyje, saugiai ir natūraliai sumažina riebalų kiekį ir akivaizdžiai pagerina odos būklę. Taip pat preparatas skatina lipolizę, slopina lipogenezę, taip apsaugodamas nuo grįžtamojo poveikio.

Natūralus procesas, kuris vyksta veikiant peptidams, yra visiškai saugus Jums. Nėra jokio šalutinio poveikio, tik nedidelis diskomfortas procedūros metu!

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. ERA ESTHETIC Aesthetic and Medical Company yra išskirtiniai Caregen kompanijos produktų distributoriai Lietuvoje.  

Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:

Jei probleminėse srityse (“dvigubas pagurklis”, pilvas, liemenėlės linija, žąstai, sėdmenys, šlaunys) lokalinių riebalinių sankaupų apimtis didelė, vienos procedūros metu gali būti sunaudojami daugiau nei 2 švirkštai, efektyviausiam rezultatui pasiekti. AKCIJOS!

Tikslų biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties preparato kiekį, vienos procedūros metu, įvardins specialistas.

 Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku