Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Apimčių mažinimas inovatyviais peptidų ir hialurono rūgšties lipolitikais – Prostrolane Inner B

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   Apimčių mažinimas ir veido odos elastingumo gerinimas, “anti – aging” poveikis su “Prostrolane Inner B”!

   Kūno formų koregavimas lengviausiu ir paprasčiausiu būdu!

   Tai naujos kartos, inovatyvūs injekciniai lipolitiniai preparatai, su unikalia sudėtimi – peptidais ir hialurono rūgštimi!

   Apimčių mažinimas

   Peptidai ir hialuronas – unikali sudėtis skatina natūralų riebalinių ląstelių sumažėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo, tuo pačiu stimuliuojama kolageno gamyba, atkuriama sveika odos išvaizda ir vyksta patempimo, „liftingo“ efektas.

   • Naujos kartos peptidai slopina lipogenezę ir skatina lipolizę;
   • Preparatas nesunaikina riebalų ląstelių kaip kiti lipolitikai, o rezultatyviai sumažina riebalų ląstelių dydį;
   • Kitaip – “riebalų nusiurbimas”, be jokių šalutinių poveikių organizmui;
   • Po procedūros peptidai dar 2 savaites aktyviai veikia riebalinias ląsteles – prailginto poveikio technologija.

   PROSTROLANE INNER B lipolitikas, naujos kartos 4 biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties preparatas su prailginto poveikio technologija:

   • aktyvūs ingredientai aktyvina metabolizmą, t.y. mažina lokalių riebalų sankaupas ir tuo pačiu metu gražina odą, preparatas stimuliuoja fibroblastus, vyksta naujo kolageno gamyba;
   • gerina veido odos elastingumą, išryškina veido kontūrus, kurie senėjimo procesų pasekoje suglebo, prarado elastingumą ir išvaizdą. Mažina vidutines ir gilias raukšles, kitaip vadinamas „juoko raukšlėmis”.
   • riebalų skaidymas – sumažina nazalabialinių riebalų sankaupas, kontūruoja žandikaulio liniją, sumažina “dvigubą” pagurklį ir smakro riebalus. Tai – veiksminga priemonė lokalių riebalų sankaupų mažinimui žąstų, pilvo, klubų, šlaunų, kelių ir sėdmenų srityse. Kitaip tariant, tai – riebalų nusiurbimas, be chirurginės intervencijos.
   • lipolitikai su peptidais ir hialurono rūgštimi skaido riebalus, skatina kolageno sintezę, gydo celiulitą.

   Kokiose probleminėse srityse yra atliekamos procedūros, mažinančios riebalines sankaupas?

   Riebalų nusiurbimas

   Rezultatai:

   apimčių mažinimas su hialuronu

   Celiulito gydymas

   pilvo mažinimaspilvo apimtys

   Koks 4 biomimetinių peptidų komplekso poveikis?

   “Nonapeptidas – 32”: skatina gliukolizės ir gliukoneogenezės metabolinius procesus. Suminkština odos paviršiaus nelygumus, paveiktus celiulito;

   “Pentapeptidas – 43”: sumažina lipogenezę ir skatina lipolizę. Mažina riebalinių sankaupų kaupimąsi;

   “Tripeptidas – 41”: stimuliuoja lipolizę ir skatina regeneraciją audiniuose. Stangrina odą;

   “Octapeptide – 11”: aktyvuoja ląstelių regeneraciją. Pagerina odos išvaizdą ir tonusą.

   Tai naujos kartos lipolitikai, mažinantys apimtis probleminėse srityse ir skatinantys kolageno sintezę, atkuriantys sveiką odos išvaizdą, stangrumą. Senosios kartos lipolitikai neturėjo savybių sustangrinti odą,  į jų sudėtį įeidavo fosfatidilcholinas, kuris galėdavo sukelti įvairias komplikacijas, tokias kaip fibrozė, netgi audinių nekrozė. Šiuolaikiniai naujos kartos lipolitikai “Prostrolane” savo sudėtyje neturi fosfatidilcholino, jų sudėtyje yra tik aktyvūs natūralūs ingredientai – peptidai ir hialurono rūgštis, kurie ne tik sprendžia riebalinių sankaupų problemą, bet ir kartu atjaunina, stangrina odą ir neturi pašalinių reakcijų.

   Kaip veikia “Prostrolane Inner B”?

   “Prostrolane Inner B” preparato sudėtyje esančių peptidų susijungimas su adipocitų ląstelių receptoriais, stimuliuoja kaskadą, aktyvinant fermentines kinazes (AMPK, PKA, ERK). Po aktyvacijos šie fermentai pradeda veikti substratus, skatina trigliceridų rezervų lipolizę, saugiai sumažina adipocitų dydį, taip sumažindamos lokalių riebalų sankaupas probleminėse vietose.

   Ar šios peptidų ir hialurono rūgšties injekcijos saugios?

   Preparato sudėtyje esantys peptidai ir hialurono rūgštis skatina lipolizę, stimuliuoja natūralią kolageno sintezę, tiesiogiai nepaveikia ląstelių apoptozės, nepaliečiant ir nepakenkiant aplinkinėms ląstelėms. Natūraliai stimuliuoja metabolizmą probleminėse vietose, didina gliukozės oksidaciją, skatina riebalų judėjimą, paverčiant juos į energiją. Injekcinis preparatas skatina odos ląstelių regeneraciją, pagerina odos tonusą ir išvaizdą, stangrina ir patempia odą.

   Kaip atliekama procedūra, ar ji nėra skausminga?

   Injekcija atliekama kaip mezoterapija. Atlikus procedūrų kursą, akivaizdžiai sumažės riebalų sankaupos ir oda taps stangresnė. Jau po pirmos procedūros matomi efektyvūs rezultatai.
   Procedūra nėra skausminga, prieš jos atlikimą oda yra padengiama anestetiniu kremu. Procedūros metu naudojamos specialios mažos ir plonos adatos, preparatas suleidžiamas mažais kiekiais į pageidaujamą problematinį riebalinį audinį, kurį norima sumažinti.

   Ar yra poprocedūrinis laikotarpis?

   Biomimetinių peptidų injekcijos nesukelia uždegimo, alergijos ar skausmo, nėra poprocedūrinio laikotarpio – iš karto galima tęsti kasdienius darbus, vykti į susitikimus ar į ilgai planuotas atostogas.

   PROSTROLANE INNER B Se injekcijos mažina paakių maišelius;

   Pasižymi lipolitinėmis ir liftinguojančiomis savybėmis;

   Rezultatas:

   paakių maišelių mažinimasratilai po akimis

   Procedūrų kainos ir injekcijų kiekis priklauso nuo probleminės zonos (riebalinių sankaupų) apimties.

   “Prostrolane Inner B” injekcijos veikia natūralų lipolizės procesą paciento kūno riebaliniame audinyje, saugiai ir natūraliai sumažina riebalų kiekį ir akivaizdžiai pagerina odos būklę. Taip pat preparatas skatina lipolizę, slopina lipogenezę, taip apsaugodamas nuo grįžtamojo poveikio.

   Natūralus procesas, kuris vyksta veikiant peptidams, yra visiškai saugus Jums. Nėra jokio šalutinio poveikio, tik nedidelis diskomfortas procedūros metu!

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. ERA ESTHETIC Aesthetic and Medical Company yra išskirtiniai Caregen kompanijos produktų distributoriai Lietuvoje.  

   Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:

   Jei probleminėse srityse (“dvigubas pagurklis”, pilvas, liemenėlės linija, žąstai, sėdmenys, šlaunys) lokalinių riebalinių sankaupų apimtis didelė, vienos procedūros metu gali būti sunaudojami daugiau nei 2 švirkštai, efektyviausiam rezultatui pasiekti. AKCIJOS!

   Tikslų biomimetinių peptidų ir hialurono rūgšties preparato kiekį, vienos procedūros metu, įvardins specialistas.

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku