Rožinė, veido raudonis

   rožinės gydymas

   Rožinė (kuperozė, rozacea), veido raudonis

   Rožinė (rozacea, kuperozė) yra dažna lėtinė uždegiminė, matoma išoriškai veido odoje, todėl sukelianti ir psichologinį diskomfortą. Progresuojant ligai yra būdingi paūmėjimai ir remisijos. Dažniausiai prasideda nuo 30 metų, neretai pačiam žmogui nesusimąstant, kad tai liga, kurią reikia gydyti. Pradinėse stadijose rožinė pasireiškia kaip skruostų, nosies, smakro ar kaktos raudonis. Kartais jis atsiranda kaklo, krūtinės, galvos odos ar ausų srityse. Su laiku raudonis intensyvėja ir tampa nuolatiniu, išryškėja ir tampa matomos veido kraujagyslės. Negydant, rožinė laipsniškai progresuoja ir tampa sunkiai kontroliuojama. Prisidedant provokuojantiems faktoriams, atsiranda rožiniai mazgeliai, spuogai, pūlinukai, kai kuriais atvejais dėl riebalinių liaukų ir jungiamojo audinio išvešėjimo susiformuoja nelygi, raudona, gruoblėta padidėjusi nosis.

   Rožinės (kuperozės, rozacea) ir veido raudonio gydymas Candela VBeam Perfecta pulsiniu dažų lazeriu:

   Labai svarbu rožinę diagnozuoti ir pradėti gydyti. Gydymas medikamentais reikalingas ligos kontrolei ir uždegiminių simptomų sumažinimui, tačiau turi nežymų poveikį odos raudoniui ar išsiplėtusioms kraujagyslėms. Tam taikomas naujas amerikiečių kompanijos Candela VBeam Perfecta pulsinis dažų lazeris, kuris iš esmės sumažina ir pašalina problematinį rožinės sukeltą odos raudonį. Šis lazeris laikomas efektyviausiu ir auksiniu standartu nuolatinio ar užsiplieskiančio veido raudonio, išsiplėtusių kapiliarų ir kt. kraujagyslinių darinių gydymui. Candela VBeam Perfecta lazerio taikinys yra tiek matomos kraujagyslės, tiek patys smulkiausi išsiplėtę kapiliarai, kurie sukelia išplitusį raudonį ir odos „kaitimo” (angl. flushing) pojūtį, būdingą rožinei. Jis pašalina platų paviršutinišką ir susijusį su paraudimu kraujagyslių tinklą, odos raudonį, sumažina uždegimą, kai atsiranda tam tikroms rožinės stadijoms būdingi uždegiminiai elementai. Taip pat šis lazeris stimuliuoja kolageno sintezę, taip pristabdydamas tolimesnį ligos progresavimą, kas yra labai svarbu sergant rožine. Taip VBeam Perfecta lazeris ženkliai pagerina odos struktūrą ir su ja susijusią išvaizdą. Procedūros šiuo lazeriu pelnytai vadinamos priežastiniu gydymu.

   Vbeam-perfecta

   Procedūrų skaičius priklauso nuo ligos pažeidimų sunkumo: išsiplėtę kapiliarai, lengvas raudonis pašalinami per 1-2 procedūras, ryškus išplitusio raudonio sumažėjimas ar visiškas išnykimas esant išreikštai rožinei, ligos remisija pasiekiama atlikus 2-4 procedūras, po kiekvienos gerėjant odos būklei. Tokias lazerio procedūras gali atlikti tik sertifuoti gydytojai.

   Plačiau apie kapiliarų, veido raudonio šalinimą nauju kraujagysliniu lazeriu “VBeam Perfecta” ir “VBeam Prima” skaitykite – kapiliarų šalinimas lazeriu.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! candelamedical.com

    

   Rožinės, veido raudonio gydymas “Omnilux” šviesos terapija:Omnilux Revive-3

   Rožinė ir ją lydintis veido raudonis, taip pat ir uždegiminė ligos stadija, kai atsiranda pūlinukų, mazgelių, vadinamų rožiniais spuogais, sėkmingai gydomi Omnilux revive šviesos terapija. “Omnilux revive” efektyviai sumažina veido paraudimą ir pagerina odos išvaizdą. Taip pat “Omnilux revive” veikia priešuždegimiškai ir stiprina kolageną, jungiamąjį audinį ir odos imuninę funkciją, kas ypač svarbu gydant rožinę, kadangi sumažėja ligos atsinaujinimo tikimybė.

   Kiek Omnilux gydymo procedūrų reikia rožinės atveju?

   Gydymo kursą sudaro 10 procedūrų, kurios atliekamos du kartus per savaitę. Tarp procedūrų turi praeiti 48 valandos.

   Kaip atliekamas rožinės gydymas “Omnilux”?

   Po pradinės nemokamos konsultacijos mūsų klinikoje gydytojai dermatologai nustatys tikslią Jūsų diagnozę ir parinks tinkamą gydymą individualiai. Priklausomai nuo ligos stadijos, gali būti paskirtas ir medikamentinis gydymas ar odą lyginantys preparatai, cheminiai medicininiai šveitimai, norint pašalinti rausvas dėmeles ar veido nelygumus. Prieš procedūrą Jūsų oda bus nuvalyta ir uždėti akis apsaugantys akiniai. Pati procedūra truks 20 minučių.

   Ar Omnilux veido raudonio ir rozacea gydymas skausmingas?

   Omnilux red gydymas visiškai neskausmingas. Procedūros metu juntama maloni šiluma.

   Kaip oda atrodys po procedūros?

   Po procedūros galite iš karto grįšti prie įprastos veiklos, nes jokių odos pakitimų, išskyrus greitai praeinantį odo paraudimą neišryškėja.

   Rožinės uždegiminiams pažeidimams gydyti klinikoje taip pat taikomas fotodinaminis, medikamentinis gydymas, gydomosios dermatologijos procedūros.

   Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos GYDYTOJAI.


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! candelamedical.com

   Registruokitės procedūrai ar konsultacijai

   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku