Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Aukšto intensyvumo raumenų elektromagnetinė stimuliacija Cristal Fit®

  • Apie procedūrą
  • Kainoraštis
  • Registruotis

Aukšto intensyvumo elektromagnetinė raumenų stimuliacija Cristal Fit® (Hi-EMMS, angl. High Intensity Electromagnetic Muscle Stimulation).

Raumenų ryškinimas, pilvo presas, kūno stangrinimas, riebalų mažinimas, laikysenos gerinimas, ir visa TAI – vienos procedūros metu!

Ši unikali, nauja, inovatyvi raumenų ryškinimo prancūzų sistema Cristal Fit® , pasaulyje prilyginama TESLOS technologijai – Tesla Aesthetic (High Class). 

JŪS ILSĖKITES, O RAUMENYS TEGU DIRBA!

Rezultatas tolygus sporto treniruotei – ryškinkite raumenis BE didelių pastangų, su inovatyvia estetine medicina. 

BE SKAUSMO

Figūros modeliavimas su „CRISTAL Fit“ yra visiškai beskausmis. Elektromagnetinis laukas suaktyvina motorinius neuronus ir taip sukelia raumenų susitraukimus. Tačiau, skirtingai nei elektrostimuliacija, jis neaktyvina nociceptorių – skausmo receptorių. Todėl galima naudoti intensyvią stimuliaciją ir pasiekti geresnių rezultatų visiškai be skausmo!

Raumenų ryškinimas – auginame raumenis: kaip greičiau pasiekti rezultatų? 

“Noriu išryškinti raumenis, bet, deja, juos gaubia riebalinis sluoksnis. Noriu jo atsikratyti, bet kaip tai padaryti?”, dažnas klausimas, kurį girdime ir iš mūsų Klientų.  Šiuolaikiniame gyvenime, mes visi skubame, ir lieka vis mažiau laiko reguliariam sportui. Taipogi ne vienam iš mūsų ir motyvacijos trūksta sportui, todėl estetinei medicinai žengiant į priekį, kuriamos modernios technologijos, kurios išgautų estetinį rezultatą, be ypatingų pastangų.

Elektrostimuliacija, NAUJOS kūno linijų formavimo galimybės: stimuliuodama elektromagnetiniais impulsais, CRISTAL Fit® padeda BE vargo formuoti konkrečius raumenis.

Su CRISTAL Fit®  raumenys ne tik stiprinami, bet ir sutraukiami, tai labai svarbu, nes ne tik išryškėja raumuo, bet ir pagerėja pats raumenų tonusas, todėl ši aukšto intensyvumo stimuliacija prilygsta sistemingam sportui.

Raumenų ryškinimas, aukšto intensyvumo, elektromagnetinė raumenų stimuliacija CRISTAL Fit® yra prancūziška, naujos kartos “Deleo Medical” sistema.

INTENSYVUMAS

Elektrostimuliacija, intensyvi elektromagnetinė raumenų stimuliacija “Cristal Fit” užtikrina:

  • GILŲ POVEIKĮ: didelio intensyvumo ir specifinio impulsų dažnio sistemą „CRISTAL Fit“ galima naudoti visoms kūno sritims ir užtikrinti tolygius bei ilgai išliekančius rezultatus.
  • IMPULSŲ TRUKMĘ: sistemos „CRISTAL Fit“ 420 μs trukmės impulsai sukelia ilgesnius susitraukimus ir taip optimizuoja procedūros efektyvumą.

Raumenų ryškinimas – vos iki 40 minučių trukmės procedūros metu, naudojant CRISTAL Fit® ir nepraliejant nė lašelio prakaito, sukuriama 500 treniruočių simuliacija! – ar gali būti geriau? 

Raumenų ryškinimas, elektrostimuliacija, kaip veikia ši naujos kartos, ivovatyvi, aukšto intensyvumo elektromagnetinė sistema?

Aukštai fokusuotas elektromagnetinis impulsas praeina per kūną neinvaziniu ir neabliaciniu būdu. Pilvo presas, stangrus kūnas, tai pasiekiama šios procedūros dėka. “Cristal Fit” sąveikauja su motoriniais neuronais, kad sukeltų priverstinius intensyvius raumenų susitraukimus, panašius į tuos, kurie patiriami sportuojant ar mankštinantis: pilvo preso pratimai ir pritūpimai sėdmenims.

Raumenų ryškinimo, pilvo preso, kūno stangrinimo technologija naudoja specifinį, inovatyvų, aukštai fokusuotą dažnių diapazoną, kuris neleidžia raumenų atpalaiduoti tarp dviejų einančių iš eilės stimuliacijų, todėl raumenys lieka priverstinio susitraukimo būsenoje. Skirtingai nuo savanoriškų raumenų susitraukimų, priverstiniai susitraukimai nepriklauso nuo smegenų funkcijos ir todėl yra veiksmingesni.

Dėl to ląstelės suaktyvinamos raumenų masės vystymuisi, o figūra koreguojama ir įgauna norimą formą.

Raumenų ryškinimas, elektrostimuliacija, aukšto intensyvumo elektromagnetiniu impulsu, kaip vyksta procedūra? 

Aukšto intensyvumo raumenų elektrostimuliacija – CRISTAL Fit® trunka iki 40 minučių ir yra neskausminga. Procedūros metu galima patogiai įsitaisyti ir visiškai atsipalaiduoti, visą darbą patikint atlikti CRISTAL Fit®. Magnetinės bangos sukelia raumenų susitraukimus, tad neliejant prakaito sporto salėje, galima be jokių pastangų įveikti 500 treniruočių valandų ir pasiekti gerą rezultatą.

Atlikę procedūrą pasijusite lyg po intensyvios treniruotės. Po kelių dienų gali pasireikšti raumenų traukimo pojūtis, bylojantis apie tai, kad organizmas pradeda tikslingai auginti raumenų masę. Ryškesnis rezultatas įprastai pastebimas po 4-6 procedūrų: pilvo, kojų ar sėdmenų siluetas tampa dailesnis ir tvirtesnis.

CRISTAL Fit®  – INOVATYVI TECHNOLOGIJA 

Raumenų ryškinimas tolygus sporto treniruotei, koks kandidatas yra tinkamas šiai procedūrai?

CRISTAL Fit® procedūra tinka vyrams ir moterims, norintiems sustiprinti pilvo, sėdmenų ar šlaunų raumenis ir paryškinti jų formas. Ši aukšto intensyvumo elektromagnetinė stimuliacija taip pat padės optimizuoti jau pasiektus treniruočių rezultatus ir padidinti raumenų masę!

Pilvo preso, kūno stangrinimo procedūros, intensyvesnis raumenų ryškinimas, kaip atliekama procedūra?

Ant koreguojamos srities dedamas aplikatorius ir pasirenkamas tinkamas protokolas. Jokių pratimų atlikti nereikia – raumenų susitraukimus sukelia aukšto intensyvumo magnetinis laukas. Procedūra yra komfortiška, nesukelianti skausmo, jos metu neprakaituojama.

Kiek laiko trunka CRISTAL Fit® procedūra? 

Procedūros trukmė 15-40 minučių. Procedūros metu būsite atsipalaidavęs, galėsite užsiimti savo mėgstama veikla, klausytis muzikos arba skaityti knygą.

Ar yra kokių nors kontraindikacijų ar šalutinių poveikių po procedūros?

Aukšto intensyvumo raumenų magnetinės stimuliacijos, formavimo – CRISTAL Fit® procedūros yra visiškai saugios ir veikia tik raumeninį audinį.

Procedūros neatliekamos, kai organizme yra metalo objektų (implantai, varinė spiralė, širdies stimuliatorius, infuzinės pompos elementai ir t. t.), turint širdies problemų ar sergant epilepsija.

Įprastinis pojūtis po procedūros – gali pasireikšti raumenų tempimo pojūtis, kaip ir po intensyvios treniruotės.

Raumenų ryškinimas, elektrostimuliacija – aukšto intensyvumo stimuliacija su CRISTAL Fit® ar po procedūros iš karto galima grįžti prie įprastinės veiklos? 

CRISTAL Fit® procedūra yra neinvazinė, todėl po jos iš karto galite sugrįžti prie įprastinės savo veiklos.

Kiek raumenų ryškinimo CRISTAL Fit ® procedūrų reikia atlikti? 

Rezultatai priklauso nuo bendros pasirengimo būklės. Priklausomai nuo užsibrėžtų tikslų ir pradinės būklės, optimalus rezultatas įprastai pasiekiamas per 4-6 procedūras.

Kas kiek laiko reikia atlikti CRISTAL Fit® procedūras?  

Procedūra atliekama 1-2 kartus per savaitę.

Kaip greitai pastebimi CRISTAL Fit® rezultatai ir kaip ilgai jie išlieka?

Intensyvesnis rezultatas matomas praėjus 2-4 savaitėms po paskutinės procedūros.

Rezultatas yra ilgalaikis, tačiau mes, bet kuriuo atveju rekomenduojame treniruoti naujuosius raumenis ir laikytis sveikos gyvensenos.

D.U.K

Ar raumenų ryškinimas Cristal Fit sistema yra efektyvi procedūra?

Taip, nes raumenys yra stimuliuojami aukšto intensyvumo magnetiniais impulsais, Cristal Fit padeda be vargo ir prakaito formuoti konkrečius raumenis. Ši prancūzų sistema yra aukščiausios klasės, prilyginama TESLOS technologijai.

Kuo išskirtinė ši raumenų ryškinimo technologija? 

Tai aukšto intensyvumo elektromagnetinė raumenų stimuliacija, kai neliejant prakaito sporto salėje, įprastai pasiekiamas 500 treniruočių valandų efektas. Ląstelės suaktyvinamos raumenų masės vystymuisi, o figūra koreguojama ir įgauna norimą formą.

Kiek raumenų ryškinimo procedūrų reikia atlikti?

Priklausomai nuo užsibrėžtų tikslų ir pradinės būklės, optimalus rezultatas įprastai pasiekiamas per 4-6 procedūras.

Kas kiek laiko reikia atlikti elektrostimuliaciją, raumenų ryškinimo Cristal Fit procedūras?

Aukšto intensyvumo raumenų elektromagnetinę stimuliaciją reikia atlikti 1-2 kartus per savaitę.

Ar procedūra skausminga? 

Ne, procedūra visiškai neskausminga, galite atsipalaiduoti ir mėgautis laiku.

CRISTAL Fit® yra figūros modeliavimo sistema, pagrįsta aukšto intensyvumo elektromagnetine raumenų stimuliacija (HI-EMMS). Ši inovatyvi technologija naudoja sutelktą elektromagnetinį lauką, kurio intensyvumas matuojamas teslomis (T), remiantis Faradėjaus elektromagnetinės indukcijos dėsniu.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

 

 

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku