Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Raumenų ryškinimas, pilvo presas, apimčių mažinimas – Cristal Fit

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   Aukšto intensyvumo elektromagnetinė raumenų stimuliacija Cristal Fit® (Hi-EMMS, angl. High Intensity Electromagnetic Muscle Stimulation).

   Kaip numesti svorio? Kaip išryškinti raumenis?  – dažni klausimai iškylantys tiems, kurie nori padailinti kūno fromas.

   Raumenų ryškinimas, pilvo presas, kūno stangrinimas, riebalų mažinimas, laikysenos gerinimas, ir visa TAI – vienos procedūros metu!

   Kaip numesti pilvą? Arba paryškinti pilvo raumenį? Kad matytųsi pilvo presas?

   Ši unikali, nauja, inovatyvi raumenų ryškinimo prancūzų sistema Cristal Fit® , pasaulyje prilyginama TESLOS technologijai – Tesla Aesthetic (High Class). 

   JŪS ILSĖKITES, O RAUMENYS TEGU DIRBA!

   Rezultatas tolygus sporto treniruotei – ryškinkite raumenis BE didelių pastangų, su inovatyvia estetine medicina. 

   BE SKAUSMO

   Figūros modeliavimas su „CRISTAL Fit“ yra visiškai beskausmis. Elektromagnetinis laukas suaktyvina motorinius neuronus ir taip sukelia raumenų susitraukimus. Tačiau, skirtingai nei elektrostimuliacija, jis neaktyvina nociceptorių – skausmo receptorių. Todėl galima naudoti intensyvią stimuliaciją ir pasiekti geresnių rezultatų visiškai be skausmo!

   Raumenų ryškinimas, pilvo presas – auginame raumenis: kaip greičiau pasiekti rezultatų? 

   “Noriu išryškinti raumenis, bet, deja, juos gaubia riebalinis sluoksnis. Noriu jo atsikratyti, bet kaip tai padaryti?”, dažnas klausimas, kurį girdime ir iš mūsų Klientų.  Šiuolaikiniame gyvenime, mes visi skubame, ir lieka vis mažiau laiko reguliariam sportui. Taipogi ne vienam iš mūsų ir motyvacijos trūksta sportui, todėl estetinei medicinai žengiant į priekį, kuriamos modernios technologijos, kurios išgautų estetinį rezultatą, be ypatingų pastangų.

   Elektrostimuliacija, NAUJOS kūno linijų formavimo galimybės: stimuliuodama elektromagnetiniais impulsais, CRISTAL Fit® padeda BE vargo formuoti konkrečius raumenis.

   Su CRISTAL Fit®  raumenys ne tik stiprinami, bet ir sutraukiami, tai labai svarbu, nes ne tik išryškėja raumuo, bet ir pagerėja pats raumenų tonusas, todėl ši aukšto intensyvumo stimuliacija prilygsta sistemingam sportui.

   Raumenų ryškinimas, aukšto intensyvumo, elektromagnetinė raumenų stimuliacija CRISTAL Fit® yra prancūziška, naujos kartos “Deleo Medical” sistema.

   INTENSYVUMAS

   Elektrostimuliacija, intensyvi elektromagnetinė raumenų stimuliacija “Cristal Fit” užtikrina:

   • GILŲ POVEIKĮ: didelio intensyvumo ir specifinio impulsų dažnio sistemą „CRISTAL Fit“ galima naudoti visoms kūno sritims ir užtikrinti tolygius bei ilgai išliekančius rezultatus.
   • IMPULSŲ TRUKMĘ: sistemos „CRISTAL Fit“ 420 μs trukmės impulsai sukelia ilgesnius susitraukimus ir taip optimizuoja procedūros efektyvumą.

   Raumenų ryškinimas – vos iki 40 minučių trukmės procedūros metu, naudojant CRISTAL Fit® ir nepraliejant nė lašelio prakaito, sukuriama 500 treniruočių simuliacija! – ar gali būti geriau? 

   Raumenų ryškinimas, kūno stangrinimas, apimčių mažinimas, kaip veikia ši naujos kartos, ivovatyvi, aukšto intensyvumo elektromagnetinė sistema?

   Aukštai fokusuotas elektromagnetinis impulsas praeina per kūną neinvaziniu ir neabliaciniu būdu. Pilvo presas, stangrus kūnas, tai pasiekiama šios procedūros dėka. “Cristal Fit” sąveikauja su motoriniais neuronais, kad sukeltų priverstinius intensyvius raumenų susitraukimus, panašius į tuos, kurie patiriami sportuojant ar mankštinantis: pilvo preso pratimai ir pritūpimai sėdmenims.

   Raumenų ryškinimo, pilvo preso, kūno stangrinimo technologija naudoja specifinį, inovatyvų, aukštai fokusuotą dažnių diapazoną, kuris neleidžia raumenų atpalaiduoti tarp dviejų einančių iš eilės stimuliacijų, todėl raumenys lieka priverstinio susitraukimo būsenoje. Skirtingai nuo savanoriškų raumenų susitraukimų, priverstiniai susitraukimai nepriklauso nuo smegenų funkcijos ir todėl yra veiksmingesni.

   Dėl to ląstelės suaktyvinamos raumenų masės vystymuisi, o figūra koreguojama ir įgauna norimą formą.

   Raumenų ryškinimas, pilvo presas, stangresnis kūnas, kaip vyksta “Cristal Fit” procedūra? 

   Raumenų ryškinimas aukšto intensyvumo elektrostimuliacija – CRISTAL Fit® trunka iki 40 minučių ir yra neskausminga. Procedūros metu galima patogiai įsitaisyti ir visiškai atsipalaiduoti, visą darbą patikint atlikti CRISTAL Fit®. Magnetinės bangos sukelia raumenų susitraukimus, tad neliejant prakaito sporto salėje, galima be jokių pastangų įveikti 500 treniruočių valandų ir pasiekti gerą rezultatą.

   Atlikę procedūrą pasijusite lyg po intensyvios treniruotės. Po kelių dienų gali pasireikšti raumenų traukimo pojūtis, bylojantis apie tai, kad organizmas pradeda tikslingai auginti raumenų masę. Ryškesnis rezultatas įprastai pastebimas po 4-6 procedūrų: pilvo, kojų ar sėdmenų siluetas tampa dailesnis ir tvirtesnis.

   CRISTAL Fit®  – INOVATYVI TECHNOLOGIJA 

   Raumenų ryškinimas, kūno stangrinimas tolygus sporto treniruotei, koks kandidatas yra tinkamas šiai procedūrai?

   CRISTAL Fit® procedūra tinka vyrams ir moterims, norintiems sustiprinti pilvo, sėdmenų ar šlaunų raumenis ir paryškinti jų formas. Ši aukšto intensyvumo elektromagnetinė stimuliacija taip pat padės optimizuoti jau pasiektus treniruočių rezultatus ir padidinti raumenų masę!

   Pilvo preso, kūno stangrinimo procedūros, intensyvesnis raumenų ryškinimas, kaip atliekama procedūra?

   Ant koreguojamos srities dedamas aplikatorius ir pasirenkamas tinkamas protokolas. Jokių pratimų atlikti nereikia – raumenų susitraukimus sukelia aukšto intensyvumo magnetinis laukas. Procedūra yra komfortiška, nesukelianti skausmo, jos metu neprakaituojama.

   Kiek laiko trunka raumenų ryškinimo CRISTAL Fit® procedūra? 

   Procedūros trukmė 15-40 minučių. Procedūros metu būsite atsipalaidavęs, galėsite užsiimti savo mėgstama veikla, klausytis muzikos arba skaityti knygą.

   Kūno stangrinimas, pilvo presas, raumenų ryškinimas – ar yra kokių nors kontraindikacijų ar šalutinių poveikių po procedūros?

   Aukšto intensyvumo raumenų magnetinės stimuliacijos, formavimo – CRISTAL Fit® procedūros yra visiškai saugios ir veikia tik raumeninį audinį.

   Procedūros neatliekamos, kai organizme yra metalo objektų (implantai, varinė spiralė, širdies stimuliatorius, infuzinės pompos elementai ir t. t.), turint širdies problemų ar sergant epilepsija.

   Įprastinis pojūtis po procedūros – gali pasireikšti raumenų tempimo pojūtis, kaip ir po intensyvios treniruotės.

   Raumenų ryškinimas – aukšto intensyvumo stimuliacija su CRISTAL Fit® ar po procedūros iš karto galima grįžti prie įprastinės veiklos? 

   CRISTAL Fit® procedūra yra neinvazinė, todėl po jos iš karto galite sugrįžti prie įprastinės savo veiklos.

   Kiek raumenų ryškinimo CRISTAL Fit ® procedūrų reikia atlikti? 

   Rezultatai priklauso nuo bendros pasirengimo būklės. Priklausomai nuo užsibrėžtų tikslų ir pradinės būklės, optimalus rezultatas įprastai pasiekiamas per 4-6 procedūras.

   Kas kiek laiko reikia atlikti raumenų ryškinimo, kūno stangrinimo CRISTAL Fit® procedūras?  

   Procedūra atliekama 1-2 kartus per savaitę.

   Kaip greitai pastebimi raumenų ryškinimo –  CRISTAL Fit® rezultatai ir kaip ilgai jie išlieka?

   Intensyvesnis rezultatas matomas praėjus 2-4 savaitėms po paskutinės procedūros.

   Rezultatas yra ilgalaikis, tačiau mes, bet kuriuo atveju rekomenduojame treniruoti naujuosius raumenis ir laikytis sveikos gyvensenos.

   D.U.K

   Ar raumenų ryškinimas Cristal Fit sistema yra efektyvi procedūra?

   Taip, nes raumenys yra stimuliuojami aukšto intensyvumo magnetiniais impulsais, Cristal Fit padeda be vargo ir prakaito formuoti konkrečius raumenis. Ši prancūzų sistema yra aukščiausios klasės, prilyginama TESLOS technologijai.

   Kuo išskirtinė ši raumenų ryškinimo, pilvo preso ar sėdmenų raumenų ryškinimo technologija? 

   Tai aukšto intensyvumo elektromagnetinė raumenų stimuliacija, kai neliejant prakaito sporto salėje, įprastai pasiekiamas 500 treniruočių valandų efektas. Ląstelės suaktyvinamos raumenų masės vystymuisi, o figūra koreguojama ir įgauna norimą formą.

   Kiek raumenų ryškinimo procedūrų reikia atlikti?

   Priklausomai nuo užsibrėžtų tikslų ir pradinės būklės, optimalus rezultatas įprastai pasiekiamas per 4-6 procedūras.

   Kas kiek laiko reikia atlikti elektrostimuliaciją, raumenų ryškinimo “Cristal Fit” procedūras?

   Aukšto intensyvumo raumenų elektromagnetinę stimuliaciją reikia atlikti 1-2 kartus per savaitę.

   Ar raumenų ryškinimo, kūno stangrinimo procedūra skausminga? 

   Ne, procedūra visiškai neskausminga, galite atsipalaiduoti ir mėgautis laiku.

   CRISTAL Fit® yra figūros modeliavimo sistema, pagrįsta aukšto intensyvumo elektromagnetine raumenų stimuliacija (HI-EMMS). Ši inovatyvi technologija naudoja sutelktą elektromagnetinį lauką, kurio intensyvumas matuojamas teslomis (T), remiantis Faradėjaus elektromagnetinės indukcijos dėsniu.

   PAPILDOMA VERTĖ JUMS – sudarynėjame mitybos planus, pagal problematikas ir aktualijas, kad rezultatas būtų intensyvesnis ir tęstinis:

   • Individualus mitybos planas pagal biocheminius tyrimus.
   • Individualus mitybos planas svorio kontrolei.
   • Individualus mitybos planas raumenų masės auginimui.
   • Individualus mitybos planas lėtinių ligų kontrolei.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku