Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinė kompresinė terapija su Lympa Press Optimal

limfodrenazinis masazasLimfodrenažinė kompresinė terapija naudojama įvairios kilmės limfos arba veniniam nepakankamumui gydyti, kūno apimčių koregavimui, limfostazei ir yra puiki prevencinė priemonė turint kraujotakos sutrikimų, kojų patinimams ar trauminiams skausmams mažinti.

Lympa Press USA kompanija jau virš 30 metų specializuojasi limfodrenažo srityje ir yra sukaupusi didžiulę patirtį. Visi limfodrenažiniai kostiumai, audiniai yra gaminami jų dukterinėjė kompanijoje Izraelyje, pagal griežčiausius kokybės kontrolės standartus Europos, Japonijos bei JAV šalims ir pasižymi išskirtiniais reikalavimais ir kokybe.

Lympha Press Optimal sistema vykdomas efektyvus limfodrenažinis masažas, suteikiant pacientams rankinio limfodrenažo privalumus kartu su Lympha Press kalibruojama, nuoseklia iš eilės einančių suspaudimų kompresija.

Limfodrenažinio masažo Lympa Press Optimal 1201 privalumai:

 • Paruošiamoji terapija, pagrįsta rankų limfodrenažo principais. Prasideda proksimaliai, siekiant atpalaiduoti viršutines kūno dalis prieš prasidedant kompresinei terapijai. Naudojama kartu su liemens ir kojų presoterapijos kostiumu suteikia ypatingą dėmesį pilvo, liemens, klubų ir kojų sričiai.
 • 12 zonų kalibruojamo gradiento trumpo ciklo amerikiečių limfodrenažinė sistema ir 12-24 persidengiančių kamerų, kuriose slėgis nustatomas individualiai, sudaro pagrindinį vaidmenį veiksmingai kompresijai. Unikalūs daugiakameriai Lymphapress drabužiai – viena iš funkcijų, kodėl Lympha Press Optimal kompresinė sistema tokia veiksminga.
 • Specialus kostiumas liemens sričiai kartu su Lympha kelnėmis pilvo, sėdmenų, genitalinių sričių ir kojų sritims. Kojų limfedema gali atsirasti dėl liemens, kirkšnių ar pilvo limfedemos. Iki šiol rankomis atliekamas limfodrenažas buvo vienintelė išeitis. Dabar Lympha Press Optimal sistemoje kartu taikoma rankinis limfodrenažas ir kompresinė terapija užtikrina kompleksinę kūno terapiją, pagrindinių magistralinių limfmazgių limfodrenažą sėkmingam limfos nutekėjimui.
 • Lympha Press Optima ciklas yra nuoseklus, banguojantis, skirtas tolygiam limfos tekėjimui.
 • Individuali terapija – optimali programa sudaroma kiekvienam pacientui, pritaikant įvairioms klinikinėms situacijoms ir siekiant patenkinti individualius pacientų poreikius. Slėgio ir gydymo režimas gali būti pritaikytas ir skausmingoms sritims, esant fibrozei ar kitoms situacijoms.
 • Abipusė terapija – procedūros metu gydomos abi kojos, liemens, klubų, pilvo sritis. Platus gydymo plotas kompleksiškai gerina limfos nutekėjimą, pagerina procedūros kokybę.
 • Efektyvi kompresija ląstelėms – 10-24 kamerų kiekvienai zonai.
 • Pilnas persidengimas – minkšta ir efektyvi terapija be praleistų zonų.
 • Individualiai reguliuojama kompresija, pritaikomi kostiumai, kintantis suspaudimas užtikrina, kad pacientai gaus individualų, jam tinkantį puikų gydymą kiekvieną apsilankymą.
 • Kompleksiniai sprendimai liemens, pilvo , lyties organų ir kojų srityse.
 • Limfodrenažinės kompresinės sistemos Lympa Press Optimal drabužiai yra pagaminti iš tvirto specialaus nekintančio audinio, kuris užtikrina reikiamą suspaudimą kiekvieną kartą.

Kaip limfodrenažinį masažą atlieka Lympha Press Optimal?

Lymha Press kompresinės terapijos metu spaudimas seka iš tolimiausių galūnių dalių link kūno. Slėgio banga sukuriama 24 pripučiamų persidengiančių kamerų specialaus kostiumo viduje. Kiekviena kamera prisipučia iš eilės, vykstant minkštam kryptingam masažui, kuris palengvina limfos nutekėjimą atvirais, alternatyviais kanalais. Pasibaigiant nuosekliai peristaltinei bangai, Lympha Press išleidžia slėgį, leisdamas ištuštėjusioms limfagyslėms prisipildyti. Tada procesas prasideda vėl iš pradžių ir yra kartojamas visą paskirto gydymo seanso trukmę.

Puikūs rezultatai pasiekiami limfodrenažą kombinuojant kartu su pirmuoju kompleksiniu anticeliulitiniu masažu VelaSHAPE III. Sužinokite plačiau – VelaShape celiulitui ir apimtis mažinti.

Čia galite peržiūrėti interaktyvų filmuką, kaip veikia Lympha Press Optimal:


Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
+370 611 55 111 Vilnius
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku