Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Limfodrenažinis masažas

   Limfodrenažinė kompresinė terapija su Lympa Press Optimal

   limfodrenazinis masazasLimfodrenažinė kompresinė terapija naudojama įvairios kilmės limfos arba veniniam nepakankamumui gydyti, kūno apimčių koregavimui, limfostazei ir yra puiki prevencinė priemonė turint kraujotakos sutrikimų, kojų patinimams ar trauminiams skausmams mažinti.

   Lympa Press USA kompanija jau virš 30 metų specializuojasi limfodrenažo srityje ir yra sukaupusi didžiulę patirtį. Visi limfodrenažiniai kostiumai, audiniai yra gaminami jų dukterinėjė kompanijoje Izraelyje, pagal griežčiausius kokybės kontrolės standartus Europos, Japonijos bei JAV šalims ir pasižymi išskirtiniais reikalavimais ir kokybe.

   Lympha Press Optimal sistema vykdomas efektyvus limfodrenažinis masažas, suteikiant pacientams rankinio limfodrenažo privalumus kartu su Lympha Press kalibruojama, nuoseklia iš eilės einančių suspaudimų kompresija.

   Limfodrenažinio masažo Lympa Press Optimal 1201 privalumai:

   • Paruošiamoji terapija, pagrįsta rankų limfodrenažo principais. Prasideda proksimaliai, siekiant atpalaiduoti viršutines kūno dalis prieš prasidedant kompresinei terapijai. Naudojama kartu su liemens ir kojų presoterapijos kostiumu suteikia ypatingą dėmesį pilvo, liemens, klubų ir kojų sričiai.
   • 12 zonų kalibruojamo gradiento trumpo ciklo amerikiečių limfodrenažinė sistema ir 12-24 persidengiančių kamerų, kuriose slėgis nustatomas individualiai, sudaro pagrindinį vaidmenį veiksmingai kompresijai. Unikalūs daugiakameriai Lymphapress drabužiai – viena iš funkcijų, kodėl Lympha Press Optimal kompresinė sistema tokia veiksminga.
   • Specialus kostiumas liemens sričiai kartu su Lympha kelnėmis pilvo, sėdmenų, genitalinių sričių ir kojų sritims. Kojų limfedema gali atsirasti dėl liemens, kirkšnių ar pilvo limfedemos. Iki šiol rankomis atliekamas limfodrenažas buvo vienintelė išeitis. Dabar Lympha Press Optimal sistemoje kartu taikoma rankinis limfodrenažas ir kompresinė terapija užtikrina kompleksinę kūno terapiją, pagrindinių magistralinių limfmazgių limfodrenažą sėkmingam limfos nutekėjimui.
   • Lympha Press Optima ciklas yra nuoseklus, banguojantis, skirtas tolygiam limfos tekėjimui.
   • Individuali terapija – optimali programa sudaroma kiekvienam pacientui, pritaikant įvairioms klinikinėms situacijoms ir siekiant patenkinti individualius pacientų poreikius. Slėgio ir gydymo režimas gali būti pritaikytas ir skausmingoms sritims, esant fibrozei ar kitoms situacijoms.
   • Abipusė terapija – procedūros metu gydomos abi kojos, liemens, klubų, pilvo sritis. Platus gydymo plotas kompleksiškai gerina limfos nutekėjimą, pagerina procedūros kokybę.
   • Efektyvi kompresija ląstelėms – 10-24 kamerų kiekvienai zonai.
   • Pilnas persidengimas – minkšta ir efektyvi terapija be praleistų zonų.
   • Individualiai reguliuojama kompresija, pritaikomi kostiumai, kintantis suspaudimas užtikrina, kad pacientai gaus individualų, jam tinkantį puikų gydymą kiekvieną apsilankymą.
   • Kompleksiniai sprendimai liemens, pilvo , lyties organų ir kojų srityse.
   • Limfodrenažinės kompresinės sistemos Lympa Press Optimal drabužiai yra pagaminti iš tvirto specialaus nekintančio audinio, kuris užtikrina reikiamą suspaudimą kiekvieną kartą.

   Kaip limfodrenažinį masažą atlieka Lympha Press Optimal?

   Lymha Press kompresinės terapijos metu spaudimas seka iš tolimiausių galūnių dalių link kūno. Slėgio banga sukuriama 24 pripučiamų persidengiančių kamerų specialaus kostiumo viduje. Kiekviena kamera prisipučia iš eilės, vykstant minkštam kryptingam masažui, kuris palengvina limfos nutekėjimą atvirais, alternatyviais kanalais. Pasibaigiant nuosekliai peristaltinei bangai, Lympha Press išleidžia slėgį, leisdamas ištuštėjusioms limfagyslėms prisipildyti. Tada procesas prasideda vėl iš pradžių ir yra kartojamas visą paskirto gydymo seanso trukmę.

   Puikūs rezultatai pasiekiami limfodrenažą kombinuojant kartu su pirmuoju kompleksiniu anticeliulitiniu masažu VelaSHAPE III. Sužinokite plačiau – VelaShape celiulitui ir apimtis mažinti.

   Čia galite peržiūrėti interaktyvų filmuką, kaip veikia Lympha Press Optimal:

   Esme VIENINTELIAI Lietuvoje, kurie limfodrenažo efektą DVIGUBINAME, dar geresnis rezultatas apimčių sumažinime – Jums!

   Kad galėtumėte džiaugtis dar dailesnėmis kūno formomis ir pasiektumėte didesnį kūno „skulptūravimo“ efektą, siūlome limfodrenažinį masažą atlikti kartu su liekninamuoju kūno įvyniojimu (bandažu). Tai saugi ir efektyvi procedūra skirta padailinti ir sumažinti kūno apimtis bei sustangrinti odą. Ši procedūra skirta labiausiai probleminėms kūno sritims: pilvui, klubams ir sėdmenims. Kūno įvyniojimo metu naudojamų tvarsčių sudėtyje esantys aktyvieji ingredientai sumažina lokalias riebalų sankaupas, suteikia odai stangrumo ir elastingumo. Speciali termoaktyvi formulė sukuria saunos efektą, kuris stimuliuoja mikrocirkuliaciją, skatina medžiagų apykaitą bei riebalų deginimo procesą.

   Kokiais rezultatais džiaugsitės po procedūros?

   • Sumažėjusios kūno apimtys;
   • Grakštesnė ir lieknesnė figūra;
   • Suaktyvinta limfinė sistema;
   • Sumažėjęs celiulitas ir strijos;
   • Stangresnė, elastingesnė, lygesnė ir švelnesnė oda;
   • Pridrėkinta, pamaitinta ir suminkštinta oda.

   Kaip ši procedūra atliekama?

   Prieš atliekant lieknėjamąjį kūno įvyniojimą (bandažą) ir limfodrenažinį masažą su specialistu aptarsite, kokių rezultatų norite ir galite pasiekti. Po to, specialia technika elastiniu tvarsčiu su specialiomis aktyviosiomis medžiagomis suvarstomos probleminės kūno vietos – pilvas, klubai ir sėdmenys. Lieknėjamasis kūno įvyniojimas (bandažas) bus atliekamas su limfodrenažu, tad greičiau pasieksite norimų rezultatų.

   Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš procedūras?

   Specialaus pasiruošimo prieš šias procedūras atlikti nereikia. Likus dienai iki procedūrų galima nušveisti odą, tai padidintų aktyviųjų medžiagų įsiskverbimą. Taip pat siekiant efektyvesnio rezultato prieš procedūras ir būtinai po jų rekomenduojame gerti daug vandens.

   PAPILDOMA VERTĖ JUMS – sudarinėjami mitybos planus, pagal problematikas ir aktualijas, kad rezultatas būtų intensyvesnis ir tęstinis:

   • Individualus mitybos planas pagal biocheminius tyrimus.
   • Individualus mitybos planas svorio kontrolei.
   • Individualus mitybos planas raumenų masės auginimui.
   • Individualus mitybos planas lėtinių ligų kontrolei.

   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Arba skambinkite telefonu:
   +370 611 55 111 Vilnius
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė