"Džiaugiuosi galimybe padėti Jūsų siekiuose tapti geriausia savęs versija. Konsultacijos man yra abipusiai praturtinanti sąveika, Jūsų unikalumo tiesioginis pažinimas ir privilegija dalyvauti Jūsų geros savijautos ir grožio atskleidime."

Pasirinkti specialistą

Algė Ivaškevičė

Funkcinės medicinos gydytoja

Sertifikuota funkcinės medicinos gydytoja.

Sertifikacija JAV Funkcinės Medicinos institute.

Specializacija
Nuo 2021

Medicinos gydytoja, sertifikuota funkcinės medicinos specialistė "Era Esthetic" klinikoje.

2016 - 2020 m.

Studijavo ir įgavo sertifikaciją Funkcinės Medicinos institute JAV. Individualios konsultacijos, "Sveikos gyvensenos" seminarų vedimas "Educor".

1996 - 2021

Vadovė farmacinėse ir biotechnologinėse bendrovėse "Nycomed", "Merck Serono".

1986 - 1996

Gydytoja psichiatrė Respublikinėje Kauno psichiatrinėje ligoninėje, LR KAM Centrinės medicinos tarnybos Kauno Karo Ligoninės poliklinikoje bei Centrinės karinės medicinos ekspertizės komisijoje.

1986

Baigė medicinos studijas ir internatūrą Kauno Medicinos Universitete, įgijo gydytojo psichiatro profesinę kvalifikaciją.

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku