Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Kolageno injekcijos – 3D veido atjauninimui

Vienos procedūros metu preparatas suleidžiamas NET į tris sritis: veidas, kaklas, dekoltė! 

 

Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR
3 PROCEDŪRŲ PAKETAS


Trimatė veido odos rekstruktūrizacija kolagenu!

Svarbu nesuklysti ir pasirinkti tinkamiausią procedūrą Jūsų veido odai!

Bėgant metams, kiekvieno iš mūsų veide atsiranda matomų linijų. Veide ne tik daugėja raukšlių, bet ir keičiasi kontūrai, forma, prarandamas odos stangrumas, elastingumas. Iš tiesų oda sensta dėl įvairių priežasčių, vieno atsakymo „kodėl“ nėra. Veido jaunatviškumo sumažėjimas – taip pat natūralus reiškinys, mūsų oda plonėja, sausėja. Šiuolaikinė grožio ir estetinės medicinos industrija siūlo ne vieną sprendimą senėjimo proceso sulėtinimui ir pasirinkimas iš tiesų didelis – nuo įvairių natūralių vitaminų iki specialių, preparatinių procedūrų drėkinimui, veido odos deguonies terapijos, botulino toksino ar hialurono rūgšties injekcijų. Kolagenas yra labai svarbus baltymas, reikalingas veido odai, jos sveikatai ir grožiui!

Kas yra kolagenas ir kokia jo svarba mūsų organizmui?

Kolagenas – natūraliai, žmogaus organizme, sintetinamas baltymas. Šis baltymas yra vienas pagrindinių odos elementų, sudarantis 70% odos masės. Mokslininkai teigia, kad jau nuo 25 metų žmogaus organizme kolageno kiekis sumažėja apie 2%, o, sulaukus 30 metų, netenkame apie 15 % savo turėto kolageno. Būtent šis elementas turi labai didelę reikšmę senėjimo procesui, jo mažėjimas lemia raukšlių atsiradimą, odos tamprumo netekimą.

Priežastys, kurios lėtina kolageno sintezę:

kolageno injekcijos

  • Laisvieji radikalai, sukelia oksidacinį stresą, ko pasekoje pažeidžiamos odos ląstelės;
  • Oro sąlygos (šaltis, saulė, vėjas, drėgmės lygis). Saulės spinduliai giliai prasiskverbę į odos sluoksnius naikina kolageną.
  • Žalingi įpročiai (rūkymas, alkoholio vartojimas, kofeinas). Ne vienas klinikinis tyrimas įrodė, kad žalingi įpročiai silpnina odos barjerines funkcijas ir greitina raukšlių formavimosi procesą.

Kuo unikali procedūra ir jos metu naudojamas kolageno preparatas NITHYA?

Siūlome Jums šią unikalią procedūrą – 3 D odos restruktūrizaciją, kurios pagrindas kolagenas – natūraliai, žmogaus organizme, sintetinamas baltymas.
Tai analogų neturinti procedūra, kurios metu produktas (“Nithya” I tipo kolagenas) suleidžiamas į giluminį dermos sluoksnį ir stimuliuoja fibroblastus gaminti naujas, elastingas III tipo kolageno skaidulas. Procedūros metu kolageno stimuliatorius suleidžiamas ne tik į veido odos sritį, bet ir į kaklo bei dekoltė sritis. Kolageno “Nithya” injekcijos paskirstymas į 3 skirtingas sritis – tai pagrindinis privalumas Jums.

Kolageno molekulės struktūra, fizikinės ir cheminės savybės bei sudėtyje esančios amino rūgštys – tokios pačios kaip mūsų organizme esančio kolageno, todėl tai – visiškai saugus ir nereikalaujantis jokių papildomų alerginių testų produktas.

Po procedūrų kurso oda tampa skaistesnė, storesnė, tolygesnė ir stangresnė.
Sumažėja smulkiųjų raukšlelių aplink akis, lūpas, atsistato veido kontūras ir prarastas audinių tūris.

Pirmieji pokyčiai odoje jau matomi praėjus 16 dienų po procedūros!

kolagenas veido odai

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Rekomenduojama atlikti 3 procedūras kas 15 d., vėliau gydymą galima kartoti ( ne anksčiau, nei po 3 mėn).

Efektyviausias rezultatas matomas jau po 1,5 mėn.

Kolageno ląstelių kitimas jaunoje ir vyresnio amžiaus odoje:

kolagenas

PRIEŠ IR PO:

kolagenas veidui kolagenas veido odai

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
+370 611 77 111 Vilnius

Vienos procedūros metu preparatas suleidžiamas NET į tris sritis: veidas, kaklas, dekoltė! 

 

Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR
3 PROCEDŪRŲ PAKETAS


Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku