Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Clear+Brilliant mikrofrakcinis odos atjauninimas

Frakcinis odos atjauninimas CLEAR+BRILLIANT, tai lazerinė naujiena kovoje su senėjimo požymiais!

“Baby Fraxel” –  puiki priemonė ilgiau išlaikanti odos jaunatviškumą!

Odos atjauninimas ir jos švytėjimas, tai Jūsų išvaizdos tobulybė

“Clear+Briliant” gydymas lazeriu padės išvengti matomų senėjimo požymių ir išspręsti odos problemas, atsiradusias dėl laiko ir aplinkos poveikio. Tai – mikrofrakcinis odos atjauninimas!

Koks “Clear+Brilliant” procedūros poveikis?

  • Pastebimai sumažėja smulkių raukšlių;
  • Susitraukia odos poros, susireguliuoja sebumo išsiskyrimas;
  • Išsilygina odos spalva ir palygėja odos paviršius;
  • Pagerėja bendras odos tonusas – oda pastangrėja, įgauna natūraliai “gaivios” odos švytėjimo efektą.

Frakcinio odos atjauninimo “Clear+Brilliant” procedūros eiga?

  • Prieš procedūrą, Jūsų oda (probleminės sritys) bus padengiamos specialiu anestetiniu kremu.
  • Estetinės medicinos specialistė švelniais judesiais su “Clear+Brilliant” atliks intensyvų ir efektyvų gydymą.
  • Integruota pažangi, naujos kartos “Optical Tracking™” sistema, mikrofrakcijomis atjaunina odą, sugrąžina jai gyvybingumo, aktyvuoja kolageno bei elastino sintezę ir atkuria odos struktūrą. Šios sistemos veikimo pagalba odos reljefas yra išlyginamas, atjauninami odos dermo sluoksniai.
  • Po procedūros, siekiant geresnio efekto, rekomenduojame Dermaheal Ultimatum PTx serumą ir kremą, kurie sustiprins atjaunėjimo rezultatus. Šios priemonės imituoja botulino poveikį.

Odos atjauninimo procedūra, kiek laiko ji trunka?

Vienai probleminei sričiai iki 30 minučių.

Kiek frakcinio odos atjauninimo “Clear+Brilliant” procedūrų rekomenduojama atlikti?

Procedūrų kiekis priklauso nuo odos būklės bei norimo rezultato. Prieš procedūrą konsultacijos metu, estetinės medicinos specialistė kartu su Jumis aptars situaciją ir sudarys tinkamiausią gydymo planą. Paprastai rekomenduojama 4-6 procedūros, tačiau daugelis pacientų renkasi “Clear+Brilliant” kaip palaikomąją priemonę prie savo įprastinių grožio ritualų, kadangi rezultatas matomas jau po pirmos procedūros.

Poprocedūrinis laikotarpis labai švelnus, jau kitą dieną galima eiti į darbą.

Ar procedūros rezultatas yra ilgalaikis?

Rezultatas yra ne tik momentinis, bet ir tęstinis – tai reiškia, kad laikui bėgant, jis tik gerėja. Jau po savaitės ar dviejų, odos išvaizda tampa sveikesnė, pati oda – minkštesnė bei švytinti. Rezultatas ilgalaikis, jo trukmė priklauso nuo Jūsų amžiaus, odos būklės bei jos priežiūros.

Odos atjauninimas su “Clear+Brilliant” sistema, ar visi gali atlikti šią procedūrą?

Procedūra skirta įvairaus amžiaus žmonėms – visiems, kurie nori ilgiau mėgautis jaunatviška išvaizda. “Clear+Brilliant” galima atlikti ne tik moterims, bet ir vyrams, kurie nori užkirsti kelią ankstyviems odos senėjimo požymiams bei išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. Tai – puiki prevencinė “anti-age” priemonė.

Ar galima “Clear+Brilliant” procedūrą atlikti prieš/po kitų procedūrų?

Be jokios abejonės – galima! Ši procedūra gali būti kombinuojama praktiškai su visomis estetinės medicinos ir lazerinės dermatologijos procedūromis – netgi su hialurono ir kitais užpildais, botulino injekcijoms ar Thermage CPT.

Jei anksčiau buvo daryti kiti frakciniai lazeriniai odos atjauninimai, ar galima atlikti “Clear+Brilliant” procedūrą?

Galima ir netgi patartina – ši procedūra padės Jums ilgiau išlaikyti ir sustiprinti kitų procedūrų efektą bei bus puiki prevencinė priemonė nuo senėjimo ateičiai!

Pastebimi rezultatai – reguliariai atliekamos procedūros Jūsų odai suteiks tokį atjaunėjimo efektą, kad aplinkiniai nenustos klausinėti, kokia Jūsų grožio paslaptis?

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku