Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Veido atjauninimas, bioreparacija, bioliftingas – Aquashine “Express”

   Žydėk visą vasarą – BEST DEALS akcijos galioja registruojantis 2024.06.01-2024.08.31būtinai registruojantis įvardinkite kodą VASARA, kad nuolaidos būtų pritaikytos. “Aquashine Classic”, “Aquashine Bright”, “Aquashine PTX” – 20% nuolaida, kai vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai.

   Didesnis preparato kiekis! Vienos procedūros metu sunaudojamas visas 2 ml Aquashine injekcijų švirkštas.

   Jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai, tuomet vieno Aquashine Classic arba Bright švirkšo kaina – 160 eur, Aquashine PTX – 150 eur.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Biorevitalizacija su Revofil AQUASHINE – tai sprendimas norintiems džiaugtis švytinčia ir atgaivinta oda

   Biorevitalizacija yra atliekama su naujos kartos, pasaulyje pripažintais „Caragen“ biopreparatais, kurie pasižymi pailgintu poveikiu, todėl bioremoduliacijos procesai tęsiasi ir po procedūros rezultatu galėsite džiaugtis dar ilgiau!

   Odos atgaivinimo procedūra gali būti atliekama su „Classic“, „Bright“, arba „PTX“ preparatais. Tai hialurono rūgštimi ir biorevitalizantų pripildyti kokteiliai, kurie giliai drėkina odą, sumažina raukšleles bei koreguoja odos elastingumą. Aktyviosios molekulės skatina odos ląstelių atsinaujinimą, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezę, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją.

   bioreparacija

   Svarbu vertinantiems aukščiausią kokybę

   ERA ESTHETIC yra vienintelė oficiali „Aquashine” biorevitalizantų platintoja Lietuvoje. Taip pat, čia atliekame daugiausiai procedūrų su šiuo preparatu. Todėl pasirinkę ERA ESTHETIC kliniką rasite ne tik aukščiausios kokybės biorevitalizantus, bet ir itin patyrusius specialistus.

   Ypač sparčiai plinta „Caregen“ kompanijos preparatų „Aquashine“ odos atgaivinimo procedūros ir „Dr. Cyj“ plaukų užpildų plagiatai. Norintiems įsitikinti atliekamos procedūros kokybe ir produkto autentiškumu, pateikiame oficialią „Caregen” kompanijos informaciją -– tokias žymes turi tik originalus produktas.

   Kodėl kitose klinikose atlikę tą patį procedūrų kursą galite likti nusivylę?

   Procedūros su padirbtais produktais įprastai būna pigesnės, nes šie produktai neturi aktyvių biopreparatų. Neoriginalios sudedamosios dalys gali suteikti įspūdį, kad Jums atliekama profesionali paslauga, tačiau efektyvaus rezultato pasiekti neįmanoma, o tokios procedūros yra laikomos nesaugiomis ir galinčiomis sukelti žalą.

   Kaip atpažinti plagiatus?

   Padirbiniai gali būti labai panašūs į originalą ir atrodyti kone identiškai – turėti itin panašią pakuotę, bei suklastotus produktų lipdukus, todėl atpažinti plagiatą nuo originalo yra sunku. Vertiname savo Klientų sveikatą ir grožį, todėl patariame rinktis šias paslaugas tik patikimose klinikose, legaliai įsigyjančiose naudojamus produktus.

   ERA ESTHETIC yra vienintelis oficialus „Caregen” kompanijos atstovas ir preparatų platintojas Lietuvoje. Todėl pasirinkę savo sveikatą ir grožį patikėti mūsų specialistams, galėsite būti užtikrinti, kad Jumis pasirūpins patyrę gydytojai ir estetikos specialistai, o paslaugos bus atliktos su originaliais preparatais. Svarbu turėti omenyje, kad tie paslaugų teikėjai, kurie siūlo ženkliai mažesnes šių procedūrų kainas, tikro gamintojo „Caregen” kompanijos preparatus įsigyja ne iš oficialaus pardavėjo.

   Dėl plagiatų:

   Kaip atskirti ar „Aquashine” produktas originalus?

   Atskirti padirbinius yra itin sudėtinga – netikrų produktų pakuotė beveik tokia pati kaip originalo, dažnai suklastojami net autentifikacijai reikalingi produktų lipdukai. Originalią pakuotę atskirsite pagal specialų žymėjimą  – „ORIGINALAS“. Procedūros su padirbtais produktais įprastai būna pigesnės, tačiau jos yra neefektyvios ir nesaugios. Saugome Jūsų sveikatą ir grožį, todėl naudojame tik originalius ir aukščiausios kokybės produktus.

   Oficialus „Caregen” kompanijos įkūrėjo, profesoriaus Yong Ji Chung raštas, patvirtinantis, kad ERA ESTHETIC yra vienintelis oficialus „Aquashine” platintojas Lietuvoje.

   Kodėl ši procedūra yra viena iš veiksmingiausių?

   „Aquashine“ veikimo pagrindas – tai hialurono rūgšties ir įvairių peptidų mišinys – toks derinys daro tikrus stebuklus. Hialurono rūgštis intensyviai drėkina odą, todėl aktyvieji peptidai veiksmingai pasiekia odos sluoksnius. Peptidai atlieka net keletą funkcijų: skatina kolageno sintezę, audinių atsinaujinimą ir regeneraciją. Oda tampa vizualiai geresnės kokybės – skaistesnė bei drėgnesnė, išsilygina raukšlelės.

   Taip pat, veikliosios medžiagos gali pašalinti veido ir kaklo odos pigmentaciją, padėti spręsti brandžiam amžiui būdingas odos problemas. Naudojant hialurono rūgšties ir peptidų derinį, užtikrinamas ilgiau išliekantis efektas.

   Kaip veika „Aquashine“?

   1. „Revofil Aquashine Classic” – švytinti ir sveika oda. Tai nauja odos atgaivinimo priemonė su nekryžminta (angl. non-crosslinked) hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo kompleksu. Aktyvių ingredientų nauda – intensyvus drėkinimas, padidėjęs odos elastingumas.
   2. „Revofil Aquashine Bright” – tai odą atjauninantis ir pigmentaciją mažinantis produktas, sudarytas iš bioaktyvių ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis, vitaminai ir aminorūgštys. Šie ingredientai sumažina raukšleles, sutraukia poras, mažina pigmentaciją, skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Toks derinys veikia dar efektyviau, nes jo sudėtis papildyta odos atsinaujinimui būtinų vitaminų kokteiliu.
   3. „Revofil Aquashine PTX” – veido liftingui ir mimikos raukšlių atpalaidavimui, norintiems pratęsti botulino toksino veikimą be pačių toksino injekcijų. Šio tipo preparato sudėtyje yra net 7 biomimetiniai peptidai, turintys skirtingas funkcijas. Toks atjauninimo kompleksas ir nekryžminta hialurono rūgštis (angl. non-crosslinked) intensyviai drėkina odą, stangrina, didina jos elastingumą ir suteikia anti-age (liet. senėjimą lėtinantį) efektą.

   https://www.youtube.com/watch?v=VzkQ7_-sD3Q

   „Aquashine“ procedūros privalumai:

   1. akivaizdus veido atjauninimo efektas – greitas odos nechirurginis patempimas;
   2. ilgiau išliekantis odos švytėjimas – elastinga, švytinti ir švelni oda;
   3. veido odai suteikiamas patempimas, sumažėja raukšlelės, atkuriamas vientisas odos atspalvis.

   aquashine

   SHINE efektas:

   • Veido spindėjimopoveikis pasireiškia per pirmąsias savaites po procedūros;
   • išgryninta hialurono rūgštis giliai drėkina odą;
   • normalizuojama riebalinių liaukų sekrecija;
   • sumažinamosporas ir bėrimus.

   PUSH-UP efektas:

   • Suteikiamas odos patempimo efektas, atkuriamas odos elastingumas ir stangrumas;
   • išlyginamossmulkios raukšlelės ir formuojamas tolygus odos reljefas;
   • mažinama odos pigmentacija.

   ANTI-AGE efektas:

   • Suteikiamas atjauninantis efektas;
   • atkuriama sveika odos spalva;
   • sumažinami rožinės simptomai ir stiprinamos kraujagyslių sieneles;
   • pagerinama mikrocirkuliacija;
   • išlyginamos smulkios raukšlelės;
   • neutralizuojami laisvieji radikalai.

   bioliftingas

   „Revofil Aquashine Classic”

   • intensyviai drėkina, odą prisotindamas hialurono rūgštimi;
   • suteikia bioliftingo efektą – stimuliuoja kolageno sintezę ir
    atstato optimalų kolageno lygį;
   • atlieka gilią revitalizaciją – skatina odos atsinaujinimą nuo pat giliausio odos sluoksnio (dermos);
   • atkuria sveikos odos spalvą, suteikia skaistumo efektą.

   „Revofil Aquashine Bright”

   • pasižymi šviesinančiu poveikiu, sumažina tamsaus pigmento melanino sintezę ir
    sureguliuoja pigmentą gaminančios molekulės (tirozinazės) veiklą;
   • suteikia intensyvią revitalizaciją ir bioliftingą;
   • stiprina kraujagysles ir gerina kraujotaką;

   „Revofil Aquashine PTX”

   • padeda pratęsti botulino toksino efektą be toksino injekcijų;
   • suteikia intensyvią revitalizaciją ir odos patempimo efektą, atpalaiduoja mimikos raukšles;
   • giliai drėkina odą, prisotina hialurono rūgštimi;
   • suteikia odai stangrumo.

   Kiek procedūrų reikės atlikti?

   Reguliari/standartinė terapija: 3-4 procedūrų kursas, atliekant 1 procedūrą kas 3-4 savaites;

   Intensyvi terapija: 4-6 procedūrų kursas, atliekant 1 procedūrą kas 2 savaites;

   Kombinuota kursų terapija: individualiai parenkama „Aquashine” preparatų kombinacija leidžia pasiekti geriausią rezultatą. Procedūrų kurso trukmė individuali, atsižvelgiant į odos problemas ir norimą rezultatą. Kursas atliekamas kas antrą savaitę taikant skirtingai odos problemai skirtą biorevitalizantą.

   peptidai

   Unikali sudėtis su net 56 aktyviais ingredientais iš kurių:

   • 4 biomimetiniai peptidai: skatina odos ląstelių atsinaujinimą, sumažina raukšleles, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją, turi anti-age ( senėjimą lėtinantį) poveikį. Unikali peptidų formulė aktyviai stiprina odą, padidina jos elastingumą, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezę;
   • 1,5 % hialurono rūgštis: atlieka gilų odos drėkinimą;
   • 24 amino rūgštys: aminorūgštis yra baltymų sudedamosios dalys, „odos“ statybinės medžiagos – alaninas, argininas, glicinas, taurinas ir kitos odai būtinos molekulės.
   • 14 vitaminų: Tai kokteilis, sudarytas iš šių vitaminų: А, E, С, K, B1, В2, В3, В5, В6, В7, В8, B9, В12. Jie papildo būtinųjų vitaminų atsargas, suteikia stimuliuojantį ir antioksidacinį poveikį bei reguliuoja homeostazę.
   • 8 kofermentai ir mineralai: Kalcio chloridas (CaCl2), magnio sulfatas (MgSO4), koenzimas A ir kt. apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, subalansuoja odos būklę ir atstato fermentinių sistemų aktyvumą.

   REVOLIUCINIS PROVERŽIS ANTI-AGE TERAPIJOJE

   Revitalizacija + bioliftingas + švytėjimas = AQUASHINE

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. ERA ESTHETIC Aesthetic and Medical Company yra išskirtiniai „Caregen“ kompanijos produktų platintojai Lietuvoje.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:

   Žydėk visą vasarą – BEST DEALS akcijos galioja registruojantis 2024.06.01-2024.08.31būtinai registruojantis įvardinkite kodą VASARA, kad nuolaidos būtų pritaikytos. “Aquashine Classic”, “Aquashine Bright”, “Aquashine PTX” – 20% nuolaida, kai vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai.

   Didesnis preparato kiekis! Vienos procedūros metu sunaudojamas visas 2 ml Aquashine injekcijų švirkštas.

   Jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai, tuomet vieno Aquashine Classic arba Bright švirkšo kaina – 160 eur, Aquashine PTX – 150 eur.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku