Pasirinkti paslaugą
Suskleisti sąrašą

Veido atjauninimas, bioreparacija, bioliftingas – Aquashine “Express”

Didesnis preparato kiekis! Vienos procedūros metu sunaudojamas visas 2 ml Aquashine injekcijų švirkštas.

Jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai, tuomet vieno Aquashine Classic arba Bright švirkšo kaina – 160 eur, Aquashine PTX – 150 eur. • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Veido atjauninimas, liftingas – greitas rezutatas!

EXPRESS – atjauninanti bioremoduliacijos procedūra su prailginto poveikio efektu!

Su naujos kartos, pasaulyje pripažintais “Caregen” bioreparantais

REVOFIL AQUASHINE –  “Classic”, “Bright”, “PTX”

bioreparacija

Tai nauja odos atgaivinimo procedūra su hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo komponentų kompleksu, kurie giliai drėkina odą, sumažina raukšleles, koreguoja odos elastingumą, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezę, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją. Tai savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymas, odos atjauninimas.

Hialuronas ir peptidai – vienas iš pagrindinių ingredientų lemiančių gerus rezultatus, bioreparacijos procedūroje.

Esame vieninteliai oficialūs “Aquashine” distributoriai – Lietuvoje šio preparato suleidžiame daugiausiai!

SVARBU

Ypač sparčiai plinta Caregen kompanijos preparatų plagiatai, tokie, kaip “Aquashine” odos atgaivinimo procedūra ir “Dr. Cyj” plaukų užpildas.

Pateikiame Jums OFICIALIAS skaidres iš “Caregen” kompanijos – šios žymės gali būti originalo identifikavimas.

Kodėl, po tos pačios procedūros kurso (atlikus skirtingose klinikose), vieni sulaukia stulbinančių rezultatų, o kiti priešingai?

Atskaymas paprastas: procedūros su plagiatiniais produktais įprastai būna pigesnės, nes ir pati gamyba tokių produktų yra ženkliai pigesnė. Peptidai ir kitos aktyviosios medžiagos nebūna originalios, todėl tikėtis efektyvaus rezultato neverta, o ir pačios procedūros gali būti nesaugios.

Kaip atpažinti plagiatus?

Padirbiniai pagaminti labai panašūs į originalą, atrodo identiškai, kaip ir orginali pakuotė, turi visus reikalingus produktų lipdukus, todėl atpažinti plagiatą nuo orginalo, be gilesnių žinių yra sudėtinga. Atsakingai rinkitės, kur atlikti šias procedūras.

“Era Esthetic” yra vieninteliai oficialūs “Caregen” kompanijos preparatų distributoriai Lietuvoje. Klinikos, kurios siūlo ženkliai mažesnes šių procedūrų kainas – tikro gamintojo “Caregen” kompanijos preparatus įsigyja ne per mūsų klinikas.

Dėl plagiatų:

Kaip atskirti ar “Aquashine” produktas originalus?

Be gilesnių žinių padaryti tai sudėtinga, nes padirbiniai yra labai panašūs į originalą. Jų pakuotė identiška, yra visi reikalingi produktų lipdukai. Originali pakuotė turi specialų ženkliuką – žymėjimą ORIGINALAS. Procedūros su padirbtais produktais įprastai būna pigesnės, tačiau jos nėra efektyvios ir saugios. Todėl atsakingai rinkitės, kur atlikti šias procedūras. Kai kalbame apie Jūsų grožį ir sveikatą, taupyti negalima.

Oficialus “Caregen” kompanijos įkūrėjo, profesoriaus Yong Ji Chung patvirtinantis raštas, kad “Era Esthetic” klinikos VIENINTELĖS oficialios “Caregen” produktų distributorės Lietuvoje.

Kodėl ši procedūra laikoma viena veiksmingiausių?

Naujo užpildo pagrindas yra peptidai – baltyminė medžiaga, atsakinga už organizme vykstančių procesų normalizavimą. Dirbtiniu būdu atkurti komponentai skatina odos ląstelių regeneravimą, o tai, savo ruožtu, užtikrina maksimaliai intensyvų epidermio atjauninimą.

Be kita ko, šios veikliosios medžiagos gali pašalinti veido arba kaklo odos pigmentaciją, taip pat išspręsti kitas odos problemas, būdingas brandžiam amžiui. Paprastai laikoma, kad hialurono rūgštis ir peptidai, veikdami kompleksiškai, užtikrina ilgiau išliekantį efektą.

Hialuronas ir naujos kartos peptidai daro tikrus stebuklus. Šie ingredientai akivaizdžiai pagerina odos būklę, skatina vidaus procesų aktyvinimą ir dermos ląstelių atsinaujinimą.

Kaip veika AQUASHINE?

 • “Revofil Aquashine Classic” – švytinti ir sveika oda. Tai nauja odos atgaivinimo priemonė su nekryžminta (non-crosslinked) hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo kompleksu. Aktyvių ingredientų nauda – intensyvus drėkinimas, padidėjęs odos elastingumas.
 • “Revofil Aquashine Bright” – tai odą atjauninantis ir antipigmentacinis produktas, sudarytas iš bioaktyvių ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis, multivitaminai ir aminorūgštys. Šie ingredientai sumažina raukšleles, sutraukia poras, mažina pigmentaciją, skatina odos ląstelių atsinaujinimą.
 • “Revofil Aquashine PTX” – veido liftingui, mimikos raukšlių atpalaidavimui, botulino toksino efekto pratęsimui – be toksinų. Inovatyvių injekcijų sudėtyje net 7 biomimetiniai peptidai – aktyvus atjauninimo kompleksas ir nekryžminta hialurono rūgštis (non-crosslinked) intensyviai drėkina odą, stangrina, didina jos elastingumą. “Anti – age” efektas.

AQUASHINE procedūros privalumai:

 • akivaizdus veido atjaunėjimo efektas – greitas odos nechirurginis patempimas;
 • ilgiau išliekantis odos švytėjimo efektas – elastinga, švytinti ir švelni oda;
 • veidas įgauna patempiamąjį odos efektą, sumažėja raukšlelės, atkuriama vientisa veido spalva.

aquashine

Kokie procedūros rezultatai?

SHINE efektas:

 • Veido spindėjimo poveikis pasireiškia per pirmąsias savaites po procedūros;
 • Giliai drėkina odą (išgryninta hiaurono rūgštis);
 • Normalizuoja riebalų sekreciją;
 • Sutraukia poras ir sumažina bėrimus.

PUSH-UP efektas:

 • Intesyvus odos patempimas, atkuria odos elastingumą ir stangrumą;
 • Normalizuoja riebalų gamybą;
 • Išlygina odos reljefą;
 • Teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją.

ANTI-AGE efektas:

 • Intensyvus liftingas ir odos atjauninimas;
 • Atkuria sveiką odos spalvą;
 • Sumažina rožinės simptomus ir stiprina kraujagyslių sieneles;
 • Pagerina mikrocirkuliaciją;
 • Išlygina smulkias raukšleles;
 • Neutralizuoja laisvuosius radikalus.

bioliftingas

“Revofil Aquashine Classic”

 • Intensyvus drėkinimas, prisotinimas hialurono rūgštimi;
 • Bioliftingas, stimuliuoja kolageno sintezę ir
  atstato optimalų kolageno lygį;
 • Vyksta gili revitalizacija, atnaujinami odos dermos
  sluoksniai;
 • Atkuriama sveikos odos spalva, suteikiamas „švytėjimo“
  efektas.

“Revofil Aquashine Bright”

 • Šviesinantis poveikis, sumažina melanino sintezę ir
  sureguliuoja tirozinazės veiklą;
 • Intensyvi revitalizacija ir bioliftingas, kraujagyslių
  stiprinimas;
 • Oda „spindi iš vidaus“.

“Revofil Aquashine PTX”

 • Botulino toksino efekto pratęsimas;
 • Intensyvi revitalizacija ir bioliftingas, mimikos raukšlių atpalaidavimas;
 • Gilus odos drėkinimas, prisotinimas hialurono rūgštimi;
 • Odos standinimas.

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Intensyvi terapija: 4-6 procedūros, atliekant 1 kartą į 2 savaites;
Reguliari/standartinė terapija: 3-4 procedūros, atliekant 1 kartą į 3-4 savaites;
Kombinuota kursų terapija: priklauso individualiai, visus “Aquashine” preparatus galima įvairiai kombinuoti, efektyviausiam rezultatui pasiekti, atliekant pakaitomis 1 kartą į 2 savaites.

peptidai

Unikali sudėtis: 56 aktyvūs ingredientai, išgryninta hialurono rūgštis, 4 biomimetiniai peptidai:

 • 4 biomimetiniai peptidai – skatina odos ląstelių atsinaujinimą, sumažina raukšleles, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją, turi “Anti – Age” poveikį. Peptidų formulė aktyviai stiprina odą, padidina jos elastingumą, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezę;
 • 1,5 % hialurono rūgštis: gilus odos drėkinimas;
 • 24 amino rūgštys: alaninas, argininas, glicinas, taurinas ir kt. (pagrindinės baltymų “statybinės” medžiagos);
 • 14 vitaminų: vit.А, В6, Е, В1, В7, В8, В2, К, В3, В12, В9, В5, С (stimuliuojantis, antioksidacinis ir reguliuojantis poveikiai);
 • 8 kofermentai ir mineralai: CaCl2, MgSO4, koenzimas A ir kt. apsaugo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, balansuoja odos būklę ir atstato fermentinių sistemų aktyvumą.

Revoliucinis proveržis ANTI – AGE terapijoje

Revitalizacija + bioliftingas + švytėjimas = AQUASHINE

Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. ERA ESTHETIC Aesthetic and Medical Company yra išskirtiniai Caregen kompanijos produktų distributoriai Lietuvoje.  

Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:

Didesnis preparato kiekis! Vienos procedūros metu sunaudojamas visas 2 ml Aquashine injekcijų švirkštas.

Jei vienos procedūros metu sunaudojami 2 švirkštai, tuomet vieno Aquashine Classic arba Bright švirkšo kaina – 160 eur, Aquashine PTX – 150 eur.Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
Vilnius

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Skaityti plačiau Suskleisti
Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
Vilnius

Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
Kaunas

Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra vieninteliai eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
Kaunas

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

Skaityti plačiau Suskleisti
Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
Vilnius

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Skaityti plačiau Suskleisti
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku