Pasirinkti paslaugą
Suskleisti sąrašą

Plaukų šalinimas galingiausiais GentleLase Pro ir GentleMax Pro Aleksandrito lazeriais

NUOLAIDOS IKI 100%, įsigyjant procedūrų paketus, nuo vienų populiariausių sričių plaukelius šalinsite NEMOKAMAI, ir dar plius DOVANOS laukia Jūsų!

Plaukelių šalinimo paketai už dar geresnę kainą:

1) Atlikite BIKINI srityje (80 € klasikinis/100 € braziliškas) plaukų šalinimą lazeriu ir PAŽASTŲ srityje plaukus šalinkite NEMOKAMAI pirmos procedūros metu, o sekančioms plaukų šalinimo procedūroms pažastų srityje – 50% nuolaida.

2) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €) plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai BIKINIO klasikinio/braziliško (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) zonos plaukelius šalinkite NEMOKAMAI. DOVANA –  viršutinės lūpos (35 €) arba smakro (49 €) srities lazerinė depiliacija.

3) Atlikite BLAUZDŲ (100 €) ir BIKINI klasikinį/brazilišką (80-100 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą gaukite NEMOKAMAI.

4) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €), BIKINI klasikinis/braziliškas (80-100 €) ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą už specialią kainą TIK 299 €, vietoje 379-399 €. DOVANOS: viršutinės lūpos (35 €) arba smakro (49 €) srities lazerinė depiliacija ir platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida sekančioms, papildomoms sritims. Nuolaida taip pat galioja VISOMS klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms.

5) Atlikite klasikinį/brazilišką BIKINI (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai gaukite bet kurią plaukelių šalinimo procedūrą iki 49 € NEMOKAMAI.

6) Šalinkite plaukus veido srityje ir mes Jums padovanosime AUKSINĘ KORTELĘ, su kuria plaukų šalinimo procedūroms bei kitoms klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bus suteikta 20 procentų NUOLAIDA!

GEROS KAINOS PASIŪLYMAI VYRAMS:

Atlikite NUGAROS (145 €) ir PEČIŲ (74 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Atlikite KRŪTINĖS (84 €) ir PILVO (80 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Kiti specialūs kainos pasiūlymai ir DOVANOS (neįsigyjant plaukelių šalinimo paketų)

Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida (plaukelių šalinimo paketams ši nuolaida negalioja).

Lojalumo kortelių vertė:

 • atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui;
 • atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui.

Akcijinių paketų sąlygos galioja visam 4 – 6 procedūrų kursui. Nurodytos kainos yra už vieną procedūrą.

LOJALUMO kortelių 15, 20, 25 % nuolaidos galios ir VISOMS kitoms lazerių procedūroms.

Pastaba: skirtingų akcijų ir lojalumo kortelių nuolaidos nesumuojamos.

Era Esthetic gydytojai dermatologai ir grožio terapijos specialistai pirmieji Lietuvoje pradėjo šalinti plaukelius su Aleksandrito lazeriu, didžiausia patirtis – 10 metų, patikimumas ir efektyvumas!

* Nurodyta vienos procedūros kaina įsigyjant 6 procedūrų paketą. Lojalumo kortelių turėtojai, įsigydami 6 procedūrų paketą, prie savo turimos nuolaidos, papildomai gauna 5% nuolaidą. TIK įsigyjant 6 procedūrų paketą skaičiuojama papildoma 5% nuolaida.

Era Esthetic Avenue KAUNE, galioja papildoma – 10% nuolaida šiam pasiūlymui: atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €), BIKINI klasikinis/braziliškas (80-100 €) ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą už specialią kainą TIK 299 €, vietoje 379-399 €. KAINA bus 269 €. • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Akcija
 • Registruotis

Plaukų šalinimas lazeriu – esame pirmieji Lietuvoje pradėję šias procedūras, turintys didžiausią patirtį, daugiau nei 11 metų ir esame vieninteliai, sertifikuoti Aleksandrito lazerių atstovai Lietuvoje!

Kas tai yra plaukų šalinimo lazeriu procedūra arba lazerinė depiliacija?

plauku šalinimas lazeriuPlaukų šalinimas lazeriu – tai plauko folikulo sunaikinimas naudojant šviesą.

Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas. Tik didelės galios ir tam tikro bangos ilgio šviesa gali sunaikinti plauką ilgam laikui. Taip kaip ir mašinos, lazeriai yra labai skirtingi ir labai specializuoti. Skiriasi lazerių paskirtis, bangos ilgis, galia, parametrai, o tuo pačiu ir efektyvumas!

Plaukų naikinimas lazeriu, o būtent vienu galingiausiu Aleksandrito lazeriu, užtikrina gerus rezultatus dėl  jo išskiriamos 755 nm bangos, kurią geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas, diodinio lazerio bangą geriau sugeria oksihemoglobinas, taip pat yra frakciniai lazeriai, skirti atjauninti odą ir kt.

Pirmieji Lietuvoje  įsigijome ypač galingus GentleLase Pro ir GentleMax Pro Aleksandrito lazerius tiesiogiai iš lyderiaujančios kompanijos Candela Medical. Jų galingumas siekia 17,666 W, lyginant su kitų lazerių 1,6-2,9 W galia (nuo 6-11 kartų stipresni,galingesni). Dirbame su Aleksandrito lazeriais jau daugiau nei 11 metų, turime didžiausią patirtį Lietuvoje, todėl užtikriname aukščiausią procedūrų kokybę ir efektyvumą. Esame vieninteliai Lietuvoje sertifikuoti šių lazerių atstovai, tai reiškia, kad turime geriausias žinias darbe su šiais lazeriais, žinome teisingus parametrų taikymus, atlikimo metodikas, tai labai svarbu ilgalaikiams rezultatams pasiekti. 

Pirmą kartą Lietuvoje ERA ESTHETIC Lazerinės dermatologijos klinikoje plaukų šalinimui pradėtas naudoti amerikiečių lyderiaujančios kompanijos Candela Medical ypač galingas Aleksandrito lazeris, vėliau klinika įsigijo ir šios kompanijos pačios naujausios kartos, patobulintus Syneron Candela GentleLase Pro ir GentleMax Pro Aleksandrito lazerius.

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose plaukų šalinimui atlikti naudojame pačios naujausios kartos, vienais galingiausių Candela Medical GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazerius. GentleMax Pro lazeryje apjungiamos dvi šiuolaikiškos sistemos GentleLase Pro ir GentleYag Pro lazerinei epiliacijai visiems odos ir plaukų tipams, todėl mūsų klinikoje, procedūras atliekant profesionalams, tampa įmanoma pašalinti visų tipų nepageidaujamus plaukelius.

Šių procedūrų greičio, atlikimo ir efektyvumo dėka pasiekiami aukštos kokybės rezultatai ir taip ypač padidinama pacientų aptarnavimo kokybė.

Candela Medical GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriai yra patys galingiausi ir vieni greičiausių iš visų esančių plaukų šalinimo lazerių ir pasižymi didžiausiu efektyvumu lazerinėje depiliacijoje. Aleksandrito lazerio išskiriamą bangą 755 nm geriau nei kitų lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, o galia nuo kelių iki keliasdešimt kartų stipresnė, lyginant su kitais lazeriais. Šis lazeris geriausiai tinka I-III odos tipo žmonėms (visų Lietuvos žmonių odos tipas, jei jie nėra ką tik įdegę saulėje), o dėl savo stiprumo pašalina ir silpniausius plaukelius. Nd:YAG lazerio išskiriama banga tinka visų tipų plaukelių šalinimui, IV-V odos tipo žmonėms bei įdegusiai odai.

Plaukelių šalinimas lazeriu ir procedūrų efektyvumas priklauso nuo aparato galingumo. Paprastai impulsinės šviesos (fotoepiliacijos) aparatų galingumas siekia 10-15-50 J/cm2 (palyginimui – Aleksandrito lazerio iki 150 J/cm2). Tokios galios IPL šviesa veikia tik paviršiuje ir sunaikinti plaukų folikulų negali, todėl net ir po 7-10 procedūrų plaukai atauga per trumpą laiką. Pažymėtina, kad kosmetologams leistina dirbti tik su itin silpnos galios IPL aparatais.

IPL aparatai dėl išskiriamos plataus spektro šviesos nesispecializuoja plaukų šalinime, jie veikia platų problemų spektrą: odos raudonį, plaukų šalinimą ir kt., tačiau dėl silpno fotoepiliacijos aparatų galingumo procedūrų efektyvumas nėra aukštas.

Kodėl Candela Medical Aleksandrito lazeriai GentleLase Pro ir GentleMax Pro efektyviausi ir ar visi Aleksandrito lazeriai yra vienodi?

Tikrai ne, tik lazeriai, kurių klinikinis efektyvumas įrodytas, yra patvirtinami FDA (JAV Maisto ir vaistų Administracijos). Candela Medical Aleksandrito lazeriai GentleLase Pro ir GentleMax Pro yra patvirtinti FDA  ilgalaikiam plaukų pašalinimui.

Jų galingumas siekia 17,666 W, lyginant su kitų lazerių 1,6-2,9 W galia (nuo 6-11 kartų stipresnis). Be to, Aleksandrito lazerio išskiriamą 755 nm ilgio bangą geriau nei kitų – diodinio, Nd:Yag lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas (žr. lentelė apačioje), tad šviesią odą turintiems žmonėms tai yra efektyviausias plaukų šalinimo lazeris1.

lazerinis plauku salinimas

Aleksandrito lazerio bangą geriau nei kitų lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, todėl jis efektyviausias plaukų šalinimo lazeris


Candela Medical Aleksandrito lazeris GentleLase Pro išvysto net iki 150 J/cm2 energiją, todėl tampa įmanoma pašalinti net ir šviesius, plonus plaukus. Kai lazerio spindulys plauko stiebu pasiekia plauko folikulą, spindulio energija jį akimirksniu sudegina. Lazerio pulsas trunka tik sekundės dalį. Pulsų trukmė kruopščiai kalibruojama, kad lazerio energija būtų sugeriama plauko folikulo ir nepakenktų aplinkiniams audiniams. Didžiausios galios Aleksandrito lazeris stimuliuoja kolageno sintezę, ko pasekoje po procedūrų oda atjaunėja, tampa lygi.

Amerikiečių kompanija Candela jau virš 30 metų yra lyderiaujanti tarp lazerinių technologijų gamintojų, o prieš kelis metus susijungusi su Izraelio Syneron kompanija, tapo Syneron Candela, o dabar ir Candela Medical – viena didžiausių lazerių gamintoju. Jos sukurtas Aleksandrito lazeris labiausiai vertinamas pacientų, gydytojų ir medicinos klinikų visame pasaulyje, ką patvirtina patys geriausi pacientų atsiliepimai.

1 David J.Goldberg, Laser Dermatology: Pearls and Problems, 2008.

Kokios odos būklės yra gydomos Aleksandrito lazeriu?

Plaukų skutimas, pešiojimas, depiliacija cukrumi ar vašku, depiliaciniai kremai tik laikinai pašalina plaukus. Be to, šios procedūros sukelia odos problemas – plaukai pradeda įaugti į odą, atsiranda bėrimai, po kurių ilgam lieka tamsios dėmės. Kai tokie bėrimai komplikuojasi bakterine infekcija, odoje gali likti randai.

Ši problema aktuali tiek moterims, tiek vyrams, kuriems negyjantys bėrimai po skutimosi tampa priežastimi šalinti plaukus lazeriu. Atlikus lazerinę depiliaciją, sunaikinamas plauko folikulas. Po pirmų Aleksandrito lazerio GentleLase Pro procedūrų plaukai daugiau neįauga, išnyksta bėrimai, dėmelės, ženkliai pagerėja odos išvaizda. Oda vėl tampa sveika ir lygi.

Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai lazeriu?

Dažniausiai lazerinė depiliacija atliekama veido ir kūno srityse moterims: viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, rankų, bikini linijos ir kojų plotuose. Vyrams pečių juostos, pažastų, rankų, nugaros, krūtinės ar pilvo srityse. ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje naujais lazeriais yra galimybė šalinti plaukus bet kurioje kūno vietoje.

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikės atlikti?

Ankstyvojoje augimo fazėje plaukas turi daugiausiai pigmento melanino, todėl reikia atlikti pakartotines procedūras, norint „sugauti” kuo daugiau plaukų šioje fazėje. Vidutiniškai atliekamas 6 procedūrų kursas. Dažnai jau po 3 lazerinės depiliacijos Aleksandrito lazeriu procedūrų matomas pageidaujamas rezultatas. Po 1 procedūros plaukai iškrenta, ilgam laikui sumažėja jų kiekis, o ataugę tampa plonesni, mažiau matomi ir suteikiantys odai žymiai mažesnę kosmetinę problemą. Jau po pirmų procedūrų plaukai neįauginėja. Procedūros atliekamos kas 4 – 6 savaičių. Aleksandrito lazerio procedūrų rezultatai yra ilgalaikiai. Priklausomai nuo organizmo hormoninio fono, vėliau gali būti atliekamos labai retos, 1 kartą į metus palaikomosios procedūros.

Paspaudę galite pamatyti klinikinių nuotraukų ir procedūrų video

Kiek laiko trunka plaukų šalinimo lazeriu procedūra ?

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamo lazerio technologijos leidžia naudoti nuo mažiausio iki didžiausio lazerinius aplikatorius. Todėl plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu yra labai greitai atliekama procedūra. Procedūra viršutinės lūpos srityje trunka keletą sekundžių, pažastų srityje – 3 minutes, kojų, nugaros srityse – 20-30 minučių, pilvo srityje vyrams – 10 minučių, moterims – minutę.

Ar lazerinė depiliacija skausminga?

Atliekant lazerinę depiliaciją Aleksandrito lazeriu, juntamas lengvas dilgčiojimas ir šilumos jausmas su kiekvienu lazerio pulsu. Vieninteliame iš plaukų šalinimo lazerių integruota specialiai sukurta atšaldanti DCD sistema, todėl oda procedūrų metu papildomai apsaugoma purškiant šaldymą akimirksnį prieš, per ir po lazerio impulso. Tai leidžia saugiai ir neskausmingai atlikti didesnės energijos impulsus. Šios Aleksandrito lazerio GentleLase Pro savybės dėka nereikia naudoti kontaktinio atšaldymo ir šaldančių gelių, kuriuos naudoja kiti lazeriai.

Kodėl plaukų šalinimas lazeriu yra efektyvesnis už fotoepiliaciją?

Lazeris yra medicinos prietaisas, išskiriantis vieno bangos ilgio šviesą ir veikia tiksliai į savo taikinį, t.y. sunaikina plauko folikulą ir aplinkines ląsteles, iš kurių formuojasi plauko užuomazga, taip pasiekiamas ilgalaikis plaukų pašalinimas.

plaukeliu salinimas lazeriuLazeriai yra žymiai galingesni įrenginiai nei fotoepiliacijos, IPL (intensyvios pulsinės šviesos) aparatai, todėl su lazeriais pasiekiami labai efektyvūs rezultatai.

Lazeriai, išskirdami vieno bangos ilgio spindulį, specializuojasi spręsdami konkrečią problemą, pvz.: plaukų šalinimą ir yra saugūs įrenginiai, tačiau dirbti su lazeriais gali tik gydytojai ir licenzijuoti medicinos specialistai.

Intensyvios Pulsinės Šviesos (IPL) aparatai skleidžia pluoštą spindulių, todėl neveikia tiksliai į savo taikinį – plauką, o plaukuose esantis melaninas taip gerai nesugeria šviesos. Dėl mažo fotoepiliacijos aparato galingumo nėra sunaikinamas plauko folikulas. Be to, dėl plataus IPL išskiriamų spindulių spektro dažnesnė pašalinių reiškinių rizika.

Kuo medicinos įstaiga skiriasi nuo kosmetikos salono?

Svarbu žinoti, kad lazeriais procedūros atliekamos tik GYDYTOJŲ medicinos klinikose – Sveikatos apsaugos ministerijos licencijuotose įstaigose. Klinikose dirba licencijuoti gydytojai, baigę medicinos universitetą, nuolat besitobulinantys ir keldami kvalifikaciją pasauliniuose kongresuose ir konferencijose, sertifikuoti lazerių procedūroms ir turintys teisę dirbti su lazerine įranga.

Medicinos klinikose įsigyjama brangi įranga, atitinkanti visus Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus. Atliekant procedūras medicininiais lazeriais gydymo įstaigoje pasiekiami rezultatai yra efektyvūs ir ilgalaikiai.

Kosmetikos salonams tokie reikalavimai nėra taikomi, jiems leistina dirbti tik su itin mažos galios aparatais, įsigyjama pigi įranga, kuri negali sunaikinti plauko folikulo, pašalinti pigmentinių dėmių ir kt., todėl rezultatai labai skiriasi nuo medicinos klinikose atliekamų procedūrų.

Pasitelkę aukščiausius įvertinimus ir sukaupę didžiulę patirtį, ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje darbui naudojame tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių technologijas bei kompanijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia. Būkite tikri, kad lazerinė depiliacija Jums bus atlikta “auksinius standartus” atitinkančiais ir apdovanojimus lazerinei depiliacijai pelniusiais lazeriais profesionalių gydytojų dermatologų pagal pačius naujausius gydymo ir techninius standartus.

Suskleisti Skaityti plačiau

Lazerinės depiliacijos mitai ir praktika

Sukaupę didžiausią patirtį lazerinėje depiliacijoje, paneigsime keletą mitų, kuriuos dažnai išgirstame, taip padėdami apsispręsti dar dvejojantiems atlikti procedūras lazeriu.

Mitas ar tiesa, kad:

 1. Fotoepiliacija efektyvesnis būdas už lazerius? Mitas. Lazeriai yra efektyvesni už fotoepiliaciją, kadangi išskiria tikslų spindulį, veikiantį melaniną ir yra daug kartų stipresni už fotoepiliacijos aparatus.
 2. Fotoepiliacija yra naujesnis metodas už lazerius? Tiesa. Gamintojai bandė sukurti pigesnį aparatą už lazerius, tačiau lazerių efektyvumo pasiekti nepavyko.
 3. Fotoepiliacija greičiau atliekama procedūra už lazerius? Mitas. Naujos kartos lazeriais procedūros atliekamos daug greičiau.
 4. Lazeriai yra daugiafunkciniai? Mitas. Visi lazeriai išskiria tik vieno ilgio spindulius, pvz. vieni veikia į melaniną, kiti į oksihemoglobiną ir atlieka tik VIENĄ funkciją, pagal tai skirstomi į pigmentinius, kraujagyslinius ir t.t. Daugiafunkciai yra tik intensyvios šviesos IPL aparatai, kurie skleidžia skirtingų bangų spindulius, todėl lazeriai, palyginus su silpnesniais intensyvios pulsinės šviesos (IPL) aparatais yra daug brangesni. Pvz. Aleksandrito lazeris sukurtas plaukų šalinimui, nes geriausiai veikia į pigmentą melaniną, o būdamas stipriausias, pašalina net pigmentines dėmes. Selektyvus poveikis į plaukuose esantį melaniną – tai yra jo didžiausias privalumas, todėl juo atliekamos plaukų šalinimo procedūros ypač efektyvios.
 5. Lazerio procedūros skausmingos? Mitas ir tiesa. Visais lazeriais atliekant procedūrą, jaučiamas lengvas dilgčiojimas. Syneron Candela Aleksandrito lazeryje vieninteliame iš lazerių integruota atšaldanti DCD sistema, kuri atšaldo odą prieš, per ir po impulso, todėl diskomfortas sumažinamas iki minimalaus bei yra mažesnis nei atliekant kitais aparatais.
 6. Lazeriai nešalina šviesių plaukų? Mitas ir tiesa. Tai priklauso nuo pigmento melanino plauke. Aleksandrito lazeris stipriausias iš esančių plaukų šalinimo lazerių, jo galia kelis kartus stipresnė už įprastus lazerius. Todėl juo geriau nei su kitais lazeriais tampa įmanoma pašalinti šviesius plaukelius.
Suskleisti Skaityti plačiau

Ką reikia žinoti prieš atliekant depiliaciją lazeriu?

 • SVARBU: vengti aktyvesnės saulės mažiausiai 3 savaites prieš lazerio procedūras. Jei deginsitės naudoti saulės apsauginius kremus, kuriuose saulės apsauginiai faktoriai SPF būtų ne mažesni nei 30, netepti odos savaiminio įdegio kremais.
 • Nepešioti, nešalinti plaukų vašku 1 mėnesį prieš procedūrą. Visi kiti plaukų šalinimo būdai, pvz.: skutimas, kirpimas, kurių metu lieka plauko šaknis, yra galimi. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro. Pastaba: veido srities skusti nebūtina.
 • 1 savaitę prieš procedūras netepti odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kt.
 • Jei vartojate tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus, būtinai informuokite apie tai savo gydytoją.
 • Jei oda šviesi, o plaukas tamsesnis, tuo atveju lazerinės depiliacijos procedūros yra efektyviausios.
 • Perioralinės virusinės pūslelinės atveju gali būti paskirta priešvirusinė terapija, jei lazerinės depiliacijos procedūra bus atliekama veido srityje.
 • Jei esate nėščia, procedūra nebus atliekama. Maitinančioms mamoms procedūras atlikti galima.

  Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video yra iš oficialios Candela Medical svetainės. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Lazerių procedūras atlieka kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai, licenzijuoti medicinos specialistai.

NUOLAIDOS IKI 100%, įsigyjant procedūrų paketus, nuo vienų populiariausių sričių plaukelius šalinsite NEMOKAMAI, ir dar plius DOVANOS laukia Jūsų!

Plaukelių šalinimo paketai už dar geresnę kainą:

1) Atlikite BIKINI srityje (80 € klasikinis/100 € braziliškas) plaukų šalinimą lazeriu ir PAŽASTŲ srityje plaukus šalinkite NEMOKAMAI pirmos procedūros metu, o sekančioms plaukų šalinimo procedūroms pažastų srityje – 50% nuolaida.

2) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €) plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai BIKINIO klasikinio/braziliško (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) zonos plaukelius šalinkite NEMOKAMAI. DOVANA –  viršutinės lūpos (35 €) arba smakro (49 €) srities lazerinė depiliacija.

3) Atlikite BLAUZDŲ (100 €) ir BIKINI klasikinį/brazilišką (80-100 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą gaukite NEMOKAMAI.

4) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €), BIKINI klasikinis/braziliškas (80-100 €) ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą už specialią kainą TIK 299 €, vietoje 379-399 €. DOVANOS: viršutinės lūpos (35 €) arba smakro (49 €) srities lazerinė depiliacija ir platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida sekančioms, papildomoms sritims. Nuolaida taip pat galioja VISOMS klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms.

5) Atlikite klasikinį/brazilišką BIKINI (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai gaukite bet kurią plaukelių šalinimo procedūrą iki 49 € NEMOKAMAI.

6) Šalinkite plaukus veido srityje ir mes Jums padovanosime AUKSINĘ KORTELĘ, su kuria plaukų šalinimo procedūroms bei kitoms klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bus suteikta 20 procentų NUOLAIDA!

GEROS KAINOS PASIŪLYMAI VYRAMS:

Atlikite NUGAROS (145 €) ir PEČIŲ (74 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Atlikite KRŪTINĖS (84 €) ir PILVO (80 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Kiti specialūs kainos pasiūlymai ir DOVANOS (neįsigyjant plaukelių šalinimo paketų)

Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida (plaukelių šalinimo paketams ši nuolaida negalioja).

Lojalumo kortelių vertė:

 • atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui;
 • atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui.

Akcijinių paketų sąlygos galioja visam 4 – 6 procedūrų kursui. Nurodytos kainos yra už vieną procedūrą.

LOJALUMO kortelių 15, 20, 25 % nuolaidos galios ir VISOMS kitoms lazerių procedūroms.

Pastaba: skirtingų akcijų ir lojalumo kortelių nuolaidos nesumuojamos.

Era Esthetic gydytojai dermatologai ir grožio terapijos specialistai pirmieji Lietuvoje pradėjo šalinti plaukelius su Aleksandrito lazeriu, didžiausia patirtis – 10 metų, patikimumas ir efektyvumas!

* Nurodyta vienos procedūros kaina įsigyjant 6 procedūrų paketą. Lojalumo kortelių turėtojai, įsigydami 6 procedūrų paketą, prie savo turimos nuolaidos, papildomai gauna 5% nuolaidą. TIK įsigyjant 6 procedūrų paketą skaičiuojama papildoma 5% nuolaida.

Era Esthetic Avenue KAUNE, galioja papildoma – 10% nuolaida šiam pasiūlymui: atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €), BIKINI klasikinis/braziliškas (80-100 €) ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą už specialią kainą TIK 299 €, vietoje 379-399 €. KAINA bus 269 €.Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku