Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Plaukų šalinimas galingiausiais GentleMax Pro Plus, GentleMax Pro ir GentleLase Pro Aleksandrito lazeriais

Geriausios kainos garantija!

*Jei Jums pasiūlys žemesnes kainas plaukelių šalinimui su ALEKSANDRITO “GentleLase Pro ir GentleMax Pro” lazeriais, mes pritaikysime Jums pasiūlytą pigesnę kainą. SVARBU, kad procedūros būtų atliekamos su ta pačia technologija/lazerio versija, kaip ir mūsų klinikose “GentleLase Pro ir GentleMax Pro”. 

plaukelių šalinimas lazeriu

VASAROS pasiūlymai, registruojantis iki šių metų rugpjūčio 15 d., kodu “VASARA”:

 • Paplūdimio sritys – bikini klasikinis+pažastys+dovana plaukelių šalinimas viršutinės lūpos arba smakro srityje 107 eur (vietoje 159 eur).
 • Paplūdimio sritys – bikini braziliškas+pažastys+dovana plaukelių šalinimas viršutinės lūpos arba smakro srityje 119 eur (vietoje 179 eur).
 •  atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €), BIKINI klasikinis/braziliškas (80-100 €) ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą už specialią kainą TIK 277 €,  vietoje 379-399 €. DOVANOS: viršutinės lūpos (35 €), smakro (49 €) arba sėdmenų (44 €) srities lazerinė depiliacija ir platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25 % nuolaida sekančioms, papildomoms sritims. Nuolaida taip pat galioja VISOMS klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bei 15% profesionaliai kosmetikai! 

Vasaros pasiūlymai galioja Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos “Era Esthetic” klinikose.

Kiti pasiūlymai:

1) Atlikite BIKINI srityje (80 € klasikinis/100 € braziliškas) plaukų šalinimą lazeriu ir PAŽASTŲ srityje plaukus šalinkite NEMOKAMAI pirmos procedūros metu, o sekančioms plaukų šalinimo procedūroms pažastų srityje – 50% nuolaida.

2) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €) plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai BIKINIO klasikinio/braziliško (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) zonos plaukelius šalinkite NEMOKAMAI. DOVANA –  viršutinės lūpos (35 €), smakro (49 €) arba sėdmenų (44 €)  srities lazerinė depiliacija. 

3) Atlikite BLAUZDŲ (100 €) ir BIKINI klasikinį/brazilišką (80-100 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir PAŽASTYSE (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI. 

4) Atlikite klasikinį/brazilišką BIKINI (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai bet kuri plaukelių šalinimo procedūra iki 49 € NEMOKAMAI.

5) Šalinkite plaukus veido srityje ir mes Jums padovanosime AUKSINĘ KORTELĘ, su kuria plaukų šalinimo procedūroms bei kitoms klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bus suteikta 20 procentų NUOLAIDA, taip pat taikoma 10% nuolaida profesionaliai kosmetikai!

NUOLAIDOS IKI 100%, įsigyjant procedūrų paketus –  nuo populiarių sričių, plaukelius šalinsite NEMOKAMAI+DOVANOS!

 

*Kauno “Era Esthetic” klinikoje paketo 299 eur, kaina 269 eur.

* Nurodyta vienos procedūros kaina įsigyjant 6 procedūrų paketą. Lojalumo kortelių turėtojai, įsigydami 6 procedūrų paketą, prie savo turimos nuolaidos, papildomai gauna 5% nuolaidą. TIK įsigyjant 6 procedūrų paketą skaičiuojama papildoma 5% nuolaida.

GEROS KAINOS PASIŪLYMAI VYRAMS:

Atlikite NUGAROS (145 €) ir PEČIŲ (74 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Atlikite KRŪTINĖS (84 €) ir PILVO (80 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Kiti specialūs kainos pasiūlymai ir DOVANOS (neįsigyjant plaukelių šalinimo paketų)

Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida bei 15% nuolaida profesionaliai kosmetikai (plaukelių šalinimo paketams ši nuolaida negalioja).

Lojalumo kortelių vertė:

 • atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui ir 10% nuolaida profesionaliai kosmetikai.
 • atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui ir 15% nuolaida profesionaliai kosmetikai.

Akcijinių paketų sąlygos galioja visam 4 – 6 procedūrų kursui. Nurodytos kainos yra už vieną procedūrą.

*Nuolaidos nesisumuoja.

Pastaba: skirtingų akcijų ir lojalumo kortelių nuolaidos nesumuojamos.

“Era Esthetic” gydytojai dermatologai ir specialistai pirmieji Lietuvoje pradėjo šalinti plaukelius su ALEKSANDRITO lazeriu, turi didžiausią patirtį Lietuvoje, daugiau nei 13 metų!

  • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Plaukų šalinimas lazeriu – esame pirmieji Lietuvoje pradėję procedūras “Aleksandrito” lazeriais ir turintys didžiausią patirtį, daugiau nei 14 metų, ir esame vieninteliai, sertifikuoti JAV “Candela Medical” ALEKSANDRITO lazerių atstovai Baltijos šalyse

NAUJAUSI 2022 m. Aleksandrito lazeriai “GentleMax Pro Plus” jau “Era Esthetic” klinikose, esame tarp 3 pirmųjų klinikų pasaulyje įsigiję šiuos lazerius ir VIENINTELIAI Lietuvoje! Didžiausias lazerio antgalis – apima dar didesnį plotą odos, papildoma nauda Jums – DAR GREITESNĖS PROCEDŪROS ir žinoma ilgalaikis rezultatas. Esame vieninteliai eksliuzyviniai “Candela Medical” distributoriai Lietuvoje, todėl, kai tik pasirodo NAUJAUSI Aleksandrito lazeriai, mes PIRMIEJI juos pasiūlome Lietuvoje. 

Su naujausiais Aleksandritais “GentleMax Pro Plus” – ilgalaikis plaukelių pašalinimo rezultatas (galingiausi lazeriai plaukelių šalinime) + komfortiškos procedūros, dėl INTEGRUOTOS šaldymo sistemos, šaldo tarsi šaldantis sniegutis + dar greitesnės procedūros Jums!

Aukso standarto lazeriai, jau daugiau nei 30 metų – pasaulyje technologiškai šie lazeriai vertinami, kaip EFEKTYVIAUSI savo kategorijoje!

Tai įrenginys, kurio energijos šaltinis, kaip sufleruoja pavadinimas, yra Aleksandrito KRISTALAS, tai vienas BRANGIAUSIŲ lazerių pasaulyje. 

ATSAKYMAI į dažniausiai užduodamus klausimus apie plaukelių šalinimą lazeriu, kartu su viena iš tarptautinės klinikų grupės “Era Esthetic” (Lietuva, Latvija, Vokietija) įkūrėjų, gydytoja dermatologe – trichologe Jurgita Stoškiene.

Kas tai yra plaukų šalinimo lazeriu procedūra arba lazerinė depiliacija?

Plaukų šalinimas lazeriu – tai plauko folikulo sunaikinimas naudojant šviesą.

plauku šalinimas lazeriu

Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas. Tik didelės galios ir tam tikro bangos ilgio šviesa gali sunaikinti plauką ilgam laikui. Taip kaip ir mašinos, lazeriai yra labai skirtingi ir labai specializuoti. Skiriasi lazerių paskirtis, bangos ilgis, galia, parametrai, o tuo pačiu ir efektyvumas!

Plaukų naikinimas lazeriu, o būtent galingiausiais JAV “Candela Medical” ALEKSANDRITO PRO lazeriais, užtikrina gerus rezultatus dėl jų išskiriamos 755 nm bangos, kurią geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas, diodinio lazerio bangą geriau sugeria oksihemoglobinas, taip pat yra frakciniai lazeriai, skirti atjauninti odą ir kt.

SVARBU!

Geriausios kainos garantija!

*Jei Jums pasiūlys žemesnes kainas plaukelių šalinimui su  JAV “Candela Medical” ALEKSANDRITO Pro lazeriais, mes pritaikysime Jums pasiūlytą pigesnę kainą. SVARBU, kad procedūros būtų atliekamos su ta pačia technologija/lazerio versija, kaip ir mūsų klinikose “GentleMax Pro Plus”, “GentleMax Pro” arba “GentleLase Pro”.

Garsi šokėja Kristina Navickaitė – Tina, viena pirmųjų mūsų Klienčių plaukelių šalinime Aleksandrito lazeriu, procedūras, atliko jau daugiau nei prieš 10 metų ir iki šiolei džiaugiasi rezultatu. 

PLAUKELIŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIU

Ar visi šios rūšies lazeriai yra vienodi? Kodėl lazerio galingumas svarbus plaukelių šalinimo rezultatui?

Galingumas svarbus dėl pašalinamų plaukelių skaičiaus. Su galingiausiais JAV “Candela Medical” aleksandrito lazeriais „GentleMax Pro Plus“, „GentleMax Pro“, “GentleLase Pro” pašalinama iki 95 proc. plaukelių (priklausomai nuo asmeninių organizmo savybių). Aleksandrito lazeris skleidžia 755 nm bangą, kurią geriausiai sugeria plaukuose ir odoje esantis pigmentas melaninas. Kuo lazeris galingesnis, tuo jis giliau keliauja plauko stiebu iki folikulo ir jį sunaikina – sudegina.

Klinikose „Era Esthetic“ naudojami galingiausi ir naujausi JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai „GentleMax Pro Plus” bei “GentleMax Pro“ ir “GentleLase Pro”, vieninteliai tokie Lietuvoje, 11-23 kW galingesni už daugelį kitų skausmo nesukeliančių lazerių. Įprastų rinkoje naudojamų lazerių galingumas yra 1,2,6 kW, o naujausio “GentleMax Pro Plus” ir “GentleMax Pro ir GentleLase Pro” serijos Aleksandrito lazerių galingumas siekia net 17,6-23,6 kW, todėl naikinami ir paviršiniai, ir giliausiai esantys plaukų svogūnėliai, pasiekiamas ilgalaikis rezultatas. Po kurso, įprastai užtenka vieną ar kelis kartus per metus atlikti palaikomąsias procedūras, kad būtų sunaikinti miegantys folikulai ir galėtumėte toliau džiaugtis gražia bei glotnia oda.

Mūsų klinikose atliekant procedūras su naujos kartos amerikiečių aleksandrito lazeriais, procedūros būna komfortiškos – ne su įprastų technologijų naudojamais lipniais šaldomaisiais geliais ar kontaktiniu šaldymu, kai per šalia esančią žarnelę pučiamas vėsus oras, o su lazeriuose integruota dinamine šaldymo sistema DCD, kai šaldanti srovė skleidžiama milisekundėmis prieš, per ir po impulso, saugu ir efektyvu.

„Candela Medical“ aleksandrito lazeriai ne tik užtikrina, kad plaukeliai ilgai neataugs, bet ir stimuliuoja kolageno gamybą, todėl oda tampa glotni ir švelni.

Ar silpni aleksandrito lazeriai gali užtikrinti puikų rezultatą?

Įprastai rinkoje naudojamų lazerių galia tėra 1,2,6 kW, taip –  jie nesukelia skausmo ar dilgčiojimo pojūčio, nes yra silpni. Tačiau mažo galingumo lazeriai įprastai nepasiekia giliųjų plaukų folikulų ir nesuteikia ilgalaikio rezultato, nes nesudegina plauko folikulo.

Silpnų lazerių spindulio pakankamai nesugeria nei odos, nei plauko melaninas, todėl energija nepasiekia giliųjų folikulų ir plaukai atauga per trumpą laiką, praėjus kursą, ant įdegusios odos ilgalaikio rezultato taip pat neverta tikėtis.

Taigi neskausminga lazerio procedūra įprastai negali užtikrinti gero galutinio rezultato. Per daugiau nei 13 metų patirtį turėjome daugybę klientų, kuriems tokie lazeriai plaukelius pašalindavo tik procedūrų metu, o po 2–4 mėnesių vėl atauginėdavo plaukeliai.

Savo klinikose esame išbandę ne vieną technologiją ir šiuo metu galime užtikrintai teigti, kad lazerio galingumas rezultatui yra vienas svarbiausių!

ILGALAIKIAI rezultatai svarbiausi, o ne trumpas rezultatas, kai tik tarp procedūrų plaukeliai neatauga, o pabaigus kursą ir praėjus neilgam laikotarpiui 2-4 mėn., atauga didesnis procentas plaukelių, taip įprastai būna atliekant plaukelių šalinimą su silpnesniais lazeriais.

Su naujausiais JAV “Candela Medical” aleksandrito PRO lazeriais galima dirbti ir ant įdegusios odos. Vieninteliai Lietuvoje turime didžiausio ploto aleksandrito antgalį – 20/22/24 mm. Būtent su juo atliekamos greičiausios plaukelių šalinimo procedūros bei proceedūros ant tamsesnės odos.

Sulaukiame daug klientų, kurie nustemba, kad ne visi aleksandrito lazeriai yra vienodi, ir po daugybės procedūrų išsiaiškina, kad jos buvo atliekamos silpnais arba hibridiniais lazeriais, kuriuose įmontuota tik mažo galingumo aleksandrito lazerio rankena, tad net ir po 16 procedūrų plaukeliai greitai atauga.

Mums svarbiausia yra efektyvumas, kuriuo įsitikinama jau po pirmųjų procedūrų: plaukeliai iškrenta, nustoja augti, tarp procedūrų plaukelių nebūna, arba būna mažiau. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad įprastai jau po trečios procedūros su „Candela Medical“ aleksandrito lazeriu sunaikinama iki 80 proc., o po viso kurso iki 95 proc. plaukelių (priklauso nuo asmeninių organizmo savybių). 

Žinoma, rekomenduojame atlikti visą procedūrų kursą, tačiau būtent lazerio galingumas užtikrina, kad plaukeliai šalintųsi. Tikslų procedūrų skaičių specialistas Jums nurodys vizito metu – tai priklauso nuo plauko, odos ir plauko spalvos, hormoninio fono, genetinių savybių. Įprastai reikalingos 6-8 procedūros.

Pirmieji Lietuvoje įsigijome ypač galingus Aleksandrito PRO lazerius, tiesiogiai iš pirmaujančios JAV kompanijos „Candela Medical“, su kuria esame partneriai daugiau nei 25 metus. Mūsų klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje naudojama pačios didžiausios galios aleksandrito lazerio platforma, kurios galingumas siekia net 23,6 kW, palyginti su kitų lazerių 1,2,6 kW galia, t. y. galingumas didesnis nuo 11 iki 23 kW.

Su aleksandrito lazeriais dirbame jau daugiau nei 14 metų ir turime didžiausią patirtį Lietuvoje, todėl užtikriname aukščiausią procedūrų kokybę ir efektyvumą. Puikiai išmanome darbo su šiais lazeriais specifiką, tinkamų parametrų taikymą, atlikimo metodikas, o tai labai svarbu ilgalaikiams rezultatams pasiekti. Esame vieninteliai Lietuvoje sertifikuoti šių lazerių atstovai, todėl nuolatos atnaujiname lazerių versijas ir naudojame pačias naujausias, pažangias ir technologiškai pranašias!

GALINGIAUSI pasaulyje  GentleLase Pro ir GentleMax Pro Aleksandrito lazerius.

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose plaukų šalinimui atlikti naudojame pačios naujausios kartos, vienus galingiausių JAV “Candela Medical” PRO lazerius.  Naujausiuose lazeriuose apjungiamos dvi šiuolaikiškos sistemos “GentleLase Pro ir GentleYag Pro” lazerinei epiliacijai visiems odos ir plaukų tipams, todėl mūsų klinikose, procedūras atliekant profesionalams, tampa įmanoma pašalinti plaukus ir turėti ilgalaikį rezultatą.

plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Šių procedūrų greičio, atlikimo ir efektyvumo dėka pasiekiami aukštos kokybės rezultatai ir taip ypač padidinama pacientų aptarnavimo kokybė.

JAV “Candela Medical” kompanijos –  “GentleMax Pro Plus, GentleMax Pro ir GentleLase Pro” lazeriai yra patys galingiausi ir vieni greičiausių iš visų esančių plaukų šalinimo lazerių ir pasižymi didžiausiu efektyvumu lazerinėje depiliacijoje. Aleksandrito lazerio išskiriamą bangą 755 nm geriau nei kitų lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, o galia nuo kelių iki keliasdešimt kartų stipresnė, lyginant su kitais lazeriais. Šis lazeris geriausiai tinka I-III odos tipo žmonėms (visų Lietuvos žmonių odos tipas, jei jie nėra ką tik įdegę saulėje), o dėl savo stiprumo pašalina ir silpniausius plaukelius.

Plaukelių šalinimas lazeriu ir procedūrų efektyvumas priklauso nuo aparato galingumo. Paprastai impulsinės šviesos (fotoepiliacijos) aparatų galingumas siekia 10-15-50 J/cm2 (palyginimui – Aleksandrito lazerio iki 150 J/cm2). Tokios galios IPL šviesa veikia tik paviršiuje ir sunaikinti plaukų folikulų negali, todėl net ir po 7-10 procedūrų plaukai atauga per trumpą laiką. Pažymėtina, kad kosmetologams leistina dirbti tik su itin silpnos galios IPL aparatais.

plaukelių šalinimas lazeriu

IPL aparatai dėl išskiriamos plataus spektro šviesos nesispecializuoja plaukų šalinime, jie veikia platų problemų spektrą: odos raudonį, plaukų šalinimą ir kt., tačiau dėl silpno fotoepiliacijos aparatų galingumo procedūrų efektyvumas nėra aukštas.

Kodėl JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai “GentleMax Pro Plus, GentleMax Pro, GentleLase Pro” yra vieni efektyviausių pasaulyje ir ar visi Aleksandrito lazeriai yra vienodi?

Tikrai ne, tik lazeriai, kurių klinikinis efektyvumas įrodytas, yra patvirtinami FDA (JAV Maisto ir vaistų Administracijos). “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai “GentleMax Pro Plus, GentleLase Pro ir GentleMax Pro” yra patvirtinti FDA  ilgalaikiam plaukų pašalinimui, po procedūrų kurso, plaukelių sumažėja iki 95 %.  Be to, Aleksandrito lazerio išskiriamą 755 nm ilgio bangą geriau nei kitų – diodinių, Nd:Yag lazerių, sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas (žr. lentelė apačioje), tad šviesią odą turintiems žmonėms tai yra efektyviausias plaukų šalinimo lazeris1. Vieninteliai Lietuvoje turime didžiausio ploto ALEKSANDRITO antgalį – 20/22/24 mm, būtent su juo yra atliekamos greičiausios plaukelių šalinimo procedūros, taip pat procedūros ant įdegusios odos. 

 

Aleksandrito lazerio bangą geriau nei kitų lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, todėl jis efektyviausias plaukų šalinimo lazeris


Kai lazerio spindulys plauko stiebu pasiekia plauko folikulą, spindulio energija jį akimirksniu sudegina. Lazerio pulsas trunka tik sekundės dalį. Pulsų trukmė kruopščiai kalibruojama, kad lazerio energija būtų sugeriama plauko folikulo ir nepakenktų aplinkiniams audiniams. Didžiausios galios JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai stimuliuoja kolageno sintezę, ko pasekoje po procedūrų oda atjaunėja, tampa lygi.

Amerikiečių kompanija “Candela” jau virš 30 metų yra viena iš lyderiaujančių pasaulyje tarp lazerinių technologijų gamintojų, o prieš kelis metus susijungusi su Izraelio “Syneron” kompanija, tapo “Syneron Candela”, o dabar ir “Candela Medical” – viena didžiausių lazerių gamintojų. Jos sukurtas Aleksandrito lazeris vertinamas pacientų, gydytojų ir medicinos klinikų visame pasaulyje.

Kokios odos būklės yra gydomos ALEKSANDRITO lazeriu?

Plaukų skutimas, pešiojimas, depiliacija cukrumi ar vašku, depiliaciniai kremai tik laikinai pašalina plaukus. Be to, šios procedūros sukelia odos problemas – plaukai pradeda įaugti į odą, atsiranda bėrimai, po kurių ilgam lieka tamsios dėmės. Kai tokie bėrimai komplikuojasi bakterine infekcija, odoje gali likti randai.

Ši problema aktuali tiek moterims, tiek vyrams, kuriems negyjantys bėrimai po skutimosi tampa priežastimi šalinti plaukus lazeriu. Atlikus lazerinę depiliaciją, sunaikinamas plauko folikulas. Po pirmų, JAV “Candela Medical” Aleksandrito PRO lazerių procedūrų plaukai daugiau neįauga, išnyksta bėrimai, dėmelės, ženkliai pagerėja odos išvaizda. Oda vėl tampa sveika ir lygi.

plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai lazeriu?

Dažniausiai lazerinė depiliacija atliekama veido ir kūno srityse moterims: viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, rankų, bikini linijos ir kojų plotuose. Vyrams pečių juostos, pažastų, rankų, nugaros, krūtinės ar pilvo srityse. ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose naujais lazeriais yra galimybė šalinti plaukus bet kurioje kūno vietoje.

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikės atlikti?

Ankstyvojoje augimo fazėje plaukas turi daugiausiai pigmento melanino, todėl reikia atlikti pakartotines procedūras, norint „sugauti” kuo daugiau plaukų šioje fazėje. Vidutiniškai atliekamas 6-8 procedūrų kursas (priklauso nuo asmeninių organizmo savybių). Dažnai jau po 3 lazerinės depiliacijos Aleksandrito lazeriu procedūros matomas teigiamas rezultatas. Po 1 procedūros plaukai iškrenta, sumažėja jų kiekis, o ataugę tampa plonesni, mažiau matomi ir suteikiantys odai žymiai mažesnę kosmetinę problemą. Jau po pirmų procedūrų įprastai plaukai neįauginėja. Procedūros atliekamos kas 4-6 savaites. Aleksandrito lazerio procedūrų rezultatai yra ilgalaikiai. Priklausomai nuo organizmo hormoninio fono, vėliau gali būti atliekamos labai retos, 1-2 kartus per metus palaikomosios procedūros.

Paspaudę galite pamatyti klinikinių nuotraukų ir procedūrų video

Kiek laiko trunka plaukų šalinimo lazeriu procedūra ?

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamo lazerio technologijos leidžia naudoti nuo mažiausio iki didžiausio lazerinius aplikatorius. Todėl plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu yra labai greitai atliekama procedūra. Procedūra viršutinės lūpos srityje trunka keletą sekundžių, pažastų srityje – 3 minutes, kojų, nugaros srityse 20-30 minučių, pilvo srityje vyrams – 10 minučių, moterims – minutę.

Ar lazerinė depiliacija skausminga?

Atliekant lazerinę depiliaciją JAV “Candela Medical” Aleksandrito naujais PRO lazeriais, juntamas dilgčiojimas ir šilumos jausmas su kiekvienu lazerio impulsu. Vieninteliuose iš plaukų šalinimo lazerių yra INTEGRUOTA specialiai sukurta atšaldanti DCD sistema, todėl oda procedūrų metu papildomai apsaugoma purškiant šaldymą akimirksnį prieš, per ir po lazerio impulso. Tai leidžia saugiai ir komfortiškai atlikti didesnės energijos impulsus. Šių Aleksandrito PRO lazerių savybių dėka nereikia naudoti kontaktinio atšaldymo ir šaldančių gelių, kuriuos naudoja kiti, įprastiniai lazeriai –  procedūrų metu.

plaukų šalinimas galingiausiais Aleksandrito lazeriais

Kodėl plaukų šalinimas lazeriu yra efektyvesnis už fotoepiliaciją?

Lazeris yra prietaisas, išskiriantis vienos bangos ilgio šviesą ir veikia tiksliai į savo taikinį, t.y. sunaikina plauko folikulą ir aplinkines ląsteles, iš kurių formuojasi plauko užuomazga, taip pasiekiamas ilgalaikis plaukų pašalinimas.

plaukeliu salinimas lazeriuLazeriai yra žymiai galingesni įrenginiai nei fotoepiliacijos, IPL (intensyvios pulsinės šviesos) aparatai, todėl su lazeriais pasiekiami labai efektyvūs rezultatai.

Lazeriai, išskirdami vienos bangos ilgio spindulį, specializuojasi spręsdami konkrečią problemą, pvz.: plaukų šalinimą ir yra saugūs įrenginiai.

Intensyvios Pulsinės Šviesos (IPL) aparatai skleidžia pluoštą spindulių, todėl neveikia tiksliai į savo taikinį – plauką, o plaukuose esantis melaninas taip gerai nesugeria šviesos. Dėl mažo fotoepiliacijos aparato galingumo nėra sunaikinamas plauko folikulas. Be to, dėl plataus IPL išskiriamų spindulių spektro dažnesnė pašalinių reiškinių rizika.

Yra ne vienas silpnos rūšies ALEKSANDRITO lazeris, tame tarpe ir hibridiniai lazeriai, jų galia žema 1,2,6 kw, o “GentleMax Pro Plus, GentleLase Pro ir GentleMax Pro” lazerių galia yra ženkliai didesnė – galingesni net iki 23 kW, o BŪTENT lazerio galingumas yra vienas svarbiausių ILGALAIKIAM rezultatui!

Kuo medicinos įstaiga skiriasi nuo kosmetikos salono?

Svarbu žinoti, kad procedūras lazeriais gali atlikti gydytojai dermatologai ir medicinos sertifikuoti specialistai. Klinikose dirba gydytojai, medicinos specialistai, kurie nuolatos tobulinasi ir kelia savo kvalifikaciją pasauliniuose kongresuose bei konferencijose. Medicinos specialistai yra sertifikuoti lazerių procedūroms ir turintys teisę dirbti su lazerine įranga.

Medicinos ir grožio klinikose įsigyjama brangi įranga, atitinkanti visus Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus. Atliekant procedūras medicininiais lazeriais gydymo įstaigoje, pasiekiami efektyvūs ir ilgalaikiai rezultatai.

Kosmetikos salonams tokie reikalavimai nėra taikomi, jiems leistina dirbti tik su itin mažos galios aparatais, įsigyjama pigi įranga, kuri negali sunaikinti plauko folikulo, pašalinti pigmentinių dėmių ir kt., todėl rezultatai labai skiriasi nuo medicinos klinikose atliekamų procedūrų.

Pasitelkę aukščiausius įvertinimus ir sukaupę didžiulę patirtį, ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos darbui naudoja tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių technologijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia. Būkite tikri, kad lazerinė depiliacija Jums bus atlikta su “auksiniais standartais” įvertintais lazeriais, pagal pačius naujausius gydymo ir techninius standartus.

Suskleisti Skaityti plačiau

Lazerinės depiliacijos mitai ir praktika

Sukaupę didžiausią patirtį lazerinėje depiliacijoje, paneigsime keletą mitų, kuriuos dažnai išgirstame, taip padėdami apsispręsti dar dvejojantiems atlikti procedūras lazeriu.

Mitas ar tiesa, kad:

 1. Fotoepiliacija efektyvesnis būdas už lazerius? Mitas. Lazeriai yra efektyvesni už fotoepiliaciją, kadangi išskiria tikslų spindulį, veikiantį melaniną ir yra daug kartų stipresni už fotoepiliacijos aparatus.
 2. Fotoepiliacija yra naujesnis metodas už lazerius? Tiesa. Gamintojai bandė sukurti pigesnį aparatą už lazerius, tačiau lazerių efektyvumo pasiekti nepavyko.
 3. Fotoepiliacija greičiau atliekama procedūra už lazerius? Mitas. Naujos kartos lazeriais procedūros atliekamos daug greičiau.
 4. Lazeriai yra daugiafunkciniai? Mitas. Visi lazeriai išskiria tik vieno ilgio spindulius, pvz. vieni veikia į melaniną, kiti į oksihemoglobiną ir atlieka tik VIENĄ funkciją, pagal tai skirstomi į pigmentinius, kraujagyslinius ir t.t. Daugiafunkciai yra tik intensyvios šviesos IPL aparatai, kurie skleidžia skirtingų bangų spindulius, todėl lazeriai, palyginus su silpnesniais intensyvios pulsinės šviesos (IPL) aparatais yra daug brangesni. Prie daugiafunkcinių lazerių taip pat priskiriami ir hibridiniai lazeriai, jų galingumas mažesnis, veikimas tik paviršiuje, efektyviai sunaikinti plaukų folikulų negali, todėl net ir po 7-10 procedūrų plaukai atauga per iš tiesų trumpą laiką. Pažymėtina, kad kosmetologams leistina dirbti tik su itin silpnos galios IPL aparatais. Aleksandrito lazeris sukurtas plaukų šalinimui, nes geriausiai veikia į pigmentą melaniną, o būdamas stipriausias, pašalina net ir pigmentines dėmes. Selektyvus poveikis į plaukuose esantį melaniną – tai yra jo didžiausias privalumas, todėl juo atliekamos plaukų šalinimo procedūros ypač efektyvios.
 5. Lazerio procedūros skausmingos? Mitas ir tiesa. Visais lazeriais atliekant procedūrą, jaučiamas lengvas dilgčiojimas. “Syneron Candela” “Aleksandrito” lazeryje vieninteliame iš lazerių integruota atšaldanti DCD sistema, kuri atšaldo odą prieš, per ir po impulso, todėl diskomfortas sumažinamas iki minimalaus bei yra mažesnis nei atliekant kitais aparatais.
 6. Lazeriai nešalina šviesių plaukų? Mitas ir tiesa. Tai priklauso nuo pigmento melanino plauke. “Aleksandrito” lazeris stipriausias iš esančių plaukų šalinimo lazerių, jo galia kelis kartus stipresnė už įprastus lazerius. Todėl juo geriau nei su kitais lazeriais tampa įmanoma pašalinti šviesius plaukelius.
Suskleisti Skaityti plačiau

D.U.K

Ar plaukelių šalinimas lazeriu yra efektyvi procedūra?

Taip, praėjus reikiamą plaukelių šalinimo kursą, galingiausiais (SVARBU) Aleksandrito lazeriais, įprastai pasišalina  iki 95% plaukelių, paskui tik kartą metuose reikia atlikti vieną arba dvi palaikomąsias procedūras.

Kiek procedūrų reiki atlikti, kad jau matytųsi rezultatas?

Su naujais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais “GentleMax Pro Plus, GentleLase Pro ir GentleMax Pro” – įprastai po 3 procedūrų pasišalina iki 80%, po 6-8 procedūrų iki 95% plaukelių.

Nuo ko priklauso kiek procedūrų reikės atlikti?

Tai priklauso nuo plauko storio, odos ir plauko spalvos, augimo fazės, hormoninio fono.

Ar visi Aleksandrito lazeriai yra vienodi?

Ne, kad pasiekti ilgalaikį rezultatą vienas svarbiausių faktorių yra lazerio
galingumas, tik galingas lazeris sunaikins ne tik paviršutinius, bet ir giliuosius
plaukų folikulus, mūsų klinikose naudojami nauji ir galingiausi pasaulyje Aleksandrito lazeriai.

Plaukelių šalinimas lazeriu, kodėl verta rinktis šią procedūrą?

Nebereikės planuotis depiliacijos laikų, sutaupysite išlaidas, oda nebus dirginama, jos nebebers, plaukeliai nebeįauginės.

Ką reikia žinoti prieš atliekant depiliaciją lazeriu?

 • vengti aktyvesnės saulės mažiausiai 3 savaites prieš lazerio procedūras. Naudokite saulės apsauginius kremus, kuriuose saulės apsauginiai faktoriai SPF būtų 50, netepkite odos savaiminio įdegio kremais.
 • Nepešioti, nešalinti plaukų vašku 1 mėnesį prieš procedūrą. Visi kiti plaukų šalinimo būdai, pvz.: skutimas, kirpimas, kurių metu lieka plauko šaknis, yra galimi. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro. Pastaba: veido srities skusti nebūtina.
 • 1 savaitę prieš procedūras netepti odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kt.
 • Jei vartojate tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus, būtinai informuokite apie tai savo gydytoją ar specialistą.
 • Jei oda šviesi, o plaukas tamsesnis, tuo atveju lazerinės depiliacijos procedūros yra efektyviausios.
 • Perioralinės virusinės pūslelinės atveju gali būti paskirta priešvirusinė terapija, jei lazerinės depiliacijos procedūra bus atliekama veido srityje.
 • Jei esate nėščia, procedūra nebus atliekama. Maitinančioms mamoms procedūras atlikti galima.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video yra iš oficialios “Candela Medical” svetainės. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Lazerių procedūras atlieka kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai, licenzijuoti medicinos specialistai.

Geriausios kainos garantija!

*Jei Jums pasiūlys žemesnes kainas plaukelių šalinimui su ALEKSANDRITO “GentleLase Pro ir GentleMax Pro” lazeriais, mes pritaikysime Jums pasiūlytą pigesnę kainą. SVARBU, kad procedūros būtų atliekamos su ta pačia technologija/lazerio versija, kaip ir mūsų klinikose “GentleLase Pro ir GentleMax Pro”. 

plaukelių šalinimas lazeriu

VASAROS pasiūlymai, registruojantis iki šių metų rugpjūčio 15 d., kodu “VASARA”:

 • Paplūdimio sritys – bikini klasikinis+pažastys+dovana plaukelių šalinimas viršutinės lūpos arba smakro srityje 107 eur (vietoje 159 eur).
 • Paplūdimio sritys – bikini braziliškas+pažastys+dovana plaukelių šalinimas viršutinės lūpos arba smakro srityje 119 eur (vietoje 179 eur).
 •  atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €), BIKINI klasikinis/braziliškas (80-100 €) ir PAŽASTŲ (79 €) plaukų šalinimą už specialią kainą TIK 277 €,  vietoje 379-399 €. DOVANOS: viršutinės lūpos (35 €), smakro (49 €) arba sėdmenų (44 €) srities lazerinė depiliacija ir platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25 % nuolaida sekančioms, papildomoms sritims. Nuolaida taip pat galioja VISOMS klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bei 15% profesionaliai kosmetikai! 

Vasaros pasiūlymai galioja Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos “Era Esthetic” klinikose.

Kiti pasiūlymai:

1) Atlikite BIKINI srityje (80 € klasikinis/100 € braziliškas) plaukų šalinimą lazeriu ir PAŽASTŲ srityje plaukus šalinkite NEMOKAMAI pirmos procedūros metu, o sekančioms plaukų šalinimo procedūroms pažastų srityje – 50% nuolaida.

2) Atlikite KOJŲ (įeina: šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) (220 €) plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai BIKINIO klasikinio/braziliško (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) zonos plaukelius šalinkite NEMOKAMAI. DOVANA –  viršutinės lūpos (35 €), smakro (49 €) arba sėdmenų (44 €)  srities lazerinė depiliacija. 

3) Atlikite BLAUZDŲ (100 €) ir BIKINI klasikinį/brazilišką (80-100 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir PAŽASTYSE (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI. 

4) Atlikite klasikinį/brazilišką BIKINI (80-100 €) arba PAŽASTŲ (79 €) srities plaukų šalinimą lazeriu ir pasirinktinai bet kuri plaukelių šalinimo procedūra iki 49 € NEMOKAMAI.

5) Šalinkite plaukus veido srityje ir mes Jums padovanosime AUKSINĘ KORTELĘ, su kuria plaukų šalinimo procedūroms bei kitoms klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bus suteikta 20 procentų NUOLAIDA, taip pat taikoma 10% nuolaida profesionaliai kosmetikai!

NUOLAIDOS IKI 100%, įsigyjant procedūrų paketus –  nuo populiarių sričių, plaukelius šalinsite NEMOKAMAI+DOVANOS!

 

*Kauno “Era Esthetic” klinikoje paketo 299 eur, kaina 269 eur.

* Nurodyta vienos procedūros kaina įsigyjant 6 procedūrų paketą. Lojalumo kortelių turėtojai, įsigydami 6 procedūrų paketą, prie savo turimos nuolaidos, papildomai gauna 5% nuolaidą. TIK įsigyjant 6 procedūrų paketą skaičiuojama papildoma 5% nuolaida.

GEROS KAINOS PASIŪLYMAI VYRAMS:

Atlikite NUGAROS (145 €) ir PEČIŲ (74 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Atlikite KRŪTINĖS (84 €) ir PILVO (80 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Kiti specialūs kainos pasiūlymai ir DOVANOS (neįsigyjant plaukelių šalinimo paketų)

Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida bei 15% nuolaida profesionaliai kosmetikai (plaukelių šalinimo paketams ši nuolaida negalioja).

Lojalumo kortelių vertė:

 • atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui ir 10% nuolaida profesionaliai kosmetikai.
 • atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui ir 15% nuolaida profesionaliai kosmetikai.

Akcijinių paketų sąlygos galioja visam 4 – 6 procedūrų kursui. Nurodytos kainos yra už vieną procedūrą.

*Nuolaidos nesisumuoja.

Pastaba: skirtingų akcijų ir lojalumo kortelių nuolaidos nesumuojamos.

“Era Esthetic” gydytojai dermatologai ir specialistai pirmieji Lietuvoje pradėjo šalinti plaukelius su ALEKSANDRITO lazeriu, turi didžiausią patirtį Lietuvoje, daugiau nei 13 metų!

 Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku