Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Plaukų šalinimas galingiausiais GentleMax Pro Plus, GentleMax Pro ir GentleLase Pro Aleksandrito lazeriais

Geriausios kainos garantija!

*Jei Jums pasiūlys žemesnes kainas plaukelių šalinimui su JAV “Candela Medical” ALEKSANDRITO “GentleMax Pro Plus, GentleLase Pro ir GentleMax Pro” lazeriais, mes pritaikysime Jums pasiūlytą pigesnę kainą ir + 12% nuolaidą. SVARBU, kad procedūros būtų atliekamos su ta pačia technologija/lazerio versija, kaip ir mūsų klinikose “GentleLase Pro ir GentleMax Pro”. 

 “Black Friday” – BIKINI (klasikinis arba braziliškas) + PAŽASTYS 99 eur (vietoje 159 eur) + DOVANA pasirinktinai plaukelių šalinimas viršutinėje lūpoje, smakro arba pilvo juostelėje. NAUJAI registruojantis iki š.m. gruodžio 4 d. , kodu “BLACK PLAUKAI”. 

PASIŪLYMAI – akcija, galioja registruojantis nuo š.m spalio 5 d iki alpkričio 30 d, pavadinimu RUDUO. 

PASLAUGA KAINA, EUR DOVANA
AKCIJA KOJOS (šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) + klasikinis/ braziliškas BIKINI + PAŽASTYS 379/399
277
Plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba sėdmenų srityje + platininė lojalumo kortelė su 25% nuolaida kitų sričių plaukelių šalinimo procedūroms bei kitoms klinikos lazerinėms procedūroms, taip pat 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
AKCIJA BLAUZDOS (įeina keliai) + klasikinis BIKINI + PAŽASTYS 259
178
Plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba pilvo srityje.
AKCIJA BLAUZDOS (įeina keliai) + braziliškas BIKINI + PAŽASTYS 279
190
Plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba pilvo srityje.
AKCIJA KOJOS (šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) + klasikinis / braziliškas BIKINI arba PAŽASTYS 369
220
Plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba sėdmenų srityje.
AKCIJA Klasikinis/ braziliškas BIKINI arba PAŽASTŲ srityje plaukų šalinimas lazeriu Pasirinktinai bet kuri plaukelių šalinimo procedūra iki 49 € NEMOKAMAI.
AKCIJA Plaukų šalinimas veido srityje 35-59
28-47,20
 – iš karto 20% nuolaida plaukelių šalinimo procedūroms veido srityje + auksinė lojalumo kortelė, su kuria suteikiama 20% nuolaida kitų sričių plaukelių šalinimo procedūroms bei kitoms klinikos lazerinėms procedūroms, taip pat 10% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
Klasikinis/ braziliškas BIKINI + PAŽASTYS Pažastų srityje plaukus šalinkite NEMOKAMAI pirmos procedūros metu, o sekančioms plaukų šalinimo procedūroms pažastų srityje – 50% nuolaida.

 

NERADOTE JUMS TINKAMO PLAUKELIŲ ŠALINIMO PAKETO? Tada šie pasiūlymai būtent Jums: 

Platininė lojalumo kortelė suteikia 25% nuolaidą sekančioms, papildomoms kūno sritims, šalinant plaukelius. Nuolaida taip pat galioja VISOMS klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bei 15% profesionaliai dermatologijos kosmetikai!

Auksinė lojalumo kortelė suteikia 20% nuolaidą veido sričiai ir kitų kūno sričių plaukelių šalinimo procedūroms bei kitoms klinikos lazerinėms procedūroms, taip pat 10% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.

Kauno “Era Esthetic” klinikoje paketo *Kodas – KOJOS (šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) + klasikinis/ braziliškas BIKINI + PAŽASTYS kaina 259 eur (vietoje 379/399 €).

GEROS KAINOS PASIŪLYMAI VYRAMS:

Atlikite NUGAROS (145 €) ir PEČIŲ (74 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Atlikite KRŪTINĖS (84 €) ir PILVO (80 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Kiti specialūs kainos pasiūlymai ir DOVANOS (neįsigyjant plaukelių šalinimo paketų)

Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida bei 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai (plaukelių šalinimo paketams ši nuolaida negalioja).

Lojalumo kortelių vertė:

 • atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui ir 10% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
 • atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui ir 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.

Akcijinių paketų sąlygos galioja visam procedūrų kursui. Nurodytos kainos yra už vieną procedūrą.

*Nuolaidos nesisumuoja.

Pastaba: skirtingų akcijų ir lojalumo kortelių nuolaidos nesumuojamos.

 

  • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

Plaukų šalinimas lazeriu – esame pirmieji Lietuvoje pradėję procedūras “Aleksandrito” lazeriais ir turintys didžiausią patirtį, daugiau nei 14 metų, ir esame vieninteliai, sertifikuoti JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazerių atstovai Baltijos šalyse.

2022 m. naujausi Aleksandrito lazeriai “GentleMax Pro Plus” jau “Era Esthetic” klinikose. Esame tarp 3 pirmųjų klinikų pasaulyje įsigiję šiuos lazerius ir vieninteliai Lietuvoje! Didžiausias lazerio antgalis – apima dar didesnį plotą odos, papildoma nauda Jums – dar greitesnės procedūros, galingiausiais JAV (11-23 kilovatais galingesni nei kitų gamintojų lazeriai) Aleksandrito lazeriais ir žinoma ilgalaikis rezultatas!

Vieninteliuose lazeriuose yra integruota šaldymo sistema, kuri tarsi purškia sniegutį. 

Esame vieninteliai ir eksliuzyviniai “Candela Medical” distributoriai Lietuvoje, todėl, kai tik pasirodo naujausi Aleksandrito lazeriai, mes pirmieji juos pasiūlome Lietuvoje. 

Aukso standarto lazeriai, jau daugiau nei 30 metų – pasaulyje technologiškai šie lazeriai vertinami, kaip efektyviausi savo kategorijoje!

Tai įrenginys, kurio energijos šaltinis, kaip sufleruoja pavadinimas, yra Aleksandrito KRISTALAS, tai vienas brangiausių lazerių pasaulyje. 

Kaip žinoti, kurį lazerį, plaukų šalinimui, pasirinkti? 

Aleksandrito:

 1. Galingiausi JAV „Candela Medical” Aleksandrito lazeriai skleidžia 755 nm ilgio bangą, kurią geriausiai sugeria plaukuose ir odoje esantis pigmentas melaninas – būtent to ir reikia siekant efektyviausio plaukelių šalinimo rezultato.
 2. JAV Aleksandrito lazerių galingumas siekia net 17,6 – 23,6 kW! Lazerio galingumas ypač svarbus plaukelių šalinime – kuo jis galingesnis, tuo giliau nukeliauja plaukelio stiebu iki pat folikulo ir jį sudegina. Taip pasiekiamas ilgalaikis rezultatas.
 3. Svarbu paminėti, kad “Era Esthetic” klinikose naudojami naujausi JAV Aleksandritų PRO lazeriai yra vieni brangiasių pasaulyje – yra ir ne vienas pigus Diodinis, YAG, hibridinis Aleksandrito lazeris Lietuvoje, kurių efektingumas itin prastas. Tad neapsigaukite pamatę ženkliai žemesnę procedūros kainą: tie, kurie naudoja pigesnes technologijas – gali Jums pasiūlyti žemas kainas, tačiau įprastai, tai nesuteiks Jums ilgalaikio rezultato plaukelių pašalinime, kalbame iš savo darbinės ptraktikos, nes taip pat dirbome su diodiniais lazeriais. 
 4. Mūsų klinikose naudojamuose naujausiuose Aleksandrito lazeriuose yra integruota dinaminė DCD šaldymo sistema, tai tarsi šaldantis sniegutis, kuris vėsina odą ir suteikia komfortą procedūros metu. (Jokių nemalonių, šaldančių, lipnių gelių, kai po procedūros juos reikia valytis, plauti).
 5. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad įprastai po trečios procedūros su JAV „Candela Medical” Aleksandrito lazeriais sunaikinama iki 80%., o po viso kurso iki 95% plaukelių.
 6. Procedūros metu jaučiamas dilgčiojimas, nes plaukelio folikulas sedeginamas ir iškrenta.

Diodinis/YAG/Hibridinis:

 1. Nd:YAG lazeris skleidžia 1064 nm ilgio bangą, diodiniai skleidžia 810 nm ilgio bangą, kurią geriausiai sugeria kapiliaruose esantis oksihemoglobinas – labiau tinka kapiliarų šalinimo procedūrai.  Mitas yra tai, kad kuo ilgesnė lazerio skleidžiama banga, tuo geresni rezultatai!
 2. Diodinių ir kitų silpnesnių lazerių galingumas yra vos 1, 2, 6 kW. Tokie lazeriai nepasieks ilgalaikio rezultato, nes jiems neužtenka galios sudeginti plauko folikulą. 
 3. Diodiniai lazeriai ženkliai pigesni už mūsų klinikoje naudojamus Aleksandrito lazerius. Pigi naudojama technologija – mažesnė procedūros kaina, tačiau efektyvaus ir ilgalaikio rezultato įprastai tikėtis neverta.
 4. Plaukelių šalinimą atliekant su diodiniais/YAG ar hibridiniais lazeriais naudojami lipnūs, šaldantys geliai arba pučiant šaltą orą su šlangute, kas procedūrą padaro tikrai itin nekomfortišką.
 5. Silpnesni lazeriai įprastai nepasiekia giliųjų folikulų, jų nesudegina ir taip leidžia plaukeliams toliau ataugti. Net pabaigus visą kursą, dažniausiai po gana trumpo laiko, plaukeliai atauga.
 6. Silpni lazeriai, kurie nesukelia jokių pojūčių, dilgčiojimo, procedūros metu – nesuteikia ir gero, ilgalaikio rezultato.

Palyginimas – JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazerio ir Diodinio/YAG lazerio:

Viršuje esančioje nuotraukoje matote akivaizdų skirtumą tarp naujausio, galingiausio JAV “Candela Medical” Aleksandrito Pro Plus ir YAG/Diodinio lazerių. Paprašėme, nuotraukoje esančio modelio, nieko nedaryti su plaukeliais 10 dienų, kad galėtume nufotografuoti ir Jums parodyti rezultatą.

Kairėje pusėje matote pažasties plaukelius, kurie buvo šalinami su, mūsų klinikoje naudojamu, nauju JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriu. Plaukeliai akimirksiu buvo sudeginami, iškrito ir nebeataugo.

Dešinėje pusėje matote pažasties plaukelius, kurie buvo šalinami su YAG/diodiniu lazeriu. Aiškiai matome, kad plaukeliai nėra sudeginami ir jų lieka, kaip ir prieš lazerio šūvį.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie plaukelių šalinimą lazeriu, kartu su viena iš tarptautinės klinikų grupės “Era Esthetic” (Lietuva, Latvija, Vokietija) įkūrėjų, gydytoja dermatologe – trichologe Jurgita Stoškiene.

Kas tai yra plaukų šalinimo lazeriu procedūra arba lazerinė depiliacija?

Plaukų šalinimas lazeriu – tai plauko folikulo sunaikinimas naudojant šviesą.

plauku šalinimas lazeriu

Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas. Tik didelės galios ir tam tikro bangos ilgio šviesa gali sunaikinti plauką ilgam laikui. Kaip ir mašinos, lazeriai yra labai skirtingi ir labai specializuoti. Skiriasi lazerių paskirtis, bangos ilgis, galia, parametrai, o tuo pačiu ir efektyvumas!

Plaukų naikinimas lazeriu, o būtent galingiausiais ir naujais JAV “Candela Medical” ALEKSANDRITO PRO lazeriais, užtikrina gerus rezultatus dėl jų išskiriamos 755 nm bangos, kurią geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas, diodinio lazerio bangą geriau sugeria oksihemoglobinas, diodiniai lazeriai labiau tinka raudonio ir rožinės gydymui, taip pat yra frakciniai lazeriai, skirti atjauninti odą ir kt.

SVARBU!

Geriausios kainos garantija!

*Jei Jums pasiūlys žemesnes kainas plaukelių šalinimui su  JAV “Candela Medical” Aleksandrito Pro lazeriais, mes pritaikysime Jums pasiūlytą pigesnę kainą ir dar suteiksime nuolaidą. Svarbu, kad procedūros būtų atliekamos su ta pačia technologija/lazerio versija, kaip ir mūsų klinikose “GentleMax Pro Plus”, “GentleMax Pro” arba “GentleLase Pro”.

Garsi šokėja Kristina Navickaitė – Tina, viena pirmųjų mūsų Klienčių plaukelių šalinime Aleksandrito lazeriu, procedūras, atliko jau daugiau nei prieš 10 metų ir iki šiolei džiaugiasi rezultatu. 

PLAUKELIŲ ŠALINIMAS ALEKSANDRITO LAZERIU

Ar visi šios rūšies lazeriai yra vienodi? Kodėl lazerio galingumas svarbus plaukelių šalinimo rezultatui?

Galingumas svarbus dėl pašalinamų plaukelių skaičiaus. Su galingiausiais JAV “Candela Medical” aleksandrito lazeriais „GentleMax Pro Plus“, „GentleMax Pro“, “GentleLase Pro” pašalinama iki 95 proc. plaukelių (priklausomai nuo asmeninių organizmo savybių). Aleksandrito lazeris skleidžia 755 nm bangą, kurią geriausiai sugeria plaukuose ir odoje esantis pigmentas melaninas. Kuo lazeris galingesnis, tuo jis giliau keliauja plauko stiebu iki folikulo ir jį sunaikina – sudegina.

 JAV „Candela Medical“ Aleksandrito lazeriai ne tik užtikrina, kad plaukeliai ilgai neataugs, bet ir stimuliuoja kolageno gamybą, todėl oda tampa glotni ir švelni, daugumos Klientų atsiliepimas po procedūrų: “WOW, mano kojos po procedūrų kaip ledinės!”, toks pojūtis yra būtent dėl švelnios odos.

Ar silpni aleksandrito lazeriai gali užtikrinti puikų rezultatą?

Įprastai rinkoje naudojamų lazerių galia tėra 1,2, 6 kW, taip –  jie nesukelia skausmo ar dilgčiojimo pojūčio, nes yra silpni. Tačiau mažo galingumo lazeriai įprastai nepasiekia giliųjų plaukų folikulų ir nesuteikia ilgalaikio rezultato, nes nesudegina plauko folikulo.

Silpnų lazerių spindulio pakankamai nesugeria nei odos, nei plauko melaninas, todėl energija nepasiekia giliųjų folikulų ir plaukai atauga per trumpą laiką, praėjus kursą, ant įdegusios odos ilgalaikio rezultato taip pat neverta tikėtis.

Taigi neskausminga lazerio procedūra įprastai negali užtikrinti gero galutinio rezultato. Per daugiau nei 14 metų patirtį turėjome daugybę Klientų, kuriems tokie lazeriai plaukelius pašalindavo tik procedūrų metu, o po 2–4 mėnesių įprastai ataugdavo didesnis procentas plaukelių. 

Savo klinikose esame išbandę ne vieną technologiją ir šiuo metu galime užtikrintai teigti, kad lazerio galingumas rezultatui yra vienas svarbiausių!

Sulaukiame daug Klientų, kurie nustemba, kad ne visi Aleksandrito lazeriai yra vienodi, ir po daugybės procedūrų išsiaiškina, kad jos buvo atliekamos silpnais arba hibridiniais lazeriais, kuriuose įmontuota tik mažo galingumo aleksandrito lazerio rankena, tad net ir po 12-16 procedūrų plaukeliai greitai ataugdavo.

Pirmieji Lietuvoje įsigijome ypač galingus Aleksandrito PRO lazerius, tiesiogiai iš pirmaujančios JAV kompanijos „Candela Medical“, su kuria esame partneriai daugiau nei 14 metų. Mūsų klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje naudojama pačios didžiausios galios Aleksandrito lazerio platforma, kurios galingumas siekia net 23,6 kW, palyginti su kitų lazerių 1,2,6 kW galia, t. y. galingumas didesnis nuo 11 iki 23 kW.

Su Aleksandrito lazeriais dirbame jau daugiau nei 14 metų ir turime didžiausią patirtį Lietuvoje, todėl užtikriname aukščiausią procedūrų kokybę ir efektyvumą. Puikiai išmanome darbo su šiais lazeriais specifiką, tinkamų parametrų taikymą, atlikimo metodikas, o tai labai svarbu ilgalaikiams rezultatams pasiekti. Esame vieninteliai Lietuvoje sertifikuoti šių lazerių atstovai, todėl nuolatos atnaujiname lazerių versijas ir naudojame pačias naujausias, pažangias ir technologiškai pranašias!

GALINGIAUSI pasaulyje  GentleLase Pro ir GentleMax Pro Aleksandrito lazerius.

plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

JAV “Candela Medical” kompanijos –  “GentleMax Pro Plus”, “GentleMax Pro” ir “GentleLase Pro” lazeriai yra patys galingiausi ir vieni greičiausių iš visų esančių plaukų šalinimo lazerių pasaulyje ir pasižymi didžiausiu efektyvumu lazerinėje depiliacijoje. Aleksandrito lazerio išskiriamą bangą 755 nm geriau nei kitų lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, o galia nuo kelių iki keliasdešimt kartų stipresnė, lyginant su kitais lazeriais. Šis lazeris geriausiai tinka I-III odos tipo žmonėms (visų Lietuvos žmonių odos tipas, jei jie nėra ką tik įdegę saulėje), o dėl savo stiprumo pašalina ir silpniausius plaukelius.

Plaukelių šalinimas lazeriu ir procedūrų efektyvumas priklauso nuo aparato galingumo. Paprastai impulsinės šviesos (fotoepiliacijos) aparatų galingumas siekia 10-15-50 J/cm2 (palyginimui – Aleksandrito lazerio iki 150 J/cm2). Tokios galios IPL šviesa veikia tik paviršiuje ir sunaikinti plaukų folikulų negali, todėl net ir po 7-10 procedūrų plaukai atauga per trumpą laiką. Pažymėtina, kad kosmetologams leistina dirbti tik su itin silpnos galios IPL aparatais.

plaukelių šalinimas lazeriu

IPL aparatai dėl išskiriamos plataus spektro šviesos nesispecializuoja plaukų šalinime, jie veikia platų problemų spektrą: odos raudonį, plaukų šalinimą ir kt., tačiau dėl silpno fotoepiliacijos aparatų galingumo procedūrų efektyvumas nėra aukštas.

Kodėl JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai “GentleMax Pro Plus”, “GentleMax Pro”, “GentleLase Pro” yra vieni efektyviausių pasaulyje ir ar visi Aleksandrito lazeriai yra vienodi?

Tikrai ne. Tik lazeriai, kurių klinikinis efektyvumas įrodytas, yra patvirtinami FDA (JAV Maisto ir vaistų Administracijos). “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai “GentleMax Pro Plus”, “GentleLase Pro” ir “GentleMax Pro” yra patvirtinti FDA  ilgalaikiam plaukų pašalinimui, po procedūrų kurso, plaukelių sumažėja iki 95 %.  Be to, Aleksandrito lazerio išskiriamą 755 nm ilgio bangą geriau nei kitų – diodinių, Nd:Yag lazerių, sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas (žr. lentelė apačioje), tad šviesią odą turintiems žmonėms tai yra efektyviausias plaukų šalinimo lazeris1. Vieninteliai Lietuvoje turime didžiausio ploto ALEKSANDRITO antgalį – 20/22/24 mm, būtent su juo yra atliekamos greičiausios plaukelių šalinimo procedūros, taip pat procedūros ant įdegusios odos. 

 

Aleksandrito lazerio bangą geriau nei kitų lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, todėl jis efektyviausias plaukų šalinimo lazeris


Kai lazerio spindulys plauko stiebu pasiekia plauko folikulą, spindulio energija jį akimirksniu sudegina. Lazerio pulsas trunka tik sekundės dalį. Pulsų trukmė kruopščiai kalibruojama, kad lazerio energija būtų sugeriama plauko folikulo ir nepakenktų aplinkiniams audiniams. Didžiausios galios JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai stimuliuoja kolageno sintezę, ko pasekoje po procedūrų oda atjaunėja, tampa lygi.

Plaukų skutimas, pešiojimas, depiliacija cukrumi ar vašku, depiliaciniai kremai tik laikinai pašalina plaukus. Be to, šios procedūros sukelia odos problemas – plaukai pradeda įaugti į odą, atsiranda bėrimai, po kurių ilgam lieka tamsios dėmės. Kai tokie bėrimai komplikuojasi bakterine infekcija, odoje gali likti randai.

Ši problema aktuali tiek moterims, tiek vyrams, kuriems negyjantys bėrimai po skutimosi tampa priežastimi šalinti plaukus lazeriu. Atlikus lazerinę depiliaciją, sunaikinamas plauko folikulas. Po pirmų, JAV “Candela Medical” Aleksandrito PRO lazerių procedūrų plaukai daugiau neįauga, išnyksta bėrimai, dėmelės, ženkliai pagerėja odos išvaizda. Oda vėl tampa sveika ir lygi.

plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai lazeriu?

Dažniausiai lazerinė depiliacija atliekama veido ir kūno srityse moterims: viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, rankų, bikini linijos ir kojų plotuose. Vyrams pečių juostos, pažastų, rankų, nugaros, krūtinės ar pilvo srityse. ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikose naujais lazeriais yra galimybė šalinti plaukus bet kurioje kūno vietoje.

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikės atlikti?

Ankstyvojoje augimo fazėje plaukas turi daugiausiai pigmento melanino, todėl reikia atlikti pakartotines procedūras, norint „sugauti” kuo daugiau plaukų šioje fazėje. Vidutiniškai atliekamas 6-8 procedūrų kursas (priklauso nuo asmeninių organizmo savybių). Dažnai jau po 3 lazerinės depiliacijos Aleksandrito lazeriu procedūros matomas teigiamas rezultatas. Po 1 procedūros plaukai iškrenta, sumažėja jų kiekis, o ataugę tampa plonesni, mažiau matomi ir suteikiantys odai žymiai mažesnę kosmetinę problemą. Jau po pirmų procedūrų įprastai plaukai neįauginėja. Procedūros atliekamos kas 4-6 savaites. Aleksandrito lazerio procedūrų rezultatai yra ilgalaikiai. Priklausomai nuo organizmo hormoninio fono, vėliau gali būti atliekamos labai retos, 1-2 kartus per metus palaikomosios procedūros.

Paspaudę galite pamatyti klinikinių nuotraukų ir procedūrų video

Kiek laiko trunka plaukų šalinimo lazeriu procedūra ?

ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamo lazerio technologijos leidžia naudoti nuo mažiausio iki didžiausio lazerinius aplikatorius. Todėl plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu yra labai greitai atliekama procedūra. Procedūra viršutinės lūpos srityje trunka keletą sekundžių, pažastų srityje – 3 minutes, kojų, nugaros srityse 20-30 minučių, pilvo srityje vyrams – 10 minučių, moterims – minutę.

Ar lazerinė depiliacija skausminga?

Atliekant lazerinę depiliaciją JAV “Candela Medical” Aleksandrito naujais PRO lazeriais, juntamas dilgčiojimas ir šilumos jausmas su kiekvienu lazerio impulsu. Vieninteliuose iš plaukų šalinimo lazerių yra integruota specialiai sukurta atšaldanti DCD sistema, todėl oda procedūrų metu papildomai apsaugoma purškiant šaldymą akimirksnį prieš, per ir po lazerio impulso. Tai leidžia saugiai ir komfortiškai atlikti didesnės energijos impulsus. Šių Aleksandrito PRO lazerių savybių dėka nereikia naudoti kontaktinio atšaldymo ir šaldančių gelių, kuriuos naudoja kiti, įprastiniai lazeriai –  procedūrų metu.

plaukų šalinimas galingiausiais Aleksandrito lazeriais

Kodėl plaukų šalinimas lazeriu yra efektyvesnis už fotoepiliaciją?

Lazeris yra prietaisas, išskiriantis vienos bangos ilgio šviesą ir veikia tiksliai į savo taikinį, t.y. sunaikina plauko folikulą ir aplinkines ląsteles, iš kurių formuojasi plauko užuomazga, taip pasiekiamas ilgalaikis plaukų pašalinimas.

plaukeliu salinimas lazeriuLazeriai yra žymiai galingesni įrenginiai nei fotoepiliacijos, IPL (intensyvios pulsinės šviesos) aparatai, todėl su lazeriais pasiekiami labai efektyvūs rezultatai.

Lazeriai, išskirdami vienos bangos ilgio spindulį, specializuojasi spręsdami konkrečią problemą, pvz.: plaukų šalinimą ir yra saugūs įrenginiai.

Intensyvios Pulsinės Šviesos (IPL) aparatai skleidžia pluoštą spindulių, todėl neveikia tiksliai į savo taikinį – plauką, o plaukuose esantis melaninas taip gerai nesugeria šviesos. Dėl mažo fotoepiliacijos aparato galingumo nėra sunaikinamas plauko folikulas. Be to, dėl plataus IPL išskiriamų spindulių spektro dažnesnė pašalinių reiškinių rizika.

Yra ne vienas silpnos rūšies Aleksandrito lazeris, tame tarpe ir hibridiniai lazeriai, jų galia žema 1,2,6 kw, o “GentleMax Pro Plus”, “GentleLase Pro” ir “GentleMax Pro” lazerių galia yra ženkliai didesnė – galingesni net iki 23 kW, o būtent lazerio galingumas yra vienas svarbiausių ilgalaikiam rezultatui pasiekti.

Kuo medicinos įstaiga skiriasi nuo kosmetikos salono?

Svarbu žinoti, kad procedūras lazeriais gali atlikti gydytojai dermatologai ir medicinos sertifikuoti specialistai. Klinikose dirba gydytojai, medicinos specialistai, kurie nuolatos tobulinasi ir kelia savo kvalifikaciją pasauliniuose kongresuose bei konferencijose. Medicinos specialistai yra sertifikuoti lazerių procedūroms ir turintys teisę dirbti su lazerine įranga.

Medicinos ir grožio klinikose įsigyjama brangi įranga, atitinkanti visus Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimus. Atliekant procedūras medicininiais lazeriais gydymo įstaigoje, pasiekiami efektyvūs ir ilgalaikiai rezultatai.

Kosmetikos salonams tokie reikalavimai nėra taikomi, jiems leistina dirbti tik su itin mažos galios aparatais, įsigyjama pigi įranga, kuri negali sunaikinti plauko folikulo, pašalinti pigmentinių dėmių ir kt., todėl rezultatai labai skiriasi nuo medicinos klinikose atliekamų procedūrų.

Pasitelkę aukščiausius įvertinimus ir sukaupę didžiulę patirtį, ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos darbui naudoja tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių technologijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia. Būkite tikri, kad lazerinė depiliacija Jums bus atlikta su “auksiniais standartais” įvertintais lazeriais, pagal pačius naujausius gydymo ir techninius standartus.

Suskleisti Skaityti plačiau

Lazerinės depiliacijos mitai ir praktika

Sukaupę didžiausią patirtį lazerinėje depiliacijoje, paneigsime keletą mitų, kuriuos dažnai išgirstame, taip padėdami apsispręsti dar dvejojantiems atlikti procedūras lazeriu.

Mitas ar tiesa, kad:

 1. Fotoepiliacija efektyvesnis būdas už lazerius? Mitas. Lazeriai yra efektyvesni už fotoepiliaciją, kadangi išskiria tikslų spindulį, veikiantį melaniną ir yra daug kartų stipresni už fotoepiliacijos aparatus.
 2. Fotoepiliacija yra naujesnis metodas už lazerius? Tiesa. Gamintojai bandė sukurti pigesnį aparatą už lazerius, tačiau lazerių efektyvumo pasiekti nepavyko.
 3. Fotoepiliacija greičiau atliekama procedūra už lazerius? Mitas. Naujos kartos lazeriais procedūros atliekamos daug greičiau.
 4. Lazeriai yra daugiafunkciniai? Mitas. Visi lazeriai išskiria tik vieno ilgio spindulius, pvz. vieni veikia į melaniną, kiti į oksihemoglobiną ir atlieka tik VIENĄ funkciją, pagal tai skirstomi į pigmentinius, kraujagyslinius ir t.t. Daugiafunkciai yra tik intensyvios šviesos IPL aparatai, kurie skleidžia skirtingų bangų spindulius, todėl lazeriai, palyginus su silpnesniais intensyvios pulsinės šviesos (IPL) aparatais yra daug brangesni. Prie daugiafunkcinių lazerių taip pat priskiriami ir hibridiniai lazeriai, jų galingumas mažesnis, veikimas tik paviršiuje, efektyviai sunaikinti plaukų folikulų negali, todėl net ir po 7-10 procedūrų plaukai atauga per iš tiesų trumpą laiką. Pažymėtina, kad kosmetologams leistina dirbti tik su itin silpnos galios IPL aparatais. Aleksandrito lazeris sukurtas plaukų šalinimui, nes geriausiai veikia į pigmentą melaniną, o būdamas stipriausias, pašalina net ir pigmentines dėmes. Selektyvus poveikis į plaukuose esantį melaniną – tai yra jo didžiausias privalumas, todėl juo atliekamos plaukų šalinimo procedūros ypač efektyvios.
 5. Lazerio procedūros skausmingos? Mitas ir tiesa. Visais lazeriais atliekant procedūrą, jaučiamas lengvas dilgčiojimas. “Syneron Candela” Aleksandrito lazeryje vieninteliame iš lazerių integruota atšaldanti DCD sistema, kuri atšaldo odą prieš, per ir po impulso, todėl diskomfortas sumažinamas iki minimalaus bei yra mažesnis nei atliekant kitais aparatais.
Suskleisti Skaityti plačiau

D.U.K

Ar lazerio galingumas yra svarbus rezultatui?

Taip, tik galingas lazeris pašalins ir gilius plaukų folikulus, taip bus pasiekiamas ilgalaikis rezultatas. Mūsų klinikose naudojami naujausi ir galingiausi pasaulyje Aleksandrito PRO lazeriai. Jau turime daug Klientų, kuriems plaukai neatauga 10 ir daugiau metų.

Ar plaukelių šalinimas naujausiu Aleksandrito lazeriu yra efektyvi procedūra?

Taip, klinikiniais tyrimais įrodyta, po 3 procedūrų pasišalina iki 80%, o po 6 procedūrų iki 95% plaukelių, paskui tik kartą ar kelis kartus metuose reikia atlikti palaikomąją procedūrą.

Nuo ko priklauso kiek procedūrų naujausiu Aleksandrito lazeriu reikės atlikti?

Tai priklauso nuo plauko storio, odos ir plauko spalvos, augimo fazės, hormoninio fono.

Ar visi Aleksandrito lazeriai yra vienodi?

Ne, “Era Esthetic” klinikose naudojami galingiausi ir naujausi JAV Aleksandrito lazeriai, vieninteliai tokie Lietuvoje, 11-23 kW galingesni už daugelį kitų skausmo nesukeliančių lazerių. Įprastų rinkoje, kad ir naujų diodinių ar hibridinių lazerių galingumas yra tik 1,2,6 kilovatų, o naujausių Aleksandritų net 17,6-23,6 kW, todėl naikinami ir paviršiniai, ir giliausiai esantys plaukų svogūnėliai, pasiekiamas ilgalaikis rezultatas.

Plaukelių šalinimas lazeriu, kodėl verta rinktis šią procedūrą?

Nebereikės planuotis depiliacijos laikų, sutaupysite išlaidas, oda nebus dirginama, jos nebebers, plaukeliai nebeįauginės.

Ką reikia žinoti prieš atliekant depiliaciją lazeriu?

 • vengti aktyvesnės saulės mažiausiai 3 savaites prieš lazerio procedūras. Naudokite saulės apsauginius kremus, kuriuose saulės apsauginiai faktoriai SPF būtų 50, netepkite odos savaiminio įdegio kremais.
 • Nepešioti, nešalinti plaukų vašku 1 mėnesį prieš procedūrą. Visi kiti plaukų šalinimo būdai, pvz.: skutimas, kirpimas, kurių metu lieka plauko šaknis, yra galimi. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro. Pastaba: veido srities skusti nebūtina.
 • 1 savaitę prieš procedūras netepti odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kt.
 • Jei vartojate tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus, būtinai informuokite apie tai savo gydytoją ar specialistą.
 • Jei oda šviesi, o plaukas tamsesnis, tuo atveju lazerinės depiliacijos procedūros yra efektyviausios.
 • Perioralinės virusinės pūslelinės atveju gali būti paskirta priešvirusinė terapija, jei lazerinės depiliacijos procedūra bus atliekama veido srityje.
 • Jei esate nėščia, procedūra nebus atliekama. Maitinančioms mamoms procedūras atlikti galima.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video yra iš oficialios “Candela Medical” svetainės. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Lazerių procedūras atlieka kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai, licenzijuoti medicinos specialistai.

Geriausios kainos garantija!

*Jei Jums pasiūlys žemesnes kainas plaukelių šalinimui su JAV “Candela Medical” ALEKSANDRITO “GentleMax Pro Plus, GentleLase Pro ir GentleMax Pro” lazeriais, mes pritaikysime Jums pasiūlytą pigesnę kainą ir + 12% nuolaidą. SVARBU, kad procedūros būtų atliekamos su ta pačia technologija/lazerio versija, kaip ir mūsų klinikose “GentleLase Pro ir GentleMax Pro”. 

 “Black Friday” – BIKINI (klasikinis arba braziliškas) + PAŽASTYS 99 eur (vietoje 159 eur) + DOVANA pasirinktinai plaukelių šalinimas viršutinėje lūpoje, smakro arba pilvo juostelėje. NAUJAI registruojantis iki š.m. gruodžio 4 d. , kodu “BLACK PLAUKAI”. 

PASIŪLYMAI – akcija, galioja registruojantis nuo š.m spalio 5 d iki alpkričio 30 d, pavadinimu RUDUO. 

PASLAUGA KAINA, EUR DOVANA
AKCIJA KOJOS (šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) + klasikinis/ braziliškas BIKINI + PAŽASTYS 379/399
277
Plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba sėdmenų srityje + platininė lojalumo kortelė su 25% nuolaida kitų sričių plaukelių šalinimo procedūroms bei kitoms klinikos lazerinėms procedūroms, taip pat 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
AKCIJA BLAUZDOS (įeina keliai) + klasikinis BIKINI + PAŽASTYS 259
178
Plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba pilvo srityje.
AKCIJA BLAUZDOS (įeina keliai) + braziliškas BIKINI + PAŽASTYS 279
190
Plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba pilvo srityje.
AKCIJA KOJOS (šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) + klasikinis / braziliškas BIKINI arba PAŽASTYS 369
220
Plaukelių šalinimas viršutinės lūpos, smakro arba sėdmenų srityje.
AKCIJA Klasikinis/ braziliškas BIKINI arba PAŽASTŲ srityje plaukų šalinimas lazeriu Pasirinktinai bet kuri plaukelių šalinimo procedūra iki 49 € NEMOKAMAI.
AKCIJA Plaukų šalinimas veido srityje 35-59
28-47,20
 – iš karto 20% nuolaida plaukelių šalinimo procedūroms veido srityje + auksinė lojalumo kortelė, su kuria suteikiama 20% nuolaida kitų sričių plaukelių šalinimo procedūroms bei kitoms klinikos lazerinėms procedūroms, taip pat 10% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
Klasikinis/ braziliškas BIKINI + PAŽASTYS Pažastų srityje plaukus šalinkite NEMOKAMAI pirmos procedūros metu, o sekančioms plaukų šalinimo procedūroms pažastų srityje – 50% nuolaida.

 

NERADOTE JUMS TINKAMO PLAUKELIŲ ŠALINIMO PAKETO? Tada šie pasiūlymai būtent Jums: 

Platininė lojalumo kortelė suteikia 25% nuolaidą sekančioms, papildomoms kūno sritims, šalinant plaukelius. Nuolaida taip pat galioja VISOMS klinikoje atliekamoms lazerinėms procedūroms bei 15% profesionaliai dermatologijos kosmetikai!

Auksinė lojalumo kortelė suteikia 20% nuolaidą veido sričiai ir kitų kūno sričių plaukelių šalinimo procedūroms bei kitoms klinikos lazerinėms procedūroms, taip pat 10% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.

Kauno “Era Esthetic” klinikoje paketo *Kodas – KOJOS (šlaunys, keliai, blauzdos, pirštai) + klasikinis/ braziliškas BIKINI + PAŽASTYS kaina 259 eur (vietoje 379/399 €).

GEROS KAINOS PASIŪLYMAI VYRAMS:

Atlikite NUGAROS (145 €) ir PEČIŲ (74 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Atlikite KRŪTINĖS (84 €) ir PILVO (80 €) srities plaukų šalinimą lazeriu, o PAŽASTŲ srityje (79 €) plaukus šalinkite NEMOKAMAI.

Kiti specialūs kainos pasiūlymai ir DOVANOS (neįsigyjant plaukelių šalinimo paketų)

Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida bei 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai (plaukelių šalinimo paketams ši nuolaida negalioja).

Lojalumo kortelių vertė:

 • atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui ir 10% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
 • atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui ir 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.

Akcijinių paketų sąlygos galioja visam procedūrų kursui. Nurodytos kainos yra už vieną procedūrą.

*Nuolaidos nesisumuoja.

Pastaba: skirtingų akcijų ir lojalumo kortelių nuolaidos nesumuojamos.

 

 Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
Vilnius

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Skaityti plačiau Suskleisti
Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
Vilnius

Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
Kaunas

Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra vieninteliai eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
Kaunas

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

Skaityti plačiau Suskleisti
Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
Vilnius

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Skaityti plačiau Suskleisti
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku