Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Plaukų šalinimas galingiausiais ir naujausiais JAV “Candela Medical” Aleksandrito GentleMax Pro Plus, GentleMax Pro ir GentleLase Pro lazeriais

   Radai pigiau? Skambink, rašyk – mes Tau  pritaikysime INDIVIDUALIĄ kainą.

   Radai pigesnį pasiūlymą su JAV “Candela Medical” Aleksandrito “GentleMax Pro Plus”, “GentleMax Pro” ir “GentleLase Pro” lazeriais? Skambink mums ir mes Tau pritaikysime individualią – geresnę kainą, plaukelių šalinimui su šiais lazeriais.

   SPRING SALE – akcijos galioja registruojantis 2024.04.01-2024.05.31, būtinai registruojantis įvardinkite kodą PAVASARIS, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 

   BE PABRANGIMO! VISO kurso metu, turėsite akcijines kainas. 

   NEMOKAMA pirminė konsultacija + NEMOKAMA TEST procedūra!

   ĮSIGYJANT paketus – (iki 100% nuolaida), nemokamai šalinsite plaukelius nuo mažesnių kūno sričių + DOVANOS (lojalumo kortelės, su kuriomis bus nuolaidos ir kitoms klinikos procedūroms).

   *Auksinė lojalumo kortelė – 20 % nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse/ir kitoms lazerinėms procedūroms. -10% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.
   **Platininė lojalumo kortelė – 25% nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse / ir kitoms lazerinėms procedūroms. -15% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.

   PASIŪLYMAI VYRAMS

   Kainoraštis

   *Auksinė lojalumo kortelė – 20 % nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse/ir kitoms lazerinėms procedūroms. -10% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.

   **Platininė lojalumo kortelė – 25% nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse / ir kitoms lazerinėms procedūroms. -15% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.

   PAAIŠKINIMAI IR KITA AKTUALI INFORMACIJA

   Skaityti plačiau

   Didžiausia patirtis Lietuvoje – daugiau nei 15 metų šalinant plaukelius JAV galingiausiais Aleksandrito lazerių parametrais, puikiai išmanome tikslių parametrų taikymą, netaupome lazerių impulsų – Jums ILGALAIKEI lazerinei depiliacijai! 

   *Nuolaidos nesisumuoja.

   Kiti pasiūlymai su lojalumo kortelėmis:

   Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida bei 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai (specialiems plaukelių šalinimo pasiūlymams ši nuolaida negalioja).

   Lojalumo kortelių vertė:

   • atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui ir 10% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
   • atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui ir 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
   *Era Esthetic klinika pasilieka teisę sustabdyti akcijas.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registruotis

   Plaukelių šalinimas lazeriu – ILGALAIKIS rezultatas, BE nepageidaujamų plaukelių –  VISAM laikui!

   Plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriu užtikrina ilgalaikius rezultatus, skirtingai nuo kitų lazerių, Jums pakaks vos 1 procedūros, kad pajustumėte akivaizdų pokytį. Jau pirmos procedūros metu iš vienos augimo fazės pašalinama iki 99% plaukų, kas leidžia iškart džiaugtis stulbinančiais “WOW” rezultatais ir mėgautis švelnia oda. Jūs pamiršite įaugančius plaukelius, bėrimus ir varginančias trumpalaikio efekto depiliacijas.  Šio lazerio galia nepaliks abejingo nei vieno kliento!

   VIENINTELIAI Lietuvoje turime 3 naujausius JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazerių modelius: “GentleMax Pro Plus, GentleMax Pro ir GentleLase Pro”. Jau 15 metų dirbame šioje srityje su galingiausiais JAV Aleksandrito lazeriais, todėl, kitaip nei kiti, galime pristatyti ne naujieną, o jau seniai mūsų taikomą efektyvų ilgalaikį sprendimą Tau, kuris siūlo:

   – ilgalaikį kokybišką rezultatą, pamirštant plaukelius visam laikui;

   – išnykusius bėrimus bei dėmeles;

   – dėl lazerio stimuliuojamos kolageno sintezės itin glotnią odą.

   Pabandykite atlikti nors vieną procedūrą ir įsitikinsite JAV “Candela Medical” Aleksandrito PRO lazerių efektyvumu!

   MES NETAUPOME LAZERIO IMPULSŲ, svarbu, kad būtų pasiektas ilgalaikis rezultatas!

   “Geriausia investicija ever!” – Taip apibūdina ilgalaikę lazerinę depiliaciją mūsų klinikos Klientai.

   Lazeriai, kurių klinikinis efektyvumas yra įrodytas, patvirtinami FDA (JAV Maisto ir vaistų Administracijos). “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai GentleMax Pro PlusGentleLase Pro ir GentleMax Pro yra patvirtinti FDA ilgalaikiam plaukų pašalinimui.

   JAV “Candela Medical” Aleksandrito lazeriai:

   •  Vieni brangiausių lazerių, kaip pvz.: naujausių jų modelių kaina virš 100.000 EUR, kitų rinkoje esančių Aleksandrito lazerių kaina tesiekia nuo kelių tūkstančių iki 40.000 EUR. Atsakymas – gamintojas netaupo, kaip ir mes KOKYBĖS atžvilgiu. Technologija ne veltui brangi, ji suteikia ilgalaikį rezultatą. Mūsų tikslas, kaip ir gamintojo, kad Klientai pamirštų apie ataugančius plaukelius visam laikui.
   • Vienintelis ir tik šis JAV Aleksandrito lazeris yra praėjęs klinikines studijas su tūkstančiais žmonių, kurios patvirtina rezultatą, kad po 3 procedūrų pasišalina iki 80%, po 6 procedūrų iki 95% plaukelių.
   • Vienintelis Aleksandrito lazeris, kuris turi INTEGRUOTĄ DCD aušinimo sistemą, procedūra yra neskausminga, komfortiška t.y. šaldymas vyksta tolygiai ir saugiai prieš, per ir po impulso. Kai tuo tarpu kiti rinkoje esantys Aleksandrito lazeriai, teikia šaldymą per šalia esančią šlangelę, arba šaldymą skysčiu, oru.
   • JAV Aleksandrito lazerio spindulį, geriausiai sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas. Procedūra – greita, nes lazerio blyksnis tesiekia 0,03 milisekundės. Spindulys, dėl specialaus kristalo, išskiria galingą 755 nm bangą – sudeginami tiek paviršiniai, tiek gilūs plaukų folikulai.

   Daugumos, kitų rinkoje esančių Aleksandrito lazerių gamintojai nėra įtraukti į garsių, lyderiaujančių prekinių ženklų reitingą, todėl mažai (ar menkai) žinomi Europoje. Dažnai tokių lazerių būna prasta ir techninė pusė – surinkimo kokybė. Nepatogi epiliatoriaus rankena, palieka nemažai praleidžiamų kūno srities plotų, atliekant procedūrą, kas tiesiogiai siejasi su rezultatu – tai reiškia, kad vienose vietose plaukeliai bus pašalinti, kitose vietose jie ataugs. Įprastai procedūros su tokiais lazeriais būna ženkliai skausmingesnės.

   Plaukų šalinimas lazeriu – ar visi lazeriai yra vienodi? Ir ar visi Aleksandrito lazeriai yra vienodi? Šiek tiek techninių parametrų, kad suprastumėte

   Pačios naujausios Aleksandrito lazerių versijos, kurias rasi „Era Esthetic“ klinikose,  Aleksandrito GentleMax Pro Plus lazeris išvysto net 17.6-26.33 kW galią, sukuria 755 nm ilgio bangas. Palyginimui, daugelis kitų rinkoje esančių gamintojų lazerių galia siekia tik apie 1, 2, 6 kW.

   „Era Esthetic“ klinikose turime ir didžiausio ploto Aleksandrito lazerio antgalius – 20/22/24/26 mm – su jais yra atliekamos greičiausios plaukelių šalinimo procedūros bei procedūros ant įdegusios odos, o tai svarbu tam, kad taupytume Tavo laiką ir atliktume procedūrą ne tik kokybiškai, bet ir greitai.

   Kas yra lazerinė plaukų šalinimo procedūra, kitaip – lazerinė depiliacija – ir kaip tai veikia?

   Plaukų šalinimas lazeriu – tai plauko folikulo sunaikinimas naudojant šviesą. Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas, nes plaukeliai sunaikinami ilgam laikui.

   Tačiau tik didelės galios ir tam tikro bangos ilgio šviesa gali sunaikinti plauką ilgam laikui. Kaip ir mašinos, lazeriai yra labai skirtingi ir specializuoti. Skiriasi lazerių paskirtis, bangos ilgis, galia, parametrai, o tuo pačiu ir efektyvumas. Naujausi ir galingiausi JAV „Candela Medical” Aleksandrito GentleMax Pro PlusGentleMax ProGentleLase Pro  lazeriai užtikrina kokybiškiausius rezultatus būtent dėl sukuriamų 755 nm ilgio bangų. Tokio ilgio lazerio spindulį geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas, todėl plaukeliai pašalinami itin efektyviai. Tai patvirtinta klinikiniais tyrimais.

   Kas užtikrina geriausią rezultatą, į ką atsižvelgti renkantis lazerį ir kliniką?

   • Techniniai parametrai, kaip lazerio galia ir bangos ilgis.
   • Kainos ir kokybės santykis. Vertinantiems ilgalaikį rezultatą, kokybę, mažesnį procedūrų kiekį, taupantiems savo laiką – Aleksandrito lazeris yra tinkamiausias pasirinkimas.
   • Naudojama technologija. Ilgalaikį plaukelių pašalinimą ir komfortą procedūros metu pasiekti leidžia tik pagal naujausias technologijas sukurti lazeriai – „Era Esthetic“ klinikose naudojami inovatyviausi ir vieni brangiausių pasaulyje JAV Aleksandrito PRO lazeriai. Už neįprastai žemą kainą siūlomos plaukelių šalinimo procedūros dažniausiai yra atliekamos su pigesniais lazeriais, kurie atitinkamai nėra tokie efektyvūs.
   • Kvalifikuoti specialistai. Mūsų klinikoje dirba specialistų, kurie jau 20 metų dirba su šia technologija, turime savo inžinierių komandą, todėl iki giliausių smulkmenų žinome, kokius teisingus parametrus nustatyti ir pritaikyti prie skirtingos odos, plauko spalvos, storio, netaupome lazerio impulsų – viskas dėl geriausio rezultato Tau.
   • Ekspertiškumas, patirtis ir pasaulinis pripažinimas – esame pirmieji Lietuvoje pasiūlę plaukelių šalinimo procedūras JAV Aleksandrito lazeriais. Turime didžiausią, daugiau nei 15 metų patirtį, esame sertifikuoti  JAV „Candela Medical”   Aleksandrito lazerių atstovai Baltijos šalyse.  „Candela Medical”  yra išskirtinės kokybės lazerių gamintojas ir būtent dėl glaudaus ilgalaikio bendradarbiavimo su šia kompanija mūsų klinikoje rasite pačius naujausius Aleksandrito lazerius, kurie pasaulyje jau 30 metų vertinami aukso standartu, kaip geriausia technologija savo, plaukelių šalinimo, kategorijoje.

   Plaukelių šalinimas lazeriu ir kuo ypatingas Aleksandrito įrenginys ir kaip jis veikia?

   Šio lazerio paslaptis užkoduota ir jo pavadinime – tai Aleksandrito kristalas. Būtent jis sukuria itin tikslų lazerio spindulio impulsą, nukreiptą išskirtinai į nepageidaujamų plaukų folikule esantį melaniną ir jį greitai sunaikina be žalos aplinkiniams odos audiniams, todėl plauko svogūnėlis nebe atauga.

   Naujausiu Aleksandrito lazeriu plaukelių šalinimo procedūros atliekamos itin greitai, o svarbiausia, dėl didelės galios pasiekiamas ilgalaikis rezultatas. Mes jau pamiršome tepamus lipnius gelius procedūros metu – Aleksandrito lazeriuose yra integruota dinaminė šaldymo sistema DCD, šaldymas purškiamas tolygiai prieš, per ir po impulso, pojūtis tarsi šaldantis sniegutis.

    

   Kiek plaukelių šalinimo procedūrų Aleksandrito lazeriais reikės atlikti?  

   Jau po pirmos procedūros su mūsų klinikoje atliekamais lazeriais ir tinkamai parenkant parametrus iškrenta iki 95% plaukelių iš tuo metu esančios plauko augimo fazės (plaukas sudeginamas iš karto), po 3 procedūrų bendrai pasišalins iki 80% plaukų (tai pasiekiame būtent šio modelio dėka – naudojamo mūsų klinikoje. Vienintelis JAV „Candela Medical“ Aleksandrito lazeris turi klinikiniais tyrimais patvirtintas studijas – todėl ir laikomas AUKSO standartu bei užtikrina ilgalaikį rezultatą plaukelių pašalinime. Būtent dėl šios priežasties šis lazeris yra ženkliai brangesnis už kitus Aleksandrito lazerius esančius rinkoje.), po 6 procedūrų kurso įprastai pasišalina net iki 95% plaukelių. Vėliau tik 1-2 kartus metuose reikės atlikti palaikomąją procedūrą.

   Ar visi Aleksandrito rūšies lazeriai yra vienodi?

   Atsakymas NE, lazeriai skiriasi, kaip ir automobiliai. Plačiau apie tai pasakoja „Era Esthetic“ klinikų viena iš įkūrėjų gydytoja dermatologė – trichologė Jurgita Stoškienė.

   JAV Candela Medical Aleksandrito lazeriai yra skirtingi ir išsiskiria savo ypatingomis savybėmis, tačiau mes klinikoje procedūroms naudojame juos visus geriausiam ilgalaikiam rezultatui pasiekti:

   ▪ GentleLase Pro – lazeris, sukuriantis 755 nm ilgio bangą, skirtas šviesiai odai;

   ▪ GentleMax Pro – kombinuotas lazeris, skleidžiantis tiek 755 nm ilgio bangą (šviesiai odai), tiek 1064 nm ilgio bangą (tamsiai odai);

   ▪ GentleMax Pro Plus– tai lazeris, kuris yra optimalus tiek šviesiai odai, tiek tamsiai odai. Lazerio blyksnis tesiekia 0,03 sekundės, o spindulys paveikia didesnį plotą, todėl procedūrą galima atlikti greičiau.

   Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai lazeriu?

   Moterims lazerinė depiliacija dažniausiai atliekama veido ir kūno srityse  –  viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, rankų, bikini linijos ir kojų zonose. Vyrams – pečių juostos, pažastų, rankų, nugaros, krūtinės ar pilvo srityse. Kiekvieno kliento poreikiai yra išskirtiniai ir individualūs, todėl „Era Esthetic“ lazerinės dermatologijos klinikose specialistai visuomet atsižvelgia į kliento pageidavimus ir plaukelius gali pašalinti bet kurioje kūno vietoje.

   Kiek laiko trunka plaukų šalinimo lazeriu procedūra ?

   Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu yra labai greitai atliekama procedūra: viršutinės lūpos srityje trunka keletą sekundžių, pažastų srityje apie 3 minutes, kojų, nugaros srityse iki 20-30 minučių, pilvo srityje vyrams – 10 minučių, o moterims – 1 minutę. Taip yra todėl, nes „Era Esthetic“ lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamo lazerio technologijos leidžia naudoti nuo mažiausio iki didžiausio lazerinius aplikatorius.

   Ar lazerinė depiliacija skausminga?

   Lazerinę depiliaciją atliekant naujais JAV „Candela Medical” Aleksandrito PRO lazeriais, juntamas dilgčiojimas ir šaldymo jausmas su kiekvienu lazerio impulsu. Integruota specialiai sukurta atšaldanti DCD sistema leidžia saugiai ir komfortiškai atlikti didesnės energijos impulsus. Šių Aleksandrito PRO lazerių savybių dėka nereikia naudoti kontaktinio atšaldymo ar šaldančių gelių, kurie yra lipnūs ir juos reikia nuvalyti po procedūros. Mes UŽ modernumą ir inovatyvumą bei Tavo patogumą ir efektyvų greitą rezultatą.

   Ką reikia žinoti prieš atliekant depiliaciją lazeriu?

   ▪ Vengti aktyvesnės saulės mažiausiai 2-3 savaites prieš lazerio procedūras. Naudokite saulės apsauginius kremus, kuriuose būtų saulės apsauginių faktorių SPF 50. Netepkite odos savaiminio įdegio kremais;

   ▪ Nepešiokite, nešalinkite plaukų vašku 1 mėnesį prieš procedūrą. Visi kiti plaukų šalinimo būdai, pvz., skutimas, kirpimas, kurių metu lieka plauko šaknis, yra galimi. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro. Veido srities skusti nebūtina;

   ▪ 1 savaitę prieš procedūras netepti odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kt.;

   ▪ Jei vartojate tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus, būtinai informuokite apie tai savo gydytoją ar specialistą;

   ▪ Lazerinės depiliacijos procedūros yra efektyviausios, kai oda yra šviesi, o plaukas tamsesnis;

   ▪ Perioralinės virusinės pūslelinės atveju gali būti paskirta prieš virusinė terapija, jei lazerinės depiliacijos procedūra bus atliekama veido srityje;

   ▪ Jei esate nėščia, procedūros atlikti negalėsime. Maitinančioms mamoms procedūras atlikti leidžiama.

   Kuo skiriasi plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriais nuo fotoepiliacijos?

   Skaityti plačiau

   Plaukelių šalinimas lazeriu ir procedūrų efektyvumas priklauso nuo aparato galingumo. Paprastai impulsinės šviesos IPL (fotoepiliacijos) aparatų galingumas siekia 10-15-50 J/cm2 (palyginimui – Aleksandrito lazerio iki 150 J/cm2). Tokios galios IPL šviesa veikia tik paviršiuje ir sunaikinti plaukų folikulų negali, todėl net ir po 7-10 procedūrų plaukai atauga per trumpą laiką. Pažymėtina, kad kosmetologams leistina dirbti tik su itin silpnos galios IPL aparatais.

   Kodėl plaukų šalinimas lazeriu yra efektyvesnis už fotoepiliaciją ir nelazerines procedūras?

   Skaityti plačiau

   Lazeris yra prietaisas, išskiriantis vieno bangų ilgio šviesą, todėl veikia tiksliai į savo taikinį – plauko folikulą ir aplinkines ląsteles, iš kurių formuojasi plauko užuomazga. Taip pasiekiamas ilgalaikis plaukų pašalinimas ir išsprendžiama konkreti nepageidaujamų plaukelių problema.

   Intensyvios pulsinės šviesos (IPL) aparatai skleidžia pluoštą spindulių, todėl pagrindinis taikinys, plauko folikulas ir jame esantis melaninas, taip gerai nesugeria šviesos. Be to, dėl plataus IPL išskiriamų spindulių spektro dažnesnė pašalinių reiškinių rizika. IPL aparatai dėl išskiriamos plataus spektro šviesos nėra specializuoti atlikti plaukų šalinimą. Jie veikia platų problemų spektrą: odos raudonį, pigmentinių dėmių šalinimą ir kt., tačiau dėl silpno fotoepiliacijos aparatų galingumo procedūrų efektyvumas nėra aukštas.

   Yra ne vienas silpnos rūšies Aleksandrito lazeris, taip pat ir hibridiniai lazeriai, jų galia yra žema – 1 kW, 2 kW ar 6 kW, o GentleMax Pro PlusGentleLase Pro ir GentleMax Pro lazerių galia yra ženkliai didesnė – net iki 23 kW, o būtent lazerio galingumas yra vienas svarbiausių kriterijų ilgalaikiam rezultatui pasiekti.

   IPL aparatų galingumas paprastai siekia 10 J/cm2, 15 J/cmar 50 J/cm2, kai Aleksandrito lazerio – net iki 150 J/cm2. Mažos galios IPL šviesa veikia tik paviršiuje ir sunaikinti plaukų folikulų negali, todėl net ir po 7-10 procedūrų plaukai atauga per trumpą laiką. Lazeriai yra žymiai galingesni įrenginiai nei IPL aparatai, todėl su lazeriais pasiekiami labai efektyvūs rezultatai. Svarbu paminėti, kad Lietuvoje kosmetologai gali dirbti tik su itin silpnos galios IPL aparatais.

   Išskirtiniame video išgirsite profesionalios vizažistės ir nuomonės formuotojos Deimantės Kazėnaitės sėkmės istoriją, o apie Aleksandrito lazerio privalumus papasakos viena iš “Era Esthetic” įkūrėjų, gydytoja dermatologė – trichologė Jurgita Stoškienė.

   Garsi šokėja Kristina Navickaitė – Tina, viena pirmųjų mūsų Klienčių, išbandžiusi plaukelių šalinimą Aleksandrito lazeriu. Procedūras žinoma moteris atliko jau daugiau nei prieš 10 metų ir iki šiol džiaugiasi rezultatu.

   „Man tai atrodo patikima, saugu, jauku. Siūlyčiau moterims ir vyrams nesikankinti, nes tai yra tokia procedūra, kuri gyvenimą padaro komfortišką“, – tik “Era Esthetic” klinikai skirtame video pasakoja Tina, gydytojos dermatologėstrichologės Jurgitos Stoškienės Pacientė.

   Kodėl modeliui Kamilei Spann plaukelių šalinimas Aleksandrito lazeriu yra geriausias pasirinkimas? Kokie yra gydytojos dermatologės Erinės Simanavičienės patarimai Klientams? Visus atsakymus rasite video reportaže.

   GALINGIAUSIAS Lietuvoje diodinis lazeris – ALTERNATYVA Žemesnė kaina:https://lazerineklinika.lt/proceduros/plaukeliu-salinimas-galingiausiu-diodiniu-lazeriu/#pricing-procedure

   Trumpai apie ABU LAZERIUS – ALEKSANDRITO IR DIODINĮ, kuriuos mes turime: https://lazerineklinika.lt/plauku-depiliacija-mes-nesiulome-rinktis-mes-turime-abu-lazerius/

   D.U.K.

   Ar ilgalaikis rezultatas priklauso nuo lazerio galingumo?

   Taip. Tik galingas lazeris pašalins gilius plaukų folikulus, sudegins PLAUKO ŠAKNĮ ir suteiks ilgalaikį rezultatą. Mūsų klinikose naudojami naujausi ir galingiausi pasaulyje JAV “Candela Medical” Aleksandrito PRO lazeriai. Jau turime tūkstančius Klientų, kuriems plaukai neatauga 15 metų ir ilgiau.

   Ar plaukelių šalinimas JAV Aleksandrito PRO lazeriais yra efektyvi procedūra?

   Taip. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad po 3 procedūrų pasišalinama iki 80%, o po 6 procedūrų kurso – net iki 95% plaukelių. Po kurso, Klientai atlieka tik 1-2 palaikomąsias procedūras per metus, tačiau dažnai pamiršdami dėl puikaus rezultato ir jas, turi TOBULAI glotnią odą.

   Nuo ko priklauso kiek procedūrų naujausiu JAV Aleksandrito lazeriu reikės atlikti?

   Tai priklauso nuo plauko storio, odos ir plauko spalvos, augimo fazės, unikalaus kūno hormonų balanso. Tačiau jau po pirmų procedūrų Jūs pastebėsite ženklų plaukelių sumažėjimą, o vidutiniškai po 4-6 procedūrų kurso džiaugsitės lygia oda BE nepageidaujamų plaukų.

   Kodėl verta rinktis plaukelių šalinimo JAV Aleksandrito lazeriu procedūrą?

   Pabaigus procedūrų kursą galėsite pamiršti apie ataugančius plaukelius VISAM LAIKUI! 

    

   SVARBU!

   Kreipkis į mūsų klinikas, nesiblaškyk, kur pradėti plaukelių šalinimo procedūras ir mes Tau pateiksime individualų pasiūlymą MAŽIAUSIA KAINA!

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamas video yra iš oficialios “Candela Medical” svetainės. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   Lazerių procedūras atlieka kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai, licenzijuoti medicinos specialistai.

   Radai pigiau? Skambink, rašyk – mes Tau  pritaikysime INDIVIDUALIĄ kainą.

   Radai pigesnį pasiūlymą su JAV “Candela Medical” Aleksandrito “GentleMax Pro Plus”, “GentleMax Pro” ir “GentleLase Pro” lazeriais? Skambink mums ir mes Tau pritaikysime individualią – geresnę kainą, plaukelių šalinimui su šiais lazeriais.

   SPRING SALE – akcijos galioja registruojantis 2024.04.01-2024.05.31, būtinai registruojantis įvardinkite kodą PAVASARIS, kad nuolaidos būtų pritaikytos. 

   BE PABRANGIMO! VISO kurso metu, turėsite akcijines kainas. 

   NEMOKAMA pirminė konsultacija + NEMOKAMA TEST procedūra!

   ĮSIGYJANT paketus – (iki 100% nuolaida), nemokamai šalinsite plaukelius nuo mažesnių kūno sričių + DOVANOS (lojalumo kortelės, su kuriomis bus nuolaidos ir kitoms klinikos procedūroms).

   *Auksinė lojalumo kortelė – 20 % nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse/ir kitoms lazerinėms procedūroms. -10% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.
   **Platininė lojalumo kortelė – 25% nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse / ir kitoms lazerinėms procedūroms. -15% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.

   PASIŪLYMAI VYRAMS

   Kainoraštis

   *Auksinė lojalumo kortelė – 20 % nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse/ir kitoms lazerinėms procedūroms. -10% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.

   **Platininė lojalumo kortelė – 25% nuolaida plaukų šalinimui kitose srityse / ir kitoms lazerinėms procedūroms. -15% nuolaida profesionaliai dermatologinei kosmetikai.

   PAAIŠKINIMAI IR KITA AKTUALI INFORMACIJA

   Skaityti plačiau

   Didžiausia patirtis Lietuvoje – daugiau nei 15 metų šalinant plaukelius JAV galingiausiais Aleksandrito lazerių parametrais, puikiai išmanome tikslių parametrų taikymą, netaupome lazerių impulsų – Jums ILGALAIKEI lazerinei depiliacijai! 

   *Nuolaidos nesisumuoja.

   Kiti pasiūlymai su lojalumo kortelėmis:

   Pirmai plaukelių šalinimo procedūrai taikoma 25% nuolaida bei 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai (specialiems plaukelių šalinimo pasiūlymams ši nuolaida negalioja).

   Lojalumo kortelių vertė:

   • atliekant 3 sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ auksinė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 20% nuolaida visam procedūrų kursui ir 10% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
   • atliekant 4 ir daugiau sričių plaukelių šalinimą, DOVANŲ platininė lojalumo kortelė, su kuria taikoma 25% nuolaida visam procedūrų kursui ir 15% nuolaida profesionaliai dermatologijos kosmetikai.
   *Era Esthetic klinika pasilieka teisę sustabdyti akcijas.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė