Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Lašelinės

   Iki 100% pasisavinimas aktyvių medžiagų iš karto!

   SVARBU ar šią intraveninę terapiją saugu atlikti? Tikrai taip,  intraveninę terapiją atlieka kvalifikuotas medicinos personalas, kuris stebi pacientą visos procedūros metu. Intraveninė terapija yra medicininė procedūra, todėl konsultacijos metu pacientui gydytojas parenka tinkamiausią būtent jam intraveninį kokteilį. Era Esthetic lazerinė klinika yra akredituota sveikatos priežiūros įstaiga, todėl atliekant šią procedūrą jūs galite jaustis saugūs.

    

   Atsižvelgiant į sveikatos būklę, galimas vitaminų papildymas į kokteilius, stiprinamąjam poveikiui išgauti (vitaminai B, C, magnis, kalcis ir t.t.). Kiekvienos papildomos medžiagos kaina 29 eur.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Vitaminų lašelinės, INTRAVENINĖ TERAPIJA –  vitaminų, mineralų, mikroelementų lašelinės, intraveniniai kokteiliai

   Intraveninė terapija, vitaminų kokteilis arba lašelinė  – tai vienas efektyviausių ir greičiausių būdų organizmui suteikti didelę vitaminų ir mineralų dozę. Vitaminai ir mineralai yra būtinos medžiagos, kad organizmas galėtų normaliai funkcionuoti ir vystytis. Infuzinės terapijos metu organizmas daug greičiau pasisavina naudingas ir reikalingas medžiagas. Vitaminų lašelinės yra vienas geriausių būdų, jei reikia atstatyti organizmo skysčių ir mikroelementų balansą, sustiprinti imunitetą – ypač persirgus Covid-19 arba kitomis ligomis, apsisaugoti nuo virusų. Galbūt norite  tiesiog pagerinti savijautą, sumažinti nuovargį ar atstatyti organizmą po sunkių apsinuodijimų? Patikėkite, po terapijos iškart jausitės atgavę jėgas ir energiją!

   Mūsų unikalios, individualiai mokslininkų kurtos intraveninės terapijos preparatų formulės  suteiks bendrą savijautos pagerėjimą, atstatys nualintą organizmą. Išskirtiniai mūsų klinikos siūlomi specializuoti kokteiliai skirti ne tik sveikatos, bet ir grožio puoselėjimui – pas mus galite rinktis vitaminų kokteilius odos drėkinimui, senėjimo požymių pristabdymui „Anti-Age“, plaukų atgaivinimui ar nervų sistemos veiklai gerinti skirtas intravenines infuzijas.

   SVARBU! “Era Esthetic” naudojami intraveniniai kokteiliai (vitaminų lašelinės) sukurti žymaus Lietuvos toksikologo bendradarbiaujant su Vokietijos farmacijos kompanija. Prieš kiekvieną procedūrą pacientus konsultuoja gydytojas specialistas, kuris įvertina paciento būklę, kraujo tyrimus ir, esant poreikiui, paskiria individualiai paciento poreikius atitinkančią intraveninę infuziją. Visos naudojamos lašelinės yra sertifikuotos pagal tarptautinius standartus ir medicinai keliamus reikalavimus.

    

   Kokiais atvejais rekomenduojama atlikti intraveninę terapiją?

   Vitaminų lašelinių terapijos tikslas – intraveniniu būdu organizmui suteikti vitaminų, mikroelementų, mineralų ir kitų gyvybiškai svarbių medžiagų dozę. Kiekvienu atveju gydytojas, atsižvelgdamas į paciento sveikatos būklę, jo poreikius ir gydymo tikslus, individuliai paskiria pacientui jam reikalingą lašelinę. Intraveninė terapija gali būti paskiriama siekiant šių tikslų:

   • Bendrai savijautai pagerinti
   • Jėgų, energijos atstatymui
   • Mikroelementų balanso atstatymui
   • Skysčių balanso atstatymui
   • Plaukų atgaivinimui
   • Senėjimo požymių pristabdymui
   • Odos pridrėkinimui
   • Sportininkams po didelio ir intensyvaus fizinio krūvio
   • Atstatyti imunitetą po ligos
   • Prasirgus infekcinėmis, virusinėmis ar kitomis ligomis (ypatingai rekomenduojama persirgus Covid-19)
   • Sumažinti stresą
   • Sumažinti „Jet Lago“ simptomus
   • Po gausesnio alkoholio vartojimo
   • Organizmo detoksikacijai
   • Sergant lėtinėmis ar onkologinėmis ligomis
   • Nerimo sumažinimui
   • Atsikratyti nepageidaujamo svorio ir kt.

   Organizmo sustiprinimas, jėgų atkūrimas su atpalaiduojančiu kūno masažu, VIENOS procedūros metu, ar tai įmanoma? TIKRAI TAIP! Tik “Era Esthetic” klinikoje atliekant intraveninę terapiją galėsite pasimėgauti  vandens atpalaiduojančios lovos masažu – kūnas, organizmas ir bendra savijauta gerinami KOMPLEKSIŠKAI.

   Sustiprinus organizmą, siūlome pasimėgauti ir palepinti kūną Kolageno lempų šviesa. Raudonos šviesos fenomenas – jaunystei, puikiai savijautai ir grožiui, nes kolageno niekada nebus per daug!

   Kolagenas – tai stebuklinga grožio formulė, kurianti žvaigždėms panašų įspūdį. Tapsi tikra ŽVAIGŽDE, su Kolageno stebuklu. Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/kolageno-terapija-ir-vandens-masazine-lova/#about-procedure

   Kaip atliekama ir kiek laiko trunka intraveninė terapija? 

   Prieš atliekant intraveninę terapiją, gydytojas aptars Jūsų poreikius, sveikatos būklę ir į tai atsižvelgdamas parinks Jums tinkamiausią vitaminų kokteilį. Esant poreikiui, specialistas pamatuoja kraujo spaudimą, taip pat paskiria atlikti greitąjį kraujo tyrimą.

   Patogiai įsitaisius specialioje kėdėje, pradedamas lėtai lašinti pašildytas vitaminų kokteilis. Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinkto kokteilio ir trunka tarp 40 – 60 min. Prižiūrint bendrosios praktikos slaugytojai, tolygiai lašinamas tirpalas su vitaminais, mikroelementais, antioksidantais.

   Kiek laiko tęsiasi vitaminų lašelinių poveikis?

   Teigiamą lašelinių poveikį pajusite jau iš karto atlikus procedūrą, pilnai efektą pajausite per 24 val. Priklausomai nuo esamos Jūsų būsenos ir organizmui trūkstamų medžiagų, lašelinių poveikis įprastai jaučiamas iki savaitės. Todėl savo lašelinių planą verta išsidėstyti atitinkamai – t. y. pagal numatomą kelionių, skrydžių, intensyvių darbų ar švenčių ritmą.

   Ar intraveninė terapija, vitaminų lašelinės yra saugi procedūra?

   Intraveninė terapija yra visiškai saugus ir patikimas organizmo atstatymo ar jo gydymo būdas. Pacientui sulašinamos natūralios medžiagos, tad jos lengvai ir 100 procentų įsisavinamos organizmo. „Era Esthetic“ klinikose dirba pačios aukščiausios kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie itin atidžiai atlieka šią procedūrą laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.

   Kaip žinoti, kuri intraveninė terapija Jums reikalinga?

   Nuspręsti, kuri vitaminų terapija Jums reikalinga, galite drauge su gydytoju konsultacijos metu. Esant poreikiui siūlome galimybę atlikti kraujo tyrimus ir susidaryti intraveninių terapijų planą.

   Vitaminų lašelinės:

   • Odos drėkinimas – tai subalansuotas svarbiausių elektrolitų mišinys, praturtintas dažniausiai trūkstamų mineralų druskomis (kalcio, natrio, kalio) ir B grupės vitaminais (B1, B6). Šie B grupės vitaminai, veikdami kartu, pasižymi regeneraciniais procesais organizme, taip pat ir odoje. Vitaminas B1 reguliuoja angliavandenių skaidymą, yra itin svarbus nervų sistemos veiklai, padeda nuraminti sudirgusią, paraudusią ar į aknę linkusią odą, mažina smulkių raukšlelių atsiradimą. Vitaminas B6 reguliuoja baltymų, riebalų ir angliavandenių apykaitą, svarbus kolageno gamybai.
   • Energetinis kokteilis – aktyviosios medžiagos atkuria jėgas, suteikia energijos bei pagerina bendrą savijautą. Šis kokteilis – tai elektrolitų mišinys, praturtintas mineralų druskomis (kalcio, natrio, kalio), B grupės vitaminais (B1,  B2, B5, B6, B7, B12) ir magniu. Energiją gamina kiekvienos mūsų ląstelės mitochondrijos, bet jų efektyvumas gaminti energiją mažėja senstant, dėl ligų, perteklinio streso, trūkstant mitybinių makromedžiagų ir mikromedžiagų. Mitochondrijų veiklos efektyvumui reikia gauti pakankamą B grupės vitaminų ir magnio kiekį, nes jie būtini energijos gamyboje. Todėl energinis kokteilis ne tik sumažina ląstelių pažeidimus, bet ir suteikia malonų tolygiai išsiskiriančios energijos pojūtį.
   • „Anti-age“ kokteilis skirtas atstatyti kūne natūralių antioksidantų kiekį, kuris mažėja senstant ar dėl per didelio fizinio krūvio, ilgalaikio streso, ligos, taip pat papildyti organizmą dažniausiai trūkstamais vitaminais ir aminorūgštimis. Pagrindiniai „Anti-Age“ kokteilio ingredientai ir jų privalumai:
   • – Sudėtyje esantys B grupės vitaminai (B1, B2, B5, B6, B7, B12) suteikia papildomos energijos, yra reikalingi nervų sistemos ir svarbiausių organų veiklai. Taip pat šie vitaminai skatina regeneraciją ir yra būtini kraujo gamybai.
   • – Šiame kokteilyje esantys vitaminai ir mineralai (chromas, varis, geležis, manganas, molibdenas, selenas, cinkas, jodas) dėl savo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių poveikio, kolageno gamybos skatinimo padės sulėtinti odos senėjimo požymius – smulkias raukšles, suglebusią odą, aknę ir įvairius odos sudirgimus.
   • – Taip pat kokteilio sudėtyje yra aminorūgštys – tai medžiagos, kurios reikalingos normaliam organizmo funkcionavimui bei smegenų veiklai. Organizmui negaunant aminorūgščių gali sutrikti medžiagų apykaita, pablogėti atmintis, pasidaryti sunku sutelkti dėmesį.
   • Plaukus atgaivinantis kokteilis – jame yra kompleksas gerai pasisavinamos formos vertingų ir dažnai trūkstamų medžiagų: net 6 B grupės vitaminai, folinė rūgštis, vitaminas C, 16 aminorūgščių, 8 mikroelementai, SAM‘e (metilo grupės donoras). Ši intraveninė terapija rekomenduojama tiems, kas nori sustiprini plaukus, suteikti jiems spindesio, paskatinti augimą ar sustabdyti slinkimą.
   • Organizmo atstatymo kokteilis – greitai atstato organizmo skysčių ir gyvybiškai svarbių elektrolitų balansą, tuo pačiu pašalindamas dehidratacijos pasekmes, suteikia energijos, regeneruoja organizmo būklę. Dėka plataus spektro vitaminų (B1, B2, B5, B6, B7, B12, C), aminorūgščių, magnio, mineralų – mikroelementų (chromas, varis, geležis, manganas, molibdenas, selenas, cinkas, jodas) jis gelbsti ląsteles nuo oksidacinių pažeidimų, atsiradusių dėl ligos, pervargimo, tolimų skrydžių, migrenos priepuolių ar po apsinuodijimo. Ši intraveninė terapija ypatingai tinka imuniteto atstatymui persirgus Covid-19 ar kitomis peršalimo ligomis.
   • Organizmo detoksikacija – šiame komplekse gausu detoksikacijoje itin svarbių B grupės vitaminų, tai puiki terapija linkusiems į skysčių susikaupimą, galūnių patinimus, nuotaikos svyravimus, dirglumą. Vienu metu bus paskatinti detoksikacijos ir šalinimo procesai per kepenis ir inkstus. Aktyvuosis sklandi kepenų biotransformacijos veikla, pagausės galingų organizmo gaminamų antoksidantų gamyba. Vitamino C koncentracija lašinimo laikotarpiu ir kurį laiką po jo pasieks tokią koncentraciją, kokios negalima pasiekti geriant vitaminą C net didelėmis dozėmis. Tai suteiks antioksidacinę apsaugą nuo jau susidariusių toksinių medžiagų, bei tų, kurių pagausėja aktyvuojant detoksikaciją. Kartu Jūs pajusite re-hidratuojantį – t.y. vandens balansą organizme atstatantį poveikį dėka specialiai pritaikyto druskų tirpalo, į kurį sudedami vitaminai ir antoksidantai. Po lašelinės svarbu gausiai gerti vandens ar arbatų, nes paskatinus toksinių medžiagų išskyrimui per kepenis ir su tulžimi, svarbu jas kuo efektyviau pašalinti iš kūno.
   • Kokteilis nervų sistemos veiklai pagerinti – tai intraveninis kokteilis, kuris aprūpina vitaminais B1 ir B6 ir net 9 mikro ir makro elementiniais mineralais. Šių medžiagų labiausiai reikia užsitęsus stresui, pervargus ar pastebėjus, kad ilgainiui vis dar nepavyksta atsipalaiduoti bei tinkamai susikaupti. Neurotropiniai vitaminai B1, B6 būtini normaliai sklandžiai nervų sistemos veiklai. Jų pasisavinimas iš maisto itin dažnai nepakankamas ar nukenčia vartojant rūgštingumą mažinančius vaistus, metforminą, vartojant alkoholį net ir nedideliais kiekiais. Vitamino B6 atsargų kūnas nekaupia, todėl žinant jo svarbą reguliuojant serotonino ir dopamino gamybą, nuotaiką, detoksikacinius ar uždegimo procesus, baltymų apykaitą ir imunitetą, verta užtikrinti pakankamą jo kiekį. Mineralai dalyvauja visuose nervų sistemos procesuose – magnis ir kalcis būtini sklandžiam nervinių impulsų  perdavimui. Tuo tarpu cinkas ir selenas veikia kaip antioksdantai taip apsaugodami nervines ląsteles nuo pažaidų, gerindami atsipalaidavimui svarbių neuronešiklių (GABA) gamybą. Dėl to būtina visų mineralų, ypač esminių, tokių kaip magnis, gauti pakankamai. Smegenyse gaminami hormonai reguliuoja, kiek antinksčiai gamins atsakančių į stresą hormonų. Užsitęsus stresui ar negaunant pakankamai magnio iš maisto, jo rezervuaras  išsenka – tampame neatsparūs stresui. Pakankamas magnio gavimas mažina perteklinį dirglumą, nerimastingumą.
   • Kokteilis geležies stokai kompensuoti – tai trivalentė geležies lašelinė. Ji yra greita pagalba nustačius geležies trūkumą. Raudonųjų kraujo ląstelių pirmtakų (retikuliocitų) gamybos pagausėjimas prasideda jau po kelių dienų. Daugelis žmonių, kuriems tenka gerti peroralius geležies prepratus patiria įvairaus laipsnio virškinimo sistemos dirginimo požymius, o dar didesnį nusivylimą sukelia tai, kad hemoglobino, feritino pokyčiai net ir reguliariai vartojant geriamus vaistus ar papildus, sunkiai pasiekia reikiamą lygį. Atitinkamai Jūsų kraujo tyrimo rezultatams bei individualiai sveikatos situaciją įsivertinus –  paskaičiuotas reikiamas geležies kiekis, sulašinamas per vieną ar kelis kartus. Tik atstačius geležies būtiną kiekį organizme, galime tikėtis gero visų ląstelių aprūpinimo deguonimi ir sklandžios medžiagų apykaitos bei energijos.
   • „Before party / after party“ kokteilis. Prireikus sumažinti vakarėlių gėrimų ir nepakankamo poilsio pasekmes, šis kokteilis pašalins daugelį nemalonių simptomų. Vitaminai B1 ir B6 iš karto suteiks trūkstamos energijos nervų sistemos veiklai, pašalins alkoholio skilimo produktų sukeliamą irzlumą ir prastą nuotaiką. Ši lašelinė atstatydama šių B vitaminų nuostolius, paspartins toksinių medžiagų pasišalinimą ir užtikrins normalią ląstelių veiklą bei savijautą. Lašinant rehidruosite savo organizmą, papildysite jį prarastais vitaminais ir elektrolitais, todėl teigiamą efektą pajusite labai greitai. Be to, šį kokteilį galima naudoti prieš planuojamą vakarėlį kaip prevencinę priemonę toksinių medžiagų poveikiui sumažinti, padėti Jūsų kepenims pašalinti toksinus iš organizmo ir kuo greičiau atsistatyti.
   • NAD inovatyvus kokteilis, kurio pagrindinė funkcija – energijos gamyba, kad organizmas sveikai funkcionuotų, būtų gera savijauta, nestokotumėte energijos ir kokybiškai jaustumėtes kiekvieną dieną. NAD trumpinio reikšmė, tai niacino B3 vitamino kofermentas, kuris yra gyvybiškai svarbus mūsų organizmui bei organizmo sąveikavimui su skirtingtais organais. Taip pat ši unikali formulė sulėtina ir senėjimo procesus. Taikant šią intravevinę terapiją, moksliniais, klinikiniais tyrimais įrodytas teigiamas poveikis, gydant ir šias lėtines ligas: CFS (lėtinis nuovargis), fibromialgija, Alzheimerio liga, neurodegeneracinės ligos, tokios kaip CTE (degeneracinė smegenų liga), smegenų chemoterapija, MS (išsėtinė sklerozė) ir Parkinsono liga. NAD, tai natūrali medžiaga, kuri egzistuoja ir mūsų organizme, todėl yra lengvai organizmo įsisavinama. Po šios intraveninės terapijos, daugelis pacientų junta energijos padidėjimą, pagerėjusią nuotaiką, sumažėja streso ir nerimo pojūčiai, pagerėja miego kokybė.

   TESTAS, KURI VITAMINŲ LAŠELINĖ JUMS TINKAMIAUSIA:

    

   “Era Esthetic” intraveninei terapijai naudojami preparatai, tirpalai ir jų subalansuoti kiekiai yra patvirtinti EMA (Europos Vaistų Agentūros), gaminami pažangiausiose farmacinėse įmonėse. 

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

   Iki 100% pasisavinimas aktyvių medžiagų iš karto!

   SVARBU ar šią intraveninę terapiją saugu atlikti? Tikrai taip,  intraveninę terapiją atlieka kvalifikuotas medicinos personalas, kuris stebi pacientą visos procedūros metu. Intraveninė terapija yra medicininė procedūra, todėl konsultacijos metu pacientui gydytojas parenka tinkamiausią būtent jam intraveninį kokteilį. Era Esthetic lazerinė klinika yra akredituota sveikatos priežiūros įstaiga, todėl atliekant šią procedūrą jūs galite jaustis saugūs.

    

   Atsižvelgiant į sveikatos būklę, galimas vitaminų papildymas į kokteilius, stiprinamąjam poveikiui išgauti (vitaminai B, C, magnis, kalcis ir t.t.). Kiekvienos papildomos medžiagos kaina 29 eur.   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku