Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Vitaminų lašelinės

“Black Friday” akcijos, registruojantis iki š.m gruodžio 4 d, kodu “Black”. 

Atsižvelgiant į sveikatos būklę, galimas vitaminų papildymas į kokteilius, stiprinamąjam poveikiui išgauti (vitaminai B, C, magnis, kalcis ir t.t.). Kiekvienos papildomos medžiagos kaina 29 eur.Vitaminų lašelinės, INTRAVENINĖ TERAPIJA –  vitaminų, mineralų, mikroelementų lašelinės, intraveniniai kokteiliai

Intraveninė terapija, vitaminų kokteilis, lašelinė arba dar kitaip intraveninė terapija – tai vienas efektyviausių ir greičiausių būdų organizmui suteikti didelę vitaminų ir mineralų dozę. Vitaminai ir mineralai yra būtinos medžiagos, kad organizmas galėtų normaliai funkcionuoti ir vystytis. Infuzinės terapijos metu organizmas daug greičiau pasisavina naudingas ir reikalingas medžiagas nei per maistą ar vartojant papildus. Lašelinės taip pat yra vienas geriausių būdų, jei reikia atstatyti organizme skysčių ir mikroelementų balansą, norite sustiprinti imunitetą ar jį atstatyti persirgus Covid-19 arba kitomis ligomis, apsisaugoti nuo virusų, siekiate tiesiog pagerinti savijautą, sumažinti nuovargį, atstatyti organizmą po sunkių apsinuodijimų. Po terapijos iškart jausitės atgavę jėgas ir energiją!

Mūsų unikalios, individualiai mokslininkų kurtos intraveninės terapijos preparatų formulės – Jums užtikrins greitą ir efektyvų rezultatą organizmo atstatyme, bendros būklės pagerinime. Išskirtiniai, mūsų klinikos siūlomi specializuoti kokteiliai skirti ne tik sveikatos, bet ir grožio puoselėjimui – pas mus galite rinktis vitaminų kokteilius odos drėkinimui, senėjimo požymių pristabdymui „Anti-Age“ ar plaukų atgaivinimui.

Kuo ypatingas vitaminų lašelinių atlikimas? 

Intraveninė terapija – vitaminai, mineralai, antioksidantai lėtai sulašinami su iki kūno temperatūros pašildytu druskų arba gliukozės tirpalu. Tokiu būdu jie yra iš karto įsisavinami. Naudingos medžiagos patenka tiesiai į kraujotakos sistemą, o ne į virškinamąjį traktą kaip maistas ar papildai, todėl jos pasisavinamos organizmo daug greičiau ir didesnėmis koncentracijomis. Šie vitaminų, mikroelementų ir antioksidantų kokteiliai suskatina aktyvesnę medžiagų apykaitą, kas teigiamai veikia odos ir plaukų būklę, jų išvaizdą ir kokybę.  “Era Esthetic” klinika savo lašelinių bazei naudoja maksimaliai atitinkančius mūsų kraujo plazmos sudėtį vokiečių gamintojo tirpalus. Geriamų, net puikios kokybės vitaminų pasisavinimas nėra šimtaprocentinis, o sulašinus intraveninių kokteilių ingredientus, jie per kraujotaką, greitai įsisavinami.

Kokiais atvejais rekomenduojama atlikti intraveninę terapiją?

Vitaminų lašelinių terapijos tikslas – intraveniniu būdu organizmui suteikti vitaminų, mikroelementų, mineralų ir kitų gyvybiškai svarbių medžiagų dozę. Kiekvienu atveju gydytojas, atsižvelgdamas į paciento sveikatos būklę, jo poreikius ir gydymo tikslus, individuliai paskiria pacientui jam reikalingą lašelinę. Intraveninė terapija gali būti paskiriama siekiant šių tikslų:

 • Bendrai savijautai pagerinti
 • Jėgų, energijos atstatymui
 • Mikroelementų balanso atstatymui
 • Skysčių balanso atstatymui
 • Plaukų atgaivinimui
 • Senėjimo požymių pristabdymui
 • Odos pridrėkinimui
 • Sportininkams po didelio ir intensyvaus fizinio krūvio
 • Atstatyti imunitetą po ligos
 • Prasirgus infekcinėmis, virusinėmis ar kitomis ligomis (ypatingai rekomenduojama persirgus Covid-19)
 • Sumažinti stresą
 • Sumažinti „Jet Lago“ simptomus
 • Po gausesnio alkoholio vartojimo
 • Organizmo detoksikacijai
 • Sergant lėtinėmis ar onkologinėmis ligomis
 • Nerimo sumažinimui
 • Atsikratyti nepageidaujamo svorio ir kt.

Kaip atliekama ir kiek laiko trunka intraveninė terapija? 

Prieš atliekant intraveninę terapiją, gydytojas aptars Jūsų poreikius, sveikatos būklę ir į tai atsižvelgdamas parinks Jums tinkamiausią vitaminų kokteilį. Esant poreikiui, gydytojas pamatuoja kraujo spaudimą, taip pat paskiria atlikti greitąjį kraujo tyrimą.

Patogiai įsitaisius specialioje kėdėje, pradedamas lėtai lašinti pašildytas vitaminų kokteilis. Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinkto kokteilio ir trunka tarp 40 – 60 min. Prižiūrint bendrosios praktikos slaugytojai, tolygiai lašinamas tirpalas su vitaminais, mikroelementais, antioksidantais.

Kiek laiko tęsiasi vitaminų lašelinių poveikis?

Teigiamą lašelinių poveikį pajusite jau iš karto atlikus procedūrą, pilnai efektą pajausite per 24 val. Priklausomai nuo esamos Jūsų būsenos ir organizmui trūkstamų medžiagų, lašelinių poveikis įprastai jaučiamas iki savaitės. Todėl savo lašelinių planą verta išsidėstyti atitinkamai – t. y. pagal numatomą kelionių, skrydžių, intensyvių darbų ar švenčių ritmą.

Ar intraveninė terapija yra saugi?

Intraveninė terapija yra visiškai saugus ir patikimas organizmo atstatymo ar jo gydymo būdas. Pacientui sulašinamos natūralios medžiagos, tad jos lengvai ir 100 procentų įsisavinamos organizmo. „Era Esthetic“ klinikose dirba pačios aukščiausios kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie itin atidžiai atlieka šią procedūrą laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.

Kaip žinoti, kuri intraveninė terapija Jums reikalinga?

Nuspręsti, kuri vitaminų terapija Jums reikalinga, galite drauge su gydytoju konsultacijos metu. Esant poreikiui siūlome galimybę atlikti kraujo tyrimus ir susidaryti intraveninių terapijų planą.

„ERA ESTHETIC“ INTRAVENINĖ TERAPIJA, vitaminų lašelinės:

 1. Odos drėkinimas – tai subalansuotas svarbiausių elektrolitų mišinys, praturtintas dažniausiai trūkstamų mineralų druskomis (kalcio, natrio, kalio) ir B grupės vitaminais (B1, B6). Šie B grupės vitaminai, veikdami kartu, pasižymi regeneraciniais procesais organizme, taip pat ir odoje. Vitaminas B1 reguliuoja angliavandenių skaidymą, yra itin svarbus nervų sistemos veiklai, padeda nuraminti sudirgusią, paraudusią ar į aknę linkusią odą, mažina smulkių raukšlelių atsiradimą. Vitaminas B6 reguliuoja baltymų, riebalų ir angliavandenių apykaitą, svarbus kolageno gamybai.
 2. Energetinis kokteilis – aktyviosios medžiagos atkuria jėgas, suteikia energijos bei pagerina bendrą savijautą. Šis kokteilis – tai elektrolitų mišinys, praturtintas mineralų druskomis (kalcio, natrio, kalio), B grupės vitaminais (B1,  B2, B5, B6, B7, B12) ir magniu. Energiją gamina kiekvienos mūsų ląstelės mitochondrijos, bet jų efektyvumas gaminti energiją mažėja senstant, dėl ligų, perteklinio streso, trūkstant mitybinių makromedžiagų ir mikromedžiagų. Mitochondrijų veiklos efektyvumui reikia gauti pakankamą B grupės vitaminų ir magnio kiekį, nes jie būtini energijos gamyboje. Todėl energinis kokteilis ne tik sumažina ląstelių pažeidimus, bet ir suteikia malonų tolygiai išsiskiriančios energijos pojūtį.
 1. „Anti-age“ kokteilis skirtas atstatyti kūne natūralių antioksidantų kiekį, kuris mažėja senstant ar dėl per didelio fizinio krūvio, ilgalaikio streso, ligos, taip pat papildyti organizmą dažniausiai trūkstamais vitaminais ir aminorūgštimis. Pagrindiniai „Anti-Age“ kokteilio ingredientai ir jų privalumai:
 • Sudėtyje esantys B grupės vitaminai (B1, B2, B5, B6, B7, B12) suteikia papildomos energijos, yra reikalingi nervų sistemos ir svarbiausių organų veiklai. Taip pat šie vitaminai skatina regeneraciją ir yra būtini kraujo gamybai.
 • Šiame kokteilyje esantys vitaminai ir mineralai (chromas, varis, geležis, manganas, molibdenas, selenas, cinkas, jodas) dėl savo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių poveikio, kolageno gamybos skatinimo padės sulėtinti odos senėjimo požymius – smulkias raukšles, suglebusią odą, aknę ir įvairius odos sudirgimus.
 • Taip pat kokteilio sudėtyje yra aminorūgštys – tai medžiagos, kurios reikalingos normaliam organizmo funkcionavimui bei smegenų veiklai. Organizmui negaunant aminorūgščių gali sutrikti medžiagų apykaita, pablogėti atmintis, pasidaryti sunku sutelkti dėmesį.
 1. Plaukus atgaivinantis kokteilis – jame yra kompleksas gerai pasisavinamos formos vertingų ir dažnai trūkstamų medžiagų: net 6 B grupės vitaminai, folinė rūgštis, vitaminas C, 16 aminorūgščių, 8 mikroelementai, SAM‘e (metilo grupės donoras). Ši intraveninė terapija rekomenduojama tiems, kas nori sustiprini plaukus, suteikti jiems spindesio, paskatinti augimą ar sustabdyti slinkimą.
 2. Organizmo atstatymo kokteilis – greitai atstato organizmo skysčių ir gyvybiškai svarbių elektrolitų balansą, tuo pačiu pašalindamas dehidratacijos pasekmes, suteikia energijos, regeneruoja organizmo būklę. Dėka plataus spektro vitaminų (B1, B2, B5, B6, B7, B12, C), aminorūgščių, magnio, mineralų – mikroelementų (chromas, varis, geležis, manganas, molibdenas, selenas, cinkas, jodas) jis gelbsti ląsteles nuo oksidacinių pažeidimų, atsiradusių dėl ligos, pervargimo, tolimų skrydžių, migrenos priepuolių ar po apsinuodijimo. Ši intraveninė terapija ypatingai tinka imuniteto atstatymui persirgus Covid-19. Šios lašelinės sudėtyje yra net du vieni stipriausių antioksidantų pasaulyje – Alfa lipolinė rūgštis ir glutationas:
 • Alfa lipolinė rūgštis – stiprus antioksidantas, pagerinantis nervų sistemos veiklą ir sumažinantis laisvųjų radikalų kiekį. Šis antioksidantas spartina organizmo išsivalymo nuo toksinų procesą, gerina atmintį (itin svarbus, pavyzdžiui, sergant Alzhaimerio liga), saugo nuo vėžio.
 • Glutationas yra laikomas bene vertingiausiu ir stipriausiu trigubu antioksidantu, kuris neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį, stiprina imunitetą, sumažina širdies ligų, vėžio riziką, kovoja su infekcijomis. Glutationas taip pat naudingas siekiant palaikyti sveiką odą ar ją gydant susiduriant su spuogų, odos sausumo, egzemos problemomis.

Intraveninei terapijai – visi mūsų naudojami preparatai, tirpalai ir jų tinkami kiekiai yra patvirtinti EMA (Europos Vaistų Agentūros), gaminami pažangiausiose farmacinėse įmonėse. 

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

“Black Friday” akcijos, registruojantis iki š.m gruodžio 4 d, kodu “Black”. 

Atsižvelgiant į sveikatos būklę, galimas vitaminų papildymas į kokteilius, stiprinamąjam poveikiui išgauti (vitaminai B, C, magnis, kalcis ir t.t.). Kiekvienos papildomos medžiagos kaina 29 eur.Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
Vilnius

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

Skaityti plačiau Suskleisti
Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
Vilnius

Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
Kaunas

Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra vieninteliai eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
Kaunas

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

Skaityti plačiau Suskleisti
Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
Vilnius

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

Skaityti plačiau Suskleisti
Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku