Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Kobido veido masažas

   NORISI GREITO IR AKIVAIZDAUS ATJAUNĖJIMO REZULTATO? Sprendimas vertas raudono kilimo – ULTRAFORMERIII – BE pjūvio pilnai kontūruojamas veidas po vienos procedūros! Naujos kartos HIFU. Akcijos: https://lazerineklinika.lt/proceduros/odos-patempimas-ultragarsu-hifu-ultraformer-iii/#pricing-procedure

   Išbandykite kitokį Kobido masažą mūsų klinikose (odos stangrinimas+drėkinimas+primaitinimas) VIENOS procedūros metu. KITOKS Kobido masažas+Intraceuticals odos deguonies terapija 139 eur (vietoje 205 eur).

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Kobido masažas –  pastebimas akivaizdus veido atjauninimo ir „pakėlimo“ efektas

   Greitais, švelniais, smūginiais, ritmiškais pirštų prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama, veido oda sustangrinama, išgaunamas liftingo efektas.

   Norint džiaugtis gražia ir sveika veido oda, veido masažas turėtų būti neatsiejama Jūsų grožio rutinos dalis. Vienas populiariausių ir efektyviausių veido masažų visame pasaulyje yra laikomas Kobido masažas. Šis pagal ilgametes japonų tradicijas atliekamas masažas yra skirtas veidui, tačiau jis unikalus tuo, jog puoselėja net tik veido grožį, tačiau yra vertingas ir Jūsų sveikatai. Ypatingos masažo atlikimo technikos lemia tai, kad galite džiaugtis veiksmingais ir akivaizdžiais rezultatais kovojant su odos senėjimo požymiais. Iškart po šios procedūros oda atrodys spindinti, atjaunėjusi, jausite natūralaus veido odos “liftingo” efektą, taip pat jausite energijos bei jėgų antplūdį. Net ir atlikę vieną masažą jausite teigiamus poveikius, tačiau ilgalaikiai rezultatai pasiekiami šį masažą atliekant periodiškai.

   Kobido veido masažas – tai tradicinės japonų medicinos ir įvairių masažavimo technikų kombinacija. Dėl savo poveikių šis masažas yra laikomas tiek fizine, tiek emocine terapija. Šios procedūros metu veikiami specialūs taškai, greitais, lengvais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra atpalaiduojami veido raumenys, stimuliuojama odos kraujotaka, limfa ir nervų sistema. Kobido masažas yra vertinamas kaip vienas efektyviausių natūralių odos gydymo, jos būklės pagerinimo ir senėjimo požymių stabdymo metodų.

   Japoniško Kobido masažo nauda:

   • Sumažėja mimikos raukšlės, stabdomi senėjimo procesai;
   • Atstatytas odos drėgmės balansas, sureguliuota riebalinių liaukų veikla;
   • Skatinama kolageno gamyba;
   • Oda atrodo stangresnė ir elastingesnė;
   • Natūralus veido odos “liftingo” efektas, sumažintas odos suglebimas;
   • Oda atrodo skaistesnė ir švytinti;
   • Sulyginta veido odos spalva;
   • Sprendžiamos odos pigmentacijos problemos;
   • Dėl suaktyvintos kraujotakos ir limfotakos išvalomi toksinai;
   • Sumažėja tamsūs ratilai aplink akis;
   • Formuojamas veido ovalas, ryškesni veido kontūrai;
   • Pagerėjusi medžiagų apykaita, mažinamas skysčių kaupimasis;
   • Atpalaiduojami raumenys, tad išnyksta bendra raumenų įtampa;
   • Užplūsta atsipalaidavimo jausmas;
   • Sumažėja arba išnyksta galvos skausmas, migrena;
   • Sumažėja stresas, įtampa, irzlumas ir nervingumas;
   • Jaučiamas energijos ir jėgų antplūdis.

   Kaip atliekamas japoniškas Kobido masažas?

   Visų pirma, prieš atliekant Kobido masažą, specialistas atlieka Jūsų odos būklės įvertinimą, aptariama, kokių rezultatų norima ir galima pasiekti. Siekiant maksimalių rezultatų, šią procedūrą sudaro toliau nurodomi etapai.

   Prieš masažą atliekamas veido nuvalymas (masažo metu naudojamos liftinguojančios, stimuliuojamos masažo technikos, kurios reikalauja maksimalios veido odos švaros).

   Kobido masažas atliekamas su serumais ir masažiniu kremu atitinkančiu Jūsų odos būklę. Masažą sudaro kelios dalys:

   • Paruošiamoji dalis (visam veidui bendrai atliekamos liftinguojančios, stimuluojančios masažo technikos);
   • Intensyviausia masažo dalis – greitais, lengvais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais atliekamos masažo technikos iš pradžių vienai veido pusei, paskui kitai;
   • Baigiamoji masažo dalis – limfodrenažas.

   Kobido masažas, ar man gali būti atliekamas?  

   Šį masažą galima atlikti bet kokio amžiaus moterims ir vyrams. Ši procedūra yra tinkama visiems odos tipams. Kobido masažas rekomenduojamas atlikti, jei vargina šios estetinės ar sveikatos problemos:

   • Suglebusi, stangrumą ir elastingumą praradusi veido oda;
   • Mimikos ar amžiaus raukšlės;
   • Drėgmės balansą praradusi oda – per daug sausa arba per daug riebi veido oda;
   • Vargina galvos skausmas, migrena;
   • Nuolat patiriate stresą, ilgai kamuoja nuovargio jausmas.

   Kiek kobido masažo procedūrų rekomenduojama atlikti, kad galėtumėte džiaugtis akivaizdžiais rezultatais?

   Rezultatu galėsite džiaugtis jau po pirmojo masažo. Norint matyti akivaizdžius ilgalaikius rezultatus, rekomenduojame atlikti 8-10 procedūrų kursą. Pagal poreikį ir norint išlaikyti pasiektus rezultatus, rekomenduojame atlikti palaikomuosius Kobido masažus kartą į 2-4 savaites.

   Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš kobido masažo procedūrą?

   Jokio specialaus pasiruošimo prieš šį veido masažą atlikti nereikia. Kobido masažą atliekantis specialistas prieš procedūrą pasirūpins, kad Jūsų veido oda būtų nuvalyta, švari ir paruošta masažo atlikimui.

   Kaip jausiuosi po Kobido masažo?

   Šis masažas yra terapinė procedūra, tad po masažo jausite malonų atsipalaidavimą. Siekiant iš organizmo greičiau pašalinti susikaupusius toksinus, po masažo rekomenduojame gerti daug vandens.

   Kokiais atvejais nerekomenduojama atlikti Kobido masažo?

   Nors Kobido masažas yra saugus ir itin veiksmingas, tačiau yra atvejų, kai šio veido masažo atlikti nerekomenduojama. Kobido masažas negali būti atliekamas, jeigu yra nustatyti infekciniai ar virusiniai susirgimai, psoriazė, dermatitas, egzema, oda yra pažeista aknės, turite neseniai susiformavusių randų. Taip pat jei Jums neseniai atliktos injekcijos, plastinės operacijos. Esant šiems atvejams dėl masažui tinkamo atlikti laiko reikėtų individualiai pasitarti su specialistu. Taip pat nerekomenduojama šio masažo atlikti nėštumo pradžioje ar esant onkologiams susirgimams.

   DVIGUBAS POVEIKIS KARTU SU INTRACEUTICALS PROCEDŪRA!

   Procedūros metu, hiperbarinės oksigenacinės sistemos  pagalba ir aukšto slėgio deguonies srove, oda prisotinama hialurono rūgštimi bei aktyviais serumais. Procedūros metu į odą patekęs deguonis suaktyvina ląstelių regeneraciją ir oda tampa stangresnė, elastingesnė, švytinti, jaunatviška. KOBIDO masažas kartu su INTRACEUTICALS deguonies terapija – intensyvesniui estetiniam rezultatui – stangresnė ir labiau pridrėkinta oda – WOW efektas Jūsų veido odai! Plačiau apie Intraceuticals: https://lazerineklinika.lt/intraceuticals/

   KOBIDO masažas + Fresh&Glow procedūra. Kobido masažas greitais, švelniais, smūginiais, ritmiškais pirštų prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama, veido oda sustangrinama, išgaunamas liftingo efektas, APJUNGIANT su Fresh&Glow procedūra (arginino odos pilingas+Vitamino C įvedimas), pasiekiamas liftingo ir švytinčios odos efektas!

   NORISI GREITO IR AKIVAIZDAUS ATJAUNĖJIMO REZULTATO? Sprendimas vertas raudono kilimo – ULTRAFORMERIII – BE pjūvio pilnai kontūruojamas veidas po vienos procedūros! Naujos kartos HIFU.

   Skamba, kaip iš kosmoso? Patikėkite taip ir yra, tai naujos kartos HIFU veido odos liftingui, odos stangrinimui, patempimui, antakių ir vokų pakėlimui, žandikaulio linijos išryškinimui, pagurklio mažinimui. Kas turi dvigubą pagurklį – labai geri rezultatai. Unikali procedūra už prieinamą kainą. Nėra poprocedūrinio laikotarpio, nėra randų, iš karto galite sugrįžti prie savo įprastinės veiklos.

   Registracijai: https://lazerineklinika.lt/proceduros/odos-patempimas-ultragarsu-hifu-ultraformer-iii/

    

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI

   NORISI GREITO IR AKIVAIZDAUS ATJAUNĖJIMO REZULTATO? Sprendimas vertas raudono kilimo – ULTRAFORMERIII – BE pjūvio pilnai kontūruojamas veidas po vienos procedūros! Naujos kartos HIFU. Akcijos: https://lazerineklinika.lt/proceduros/odos-patempimas-ultragarsu-hifu-ultraformer-iii/#pricing-procedure

   Išbandykite kitokį Kobido masažą mūsų klinikose (odos stangrinimas+drėkinimas+primaitinimas) VIENOS procedūros metu. KITOKS Kobido masažas+Intraceuticals odos deguonies terapija 139 eur (vietoje 205 eur).

       PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku