Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Veido raukšlių ir kontūrų korekcija Radiesse injekcijomis

   Sugrąžinkite jaunam veidui būdingą V formą su “Radiesse!”

   radiesse injekcijos Ar galite prisiminti, kaip atrodėte, kai Jums buvo 16? Maždaug taip, kaip dabar, tik… jauniau. Tas pats veidas, tik jis kažkaip prarado savo formą.

   Jaučiatės jauni ir aktyvūs, bet atrodote senesni?

   Dauguma žmonių žino brandaus amžiaus problemą: kad ir kiek stengtumėtės prižiūrėti savo odą, bet įmantrių kremų, reguliarių pratimų, sveikos mitybos ir išgerto vandens kiekio nebeužtenka. Makiažas, laikui bėgant, taip pat jau nebegali paslėpti senėjimo požymių.

   Ląstelių dalijimosi procesas, kuriam vykstant oda nuolat atsinaujina, sulėtėja nuo 25–29 metų amžiaus. Oda praranda drėgmę ir elastingumą. Pirmosios smulkios raukšlės pasirodo aplink akis ir burną. Veidas tiesiog nėra toks stangrus ir lygus, kaip anksčiau, sumažėja kūno stangrumas.

   Moksliniais tyrimais nustatyta ir kliniškai patvirtinta, kad “Radiesse™” odos užpildasturi dvejopą poveikį: užpildas akimirksniu užpildo ir išlygina raukšles, be to, stimuliuoja kolageno gamybą ir taip padeda odai atsinaujinti.

   Perskaitykite ir sužinokite apie V-efektą

   radiesseJaunas veidas turi ,,V” formą, su amžiumi „V” „apsiverčia”

   Kuo jaunesnis veidas, tuo tvirtesnė oda ir aiškesni kontūrai. Veidas yra simetriškas ir yra „V” formos. Kokie geri Jūsų genai bebūtų, visų tipų oda galiausiai praranda savo tonusą. Pasikeičia veido proporcijos ir sumažėja atskirų veido dalių apimtis. Skruostai nusileidžia, smakras pasidaro nestandus ir veidas apačioje išplatėja.

   Rezultatas: jaunatviška „V” pamažu „apsiverčia” ir Jūsų amžius tampa žymiai labiau pastebimas – nors ir jaučiatės jaunatviškai.

   Radiesse™ – veido ir kūno apimčiai ir kontūrams

   Norint atstatyti jaunatvišką ir skaisčią išvaizdą, dažnai nepakanka atskirų raukšlių gydymo. Siekiant atsverti sunkio jėgos poveikį ir atgauti jaunatvišką formą, reikia atkurti tikrą veido apimtį, koreguoti kūno sritis. “Radiesse” sukuria 3D liftingo efektą ir kontūravimą, suteikdamas efektingą ir ilgalaikę veido ar kitos kūno dalies apimtį ir stimuliuodamas natūralią kolageno gamybą.

   “Radiesse™” yra užpildas, kuris iš karto atstato prarastą audinių tūrį ir sugrąžina apimtį tiksliai ten, kur ji buvo. Švelniai formuojant, gilesnės raukšlės, įdubimai ar nukarimai, pakritę skruostai dingsta, ir natūralūs veido bei kūno kontūrai sugrįžta. Tai VIENINTELIS užpildas, kuris skatina natūralią kolageno gamybą.

    

   Apimties suformavimas, suteikiant V-efektą

   Dėl gelio – matricos, “Radiesse™” sukuria greitai matomą efektą. “Radiesse™” smulkios kalcio mikrosferos stimuliuoja natūralų kolageno formavimąsi odoje, suteikdamos ilgai trunkantį apimties padidėjimą. Pats gelis, taip kaip ir mikrosferos, per tam tikrą laiką organizme visiškai suyra.

   radiesse injekcijos kainaApimties užpildas gilių raukšlių korekcijai, veido kontūrų formavimui ir išryškinimui – veiksmingas daugelyje vietų:

   Antakiai. “Radiesse™” pakelia antakius ir atveria akis.

   Smilkiniai. Įdubę smilkiniai gali būti užpildyti. Tai suteiks veidui sveikesnę, mažiau pavargusią išvaizdą.

   Skruostikauliai. Padidinta skruostikaulių apimtis paryškina veido „V”- formą ir užtikrina jaunatvišką išvaizdą.

   Ausies speneliai. Pilni ir lygūs ausų speneliai, atrodo patraukliau.

   Nosies – lūpų raukšlės. Pagilėjusios raukšlės, jungiančios nosį ir lūpų kampučius, sendina. Jos gali būti užpildomos, išryškėja skruostai, iš karto atrodysite skaisčiau ir jauniau.

   Skruostai/Įdubę skruostai. Įdubę skruostai efektyviai užpildomi “Radiesse™”.

   Marionetės – lūpų kampučių raukšlės. Liūdna ar susirūpinusi veido išraiška dingsta, kuomet šios linijos yra užpildomos.

   Nusileidęs žandikaulio kontūras. Aiškūs apatinio žandikaulio kontūrai padeda palaikyti jaunatvišką „V” veido formą.

   Nosies nugarėlė. Maži iškilimai ir įdubimai ant nosies nugarėlės gali būti užpildyti “Radiesse™” ir išlyginti.

   Smakro raukšlė (klostės). Nusileidusi smakro raukšlė – paprastai vyrams – gali būti užpildoma Radiesse™, smakras atrodys tvirtesnis.

   Smakras. Plokščias smakras padaro veidą mažiau išraiškingą. Maži iškilimai ant smakro suteikia veidui netolygią išvaizdą. Su “Radiesse™” oda atrodo natūraliai ir išraiškingai.

   Išorinė plaštakos pusė. Bėgant laikui, plaštakos kraujagyslės ir kaulai darosi vis aiškiau matomi. Kai rankų oda praranda apimtį, galima atlikti Radiesse™ injekcijas.

   Kaklas. Suglebusį, praradusų stangrumą kaklą efektyviai galima atjauninti “Radiesse™” užpildu.

   Dekolte. “Radiesse” padeda atsatyti stangrumą praradusią dekolte sritį, koreguoja raukšles.

   Pilvas. “Radiesse™” padeda užpildyti suglebusias pilvo linijas, atstatyti apimtis ir stangrumą.

   Žastai. Praradusius elastingumą, “sukritusius” žastus, galima efektyviai pakoreguoti “Radiesse™” pagalba.

   Alkūnės. “Radiesse™” padeda koreguoti ir užpildyti alkūnių laisvos odos perteklių, suteikiant jaunatvišką išvaizdą.

   Keliai. “Radiesse” pagalba koreguojama kelių forma, padeda sugrąžinti jaunatvišką stangrumą kelių srityje.

   “Radiesse™” – atstato veido ir rankų apimtį, koreguoja kūno sritis:

   Užpildas skruostikauliams, skruostams ir gilioms raukšlėms. Dėl amžiaus odoje atsirandanti drėgmės stoka ir ląstelių dalijimosi lėtėjimas lemia tai, kad oda praranda elastingumą, tonusą ir tamprumą. To proceso padariniai – gilesnės raukšlės, ypač aplink nosį ir burną, kartais – ant smakro. Tuo pačiu metu po oda esantys plonieji riebaliniai audiniai, kurie yra reikalingi stangriai ir lygiai odai palaikyti, lėtai yra. Šis apimties netekimas ypatingai išryškėja skruostikaulių ir skruostų srityse. Naudojant “Radiesse™” šios vietos švelniai pakoreguojamos. Rezultatas – sugrąžintas natūraliai matomas veido gyvybingumas ir grožis.

   Apatinio žandikaulio kontūrui, nosies formai. Kai su amžiumi oda pasidaro mažiau stangri, nusileidžia žandikaulio kontūras. Vėlgi, priežastis yra po oda esančio plonojo riebalinio audinio netekimas. Apimties atstatymas atnaujina žandikaulio kontūrus ir grąžina veidui jo ankstesnę jaunatvišką formą. Atkreipkime dėmesį, pavyzdžiui, į nosį, kuri yra veido centras ir esminis bruožas. Kai kurie iš mūsų, turi nosį, kuri kažkaip nesiderina su veidu. “Radiesse™” gali padėti performuoti ir sušvelninti nosies trūkumus. Rankos taip pat išduoda amžių. Venos ir kaulai tampa žymiai labiau matomi išorinėje plaštakos pusėje. Apimties netekimas atstatomas naudojant “Radiesse™”.

   Radiesse kūno korekcijai. Senstant sumažėja odos elastingumas, atsiranda smulkios raukšlės kaklo, dekolte srityse, sumažėja pilvo odos stangrumas, plaštakos, alkūnės ir keliai suglemba ir nebeatrodo taip patraukliai. “Radiesse™” pagalba gali būti užpildomos ir koreguojamos raukšlės, sugrąžinami kontūrai, oda pasidaro stangresnė.

   radieseKas gali atlikti “Radiesse” injekcijas ?

   “Radiesse™” preparatas turi CE sertifikatą, kuris yra Europos Sąjungos produkto saugos įvertinimas, taip pat patvirtintas FDA. Tai yra saugus produktas, tačiau Radiesse bei kitas kontūrinės plastikos injekcijas gali atlikti tik gydytojai. Mes džiaugsimės, galėdami suteikti Jums reikalingą konsultaciją veido ir kitų kūno dalių apimties atstatymo klausimais bei padeti įgyvendinti trokštamus lūkesčius. “Era Esthetic” lazerinės dermatologijos klinikoje Radiesse injekcijas atlieka didžiulę patirtį turinti gydytoja dermatovenerologė Violeta Medvedeva.

   Klausimai ir atsakymai:

   Kokia yra gydymo procedūra?

   Jūsų gydytoja paaiškins galimus gydymo variantus ir aptars, kuris Jums labiausiai tiktų. Gali prireikti tik vienos procedūros, kad būtų pasiektas optimalus gydymo naudojant “Radiesse™” rezultatas. Rezultatą matysite iškart po injekcijos.

   Kaip ilgai trunka “Radiesse™” poveikis?

   Individualūs rezultatai priklauso nuo amžiaus, odos tipo, gyvenimo būdo ir medžiagų apykaitos procesų, taip pat nuo gydytos srities. “Radiesse” dalelių struktūra suformuoja vientisą ir natūralų kontūrą, kuris daugumai pacientų trunka 18–24 mėnesius.

   Ar “Radiesse™” yra nuolatinis užpildas?

   Ne. “Radiesse” yra organizmo suskaidomas natūraliai. “Radiesse” yra 100 proc. biologiškai suderintas ir suyrantis produktas, kurio sudėtyje yra kalciohidroksilapatito sferų.

   Ar “Radiesse™” gali būti naudojamas su kitais produktais?

   Jeigu prieš tai buvo padaryta nuolatinio užpildo injekcija, tokiu atveju informuokite savo gydytoją.

   Ar “Radiesse™” gali būti jaučiamas po oda?

   Po gydymo neilgą laiko tarpą Jūs tikriausiai jausite medžiagą. Tačiau, bėgant laikui, medžiagą organizmo audiniai visiškai įsisavina ir ji nebejuntama.

   Kiek kainuoja gydymas?

   Kainos skiriasi priklausomai nuo gydymo apimties. Jūsų gydytojas informuos Jus apie kainas ir patars, kaip geriausiai ir mažiausiomis sąnaudomis Jūsų atveju būtų pasiekti norimą rezultatą.


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojami video iš oficialaus Radiesse tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Arba skambinkite telefonu:
   +370 611 77 111 Vilnius +370 611 88 111 Klaipėda
   Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje Radiesse injekcijas atlieka didžiulę patirtį turinti gydytoja dermatovenerologė Violeta Medvedeva.
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė