Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Veido raukšlių ir kontūrų korekcija Radiesse injekcijomis

Sugrąžinkite jaunam veidui būdingą V formą su “Radiesse!”

radiesse injekcijos Ar galite prisiminti, kaip atrodėte, kai Jums buvo 16? Maždaug taip, kaip dabar, tik… jauniau. Tas pats veidas, tik jis kažkaip prarado savo formą.

Jaučiatės jauni ir aktyvūs, bet atrodote senesni?

Dauguma žmonių žino brandaus amžiaus problemą: kad ir kiek stengtumėtės prižiūrėti savo odą, bet įmantrių kremų, reguliarių pratimų, sveikos mitybos ir išgerto vandens kiekio nebeužtenka. Makiažas, laikui bėgant, taip pat jau nebegali paslėpti senėjimo požymių.

Ląstelių dalijimosi procesas, kuriam vykstant oda nuolat atsinaujina, sulėtėja nuo 25–29 metų amžiaus. Oda praranda drėgmę ir elastingumą. Pirmosios smulkios raukšlės pasirodo aplink akis ir burną. Veidas tiesiog nėra toks stangrus ir lygus, kaip anksčiau, sumažėja kūno stangrumas.

Moksliniais tyrimais nustatyta ir kliniškai patvirtinta, kad “Radiesse™” odos užpildasturi dvejopą poveikį: užpildas akimirksniu užpildo ir išlygina raukšles, be to, stimuliuoja kolageno gamybą ir taip padeda odai atsinaujinti.

Perskaitykite ir sužinokite apie V-efektą

radiesseJaunas veidas turi ,,V” formą, su amžiumi „V” „apsiverčia”

Kuo jaunesnis veidas, tuo tvirtesnė oda ir aiškesni kontūrai. Veidas yra simetriškas ir yra „V” formos. Kokie geri Jūsų genai bebūtų, visų tipų oda galiausiai praranda savo tonusą. Pasikeičia veido proporcijos ir sumažėja atskirų veido dalių apimtis. Skruostai nusileidžia, smakras pasidaro nestandus ir veidas apačioje išplatėja.

Rezultatas: jaunatviška „V” pamažu „apsiverčia” ir Jūsų amžius tampa žymiai labiau pastebimas – nors ir jaučiatės jaunatviškai.

Radiesse™ – veido ir kūno apimčiai ir kontūrams

Norint atstatyti jaunatvišką ir skaisčią išvaizdą, dažnai nepakanka atskirų raukšlių gydymo. Siekiant atsverti sunkio jėgos poveikį ir atgauti jaunatvišką formą, reikia atkurti tikrą veido apimtį, koreguoti kūno sritis. “Radiesse” sukuria 3D liftingo efektą ir kontūravimą, suteikdamas efektingą ir ilgalaikę veido ar kitos kūno dalies apimtį ir stimuliuodamas natūralią kolageno gamybą.

“Radiesse™” yra užpildas, kuris iš karto atstato prarastą audinių tūrį ir sugrąžina apimtį tiksliai ten, kur ji buvo. Švelniai formuojant, gilesnės raukšlės, įdubimai ar nukarimai, pakritę skruostai dingsta, ir natūralūs veido bei kūno kontūrai sugrįžta. Tai VIENINTELIS užpildas, kuris skatina natūralią kolageno gamybą.

 

Apimties suformavimas, suteikiant V-efektą

Dėl gelio – matricos, “Radiesse™” sukuria greitai matomą efektą. “Radiesse™” smulkios kalcio mikrosferos stimuliuoja natūralų kolageno formavimąsi odoje, suteikdamos ilgai trunkantį apimties padidėjimą. Pats gelis, taip kaip ir mikrosferos, per tam tikrą laiką organizme visiškai suyra.

radiesse injekcijos kainaApimties užpildas gilių raukšlių korekcijai, veido kontūrų formavimui ir išryškinimui – veiksmingas daugelyje vietų:

Antakiai. “Radiesse™” pakelia antakius ir atveria akis.

Smilkiniai. Įdubę smilkiniai gali būti užpildyti. Tai suteiks veidui sveikesnę, mažiau pavargusią išvaizdą.

Skruostikauliai. Padidinta skruostikaulių apimtis paryškina veido „V”- formą ir užtikrina jaunatvišką išvaizdą.

Ausies speneliai. Pilni ir lygūs ausų speneliai, atrodo patraukliau.

Nosies – lūpų raukšlės. Pagilėjusios raukšlės, jungiančios nosį ir lūpų kampučius, sendina. Jos gali būti užpildomos, išryškėja skruostai, iš karto atrodysite skaisčiau ir jauniau.

Skruostai/Įdubę skruostai. Įdubę skruostai efektyviai užpildomi “Radiesse™”.

Marionetės – lūpų kampučių raukšlės. Liūdna ar susirūpinusi veido išraiška dingsta, kuomet šios linijos yra užpildomos.

Nusileidęs žandikaulio kontūras. Aiškūs apatinio žandikaulio kontūrai padeda palaikyti jaunatvišką „V” veido formą.

Nosies nugarėlė. Maži iškilimai ir įdubimai ant nosies nugarėlės gali būti užpildyti “Radiesse™” ir išlyginti.

Smakro raukšlė (klostės). Nusileidusi smakro raukšlė – paprastai vyrams – gali būti užpildoma Radiesse™, smakras atrodys tvirtesnis.

Smakras. Plokščias smakras padaro veidą mažiau išraiškingą. Maži iškilimai ant smakro suteikia veidui netolygią išvaizdą. Su “Radiesse™” oda atrodo natūraliai ir išraiškingai.

Išorinė plaštakos pusė. Bėgant laikui, plaštakos kraujagyslės ir kaulai darosi vis aiškiau matomi. Kai rankų oda praranda apimtį, galima atlikti Radiesse™ injekcijas.

Kaklas. Suglebusį, praradusų stangrumą kaklą efektyviai galima atjauninti “Radiesse™” užpildu.

Dekolte. “Radiesse” padeda atsatyti stangrumą praradusią dekolte sritį, koreguoja raukšles.

Pilvas. “Radiesse™” padeda užpildyti suglebusias pilvo linijas, atstatyti apimtis ir stangrumą.

Žastai. Praradusius elastingumą, “sukritusius” žastus, galima efektyviai pakoreguoti “Radiesse™” pagalba.

Alkūnės. “Radiesse™” padeda koreguoti ir užpildyti alkūnių laisvos odos perteklių, suteikiant jaunatvišką išvaizdą.

Keliai. “Radiesse” pagalba koreguojama kelių forma, padeda sugrąžinti jaunatvišką stangrumą kelių srityje.

“Radiesse™” – atstato veido ir rankų apimtį, koreguoja kūno sritis:

Užpildas skruostikauliams, skruostams ir gilioms raukšlėms. Dėl amžiaus odoje atsirandanti drėgmės stoka ir ląstelių dalijimosi lėtėjimas lemia tai, kad oda praranda elastingumą, tonusą ir tamprumą. To proceso padariniai – gilesnės raukšlės, ypač aplink nosį ir burną, kartais – ant smakro. Tuo pačiu metu po oda esantys plonieji riebaliniai audiniai, kurie yra reikalingi stangriai ir lygiai odai palaikyti, lėtai yra. Šis apimties netekimas ypatingai išryškėja skruostikaulių ir skruostų srityse. Naudojant “Radiesse™” šios vietos švelniai pakoreguojamos. Rezultatas – sugrąžintas natūraliai matomas veido gyvybingumas ir grožis.

Apatinio žandikaulio kontūrui, nosies formai. Kai su amžiumi oda pasidaro mažiau stangri, nusileidžia žandikaulio kontūras. Vėlgi, priežastis yra po oda esančio plonojo riebalinio audinio netekimas. Apimties atstatymas atnaujina žandikaulio kontūrus ir grąžina veidui jo ankstesnę jaunatvišką formą. Atkreipkime dėmesį, pavyzdžiui, į nosį, kuri yra veido centras ir esminis bruožas. Kai kurie iš mūsų, turi nosį, kuri kažkaip nesiderina su veidu. “Radiesse™” gali padėti performuoti ir sušvelninti nosies trūkumus. Rankos taip pat išduoda amžių. Venos ir kaulai tampa žymiai labiau matomi išorinėje plaštakos pusėje. Apimties netekimas atstatomas naudojant “Radiesse™”.

Radiesse kūno korekcijai. Senstant sumažėja odos elastingumas, atsiranda smulkios raukšlės kaklo, dekolte srityse, sumažėja pilvo odos stangrumas, plaštakos, alkūnės ir keliai suglemba ir nebeatrodo taip patraukliai. “Radiesse™” pagalba gali būti užpildomos ir koreguojamos raukšlės, sugrąžinami kontūrai, oda pasidaro stangresnė.

radieseKas gali atlikti “Radiesse” injekcijas ?

“Radiesse™” preparatas turi CE sertifikatą, kuris yra Europos Sąjungos produkto saugos įvertinimas, taip pat patvirtintas FDA. Tai yra saugus produktas, tačiau Radiesse bei kitas kontūrinės plastikos injekcijas gali atlikti tik gydytojai. Mes džiaugsimės, galėdami suteikti Jums reikalingą konsultaciją veido ir kitų kūno dalių apimties atstatymo klausimais bei padeti įgyvendinti trokštamus lūkesčius. “Era Esthetic” lazerinės dermatologijos klinikoje Radiesse injekcijas atlieka didžiulę patirtį turinti gydytoja dermatovenerologė Violeta Medvedeva.

Klausimai ir atsakymai:

Kokia yra gydymo procedūra?

Jūsų gydytoja paaiškins galimus gydymo variantus ir aptars, kuris Jums labiausiai tiktų. Gali prireikti tik vienos procedūros, kad būtų pasiektas optimalus gydymo naudojant “Radiesse™” rezultatas. Rezultatą matysite iškart po injekcijos.

Kaip ilgai trunka “Radiesse™” poveikis?

Individualūs rezultatai priklauso nuo amžiaus, odos tipo, gyvenimo būdo ir medžiagų apykaitos procesų, taip pat nuo gydytos srities. “Radiesse” dalelių struktūra suformuoja vientisą ir natūralų kontūrą, kuris daugumai pacientų trunka 18–24 mėnesius.

Ar “Radiesse™” yra nuolatinis užpildas?

Ne. “Radiesse” yra organizmo suskaidomas natūraliai. “Radiesse” yra 100 proc. biologiškai suderintas ir suyrantis produktas, kurio sudėtyje yra kalciohidroksilapatito sferų.

Ar “Radiesse™” gali būti naudojamas su kitais produktais?

Jeigu prieš tai buvo padaryta nuolatinio užpildo injekcija, tokiu atveju informuokite savo gydytoją.

Ar “Radiesse™” gali būti jaučiamas po oda?

Po gydymo neilgą laiko tarpą Jūs tikriausiai jausite medžiagą. Tačiau, bėgant laikui, medžiagą organizmo audiniai visiškai įsisavina ir ji nebejuntama.

Kiek kainuoja gydymas?

Kainos skiriasi priklausomai nuo gydymo apimties. Jūsų gydytojas informuos Jus apie kainas ir patars, kaip geriausiai ir mažiausiomis sąnaudomis Jūsų atveju būtų pasiekti norimą rezultatą.


Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojami video iš oficialaus Radiesse tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
+370 611 77 111 Vilnius +370 611 88 111 Klaipėda
Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje Radiesse injekcijas atlieka didžiulę patirtį turinti gydytoja dermatovenerologė Violeta Medvedeva.
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku