Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Sveika gyvensena (Longevity), tyrimai

   SVEIKA GYVENSENA/LONGEVITY –  tyrimai, individualus sveikos gyvensenos planas, intraveninė terapija (lašelinės)

   Pasaulinė sveikatos organizacija pagrindiniais funkcinės medicinos,  sveikos gyvensenos komponentais įvardija racionalią mitybą, optimalų fizinį aktyvumą ir žalingų įpročių atsisakymą. Kai kurie specialistai šiuos kompleksinius veiksnius siūlo papildyti grūdinimusi, asmens higiena,  psichologine gerove ir racionaliu poilsiu. Visi daugiau ar mažiau žinome ir apie žalingus įpročius bei jų keliamą grėsmę sveikatai, apie sveiką mitybą, mitybos piramidę, „sveikus“ ir „nesveikus“ maisto produktus. Nuo vaikystės ir mokykloje gauname nemažai žinių apie tai, kaip ir kiek reikia judėti, kad būtume sveiki, kaip koreguoti savo laikyseną, kad išvengti  stuburo ir kitų problemų.  Žinome, kad reikia išmokti susidoroti su stresu, nes jis alina visą organizmą ir skatina ankstyvą senėjimą, vengti toksinių medžiagų bei užtikrinti pilnavertį kūno aprūpinimą mitybinėmis medžiagomis, kad kuo ilgiau būtume sveiki, energingi ir galėtume džiaugtis gyvenimo pilnatve.

   LONGEVITY – prevencinius veiksmus jau reikia pradėti nuo pat jaunystės, jei norime brandžiame amžiuje džiaugtis aktyviu, funkcionaliu kūnu, normalia sveikata, savo amžiuje sveika ir gražia išvaizda. Mūsų ilgaamžiškumui yra vieni svarbiausių faktorių mityba, judėjimas ir miegas, tai įtakoja ir mūsų odos, plaukų kokybę, išvaizdą bei gerą savijautą. Mūsų klinikoje yra personalizuotas požiūris į kiekvieną Pacientą, todėl labai individualiai prieiname prie jo sveikatos, gyvenimo įpročių. Subalansuotas gyvenimo būdas, tai “raktas” į gerą savijautą.

   Išskirtinai mūsų klinikose Jums siūlome LONGEVITY kompleksinius sprendimus, kartu su NAD intravenine terapija (lašelinėmis).

   NAD lašelinės kokteilio unikali formulė – sulėtina senėjimo procesus!
   ILGAAMŽIŠKUMAS su inovatyviu kokteiliu:
   •  Sulėtintas senėjimo procesas.
   •  Energijos gamyba.
   •  Pagerėjusi nuotaika.
   •  Sumažėjęs stresas.
   •  Sumažėjęs nerimas.
   •  Pagerėjusi miego kokybė.
   NAD – tai natūrali medžiaga, kuri egzistuoja ir mūsų organizme, todėl yra lengvai organizmo įsisavinama. Plačiau: https://lazerineklinika.lt/proceduros/laselines/

   Sveika gyvensena, kuo ji ypatinga? Kokiu būdu yra taikoma?

   Sveika gyvensena fokusuojasi į ligos ištakų radimą ir koregavimą pagal sistemų biologijos principus. Individualių konkrečiam žmogui būdingų priežasčių ieškoma, taikant gausias šiuolaikines mitybos mokslo, genomo ir epigenomo žinias ir galimybes. Šios žinios pritaikomos, parenkant individualizuotas mažos rizikos intervencijas – mitybos, judėjimo, poilsio ir miego, perteklinio streso, toksinio krūvio mažinimo, papildų vartojimo planus. Juos įgyvendinant, yra paveikiamos molekulinės ir ląstelių sistemos, kas sudaro palankiausias sąlygas sveikatos atstatymui ir išsaugojimui.

   „Era Esthetic Avenue“ klinikoje Vilniuje Jums pristatome sveikatinimo paslaugas –  žmonėms, kurie siekia, kad sveika gyvensena taptų jų gyvenimo būdu. Tam pirmiausia būtina rimta ir giliai suvokta vidinė motyvacija, supratimas, kam to reikia ir planas su realistiškais išmatuojamais tikslais.

   Sveikos gyvensenos paslaugos derinamos su įprastais šiuolaikinės sveikatos priežiūros principais ir apima reguliarius tyrimus, periodišką individualizuotą maisto papildų vartojimą,  pilnavertės mitybos raciono parinkimą, esant poreikiui, specializuotų lašelinių terapiją su vitaminų ir antioksidantų intraveniniais kokteiliais, kurie ne tik atstato medžiagų trūkumą, bet veikia ir kaip ANTI – AGING priemonė.

   Sveikos gyvensenos rekomendacijų taikymas, video apie plaukų priežiūrą, plaukų slinkimo gydymą.

   Bėgant metams mūsų kūnas keičiasi, organizmas praranda vis daugiau drėgmės, mažėja kolageno sintezė, oda praranda elastingumą ir stangrumą, todėl gydytojo parinkta tinkama intraveninė terapija, greta kitų priemonių, ne tik gerins išvaizdą, bet teigiamai veiks visą žmogaus organizmą, suteiks energijos ir nutolins senėjimą.

   ANTI – AGE intraveninė terapija Jūsų organizmą aprūpins ne tik reikiamais vitaminais, bet ir pasirūpins ląstelių gyvybingumu, veiks kaip antioksidantas, apsaugos nuo laisvųjų radikalų poveikio, kurie tiesiogiai atsakingi už odos senėjimą.

   Vitaminų kompleksas, tai kaip imuninės sistemos „boosteris“ užpildas, kuris užtikrina odos, plaukų sveikatą, teigiamai veikia endokrininę sistemą bei širdies veiklą. Vitaminai yra būtini visų audinių augimui, vystymuisi, atkūrimui ir kolageno formavimuisi.

   Mikroelementai pagerina kraujotaką ir sumažina per didelį kraujagyslių tonusą,  todėl teigiamai veikia turinčius padidėjusį arterinį kraujospūdį bei sergančius obstrukcinėmis plaučių ligomis (bronchine astma, lėtine obstrukcine plaučių liga), padeda palaikyti sveiką ir subalansuotą imuninę sistemą.

   „Era Esthetic‘ klinikose, medicinos gydytoja Algė Ivaškevičė nukreips Jūs reikiamiems tyrimams, kurie padės specifiškai ir jautriai įvertinti medžiagų apykaitą, virškinimą ir maisto pasisavinimą, mitybinių medžigų deficitus ar toksines pažaidas. Po to parinks Jums tinkamą ir priimtiną sveikos gyvensenos programą, rekomenduos Jūsų sveiko balanso atkūrimui reikalingus maisto papildus ar intraveninius kokteilius, ir visa tai vieno vizito metu – taupant Jūsų laiką, profesionaliai, rūpestingai ir gerinant Jūsų gyvenimo kokybę.

   Pradėkime nuo KONSULTACIJŲ

   Su Klientu peržiūrime ir aptariame, kuriose fiziologinėse sistemose yra žymesni funkciniai nukrypimai arba pasireiškia klinikinis disbalansas: virškinimo/pasisavinimo, biotransformacijos ir šalinimo, imuniteto ir uždegimo reguliavimo, komunikacijos (hormonų ir neuronešiklių), energijos gamybos, transportinėse (pvz. kraujotaka, limfotaka), struktūrinio vientisumo (pvz. oda, gleivinės). Pagal tai parenkamas tyrimų ir keičiamų gyvensenos veiksnių korekcijos gydymo planas. Medžiagų (vitaminų, riebiųjų rūgščių, mineralų) trūkumui įvertinti gali būti atliekami kraujo tyrimai arba, vertinant ilgesnį laikotarpį, plauko sudėties tyrimai.  Greta įprastų vienkartinių hormonų koncentracijos tyrimų, kartais tiriamas jų kitimas paros bėgyje ar jų metabolitai (apykaitos produktai). Nuo geros virškinimo trakto veiklos priklauso mūsų individualus gebėjimas pasisavinti reikiamas medžiagas, todėl kartais tiriame virškinimo fermentų aktyvumą, maisto produktų toleravimą ir kt.

   Jie Klientui aktualu išsaugoti puikią sveikatą ir gerą gyvenimo kokybę kuo ilgiau, išvengti ar nutolinti lėtines neinfekcines ligas (širdies – kraujagyslių, diabetas, onkloginės ligos, sąnarių degeneracinės ligos, demencija) galime įvertinti jo genetinius polinkius, rizikas ir pagal tai parinkti ilgalaikį gyvensenos planą ir priežiūrą jo įgyvendinime su bioginių žymenų monitoravu.

   Sveikos gyvensenos konsultacijos metu Klientui pateikiamas keičiamų gyvensenos veiksnių planas – receptas, apimantis mitybą, jei reikia, maisto papildus, fizinį krūvį ir poilsį, distreso šalinimą, bei tyrimus.

   Kada verta konsultuotis? 

   Esant plaukų slinkimui, įvairioms virškinimo problemoms, vidurių užkietėjimui, kai kamuoja nemiga, lėtinis stresas, libido sumažėjimas, hormonų svyravimai, nuotaikų kaita, išsekimas.

    Genetiniai tyrimai, kurie individualiai bus paskiriami gydytojo:

   • Virškinimo sistemos tyrimas. Ištiriama virškinimo sistemos kokybė, mikrobioma, uždegiminis lygis, metabolizmo balansas ir infekcijos. Tyrimo metu nustatoma koks yra nuokrypis nuo normos, pagal šiuos duomenis bus sudarytas tinkamiausias gydymo planas, subalansuojantis organizmo funkcijas.
   • Amino rūgščių testas. Amino rūgštys yra ypatingai svarbios organizmo „statybinės medžiagos“, todėl jų balansas organizme turi būti reikiamas, kad organizmas ir bendra žmogaus savijauta būtų gera. Amino rūgščių pagalba skatinama kalogeno sintezė, taip pat rūgštys skatina protinę veiklą, išlaiko baltymų balansą.
   • Kortizolio/streso vertinimo bazinis tyrimas. Šio tyrimo rezultatas padeda išsiaiškinti kodėl atsiranda depresija, sutrinka koncentracija, atsiranda svorio augimas, nemiga, susilpnėja imunitetas ir pan.
   • Toksinų testas. Parodo kiek žmogaus organizmas yra prikaupęs toksinų ir kiek jis yra užterštas. Būtent dėl toksinų gali atsirasti tokios problemos, kaip plaukų slinkimas, alopecija, depresija, dermatitas, virškinimo sutrikimai, imuniteto nusilpimas, uždegiminiai procesai ir pan.
   • Bendras organizmo tyrimas. Šis tyrimas – vienas pagrindinių, apžvelgiančių daugelio organizmo sistemų veiklą parenkant „anti-age“ terapijos programą. Toksinų, oksidacijos pažaidų, makro medžiagų ir mikro elementų kiekį. Taip pat riebiųjų rūgščių apykaitą, neuronešiklių būklę, detoksikacijos proceso efektyvumą, cheminių ir mikrobiologinių toksinų kiekį.
   • Lytinių hormonų metabolitai. Papildo informaciją gaunamą iš lytinių hormonų lygių kraujyje nustatymo – parodo, kaip jie metabolizuojami ir testas išryškina nepakankamumą bei disbalansą. Gydymas yra skiriamas, jei lytinių hormonų koncentracija kraujyje yra normali, bet yra netinkamo disbalanso ir nepakankamumo požymių.
   • Metabolizmo testas. Šis testas gali išaiškinti kaip veikia metabolizmo procesai, kurioje vietoje stringa organizmo funkcijos, ko trūksta organizmui, ir kokiomis medžiagomis jį reikėtų papildyti lašelinių pagalba.
   • Riebiųjų rūgščių, EPA, DHA, ALA įvertinimas. Bet kokios uždegiminės būklės, riebiųjų rūgščių pasisavinimo ir mitybos nepakankamumas. Ankstyvas senėjimas ir lėtinių ligų rizika. Šis testas būtinas kiekvienam, kuris rūpinasi savo išvaizda ir yra aktuali prevencija prieš senėjimą.
   • Genetinis plaukų tyrimas – individualiam plaukų slinkimo gydymui, kurio metu analizuojami genetiniai faktoriai turintys įtakos plaukų slinkimo gydymui. Po šio tyrimo pateikiamas išsamus išaiškinimas apie individualias genetines savybes ir jų ryšį su plaukų slinkimu.
   • Genetinis maisto ir svorio tyrimas – išsamiausia genetinė analizė, kai analizuojamos 384 genetinės variacijos, susijusios su svorio reguliavimu, atsaku į fizinį krūvį, maisto produktų netolerancija ir maistinių medžiagų apykaita.
   • Genetinis svorio tyrimas: Šis testas rekomenduojamas vyrams ir moterims virš 30 m amžiaus, kuriems svarbi prevencija prieš senėjimą. Skiriamas tiems, kurių šeimos istorijoje – genetika buvo nulemta senėjimo procesų. Šis testas rekomenduojamas tiems, kurie nori sekti savo senėjimo procesą ir jį pristabdyti pakeisdami gyvenimo būdą, maitinimosi rėžimą, apjungiant kartu su individualia „anti-age“ terapija, reikalingais specializuotais papildais.
   • Žarnyno mikrobiomos tyrimas. Žarnyno mikrobiomos analizė suteikia galimybę ištirti Jūsų žarnyno bakterijas- nustatyti, kokios bakterijos gyvena žarnyne, kiek jų yra ir kaip jos veikia Jūsų organizmą. Mikrobiomos analizės metu paaiškės ar Jūsų mityba ir žarnyno ekosistema yra gerai subalansuotos, ar reikia pakeisti mitybą norint paveikti bakterijų sudėtį ir pagerinti sveikatą.
   • Padidėjusio jautrumo maistui tyrimas – speciali technologija padėsianti ištirti specifinius IgG antikūnius, kurie labai tiksliai parodys padidėjusį jautrumą tam tikriems maisto produktams, kuriems alerginiai testai netoleravimo nerodo.

   Specialūs testai, pagal poreikį:

   • Gluteno netoleravimas, laktozės netoleravimas, genetinis miego tyrimas ir pan.

   KARDIOLOGINIAI TYRIMAI:

   • Oksiduotas MTL (neprisotintos riebiosios rūgštys itin jautrios oksidacijai. Peroksiduoti lipidai ląstelių membranose praranda savo funkcijas. Peroksiduotos MTL dalelės skatina kraujagyslių senėjimą, aterosklezę ir didina koronarinę riziką).
   • LIPIDgen (12 SNPs) – tiria genų polimorfizmą lipidų apykaitos sutrikimus.
   • Liposcan – MTL ir DTL subfrakcijų tyrimas. Padeda nustatyti infarkto riziką. Infarktas įvyksta tiek žmonėms kurių cholesterolis aukštas, žemas arba normalus. Individualūs MTL kiekio ir dydžio pasiskirstymo ypatumai labai svarbūs vertinant riziką. Mažos MTL dalelės yra labai aterogeniškos ir tą svarbu išmatuoti. Nustačius, kad aterogeniškų MTL dalelių yra daug, šis tyrimas padeda nustatyti padidėjimo priežastis, pvz. genetines ir pagal tai parinkti individualų gydymą. Gydymas gali apimti medikamentinį ir specialų gyvensenos, mitybos planą.

   VIRŠKINIMO SISTEMOS TYRIMAI:

   • GI MAP – virškinimo trakto mikrobinis tyrimas. Bakteriniai, virusiniai, parazitiniai patogenai, H.Pylori virulentiškumo faktoriai, normalių saprofitinių bakterijų kiekiai, tipai, disbiozės sukėjai/ išvešėjusios bakterijos, mielės ir grybeliai, potencialūs automininiai trigeriai, parazitai ir kirmėlės, žarnyno būklės žymenys (virškinimo, uždegimo, imuniniai, kraujavimo, beta-gliukuronidazė), atsparumas antibiotikams.
   • GIFX – matuoja svarbiausius virškinimo trakto funkcijos biomarkerius, suteikia daug klinikinės informacijos apie virškinimo kokybę, žarnyno uždegimą, mikrobiomą, kuri apsprendžia ne tik virškinamojo trakto būklę, bet ir bendrą savijautą bei sveikatą. Matomi rezultatai atspindi 3 esmines virškinamojo trakto sveikatą rodančias funkcijas: virškinimą, uždegimą, mikrobiomą. Pateikiami biomarkeriai 5 funkcinėse kategorijose: nepakankamas virškinimas, uždegimas, disbiozė, metabolinis disbalansas ir infekcijos.
   • GI360 Essentials, GI360 x2, x1 – GI360 Essentials Profile, x2 iš 2 ėminių, ir 3 ėminių, rodo kliniškai vertingą išmatų profilį. Atliekamas taikant daugininį PGR molekulinį tyrimą, kartu su auginimu terpėse ir MALDI-TOF metodika, jautriu biocheminiu tyrimu ir mikroskopavimu nustatoma patogenų, virusų, parazitų ir bakterijų būklė, kuri prisideda ar palaiko ūmius ar lėtinius virškinamojo trakto sutrikimus ar ligas.
   • GI Effects (GIFX) Microbial Ecology Profile – GI Effects Mikrobų Ekologijos Profilio testas rodo žarnyno bakterijų sudėtį, padeda nustatyti dominuojančias, oportunistines, patogenines bakterijas, naudojant DNR analizę. Papildomai padeda monitoruoti mikroflorą, kuri apsaugo nuo patogenų. Tiriama molekuliniu ir mikrospkopiniu būdu, technologija atitinka parazitų nustatymo standartus, o PCR technologija leidžia ištirti anaerobinę mikroflorą.

   MITYBOS IR METABOLIZMO TYRIMAI:

   • Bloodspot Fatty Acids – riebiųjų rūgščių disbalansas gali sukelti ar prisidėti prie daugelio lėtinių ligų. Šis testas vertina svarbų esminių “Omega-6” ir “Omega-3” riebalinių rūgščių balansą ir gali parodyti, kokių mitybos pokyčių arba papildų reikia korekcijai.
   • Organic Acids Test (OAT) – išsamus paciento metabolinis vaizdas su daugiau kaip 70 markerių. Įvertinami žarnyno bakterijų ir mieliagrybių veiklos rezultatai. Virš normos išvešėję mikroorganizmai gali sukeltti sveikatos sutrikimus, ligas, ypač lėtines. Pokyčiai galimi dėl gausaus antibiotikų vartojimo, cukraus dietoje, imuninės sistemos sutrikimų, infekcijų, genetinių faktorių. Šis testas taip pat parodo vitaminų ir mineralų lygį, oksidacinį stresą, neuronešiklių balansą, oksalatų apykaitos žymenis, kurie susiję su daugeliu lėtinių ligų.
   • Organix Comprehensive – tai mitybinis testas parodantis organinių rūgščių apykaitą ir ląstelės metabolinius procesus. Papildomi veritinimai pritaikyti vaikams! Metabolinių “blokų” nustatymas leidžia individualiai parinkti korekcijas ir gauti geriausią atsaką. Organinės rūgštys yra tarpiniai metabolitai, susidarantys centrinėje energijos gamyboje, detoksikacijos procese, neurotransmiterių skilime, virškinamojo trakto mikrobų veikloje.
   • Metabolomix+, unikalus mitybinių testų derinys esminiams mitybiniams biomarkeriams vertinti. Neinvazinis patogus tyrimas įvertinti poreikius: antioksidantų, B vitaminų, mineralų, virškinimo fermentų papildymo,  amino rūgščių ir riebiųjų rūgščių.

   HORMONŲ TYRIMAI:

   • Adrenal Stress (Adrenal Function Profile) – seilių tyrimas, matuojamas DHEA ir paros kortizolio lygis 4 kartus. Šiuo tyriamuoju metodu pilnai įvertinama antinksčių kortikotropinė funkcija. Galima nustatyti hormonų perteklių ar trūkumą, paros kreivės poslinkius, gebėjimą atsistatyti po streso, atskirti ar stresas virsta distresu, kurie dirgikliai (emociniai, fiziniai ) sukelia didžiausią stresą,
   • DUTCH Adrenal – seilių tyrimas, matuojami DHEA ir paros kortizono, kortizolio ir jų metabolitų (a, b -THF, b-THE) lygiai, 4 kartus.
   • DUTCH Sex Hormone Metabolites – vertinamas pakaitinės hormonų terapijos poveikis ir vyksta bazinių hormonų apykaitos matavimams.
   • Comprehensive Melatonin Profile – melatonino paroje kitimo tyrimas.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku