Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Kojų kraujagyslinių darinių, išsiplėtusių kapiliarų šalinimas GentleMax Pro lazeriu

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registracija

   koju kapiliaru salinimasKojų kraujagyslinių darinių, išsiplėtusių kapiliarų šalinimas GentleMax Pro lazeriu

   Išsiplėtusios kojų venos, paviršinių odos kraujagyslių išsiplėtimas (teleangiektazijos), kraujagysliniai dariniai gali atsirasti 30-40% žmonių. Šias nemalonias ir estetiškai nepatrauklias problemas, kurios pažeidžia veido ir kūno odą, galima lengvai ir greitai pašalinti naudojant modernią GentleMax Pro lazerio sistemą.


   Kodėl atsiranda kraujagyslinių darinių?

   Kraujagyslinių darinių atsiradimo priežasčių gali būti įvairių. Pagrindiniai faktoriai:

   • genetinis paveldimumas;
   • veninės kraujotakos sutrikimai;
   • vožtuvų nesandarumas;
   • hormoniniai pakitimai;
   • odos ir poodinio audinio sutrikimai;
   • kraujo krešėjimo sutrikimai;
   • nėštumas ar menopauzė;
   • kontraceptinių tablečių vartojimas;
   • traumos ar fizinis krūvis;
   • ilgas stovėjimas ar sedėjimas;
   • amžius;

   Kaip susidaro išsiplėtusios kraujagyslės?

   Išsiplėtę kojų kapiliarai yra dėl įvairių priežasčių priežasčių atsiradusios smulkios kraujagyslės odos paviršiuje, kurios gali atsirasti bet kurioje kūno srityje. Tai rausvos, melsvos spalvos pavieniai kapiliarai arba išplitęs įvairaus diametro kraujagyslių tinklas. Šios kraujagyslės yra trapios ir lengvai pažeidžiamos vidinių ir išorinių faktorių, tokių kaip spaudimas, trynimas ir išryškėja dėl įvairių priežasčių, tokiu kaip stovimas darbas, paveldimas kolageno skaidulų silpnumas, nėštumas, saulės poveikis. Efektyviausias būdas pašalinti išsiplėtusius kapiliarus yra lazeris.

   Kodėl Candela Medical GentleMax Pro yra efektyvus lazeris?

   koju kapiliaru gydymasCandela Medical GentleMax Pro – tai kompleksinė lazerinė sistema, kuri apjungia du lazerius – GentleLase Pro Aleksandrito lazerį (bangos ilgis 755 nm) ir GentleYag Pro lazerį (bangos ilgis 1064 nm).

   Lazerio išskirtinumai:

   – Šis naujos kartos lazeris pasižymi optimaliu parametrų deriniu (lazerio bangos galingumas, skleidžiamo impulso trukmė), reikalingu efektyviam kraujagyslių gydymui ir plačiai taikomas išsiplėtusių kapiliarų ir paviršinių venų šalinimui.

   • Procedūra atliekama šiuo lazeriu yra neskausminga ir greita (trunka apie 5-15 minučių).
   • Nd:Yag lazeris vienu metu pagerina odos estetinę būklę ir pašalina išsiplėtusius darinius
   • Candela Medical GentleYag Pro lazeris yra pačios didžiausios galios 1064 nm Nd:Yag lazeris, kuriuo efektyviai šalinami veido ir kūno kraujagysliniai dariniai, kojų venos ir atliekamas odos atjauninimas.

   Mūsų klinikoje naudojamas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos) patvirtintas pačios naujausios kartos GentleMax Pro lazeris.

   Kaip atliekama kraujagyslinių darinių šalinimas lazeriu?

   Lazerio išskiriamą šviesą sugeria kraujagyslėse esantis hemoglobinas, o aplinkinė oda lieka nepaliesta, kraujagyslės sienelės sulimpa ir natūraliai pasišalina iš organizmo.

   Ilgųjų impulsų, didelio galingumo GentleYag Pro lazeris išskiria šviesos spindulį, kurį sugeria išsiplėtę kapiliarai ar paraudimą sudarantis smulkių kraujagyslių tinklas. Lazerio energija paverčiama šiluma, kraujagyslių sienelės sulimpa ir tokiu būdu sunyksta, o aplinkui esanti oda išlieka nepakitusi. Išsiplėtusios kraujagyslės, hemangiomos, kt. kraujagysliniai dariniai akivaizdžiai mažėja ir blunka, pašalinami be jokių žymių.

   Kokioms problemoms spręsti skirta procedūra?

   • išsiplėtusių kapiliarų (teleangiektazijų) šalinimui;
   • kraujagyslių šalinimui veido srityje;
   • rozacea gydymui;
   • kuperozės gydymui;
   • kraujagyslinių tinklelių gydymui;
   • kraujagyslinių žvaigždučių, venų varikozės šalinimui ir gydymui kojų srityje.

   Ar  procedūra yra skausminga?

   Candela Medical GentleMax Pro lazeryje integruota patentuota dinamiška šaldymo sistema DCD apsaugo viršutinį odos sluoksnį ir užtikrina komfortišką procedūrą, kurios metu jaučiamas nežymus dilgčiojimas, o paraudimas išnyksta per trumpą laiką.

   Kokie yra kapiliarų šalinimo lazeriu procedūros rezultatai?

   Nuotraukos: Prieš Gentle YAG; Iš karto po procedūros; 4 mėnesiai po procedūros

   išsiplėtę kapiliarai ant kojų


   Nuotraukos: Prieš Gentle YAG; Iš karto po paviršinių venų šalinimo procedūros

   išsiplėtę kojų kapiliarai


   Kokie yra šios procedūros privalumai?

   Efektyvi. Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu yra efektyviausias būdas, siekiant pašalinti kraujagyslinius darinius.

   Komfortabili. Anestezijos dėka nėra skausmingų pojūčių procedūros metu ir po jos.

   Estetiška. Po lazerinio kapiliarų šalinimo nelieka jokių žymių.

   Saugi. Kraujagyslių šalinimas lazeriu visiškai saugus, lazerio šviesos spindulys veikia tik norimą pašalinti kraujagyslę ar jų tinklelį, visiškai nepaliečiant aplinkinių audinių.

   Tausojanti. Poprocedūrinis laikotarpis, toks kaip patinimas, paraudimas praeina per kelias dienas, tačiau prie įprastos veiklos galima grįžti iš karto.

   Kiek procedūrų reikės atlikti?

   Prieš procedūrą mūsų klinikos gydytojai Jus apžiūrės ir parinks efektyviausią individualų procedūrų planą. Procedūrų skaičius priklauso nuo išsiplėtusių kapiliarų skaičiaus, dydžio, prieš kiek laiko jie atsirado. Pageidaujamas rezultatas dažnai pasiekiamas jau po vienos procedūros, tačiau, priklausomai, nuo kraujagyslinių darinių, gali prireikti 1-3 procedūrų. Procedūros atliekamos kas 4-6 savaites.

   Rekomendacijos prieš procedūrą.

   • Prieš procedūrą kūno oda turi būti švari, nesutepta kosmetinėmis priemonėmis, kremais ar losjonais mažiausiai 24 val;
   • Savaiminio įdegio kremų negalima naudoti 1 savaitę iki procedūros;
   • Vengti tiesioginių saulės spindulių 2 savaites iki procedūros;
   • Efektyviam rezultatui pasiekti ir komplikacijų grėsmei sumažinti 1 savaitę prieš procedūrą negalima vartoti medikamentinių preparatų, sudėtyje turinčių aspirino, ibuprofeno ar kitų kraują skystinančių medžiagų.

   Rekomendacijos po procedūros:

   • Po kapiliarinių žvaigždučių ar kraujagyslinių tinklelių šalinimo sekti gydytojo nurodymus;
   • Po procedūros vengti saunų, baseinų, pirčių, o ypač kruopščiai saugoti odą nuo saulės spindulių mažiausiai 1 – 2 savaites;
   • Po gydymo odą reikia saugoti nuo žalingų veiksnių ir nepamiršti stiprinti kapiliarų.

   NAUJIENA!

   „Candela Medical“ Vascular IPL išsiplėtusių kapiliarų, kojų venų gydymas unikaliu daugiafunkciniu lazeriu.

   Klientams pristatome visiškai naują Lietuvoje, pažangų ir daugiafunkcinį JAV gamintojo „Candela Medical“ Vascular IPL lazerį. Viena pagrindinių ERA ESTHETIC vertybių – inovatoriškumas, todėl siekiame būti pirmieji ir pasiūlyti naujausias paslaugas pagal estetinės ir lazerinės dermatologijos pasaulio tendencijas. Naujausias, itin universalus įrenginys – jame įrengta Nordlys lazerių sistema, apimanti net 4 skirtingas technologijas!

   Iki šiol universaliausia lazerinė sistema sujungia net 4 gydymo galimybes, kurioms kitu atveju reikėtų 4 skirtingų lazerių: SWT IPL, Frax 1550, Frax 1940, Nd: YAG 1064. Viena iš pagrindinių šio kombinuoto lazerio išskirtinių savybių – tai trumpesni už milisekundę impulsai, todėl užtikrinamas itin tikslus gydymas ir puikūs estetiniai rezultatai.

   Preciziškas tikslumas – būtent tam buvo sukurtas Vascular IPL lazeris, panaikinantis net smulkiausius kapiliarus. Be to, Vascular IPL lazeris pasižymi didesniu veiksmingumu kartu atliekant ir kitas procedūras, pavyzdžiui, po veido odos patempimo siūlais atliekant IPL odos atjauninimą ar po Obagi veido šveitimo procedūros sumažinant uždegimą ir jautrumą.

   Šis daugiafunkcinis lazeris yra skirtas tiek veido odos atjauninimui taikant frakcinio lazerio režimą, tiek dermatologinėms procedūroms, pavyzdžiui, saulės pažeistos odos skaistinimui,  pigmentinių dėmių šalinimui, aknės bėrimų bei randų gydymui. Gydymo technologija turi integruotą infraraudonųjų spindulių lazerį, skirtą įvairių kraujagyslių gydymui, todėl galima atlikti kapiliarų šalinimą, raudonio gydymą. Jis taip pat gali būti naudojamas ir estetinėms procedūroms atlikti – plaukelių šalinimui, strazdanų šalinimui, išsiplėtusių kojų venų ir kapiliarų korekcijai, fotoatjauninimui. Beje, tai dar ne viskas – naujoji technologija taikoma ir šviesos terapijai bei natūralaus kolageno gamybos skatinimui. Dėl šių savybių tai unikaliausia priemonė įvairioms odos problemoms spręsti ir visa tai galima atlikti vieno lazerio pagalba!

   Kaip dažnai reikia kartoti gydymą ir kiek laiko trunka poveikis?

   Pigmentinių dėmių, raudonio, kraujagyslių tinklo ir kapiliarų šalinimas

   Pigmentinės, raudonos ar rudos dėmės gali būti pašalinamos nepažeidžiant sveikos, nepakitusios odos plotų. Lazerio naudojama intensyvi impulsinė šviesa absorbuojama tik tų kraujagyslių, kurias siekiame paveikti. Paveiktos impulsinės lazerio šviesos, jos sukreša ir suyra. Paprastai užtenka 3-4 procedūrų. Rožinės gydymas gali būti atliktas greitai ir efektyviai per 2-4 procedūrų ciklą. Ar reikės pakartotinio gydymo, gydytojas atsakys įvertinęs odos būklės sunkumą.

   Išsiplėtusių kojų venų šalinimas

   Norint pašalinti išsiplėtusias kojų venas, lazerio aplikatorius skleidžia impulsus, kurie paveikia kraujagyslių sieneles, šildo kraujagyslių sienelę ir sukelia visišką arba dalinį jų kolapsą. Taip kojų venos išnyksta nuo odos paviršiaus. Paprastai rekomenduojamos 1-3 procedūros kas 8 savaites.


   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
   Arba skambinkite telefonu:
   +370 611 55 111 Vilnius +370 611 77 111 Vilnius +370 611 88 111 Klaipėda
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė