Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Kojų kraujagyslinių darinių, išsiplėtusių kapiliarų šalinimas GentleMax Pro lazeriu

 • Apie procedūrą
 • Kainoraštis
 • Registruotis

koju kapiliaru salinimasKojų kraujagyslinių darinių, išsiplėtusių kapiliarų šalinimas GentleMax Pro lazeriu

Išsiplėtusios kojų venos, paviršinių odos kraujagyslių išsiplėtimas (teleangiektazijos), kraujagysliniai dariniai gali atsirasti 30-40% žmonių. Šias nemalonias ir estetiškai nepatrauklias problemas, kurios pažeidžia veido ir kūno odą, galima lengvai ir greitai pašalinti naudojant modernią GentleMax Pro lazerio sistemą.


Kodėl atsiranda kraujagyslinių darinių?

Kraujagyslinių darinių atsiradimo priežasčių gali būti įvairių. Pagrindiniai faktoriai:

 • genetinis paveldimumas;
 • veninės kraujotakos sutrikimai;
 • vožtuvų nesandarumas;
 • hormoniniai pakitimai;
 • odos ir poodinio audinio sutrikimai;
 • kraujo krešėjimo sutrikimai;
 • nėštumas ar menopauzė;
 • kontraceptinių tablečių vartojimas;
 • traumos ar fizinis krūvis;
 • ilgas stovėjimas ar sedėjimas;
 • amžius;

Kaip susidaro išsiplėtusios kraujagyslės?

Išsiplėtę kojų kapiliarai yra dėl įvairių priežasčių priežasčių atsiradusios smulkios kraujagyslės odos paviršiuje, kurios gali atsirasti bet kurioje kūno srityje. Tai rausvos, melsvos spalvos pavieniai kapiliarai arba išplitęs įvairaus diametro kraujagyslių tinklas. Šios kraujagyslės yra trapios ir lengvai pažeidžiamos vidinių ir išorinių faktorių, tokių kaip spaudimas, trynimas ir išryškėja dėl įvairių priežasčių, tokiu kaip stovimas darbas, paveldimas kolageno skaidulų silpnumas, nėštumas, saulės poveikis. Efektyviausias būdas pašalinti išsiplėtusius kapiliarus yra lazeris.

Kodėl Candela Medical GentleMax Pro yra efektyvus lazeris?

koju kapiliaru gydymasCandela Medical GentleMax Pro – tai kompleksinė lazerinė sistema, kuri apjungia du lazerius – GentleLase Pro Aleksandrito lazerį (bangos ilgis 755 nm) ir GentleYag Pro lazerį (bangos ilgis 1064 nm).

Lazerio išskirtinumai:

– Šis naujos kartos lazeris pasižymi optimaliu parametrų deriniu (lazerio bangos galingumas, skleidžiamo impulso trukmė), reikalingu efektyviam kraujagyslių gydymui ir plačiai taikomas išsiplėtusių kapiliarų ir paviršinių venų šalinimui.

 • Procedūra atliekama šiuo lazeriu yra neskausminga ir greita (trunka apie 5-15 minučių).
 • Nd:Yag lazeris vienu metu pagerina odos estetinę būklę ir pašalina išsiplėtusius darinius
 • Candela Medical GentleYag Pro lazeris yra pačios didžiausios galios 1064 nm Nd:Yag lazeris, kuriuo efektyviai šalinami veido ir kūno kraujagysliniai dariniai, kojų venos ir atliekamas odos atjauninimas.

Mūsų klinikoje naudojamas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos) patvirtintas pačios naujausios kartos GentleMax Pro lazeris.

Kaip atliekama kraujagyslinių darinių šalinimas lazeriu?

Lazerio išskiriamą šviesą sugeria kraujagyslėse esantis hemoglobinas, o aplinkinė oda lieka nepaliesta, kraujagyslės sienelės sulimpa ir natūraliai pasišalina iš organizmo.

Ilgųjų impulsų, didelio galingumo GentleYag Pro lazeris išskiria šviesos spindulį, kurį sugeria išsiplėtę kapiliarai ar paraudimą sudarantis smulkių kraujagyslių tinklas. Lazerio energija paverčiama šiluma, kraujagyslių sienelės sulimpa ir tokiu būdu sunyksta, o aplinkui esanti oda išlieka nepakitusi. Išsiplėtusios kraujagyslės, hemangiomos, kt. kraujagysliniai dariniai akivaizdžiai mažėja ir blunka, pašalinami be jokių žymių.

Kokioms problemoms spręsti skirta procedūra?

 • išsiplėtusių kapiliarų (teleangiektazijų) šalinimui;
 • kraujagyslių šalinimui veido srityje;
 • rozacea gydymui;
 • kuperozės gydymui;
 • kraujagyslinių tinklelių gydymui;
 • kraujagyslinių žvaigždučių, venų varikozės šalinimui ir gydymui kojų srityje.

Ar  procedūra yra skausminga?

Candela Medical GentleMax Pro lazeryje integruota patentuota dinamiška šaldymo sistema DCD apsaugo viršutinį odos sluoksnį ir užtikrina komfortišką procedūrą, kurios metu jaučiamas nežymus dilgčiojimas, o paraudimas išnyksta per trumpą laiką.

Kokie yra kapiliarų šalinimo lazeriu procedūros rezultatai?

Nuotraukos: Prieš Gentle YAG; Iš karto po procedūros; 4 mėnesiai po procedūros

išsiplėtę kapiliarai ant kojų


Nuotraukos: Prieš Gentle YAG; Iš karto po paviršinių venų šalinimo procedūros

išsiplėtę kojų kapiliarai


Kokie yra šios procedūros privalumai?

Efektyvi. Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu yra efektyviausias būdas, siekiant pašalinti kraujagyslinius darinius.

Komfortabili. Anestezijos dėka nėra skausmingų pojūčių procedūros metu ir po jos.

Estetiška. Po lazerinio kapiliarų šalinimo nelieka jokių žymių.

Saugi. Kraujagyslių šalinimas lazeriu visiškai saugus, lazerio šviesos spindulys veikia tik norimą pašalinti kraujagyslę ar jų tinklelį, visiškai nepaliečiant aplinkinių audinių.

Tausojanti. Poprocedūrinis laikotarpis, toks kaip patinimas, paraudimas praeina per kelias dienas, tačiau prie įprastos veiklos galima grįžti iš karto.

Kiek procedūrų reikės atlikti?

Prieš procedūrą mūsų klinikos gydytojai Jus apžiūrės ir parinks efektyviausią individualų procedūrų planą. Procedūrų skaičius priklauso nuo išsiplėtusių kapiliarų skaičiaus, dydžio, prieš kiek laiko jie atsirado. Pageidaujamas rezultatas dažnai pasiekiamas jau po vienos procedūros, tačiau, priklausomai, nuo kraujagyslinių darinių, gali prireikti 1-3 procedūrų. Procedūros atliekamos kas 4-6 savaites.

Rekomendacijos prieš procedūrą.

 • Prieš procedūrą kūno oda turi būti švari, nesutepta kosmetinėmis priemonėmis, kremais ar losjonais mažiausiai 24 val;
 • Savaiminio įdegio kremų negalima naudoti 1 savaitę iki procedūros;
 • Vengti tiesioginių saulės spindulių 2 savaites iki procedūros;
 • Efektyviam rezultatui pasiekti ir komplikacijų grėsmei sumažinti 1 savaitę prieš procedūrą negalima vartoti medikamentinių preparatų, sudėtyje turinčių aspirino, ibuprofeno ar kitų kraują skystinančių medžiagų.

Rekomendacijos po procedūros:

 • Po kapiliarinių žvaigždučių ar kraujagyslinių tinklelių šalinimo sekti gydytojo nurodymus;
 • Po procedūros vengti saunų, baseinų, pirčių, o ypač kruopščiai saugoti odą nuo saulės spindulių mažiausiai 1 – 2 savaites;
 • Po gydymo odą reikia saugoti nuo žalingų veiksnių ir nepamiršti stiprinti kapiliarų.


Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
+370 611 55 111 Vilnius +370 611 77 111 Vilnius +370 611 88 111 Klaipėda
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku