„Stengiuosi atiduoti viską, kad Jums būtų gera. Turbūt sekasi įprasminti darbą todėl, kad visas laisvalaikis virtęs darbu, o darbas – galimybe rūpintis Jumis, Jūsų grožiu ir sveikata. Jūsų šypsenos šildo, skatina kurti, suteikia jėgų ir įkvepia naujiems darbams bei tobulėjimui."

Pasirinkti specialistą

Jurgita Stoškienė

Gydytoja dermatovenerologė - trichologė

Lietuvos gydytojų sąjungos narė.

Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė.

Lietuvos lazerinės medicinos draugijos narė.

Kasmetinės stažuotės ir mokymosi kursai Frankfurte (Vokietija), Monte Karle (Monakas), Amsterdame (Olandija), Seule (Pietų Korėja), Rygoje (Latvija), Venecijoje (Italija), Stambule (Turkija), Sankt Peterburge, Maskvoje, Sočyje (Rusija).

Sertifikuota mezoterapijai Prancūzijos mezoterapijos draugijos.

“ Ipsen” kompanijos, atstovaujančios botulino toksino preparatą “Dysport”, estetikos trenerė, dėsto metodines rekomendacijas ir moko gydytojus atlikti botulino toksino injekcijas, specifines leidimo technikas, metodikas.

Nuo 2022 m., Merz Aesthetics – Ultherapy trenerė Pabaltijos regione. “Ulthera” (SMAS liftingas), visi mūsų klinikų gydytojai yra individualiai apmokinti dirbti su šiuo aukso standarto HIFU, pagal visus reikiamus protokolus, būtent tai ir nulemia šios procedūros efektingumą ir saugumą.

Kasmet tobulinasi įvairiose mokslinėse ir praktinėse konferencijose, seminaruose. Skaito pranešimus mokslinėse konferencijose, tarptautiniuose estetikos “Anti-aging” Medicinos kongresuose AMWC (Monakas), daugybės “Anti-aging”, lazerinės dermatologijos, injekcinių metodikų straipsnių autorė. Įgyta virš 100 vnt., kvalifikacijos – mokslinių ir praktinių sertifikatų dermatologijos ir estetinės medicinos srityse, 12 aukso standarto* technologijų estetinėje dermatologijoje pradininkė Lietuvoje.

*Auksiniai standartai, tai visuotinai pripažinta efektyviausia arba lyderiaujanti technologija atliekant procedūras, gydymus.

ERA ESTHETIC Medicinos direktorė, COO – daugiau nei 15 metų, nuo ERA ESTHETIC kompanijos įkūrimo pradžios.

Specializacija

Estetinė lazerinė dermatologija, lazerinė chirurgija, injekcinė kontūrinė plastika, botulino injekcijos "full face" veido hormanizavime, "Anti - aging" terapija, trichologija, androgenetinė alopecija, skydliaukės problemų svarba trichologijoje, gyvenimo būdo, maisto papildų reikšmė "Anti-aging" srityje, nutriciologija.

Nuo 2022 m.

Merz Aesthetics - Ultherapy trenerė Pabaltijos regione.

Nuo 2019 m.

"Ipsen" kompanijos, botulino toksino injekcijų trenerė.

Nuo 2008 m.

Viena iš "Era Esthetic" klinikų įkūrėjų - gydytoja dermatovenerologė, estetinės medicinos gydytoja "Era Esthetic" estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje.

2018 m.

Baigė trichologijos kvalifikacijos kėlimo kursus Sankt Peterburge.

2010 - 2011 m.

Pirmoji Lietuvoje "Allergan" estetinės akademijos dėstytoja, praktiniai biorevitalizacijos, kontūrinės plastikos ir hialurono rūgšties injekcijų mokymai.

2003 - 2007 m.

Dermatovenerologijos rezidentūra VUL Santariškių klinikose, Dermatovenerologijos centre.

2002 - 2003 m.

Medicinos praktika dirbant dermatoskopu.

2002 - 2003 m.

Medicinos gydytojo rezidentūra Vilniaus universitetinėje ligoninėje.

1996 - 2002 m.

Studijavo Vilniaus universitete, Medicinos fakultete. Įgijo medicinos gydytojos profesinę kvalifikaciją.

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku