Pasirinkti paslaugą
Estetinė dermatologija
Suskleisti sąrašą

Aquagold Fine Touch injekcijos

Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR


Aquagold Fine Touch – hialurono rūgštis, botulino toksinas, mikroelementai, aminorūgštys, antioksidantai, biomimetiniai peptidai, vitaminai – VIENOS procedūros metu!

Prabanga Jūsų odai su AUKSINE mikroinjekcijų sistema

24 karatų aukso sistema – Jūsų prabangiai odos priežiūrai

Prabangi, 24 karatų auksu paauksuota mikroinjekcijų sistema, leidžianti be skausmo suleisti įprastus ANTI-AGE, odos kokybės gerinimo preparatus, medžiagas BE skausmo, į idealaus 600 mikronų gylio odos sluoksnį, pasiekiant gilesnius audinius, dermą.

Aquagold Fine Touch procedūros metu specialistas parinks Jums tinkamiausias aktyviąsias medžiagas, atsižvelgdamas į Jūsų odos poreikius. Tai tobula INDIVIDUALIZUOTA mikroinjekcinė veido procedūra – DYMOND klasės.

Hialurono rūgštis, botulino toksinas, biomimetiniai peptidai ir kitos aktyvios medžiagos – specialiai Jums atrinktų medžiagų derinys, labai selektyviai ir tiksliai Jūsų odai suteiks norimus estetinius efektus.

“Aquagold Fine Touch” injekcijos, kaip jos veikia?

Tai prabangi DYMOND klasės mikroinjekcinė sistema, kurios pagalba giliau į odą yra paskirstomi individualizuoti kokteiliai su reikiamomis aktyviomis medžiagomis, serumais. Atsižvelgdamas į Jūsų odos poreikius, estetinės medicinos gydytojas, specialistas paruoš išskirtinai Jums tinkamiausią medžiagų kokteilį, kad oda būtų tobulai pamaitinta. Holivudo žvaigždžių pamėgta „Aquagold“ veido procedūra idealiai tinka būsimoms nuotakoms, prieš vakarėlius ar ruošiantis žengti raudonuoju kilimu.

Procedūros su „Aquagold Fine Touch“ metu naudojamos 24 karatų auksu paauksuotos spiralės formos, plauko storio adatėlės, kurios į odą įveda parinktą medžiagų derinį. Mikroinjekcinė sistema, švelniais baksnojamaisiais judesiais į odą suleidžia Jums pritaikytą „Aquagold“ kokteilį.

Individualiai pritaikytą kokteilį gali sudaryti tokios medžiagos kaip hialurono rūgštis, botulino toksinas, vitaminai, kamieninės ląstelės, antioksidantai, toksinai (mikrotoksinai), autologinė kondicionuota plazma ir peptidai, įvedami į odą per daugiau nei 1000 sistemos sukurtų mikrokanalų.

 

Į aktyviųjų serumų sudėtį įeina ir neurotoksinas – botulino toksinas

Botulino toksino naudojimas kokteiliuose turi daug privalumų, ir gali būti naudojamas visų tipų odai. Jis sumažina riebalų išsiskyrimą, pagerina odos būklę, esant aknei ir išsiplėtusioms poroms, stangrina senstančią odą, panaikindamas raukšleles.

Kokie išgaunami poveikiai odai, dėka hialurono rūgšties, botulino toksino, biomimetinių peptidų, vitaminų ir kitų aktyvių medžiagų, su „Aquagold“ sistema?

 • Intensyviau sudrėkinama oda
 • Mažinamos raukšlės
 • Mažinama odos pigmentacija
 • Mažinamas odos raudonis
 • Koreguojami, mažinami post aknės randeliai
 • Sutraukiamos išsiplėtusios poros, mažinama odos riebalų gamyba – odą mažiau beria
 • Vienodinama odos spalva
 • Padidinamas odos elastingumas
 • Odai suteikiamas skaistumo ir spindesio efektas

Aktyviųjų, prabangių serumų su hialurono rūgštimi, botulino toksinu, biomimetiniais peptidais, mikroelementais, vitaminais, antioksidantais nauda odai:

 • Mikrohaliurono gelis suteikia odai glotnumo.
 • Mikrotoksinai padeda sutraukti poras, sumažinti paraudimą ir riebalų gamybą.
 • Mikrohaliurono gelis mažina paviršinius aknės paliktus randus.
 • Mikroserumai su augimo faktoriais sustiprina lazerinio gydymo poveikį.
 • Pigmentą slopinančios mikromedžiagos skaistina odą.

“Aquagold Fine Touch” – maloni procedūra, po kurios nėra jokio poprocedūrinio laikotarpio. Atlikus procedūrą, atsiranda tik trumpalaikis paraudimas, todėl galėsite mėgautis įprastu gyvenimu, jau iš karto po procedūros.

“Aquagold Fine Touch” – procedūros rezultatas?

Intensyvesnis estetinis efektas tęsiasi apie 4 savaites.

“Aquagold Fine Touch” procedūra gali būti atliekama kas mėnesį, kaip Jūsų odos priežiūros ritualo dalis, arba prieš bet kokį renginį (mikroinjekcinę procedūrą galima atlikti likus 1 savaitei ar kelioms dienoms iki renginio, Jums ypatingos progos).

Hialurono rūgštis, botulinas, peptidai, antioksidantai, vitaminai su „Aquagold Fine Touch“ paskirstomi giliau į odos sluoksnius

Kuriose srityse galima atlikti šią hialurono rūgšties, botulino toksino ir kt. medžiagų procedūrą?

Aquagold Fine Touch hialurono rūgšties, botulino ir kitų aktyviųjų medžiagų procedūrą galima atlikti visam veidui, kaklo odai, odai aplink akis, akių vokams iki pat blakstienų linijos, lūpoms ir odai aplink lūpas, viršutinės plaštakų dalies odai bei dekolte sričiai.

Koks technologinis pagrindinis pranašumas šios prabangios „Aquagold Fine Touch“ sistemos?

Oda yra tarsi labai stiprus barjeras, apsaugantis Jūsų odą nuo įvairių veiksnių. Kitos adatinės technologijos, tokios kaip adatinis volelis, sukuria mikrokanalus, kurie vėliau užpildomi serumais, tačiau dėl odos savybių, tokie mikrokanalai pradeda nykti dar prieš pradedant naudoti vietinio poveikio kremus.

“Aquagold Fine Touch” procedūra leidžia per mikrokanalus įvesti aktyviąsias medžiagas TIESIAI į odą, dermą, kol dar neprasidėjo gijimo procesas.

IŠSKIRTINUMAS – su “Aquagold Fine Touch” sistema galima vienos procedūros metu, atlikti skirtingas injekcijas beskausmiu būdu, naudojant 24 karatų –  paauksuotas adatėles, kurios yra plonesnės net už žmogaus plauką.

Skirtingai nuo mikroadatų panaudojimo, taikant šį metodą, visi aktyvūs ingredientai patenka tiesiai į dermą sraigtinių adatėlių technologijos būdu, prieš užsiveriant mikro dūrių vietoms, todėl ši preparato suleidimo sistema yra labai efektyvi.

Kas kiek laiko rekomenduojama kartoti DYMOND klasės „Aquagold“ procedūrą, hialurono rūgšties prisotinimui, botulino įvedimui bei kitų aktyvių serumų?

„Aquagold Fine Touch“ procedūra gali būti atliekama kas 4 savaites arba tada, kai norite papildomai pamaitinti savo odą. Prabangios mikroinjekcinės veido procedūros yra visiškai saugios. Procedūra trunka 30 – 45 min.

Norėdami pasiekti geriausius rezultatus ir užtikrinti „Aquagold“ serumo poveikį, po procedūros patariame laikytis toliau pateiktų rekomendacijų:

 • Visą dieną neplaukite veido
 • Po procedūros nenaudokite makiažo priemonių
 • Iškart po procedūros venkite būti saulėje
 • Jei planuojate leisti laiką saulėje, naudokite kokybišką, porų neužkemšantį kremą nuo saulės
 • Nesimaudykite, neikite į saunas ir garines pirtis

Mėgaukitės nepriekaišktingai atrodančia, sudrėkinta ir švytinčia oda – jau po pirmos procedūros!

Būkime vertos raudono kilimo, pasipuoškime spindinčia ir gražia odos išvaizda.

Patentuota mikroinjekcinė arba mikrokanalų technologija su spiralės formos auksinėmis adatomis, išskirtinai taikoma TIK „Aquagold® Fine Touch“ produktams. „Era Esthetic“ klinikos procedūroje naudoja originalią „Aquagold Fine Touch“ sistemą.

Rinkitės atsakingai, kur atliksite procedūras,  rinkoje yra ne vienas plagijatas, kai naudojama nukopijuota, panašiai atrodanti sistema su mikroadatomis. Su tokiomis „fake“ sistemomis procedūros gali neišgauti pageidaujamo efekto, ir gali būti nesaugios.

Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
Paslaugos pavadinimas
Kaina, EUR


Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti ERA ESTHETIC klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas!…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir – kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigiau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą, yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau, Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar – „all-inclusive“ procedūra. Šiandien “HydraFacial” įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros. Ši procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. Taip pat mano veido oda buvo giliai išvaloma, o tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros, kurių, patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai bei odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų, tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

ERA ESTHETIC – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku