Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Aquagold Fine Touch injekcijos

   Aquagold Fine Touch – hialurono rūgštis, botulino toksinas, mikroelementai, aminorūgštys, antioksidantai, biomimetiniai peptidai, vitaminai – VIENOS procedūros metu!

   Prabanga Jūsų odai su AUKSINE mikroinjekcijų sistema

   24 karatų aukso sistema – Jūsų prabangiai odos priežiūrai

   Prabangi, 24 karatų auksu paauksuota mikroinjekcijų sistema, leidžianti be skausmo suleisti įprastus ANTI-AGE, odos kokybės gerinimo preparatus, medžiagas BE skausmo, į idealaus 600 mikronų gylio odos sluoksnį, pasiekiant gilesnius audinius, dermą.

   Aquagold Fine Touch procedūros metu specialistas parinks Jums tinkamiausias aktyviąsias medžiagas, atsižvelgdamas į Jūsų odos poreikius. Tai tobula INDIVIDUALIZUOTA mikroinjekcinė veido procedūra – DYMOND klasės.

   Hialurono rūgštis, botulino toksinas, biomimetiniai peptidai ir kitos aktyvios medžiagos – specialiai Jums atrinktų medžiagų derinys, labai selektyviai ir tiksliai Jūsų odai suteiks norimus estetinius efektus.

   “Aquagold Fine Touch” injekcijos, kaip jos veikia?

   Tai prabangi DYMOND klasės mikroinjekcinė sistema, kurios pagalba giliau į odą yra paskirstomi individualizuoti kokteiliai su reikiamomis aktyviomis medžiagomis, serumais. Atsižvelgdamas į Jūsų odos poreikius, estetinės medicinos gydytojas, specialistas paruoš išskirtinai Jums tinkamiausią medžiagų kokteilį, kad oda būtų tobulai pamaitinta. Holivudo žvaigždžių pamėgta „Aquagold“ veido procedūra idealiai tinka būsimoms nuotakoms, prieš vakarėlius ar ruošiantis žengti raudonuoju kilimu.

   Procedūros su „Aquagold Fine Touch“ metu naudojamos 24 karatų auksu paauksuotos spiralės formos, plauko storio adatėlės, kurios į odą įveda parinktą medžiagų derinį. Mikroinjekcinė sistema, švelniais baksnojamaisiais judesiais į odą suleidžia Jums pritaikytą „Aquagold“ kokteilį.

   Individualiai pritaikytą kokteilį gali sudaryti tokios medžiagos kaip hialurono rūgštis, botulino toksinas, vitaminai, kamieninės ląstelės, antioksidantai, toksinai (mikrotoksinai), autologinė kondicionuota plazma ir peptidai, įvedami į odą per daugiau nei 1000 sistemos sukurtų mikrokanalų.

    

   Į aktyviųjų serumų sudėtį įeina ir neurotoksinas – botulino toksinas

   Botulino toksino naudojimas kokteiliuose turi daug privalumų, ir gali būti naudojamas visų tipų odai. Jis sumažina riebalų išsiskyrimą, pagerina odos būklę, esant aknei ir išsiplėtusioms poroms, stangrina senstančią odą, panaikindamas raukšleles.

   Kokie išgaunami poveikiai odai, dėka hialurono rūgšties, botulino toksino, biomimetinių peptidų, vitaminų ir kitų aktyvių medžiagų, su „Aquagold“ sistema?

   • Intensyviau sudrėkinama oda
   • Mažinamos raukšlės
   • Mažinama odos pigmentacija
   • Mažinamas odos raudonis
   • Koreguojami, mažinami post aknės randeliai
   • Sutraukiamos išsiplėtusios poros, mažinama odos riebalų gamyba – odą mažiau beria
   • Vienodinama odos spalva
   • Padidinamas odos elastingumas
   • Odai suteikiamas skaistumo ir spindesio efektas

   Aktyviųjų, prabangių serumų su hialurono rūgštimi, botulino toksinu, biomimetiniais peptidais, mikroelementais, vitaminais, antioksidantais nauda odai:

   • Mikrohaliurono gelis suteikia odai glotnumo.
   • Mikrotoksinai padeda sutraukti poras, sumažinti paraudimą ir riebalų gamybą.
   • Mikrohaliurono gelis mažina paviršinius aknės paliktus randus.
   • Mikroserumai su augimo faktoriais sustiprina lazerinio gydymo poveikį.
   • Pigmentą slopinančios mikromedžiagos skaistina odą.

   “Aquagold Fine Touch” – maloni procedūra, po kurios nėra jokio poprocedūrinio laikotarpio. Atlikus procedūrą, atsiranda tik trumpalaikis paraudimas, todėl galėsite mėgautis įprastu gyvenimu, jau iš karto po procedūros.

   “Aquagold Fine Touch” – procedūros rezultatas?

   Intensyvesnis estetinis efektas tęsiasi apie 4 savaites.

   “Aquagold Fine Touch” procedūra gali būti atliekama kas mėnesį, kaip Jūsų odos priežiūros ritualo dalis, arba prieš bet kokį renginį (mikroinjekcinę procedūrą galima atlikti likus 1 savaitei ar kelioms dienoms iki renginio, Jums ypatingos progos).

   Hialurono rūgštis, botulinas, peptidai, antioksidantai, vitaminai su „Aquagold Fine Touch“ paskirstomi giliau į odos sluoksnius

   Kuriose srityse galima atlikti šią hialurono rūgšties, botulino toksino ir kt. medžiagų procedūrą?

   Aquagold Fine Touch hialurono rūgšties, botulino ir kitų aktyviųjų medžiagų procedūrą galima atlikti visam veidui, kaklo odai, odai aplink akis, akių vokams iki pat blakstienų linijos, lūpoms ir odai aplink lūpas, viršutinės plaštakų dalies odai bei dekolte sričiai.

   Koks technologinis pagrindinis pranašumas šios prabangios „Aquagold Fine Touch“ sistemos?

   Oda yra tarsi labai stiprus barjeras, apsaugantis Jūsų odą nuo įvairių veiksnių. Kitos adatinės technologijos, tokios kaip adatinis volelis, sukuria mikrokanalus, kurie vėliau užpildomi serumais, tačiau dėl odos savybių, tokie mikrokanalai pradeda nykti dar prieš pradedant naudoti vietinio poveikio kremus.

   “Aquagold Fine Touch” procedūra leidžia per mikrokanalus įvesti aktyviąsias medžiagas TIESIAI į odą, dermą, kol dar neprasidėjo gijimo procesas.

   IŠSKIRTINUMAS – su “Aquagold Fine Touch” sistema galima vienos procedūros metu, atlikti skirtingas injekcijas beskausmiu būdu, naudojant 24 karatų –  paauksuotas adatėles, kurios yra plonesnės net už žmogaus plauką.

   Skirtingai nuo mikroadatų panaudojimo, taikant šį metodą, visi aktyvūs ingredientai patenka tiesiai į dermą sraigtinių adatėlių technologijos būdu, prieš užsiveriant mikro dūrių vietoms, todėl ši preparato suleidimo sistema yra labai efektyvi.

   Kas kiek laiko rekomenduojama kartoti DYMOND klasės „Aquagold“ procedūrą, hialurono rūgšties prisotinimui, botulino įvedimui bei kitų aktyvių serumų?

   „Aquagold Fine Touch“ procedūra gali būti atliekama kas 4 savaites arba tada, kai norite papildomai pamaitinti savo odą. Prabangios mikroinjekcinės veido procedūros yra visiškai saugios. Procedūra trunka 30 – 45 min.

   Norėdami pasiekti geriausius rezultatus ir užtikrinti „Aquagold“ serumo poveikį, po procedūros patariame laikytis toliau pateiktų rekomendacijų:

   • Visą dieną neplaukite veido
   • Po procedūros nenaudokite makiažo priemonių
   • Iškart po procedūros venkite būti saulėje
   • Jei planuojate leisti laiką saulėje, naudokite kokybišką, porų neužkemšantį kremą nuo saulės
   • Nesimaudykite, neikite į saunas ir garines pirtis

   Mėgaukitės nepriekaišktingai atrodančia, sudrėkinta ir švytinčia oda – jau po pirmos procedūros!

   Būkime vertos raudono kilimo, pasipuoškime spindinčia ir gražia odos išvaizda.

   Patentuota mikroinjekcinė arba mikrokanalų technologija su spiralės formos auksinėmis adatomis, išskirtinai taikoma TIK „Aquagold® Fine Touch“ produktams. „Era Esthetic“ klinikos procedūroje naudoja originalią „Aquagold Fine Touch“ sistemą.

   Rinkitės atsakingai, kur atliksite procedūras,  rinkoje yra ne vienas plagijatas, kai naudojama nukopijuota, panašiai atrodanti sistema su mikroadatomis. Su tokiomis „fake“ sistemomis procedūros gali neišgauti pageidaujamo efekto, ir gali būti nesaugios.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojama tekstinė ir vaizdinė medžiaga, paruošta remiantis gamintojo informacija.  Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

    

   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės nemokamai konsultacijai
   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku