Pasirinkti paslaugą
   Suskleisti sąrašą

   Plaukelių šalinimas galingiausiu Lietuvoje diodiniu lazeriu

   ĮSIGYKITE KURSO PAKETUS PIGIAU! Mažiausia kaina Lietuvoje, šalinant galingiausiu diodiniu lazeriu, LABAI gerai žinome, kokie technologiniai pranašumai yra svarbūs, kad plaukeliai pasišalintų. Mes negailime lazerio impulsų, šiose procedūrose turime didesnę nei 15 metų patirtį!

   Procedūrų paketasVienos procedūros kaina, eurVienos procedūros kaina, įsigyjant 4 procedūrų paketąVienos procedūros kaina, įsigyjant 6 procedūrų paketąVienos procedūros kaina, įsigyjant 8 procedūrų paketą
   Bikini + pažastys746654

   45

   Blauzdos + bikini + pažastys104948464
   Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini + pažastys1141049474
   Kojos (blauzdos + šlaunys)88786858
   Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini106967567
   Blauzdos + bikini arba pažastys88786858
   Rankos + bikini arba pažastys66625652
   Visas kūnas (kojos, bikini, pilvo sritis, rankos, pažastys) + veidas12411410599
   Vyrams: pažastys + pečiai + nugara99897969
   Vyrams: pažastys + krūtinė + pilvas119998979
   Vyrams: nugara + krūtinė + pilvas12911910999
   Vyrams: pečiai + nugara + krūtinė + pilvas + pažastys139129119109
   Vyrams: visas kūnas (be bikini)169159149139

    

   PAVIENIŲ SRIČIŲ PLAUKELIŲ ŠALINIMO DIODINIU LAZERIU KAINOS   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   VIENOJE VIETOJE RASI ABI POPULIARIAUSIAS LAZERINES TECHNOLOGIJAS PLAUKELIŲ ŠALINIMUI – Tau tereikia tik atvykti, išbandyti ir pasirinkti.

   Kreipkis į mūsų klinikas, nebesiblaškyk, kur pradėti plaukelių šalinimo procedūras ir mes Tau pateiksime individualų pasiūlymą MAŽESNĖJE KAINOJE – dvejonių nebeliks!

   Trumpai apie ABU LAZERIUS – ALEKSANDRITO IR DIODINĮ: https://lazerineklinika.lt/plauku-depiliacija-mes-nesiulome-rinktis-mes-turime-abu-lazerius/

   PLAUKŲ ŠALINIMAS DIODINIU LAZERIU 

   Maksimalus rezultatas šalinant plaukus diodiniu lazeriu– tai galingiausias diodinis lazeris Lietuvos rinkoje ir prieinama procedūros kaina viename!

   Kodėl „Era Esthetic“ šalinti plaukelius su diodiniu lazeriu?

   ▪ Žema plaukelių šalinimo kaina;

   ▪ Bene galingiausias diodinis lazeris Lietuvoje, todėl geriau sudegina plauką;

   ▪ Aukštos klasės klinika ir specialistai su ilgamete plaukų šalinimo patirtimi;

   ▪ vidinė inžinierių komanda ir lazerių distribucijos veikla – išmanome lazerius iš techninės pusės ir netaupome lazerių impulsų – svarbiausia pasiekti ilgalaikį lazerinės depiliacijos efektą ir pačius geriausius rezultatus Tau.

   Ilgam lazeriu pašalinti nereikalingi plaukeliai ir švelni oda – tai realu 

   Lazerinė depiliacija – tikras išsigelbėjimas ne tik moterims, bet ir daugeliui vyrų. Kasdienis plaukelių skutimasis atima daug laiko, dirgina odą, plaukeliai įauga, o po dienos kitos ir vėl tenka griebtis peiliukų. Plaukelių šalinimas vašku užtikrina ilgiau trunkantį rezultatą, tačiau tai yra skausminga ir nemaloni procedūra.

   Inovatyviausia ir efektyviausia šiai dienai yra lazerinė depiliacija, kai plaukeliai šalinami lazeriu. Pamiršite apie sudirgusią odą, plaukų įauginėjimą, depiliacijas kitomis įprastinėmis priemonėmis. Džiaugsitės švelnia ir glotnia oda kasdien!

   Plaukai diodiniu lazeriu gali būti šalinami įvairiose kūno vietose. Moterys dažniausiai renkasi kojas, bikini zoną, pažastis, rankas, smakrą, sritį virš viršutinės lūpos, sėdmenis. Taip pat, depiliaciją lazeriu vis dažniau renkasi ir vyrai. Įprastai vyrams plaukai šalinami kaklo, nugaros, pilvo ar pažastų srityse.

   Kam tinka plaukelių šalinimas lazeriu?

   Jei turite labai jautrią odą ar nuolatos įauginėja plaukeliai – lazerinė depiliacija bus tikras išsigelbėjimas! Procedūros neatliekamos dažnai (kas 4-7 savaites) –  oda yra nebedirginama kasdien. Taip pat išnyksta bėrimai.

   Kuo plaukeliai tamsesni ir storesni, tuo lazerinė depiliacija diodiniu lazeriu efektyvesnė.

   Plaukelių šalinimą lazeriu renkasi ir tie, kurie yra visiškai nepakantūs skausmui.  Diodiniu lazeriu atliekama procedūra yra komfortiška, nepalyginsi skausmo pojūčio su depiliacija vašku. Dėl šios priežasties dauguma moterų ir vyrų būtent ir pasirenka lazerinę depiliaciją.

   Jei rinkiesi diodinį lazerį plaukų šalinimui, tai rinkis GALINGIAUSIĄ, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

   „Era Esthetic“ būtent tai Tau ir siūlo –  mes UŽ inovacijas, UŽ efektyvias technologijas, todėl renkamės geriausias technologijas savo kategorijoje.

   Svarbiausia geras lazerinės depiliacijos rezultatas ir prieinama kaina? 

   Tada rekomenduojame Tau rinktis mūsų klinikose naudojamą diodinį lazerį – jis yra naujos versijos ir galingiausias tarp diodinių lazerių, tuo pačiu – žemiausia kaina būtent su šia technologija. Taip, procedūrų įprastai reikės atlikti daugiau, nei su Aleksandrito lazeriais – su JAV Aleksandrito PRO lazeriais (taip pat naudojamais mūsų klinikose) dažniausiai reikia 3-6 procedūrų, o su diodiniais lazeriais vidutiniškai 6-10 procedūrų. Tačiau turint  pakankamai laiko ir galint vaikščioti į daugiau procedūrų bei norint žemesnės procedūros kainos – tuomet diodinio lazerio sprendimas kaip tik Tau. Su šiais lazeriais plaukelių šalinimą galima atlikti ir vasaros metu.

   Plaukelių šalinimas diodiniu, galingiausiu lazeriu, kokie privalumai?

   – žemesnė kaina;

   – nėra jokių lipnių gelių, kaip įprastose rinkoje esančiuose diodiniuose lazeriuose. Šaldymas vyksta oru – švaru, modernu, patikima. Nereikės iš karto ieškoti dušo, kad apsiprausti po gelių. Jokio lipnumo, tik komfortiška ir greita procedūra;

   – ypač geri rezultatai šalinant tamsų plauką, nes lazeris reaguoja į pigmentą. Šiai dienai dar nėra sukurta lazerių, kurie efektyviai pašalins ir šviesų plauką, todėl nepasiduokite reklaminiams triukams, o kreipkitės į profesionalus.

   Plaukelių šalinimas diodiniu lazeriu, kaip vyksta procedūra?

   Lazerio šviesos energija naikina plauko folikulą, kartunepažeidžiant aplinkinės odos. Naikinamas plaukas, kuris yra anageno (aktyvaus augimo) fazėje.

   Plaukų šalinimas diodiniu lazeriu, kaip veikia šis lazeris?

   Tam tikro ilgio lazerio bangoms pasiekus plauką jame esantis melaninas sugeria šviesą ir ji virsta šilumine energija. Susikaupusi šiluminė energija suardo/sudegina plauko folikulą.

   Kiekvienos procedūros lazerio parametrai parenkami pagal individualias Tavo savybes: odos spalvą, plaukų spalvą ir storį. Norint užtikrinti geriausią įmanomą rezultatą ir visišką saugumą, būtina pritaikyti ir parinkti tinkamus lazerio parametrus, negalima taikyti vieno universalaus sprendimo, t.y. parenkant tinkamą intensyvumą, impulsų plotį ir dažnį, veikiamos vietos dydį ir kt.

   Su šia naujausia diodine technologija rezultatas pasiekiamas greitai ir BE kompromisų.

   Revoliucija plaukelių šalinime su galingiausiu Diodiniu lazeriu – mažesnė kaina, procedūras galima atlikti saugiai net ir vasaros metu, o oda tampa švelni dėl kolageno sintezės!

   Šis diodinis lazeris skleidžia nuo 1 iki 8 impulsų per sekundę, todėl efektyvus plaukų šalinimas atliekamas greitai. Taip pat galima pasirinkti automatinę impulsų reguliavimo sistemą, kuri leidžia maksimaliai panaudoti didelį impulsų greitį. Diodinis lazeris veikia plaukų folikulus 780 nm ilgio bangomis. Lazeris tinka nuo šviesios iki tamsesnės odos ir užtikrina efektyvų komfortišką plaukų šalinimą.

   Kiek plaukų šalinimo diodiniu lazeriu procedūrų reikia atlikti?

   Vidutiniškai atliekamas 6-8 procedūrų kursas, procedūras atliekant kas 4-7 savaites. Praėjus reikiamą kursą, vėliau kelis kartus metuose reikia atlikti palaikomąsias procedūras, nes veikiant hormoniniam fonui gali pradėti formuotis nauji plaukeliai.

   Po pirmos procedūros plaukai pradeda kristi maždaug po 10-12 dienų, geriausią rezultatą pastebi šviesios odos ir tamsaus plauko Klientai. Procedūrų eigoje plaukai iškrenta. Procedūros efektyvumas priklauso ir nuo asmeninių organizmo savybių.

   Kaip pasiruošti plaukelių šalinimo procedūrai, ją atliekant galingiausiu diodiniu lazeriu?

   ▪ Vengti aktyvesnės saulės mažiausiai 2 savaites prieš lazerio procedūras. Naudokite saulės apsauginius kremus, kuriuose būtų saulės apsauginių faktorių SPF50. Netepkite odos savaiminio įdegio kremais – nerekomenduojame.

   ▪ Nepešiokite, nešalinkite plaukų vašku 1 mėnesį prieš procedūrą. Visi kiti plaukų šalinimo būdai, pvz., skutimas, kurių metu lieka plauko šaknis, yra galimi. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro. Veido srities skusti nebūtina.

   ▪ 1 savaitę prieš procedūras netepti odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kt.

   ▪ Jei vartojate tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus, būtinai informuokite apie tai savo specialistą.

   ▪ Perioralinės virusinės pūslelinės atveju gali būti paskirta priešvirusinė terapija, jei lazerinės depiliacijos procedūra bus atliekama veido srityje.

   ▪ Jei esate nėščia, procedūros atlikti negalėsime. Maitinančioms mamoms procedūras atlikti galima.

   Šie diodiniai lazeriai turi CE (Europos) saugumo sertifikatus, klinikiniais tyrimais patvirtinta technologija ir jos veiksmingumas.

   D.U.K

   Kiek plaukų šalinimo lazeriu procedūrų reikia atlikti?

   Vidutiniškai atliekamos 6-8 procedūros.

   Ar plaukelių šalinimo diodiniu lazeriu procedūra yra skausminga?

   Ne, procedūra nėra skausminga. Procedūra yra komfortiška, dėl šaldymo sistemos. Šaldymas odos vyksta ne geliais, o oru – modernu.

   Ar plaukelių šalinimo lazeriu procedūroje naudojami lipnūs geliai, kaip su visais kitais įprastiniais diodiniais lazeriais?

   Ne, šio lazerio išskirtinumas, šaldymas oru, pamirškite apie lipnius gelius, tai praeito amžiaus technologijos.

   Ar plaukelių šalinimo lazeriu procedūras galima atlikti ir vasaros metu?

   Tikrai taip, diodiniu lazeriu procedūros saugiai atliekamos ir vasaros metu bei ant įdegusios odos.

   Straipsnis yra ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
   Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.candelamedical.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai

   ĮSIGYKITE KURSO PAKETUS PIGIAU! Mažiausia kaina Lietuvoje, šalinant galingiausiu diodiniu lazeriu, LABAI gerai žinome, kokie technologiniai pranašumai yra svarbūs, kad plaukeliai pasišalintų. Mes negailime lazerio impulsų, šiose procedūrose turime didesnę nei 15 metų patirtį!

   Procedūrų paketasVienos procedūros kaina, eurVienos procedūros kaina, įsigyjant 4 procedūrų paketąVienos procedūros kaina, įsigyjant 6 procedūrų paketąVienos procedūros kaina, įsigyjant 8 procedūrų paketą
   Bikini + pažastys746654

   45

   Blauzdos + bikini + pažastys104948464
   Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini + pažastys1141049474
   Kojos (blauzdos + šlaunys)88786858
   Kojos (blauzdos + šlaunys) + bikini106967567
   Blauzdos + bikini arba pažastys88786858
   Rankos + bikini arba pažastys66625652
   Visas kūnas (kojos, bikini, pilvo sritis, rankos, pažastys) + veidas12411410599
   Vyrams: pažastys + pečiai + nugara99897969
   Vyrams: pažastys + krūtinė + pilvas119998979
   Vyrams: nugara + krūtinė + pilvas12911910999
   Vyrams: pečiai + nugara + krūtinė + pilvas + pažastys139129119109
   Vyrams: visas kūnas (be bikini)169159149139

    

   PAVIENIŲ SRIČIŲ PLAUKELIŲ ŠALINIMO DIODINIU LAZERIU KAINOS   PIRKTI PROCEDŪRĄ

   Laura Asadauskaitė, Olimpinė čempionė
   Vilnius

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Į Era Esthetic kliniką atėjau prieš metus vedama geriausius atsiliepimus ir tai buvo pats geriausias sprendimas man, nes čia gavau pačius geriausius patarimus ir pačias geriausias procedūras, kurias konsultavo ir atliko geriausios savo srities profesionalės. Visada esu patenkinta galutiniu rezultatu! Labai norėčiau rekomenduoti šią kliniką, nes atėję pirmą kartą tikrai norėsite vėl sugrįžti! O jų daugiametė, net 14 metų patirtis, užtikrina nepriekaištingus rezultatus! Čia rasite daugybę grožio procedūrų. Nuo plaukelių šalinimo naujausiais ir galingiausiais Aleksandrito lazeriais iki kūno formavimo ar anti-age procedūrų!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Sandra Daina, švenčių organizavimo "Balti lapai" įmonės įkūrėja
   Vilnius

   Vis tik kelionės laiku egzistuoja! Šį kartą tikrai, tiesiogine to žodžio prasme, grįžau į 19-uosius metus, kai mano odos būklė buvo tobula. Aš visuomet labai vertinau specialistus ir kokybiškas procedūras. Bet, prisiekiu, niekad netikėjau, kad žvelgiant į save veidrodyje jausiuosi lyg devyniolikos 😀

   Yra tokia viena ypatinga vieta “Era Esthetic” klinika, kur dirba stebuklus krečianti Monika.

   Meda Poškienė, "Sveikų plaukų vizija" salono įkūrėja
   Kaunas

   Šios procedūros kursą, pati asmeniškai kartoju kas metus – Era Esthetic klinikoje Kaune.
   Mano nuomone, tai veiksmingiausias ir stipriausias produktas šios dienos trichologiniuose gydymuose. Kliniką pasirinkau neatsitiktinai, kadangi jie pirmieji į Lietuvą įvežė Dr. Cyj plaukų užpildus ir yra eksliuzyviniai produktų distributoriai. Tai labai svarbu, nes rinkoje yra pasirodęs jau ne vienas plagiatas, kuris gali būti ne tik pavojingas sveikatai, bet ir nesuteikti trokštamo rezultato.

   Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Lietuvos pop muzikos dainininkė
   Kaunas

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią…

   Pagaliau pasiekiau savo norimą plaukų ilgį! Labai noriu pasidžiaugti ir rekomenduoti procedūrą, kuri padėjo man užsiauginti plaukus ir pagerinti bendrą plaukų būklę. Tai Dr. Cyj plaukų užpildas! Džiaugiuosi pasirinkusi Era Esthetic Avenue kliniką Kaune ir dėkoju gydytojai Ievai Štarienei ne tik už profesionaliai atliktas Dr.Cyj procedūras, bet ir už rekomendacijas kasdienei plaukų priežiūrai. Po procedūrų kurso, plaukai nustojo slinkti, sustiprėjo plauko šaknis, ataugo daug mažų plaukučių ir plaukai gerokai paaugo į ilgį– tobula! Kadangi pati matau poveikį ir puikų rezultatą jau dabar rekomenduoju šią procedūrą visiems, kas nori paspartinti kelią gražių plaukų link!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Miglė Blinkevičiūtė, sveikatos psichologė
   Vilnius

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Nepaslaptis, kad plaukai mėgsta, kai jais rūpinamės. Mano plaukas anatomiškai šiek tiek plonesnis, silpnesnis, be to, reiškėsi androgeninis plikimas ties plaukų augimo linija. Ir tik pradėjus ne kenkti plaukams juos alinant, o lepinti kokybiškomis priemonėmis, vitaminais, procedūromis, jų būklė pradėjo sparčiai keistis. Prie to ypatingai prisidėjo Dr. Cyj plaukų užpildo procedūra, kurios kursą atlieku vienoje jaukiausių ir profesionalumą garantuojančioje klinikoje Lietuvoje – Era Esthetic Avenue, pas nuostabią estetinės medicinos specialistę Moniką Nebilevičiūtę. Ačiū, Jums už rūpinimąsi mano plaukų grožiu!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
   Daugiau informacijos čia
   Sutinku
   ×

   Atsiliepimai apie mus

   ⭐⭐⭐⭐⭐

   „Monika Mikelkevičienė!!! Pripažinkime šiais laikais rinkoje naujų klinikų tikrai yra daug, bet Monika yra priežastis dėl kurios vis sugrįžtu ir neiškeičiu į naujus pasiūlymus kitose klinikose. Monika, Tu esi klinikos viena iš pagrindinių vertybių.“

   paulina veckyte

   „Lankausi jau ne vienerius metus, esu sužavėta gydytoju profesionalumu, bendravimu, gydytoja Ieva Laniauskaitė sudarė gydymo plana ir parinko procedūras indvidualiai tinkančias pagal tai ko norėjau, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“

   Elektroninis Paštas

   „Kreipiausi dėl kapiliarų šalinimo nosies ir skruostų srityje. Jau po dviejų procedūrų matau stipriai sumažėjusį raudonį. Džiaugiuosi, kad yra tokia klinika, kuri gali padėti išpręsti tokias problemas ir diskomportą. Padėka gydytojai Ievai ...“

   Algis Mačius

   „Didžiausios pagyros gydytojai Violetai. Rezultatas pranoko mano lūkesčius. Likau maloniai nustebinta, kad personalas buvo toks malonus ir rūpinosi manimi. Dar tikrai sugrįšiu.“

   Danute Jankauskiene

   „Atlikau pigmentinės dėmės šalinimo procedūrą, po 2 procedūrų labai džiaugiuosi rezultatu, akivaizdžiai sumažėjo spalva, liko vos matomas taškelis. Ačiū gydytojai Aidai už atliktą procedūrą!“

   Dovile Maciute

   „Noriu labai išreikšti didelę padėka Klaipėdos Era esthetic kolektyvui. Visos detalės apgalvotos nuo a iki z. Specialistai, gydytojai aukščiausio lygio! administratorės visada maloniai pasitinka ir pasiteirauja kaip praėjo procedura. Rekomenduoju visiems ir grysiu ne karta!“

   Blakstienos Klaipeda

   „Geriausi rezultatai pasiekti, šalinantis plaukelius šioje klinikoje. Kiek esu bandžiusi kitose klinikose, tokių rezultatų nepavyko pasiekti net po daugybės kartų. Būtinai sugrįšiu ir kitas procedūras išbandyti!❤️“

   Justina Bačkytė

   „Sportuoju jau 8 metus, tačiau niekada nebuvau pasiekus tokių rezultatų, ką pasiekiau su Cristal Fit procedūra vos per 3 savaites... Atrodė, kaip pasakos, kol neišbandžiau ir pamačiau akyse besikeičiantį kūną. Pagaliau turiu pilvo presiuką. Ir didelis ačiū specialistei Karolinai, nuoširdūs patarimai ir viskas puikiai išaiškinama, kaip kas veikia, kaip elgtis ir kt.!“

   Greta Santockytė